سئو نوین مارکتینگ

به نقل از خبرگزاریها در مورد سئو نوین مارکتینگ : هشتمین دوره مسابقات فوتسال مجموعه اقتصاد نوین برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، تیم فوتسال بیمه نوین در این دوره از مسابقات در گروه 2 با تیم های منطقه 3، معاونت مالی و معاونت پشتیبانی و اداری بانک اقتصاد نوین هم گروه است.
نخستین دیدار بیمه نوین روز چهارشنبه 22 مرداد ماه با تیم معاونت مالی بانک اقتصاد نوین برگزار خو. در بسیاری از مواقع وقتی از فرآیند مارکتینگ صحبت می شود، در فضای استراتژی های کلان آن بحث شده وطرحها و ایده های بسیاری داده می شوند در صورتیکه پایه و بنیان مارکتینگ بر مارکتینگ ری سرچ استوار بوده و از آن غافل شده و یا به سادگی از آن گذر می کنند.! و کمتر به وم و اهمیت این بخش پرداخته شده است. در واقع مارکتینگ ری سرچ مهمنرین و اساسی ترین ب. در بسیاری از مواقع وقتی از فرآیند مارکتینگ صحبت می شود، در فضای استراتژی های کلان آن بحث شده وطرحها و ایده های بسیاری داده می شوند در صورتیکه پایه و بنیان آن بر مارکتینگ ری سرچ استوار بوده که متاسفانه از آن غافل شده و یا به سادگی از آن گذشته اند.! درکمتر جائی به وم و اهمیت این بخش پرداخته شده است. مارکتینگ ری سرچ مهمترین و اساسی ترین ب. بیمه نوین نخستین شرکت بیمه ای دارنده تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان موفق به دریافت تقدیر نامه از مرکز مطالعات تعالی سازمانی شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، در یازدهمین دوره جایزه تعالی سازمانی کشور، بیمه نوین در فرآیند ارزی و سنجش کارشناسان این سازمان در دی ماه سال جاری موفق به دریافت تقدیرنامه دو ستاره در گروه خدمات گرد. در مقوله ایمیل مارکتینگ، یک سری اصطلاحات وجود دارد که در این مقاله گویا آی تی قصد دارد آن ها را با شما در میان گذاشته تا در پروسه بازاری ایمیلی تان، به مشکلی برخورد نکنید. با ما همراه باشید. نرخ باز شدن ایمیل ها (open rate): نرخ باز شدن ایمیل مقدار کاربرانی را نشان […] برای اینکه استراتژی ایمیل مارکتینگ موفقی داشته باشید، باید همیشه برای مشتری ارزش آفرین باشید و روش های خود را به طور مستمر به منظور ب بهترین نتایج جرح و تعدیل کنید. اگر می خواهید که شاهد رشد و تقویت استراتژی ایمیل مارکتینگ خود باشید، باید روشهایی که در این مقاله از سلسله مقالات آموزش[ادامه مطلب] ایمیل مارکتینگ نمرده است، اما برای آنکه آن را زنده نگه دارید به سه تاکتیکی که در این مطلب از مجموعه مطالب آموزش ایمیل مارکتینگ […]
به نظر میرسد که حسین صادقی به فعالیت های اقتصادی علاقمند شده و قصد دارد وارد نت ورک مارکتینگ… برنامه ایمیل مارکتینگ شما چقدر موثر است؟ ما در این مطلب از مجموعه مقالات آموزش ایمیل مارکتینگ برای کمک به شما در جهت درک بخش […] نرخ سود قطعی بیمه های عمر و پس انداز بیمه نوین 25.88 درصد اعلام شد دوشنبه 27 مرداد 1393 با توجه به تعیین سود مشارکت در منافع سال 92، نرخ سود قطعی بیمه های تشکیل سرمایه بیمه نوین در سال 1392 معادل 25.88 درصد اعلام شد. به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، با اعمال نرخ سود جدید، اندوخته بیمه نامه هر یک از بیمه گذاران در سررسید سال بیمه ای آن ها در سال 92 ب. هوش و ایمیل مارکتینگکارشناسان بر این باورند که هوش و یادگیری ماشینی در دنیای ایمیل مارکتینگ تحول عظیمی را ایجاد خواهند کرد. از کمپین های خودران گرفته […] ایمیل مارکتینگ چگونه به ساخت برند کمک می کند؟
