زمزم آدینه

به نقل از خبرگزاریها در مورد زمزم آدینه : در این دوره از مسابقات تیم سراب جوان با 2تیم در این مسابقات شرکت کرد تیم اصلی بزرگسالان تحت عنوان زمزم آذربایجان و تیم امید سراب جوان تحت عنوان سرابجوان (ب)در این مسابقات شرکت نمودند د ایان مسابقات زمزم آذربایجان به مقام سوم بسنده کرد نتایج مسابقات به شرح زیر میباشد زمزم 7 - اردها 1 سراب جوان(ب) 4 - شیر امن زاده 1 زمزم 3 - جوانان م 1 بیلیار. در این دوره از مسابقات تیم سراب جوان با 2تیم در این مسابقات شرکت کرد تیم اصلی بزرگسالان تحت عنوان زمزم آذربایجان و تیم امی سراب جوان تحت عنوان سرابجوان (ب)در این مسابقات شرکت نمودند د ایان مسابقات زمزم آذربایجان به مقام سوم بسنده کرد نتایج مسابقات به شرح زیر میباشد زمزم 7 - اردها 1 سراب جوان(ب) 4 - شیر امن زاده 1 زمزم 3 - جوانان م 1 بیلیارد. خصوصیات آب زمزم خاص وزیبا است. یک دانشمند ژاپنی کشف کرده است که آب زمزم دارای خصوصیات منحصر به فردی است که در آبهای معمولی دیگر یافت نمی شود. به گزارش «تقریب»، “مساروا ایموتو”، دانشمند ژاپنی تأکید کرد: تحقیقات علمی بسیاری که به وسیلة تکنولوژی نانو بر روی آب زمزم انجام شده است، نشان می دهد هیچ یک از خواص این آب قابل تغییر نیست و اگر . زمزم نشریه داخلی ستاد عمره و عتبات یان است. این شماره از نشریه بین دانشجویان و اساتیدی که از سال ۹۱ تا ۹۳ مشرف شده اند،توزیع می شود.به گزارش لبیک،بیست و دومین شماره نشریه زمزم از سوی ستاد عمره و عتبات یان کشور منتشر شد.
بر اساس این گزارش،زمزم نشریه داخلی ستاد عمره و عتبات یان است. این شماره از نشریه بین دانشجویان و اساتیدی که از سا. تعبیر خواب آب زمزم خالد بن علی بن محد العنبری گوید: خوردن آب زمزم در خواب برشفا یافتن از بیماریها وبر آورده شدن نیازها تعبیر می شود محمد ابن سیرین بصری گوید: اگر بیند از آب زمزم می خورد، دلیل که چیز گم شده را بازیابد به زودی.   لینک تعبیر خواب جامع تعبیر خواب آب زمزم , رویای آب زمزم , خواب دیدن آب زمزم , تعبیر آب زمزم , خواب آب زمزم , تع. تعبیر خواب آب زمزم خالد بن علی بن محد العنبری گوید: خوردن آب زمزم در خواب برشفا یافتن از بیماریها وبر آورده شدن نیازها تعبیر می شود محمد ابن سیرین بصری گوید: اگر بیند از آب زمزم می خورد، دلیل که چیز گم شده را بازیابد به زودی.   لینک تعبیر خواب جامع تعبیر خواب آب زمزم , رویای آب زمزم , خواب دیدن آب زمزم , تعبیر آب زمزم , خواب آب زمزم , تع. مردم تهران، ری، شمیرانات و شهر در مجلس شورای ی،گفت: کارنامه به ویژه موضوع خانه نشینی و اشتباهات پی در پی وی با هیچ آب زمزم و کوثری قابل پاک نیست و مسئله خانه نشینی یک کار بسیار منفی در کارنامه عملکردی وی محسوب می شود. پیروراه وهرشهیدی است/ازبرای انقلاب وکشورماسروراست/زمزم خوب ولایت جوشدازآلاله ها/درمیان حق پرستان حضرت اوگوهراست/هست یک آرامشی هم بهرشیعه ازبرش/ م سیدعلی آن مقتداوکوثراست/بعدروح الله آمدباشکوه دلبری/وارث خوب نبی وفاطمی وحیدراست/ازبصیرتهای آقاملت ما سرفراز/صورت زیبای ایشان مثل ماه واختراست/مهدی صاحب زمان رانایب و اندر رکاب/اوعلمدارظهور و افتخارکشوراست/
بعد از جلسه قرعه کشی فصل ۹۳ لیگ برتر فوتسال، برنامه هفته اول این رقابت ها اعلام شد. طبق این برنامه، روز ۱۶ مرداد ماه تیم های تهرانی میثاق و تاسیسات دریایی برابر هم قرار می گیرند، گیتی پسند و زمزم اصفهانی نخسین بازی شان را مقابل هم برگزار می کنند.
البته با توجه به اعلام گیتی پسند مبنی بر انتقال امتیاز زمزم به خارج از استان اصفهان ن. خاطره ای در کتاب زمزم عرفان به نقل از آیت الله ری شهری منتشر شده است. شست وشوی کعبه معظمه با آب زمزم و گلاب ناب ایرانیمراسم شست وشوی کعبه معظمه با آب زمزم و گلاب ناب ایرانی طی مراسمی بدون حضور ملک عبدالله پادشاه عربستان و با شرکت فرزند وی در مکه مکرمه برگزار شد.

