سایت جامع ی شهرسازی

به نقل از خبرگزاریها در مورد سایت جامع ی شهرسازی : هیئت عمومی دیوان عد اداری، با شکایت سازمان بازرسی کل کشور، بند ۳ پیوست ۳ طرح جامع شهر تهران مصوب شورای عالی شهرسازی که واگذاری بخشی از باغات در ازای تغییر کاربری را تجویز کرده بود، غیرقانونی دانست و ابطال کرد. راه اندازی آزمایشی سایت جامع کاری رهپویان کار : براساس اطلاع روابط عمومی کاری ، سایت جامع این کاری که دارای قابلیت ثبت اطلاعات و رزمه کارجویان و کارفرمایان بوده و از امکانات بالائی برخوردار است ، بصورت آزمایشی آماده و در دسترس کارجویان و کارفرمایان عزیز شهرستان قرار گرفت . لازم به ذکرست این سایت برای اولین بار در استان اسان جنوبی . با توجه به آنکه بحران کم آبی یکی از اصلی ترین چالش های پیش روی کشور است، از این رو با مدیریت دقیق و برنامه ریزی های جامع نظیر طرح جامع الگوی کشت باید از پیامدهای این امر جلوگیری کرد. معماری و شهرسازی هند 16 و 17 میلادی
توضیح جامع و کامل
امیدوارم مفید باشد  فایل واژه جامع ترین سایت ید اینترنتی بلیط هواپیما، یک شعار نیست، بلکه یک واقعیت است و این نوید را به شما می دهد که در یک وب سایت ایرانی به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن، تنها با چند کلیک در هر زمانی از شبانه روز بتوانید برای سفرتان برنامه ریزی کنید و سفری خاطره […] مسئله تفکیک اراضی از اهم مسائل شهری و شهرسازی و پایه و اساس رشد موزون ا و اجرای طرح جامع و طرح های تفصیلی و ضوابط مقرر در طرح های مذکور می باشد. در حقیقت می توان با بکار بردن ضوابط و روشدهای اصولی, از طریق کنترل و نظارت بر تفکیک اراضی و ساختمان ها و منظور داشتن اختیار برای مراجع ذیربط در امور شهرسازی در مورد بررسی و اصلاح نقشه های تفکی. مدیریت دانش جامع tkm - total knowledge mana rent رویکرد نوین جامعی به مدیریت دانش است که مولفه ها ، جنبه ها و ساز و کارهای مختلفی را با توجه به دیدگاه جامع نگر به دانش و دانش جامع شامل می گردد و در راستای تبیین مدیریت نوآوری جامع ( tim ) و مدیریت جامع خلق ارزش ( tvcm) توسط گلستان هاشمی مفهوم دهی و مدل سازی گردیده و توسعه داده شده است ( گلستان هاشمی ، 2006-2011. اختصاصی از اینو دیدی آموزش جامع طراحی سایت مقدماتی تا پیشرفته با و پر سرعت .
آموزش جامع طراحی سایت مقدماتی تا پیشرفته
 آموزش جامع طراحی سایت مقدماتی تا پیشرفته آموزش طراحی سایت از۰ تا ۱۰۰ :هر آنچه که برای طراحی یک سایت زیبا و کامل احتیاج دارید در این آموزش به طور کامل  وواضح بیان شده است امیدواریم مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیرد.
با
آموزش جامع طراحی سایت مقدماتی تا پیشرفته
مساجد تاریخی استان چهار محال و بختیاری در مرداد ماه سال جاری مرمت شدند. مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: این مساجد شامل مسجد اتابکان شهرکرد/ مسجد جامع / مسجد نو/ مسجد ابو محمد در شهرستان شهرکرد/ مسجد جامع چالشتر/ مسجد جامع سورشجان / مسجد و ابوذر بلداجی/ مسجد جامع اشکفتک/ مسجد جامع مهدیه/ مسجد جامع فار. تکمیل ظرفیت پذیرش بدون آزمون جامع علمی کاربردی س رست جامع علمی کاربردی از تکمیل ظرفیت برای دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای (ناپیوسته) سال تحصیلی ۹۶-۹۵ جامع علمی کاربردی خبر داد. به گزارش روابط عمومی جامع علمی کاربردی، محمدحسین امید س رست با اعلام این خبر گفت: ظرفیت برخی از مراکز جامع علمی کاربردی برای نیم سال اول سال تحصیلی ۹. رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای ی شهر کرج گفت: ارتقاء سیما و منظر شهری از طریق برنامه جامع علمی و تبیین اسناد راهبردی محقق می شود. الحمدلله خداوند نعمت امداد و کمک رسانی را برای بندگان خویش فراهم نمود و از برای آن وسایلی را فراهم کرد تا این امدادهای غیبی در غالب وسایل و امکانات موجود در اداره راه و شهرسازی شهرستان لاهیجان به دست پرتوان نیروهای خادم و پرتلاش این اداره همچون فرشتگان کمک رسان در پر کف کرسی مسجد جامع لفمجان به داد هیئت امنا ئ مسجد برسند انشاالله خ. صفحه اینستاگرام منتسب به سلیمانی تصویری از مسجد جامع نوری موصل منتشر کرد که جمله جالبی روی آن نوشته شده است. رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای ی شهر کرج گفت: ارتقاء سیما و منظر شهری از طریق برنامه جامع علمی و تبیین اسناد راهبردی محقق می شود. طرح جامع معماری یا مستر پلان تخت جمشید با هدف ایجاد هماهنگی میان تمامی طرح های معماری در سایت پارسه آماده و تهیه می شود. آگهی نیشابور - آگهی های نیشابور - نیازمندی نیشابور -نیازمندیهای نیشابور -خبر نیشابور - خبر جدید نیشابور -حوادث نیشابور -ابلاغ نیشابور - ابلاغات دادگستری نیشابور - تبلیغات نیشابور -نیازمندیهای نیشابور صفحه اصلی -نیشابور - نیازمندی نیشابور صفحه اصلی نیشابور - قبرستان نیشابور -آگهی نیشابور صفحه اصلی - آگهی های نیشابور صفحه اصلی نیشابو. آگهی نیشابور - آگهی های نیشابور - نیازمندی نیشابور -نیازمندیهای نیشابور -خبر نیشابور - خبر جدید نیشابور -حوادث نیشابور -ابلاغ نیشابور - ابلاغات دادگستری نیشابور - تبلیغات نیشابور -نیازمندیهای نیشابور صفحه اصلی -نیشابور - نیازمندی نیشابور صفحه اصلی نیشابور - قبرستان نیشابور -آگهی نیشابور صفحه اصلی - آگهی های نیشابور صفحه اصلی نیشابو.
1392/9/14 پنجشنبه اعلام مصوبه طرح جامع-تفصیلی شهر کدکن در اسان رضوی شورای عالی شهرسازی و معماری ایران طرح جامع-تفصیلی شهر کدکن که در شورای برنامه ریزی و توسعه استان اسان رضوی به تصویب رسیده بود را مورد بررسی نهایی قرار داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، در اجرای بند (5) ماده (4) قانون تاسیس شورای عالی شهرسازی و معمار. طرح جامع و یکپارچه " مدیریت سیستمی مشارکتی جامع تولید (ipcm) " در 4 شهرستان استان کرمان اجرا می شود.

