رییسی به دنبال احیای ک نه است

به نقل از خبرگزاریها در مورد رییسی به دنبال احیای ک نه است : محقق موسسه اکولوژی و جغرافیایی ژینچیانگ وابسته به آکادمی علوم چین گفت: کشور چین علاوه بر احیای جاده ابریشم بر خشکی به دنبال ایجاد راه ابریشم آبی و دریایی میان قاره های آسیا، افریقا و اروپاست. رئیس ستاد انتخابات در آذربایجان غربی گفت: همانطور که در وعده های خود به احیای دریاچه ارومیه اشاره د، صادقانه و از روز اول انتخابشان این وعده را در برنامه های ت قرار دادند و به آن عمل د. همایش انتخاباتی حامیان جامعه پزشکی حجت ال سیدابراهیم رییسی عصر امروز با نام «رییسی؛ عد در سلامت» در سالن اریکه ایرانیان برگزار شد. نامه نیوز نوشت: آنگونه که از شواهد پیداست نظر آیت الله مصباح یزدی هم بر روی نامزدی رییسی است. از گوشه کنار شنیده می شود آیت الله قم نشین نظر مثبتی به رییسی دارد. حضور اعضای جبهه پایداری در ستاد رییسی به خوبی حکایت از این معنا دارد. تیم به بهانه پوشش رسانه ای مراسم روز گذشته آقای رییسی در اصفهان به دنبال لغو برنامه های در صداوسیماست. اردوغان بسیار مایل است تا با احیای سیاست های سلطان سلیم و آرمان های امپراتوری عثمانی خود را میراث دار و ادامه دهنده راه این سلسله معرفی نماید. نامه نیوز نوشت: آنگونه که از شواهد پیداست نظر آیت الله مصباح یزدی هم بر روی نامزدی رییسی است. از گوشه کنار شنیده می شود آیت الله قم نشین نظر مثبتی به رییسی دارد. حضور اعضای جبهه پایداری در ستاد رییسی به خوبی حکایت از این معنا دارد. کانال ستاد حجت ال رییسی از دیدار این نامزد انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم با معظم انقلاب ی خبرداد. به گزارش نامه نیوز، کانال تلگرامی ستاد حجت ال سیدابراهیم رییسی در یادداشتی اعلام کرد:
به دنبال انتشار مطالبی در خصوص دیدار حجت ال سید ابراهیم رئیسی با معظم انقلاب ی در برخی شبکه های اجتماعی، به اطلاع می رساند، این دیدار خصو. دلیل اصرار اصولگرایان برای ک داتوری حجت ال رییسی، مقبولیت او میان تمامی طیف های این جناح است؛ به طوری که برای اغلب ک داهای مطرح فعلی، طیف هایی از اصولگرایان ملاحظاتی دارند و حاضر به پذیرش آنها به عنوان ک دای نهایی نیستند. با این حال، حجت ال رییسی مقبول تمامی طیف های اصول ت. تولیت آستان قدس رضوی گفت: دوستانمان اکنون به دنبال این هستند که با همکاری قرارگاه خاتم الانبیا و بنیاد مسکن و بسیج و و از همه مهمتر ت، مکان موقتی را برای انی که س ناه ندارند ایجاد کنند. به نظر می آید در چند ماهی که رییسی در آستان قدس بوده است آنجا را فعال کرده است رییس سازمان نظام پزشکی کشور با اشاره به احیای جایگاه طب داخلی در کشور از وم بازنگری مالیات پزشکان خبر داد. ایسنا نوشت: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اجرای برنامه های مربوط به احیای دریاچه ارومیه اظهار کرد: در یک دوره با برنامه های علمی و کارشناسی برخورد می شد اما امیدواریم برنامه احیای دریاچه ارومیه با جدیت دنبال شود. ابراهیم رییسی ک دای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری از نخستین برنامه های خود برای اقتصاد کشور رونمایی کرد. ابراهیم رییسی ک دای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری از نخستین برنامه های خود برای اقتصاد کشور رونمایی کرد. همایش بزرگ انتخاباتی طلاب و ون در حمایت از حجت ال رییسی عصر امروز(یکشنبه ۱۰ اردیبهشت) در مدرسه علمیه معصومیه قم برگزار شد. در شهر بودم دیدم هر به دنبال چیزی می دود :