به گزارش راسخون به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، « مشعل بن عبدالله» مکه مکرمه و همراهان وی، روز شنبه درون کعبه معظمه و دیوارهایش را با پارچه های آغشته به آب زمزم و گلاب ناب ایرانی شست وشو دادند.
در مراسم شست وشوی کعبه معظمه، «شیخ عبدالرحمن بن عبدالعزیز السدیس» رییس کل امور حرمین شریفین، برخی ان، داران و اعضای دفاتر نمایندگی های دیپلماتیک کشورهای ی در عربستان و شهروندان و زائران حضور داشتند.
همچنین در این مراسم وضعیت کعبه به پیش از موسم حج بازگشت.
کعبه معظمه که پیش از موسم حج به سبب ازدحام شدید زائران و جلوگیری از شدن آن، مقداری به بالا کشیده شده بود، 15 آبان به وضع عادی خود بازگشت و بخشی از که در ایام حج جمع آوری شده بود، پایین کشیده شد و به حلقه های ثابت در پایین کعبه مشرفه وصل شد.
مطابق معمول هر سال، بخش پایینی کعبه معظمه در روز نهم ذی الحجه بالا کشیده می شود و تا هنگام وج حجاج به همین شکل باقی می ماند تا از و آویزان شدن زائران به آن هنگام ازدحام جلوگیری شود.منبع: راسخون

خاطره ای در کتاب زمزم عرفان به نقل از آیت الله ری شهری منتشر شده است. آدینه مهد یا آدینه صمد همین که با قلم و کاغذ و کتاب و رو مه به اصطلاح حرفه ای آشنا شدم با نام « آدینه – صمد » نیز آشنا شدم .جالب است که در بعضی از دیدارهای دوستانه چند تنی را دیده بودم که اظهار می داشتند با آدینه همکاری داشته اند ! دریغا از صحت این موضوع ! در این راستا چند یادداشت نیز در مورد آدینه صمد خوانده بودم . آب زمزم برای ی که آن را بنوشد شفاست، دردهای او را درمان می کند، آلام او را از بین می برد و امراض روحی، روانی و تنی انسان را علاج می کند. مستحب است عمره گزار بعد از فراغ از طواف و پیش از سعی ، از آب زمزم قدری بیاشامد و به سر و پشت و شکم خود بریزد و بگوید: «اللَّهُمَّ اجْعَلْهُ عِلْماً نَافِعاً وَرِزْقاً وَاسِعاً وَشِفَاءً مِنْ کُلِّ دَاء وَسُقْم؛ خداوندا! این را علمی سودمند و رزقی گسترده و درمانی برای هر درد و بیماری قرار بده.»