قیمت : 24800 تومان


آموزش جامع وردپرس و ساخت وب سایت در 5 دقیقه

آشنایی کامل یا قویترین و پرطرفدارترین سیستم مدیریت محتوای وبسایت اینترنتی

از سطح مقدماتی و شروع نصب تا پیشرفته ب ایی سایت حرفه ای

7 ساعت آموزش جامع طراحی سایت و کار با ورردپرس

به همراه بیش از 50 ساعت آموزش زبان اصلی تکنیک های طراحی سایت

همراه با گنجینه و کل یون ارزشمند بیش از 1000 سورس پوسته تجاری و گران قیمت 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مدیر گروه مرمت حکیم سبزواری از مستندسازی و حفاظت کاشیکاری ایوان جنوبی مسجد جامع سبزوار با همکاری گروه مرمت دانشکده معماری و شهرسازی حکیم سبزواری خبر داد. دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری کشور در ابلاغیه ای رسمی با توجه به گذشت دو سال از مصوبه این شورا برای اعمال اصلاحات و رفع مغایرت های طرح تفصیلی تهران با طرح جامع توسط شهرداری تهران، اعلام کرد: دبیرخانه شورای عالی موظف است راسا نسبت به انطباق و اعمال اصلاحات وارد عمل شود و همچنین شهرداری تهران موظف به اجرای بندهای مغایر طرح تفصیلی .
مسجد جامع دهلی نو هند مسجد جامع دهلی نو هند نام دیگر آن در گذشته مسجد جهان نما بوده است. یکی از بزرگترین و زیباترین مساجد عالم در پایتخت دهلی و جز جاذبه های گردشگری هندوستان می باشد. مسجد جامع دهلی نو هند واقع در روبروی فلعه سرخ، در دهلی قدیم می باشد. یکی از مراکز دیدنی دهلی هند می باشد. برای ساخت این مسجد 5000 کارگر به مدت 6 سال کار کرده اند. سقف این مسجد دارای سه گنبد است که روی آن ها با مرمرهای سیاه و سفید تزیین کرده اند و دو مناره ی این مسجد به ارتفاع 40 متر می باشد. از جمله اشیاء باستانی این مسجد قرانی است که روی پوست آهو نوشته شده است.   مسجد جامع دهلی هند مسجد جامع دهلی نو هند مسجد جامع دهلی هند مسجد جامع دهلی نو هند مسجد جامع دهلی هند مسجد جامع دهلی نو هند   تور هند تابستان 96 تور هند تیر 96 تور هند مرداد 96 تور هند عید فطر 96 معاون راه و شهرسازی جهت بازدید از طرح ها و پروژه های راهداری و حمل و نقل جاده ای به اتفاق جمعی از مدیران ستادی به استان آذربایجان غربی سفر کرد .
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، داود کشاورزیان معاون راه و شهرسازی و رئیس این سازمان دراین سفر و در جریان بازدید از طرح جامع پایانه مرزی پلدشت با اشاره به برنامه های سازمان در جهت تکمیل و توسعه پایانه های مرزی همچنین مسیرهای ترانزیتی منتهی به این تاسیسات مهم از آماده سازی و بهره برداری پایانه مرزی پلدشت در سال جاری خبر داد و اظهار داشت : طرح جامع این پایانه مرزی با بهترین کیفیت از لحاظ فنی و بکارگیری مصالح در زمینی به مساحت افزون بر 17 تار زمین با استفاده ازتوان بخش خصوصی ، پیمانکار و مشاور مجرب در حال ساخت است که به زودی آماده بهره برداری خواهد شد.
وی اعتبار هزینه شده برای اجرای طرح جامع پایانه مرزی پلدشت را 220 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: جهت سرعت بخشی به روند بهره برداری از طرح جامع و آغاز خدمات رسانی در این مجموعه ضرورت دارد تا ارگان های مسئول و ذیربط در سریع ترین زمان ممکن در این پایانه مرزی مستقر شوند.
