ساچی ید رونالدو برای یوونتوس خوب خواهد بود

به نقل از خبرگزاریها در مورد ساچی ید رونالدو برای یوونتوس خوب خواهد بود : باشگاه یوونتوس اعلام کرد که کریس رونالدو روز دوشنبه در باشگاه حاضر خواهد شد. انتقال رونالدو به یوونتوس را باید تمام شده دانست و فوق ستاره پرتغالی پس از 9 سال از رئال جدا خواهد شد. سرمربی یوونتوس پس از ش ت تیمش از رئال در فینال لیگ قهرمانان به تمجید از رونالدو پرداخت. رونالدو خود را برای فینال لیگ قهرمانان مقابل یوونتوس مهیا می کند؛ فینالی که قهرمانی در آن، او را تاریخ سازتر از همیشه خواهد کرد. در روزهای اخیر رسانه های اسپانیایی و ایتالیایی اخباری در خصوص احتمال ج کریستیانو رونالدو از رئال مادرید و پیوستن او به یوونتوس منتشر کرده اند. گلی که رونالدو با برگردان به یوونتوس زد، هنوز هم نقل محافل ورزشی اروپا و سایر نقاط دنیاست. باشگاه یووه اعلام کرد که رونالدو پیراهن شماره ۷ بیان ری را بر تن خواهد کرد. به نظر می رسد انتقال رونالدو باعث ذوق زدگی هواداران یوونتوس شده است. رونالدو خود را برای فینال لیگ قهرمانان مقابل یوونتوس مهیا می کند؛ فینالی که قهرمانی در آن، او را تاریخ سازتر از همیشه خواهد کرد. هافبک فرانسوی یوونتوس به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و ابراز امیدواری کرد که در یووه با او هم بازی شود. سرمربی سابق رئال و اینتر، جذب رونالدو را اتفاقی مثبت برای یوونتوس و فوتبال ایتالیا دانست. یوونتوس به دنبال پایان ناکامی های خود در اروپاست و به همین دلیل می خواهد ترکیب خود را به شدت تقویت کند. روز گذشته بود که رسانه های ایتالیایی فاش ساختند، رونالدو با آنچ برای پیوستن به یوونتوس تماس گرفته و از وی م گرفته است. دیمیتار برباتوف، مهاجم سابق منچستر یونایتد و همبازی رونالدو به تمجید از این ستاره پرتغالی پرداخت. مارک همشیک، ستاره باشگاه ناپولی ایتالیا در خصوص ورود رونالدو به تیم یوونتوس و رقابت های سری آ گفت: به نظرم ورود رونالدو تغییرات زیادی در شکل سری آ به وجود نمی آورد. رونالدو که با انتقال 105 میلیون یورویی به تورین دنیای فوتبال را تکان داد، امروز در محل تست پزشکی باشگاه ایتالیایی حاضر شد. رونالدو در ادامه به سمت هواداران جوان یووه رفت تا به آنها امضای یادگاری دهد. ستاره اسبق بیان ری می گوید پیوستن رونالدو به یوونتوس یکی از آرزوهای است که به نزدیک به واقعیت قرار دارد. لوچیانو موجی، مدیر سابق یووه که به علت اتفاقات کالچوپولی ممنوع الکار است در مورد دلایل لغو انتقال رونالدو به یوونتوس توضیح داد. انتقال گرانقیمت کریستیانو رونالدو به یوونتوس جنبه هایی منفی نیز داشته است. لوچیانو موجی، مدیر سابق یووه که به علت اتفاقات کالچوپولی ممنوع الکار است در مورد دلایل لغو انتقال رونالدو به یوونتوس توضیح داد. خشم کارگران فیات از انتقال احتمالی کریستیانو رونالدو به یوونتوس
انتشار شایعاتی در مورد قرارداد احتمالی کریستیانو رونالدو با باشگاه یوونتوس، خشم کارگران شرکت فیات ایتالیا را برانگیخته است. لوچانو اسپ ی، سرمربی اینتر انتقال کریستیانو رونالدو به یوونتوس را مثبت ارزی می کند. با اینکه یوونتوس در یک کار بزرگ در سانتیاگوبرنابئو توانست ش ت 3 بر صفر در بازی رفت را جبران کند اما در دقایق آ بازی با پن ی رونالدو 3 بر یک ش ت خورد و از دور مسابقات حذف شد. به گزارش سرویس کشکول جام نیوز، رونالدو در فینال جام حذفی اسپانیا کفش های جدیدی را به پا خواهد کرد.کفش هایی طلایی که شرکت نایک آن را تولید کرده است. این کفش ها به گفته شرکت سازنده ویژگی های خاصی دارد و رونالدو اولین نفری است که این محصول جدید را به پا خواهد کرد. جدید ترین کفش طلایی رونالدو + ع - تصویر 1 ستاره های جدید و البته سابق یوونتوس پیام های تبریک را برای ورود کریستیانو رونالدو به این تیم منتشر د. به نظر شما کدام یک بهتر است ؟ رونالدو برزیلی یا کریستیانو رونالدو پرتغالی ؟     