جناب آقای چهاربند مدیر کل محترم آموزش وپرورش شهر تهران روز چهارشنبه مورخ 93/6/26 از دبستان زمزم بازدید نموده ودر ضمن بازدید موضوعات زیر مطرح گردید :
پروژه مهر - کلاس بندی دانش آموزان - توزیع کتب درسی - برگزاری جلسات انجمن - برگزاری جلسات شورای معلمین - بازدید از قسمتهای مختلف دبستان در پایان از زحمات مدیریت محترم سرکار خانم فاطمه حسینی افضل و همکاران دبستان زمزم تشکر د . اختصاصی از هایدی گزارش کارآموزی در شرکت زمزم (فرمت فایل word ورد )تعداد صفحات 20 با و پر سرعت .
 گزارش کارآموزی در شرکت زمزم (فرمت فایل word ورد )تعداد صفحات 20
 گزارش کارآموزی در شرکت زمزم (فرمت فایل word ورد )تعداد صفحات 20 عنوان گزارش : کارآموزی در شرکت زمزمقالب بندی: wordتعداد صفحات 20شرح مختصر : اولین اقدام انجام گرفته روی آب بعد ار است اج،ضد عفونی آن است. منبع آب کارخانه آب چاهی است به عمق بیش از 150 متر و قدمت 500 ساله که روی این آب عملیات تصفیه انجام گرفته و درنهایت آب مورد استفاده برای تمام مصارف از آن تامین می گردد.آب است اج شده درر یک آب انبار ذخیره می شود که یک پیش مخزن است و ابعاد آن4×6×6 است و با دبی ثابت 35m2/h مصرف می شود.مخزن از طریق یک لوله به یک کلریناتور متصل است. کلر مورد نیاز رادریک مخزن ساخته وبا می ر مخلوط کرده و به آب می رسانند. کلر به صورت ضربانی به آب مخزن تزریق می شود. بعد از این بخش دو مسیر برای تصفیه آب وجود دارد:1)صنعتی 2) آب آشامیدنی:برای مصرف خط تولید و آشامیدن و … استفاده می شود و 2 مسیر برای تصفیه آن وجود دارد:1)تصفیه شیمیایی که در این کارخانه دیگر از این بخش استفاده نمیشود.2)reverse osmosis آب پس از کلرزنی در مخزنی واقع در بخش بیرونی سالن تصفیه آب به ظرفیت 40000ذخیره می شود واز این مخزن توسط پمپهایی به تصفیه آب می رود.در کنار این مخزن،مخزن دیگری به ظرفیت60000 لیتر قرار گرفته که آب آشامیدنی در آن ذخیره می شود.برای فرستادن آب از این مخزن به خط تولید به عنوان آب مصرفی نوشابه،از پمپ های استیل استفاده می شود.درحالی که برای استفاده هایی غیر از آشامیدن از پمپ های چدنی استفاده می کنیم.فهرست :تصفیه آبتصفیه توسط اسمز مع عصاره خانهفرمولاسیون ساخت عصاره های کارخانه های زمزمتهیه و تولید گاز (co2)خطوط بطر سازفرایند تولید نوشابه petخط تولید شیشه برگشتیآزمایشگاه کنترل کیفیساختن نوشابه از عصاره مورد نظرکنترل بطری های پر شدهگزارش روزانهتهیه مواد اولیهفروش ونحوه توزیع کالاسیستم نگهداری و تعمیرات 
