سایت اینیستا گرام

به نقل از خبرگزاریها در مورد سایت اینیستا گرام : خبرگزاری ایسنا: رئیس پلیس فتای ناجا یکی از تهدیدات جدی در فضای تلگرام را ارائه پول مجازی گرام اعلام کرد و نسبت به خطرات پول های مجازی هشدار داد. ... کارشناس مسائل اقتصادی، ایجاد پول دیجیتال تلگرام با عنوان «گرام» را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: در صورتی که جلوی آن گرفته نشود، میلیاردها دلار به اقتصاد کشور ضرر وارد خواهد کرد.
نینجا گرام کرک شده ا ین ورژننینجا گرام کرک شده ا ین ورژندرباره برنامه نینجا گرام نسخه کرک شده ربات مخصوص اینستاگرام ا ین ورژن ا ین ورژن نینجا گرام از اینجا (سایت اصلی ، ) اونایی که ورژن قبلی رو یدن از طریق تماس با ما پیام بدن تا اپدیت ها به صورت رایگان در اختیارشون قرار گیرد. نها ربات افزایش ...دریافت فایل کارشناس مسائل استراتژیک، ایجاد پول دیجیتال تلگرام با عنوان «گرام» را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: در صورتی که جلوی آن گرفته نشود، میلیاردها دلار به اقتصاد کشور ضرر وارد خواهد شد. مدیر پیام رسان بومی گپ گفت: اگر به مردم بگویند با گرام ایران مانند ونزوئلا می شود و چه بر سر زندگی شان خواهد آمد تغییر عقیده می دهند. مانند اکنون که فکر می کنند با ید دلار سود می کنند اما باعث افزایش تورم و بی ارزش تر شدن پول ملی می شوند. مدتی است که موضوع ینگ تلگرام در ایران به موضوع روز تبدیل شده است و با آمدن ارز دیجیتالی این شبکه مجازی با نام گرام، این موضوع قوت گرفته است. کارشناسان داخلی معتقدند که با ورود گرام به ایران حدود 50 میلیارد دلار ارز از کشور خارج خواهد شد. حالا تلگرام برای نشدن در ایران اعلام کرده است که ارز دیجیتالی خود را در ایران به دلیل تحریم بودن ک. تلگرام ارز رمزنگاری شده اختصاصی خود را با نام گرام عرضه می کند
شنیده‌ها نشان از این دارند که تلگرام، یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های پیام‌رسان دنیا در پی توسعه‌ی پلتفرم بلاک‌چین اختصاصی و عرضه‌ی ارز رمزنگاری خود است.  آندرس اینیستا، برنده پای طلایی 2014 این جایزه که به بهترین بازیکن بالای 29 سال اهدا می شود، از بین نامزدهای امسال شامل کریس رونالدو، وین رونی، مانوئل نویر، آندره پیرلو، تیاگو سیلوا، فرانک ریبری و یحیی توره، تیری آنری و مارتا داسیلوا، در نهایت به شماره 8 بارسا رسید.
اکنون اینیستا همراه با آندونی سوبی سارتا، مدیر ورزشی بارسا و آنا اورتیز، همسرش، به موناکو سفر کرده تا این جایزه را دریافت کند. [آندرس واقعا سلطان بدون نوسانه؛حقشه] برگشتیم به عصر وبلاگ نویسی :) مهدی امینی خواه با حضور در برنامه مردم گرام از همکاری با سینمای هند گفت.
خان عمو: ... امشبو اینجا بخو ن، فردا صبح همگی با هم بریم کله پزی به حساب تو! (مخاطبشون قطعا پدرِ گرام هستن -_-)
+ میگما، زرنگ کی بودی تو : واکنش تیری آنری و گرام سونس پس از شکایت مورینیو درباره مصدومیت های یونایتد. پنجمین قسمت از برنامه مردم گرام با اجرای نجمه جودکی شب گذشته روی آنتن شبکه سوم سیما رفت. سسک فابرگاس، هافبک چلسی به تمجید از آندرس اینیستا، هم تیمی سابقش پرداخت و مدعی شد که سن و سال در روند عملکرد اینیستا تاثیری ندارد. از وقتی دستپخت مادرشوهرجان رو خوردم ، دستپخت مامان رو میذارم روی سرم . پربازدیدترین خبرهای سرویس و صوت