ز له 4 3 ریشتری لرستان را لرزاند

به نقل از خبرگزاریها در مورد ز له 4 3 ریشتری لرستان را لرزاند : زمین لرزه ۳.۹ ریشتری حوالی بروجرد در لرستان را لرزاند. ز له ۴.۷ ریشتری شهر برده جمهوری آذربایجان، شهرستان پارس آباد و برخی از ای مرزی استان اردبیل را لرزاند. ز له ای به بزرگی ۳.۵ ریشتر بروجرد در استان لرستان را لرزاند. مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: ز له چهار ریشتری به مرکزیت سالیان در جمهوری آذربایجان، صبح امروز شمال استان اردبیل را لرزاند. ز له ای به بزرگی 3.6 در مقیاس امواج درونی زمین(ریشتر) عصر یکشنبه م آباد مرکز استان لرستان را لرزاند. ز له ای به بزرگی ۴.۳ ریشتر عصر بخش تنگ ارم در شهرستان دشتستان را لرزاند. دقایقی پیش ز له ای به بزرگی ۶.۳ ریشتر منطقه تبت در چین را لرزاند. ز له 4.5 ریشتری لحظاتی پیش ازگله واقع در استان کرمانشاه را لرزاند. ز له 5 و دو دهم ریشتری صبح یکشنبه مرکز ژاپن را لرزاند اما هشداری درباره احتمال وقوع سونامی داده نشد. ز له 5.1 ریشتری شب گذشته بخش هایی از شمال تاجی تان را لرزاند.
دقایقی پیش ز له 6 ریشتری مناطقی از استان اسان رضوی را لرزاند. ز له ای به بزرگی 6 ریشتر صبح روز چهارشنبه حوالی سفید سنگ در استان اسان رضوی را لرزاند . به نقل از مرکز ز له نگاری کشور ز له ای به بزرگی 6 ریشترحوالی سفید سنگ استان اسان رضوی را لرزاند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] زمین لرزه ای به بزرگی چهار ریشتر شنبه شب عسلویه در استان بوشهر را لرزاند. زمین لرزه ای به بزرگی ۳.۲ ریشتر صبح امروز شهرستان دشتستان در استان بوشهر را لرزاند. زمین لرزه 2و3دهم ریشتری امروز شنبه 5 فروردین 1396 شهر دهدشت در کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند. زمین لرزه ای به بزرگی 4.1 ریشتر دقایقی پیش شهرستان علی آبادکتول استان گلستان را لرزاند. زمین لرزه ای به قدرت 3.1 ریشتر منطقه دماوند در استان تهران را لرزاند. ز له ای باقدرت ۳ریشتر، شامگاه شنبه شهرستان اسفراین در اسان شمالی را لرزاند. زمین لرزه ای به قدرت 4.7 ریشتر منطقه فاریاب در استان کرمان را لرزاند. ز له ای به بزرگی 5 ریشتر شهر هجدک از توابع بخش کوهساران در شهرستان راور را بامداد امروز لرزاند. ز له ای به بزرگی سه ریشتر انبارالوم از توابع شهرستان آق قلا در استان گلستان را لرزاند. ز له به بزرگی ۴.۳ در مقیاس ریشتر خلخال در استان اردبیل را لرزاند. لحظاتی پیش زمین لرزه ای به بزرگی 5.2 ریشتر مرز استان های کرمان و یزد را لرزاند. ز له ای به بزرگی ۴.۱ ریشتر انبارالوم از توابع شهرستان آق قلا در استان گلستان را لرزاند. زمین لرزه ای به قدرت 5.2 ریشتر بامداد یکشنبه به وقت تهران، جزیره لسبوس در جنوب یونان و در مرز ترکیه را لرزاند. مرکز لرزه نگاری هند اعلام کرد ز له ای به بزرگی 5 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر)روز ای های هاریانا و دهلی را لرزاند. ز له ای به قدرت ۴.۲ در مقیاس ریشتر کازرون در استان فارس را لرزاند. ز له ای به قدرت 6.3 ریشتر «ازمیر» در غرب ترکیه را لرزاند. زمین لرزه ای به قدرت 4.6 ریشتر بافت کرمان را لرزاند. زمین لرزه ای به بزرگی 5.2 ریشتر جنوب غرب ژاپن را لرزاند. ز له ای به بزرگی ۴.۴ ریشتر شهرستان قصرشیرین استان کرماشاه را لرزاند. ز له ای به شدت 6.2 درجه در مقیاس امواج درونی زمین(ریشتر) مناطق غربی کشور ترکیه از جمله شهر استانبول و چاناک قلعه را لرزاند. ز له ای به بزرگی 3.7 در مقیاس ریشتر حوالی س ل ذهاب را لرزاند ز له ای به بزرگی 6 ریشتر صبح روز چهارشنبه حوالی سفید سنگ در استان اسان رضوی را لرزاند .