استراتژی‌های بهینه‌ی ایمیل مارکتینگ نرخ تبدیل مخاطبان بالقوه به مشتریان وفادار را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود محصولات در سطحی وسیع‌تر معرفی شوند. شرکت بیمه نوین مبلغ 98 میلیارد ریال بابت خسارت مربوط به وقوع آتش سوزی در محل فعالیت و انبار یکی از بیمه گذاران خود در منطقه حکیمیه تهرانپارس را پرداخت نمود.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، در این حادثه آتش سوزی ساختمان، تأسیسات، تجهیزات و موجودی انبار قطعات الکترونیکی و مخابراتی بیمه گذار به طور کامل از بین رفت و شرکت بیمه نوین م. با توجه به تعیین سود مشارکت در منافع سال 92، نرخ سود قطعی بیمه های تشکیل سرمایه بیمه نوین در سال 1392 معادل 25.88 درصد اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، با اعمال نرخ سود جدید، اندوخته بیمه نامه هر یک از بیمه گذاران در سررسید سال بیمه ای آن ها در سال 92 به میزان 10.88 درصد نسبت به حداقل سود تضمین شده (15 درصد)، افزایش می یابد. این افزای. اینفلوئنسر مارکتینگ (influencer marketing) شیوه جدیدی نیست و سالیان سال است که به کار گرفته می شود. این موضوع به یکی از موضوعات داغ بازاریابان تبدیل شده است. احتمالاً دلیلش این است که بازاری سنتی گران و ناکارآمد است و اینفلوئنسر مارکتینگ می تواند جایگزین مناسبی باشد. مهم تر از آن اینکه مصرف کنندگان علاقه ندارند مورد هجمه تبلیغات قرار […] ن. ایمیل هنوز هم زنده است و خیال مردن را هم در سر ندارد. ایمیل مارکتینگ یکی از آن کانال هایی است که برای درگیرسازی و ایجاد تعامل با مصرف کنندگان پتانسیل فراوانی دارد. حال که صحبت از تعامل شد، بد نیست در این مقاله از مجموعه مقالات آموزش بازاری ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ به چند[ادامه مطلب] اگر می خواهید راز کمپین های ایمیل مارکتینگ موفق را بدانید، با ما در این مطلب آموزشی از مجموعه مطالب مرتبط با مبحث آموزش ایمیل مارکتینگ همراه باشید. با وجود اینکه یک فرمول جادویی برای موفقیت یک شبه کمپین های بازاری ایمیلی وجود ندارد، اما اگر به دنبال ب موفقیت در این زمینه هستید، باید[ادامه مطلب] شهرت، یکی از مولفه های مهم برای موفقیت هر ب و کار است و این در مورد بازاری ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ نیز اهمیت دوچندان پیدا می کند. هنگامی که مصرف کنندگان، صندوق ورودی یا همان اینبا خود را باز می کنند، احتمال اینکه پیام های برندها یا شرکت هایی که به آنها اعتماد دارند[ادامه مطلب] هنگامی در منابع مالی و زمان خود محدودیت دارید، چگونه مسیری را انتخاب می کنید که منحصراً یا بیشتر روی آن تمرکز کنید؟ در این مطلب از سلسله مقالات آموزش ایمیل مارکتینگ به ذکر و مقایسه نقاط قوت و ضعف ایمیل مارکتینگ و بازاری از طریق رسانه های اجتماعی می پردازیم تا به تصمیم گیری[ادامه مطلب] آموزش بازاری دیجیتال، بخش نهم: راهنمای جامع ایمیل مارکتینگ
ایمیل مارکتینگ یا بازاری ایمیلی، یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازاری دیجیتال است که در صورت اجرای صحیح، نرخ بازگشت سرمایه‌ی شما را افزایش می‌دهد. مارکتینگ اصولی =مدیریت هنرمندانه ی بازار، یعنی : فهم درست، کامل، به روز و دقیق از فلسفه بودش( وجودی یا چرائی) مارکتینگ
و اما سوال اینجاست که : مارکتینگ چیست؟
آیا مارکتینگ که ترجمه شده به بازاری ! می تواند مفهومی درست و کاملی از این فرآیند را انتقال دهد؟
