سازمان لیگ طارمی مقابل الهلال محروم نیست

به نقل از خبرگزاریها در مورد سازمان لیگ طارمی مقابل الهلال محروم نیست : طارمی در دور یک شانزدهم نهایی سال 2015 در تاریخ 26 می مقابل الهلال از زمین مسابقه ا اج شده بود و از آنجاییکه باید در اولین مسابقه این محرومیت اعمال شود، این محرومیت با توجه به غیبت پرسپولیس در فصل گذشته به لیگ قهرمانان سال جاری انتقال پیدا کرده است. تهران - ایرنا - کاپیتان محروم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مصاف سختی با ان داشتیم و امیدوارم این روند در دیدار مقابل تیم الهلال عربستان در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا ادامه یابد. یک کارشناس فوتبال گفت: پرسپولیس از شرایط میزبانی مقابل الهلال عربستان محروم شده است. پرسپولیس در دیدار اولش مقابل الهلال عربستان صدرنشین لیگ این کشور به یک تساوی رسید آن هم در حالیکه از حق مسلم میزبانی خود محروم بود. در آن بازی پرسپولیس نتوانست برتری یک گله خود را مقابل الهلال حفظ کند و از تیر یک و روی ضربه کرنر گل خورد. وب سایت رسمی برنامه نود- در حالیکه در یکی دو روز گذشته بحث محرومیت مهدی طارمی از بازی مقابل الهلال حس داغ بود، دیروز فدراسیون فوتبال در نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستار لغو محرومیت مهدی طارمی… در فاصله یک روز مانده به دیدار پرسپولیس و الهلال، سالم الدوسری که تا کنون 4 بار با پیراهن الهلال مقابل پرسپولس قرار گرفته به علت مصدومیت قادر به بازی نیست. مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: در پایان نشست هماهنگی صبح امروز دوشنبه که با حضور کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد، نام مهدی طارمی در فهرست بازی با الهلال قرار گرفت.
باخت سنگین پرسپولیس در مقابل تیم الهلال عربستان شوک عجیبی به بازیکنان و هواداران پرسپولیس وارد کرده… طبق اعلام کارشناس روابط بین الملل فدراسیون فوتبال مهدی طارمی به دلیل ا اج در بازی های لیگ قهرمانان سال 2015 از همراهی تیمش مقابل الهلال محروم است. رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: با توجه به قانون جدیدی که برای محرومیت بازیکنان اخطاری وضع شده، کامی نیا با اخطاری که مقابل سایپا گرفت از بازی بعدی این تیم محروم نیست. مهاجم پرسپولیس درحالی با اعلام مسئولان فدراسیون فوتبال برای بازی با الهلال عربستان محروم است که این محرومیت را در اولین بازی فصل گذشته لیگ برتر ایران پشت سر گذاشته است! مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم مقابل الهلال بازی جذ و پرگلی را شاهد باشیم و برنده مسابقه پرسپولیس باشد. کانون هواداران الهلال در عمان بنرهای حمایتی از الهلال در بازی مقابل پرسپولیس را در ورزشگاه سلطان قابوس نصب کرد. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید اگر طارمی را در دیدار مقابل الهلال در اختیار داشته باشد پس از ۱۳ هفته همه بازیکنانش را در اختیار دارد. احتمالا شما هم خشمگین از ماجرای طارمی هستید و او را در نتیجه به دست آمده مقابل الهلال مقصر می دانید. بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به دلیل سوختگی شدید تاول های زیادی که پایم زده و با این شرایط مشخص نیست که بتوانم مقابل الهلال بازی کنم. تیم فوتبال الهلال عربستان مقابل الاتحاد به تساوی رسید. برانکو ایوانکوویچ برای بازی مقابل الهلال عربستان کار سختی پیش رو دارد. بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به دلیل سوختگی شدید تاول های زیادی که پایم زده و با این شرایط مشخص نیست که بتوانم مقابل الهلال بازی کنم. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مقابل الهلال همان اوایل بازی موقعیت هایی داشتیم که باید گل می شد. زمانی که دو گل نیز عقب افتادیم موقعیت داشتیم و اشتباه بازی کردیم. یک کارشناس فوتبال گفت: پرسپولیس از شرایط میزبانی مقابل الهلال عربستان محروم شده است. کانون هواداران الهلال در عمان بنرهای حمایتی از الهلال در بازی مقابل پرسپولیس را در ورزشگاه سلطان قابوس نصب کرد. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مقابل الهلال هر کاری می توانستیم انجام دادیم ولی کارمان مثل یک یت غیرممکن بود.... در حالى که عنوان شده با توجه به تغییر قوانین از سال ٢٠١٦، محرومیت لیگ قهرمانان به مسابقات داخلى مرتبط نمى شود، طارمى مشکلى براى همراهى این تیم نخواهد داشت. محمد الکاف داور عمانی با اعلام یک پن ی به سود الهلال در دقیقه 29 بازی موجبات تساوی تیم الهلال مقابل پرسپولیس را فراهم کرد. هوادار الهلال از تساوی تیمش مقابل پرسپولیس ابراز سندی کرد. محمد الشلهوب هافبک تیم فوتبال الهلال عربستان دومین بازیکنی است که به دیدار مقابل پرسپولیس نمی رسد اهواز _ ایرنا _ مهاجم تیم استقلال خوزستان گفت : مقابل الهلال فقط به بردن فکر می کنیم و تنها هدفمان صعود به مرحله بعد است. باشگاه الهلال عربستان غایبان خود را در بازی برگشت مقابل پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد.