کشاورزیان تصریح کرد: در اجرای پروژه جامع پایانه مرزی پلدشت ، اجرای طرح هایی از جمله ایجاد سیل بند برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی و همچنین ایجاد شرایط و امکانات جهت تردد آسان و روان در نقطه صفر مرزی پلدشت پیش بینی های لازم صورت گرفته است .
بر اساس این گزارش در جریان این سفر ، معاون راه و شهرسازی در محل پایانه مرزی رازی در شهرستان خوی حضور و از سایت موقت این مرز بازدید نموده و در خصوص این پایانه نیز تاکید کرد : هم اکنون طرح جامع ساخت این پایانه مرزی آماده و به شورای ساماندهی ارائه شده است که پس از اتمام انجام فرآیند کارشناسی و تصویب در این شورا مراحل اجرا یی آن آغاز خواهد شد .
کشاورزیان در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای آمادگی کامل از نظر فنی و اعتباری برای آغاز عملیات ساخت و ساز سریع طرح جامع پایانه مرزی رازی را دارد، که امید است با حل مشکل تملک اراضی زمین و تصویب طرح در سال جاری آغاز و عملیات اجرایی آن را شاهد باشیم.
وی همچنین تصریح کرد: هم اکنون از 5 مرز رسمی موجود دراستان آذربایجان غربی که به صورت کاملاً فعال در حال ارائه خدمات به کاربران و استفاده کنندگان در بخش های مسافر ، کالا و ترانزیت است ، تنها در پایانه مرزی رازی از امکانات سایت موقت استفاده می گردد که تلاش می شود این مبدأ ورودی و وجی نیز در سال جاری همچون سایر پایانه های مرزی استان به یکی از کامل ترین پایانه های مرزی کشور تبدیل شود.
این گزارش می افزاید در ادامه این سفر رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و هئیت همراه از پروژه های راه و راهداری در مسیر پایانه های مرزی و محورهای شریانی منتی به مرکز استان بازدید نمودند .
اضافه می نماید معاون راهداری ، مدیران کل دفاتر ترانزیت و پایانه های مرزی ، فنی و امور پیمانها و ریاست سازمان همچنین مدیران کل حمل و نقل و پایانه ها و راه و شهرسازی استان کشاورزیان را همراهی می د . در یادداشت قبلی اشاره شد. جامع نگری از بهره برداری منابع طبیعی را باید با نگرش جامع در وضع مقررات دنبال کرد و از وضع مقررات مناسب ولازم به نگرش جامع در اجرای مقررات رسید! در لایحه جامع که باب بحث آن هنوز باز است . اشاره و کمتر توجه شد و قطعاً لازم است به حدود جامعیت توجه کنیم واقعیت این است که جامع نگری اجماع است وفاق است عدم پرکندگی ا. رییس جامع علمی کاربردی گفت: جذب مدر سان برای تدریس در جامع علمی کاربردی از طریق فراخوان صورت گرفته و ۴۰ هزار نفر در این مرحله از سراسر کشور ثبت نام کرده اند. رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه بعید است ت لایحه جامع انتخابات را بیاورد و امیدی نداریم، گفت: «طرح جامع انتخابات» را تا یک ماه دیگر در کمیسیون نهایی می کنیم. رکنا:دبیر ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور گقت: با انعقاد تفاهم نامه سه جانبه، سند جامع علمی استان بوشهر اوا فروردین ماه سال ۱۳۹۶ تدوین می شود.
عزاداری عصر عاشورا 1393 مسجد جامع دانسفهان همراه با پخش زنده از شبکه استانی قزوین و شبکه های سراسری وبین المللی ایران مانند: شبکه خبر .العالم. پرس تی وی.شما. شبکه 3. و ...دانسفهان مسجد جامع عصر عاشورا 1393
دانسفهان مسجد جامع عصر عاشورا 1393