باشگاه خبرنگاران جوان را می توانید در بسته شبانه گرام مشاهده کنید. یک کارشناس حوزه بانکداری الکترونیک با اشاره به ارائه ارز دیجیتالی "گرام" در آینده ای نزدیک توسط تلگرام، این ارز را یک رقیب جدی برای بیت کوین ارزی کرد. اونروز امتحان جغرافی داشتیم... معلم گرام از کتاب استانی سوال دراورد... منم اونا رو خوندم.... سر امتحان وقتی به سوال استانی رسیدم... باورتون نمیشه! معلمه از سوالای دیگه سوال داده بود... همچین با دیدن سوالا تنم لرزید که نگو... من... من... حدود دو نمره سوال بلد نبودم؟؟؟!!!! هیچی دیه! بروب سر معلمه رو گرم و یکی از دوستای گرام نهایت لطف رو در حق من کد. علیرضا بیرانوند ع ی در صفحه ی اینستا گرام خود منتشر کرده است که دو ساعت مچی بر دست دارد! اکبر عبدی با حضور در برنامه «مردم گرام» درباره حال و هوای این روزهایش و ی که تا چند وقت دیگر سراغ ساخت آن می رود، صحبت کرد.
ع ی که مهدی رحمتی در اینستا گرام منتشر کرد از علی و رسول خطیبی پربازدیدترین خبرهای سرویس و صوت باشگاه خبرنگاران جوان را می توانید در بسته شبانه گرام مشاهده کنید. جذاب ترین خبرهای سرویس و صوت باشگاه خبرنگاران جوان را می توانید در بسته شبانه گرام مشاهده کنید. پربازدیدترین خبرهای سرویس و صوت باشگاه خبرنگاران جوان را می توانید در بسته شبانه گرام مشاهده کنید. پربازدیدترین خبرهای سرویس و صوت باشگاه خبرنگاران جوان را می توانید در بسته شبانه گرام مشاهده کنید. پربازدیدترین خبرهای سرویس و صوت باشگاه خبرنگاران جوان را می توانید در بسته شبانه گرام مشاهده کنید. جذاب ترین خبرهای سرویس و صوت باشگاه خبرنگاران جوان را می توانید در بسته شبانه گرام مشاهده کنید. جذاب ترین خبرهای سرویس و صوت باشگاه خبرنگاران جوان را می توانید در بسته شبانه گرام مشاهده کنید. رئیس پلیس فتای ناجا یکی از تهدیدات جدی در فضای تلگرام را ارائه پول مجازی گرام اعلام کرد و نسبت به خطرات پول‌های مجازی هشدار داد.   سید کمال هادیانفر در حاشیه ششمین نشست روسای بخش‌های سایبری پلیس کشورهای اوراسیا با حضور در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: متأسفانه اینترنت دنیا در انحصار شش پروایدر بزرگی در دنیاست که عمده آنها نیز د. حضور پژمان بازغی در برنامه «مردم گرام» با جدل لفظی میان او و مجری برنامه همراه شد. جذاب ترین خبرهای سرویس و صوت باشگاه خبرنگاران جوان را می توانید در بسته شبانه گرام مشاهده کنید. پربازدیدترین خبرهای سرویس و صوت باشگاه خبرنگاران جوان را می توانید در بسته شبانه گرام مشاهده می کنید. پربازدیدترین خبرهای سرویس و صوت باشگاه خبرنگاران جوان را می توانید در بسته شبانه گرام مشاهده کنید. جذاب ترین خبرهای سرویس و صوت باشگاه خبرنگاران جوان را می توانید در بسته شبانه گرام مشاهده کنید. ع روز : گلدن فوت در دستان اینیستا اختصاصی / عصر دیروز آندرس اینیستا یکی از 10 نامزد دریافت گلدن فوت ( پای طلایی ) به همراه همسرش و زوبی زارتا راهی مراسم اهدای این جایزه شد که در موناکو برگزار شده بود . در نهایت از بین 10 نامزد بالای 29 سال دریافت گلدن فوت این جایزه به آندرس اینیستا شماره ی 8 بارسلونا رسید . همشهری گرام و دوست داشتنی ابراهیم حیدری نیا در شهرگناباد امروز 97/2/19 دار فانی را وداع گفت و به دیدار حق شتافت ایشان مدت مدیدی در حاشیه میدان کاسب معتبری بود