با
گزارش کارآموزی در شرکت زمزم (فرمت فایل word ورد )تعداد صفحات 20
غم های تو طعم آب زمزم دارد دامان تو ، عطر و بوی مریم دارد این راز چه رازیست که هرگاه دلی شد شیفته ات ، بهانه ی غم دارد ؟ تیرماه 95 با حوادث و تحولات بسیاری در عرصه بین الملل همراه بود. ای حریم کعبه ، محرم بر طواف کوی تو
من به گرد کعبه می‏گردم به یاد روی تو
گرچه بر محرم بود بوییدن گل‏ها ، حرام
زنده‏ ام من ای گل زهرا ز فیض بوی تو
اشک‏ها از هجر تو نم نم چو زمزم شد روان
کی رسد این تشنگان را قطره ‏ای از جوی تو کعبه و حرمتش ، زمزم وشرافتش، صفا و مروه و صفایش، قربان گاه و تقوای قربانی ‏اش، رمی جمرات و طر. پوستر سینمایی «مالیخولیا» به کارگردانی مرتضی آتش زمزم منتشر شد. روزچهارشنبه 93/08/28 به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی دانش آموزان دبستان زمزم،پروین اعتصامی و باغچه گولان ضمن بازدیدازنمایشگاه کتاب ازنمایشگاه نشریه دیواری نیزبازدید نمودند. بازدید دبستان زمزم بازدید دبستان پروین اعتصامی پیش دبستانی باغچه گولان مراسم اکران خصوصی سینمایی «مالیخولیا» به کارگردانی و نویسندگی مرتضی آتش زمزم در پردیس مگامال… ﺧﺎﮎ ﻋﺮﻓﺎﺕ ﺭﺍ، ﺁﺏ ﺯﻣﺰﻡ ﺭﺍ ،ﮐﻮﻩ ﺣﺮﺍ ﺭﺍ،ﺟﺮﺍﺕ ﺍﺑﺮﺍﻫﯿﻢ ﺭﺍ ، ﻃﺎﻗﺖ ﺍﺳﻤﺎﻋﯿﻞ ﺭﺍ ،ﻭﺻﺎﻝ ﻣﻌﺸﻮﻕ ﺭﺍ ﺻﺎﺣﺐ ﮐﻌﺒﻪ ﻧﺼﯿﺒﺖ ﮐﻨﺪ-ﻋﯿﺪﺗﺎﻥ ﻣﺒﺎﺭﮎ . . . ﺗﺎ ﺣﺎﻻ ﻓﮑﺮﮐﺮﺩﯼ ﺍﮔﺮﺧﺪﺍﺑﻪ ﺣﻀﺮﺕ ﺍﺑﺮﺍﻫﯿﻢ ﺍﻣﺮﻣﯽ ﮐﺮﺩ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﭘﺴﺮﺵ ﺯﻧﺸﻮ ﻗﺮﺑﺎﻧﯽ ﮐﻨﻪ ﺍﯾﻦ ﻣﺮﺍﺳﻢ ﻫﺮﺳﺎﻝ ﺑﺎﭼﻪ ﺷﮑﻮﻫﯽ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﻣﯽ. ورودیه ای به ایام فاطمیه از اشک های چشم تو زمزم درست شد از ناله های نیمه شبت غم درست شد با یاری ملائکه در هیئت خدا از چادر سیاه تو پرچم درست شد اول تو آفریده شدی شک نمی کنم زآن پیشتر که طرح دو عالم درست شد وقتی به شکل انسیه ی کاملی شدی از باقی گلت گل ما هم درست شد ما را طلایه دار غم تو نوشته اند از آن زمان که غصه و ماتم درست شد از ما سوال . در فاصله دو فصل لیگ برتر فوتسال ایران و دوران استراحت بازیکنان فوتسال فرصتی دست داد تا تصاویر منتشر نشده مسابقات سال ۹۲ احمد اسماعیل پور را به نوبت در سایت قرار دهیم و به مرور خاطرات بپردازیم. دیدار تیم های حفاری اهواز و گیتی پسند اصفهان در دور برگشت لیگ پانزدهم با برتری ۴-۳ تیم اهوازی به پایان