دانسفهان مسجد جامع عصر عاشورا 1393دانسفهان مسجد جامع عصر عاشورا 1393
مهدی فرخ زاد از شهر دانسفهانکیک بو ینگ دانسفهان سلام دوستان عزیز داشتم در دنیای اینترنت چرخی میزدم یک سایت خوب پیدا اسم این سایت سایت جامع ماه مبارک رمضان هست. خب اینم نشانی سایت سلام دوستان عزیز داشتم در دنیای اینترنت چرخی میزدم یک سایت خوب پیدا اسم این سایت سایت جامع ماه مبارک رمضان هست. خب اینم نشانی سایت http://ramezan.com/ پشتیبانی سایت یکی از مهم ترین بخش ها جهت به روز نگه داشتن سایت و یکی از عوامل مهم رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می باشد. نگهداری و به روز رسانی وب سایت یکی از مهم ترین وظایفی است که مدیر یک وب سایت به عهده دارد
هروبسایت نیاز به پشتیبانی و کنترل دارد تا کاربران سایت از شما راضی باشد و بتوانید سایت خود را چک وبهینه کنید...بقیه در ادام. سخنگوی وزارت کشور از نهایی شدن لایحه جامع انتخابات در کمیسیون ـ دفاعی ت خبر داد و گفت: لایحه جامع انتخابات به ت ارائه شده و بررسی آن در دستور کار هیأت ان قرار گرفته است. سایت worksheet.ir حاوی اطلاعات جامع و کامل در زمینه آموزش ا ل پاو وینت طرح های جامع شهری پاو وینت طرح های جامع شهری دسته بندی معماری فرمت فایل ppt حجم فایل 5456 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 31 دریافت فایل پاو وینت طرح های جامع شهری فروشنده فایل کد کاربری 4674 تمام فایل ها پاو وینت طرح های جامع شهری فایل پاو وینت طرح های جامع(مبانی و روش های برنامه ریزی شهری)،در حجم 31 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:
در سال 1933 در کنگره جهانی معماران مدرن، در آتن اهمیت این موضوع و ضرورت ایجاد برنامه شهرسازی چنین مطرح شد:
تهیه ی برنامه های شهرسازی برای ا ضرورت عاجل دارد و باید قوانینی وضع شود که اجرای این برنامه ها را میسر سازد.
پاتریک گدس و لوییس مامفورد با استفاده از اصول بوم شناسی و زیست شناسی "نظریه ارگانیستی" را در شهرسازی مطرح ساختند که بر اساس آن الگوی طرح های جامع به وجود آمد و در انگلستان و جنبه ی رسمی و قانونی پیدا کرد.
نظرات گدس با نظریه ی کارکردگرایی شهرسازی مدرن (منشور آتن – 1933) در هم آمیخت و در سراسر جهان به صورت طرح های جامع توسعه ی شهری به کار گرفته شد.
طرح های جامع بیش از نیم قرن و تا حدود دهه ی 1960 دوام آورد ولی هنوز آثار این شیوه ی برنامه ریزی در کشورهای جهان سوم و از جمله ایران باقی مانده است.

