زندان عشق

به نقل از خبرگزاریها در مورد زندان عشق : زندان«کمیته مشترک ضد ابکاری» معروف ترین زندان برای مبارزان انقلاب ی است؛ این زندان به واسطه ساختمان عجیبش محل دردناکترین شکنجه ها بوده است و حالا۱۳ سال است که موزه عبرت نام گرفته است. حمله مسلحانه به یک زندان جان چند نفر را گرفتدر حمله چند فرد مسلح به زندانی در کنگو ۱۱ نفر کشته شدند.ماجرای حمله مسلحانه به یک زندانماجرای حمله مسلحانه به یک زندان , این حمله مسلحانه به یک زندان در شرق کنگو انجام شد و در میانقربانیان 8 نگهبان زندان نیز دیده می شوند.حمله مسلحانه به یک زندانبر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه، طبق اعلام مقام. سید حمید حسینی مدیرکل زندان های گیلان از کانون اصلاح و تربیت استان و زندان ن بازدید کرد. زندان جزیره ریکرز، در جزیره است ریور قرار دارد، 9000 نگهبان در این زندان فعالیت دارند و به دلیل شرایط بد موجود در آن، یکی از بدترین زندان های دنیا به شمار می آید. برخی گزارش های جهانی نشان می دهد زندان الحائر در عربستان سعودی خطرناکترین زندان خاورمیانه و یکی از ده زندان خطرناک جهان به شمار می رود. رئیس سازمان زندان ها با بیان اینکه شهرداری تهران، زندان اوین را نخواست، گفت: در راستای اجرای طرح تبدیل زندان به فضای سبز، در حال مذاکره با سایر گزینه هاهستیم. معاون فرهنگی قوه قضائیه گفت: این یک خطای بزرگ در قوانین ما است که مجازات زندان بیش از حد وجود دارد؛ این خلاف است که اصل مجازات را زندان قرار دهیم. ۲۴ سال بعد از قتل یک زندانی توسط هم بندش در زندان، به دلیل اینکه متهم به قتل در زندان جانش را از دست داده است اولیای دم مقتول خواستار دریافت دیه از بیت المال شدند. زندانیان زندان مرکزی «جو» بحرین امروز در اعتراض به اوضاع نابسامان زندان و اعمال محدودیت ها از سوی اداره زندان، دست به اعتصاب غذا زدند. زندان ملی هائیتی در شهر پورتو پرنس قرار داشته و عنوان یکی از وحشتناک ترین زندان های دنیا را به خود اختصاص داده است. این زندان یکی از خشن ترین مراکز تربیتی در ی لاتین بوده و هر مجرمی که به این مکان قدم می گذارد، آرزو می کند که هر چه سریع تر از این محل فرار کند. در این زندان ده ها نوع بیماری عفونی شیوع پیدا کرده و تقریبا هیچ خدمت بهداشتی . زندان اوین، معروف ترین ندامتگاه ایران میزبان بیش از ۴۵ سفیر خارجی مقیم تهران شد و سفرا از نزدیک با این زندان آشنا شدند. ساعاتی پیش یک اسیر فلسطینی در بند رژیم صهیونیستی با سلاح سرد به زندانبان زندان نقب در جنوب سرزمین های ی حمله و وی را به شدت مجروح کرد.