رسید تا یکی از مهمترین دلایل قهرمان نشدن گیتی پسند باشد. همچنین گیتی پسند در دور برگشت با نتیجه ۴-۰ تیم زمزم اصفهان را ش ت داد. در ادامه می توانید تصاویر حضور اسماعیل پور در این بازی ها را مشاهده فرمایید. phoca_thumb_l__mg_2441 حجت ال والمسلمین فلاحی گفت:این برنامه بارویکردپرسش وپاسخ باموضوع ابعادشخصیتی حضرت معصومه(س)باحضور کارشناسان حوزوی از21 آذرماه تا8دی ساعت16درشبستان (ره) برگزارمی شود.
مراسم اکران خصوصی سینمایی «مالیخولیا» به کارگردانی و نویسندگی مرتضی آتش زمزم در پردیس مگامال… برنجستانک یکی از بهترین فصول بازدید از جنگل های شمال فصل پاییز است ، پاییز هزار رنگ در جنگل های زیبای برنجستانک چیز دیگری است که فقط باید رفت و دید ، چون نمی توان آنرا در قاب ع یا گفتن چند جمله خلاصه کرد. برای رفتن به این منطقه می بایستی از تهران جاده فیروز کوه را بسمت شمال ادامه داد . حدود 7 کیلومتر بعد از شیرگاه در سمت راست جاده تابلوی شهرک صنعتی بشل و برنجستانک مشخص می باشد. جاده اسف ه بطول تقریبی 10 کیلومتر به دوراهی خواهد رسید که سمت راست سد زمزم و سمت چپ بسوی جنگل میرود . روز اول برنامه بازدید ما از جنگل است . خوشبختانه علیرغم آنکه از تهران تا گردنه گدوک بارندگی بود اینجا کاملا هوا عالی و صاف است . جاده ای خاکی و پر رمز و راز ما را بوسط منطقه جنگلی راهنمایی میکند. اینجا نه اثری از ی هست و نه آلودگی و نه ص ، بکر بکر... برگهای رنگارنگ همه جا را پوشانده ، درختان و زمین و... جنگل پر است از درختان ازگیل ، ولیک ( زا الک وحشی ) و مالو و کمی هم بوته های تمشک پاییزی . روز دوم به دیدن سد زمزم برنجستانک که فاصله کمی هم تا روستا دارد میرویم . سد زمزم یک سد خاکی است که بمنظور ذخیره سازی آب برای کشاورزی احداث شده ومنطقه ای بسیار زیباست . سالهای قبل در این مکان امکانات تفریحی مثل قایقرانی موجود بوده حتی افرادی در این محل اقدام به پرورش ماهی کرده بودند . اما متاسفانه انطور که افراد محلی شهادت دادند این سد در تابستان امسال بطور کامل خشک شده است . پس بهتر است قلاب ماهیگیری در صندق عقب خودرو بماند و فقط از مناظر زیبای سد لذت ببریم. سیل اخیر حجم بالایی از تنه و شاخه های درختان را راهی دریاچه بزرگ سد کرده است. دومین پوستر رسمی سینمایی «مالیخولیا» به کارگردانی مرتضی آتش زمزم و طراحی حمیدرضا بیدقی رونمایی شد.
نه لایق عرفاتم ، نه کربلایی تان