یکی به دنبال پول
یکی به دنبال چهره دلکش
یکی به دنبال لحظه ای توجه چشمان هرزگرد
یکی به دنبال نان
یکی هم به به دنبال اتوبوسی !
اما دریغ ؛ هیچ دنبال خدا نبود و خدا به دنبال همه …
.
.
وقتی میشود با ایمان با خدا راه برویم دیگر نیازی نیست با ترس بدویم حامیان او را اصول گرایان صرف تشکیل نمی دهند. همین امر باعث می شود سبد رای او میان و رییسی تقسیم شود. قالیباف برخلاف رییسی نماد اصول گرایی نیست. بسیاری از جریان های اصول گرایی حاضر نشدند از او در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کنند. بر همین اساس حامیان او را اصول گرایان صرف تشکیل نمی دهند. همین امر باعث می شود سبد رای او میان و رییسی تقسیم شود. مدیرکل جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: ت در برنامه ریزی خود برای احیای دریاچه ارومیه، به دنبال تعطیلی کشاورزی در آذربایجان غربی نیست. نخست عراق گفت: در گفتگوهایی که با آقای جهانگیری داشتیم و موضوع دیگری که به آن پرداختیم، مسئله احیای اروندرود و احیای کشتیرانی در این منطقه است. یک نفر خاموش دنبال میکنه اینجا رو. یا خاموش دنبال نکنین. یا کلا دنبال نکنین. با تشکر. سید ابراهیم رییسی، گفت و گویی انجام داد که به طرز عجیبی از طرف رسانه های همسو با ایشان نادیده گرفته شد ... در آ ین ساعات تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری یکی از خوانندگان زیر زمینی با حجت ال رییسی دیدار کرد. حجت ال رییسی و محمد باقر قالیباف به جمع هواداران تهرانی خود پیوستند. به دنبال اعلام خبر شکایت از رئیسی به واسطه اظهارنظر درباره تخلف صورت گرفته در صندوق ذخیره فرهنگیان، ستاد انتخاباتی این ک دای ریاست جمهوری اطلاعیه ای صادر کرد. ابراهیم رییسی خطاب به هواداران خود در مشهد گفت: بدون تردید لطف شما به احترام اتصال اینجانب با نظام و به عنوان آستان ملکوتی علی بن موسی الرضا است. انتخاب ایت الله رییسی و شیوه تابلو واضح سریع معرفی او به استانقدس بعد معاون اول قوه قضاییه که مستقیما منصوب ی به سفارش خط است همانطوریکه به توصیه شد نیا به او توصیه شد حتما بیا حالا حتی نیاز به بصیرت شایعه تشویش هم نیست کار طرفداران باند ی و جناح راست را راحت راحت کرده و با هوشمندی در شرایطی که فساد اداری دستگاه سیستم فرا گرفته و هر . با کنار رفتن شهرام محمودی از اردوی تیم ملی و مصدومیت غفور، سرمربی جدید تیم ملی برای این پست به دنبال بازیکن جدید است. نامه نیوز نوشت: آیا انتخاب سیدابراهیم رییسی برای ماندن در صحنه انتخابات و حذف محمدباقر قالیباف موجب ش ت اصولگرایان شده است؟ عصر امروز چهارشنبه (۲۰ اردیبهشت ماه) ابراهیم رییسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ادامه برنامه های انتخاباتی خود در جمع مردم شهر سخنرانی کرد. صریح اللهجه ارومیه در مجلس شورای ی که با ج از تیمِ قالیباف به ستاد رییسی پیوسته است، در گفت وگویی کوتاه با ما این پیام را داد که رییسی از علاقه مندان به عرصه هنر و هنرمندان است. حجت ال رییسی با ولی فقیه در گلستان و گرگان دیدار کرد. صادقی گفت: با تشکیل کارگروهی در استان به دنبال ادامه روند احیای پروژه فرودگاه قم هستیم و حمایت خواهیم کرد. حجت ال ابراهیم رییسی گفت: ما جلوی قاچاق کالای رفیق و دوست بعضی از تمردان را می گیریم. از دست اندازی افراد خاص به منابع خاص باید گرفته شود. در جریان مذاکرات هسته ای کشورمان در وین مراسم احیای شب قدر با حضور امور خارجه و تیم هسته ای کشورمان برگزار شد.

