زیست شناسی

به نقل از خبرگزاریها در مورد زیست شناسی : چگونه تست های زیست را به طور کامل بزنیم؟؟؟؟ یکی از دغدغه های اصلی دانش آموزان تجربی اینست که چگونه می توانند در درس زیست شناسی درصد دل خواه خود را ب کنند؟ اولین قدم برای ب درصد مطلوب در این درس اینست که جایگاه خود را بشناسید،به آمار زیر توجه بفرمایید: دانش آموزان سال گذشته ی کانون که در کنکور 91 شرکت د با میانگین تراز 5000 در کانون ، در کنکور زیست را حول و حوش 20 درصد زدند.(2 سوال از10سوال)،میانگین تراز 5500 درس زیست را 40 درصد زدند (4 سوال از10سوال)،میانگین تراز 6000در کنکور 60 درصد زیست زده اند(6 سوال از10سوال) و میانگین تراز 7000 در کنکور 70 درصد زیست زده اند(7سوال از10سوال). مسابقه آنلاین زیست شناسی ( کتاب زیست شناسی ریون جلد 1 انتشارات خانه زیست شناسی) به اطلاع دبیران زیست شناسی می رساند که ثبت نام برای شرکت در مسابقه آنلاین زیست شناسی ( کتاب زیست شناسی ریون جلد 1 انتشارات خانه زیست شناسی) تا 12 اردیبهشت و تاریخ برگزاری آزمون 14 اردیبهشت می باشد، که از طریق سایت دبیرخانه ( zistshenasi.medu.ir) و یا کلینیک مجازی (ask2kno. المپیاد جهانی زیست شناسی در سال 2011 در شهر تایپه از کشور تایوان برگزار شد. بیست و دومین المپیاد جهانی زیست شناسی از شانزدهم تا بیست و ششم تیرماه 1390 در کشور تایوان برگزار شد و در این مسابقات دانش اموزان ایرانی نیز حضور پیدا د. اعضای تیم ملی المپیاد زیست شناسی ایران در مسابقات جهانی المپیاد زیست شناسی در سال 2011 عبارت بودند از:
مهسیم. تعداد سوالات مجموعه زیست شناسی سلولی و ملکولی

از سال 91 مجموعه زیست شناسی به 3 گروه جداگانه تقسیم شد و هر رشته با دفترچه ای جداگانه در اختیار دانشجو قرار می گیرد:
1.مجموعه زیست شناسی سلولی ملکولی
2.مجموعه زیست شناسی گیاهی
3.مجموعه زیست شناسی جانوری


پیرو اطلاعیه قبلی، آزمون آنلاین کتابخوانی از کتاب زیست شناسی گیاهی ریون جلد اول انتشارات خانه زیست شناسی
، در روز دوشنبه 14 اردیبشهت(94/2/14)، از ساعت 8 صبح الی 22 برگزار خواهد شد. لازم است همکاران محترم از امروز 94/1/24 لغایت 94/2/12 نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند. بدیهی است همکاران محترمی که در بازه زمانی مذکور ثبت نام نکنند امکان شر.

خانه زیست شناسی اصفهان معرفی خانه ی زیست شناسی اصفهان خانه ی زیست شناسی اصفهان خانه , زیست شناسی , اصفهان , خانه زیست شناسی اصفهان
لینک های : دوستداران محیط زیست شماری از فعالان محیط زیست در حرکتی خودجوش با هدف حفظ محیط زیست اقدام به کاشت بذر درخت دیم "ون (بنه)" در باینگان نمودند.
براساس گزارشات در این حرکت زیست محیطی، فعالان محیط زیست نزدیک به ٦ هزار بذر درخت دیم ون را کاشتند.