آیا تا وقتیکه مفهوم درست، کامل، به روز و دقیق(فلسفه وجودی و دلیل چرائی) ا. روابط عمومی بیمه نوین موفق به ب رتبه برتر رشته ارتباط درون سازمانی در سومین جشنواره روابط عمومی های صنعت بیمه شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، در حاشیه مراسم اختتامیه بیستمین همایش ملی و ششمین همایش بین المللی بیمه و توسعه، روابط عمومی بیمه نوین موفق به دریافت نشان برتر در رشته ارتباطات درون سازمانی گردید. لوح تقدیر و تندیس . همان طور که می دانید ایمیل یکی از ابزارهای مورد استفاده بازاریابان برای تبلیغات می باشد .امروزه بسایری از افراد حداقل دارای یک ایمیل فعال می باشند یعنی بطور واقعی با آن کار میکنند . پس می توان از این ابزار برای تبلیغات و بازاری استفاده کرد . نرم افزار ارائه شده در این سایت نرم افزاری می باشد که از طریق ویندوز و فقط از طریق اتصال به ای. نرخ سود قطعی بیمه های عمر و پس انداز بیمه نوین 25.88 درصد اعلام شد نرخ سود قطعی بیمه های عمر و پس انداز بیمه نوین 25.88 درصد اعلام شد با توجه به تعیین سود مشارکت در منافع سال 92، نرخ سود قطعی بیمه های تشکیل سرمایه بیمه نوین در سال 92، معادل 25.88 درصد اعلام شد. به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، با اعمال نرخ سود جدید، اندوخته بیمه نامه هر یک از بیمه گذاران در سررسید سال بیمه ای آن ها در سال 92 به میزان 10.88 درصد نسبت به حداقل سود تضمین شده، افزایش می یابد. این افزایش نرخ به لحاظ سود تحصیل شده از محل سرمایه گذاری اندوخته ریاضی بیمه نامه بیمه گذاران عمر حاصل شده است. این در حالیست که شرکت بیمه نوین برای سال های 89 و 90 و 91 به ترتیب سودهای 19.5 و 24.6 و 25.23 درصد را به بیمه گذاران خود پرداخت نموده است. شایان ذکر است شرکت بیمه نوین ثبات در پرداخت سود مشارکت به بیمه گذاران عمر را از سیاست های بلند مدت خود تلقی می نماید. ب رتبه برتر رشته ارتباط درون سازمانی توسط روابط عمومی بیمه نوین
یک شنبه 17 آذر 1392

روابط عمومی بیمه نوین موفق به ب رتبه برتر رشته ارتباط درون سازمانی در سومین جشنواره روابط عمومی های صنعت بیمه شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، در حاشیه مراسم اختتامیه بیستمین همایش ملی و ششمین همایش بین المللی بیمه و توسعه، روابط عمومی . امروز با وجود انبوهی از ابزارهای هوشمند و متنوعی که در اختیار فعالان حوزه ایمیل مارکتینگ یا بازاری ایمیلی قرار دارد، در بسیاری از موارد نسبت به مبانی، اصول و ریزه کاری هایی که بر برونداد ایمیل مارکتینگ تاثیر می گذارند غفلت می شود. آنچه در ادامه این مطلب از سلسله مطالب آموزش بازاری ایمیلی می[ادامه مطلب] مارکتینگ زدگی ، یا زدگی مارکتینگ ! آنچه که در طول سالیان متمالی تحقیق و مطالعه وآموزش و تدریس بدان دست یافته ام رو می توانم در یک کلمه خلاصه نمایم و اون مارکتینگ است. کلمه ای علی الظاهر بسیار ساده اما در بطن آن اقیانوسی از معنا در جریان است... مارکتینگ دانشی(فرآیندی) است که متاسفانه در اکثر جاها بد فهم شده و بدتر عمل می شود و اگر ما بتو. تصویر ایده هایی برای ایمیل مارکتینگ یکی از بهترین مسیرها برای تعامل سریع و آسان با تعداد انبوهی از مشتریان راغب، بهره برداری از ایمیل مارکتینگ یا بازاری ایمیلی است. اگر […] نوشته ۵ ایده برای به کارگیری در کمپین های ایمیل مارکتینگ اولین بار در مجله اینترنتی گویا آی تی پدیدار شد. معرفی شعب برتر بیمه نوین در سال 92 شنبه 30 فروردین 1393

همزمان با همایش س رستان و رؤسای شعب بیمه نوین، شعبه برتر شرکت در سال 92 و شعب منتخب در فروش بیمه های عمر و تشکیل سرمایه معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، عنوان شعبه نمونه شرکت بیمه نوین در سال 92 به شعبه بندرعباس به ریاست سید علیرضا حسینی تعلق گرفت. در انتخاب شعبه برتر پنج شاخص افزایش تولید و سهم از بازار، توازن تولید و توسعه، نظم و برنامه ریزی، سود آوری و شفافیت مالی لحاظ شده بود.