  به نقل از مرکز ز له نگاری کشور ز له ای به بزرگی 6 ریشترحوالی سفید سنگ استان اسان رضوی را لرزاند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] دقایقی قبل ز له ای به بزرگی 4.4 ریشتر ازگله را لرزاند. ز له ای به بزرگی 3.9 دهم ریشتر قصر شیرین در کرمانشاه را لرزاند. سازمان زمین شناسی گزارش داد که زمین لرزه ای به قدرت 7 ریشتر بامداد روز چهارشنبه مناطق شرق دور در روسیه را لرزاند. مرکز لرزه نگاری اروپا گزارش داد زمین لرزه ای به بزرگی 6.3 ریشتر روز دوشنبه سواحل غربی ترکیه را لرزاند. زمین لرزه ای به بزر ۴.۲ در مقیاس امواج درونی زمین، امروز حوالی «انار» در استان کرمان را لرزاند. فیروزکوه- دقایقی قبل ز له ای به بزرگی ۳ ریشتر، فیروزکوه را لرزاند. ز له ای به بزرگی 4.3 ریشتر ساعت 4 دقیقه و 3 ثانیه بامداد امروز (پنجشنبه) بار دیگر ازگله در استان کرمانشاه را لرزاند. پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:دقایقی پیش زمین لرزه 3.9 ریشتری 19 کیلومتری شهر لار را لرزاند.http://memaran.ir/images/mypost/earthquake.jpgبه گزارش رویــداد های لارستان بزرگ؛زمین لرزه ای به قدرت 3.9 ریشتر امروز یکشنبه 18 آبان ماه ساعت 1 و 43 دقیقه بامداد شهر گراش و حوالی را لرزاند. زمین لرزه ای به بزرگی ۴.۵ ریشتر در عمق ۱۲ کیلومتری زمین 'ازگله' در استان کرمانشاه را لرزاند. صبح امروز زمین لرزه ای به قدرت ۶ درجه در مقیاس امواج درونی زمین، تاجی تان را لرزاند. زمین لرزه ای با قدرت 4،9 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) در ساعات اولیه بامداد مناطقی از چابهار در استان سیستان و بلوچستان را لرزاند. م آباد - ایرنا - زمین لرزه ای به قدرت 3 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر)، ساعت 23 و 27 دقیقه و 52 ثانیه شب چالان چولان استان لرستان را لرزاند. به گزارش مرکز لرزه نگاری موسسه ژئوفیزیک تهران این ز له در عمق 10 کیلومتری و به طول و عرض جغرافیایی 49.03 و 33.63 رخ داده است.

رضا آریایی مدیر کل مدیریت بحران لرستان روز شنبه به ایرنا گفت: تاکنون از این زمین لرزه خسارتی گزارش نشده است.

چالانچولان مرکز بخش سیلاخور و از توابع شهرستان دورود، یکی از ای استان لرستان در غرب ایران است.

این شهر حدود دو هزار نفر جمعیت دارد. ز له ای به بزرگی 6.8 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) روز جزایر سلیمان در اقیانوس آرام را لرزاند، اما تاکنون هیچ گزارشی از آسیب های احتمالی این ز له وجود ندارد. زمین لرزه ۴.۵ ریشتری شمال دامغان و مرز بین استان های مازندران و سمنان را لرزاند. زمین لرزه ای به قدرت 5.2 ریشتر مناطقی در مرکز ژاپن را لرزاند. زمین لرزه ای به بزرگی ۳ ریشتر شهر کلمه در شهرستان دشتستان را لرزاند.