بازیکن تاثیرگذار الهلال در دیدار مقابل پرسپولیس غایب خواهد بود. بازی با نتیجه 0-0 به پایان رسید و حالا پرسپولیس برای اینکه صعود کند نیاز شدید به پیروزی در عمان مقابل قوی ترین تیم گروه الهلال دارد. پرسپولیسی ها که در دیدار رفت با الهلال مساوی کرده اند تنها با پیروزی مقابل الهلال دوباره شانس قطعی برای صعود دارند. ایران مقابل الهلال عربستان با لباس یک دست قرمز به میدان خواهد رفت. در حالى که عنوان شده با توجه به تغییر قوانین از سال ٢٠١٦، محرومیت لیگ قهرمانان به مسابقات داخلى مرتبط نمى شود، طارمى مشکلى براى همراهى این تیم نخواهد داشت. هافبک - مهاجم تیم پرسپولیس می گوید که این تیم مقابل الهلال از جان مایه می گذارد. تیم فوتبال الهلال در مقابل حریف کم نام و نشان خود ش ت خورد. تیم فوتبال الهلال در دیدار مقابل الفیصلی به تساوی رسید. تیم فوتبال الهلال در دیدار مقابل الاتفاق به تساوی رسید. مهدى طارمى که در فصل گذشته لیگ برتر با توجه به کارت قرمزى که برابر الهلال دریافت کرده بود، این تیم را برابر پدیده مشهد همراهى نکرد، اینگونه محرومیت خود را سپرى کرده و اینگونه به نظر مى رسد مشکلى براى همراهى این تیم برابر الهلال در عمان نخواهد داشت و قوانین جدید درباره طارمی صدق نمی کند دیدار تیم های الهلال و پرسپولیس با ش ت سنگین کشورمان خاتمه یافت. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به پیروزی تیمش مقابل الهلال اطمینان دارد. نشست مسئولان باشگاه الهلال و رامون دیاز برای تمدید قرارداد، پس از دیدار مقابل پرسپولیس برگزار می شود. سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: با این شرایط امید کمی برای نتیجه گرفتن مقابل الهلال در آسیا داریم. پزشک پرسپولیس در خصوص میزان مصدومیت م ع سرخ پوشان و از دست دادن دیدار این تیم مقابل الهلال توضیحاتی را ارائه کرد. الهلال عربستان موفق شد در دیدار مقابل الوحده امارات از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به پیروزی برسد. نواف العابد هافبک کلیدی الهلال که به دلیل مصدومیت بازی رفت مقابل پرسپولیس را از دست داده بود،در دیدار برگشت تیمش را همراهی می کند. در ادامه دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و در گروه d این رقابت ها تیم های الهلال و پرسپولیس از ساعت 19:30 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط به مصاف هم رفتند که نیمه اول این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. دروازه بان تیم پرسپولیس دیدار تیمش مقابل الهلال عربستان را فینال جام باشگاه های جهان دانست. مهدی طارمی علیرغم ناکامی در گ نی برابر الهلال از سوی مسوولان برگزاری دیدارهای لیگ قهرمانان به عنوان برترین بازیکن زمین انتخاب شد. با توجه به اینکه پرسپولیس در ورزشگاه ازحمایت همه جانبه هوادارانش برخوردار است، به احتمال زیاد می تواند تیم الوحده امارات را ش ت دهد اما با توجه به اینکه در بازی رفت پرسپولیس – الهلال بازی یک بر یک مساوی شده و سرخپوشان میزبان آن بازی بوده، گل زده در خانه حریف محاسبه می شود و در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا، تفاضل گل تاثیری در فراین. سرمربی الهلال می گوید: «از نتیجه مساوی مقابل پرسپولیس راضی هستم.»