همچنین فعالان محیط زیست در ... همکاران گرامی لیست فراخوانهای ارسالی توسط استان به شرح زیر می باشد .از شما دعوت می شود که در فراخوانها شرکت نمائید. 1-اجرای فراخوان دبیرخانه مبنی بر طراحی و تولید کلیپ اموزشی 5دقیقه ای از یک کتاب درسی با مشارکت سرگروههای نواحی و مناطق استان با موضوع یادگیری بهتر تا 22بهمن 932-فراخوان استانی مبنی بر چگونگی نهادینه آموزه های زیست محیطی. در مطلب زیر با روش های مطالعه ی رتبه های برتری که درس زیست نقطه قوت آن ها بوده و توانستند در کنکور نیز از این درس نتیجه مطلوب ب کنند، گفتگو کرده ایم. نکته ی جالبی که از جمع بندی نکات ذکر شده توسط همه افراد می توان بیان کرد، اینست که *همه به اهمیت کتاب درسی در درس زیست اشاره ویژه داشته اند. *مطالعه ی هر روزه درس زیست در برنامه ی مطالعاتی . نمایشگاه بزرگ کتاب های آموزشی از پایه ی هفتم تا پیش ی مکان : کانون ا هرا زمان : از 18 الی 21 بهمن 1393 از ساعت 10 الی 18 از انتشارات : خانه زیست شناسی - مبتکران - خیلی سبز - گاج - الگو - مهروماه - تخته سیاه و .... میزان تخفیف خانه زیست شناسی 50% کلیه ناشرین 20% تا 40% برای دبیران و مدارس کلیه انتشارات 50% چهارمین کنفرانس بین المللی چالش های زیست محیطی و گاهشناسی درختی، توسط پژوهشکده ا یستم های خزری، اردیبهشت 1393 برگزار خواهد شد. علاقمندان می توانند مقالات خود را به آدرس وب سایت همایش با موضوعات زیر ارسال نمایند. محورهای همایش: 1. چالش های زیست محیطی 2. گاهشناسی درختی (اقلیم شناسی درختی، دیرینه شناسی، فیزیولوژی درختی، ایزوتوپ های پای. شته هماتولوژی به همراه رشته ایمنی شناسی در سال ۹۴ از سمت وزارت بهداشت زیر مجموعه گروه علوم آزمایشگاهی ۲ نامیده شدند.رشته هماتولوژی از رشته های وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی کشور است که در این اوا دارای پیشرفت زیادی بوده است و از قضا دارای بازار کار مناسب و پیشرفت شغلی خوبی است که در ادامه سعی در توضیح اطلاعات این رشته و همچنین . آب، محیط زیست : فعالیت های مربوط به توسعه منابع آب تغییراتی را در محیط زیست بدنبال دارد . اثرات زیست محیطی سیستم های توسعه منابع آب ، در ضمن مفید بودن می تواند مضر هم باشند . برای مثال مخازن سد ها اغلب بخش هائی از بستر سیل گیر رودخانه و نیز حوزه آبریز را ت یب می نمایند درحالیکه از طرف دیگر دریاچه ای بوجود می آورند و به این ترتیب بعضی از . تاریخ همایش 16/11/93 مکان : سالن کانون ا هرا واقع در خیابان زمان : پنج شنبه ، ساعت 9 الی 12:30 موضوع :سمینار اول : بررسی ا یستم و محیط زیست و بررسی مشکلات آن و نقش دبیران زیست شناسی با این معظلات سمینار دوم : با همکاری آسمان شب ، کار با میکروسکوپ ، تلسکوپ و حیات در کرات دیگر با حضور کلیه دبیران زیست شناسی متوسطه دوم و دبیران علوم متوسطه اول گوا. موضوع و زمان برگزاری گردهمایی هایی امسال گروه زیست شناسی استان در مرکز تحقیقات معلمان استان اصفهان به شرح زیر می باشد دوشنبه 93/8/19 بیوتکنولوژی با موضوع محصولات پروبیوتیک به همراه کارگاه اموزشی الکتروفورز دوشنبه 93/10/29 نقش نهادهای اموزشی در حفاظت محیط زیست ساعت برگزاری گردهمایی 15:30 می باشد همکارانی که تمایل به شرکت در این گردهمایی .