فهرست مطالب:
مبانی نظری
ضرورت تهیه طرح جامع
مبانی نظری طرح های جامع
تکوین الگوی برنامه ریزی جامع و طرح های جامع
کلیات طرح جامع
فرآیند تهیه طرح جامع از دیدگاه گدس
عوامل دخیل در تهیه طرح جامع از دید گدس
ویژگی های برنامه ریزی جامع
طرح جامع آمستردام
نقشه نهایی برای آمستردام جنوبی – برلاگه 1915
طرح برلاگه برای آمستردام جنوبی
طرح جامع گسترش شهر آمستردام هلند
ویژگی های طرح جامع شهر آمستردام هلند
نقدی بر طرح جامع سنتی
بررسی و ارزی تجارب پیشروان اولیه ی برنامه ریزی شهری
خصایل اصلی برنامه ریزی جامع – عقلی
مشکلات طرح های جامع شهری به طور کلی
انتقادی بر طرح جامع از دید لیندبلوم
نظر کارشناسان سازمان ملل متحد در رابطه با علل عمده ی ناکامی طرح های جامع توسعه شهری
بررسی طرح جامع پس از دهه 60
تعریف طرح جامع از دهه 60 به بعد
اه طرح جامع
نقشه هایی که باید آماده شود
مراحل آماده سازی طرح جامع
طرح های جامع در امریکا
مولفه های طرح های جامع در امریکا پاو وینت طرح های جامع شهریطرح های جامع شهری