- صبح امروز عملیات مشابهی در زندان نفحه در کرانه باختری نیز روی داد
- تکبیرهای زندانیان فلسطینی آرامش را زندان بانهای صهیونیست سلب کرده است
-رژیم صهیونیستی در این دو زندان و چهار زندان نزدیک به. مدیرکل زندان ها واقدامات تامینی وتربیتی اسان جنوبی با بیان اینکه یکی از وظایف اصلی سازمان زندان ها نگهداری زندانی و اجرای حکم حبس است، گفت: تمامی زندان ها در استان به خارج از ا انتقال یافت. رکنا: دیه مردی که 24 سال قبل در زندان کشته شده بود، با مرگ قاتل از بیت المال پرداخت می شود. مایک کروس از مسئولین سابق زندان های وضعیت اداره برخی زندان های را وخیم توصیف کرد و گفت: مسئولان چشم به کمک های اه از سوی اهداء کنندگان دوخته اند. سه زندانی در زندان فوق امنیتی کوک کانتی در شیکاگو ، به دو افسر زندان بان حمله و آنها را به شدت مجروح د. رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور می گوید زندان ها حدود ۳۰ میلیارد تومان به نهادهای تی مثل ادارات آب، برق و گاز بدهی دارند. مدیرکل زندان های کرمانشاه پس از تایید کمیته انتصابات سازمان زندان های کشور در احکامی معاون سلامت،اصلاح وتربیت ،رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندان های استان و س رست جدید مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی کرمانشاه را منصوب کرد. زندان بان های عسکری علیه السلام در جواب صالح بن وصیف: چه بگوییم در باره ی که روزها را روزه می گیرد و تمام شب را به عبادت به سر می آورد . آرون هرناندز که به حبس ابد در زندان سوزا بارانوسکی محکوم شده بود، در زندان دست به خودکشی زد. محمد صادق خسروی علیا: پس از خبرساز شدن ساخت مهدکودک از سوی سازمان زندان ها دوباره زخم کهنه نبود آمار و ارقام در حوزه زندان های کشور سرباز کرد.
گروه تروریستی به منظور افزایش ضریب امنیتی زندان های مخوف خود در شهر موصل، این زندان ها را در… ت بهار: زندان«کمیته مشترک ضد ابکاری» معروف ترین زندان برای مبارزان انقلاب ی است؛ این زندان به واسطه ساختمان عجیبش محل دردناکترین شکنجه ها بوده است و حالا۱۳ سال است که موزه عبرت نام گرفته است. ادامه: با معماری عجیب زندان ساواک آشنا شوید کارلوس حرفش را این گونه با ش به پایان رساند که: چنین تلاش های تحریک آمیزی به سود من نیست. من از زندان خارج نمی شوم مگر روزی که هواپیمای خاص و ماشین «لیموزینی» در اختیارم باشد تا مرا از زندان خارج کند… «خبرجنوب» نوشت: مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی فارس عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر را بهترین استراتژی در زمینه اصلاح و تربیت زندانیان و هدایت آن ها بعد از رهایی از زندان دانست. بهزاد نبوی گفت:زندان اول ورودی اش سنگین بود، شکنجه های سنگینی بود در زندان دوم از نظر جسمی آنچنان مشکلات را نداشتم البته زندان دوم برایم گران تمام شد.
مدیرکل زندان های استان تهران می گوید محمدرضا رحیمی معاون اول ت دهم از زندان آزاد شده است. «بعد از 4 ماه، ای از سفارت آمد و مقداری شکر و بیسکوییت با خود آورد. شرایط زندان، فجیع و اسفناک است. ساختمان زندان، متعلق به دوره استالین است، تنگ، تاریک و مخوف و سرد.» حمید دالوند مسئول ورزش اداره کل زندانها طی بازدید از زندان دورود با اهدای لوح سپاس از زحمات نصیریان رئیس و حبیب پاپی مربی ورزش زندان دورود نیز به خاطر برگزاری منظم مسابقات ورزشی در زندان و فعالیتهای گسترده و مدون ورزشی برای مددجویان تقدیر کرد. ت استرالیا قصد دارد برای غربال ساختن زندان های خود و جداسازی تروریست های ی دستگیر شده از دیگران، زندان جدیدی بسازد. سازمان زندان های در اطلاعیه ای اعلام کرد که فردی که در اراک اقدام به خودکشی کرده است، در زندان نبوده و در اختیار ضابطین قانونی قرار داشته است. رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به ارایه توضیحاتی در رابطه با وضعیت زندان های کشور و ارایه آماری در این زمینه پرداخت. چگونه می توان در زندان انفرادی از زندگی لذت برد؟
تا حالا فکر کرده اید اگر در زندان انفرادی گرفتار شوید چگونه می توانید از زندگی لذت ببرید؟
زندان انفرادی وما نباید در یک زندان باشد.
این زندان می تواند در ذهن شما و یا خانه شما باشد.
ممکن است این زندان از جه و سماجت شما در جهل باشد.