پیرو هماهنگی های به عمل آمده نظر به اینکه مقرر است دومین جشنواره زیست فناوری در 25 فروردین ماه سال 1393 به مدت سه روز در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شود ، خواهشمند است سرگروههای محترم استانها نسبت به معرفی افراد واجد شرایط بر اساس ج سهمیه توزیع استانی پیوست با لحاظ نمودن اولویت های زیر اقدام مقتضی را به عمل آورند: 1- دارا بودن مد. با توجه به جداول زیر می فهمیم که زیست شناسی در بین همه دروس عمومی و اختصاصی با 50 سئوال بیشترین تعداد سئوال را دارد. مطلب بعدی با توجه به اینکه زیست شناسی در زیر گروه های 1و2 که بیشتر رشته های مهم را دارند دارای ضریب چهار دارد و 50 سئوال هم دارد به تنهایی می تواند سهم بسیار مهمی از نمره کل آزمون را به خود اختصاص دهد مثلا در زیر گروه 1 حدود 30% از کل نمره آزمون کنکور اختصاصی و عمومی را به خود اختصاص می دهد.یعنی سه کتاب زیست شناسی30% نمره کنکور. رشته های زیر گروه 1 نام درس زیر گروه1 زیر گروه2 زیر گروه3 زیر گروه4 زیر گروه5 ادبیات 4 4 4 4 4 عربی 2 2 2 2 2 معارف 3 3 3 3 3 زبان 2 2 2 2 2 زمین شناسی 0 1 4 1 1 ریاضیات 2 3 2 4 4 زیست شناسی 4 4 2 2 2 فیزیک 2 2 2 2 2 شیمی 3 4 3 3 3 ضرایب دروس مربوط به زیر گروه های مختلف رشته تجربی محورهای کنفرانس: -زیست شناسی سلولی، مولکولی
- اکوتوریسم
-حفاظت و آموزش محیط زیست
-گیاهان دارویی
-پ ند غیر عامل در کشاورزی
-اقلیم شناسی کشاورزی
-فیزیولوژی گیاهی و جانوری
-خاکشناسی
-آموزش و ترویج کشاورزی
- صنایع چوب و کاغذ
-زراعت و اصـــلاح نباتات
- مدیریت پسماند
-بیوشیمی و بیوفیزیک
- تنشهای محیطی<. مسابقه آنلاین زیست شناسی ( ویژه دانش آموزان) تاریخ و زمان برگزاری مسابقه آنلاین زیست شناسی ( ویژه دانش آموزان) در مرحله استانی به شرح زیر می باشد. سرگروههای محترم نواحی و مناطق به دانش آموزان منتخب اطلاع رسانی نمایند. 94/2/12 سال دوم (کتاب زیست شناسی 1 و آزمایشگاه تا پایان فصل 6 ) 94/2/17 سال سوم (کتاب زیست شناسی 2 و آزمایشگاه تا پایان فصل 9 ) دا. معرفی جشنواره دانش آموزی زیست فناوری حرکت بنیادین برای رشد و گسترش پایدار در زمینه های نوین علم و فناوری در کشور، نیاز به فرهنگ سازی و آشنایی ریشه ای دانش آموزان با این فناوری ها را دارد. ستاد توسعه زیست فناوری، در راستای هدف ترویج و توسعه زیست فناوری و شاخه های وابسته به آن و ایجاد شناخت نسبت به آن در سطوح دانش آموزان و هم راستا با . کد رشته امتحانی عنوان رشته امتحانی دوره کارشناسی ارشد دروس امتحانی و ضرایب مربوطه 101 اپیدمیولوژی مبانی اپیدمیولوژی (5/2) مقدمات آمار زیستی (2) اصطلاحات پزشکی (5/1) اپیدمیولوژی بیماریها (2) بهداشت عمومی (2) زبان عمومی (2) 102 آموزش بهداشت زیست شناسی عمومی (1) روانشناسی (2) بهداشت عمومی (3) جامعه شناسی (2) زبان عمومی (2) 103 آمار زیستی آمار و احتمالا. همان طور که احتمالا مطلع هستید ثبت نام ارشد آغاز شده است. در حین ثبت نام ،در کنار رشته اصلی یک رشته شناور هم می توان انتخاب کرد که لیست آنها به ترتیب زیر است . پیشنهاد شما در مورد این کد رشته ها چیست؟ ی پیشنهاد خاصی این در موارد داشته باشد، استقبال می کنیم؟!
1103 سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی 1217 اقیانوس شناسی فیزیکی 1322 ی مکان. به منظور اشاعه فناوری راهبردی، تربیت مدرس با همکاری ستاد توسعه زیست فناوری اقدام به برگزاری سومین همایش ملی زیست شناسی کرده است. اختصاصی از یارا فایل درس زیست شناسی با و پر سرعت .