ولی عجیب دلم می شود هوایی تان


زلال زمزم اگر قسمتم نشد، اما

هزار شکر که لب می زنم به چایی تان


نمی شناسمتان؛ قدّ یک سر سوزن

هزار حیف که کم آمدم گ تان

×××

د ل ش ته و طوفان، خدا به خیر کند!

ـ دلم خوش است به تدبیر ناخ تان ـ نیره کاشی مراسم تشییع پیکر شهید م ع حرم عبدالعظیم سخی داد یکی از رزمندگان افغانستانی لشکر فاطمیون صبح امروز از مقابل مسجد صاحب ا مان (عج) واقع در خیابان شهید غلامرضا رضایی (زمزم ) تهران برگزار شد. بس از 4روز راز ونیاز درافضل بلاد واشرف سرزمینها دل را صفا داده وبه امید اینکه فارغ از بار کناه شده ایم ومشمول رحمت باریتعالی کردیده ایم امشب 13ذی الحجه برای وصال یار به بیتش شرفیاب می شو یم وبا دور عاشقی ونوشیدن جرعه ای از زمزم . حلاوت وصل را تجربه می کنیم وخانه دل را جلایى می دهیم انشاالله- دعا کوی عزیزان هستیم -خادم الحاج برنجستانک یکی از بهترین فصول بازدید از جنگل های شمال فصل پاییز است ، پاییز هزار رنگ در جنگل های زیبای برنجستانک چیز دیگری است که فقط باید رفت و دید ، چون نمی توان آنرا در قاب ع یا گفتن چند جمله خلاصه کرد. برای رفتن به این منطقه می بایستی از تهران جاده فیروز کوه را بسمت شمال ادامه داد . حدود 7 کیلومتر بعد از شیرگاه در سمت راست جاده تابلوی شهرک صنعتی بشل و برنجستانک مشخص می باشد. جاده اسف ه بطول تقریبی 10 کیلومتر به دوراهی خواهد رسید که سمت راست سد زمزم و سمت چپ بسوی جنگل میرود . روز اول برنامه بازدید ما از جنگل است . خوشبختانه علیرغم آنکه از تهران تا گردنه گدوک بارندگی بود اینجا کاملا هوا عالی و صاف است . جاده ای خاکی و پر رمز و راز ما را بوسط منطقه جنگلی راهنمایی میکند. اینجا نه اثری از ی هست و نه آلودگی و نه ص ، بکر بکر... به گزارش خبرنگار لبیک در مکه مکرمه، «آب زمزم» از گواراترین آب هایی است که همه آن هایی که یک مرتبه به زیارت خانه خدا مشرف شده اند، تجربه نوشیدنش را دارند و قطعا هم این آب گوارا و شفابخش را برای چشم انتظاران شان سوغات برده اند. اما چرا «آب زمزم» از چنین جایگاهی نزد فرقه های مختلف مسلمانان برخوردار است؟ آب زمزم چگونه جوشید و چرا همان ابتدا به خاک داغ مکه فرو نرفت؟ ماجرای تاریخی زمزم که موجب شد به این نام خوانده شود به روزهایی بازمی گردد که حضرت ابراهیم (ع) به همراه همسرش هاجر و فرزندش اسماعیل به مکه مکرمه آمدند و در مکانی نزدیک کعبه اقامت د. وقتی حضرت ابراهیم (ع) آن ها را ترک کرد، هاجر برای فرزند شیرخوارش در جستجوی آب بود و هفت مرتبه فاصله بین کوه صفا و مروه را دوید و بار آ در کنار کوه مروه یک باره چشمه آبی از دل زمین جوشید و هاجر دور آن را با ماسه گرفت تا آب جمع شود و در این حال می گفت «زم زم زم زم»؛ یعنی جمع می شود چون می ترسید آب در ماسه ها فرو رود. رسول گرامی حضرت محمد (ص) در این باره فرموده اند: رحمت خدا بر مادر اسماعیل باد که اگر این کار را نمی کرد و آب جاری می شد امروزه بدین شکل باقی نمی ماند. ویژگی خاص چاه زمزم چیست؟ از مهمترین معجزات زمزم این است که چاه آن از ابتدای پیدایش تاکنون نه تنها خشک نشده بلکه آب آن زیادتر نیز شده است. آنطور که در منابع مختلف از جمله مجله عکاظ عربستان آمده، همواره نسبت املاح موجود در آب زمزم حفظ شده، تاکنون هیچ تغییری در آن رخ نداده و برخلاف سایر آب ها با نگهداری، مزه اش تغییر نمی کند. محققان، آب زمزم و اعجاز درون آن بر اساس گزارش مجله عکاظ عربستان، «ایمو ماسارو» محقق ژاپنی که تحقیقات دقیقی درباره آب های موجود در دنیا کرده، گفت است: مولکول های آب زمزم با بقیه آب های جهان متفاوت است. بقیه آب ها را تغییر می دهد اما خودش تغییری نمی کند. اگر یک قطره از آب زمزم را به ۱۰۰۰ قطره از آب دیگری اضافه کنیم آن آب ها خواص زمزم را پیدا می کنند. در آلمان نیز «کنت فایز»، مدیر یکی از بزرگترین مراکز پزشکی