بررسی جامع ip telephony
1395-11-23 توسط bahareh دسته دسته‌بندی نشده
بررسی جامع ip telephony به صفحه بررسی جامع ip telephony خوش آمدید . فایل ی با عنوان ((بررسی جامع ip telephony)) می تواند شما را در جهت رسیدن به اه تحقیقاتتان یاری رساند . این فایل توسط گروه محققین آفمَس آماده و استاندارد سازی شده است . در صورت نیاز به هرگونه پشتیبانی، می […]
ادامه مطلب + وک جامع ملک
وک جامع ملک وک جامع ملک ( دریافت سند ، تجمیع ، فروش ، رهن ، دادگاه )تعداد صفحات : یک صفحه
با
وک جامع ملک
مسئول هیئت عزادای مسجد جامع یزد گفت:همزمان با اربعین حسینی گردهمایی هیئات عزاداری یزد در مسجد جامع کبیر یزد برگزار می شود. مدیریت خلاقیت و نوآوری یکی از مهم ترین مباحث خلاقیت نوآوری شناسی سازمانی صنعتی مدیریتی است . مدیریت نوآوری جامع ( total innovation mana ent ( tim یا مدیریت خلاقیت و نوآوری جامع ( total creanovation mana ent ) رویکرد نوین سیستمی و همه جانبه نگرانه به مدیریت خلاقیت و نوآوری در سازمان ها و صنایع می باشد . در این رویکرد جامع کلیه ی منابع نوآوری و کلیه ی فرایندهای ن. مردم سراسر ایران در تظاهرات سال ۵۷، یک صدا شعار" خلق مسلمان را، کتاب قرآن را، مسجد جامع را شاه به آتش کشید" سر دادند.

مقاله مسجد جامع اصفهان
مقاله-مسجد-جامع-اصفهان مقاله در مورد مسجد جامع اصفهان، در قالب doc و در 16 صفحه، قابل ویرایش. چکیده مقاله: نوشتاری که پیش روست، بخشی از تحقیق نگارنده درباره مسجدجامع اصفهان به سال1380 است،که سعی داشته با نگاهی به اسناد تاریخی و کشفیات باستان شناسی فایل

منطقه ۲۲ در طرح جامع فرمان فرمایان در دهه ۱۳۵۰ که اولین طرح جامع تهران بود به عنوان پهنه مس ی پیش بینی شده بود که اصطلاحا به آن شهر جدید رودخانه کن می گفتند. ریس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: وقف، جامع ترین امر خیر است.

تحقیق جامع حقوقی
تحقیق-جامع-حقوقی تحقیق جامع حقوقی، در قالب word و در 50 صفحه، قابل ویرایش، شامل گفتار اول: معاذیر معاف کننده از مجازات، مبتنی بودن معاذیر قانونی بر تسهیل کشف جرم، قانون مجازات عمومی سابق و معافیت از مجازات به لحاظ جبران خسارت، توبه، نقش توبه در فایل

جلسه سالیانه مجمع عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاد ه ای با حضور راه و شهرسازی، معاون راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و سایر اعضاء مجمع عمومی جهت بررسی گزارش هیات عامل و رسیدگی به صورت های مالی سال 92 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای غلامرضا سلامی مشاور و راه و شهرسازی در مجمع با اشاره به خدمات گسترده عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اظهار داشت: با تعریف و تکمیل برنامه های سازمان در قالب «طرح جامع» همچون مجتمع های خدماتی- رفاهی، پایانه های مرزی جاده ای می توان اعتبارات مورد نیاز را هم از طریق منابع پایدار تأمین و تعریف نمود.

با عرض سلام خدمت دوستان و همراهان وبلاگ جامع ولایت یاوران مطلع شدیم یکی از هم میهنی های عزیزمان به نام آقا ساجد دچار مشکلی شده اند، وبلاگ جامع ولایت یاوران از خداوند منان و بزرگ برای این عزیز سلامتی را مسئلت می کنیم. از شما همراهان وبلاگ جامع ولایت یاوران خواستارم تا با خواندن یک حمد شفاء در این امر مهم سهیم باشید. اختصاصی از ژیکو psd لایه باز مواد غذایی طب جامع - طرح لایه باز شحم با و پر سرعت .
psd لایه باز مواد غذایی طب جامع - طرح لایه باز شحم
psd لایه باز مواد غذایی طب جامع - طرح لایه باز شحم psd لایه باز مواد غذایی طب جامع - طرح لایه باز شحم
با
psd لایه باز مواد غذایی طب جامع - طرح لایه باز شحم
همشهری آنلاین رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران از بررسی دقیق برج میلاد، گود کنار آن، طرح جامع و ... خبر داد.