زیست شناسی سال سوم رشته تجربی
با
درس زیست شناسی
صورت و سیرت انسان در قرآن جلدچهاردهممسیر شناخت انسان از جهان بینی الهی به هستی‏ شناسی و از هستی‏ شناسی به انسان شناسی، منتهی می‏شود و این شناخت، اصل موضوعی و پیش فرض همه علوم انسانی، قرار می‏گیرد(ص 22). آیا می توان از این کتاب مباحث موثری در باب انسان شناسی بهره برداری کرد؟ به طور خلاصه دیدگاههای انسان شناسانه آیت الله جوادی آملی در مقام خلیفه اللهی انسان و اعتقاد به تک ساحتی نبودن در کنار اعتقاد به هویت علمی انسان تمرکز می یابد. این کتاب در پنج فصل به رشته تحریر درآمده است: جامعه شناسی معرفتی یی و ارتباطات جامعه شناسی معرفتی ادبیات و ارتباطات مبانی سیاستگذاری فرهنگ ارتباطی براساس جامعه شناسی معرفتی ارتباطات فرآیند ارتباطی شاهنامه و توسعۀ فرهنگی ایران جمع بندی کتاب جامعه شناسی معرفتی ادبیات و ارتباطات اختصاصی از فایل هلپ دیکشنری زیست شناسی انگلیسی به فارسی با و پر سرعت .
دیکشنری زیست شناسی انگلیسی به فارسی
دیکشنری زیست شناسی انگلیسی به فارسی کتاب فرهنگ لغات انگلیسی به فارسی زیست شناسی (بیوتکنولوژی) از a تا z نمام لغات زیست شناسی و بیوتکنولوژی را به صورت ترجمه شده در این کتاب خواهید دید. با فرمت پی دی اف و زبان فارسی - انگلیسیی (132 صفخه)
با
دیکشنری زیست شناسی انگلیسی به فارسی
امروز سراغ زیست شناسی رفتیم٬ و با یکی از بهترین جزوه ها برگشتیم. این جزوه٬ فقط یک جزوه ی ساده نیست.این جزوه محبوب ترین و بهترین جزوه زیست شناسی پایه دهم در سال تحصیلی96-1395 شناخته شده است. برای این جزوه ی فوق العاده٬ به ادامه مطالب مراجعه نمایید: ادامه مطلب مسابقه آنلاین کتابخوانی دبیران زیست شناسی از طریق سایت دبیرخانه زیست شناسی برگزار می شود. دبیران متقاضی شرکت در آزمون می توانند حداکثر تا 12 اردیبهشت ماه 94 جهت ثبت نام به سایت دبیرخانه زیست شناسی کشوری مراجعه نمایند. ضمناً تاریخ امتحان 14 اردیبهشت ماه 94 است. برای ب اطلاعات بیش تر به سایت دبیرخانه زیست کشور مراجعه فرمائید. متشکرم . مو. دوستان می توانند جهت دریافت سوالات زیست شناسی کنکور سراسری داخل و خارج از کشور به کانال تلگرام به آدرس زیر بپیونوند. سوالات به تفکیک فصول کتاب درسی و شامل هر سه پایه دوم، سوم و پیش ی می باشد. کلاس کنکور زیست شناسی
https://telegram.me/cl kurzist ایمان انتظام - گزارش فوری-مقدماتی سیلاب شهرستان پاکدشت 27-6-94 در بخش اب زمین شناسی سایت سازمان زمین شناسی کشور گذارده شد علاقه مندان می توانند گزارش را از این ادرس دریافت نمایند. http://www.gsi.ir/images/reports/hydrogeology/pakdasht_flood9406.pdf دفتر بررسی مخاطرات زمین شناسی، زیست محیطی و ی گروه آب زمین شناسی گزارش فوری سیلاب شهرستان پاکدشت (استان تهران) در شامگ. کلید طلایی اول:
خواندن ممنوع! مطالعه کن!