در مونیخ آلمان در بررسی هایی متوجه شده است که «۲۰ دقیقه بعد از خوردن آب زمزم، انرژی زیادی به جسم منتقل می شود و می توان از زمزم به عنوان درمان موثری در بخش های مختلف پزشکی استفاده کرد». همچنین بر اساس آنچه خبرگزاری خاورمیانه گزارش داده، «حمدی سیف» پژوهشگر و س رست دانشکده ی اسکندریه تایید کرده است که «آب زمزم به خاطر داشتن بهترین غلظت املاح و عناصر مفید برای سلامتی انسان، بهترین آب روی زمین است و ساختار آن ویژگی نادری دارد». این پژوهشگر سپس به خواص شفادهنگی این آب اشاره می کند و می گوید: «آب زمزم بر اساس اصول پزشکی به شفای بیماران کلیوی، قلبی، چشمی، میگرن و انواع متعدد بیماری های مزمن و لاعلاج کمک می کند». حمدی سیف سپس درباره نتایج مقایسه آب زمزم با سایر آبهای شهر مکه مکرمه، بیان کرده است: «تفاوت آب زمزم با سایر آب های شهر مکه مکرمه یا هر مکان دیگری در نسبت املاح کلسیم و منیزیم موجود در آن است. به گونه ای که نتایج آزمایشات مراکز آزمایشگاهی اروپا و وزارت بهداشت و منابع آبی عربستان در این زمینه ی ان بوده است و چه بسا علت اینکه آب زمزم حجاج خسته را سیراب می کند، همین باشد». خبرگزاری الثورة یمن نیز درباره نتایج تحقیقات «ماسارو ایموتو»، رییس مرکز پژوهشی هادو در توکیو درباره بلورهای آب زمزم نوشته است: «تلاوت آیه "بسم الله الرحمن الرحیم" تأثیر عجیبی بر روی بلورهای آب زمزم دارد، به طوری که هنگام تلاوت این آیه حباب های زیبایی بر روی این آب تشکیل می شود. از بزرگ ترین تجاربی که در نتیجه آزمایش بر روی آب زمزم به دست آمده این است که هنگامی که در کنار ظرفی از آب زمزم آیاتی از قرآن تلاوت شود، بلورهایی رمزگونه و زیبا بر روی آن شکل می گیرد». رییس مرکز پژوهشی هادو با اشاره به اینکه آب زمزم ویژگی های خاصی دارد که تغییر در آن امکان پذیر نیست، گفته است: «این آب ویژگی های منحصر به فردی دارد که در سایر آب ها یافت نمی شود. با توجه به آزمایش ها و مطالعات زیادی که بر آب زمزم انجام شد، این نتیجه به دست آمد که اگر یک قطره از زمزم با هزار قطره آب معمولی مخلوط شود، بلورهای تشکیل دهنده آن تغییر شکل داده و خاصیت زمزم را پیدا می کنند». «آب زمزم» در احادیث و روایات قال رسول الله (ص): (ماءُ زَمزَمَ شِفاءٌ لِما شُرِبَ لَهُ.) «آب زمزم برای دردی که به خاطرش نوشیده می شود شفاست». (فقیه، ج 2، ص 135) قال رسول الله (ص): (خَیرُ ماءٍ عَلی وَجهِ الأرضِ ماءُ زَمزَمَ.) «بهترین آب روی زمین، آب زمزم است». (کافی، ج 3، ص 246) قال علی (ع): (الإطّلاعُ فی بِئرِ زمزَمَ یذهِبُ الدّاءَ فَاشرَبوا مِن ماءِها مِمّا یلی الرُّکنَ الَّذی فیه الحَجَرالأسوَدُ فَإنَّ تَحتَ الحَجَرِ أربَعَهَ أنهارٍ مِنَ الجَنَّهِ.) «به آب چاه زمزم سر کشیدن، دردها را می زداید پس آب زمزم را از قسمت مقابل رکن حجرالاسود بنوشید چرا که زیر رکن حجر 4 نهر از بهشت جاری است». (وسائل، ج 13، ص 246) قال الصادق (ع): (ماءُ زَمزَم شفاءٌ مِن کُلِّ داءٍ) «آب زمزم شفای هر دردی است».(کافی، ج 6، ص 386) قال السّجاد (ع) - للشَّبلی- (أشرَفت علی بِئر زمزَمَ و شَربتَ مِن ماءِها؟ قال: نعم. قال علی (ع) نَوَیتَ أنَّکَ أشرَفتَ علی الطّاعَهِ و غَضَضتَ طَرفکَ عَن المَعصِیه؟... «آیا کنار چاه زمزم رفتی و از آب آن نوشیدی؟ گفت: بله، فرمود: آیا نیت کردی که به طاعت حق در آیی و چشمت را از گناه بپوشانی؟» (مستدرک، ج 10، ص 166) چرا آب زمزم را هدیه ببریم؟ قال الباقر (ع): (کان النَّبی (ص) یستَهدی مِن ماء زمزم وَ هُوَ بالمدینَهِ) «زمانی که (ص) در مدینه بودند همیشه می خواستند که برایشان آب زمزم (از مکّه) هدیه آورده شود.) (الحجّ و العمره فی الکتاب و السنه، ص 118)   با یاد و نام خدا   آدینه ی شماره ی 25    برای دریافت فایل پی دی اف آدینه ی شماره ی 25 ، اینجا کلیک کنید. آهسته می شوید یگانه همسرش را