همچنین هشت شعبه نیز به دلیل دارا بودن ترکیب مناسب پرتفوی در شاخص بیمه های عمر و تشکیل سرمایه معرفی و تقدیر شدند. به ترتیب حق بیمه ب شده شعب قم به ریاست مریم مطوف، ساری به ریاست ابوالقاسم قنبری، اهواز به ریاست مهران عباسی، ارومیه با ریاست چنور میرزایی، زنجان به ریاست زهرا رحمتی، رشت به ریاست صدیقه فلاحتکار، تبریز به ریاست حامد قدس و اصفهان به ریاست محمدرضا بزرگ پور از سوی مدیرعامل شرکت بیمه نوین با اهدای لوح و جایزه تقدیر به عمل آمد.
نخستین گردهمایی سراسری مدیران و رؤسای شعب بیمه نوین در سال 93 روز پنج شنبه 28 فروردین ماه در ساختمان ستادی این شرکت برگزار شد.منبع:بیمه نوین ایمیل مارکتینگ یکی از روشهای ب درآمد و فروش محصولات از طریق اینترنت است. در این مقاله به شش نکته در مورد ایمیل مارکتینگ اشاره شده است. انجام استراتژی های ایمیل مارکتینگ جهت جذب مشتری در برخی موارد می تواند باعث آزار و اذیت کاربران گردد و عملا هیچ گونه منبع درآمدی برای شما بوجود نیاورد که دلایل عمده آن عبارتند از: 1- به دلیل اسپم شدن ا. گروه فرهنگی نوین انلاینگروه فرهنگی نوین انلاینگروه فرهنگی نوین انلاینگروه فرهنگی نوین انلاینگروه فرهنگی نوین انلاینگروه فرهنگی نوین انلاینگروه فرهنگی نوین انلاینگروه فرهنگی نوین انلاینگروه فرهنگی نوین انلاینگروه فرهنگی نوین انلاینگروه فرهنگی نوین انلاینگروه فرهنگی نوین انلاینگروه فرهنگی نوین انلاینگروه فرهنگی نوین انلاینگروه فرهنگی نوین انلاینگروه فرهنگی نوین انلاینگروه فرهنگی نوین انلاین آیا می دانید که بوسه مرگ ایمیل مارکتینگ شما چیست؟ هنگامی که یک نفر ایمیل شما را باز می کند و با خودش می گوید […] ایمیل هم به مانند گربه، هفت جان دارد. محبوبیت ایمیل مارکتینگ در طول زمان با فراز و نشیب هایی روبرو شده و مردم در یکی دو سال اخیر دوباره به سوی آن روی آورده اند. ایمیل از دهه هفتاد میلادی در زندگی ما حضور داشته است. در عین حال بدون شک، تکنولوژی های دیگری هم[ادامه مطلب] در این مطلب از سری مقالات آموزش ایمیل مارکتینگ یا بازاری ایمیلی به چند باید و نباید اشاره می کنیم که در هنگام استفاده از […] نویسنده این مطلب که با کمی جرح و تعدیل برای بخش آموزش ایمیل مارکتینگ مجله گویا آی تی ترجمه شده، آقای فیلیپ چِن است. آقای […] کار نتورک مارکتینگ در خانه به صرفه تر است یا دفتر؟؟ نتورک مارکتینگ بی شک یکی از کم برخوردترین شیوه های فروش در دنیاست. که همین مساله نیز باعث می شود تا عموم مردم به خاطر سهولت و کم دغدغه بودنش، به آن روی بیاوردند. رسیدن به حجم فروش بالای میلیون دلار از طریق ارتباط موثر با دو یا چند نفر به صورت مستقیم و هزاران نفر به صورت غیر مستقیم چی. این مطلب از مجموعه مقالات آموزش ایمیل مارکتینگ گویا آی تی، نوشته جفری جِیمز است. آقای جیمز یک نویسنده و سخنران حرفه ای است که وبلاگی با نام مرجع فروش (sales source) را اداره می کند و آ ین کتاب وی « ب و کار بدون خزعبل: ۴۹ راز و میانبری که باید بدانید» نام دارد. امروز[ادامه مطلب] در حالیکه اعداد و ارقام مرتبط با کمپین های ایمیل مارکتینگ و پلتفرمی که از آن استفاده می کنید اهمیت دارد، اما بی توجهی و […] اه اصلی مارکتینگ اصولی(درست،کامل، به روز ودقیق) عبارتند از: ایجاد، حفظ یا ارتقاء فروش(این مواردسه گانه در ارتباط با محصولات یابرندصدق می کند). متاسفانه