پنج سال پیش این گل آندرس اینیستا بود که بارسا را برای بار سوم در راه جام قهرمانی لیگ قهرمانان قرار داد.

سه دقیقه از وقت اضافه گذشته بود و به نظر می رسید همه چیز برای بارسا در استمفورد بریج تمام شده است، اما اینیستا به پشت محوطه جریمه آمد و با گل خود نتیجه را 1-1 کرد و کاتالان ها را با برتری گل خارج از خانه و با نتیجه 0-0 در بازی رفت به مرحله بعد فرستاد. شاگردان پپ گواردیولا در راه رسیدن به رم،منچستر یونایتد، یک حریف دیگر از لیگ جزیره را ش ت دادند. آنها با دو گل از مسی و اتوئو راهی فینال شدند.
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.
چالش

16 اردیبهشت، پنجمین سالگرد آن شب به یاد ماندنی بود، شبی که طرفداران آن را «اینیستاسو» می نامند. اما آیا او می تواند این کار را دوباره تکرار کند؟ او دعوت ما را قبول کرد و تلاش کرد که صحنه گل معروف خود را در زمین سیوتات اسپورتیوا خوان گمپر دوباره به نمایش دربیاورد. جذاب ترین خبرهای سرویس و صوت باشگاه خبرنگاران جوان را می توانید در بسته شبانه گرام مشاهده کنید. پربازدیدترین خبرهای سرویس و صوت باشگاه خبرنگاران جوان را می توانید در بسته شبانه گرام مشاهده کنید. اکبر عبدی در برنامه «مردم گرام» حضور یافت و درباره حال و هوای این روزهایش، ی که خودش تا چند وقت دیگر سراغ آن می رود و همچنین حضورش در سینما و تلویزیون گفت وگو کرد. مجید اسکندری گریمور سریال پایتخت پنج با انتشار ع ی از پشت صحنه این سریال اینستا گرام خودرابه روز رسانی کرد. ویدئویی ببینید از لحظات احساسی اندرس اینیستا که ب در فینال کوپا دل ری رقم خورد. این آ ین حضور آندرس اینیستا در فینال کوپا دل ری با لباس بارسلونا است و او در پایان فصل این تیم را به مقصد لیگ چین ترک خواهد کرد. گفتنی است این بازی با برتری پنج بر صفر یاران اینیستا به پایان رسید. همشهری آنلاین: پیش فروش عمومی ارز دیجیتالی تلگرام با عنوان «گرام»، به دلیل مقررات سخت و پیچیدگی ها لغو شده است. اسپورت معتقد است که باشگاه می خواهد قراردادی با اینیستا امضا کند که او تا پایان دوران فوتبالش در این تیم باقی بماند؛ ولی اینیستا قصد دارد فصل به فصل با باشگاه تمدید کند و در پایان هر فصل در مورد فصل بعد تصمیم بگیرد. این پول مجازی هیچ پشتوانه ای ندارد و اگر در آینده پاول دوروف تصمیم بگیرد که تلگرام را جمع کند آنوقت معلوم نیست که سرنوشت این سرمایه گذاری چه خواهد شد. در ویدئوی زیر تصاویری از کنفرانس خبری اینیستا هافبک بارسلونا و لحظه اعلام خداحافظی اش از این تیم در پایان فصل را مشاهده می کنید. اینیستا قرار است بعد از پایان فصل لالیگا به لیگ چین برود. پربازدیدترین خبرهای سرویس و صوت باشگاه خبرنگاران جوان را می توانید در بسته شبانه گرام مشاهده کنید. پیش فروش عمومی ارز دیجیتالی تلگرام با عنوان «گرام»، به دلیل مقررات سخت و پیچیدگی ها لغو شده است. یاجمیل

سلام رفقای گرام
کار خودشون رو ، پیششون دلم ش ت و اونا هم که آبرو دارن پیش خدا و ....
چند ساعت دیگه انشاالله دارم میرم آستان بوسی آقا علی بن موسی الرضا...
باور کنید به یاد همه تون اون جا هستم، دعام کنید که بیش تر از این وقت نوشتن ندارم... یکی از بحثای معمول من و آقای پدر سر کتابای ایشونه. من میخوام ازشون کتاب قرض بگیرم برای خوندن و ایشونی که ممانعت می کنن با بردن کتاب. و این بحث یا با وساطت مادر گرام به بردن کتاب ختم میشه یا به بی خیال شدن من.