با آب زمزم آیه های کوثرش را


آهسته می شوید غریب شهر یثرب

پشت و پناه و تکیه گاه و یاورش را


تنها کنار نیمه های پیکر خود

می شوید امشب نیمه های دیگرش را ادامه مطلب تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نخستین آدینه سال ۹۷ را در ورزشگاه شهید کا ظمی برگزار کرد. شرق نوشت: هفتمین جشنواره بین المللی پکن، جایزه بهترین بازیگر زن را به گلاب آدینه اهدا کرد. گلاب آدینه برای بازی در «آبجی» به کارگردانی مرجان اشرفی‎زاده موفق به ب این جایزه شد. چه عید باشکوهی ست قربان..... ابراهیم(علیه السلام) نیت میکند و ارباب ما عمل!!! کاش خداوند در رستاخیز کربلا همه ی جن و انس را برای قربانی شدن چشم عباس میفرستاد... کاش تمام دریاها زمزم علی اصغر میشدند..... عاشورا هر روز در وجود ما اتفاق می افتد!! نگذاریم ک حسین دل ب دست یزید نفس کشته شود!!! عید قربان مبارک....
ضیافتی با میزبانی خدا

حجّ، یعنی

چشمهای است حج; ...

که هر که از آن نوشید، تشنهتر شد،

و هر که حلاوت آن را یافت، شیفتهتر گشت،

و هر که چهره جان در زمزم معارفش شست، پاکدل شد.

کت است حج; ...

ادامه مطلب برای بارگیری و چاپ پیک آدینه به دنباله نوشته سر بزنید ادامه مطلب ع روز نشنال جئوگرافیک یان کاتولیک در فیلیپین را در حالی نشان می دهد که در اطراف یک جعبه شیشه ای که در آن مجسمه ای از تمثال عیسی وجود دارد و با چراغ روشن شده است جمع شده اند و آن را به سوی کلیسا می برند. این مراسم که آدینه نیک یا آدینه مقدس (good friday) نام دارد روزی است که در آن یان مراسمی را به یاد به صلیب کشیده شدن در نقاط مختلف جهان برگزار . ای که اخمت به دلم ریخت غم عالم را خنده ات می بَرَد از دو عالم غم را برق لب های تو یادآور ِشاتوت و چشمه ی اشک ِتو بی قدر کند زمزم را گاه از آن غنچه فقط زخم زبان می ریزی گاه با بوسه شفابخش کنی مرهم را بسته ای غنچه ی سرخی به شب گیسویت کرده ای باز رها من ابریشم را "نرگست عربده جوی و لبت افسوس کنان" با همین هاست که دیوانه کنی آدم را بهمن صباغزا. بازار گل محلاتی تهران واقع در بزرگراه محلاتی، خیابان نبرد جنوبی، خیابان زمزم، پایین تر از دادگاه خانواده واقع شده است. در این بازار، گل ها ی طبیعی، وسایل باغبانی، انواع گیاهان آپارتمانی و باغی و ابزار آلات و کلیه محصولات مرتبط با کشاورزی عرضه میشود. اگر گیری وضو با آب زمزم اگر سجاده گردد عرش اعظم اگر گویی اذان بر بام افلاک گر از تکبیر گردد ات چاک اگر ضرب المثل گردد خشوعت به حق قل هو اله در رکوعت اگر باشد به توحیدت تعهد اگر گردی شهید اندر تشهد مبادا بر خود بنازی علی را گر نداری بی ی بسم الله الرحمن الرحیم-ایام حلب قصه ناتمام کربلا است- قصه ای شد اغاز وگشت تمام-پرسش های ناب مدام میشود اغاز-میان این همه سالوس- چه میکند ایمان-میریزند زهر در رگ ایمان-پاسخ این سئوال را حلب میداد-نیست در من تاب زیبائی-باحوریان چشمه زمزم میشنوم این اواز- میخواندم از گنگره عرش-سرمست با ش فتح اماده است از راه زباله های اطراف شرکت زمزم در مشهد مقدس توسط کارکنان حامی محیط زیست جمع آوری شد. سرزداز مشرق جان مهرولای تورضا پای تاسرهمه دل شدبه هوای تو رضا جذبه عشق تواینگونه مراقابل کرد من کجا ونعم ولطف وعطای تورضا هرکه سائل شودازدیدهمه مسکین است سربسایدبه فلک کهنه گدای تورضا آب زمزم که بود جاری عشق می خوردغبطه چرانیست به پای تورضا قبله برخویش بنازدکه بود مرکز عشق فاش گویم که بودقبله سرای تورضا باصفاگرچه بودسعی صفاومرو. اختصاصی از یاری فایل پیک آدینه اسفند با و پر سرعت .
پیک آدینه اسفند حاوی هفته اول 5 صفحه پی دی اف، دوم  4 صفحه پی دی اف و سوم اسفند 3 صفحه پی دی اف 
با
پیک آدینه اسفند
رضا علوی تهرانی درمراسم ترحیم حضرت آیت اله آدینه وند(ره) درمسجد اعظم قم حضور یافت٠ همچنین ایشان مورداستقبال احمدی ارشد استان قم در مجمع عالی جوانان ایران ودیگرهمکاران وی قرارگرفت آقای علوی تهرانی ازآقای علیرضا احمدی خواستار رفع مشکلات وناهنجاری های اخیرمجمع شد مدیرکل اجرایی وامورهماهنگی مجمع عالی جوانان ایران دقایقی پیش نیز د.