افرادی که همیشه احساس تنهایی می کنن آنهای. ایران نوشت:«جیمی کازی» 46 ساله که به اتهام از 12 سال قبل در زندان به سر می برد، تنها دو روز بعد از فرار جنجالی اش از زندان ای «کارولینای جنوبی» در میهمانخانه ای در تگزاس دستگیر شده بود، 47 هزار دلار پول نقد، شناسنامه و دو اسلحه همراه داشت. مدیرکل زندان های استان تهران گفت: با توجه به پذیرش درخواست عفو محمدرضا رحیمی، نامبرده پیش از سال نو از زندان مرخص شد. دیوان عالی اسپانیا امروز حکم 21 ماه زندان لیونل مسی به اتهام تقلب مالیاتی را تایید کرد. خبرگزاری فرانسه روز شنبه از طرابلس گزارش داد که نیروهای تی لیبی ب در حمله به زندان 'الحضبه' در جنوب این شهر آن را کاملا تسخیر د و فرزند قزافی نیز که در این زندان دوران حبس خود را می گذارند، موفق به فرار شد. شفقنا- «ماهر چیمای تلی» در رویترز نوشت: درون یک خانه ی ویلایی معمولی در موصل سلول های زندان ساخته است. پنهان سازی زندان ها و مراکز امنیتی در بین خانه های معمولی تاکتیک این گروه برای ارتقای امنیت این اماکن بود. این زندان ها علی رغم ظاهر بیرونی شان، مشخصات معمول بازداشتگاه های تی را داشتند. درون این اماکن، اسناد و متعلقات زندانیان [̷. سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، گفت: اداره منابع طبیعی زمین مورد نیاز برای انتقال زندان اوین به خارج از تهران را دراختیار سازمان زندان ها قرار دهد. اهالی محلی این کوه زیبا را بنام زندان سلیمان یا زندان دیو می شناسند و معتقدند که حضرت سلیمان دیوهایی را که از فرمانش س یچی می د در این کوه زندانی می کرده است. دادستان تهران گفت: پیشنهاد می کنیم که بخش هایی از اجرای احکام زندانیان در داخل زندان انجام شود و باید سازمان زندان ها مکان هایی را به این منظور در داخل زندان ها در اختیار ما قرار دهد. لری نسار، پزشک سابق تیم ژیمناستیک که پیش از این به ۴۰ تا ۱۷۵ سال زندان محکوم شده بود، در سومین مرحله دادگاهش به دلیل شکایت های بیشتر به ۴۰ تا ۱۲۵ سال زندان دیگر محکوم شد. «بعد از 4 ماه، ای از سفارت آمد و مقداری شکر و بیسکوییت با خود آورد. شرایط زندان، فجیع و اسفناک است. ساختمان زندان، متعلق به دوره استالین است، تنگ، تاریک و مخوف و سرد.» «بعد از 4 ماه، ای از سفارت آمد و مقداری شکر و بیسکویت با خود آورد. شرایط زندان، فجیع و اسفناک است. ساختمان زندان، متعلق به دوره استالین است، تنگ، تاریک و مخوف و سرد.» مدیرکل زندان های استان تهران گفت: فروش زندان اوین فعلا منتفی شده است. بردلی منینگ، یکی از بزرگ ترین افشاگران اسناد محرمانه پس از ۷ سال حبس از زندان آزاد شد. یک سخنگوی نیروهای نظامی اعلام کرده که این سرباز سابق ، زندان نظامی «فورت لیونوورت» در کانزاس را ترک کرده است. ایرنا نوشت: مدیرکل زندان های استان تهران گفت: بازداشتگاه کهریزک دایر نیست و آن را تعطیل کردیم. مدیرکل زندان های استان کرمانشاه از برگزاری بیش از هزار مرتبه ختم قرآن در زندان ها و مراکز تامینی و تربیتی استان در ماه مبارک رمضان خبر داد. همشهری آنلاین: خزانه داری اداره کل زندان های تهران و «سهراب سلیمانی» س رست معاونت امنیتی و انتظامی سازمان زندان ها را تحریم کرد. رئیس سازمان زندان ها از منتفی شدن فروش زندان اوین به شهرداری تهران خبر داد و گفت: به رغم تعیین کارشناس، شهرداری تهران رغبتی برای ید زندان اوین نداشت.