بله..!! این دو تا با هم فرق دارند! خواندن به این می گویند که فقط کلمات را پشت سرهم بخوانی و رد شوی. در "خواندن" شما فقط یک ماشین گویا هستید که کلمه ها را می خواند و معنی آن را نمی فهمد. اما "مطالعه" بسیار فرق دارد! مطالعه فرایندی فعال است که شما با خواندن هر جمله به معنای آن فکر می کنید، ارتبا. اصلاح های کتاب زیست شناسی و ازمایشگاه 2 در سال 94 و 95 ص34 : در منحنی تغییر پتانسیل غشا زمان ها به 1،2،3،4،5،6 تبدیل شده است . ص 63 : در شکل قرینه به قرنیه تبدیل شده است . ص 67 : در شکل کلمه اتریکول و ول برداشته شده است . ص 70 : لب بویایی به پیاز بویایی ص 91 : شکل اپیگلوت قسمت خا تری رنگ وسط است ص 133 : سمت چپ در سیتوکینز دوتا از سانتریول ها حذف شد . ص 136: در . 1. رئیس جمهور :فرهنگ سازی اولین گام برای حل چالش های محیط زیست است چیتا: ببخشید جناب رئیس جمهور، بعد از چند هزار گام به مبارزه با زمین خواری و کوه خواری و جنگل خواری و... می رسیم.!!! * 2.دبیر ستاد احیای دریاچه ارومیه: دریاچه ارومیه می تواند در مدت زمان ۱۰ سال احیا شود. چیتا: اگر بعضی ها بگذارند....!!! * 3.معصومه ابتکار: دوره انکار مشکلات محیط زی. دبیرخانه کشوری آزمایشگاه علوم (فیزیک ، شیمی ، زیست شناسی ، زمین شناسی) مستقر در استان قزوین با هدف فعال سازی آزمایشگاه مدارس ، محتوا بخشیدن به مطالب تئوری با توسعه نقش آزمایش در درک مفاهیم و آموزش مهارتهای عملی شروع به کار نموده است. اعضای این دبیرخانه روزهای دوشنبه ، و چهارشنبه آماده ی پاسخگویی به پرسش های دبیران محترم در راستای ف. فراخوان هشتمین همایش ملی زمین شناسی پیام نور - آبان 93 محورهای همایش آب شناسی ، چینه شناسی و دیرینه شناسی ، سنگ شناسی و کانی شناسی ، رسوب شناسی و سنگ شناسی رسوبی ، زمین شناسی اقتصادی ، زمین شیمی ، زمین شناسی ی ، زمین شناسی ساختمانی و تکتونیک ، زمین شناسی نفت و منابع انرژی، زمین فیزیک و زمین ساخت ، زمین شناسی زیست محیطی و زمین شناسی پزش. عناوین ب شده و اطلاعات مربوط به محمد جواد دهقان عصمت آبادی: رتبه اول المپیاد دانشجویی زیست شناسی سراسری 1390 و ب مدال طلای المپیاد دانشجویی سراسری زیست شناسی ب رتبه 2 در کنکور کارشناسی ارشد سراسری در سال 1390 رشته زیست شناسی گرایش ژنتیک
ب رتبه 2 کنکور ای تخصصی سراسری در سال 1392 رشته زیست شناسی گرایش ژنتیک ملکولی
رتبه چهارم المپیاد. نمونه ای از جزوات زیست شناسی این کانون جهت اطلاع دانش آموزان گرامی در لینک های زیر آورده شده است با مطالعه آنها در صورت نیاز به آدرس زیر جهت تهیه جزوات مراجعه نمائید. نمونه شماره یک نمونه شماره 2 نمونه شماره 3 نمونه شماره 4 استان گلستان-شهرستان گرگان- فلکه تالار ف الدین اسعد گرگانی- ابتدای خیابان لشکر- چاپ و تکثیر نصیبی جزوه های سال د. اختصاصی از سورنا فایل جزوه زیست شناسی قدیرزاده با و پر سرعت .
جزوه زیست شناسی قدیرزادهتعداد صفحات:87فرمت:pdf
با
جزوه زیست شناسی قدیرزاده
بسمه تعالی به : مجتمع های آموزشی و پرورشی و آموزشگاه های دوره ی دوم متوسطه با سلام وتحیات الهی به اطلاع می رساند، در راستای اجرای برنامه مدون انجمن های زیست شناسی آموزشگاه های شهرستان آق قلا، پژوهش سرای دانش آموزی اعظم (ص)این شهرستان جهت بازدید و شرکت دانش آموزان درکارگاه آموزشی امداد و نجات مرکز هلال احمر این شهرستان هماهنگی نمود. گیاه شناسی یا علوم گیاهی یکی از رشته های زیست شناسی است که به مطالعه و بررسی زندگی و رشد و نمو گیاهان می پردازد. گیاه شناسی دربرگیرنده شاخه های بسیاری از علوم زیستی است که به بررسی