نوشته ع ؛ رونالدو یا رونالدو ؟ کدامیک ؟! اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار… رو مه آس اسپانیا از توافق کریستیانو رونالدو با باشگاه یوونتوس سخن به میان آورد. لباس های کریس رونالدو در فروشگاه باشگاه یوونتوس در کمتر از 24 ساعت به فروش رسید.   شفقناورزشی- کریستیانو رونالدو بعد از سپری یک دوره باشکوه با رئال مادرید این تیم را به مقصد یوونتوس ترک کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقناورزشی، شاید شایعه ج کریستیانو رونالدو از رئال مادرید تا چند هفته قبل هم باورن ی می آمد اما این شایعه در نهایت رنگ واقعیت به خود گرفت و رونالدو […] سال 2014 نیز به اتمام رسید و رونالدو همچون سال 2013، موفق به پیشی گرفتن از لئو مسی در آمار گ نی شد. هر دو بازیکن در مقاطعی از سال از مصدومیت رنج بردند که البته برای رونالدو این میزان، نمود بیشتری داشت. رونالدو دستکم سه ماه از سال را با مصدومیت همسترینگ پای چپ مواجه بود، با این حال او موفق شد در 56 بازی رسمی برای رئال و تیم ملی پرتغال، 58 گل ب.
باشگاه یوونتوس با منتشر بیانیه ای رسما به جذب کریستیانو رونالدو واکنش نشان داد. در این کلیپ برای شما گل سوم تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا که توسط رونالدو در دقیقه ۶۴ در مقابل تیم یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۷ به ثمر رسیده است را آماده کرده ایم که می توانید مشاهده نمایید نوشته… کریستیانو رونالدو بعد از بازی مقابل یوونتوس از ظاهر جدید خودش رونمایی کرد. آسنسیو و ایسکو 4 گل در لالیگا ولی بنزما و رونالدو هر کدام یک گل:« این موقتی است و معتقدم که باید به رونالدو و بنزما زمان داد. امشب رونالدو یک پاس گل عالی به ایسکو داد و مطمئنم که به زودی گ نی هایش شروع خواهد شد. این روند تغییر می کند.» در واقع اهمال اینتر در نهایی قرارداد ژائو کانسلو یکی از عوامل انتقال کریستیانو رونالدو به یوونتوس بود. رئال مادرید امشب به لطف درخشش استثنایی رونالدو موفق شد یوونتوس را در تورین به سه گل مغلوب کند. اسطوره فوتبال آلمان به رونالدو توصیه کرد که در رئال بماند و به یوونتوس نرود. با توجه به مشکلات مالیاتی ستاره پرتغالی در اسپانیا، اخباری در مورد تمایل رونالدو به ج شنیده اما بالاک معتقد است در نهایت این موضوع حل و فصل خواهد شد. بالاک گفت: در حال حاضر یک موقعیت احساسی به وجود آمده است و همه ما باید اعتراف کنیم که رونالدو در باشگاه بزرگی مشغول به بازی است. من اطمینان دارم که رونالدو در مادرید خوشحال است البته در. کریستیانو رونالدو قصد دارد با گ نی برابر یوونتوس، نام خود را در تاریخ لیگ قهرمانان جاودانه کند. کریستیانو رونالدو را طبق ادعای رسانه های اسپانیایی و ایتالیایی، از این پس باید بازیکن یوونتوس بدانیم. بنا بر اعلام اخبار رسانه های اسپانیایی رونالدو امشب به یوونتوس می پیوندد. هافبک تیم فوتبال یوونتوس اعلام کرده که برای همبازی شدن با رونالدو نمی تواند صبر کند.
کریستیانو رونالدو با 2 گلی که در بازی مقابل یوونتوس به ثمر رساند, به رکورد 600 گل زده رسید! ادگار داویدز، اسطوره یوونتوس معتقد است که یووه شانس خوبی مقابل رئال خواهد داشت ولی آنها باید مراقب رونالدو باشند. کریستیانو رونالدو، فوق ستاره ک شانی ها در آستانه دیدار فینال برابر یوونتوس در مورد شرایط خودش صحبت کرد. کریستیانو رونالدو، فوق ستاره ک شانی ها در آستانه دیدار فینال برابر یوونتوس در مورد شرایط خودش صحبت کرد. وقتی رونالدو با پروازی بلند و یک قیچی برگردان استثنایی، گل دوم رئال را وارد دروازه یوونتوس کرد، دنیا برای چند ثانیه ایستاد. کریستیانو رونالدو برای ثبت قرارداد خود با یوونتوس به تورین وارد شد کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شده و به سوالات پاسخ داد. کرسیتیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شده و به سوالات پاسخ داد.