سازمان لیگ طارمی مقابل الهلال محروم نیست

به نقل از خبرگزاریها در مورد سازمان لیگ طارمی مقابل الهلال محروم نیست : طارمی در دور یک شانزدهم نهایی سال 2015 در تاریخ 26 می مقابل الهلال از زمین مسابقه ا اج شده بود و از آنجایی که باید در اولین مسابقه این محرومیت اعمال شود، این محرومیت با توجه به غیبت پرسپولیس در فصل گذشته به لیگ قهرمانان امسال انتقال پیدا کرده تهران - ایرنا - کاپیتان محروم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مصاف سختی با ان داشتیم و امیدوارم این روند در دیدار مقابل تیم الهلال عربستان در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا ادامه یابد. یک کارشناس فوتبال گفت: پرسپولیس از شرایط میزبانی مقابل الهلال عربستان محروم شده است. پرسپولیس در دیدار اولش مقابل الهلال عربستان صدرنشین لیگ این کشور به یک تساوی رسید آن هم در حالیکه از حق مسلم میزبانی خود محروم بود. در آن بازی پرسپولیس نتوانست برتری یک گله خود را مقابل الهلال حفظ کند و از تیر یک و روی ضربه کرنر گل خورد. تیم الهلال با پنج مصدوم و یک محروم سرشناس مقابل استقلال قرار خواهد گرفت. وب سایت رسمی برنامه نود- در حالیکه در یکی دو روز گذشته بحث محرومیت مهدی طارمی از بازی مقابل الهلال حس داغ بود، دیروز فدراسیون فوتبال در نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستار لغو محرومیت مهدی طارمی… پیش وت پرسپولیس اعلام کرد این تیم فردا کار سختی مقابل الهلال دارد، اما بازیکنان باید با روحیه بالا نتیجه را به سود خود رقم بزنند. مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: در پایان نشست هماهنگی صبح امروز دوشنبه که با حضور کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد، نام مهدی طارمی در فهرست بازی با الهلال قرار گرفت.
باخت سنگین پرسپولیس در مقابل تیم الهلال عربستان شوک عجیبی به بازیکنان و هواداران پرسپولیس وارد کرده… رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: با توجه به قانون جدیدی که برای محرومیت بازیکنان اخطاری وضع شده، کامی نیا با اخطاری که مقابل سایپا گرفت از بازی بعدی این تیم محروم نیست. تیم فوتبال الهلال عربستان مقابل الاتحاد به تساوی رسید. هواداران پرسپولیس به پیج باشگاه الهلال هجوم بردند و از این تیم تشکر د.به گزارش عصرایران ، هواداران پ سولیس که از پیروزی الهلال مقابل الریان خوشحال بودند به صفحه اینستاگرام این تیم رفتند و به زبان عربی و انگلیسی تشکر د. پرسپولیس روز گذشته با پیروزی مقابل الوحده و پیروزی الهلال مقابل الریان به مرحله بعد صعود کرد. پیروزی الهلال نقش م. دقایقی پیش کنفدراسیون فوتبال آسیا لیست بازیکنان پرسپولیس برای دیدار با الهلال عربستان را منتشر کرد. شکایت باشگاه ریزه اسپور ترکیه به فیفا در آستانه دیدار حساس پرسپولیس برابر الهلال در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ثمر داد و بهترین گ ن سرخ ها محروم شد. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید اگر طارمی را در دیدار مقابل الهلال در اختیار داشته باشد پس از ۱۳ هفته همه بازیکنانش را در اختیار دارد. احتمالا شما هم خشمگین از ماجرای طارمی هستید و او را در نتیجه به دست آمده مقابل الهلال مقصر می دانید. بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به دلیل سوختگی شدید تاول های زیادی که پایم زده و با این شرایط مشخص نیست که بتوانم مقابل الهلال بازی کنم. تیم فوتبال الهلال عربستان مقابل الاتحاد به تساوی رسید. مهاجم پرسپولیس در پایان دیدار تیمش مقابل الهلال به عنوان برترین بازیکن زمین معرفی شد. م ع مصدوم تیم فوتبال پرسولیس احتمال دارد، مقابل الهلال عربستان بازی کند. یک کارشناس فوتبال گفت: پرسپولیس از شرایط میزبانی مقابل الهلال عربستان محروم شده است. تماشاگران امروز نوشت: رایی می گوید در وهله اول وظیفه خود باشگاه هاست که استعلام های لازم را در خصوص بازیکنان محروم شان بگیرند. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مقابل الهلال همان اوایل بازی موقعیت هایی داشتیم که باید گل می شد. زمانی که دو گل نیز عقب افتادیم موقعیت داشتیم و اشتباه بازی کردیم. کانون هواداران الهلال در عمان بنرهای حمایتی از الهلال در بازی مقابل پرسپولیس را در ورزشگاه سلطان قابوس نصب کرد. در حالى که عنوان شده با توجه به تغییر قوانین از سال ٢٠١٦، محرومیت لیگ قهرمانان به مسابقات داخلى مرتبط نمى شود، طارمى مشکلى براى همراهى این تیم نخواهد داشت. مهاجم پرسپولیس در پایان دیدار تیمش مقابل الهلال به عنوان برترین بازیکن زمین معرفی شد. صفحه رسمی کنفدارسیون فوتبال آسیا پستی را پس از ش ت پرسپولیس مقابل الهلال عربستان منتشر کرد. هوادار الهلال از تساوی تیمش مقابل پرسپولیس ابراز سندی کرد. محمد الشلهوب هافبک تیم فوتبال الهلال عربستان دومین بازیکنی است که به دیدار مقابل پرسپولیس نمی رسد باشگاه الهلال عربستان غایبان خود را در بازی برگشت مقابل پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد. باشگاه استقلال بازیکنان غایب خود را در دیدار مقابل الهلال عربستان اعلام کرد. رئیس کانون هواداران الهلال در کشور عمان گفت: برای معلولان و دانش آموزان که توانایی ید بلیت را ندارد بلیت تهیه کردیم تا در بازی الهلال مقابل پرسپولیس حاضر شوند.
بازیکن تاثیرگذار الهلال در دیدار مقابل پرسپولیس غایب خواهد بود. هافبک طراح الهلال عربستان به خاطر فحاشی به داور بازی تا فصل از حضور در تیمش محروم شد. ایران مقابل الهلال عربستان با لباس یک دست قرمز به میدان خواهد رفت. خبرگزاری تسنیم: صادق محرمی در آستانه دیدار پرسپولیس مقابل الهلال، گفت: الهلال یکی از بهترین تیم های آسیا به حساب می آید ... با وجود عدم اعلام سازمان لیگ به نظر می رسد هافبک صبای قم در دیدار برابر تیم سابق خود محروم خواهد بود. هافبک - مهاجم تیم پرسپولیس می گوید که این تیم مقابل الهلال از جان مایه می گذارد. پرسپولیسی ها در حالی راهی امارات شدند که از روحیه بانشاطی بهره می بردند. تیم فوتبال الهلال در مقابل حریف کم نام و نشان خود ش ت خورد. پیش وت استقلال می گوید استراتژی این تیم مقابل الهلال مناسب بوده است. تیم فوتبال الهلال در دیدار مقابل الاتفاق به تساوی رسید. نشست مسئولان باشگاه الهلال و رامون دیاز برای تمدید قرارداد، پس از دیدار مقابل پرسپولیس برگزار می شود. سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: با این شرایط امید کمی برای نتیجه گرفتن مقابل الهلال در آسیا داریم. تیم فوتبال العین امارات به لطف ضربات مکرر پن ی مقابل الهلال پیروز شد و حکم حذف این تیم از آسیا را امضا کرد. خوان بروان سرمربی الهلال در نظر دارد در بازی فردا مقابل الریان از دروازه بان سوم تیمش استفاده کند. الهلال عربستان موفق شد در دیدار مقابل الوحده امارات از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به پیروزی برسد. رسانه های سعودی از ترس کادر فنی پرسپولیس برای دیدار مقابل الهلال خبر دادند. هافبک استقلال خوزستان می گوید به پیروزی شان مقابل الهلال و حذف این تیم از رقابت های آسیایی خوشبین است. نواف العابد هافبک کلیدی الهلال که به دلیل مصدومیت بازی رفت مقابل پرسپولیس را از دست داده بود،در دیدار برگشت تیمش را همراهی می کند.