به گزارش مهر از وین، مراسم احیای شب قدر با حضور محمد جواد ظریف، امور خارجه کشورمان و تیم مذاکره کننده هسته ای در مرکز ی علی(ع) شهر وین برگزار شد.

تیم مذاکره کننده هسته ای نزدیک به دوهفته است که به منظور انجام مذاکرات ایران و کشورهای ١+٥ در وین هستند، به دلیل تقارن ایام شب قدر با مذاکرات این مراسم در وین برگزار شد. صریح اللهجه ارومیه در مجلس شورای ی که با ج از تیمِ قالیباف به ستاد رییسی پیوسته است، در گفت وگویی کوتاه با تماشاگران امروز این پیام را داد که رییسی از علاقه مندان به عرصه هنر و هنرمندان است. کارشناس مسائل سیاست خارجی گفت: ترکیه صدها کیلومتر مربع از شمال را به تصرف خود درآورده است و از تروریست ها حمایت می کند. هوادار حجت ال رییسی در گرگان در مصلی گرگان منتظر ورود وی هستند.

گل یاس تبلیغات رییسی حمله ی به رییسی رییسی , , مناظره , گل یاس
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p کیفیت 576p مهر نوشت: ایرباس طرح های خود برای ارتقای جامبوی خود، a۳۸۰ را با بالچه های مخصوص صرفه جویی در مصرف سوخت رسمی کرد. این غول هواپیماسازی با این کار به دنبال احیای فروش این مدل پرچم دار خود است. همشهری آنلاین: سخنگوی ستاد بخشی در نشست خبری خود گفت: آماده مناظره دو به دو با قالیباف و رییسی است. برنامه پاسخ به ایرانیان خارج از کشور که قرار بود بامداد چهارشنبه با حضور سیدابراهیم رییسی از شبکه جام جم اجرا شود، از این شبکه پخش نشد گردهمایی بزرگ حامیان حجت ال سیدابراهیم رییسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مصلی تهران برگزار شد. مجموعه: دنیای بازیگران

سریال به دنبال رویاها محصول کشور ایتالیا  داستان دختر پیش خدمتی رو به تصویر میکشه که علاقه مند به باله هست... تصاویر سریال به دنبال رویاها سریال به دنبال رویاها,داستان سریال به دنبال رویاها,بازیگران سریال به دنبال رویاها ع های سریال به دنبال رویاها سریال به دنبال رویاها,داستان سریال به دنبال رویاها,بازیگران سریال به دنبال رویاها ع های سریال به دنبال رویاها سریال به دنبال رویاها,داستان سریال به دنبال رویاها,بازیگران سریال به دنبال رویاها ع های سریال به دنبال رویاها سریال به دنبال رویاها,داستان سریال به دنبال رویاها,بازیگران سریال به دنبال رویاها ع های سریال به دنبال رویاها سریال به دنبال رویاها,داستان سریال به دنبال رویاها,بازیگران سریال به دنبال رویاها ع های سریال به دنبال رویاها سریال به دنبال رویاها,داستان سریال به دنبال رویاها,بازیگران سریال به دنبال رویاها ع های سریال به دنبال رویاها سریال به دنبال رویاها,داستان سریال به دنبال رویاها,بازیگران سریال به دنبال رویاها ع های سریال به دنبال رویاها سریال به دنبال رویاها,داستان سریال به دنبال رویاها,بازیگران سریال به دنبال رویاها ع های سریال به دنبال رویاها منبع»patoghkade.com


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رییس ستاد مردمی ابراهیم رییسی گفت: رییسی و قالیباف از انتخابات ریاست جمهوری کناره گیری نمی کنند و انتخابات به مرحله دوم می رود. حجت ال رییسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دقایقی پیش وارد فرودگاه شهید بهشتی اصفهان شد و با استقبال هواداران خود مواجه شد. ایسنا نوشت: وزارت خارجه تاکید کرد که با کاخ سفید از نزدیک در زمینه تحقق صلح میان دو طرف فلسطینی و ی و هماهنگی در مورد گام های بعدی تلاش می کنیم. فلاحت پیشه: پیشینه نهادی رییسی مانع از دوقطبی منفی فضای انتخابات می شود/ فعالیت جریان محدود به فضای پیشاانتخاباتی است این روزها از هر گوشه شهر یک اصول گرا برای رقابت با اعلام آمادگی می کند. یک مجمع انتخاباتی 10 نامزد را معرفی می کند. یک جبهه برای خود سازوکار جدا تعریف می کند. پیران اصول گرا از تصمیمات جوانان دلخور هستند. دراین میان هم برخی از اصول گرایان شناسنامه دار به دنبال حمایت از هستند.