بسیاری از شرکتهای ایرانی توقع دارند فروش داشته باشند(حفظ یا ارتقاء دهند) اما وقتی به این خواسته نمی رسند، اعتقاد ندارند! که مشکلات فروش آنان برخواسته از نگرش اشتباه و دلایل زیر می . بسیاری از بازاریابان محتوا همچنان از اهمیت ویدئو مارکتینگ در بهبود سئوی وب سایت غافل هستند. اما سوال مهم این است که بازاری ویدئویی چگونه بر بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جست وجو تأثیر می گذارد و چگونه می توان از آن در استراتژی بازاری محتوا استفاده کرد؟ دیجیتال مارکتینگ بازاری دیجیتالی یا دیجیتال مارکتینگ اصطلاحی است که برای تمام تلاش هایی که جهت بازاری آنلاین انجام می گیرد، به کار برده می شود. ب و کارها از مجاری دیجیتال نظیر جست و جوی […] نوشته دیجیتال مارکتینگ چیست و چه مزایایی برای ب وکارها دارد؟ اولین بار در چطور پدیدار شد. این مقاله که در بخش آموزش ایمیل مارکتینگ گویا آی تی منتشر می شود نوشته دِیوید فینکِل (david finkel) است. آقای فینکل نویسنده کتاب «مقیاس: هفت اصل اثبات شده برای رشد ب و کار و در دست گرفتن دوباره زندگی» است و یک شمند برجسته در زمینه ب و کار به شمار می رود. علاوه[ادامه مطلب] بازاریاب ها وقت زیادی را در جهت برنامه ریزی برای کمپین های ایمیل مارکتینگ، نوشتن متن و ایجاد طرح های زیبا و کارب سند برای ایمیل […] مراقب باشید که دست به دامان ترفندهایی که در این مطلب از مجموعه مقالات آموزش ایمیل مارکتینگ به آنها اشاره می کنیم نشوید، در غیر […] ایمیل به یکی از بهترین ابزارها برای ب و کارها به منظور دسترسی و برقراری ارتباط با مشتریان شان تبدیل شده است. مقرون به صرفه بودن، قابلیت به اشتراک گذاری و سرعت ارسال پیام باعث شده است که کمپین های ایمیل مارکتینگ به عنوان یکی از مولفه های اساسی در استراتژی بازاری اغلب ب و[ادامه مطلب] بیمه نوین موفق به دریافت تقدیرنامه برندینگ از نخستین جشنواره ملی برند برتر محبوب مصرف کنندگان شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، این جشنواره با هدف اهمیت اهتمام به برندینگ در کشور و توجه به حقوق مصرف کنندگان توسط شرکت ها برگزار شد که در نهایت شرکت بیمه نوین موفق به دریافت تقدیرنامه برندینگ در گروه خدمات بانک و بیمه گردید. شایا. این مطلب در اصل به قلم آقای اِسکات هیمز (scott heimes) نوشته شده که با اندکی جرح و تعدیل برای بخش آموزش ایمیل مارکتینگ یا […] یادت نره در نظر سنجی شرکت کنی شکایت استقلال از باشگاه فولاد نوین
باشگاه استقلال به دلیل تخلفات صورت گرفته در دیدارش برابر فولاد نوین، از این تیم شکایت کرد. به نقل از سایت باشگاه استقلال، باشگاه استقلال طی نامه ای به صورت رسمی از باشگاه فولاد نوین اهواز شکایت کرد.

دلیل این شکایت فحاشی مستمر و 120 دقیقه هواداران این تیم به کادرفنی و بازیکنان استقلال و عدم اسکورت کاروان استقلال خوانده شده است.

باشگاه استقلال اعلام کرده عدم اسکورت کاروان استقلال درحالی صورت گرفت که مسئولان این باشگاه پیش تر درخواست رسمی برای این مسئله را ارائه داده بودند. فرم های ثبت نام یکی از مهم ترین مولفه های ایمیل مارکتینگ برای ایجاد پایگاهی از مشترکان و مشتریان بالقوه ای است که با ایمیل […] سمینار تخصصی دیجیتال مارکتینگ به همراه کارگاه های تخصصی در سه حوزه مدیریت، کاربردها و ابزارها اسفند ماه در صنعتی شریف برگزار می شود.