گیاهان، جلبکها و قارچها می پردازند. از زیرشاخه های گیاه شناسی می توان بهریخت شناسی، فیزیولوژی، سیستماتیک و گرده شناسی اشاره نمود. 1- سطر به سطر و نکته به نکته زیست شناسی و آزمایشگاه 1 2- سطر به سطر و نکته به نکته زیست شناسی و آزمایشگاه 2 3- سطر به سطر و نکته به نکته زیست شناسیپیش ی ( چهارم ) و بزودی معجون زیست شناسی شامل نکات کلیدی کنکور سراسری به همراه سوالات کنکور و پاسخ تشریحی جهت ب اطلاعات بیشتر با شماره 09151583125 تماس بگیرید به امید موفقیت شما : زیست شناسی تربت حیدری. « بسم رب ال ء و الصدیقین » تعریف جامعه شناسی : محمدعلی رحیم زاده : داد93 می توان گفت که جامعه شناسی مجموعه ای از دانش است که بر اثر جستجو و مطالعات مبتنی بر روش علمی در ترکیب سازمان و جامعه و روابط اجتماعی موجود است . جامعه شناسی درصدد تجزیه و تحلیلِ امور و مسائل مهم زندگی اجتمای است . مانند : رشد ، بلوغ ، اختلافات ، منازعات ، قدرت ، و ... آ. واژه روان شناسی، ترجمه psychology است. این کلمه مشتق از دو کلمه یونانی و به معنای علم روح یا علم نفس است. روان شناسی یکی از ارکان مهم تعلیم و تربیت است که به مطالعه علمی رفتار و فرایندهای ذهنی می پردازد و روان شناسی تربیتی امروزه به عنوان تعلیم و تربیت تجربی و یا شاخه ای از روان شناسی کاربردی شناخته شده است. فصل اول زیست و آزمایشگاه 1(مولکول های زیستی) از مبحث های پایه ای زیست شناسی محسوب می شود و اگرچه در کنکور به طور مستقیم از آن سوالی مطرح نمی شود ولی برای پاسخ گویی به تست ها باید این مبحث پایه ایی را به خوبی یاد بگیرید. برگرفته از وبلاگ زیست شناسی علامه حلی کلاسهای پیش نیاز دانش آموزان ورودی دبیرستان شاهد حضرت علی اکبر(ع) در حال برگزاری است دانش آموزان در این کلاسها چند درس از جمله درس زیست شناسی را می گذرانند. در درس زیست شناسی سعی می شود دانش آموازن در چهار جلسه با سلول و تقسیم میتوز ومیوز آشنا شوند که در طول سال با درس علوم زیست وبهداشت مشکل کمتری داشته باشند. گروه آموزشی زیست شناسی استان گلستان تا داد 92 استان گلستان دارای 14 شهرستان/منطقه و 210 نفرهمکار رسمی، که 109 نفر همکار زن و 101 نفر همکار مرد داریم. - 3نفر ا (2نفردامپزشکی+1نفرداروسازی) - 43 نفر کارشناسی ارشد(دررشته­های می ولوژی+ فیزیولوژی­گیاهی+ فیزیولوژی جانوری+ سیستماتیک جانوری+ سیستماتیک گیاهی) - 162 نفر کارشناسی در رشته های دبیری زیست شن. با سلام وتقدیم احترام در این پست نمونه سئوال و راهنمای تصحیح زیست شناسی وآزمایشگاه(2) سال سوم تجربی برای استفاده همکاران قرار می گیرد. نمونه سئوال نوبت صبح زیست شناسی وآزمایشگاه(2) راهنمای تصحیح نوبت صبح زیست شناسی وآزمایشگاه(2) نمونه سئوال نوبت عصر زیست شناسی وآزمایشگاه(2) راهنمای تصحیح نوبت عصر زیست شناسی وآزمایشگاه(2) دوستان و همراهان همیشگی منبه زودی کتاب زیست شناسی مفهومی اینجانب چاپ و در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.زیست شناسی و آزمایشگاه(۱)جلد اول شامل مباحث فصل های اول تا چهارم و جلد دوم مباحث فصل های پنجم تا هشتم را در بر میگیرد.زیست شناسی و آزمایشگاه(۲)جلد اول شامل مباحث فصل های اول تا ششم و جلد دوم مباحث فصل های هفتم تا یازدهم را در بر. درس واحد پیش نیاز روانشناسی عمومی ۲ میکروب شناسی عمومی ۲ زیست شناسی سلولی آز میکروب شناسی ۱ ایمنی شناسی پزشکی ۳ فیزیولوژی نظری آز ایمنی شناسی ۲ بیوشیمی پزشکی ۲ ۲ بیوشیمی پزشکی۱ آز بیوشیمی ۱ زیست شناسی مولکولی ۱ آز زیست شناسی مولکولی ۱ انگل شناسی ۲ ۲ انگل شناسی ۱ آز انگل شناسی ۲ ۱ درس عمومی ۲