ستاره تورینو به بایرن لینک شد

به نقل از خبرگزاریها در مورد ستاره تورینو به بایرن لینک شد : دو تیم منچستریونایتد و منچسترسیتی هر 2 علاقمند به جذب تیاگو آلکانتارا، ستاره اسپانیایی بایرن مونیخ هستند. رناتو سانچس، ستاره جوان و پرتغالی بایرن در مورد آینده خود و اخبار و شایعات صحبت کرد. کینگزلی کومان، ستاره جوان بایرن مونیخ به علت اختلافات خانوادگی توسط پلیس آلمان دستگیر شد. دیوید آلابا، ستاره اتریشی بایرن در مصاحبه جدید خود به تمجید از ماریو گوتزه، هم تیمی سابقش در بایرن پرداخت. جاشوا کیمیچ، ستاره جوان بایرن مونیخ اذعان داشت که شایعات ج وی از بایرن حقیقت ندارد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، به نقل از sportbild، رو مه های اسپانیایی مدعی هستند، که بایرن مونیخ در صدد جذب برنادو سیلوا پرتغالی ستاره موناکو است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، اخبار حاکی از آن است که بایرن مونیخ به دنبال جذب یک ستاره 17 ساله و جوان از آکادمی بارسا خواهد بود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] کینگزلی کومان، ستاره جوان بایرن مونیخ مدعی شد قطعا در جام جهانی می تواند برای تیم ملی فرانسه بازی کند. یوونتوس قصد دارد تا تابستان امسال برای جذب داگلاس کاستا، ستاره جوان بایرن مونیخ وارد عمل شود. رناتو سانچس، ستاره پرتغالی بایرن مونیخ در آستانه پیوستن به لیو ول قرار دارد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، آرتورو ویدال، ستاره شیلیایی بایرن مورد توجه باشگاه چلسی قرار گرفته است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] روبرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن قصد دارد در انتهای فصل از این باشگاه جدا شود. دیوید آلابا، ستاره اتریشی بایرن در مصاحبه جدید خود به تمجید از ماریو گوتزه، هم تیمی سابقش در بایرن پرداخت. میشائیل بالاک، ستاره ملی پوش سابق لورکوزن، بایرن و چلسی، هنوز از فیلیپ لام که روز گذشته از دنیای فوتبال خداحافظی کرد، کینه به دل دارد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، ستاره شیلیایی تیم فوتبال بایرن مونیخ فصل آینده ممکن است در یکی از ۲ تیم شهر میلان بازی کند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] بیان ری ها قصد دارند حداقل یک بال کناری جذب کنند و آلگری بهترین گزینه برای این پست را داگلاس کاستا ستاره بایرن مونیخ می داند. کاستا بر خلاف فصل اول حضورش در بایرن، تحت هدایت آنچ روزهای خوبی را سپری… رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ امشب امیدوار به گ نی و درخشش برابر رئال مادرید است. کورنتین تولیسو، ستاره جوان و جدید بایرن مونیخ گران ترین ید تاریخ این باشگاه به شمار می آید. تیاگو آلکانتارا، ستاره اسپانیایی بایرن مونیخ، با پایان دوران مصدومیتش، تمرینات انفرادی اش را از سر گرفت. ممکن است فرانک ریبری ستاره فرانسوی و 34 ساله بایرن مونیخ چند ماهی را از میادین دور باشد. باشگاه بایرن مونیخ اجازه پیوستن داگلاس کاستا ستاره برزیلی تیمش را به یوونتوس صارد کرد. باشگاه بایرن مونیخ اجازه پیوستن داگلاس کاستا ستاره برزیلی تیمش را به یوونتوس صادر کرد. تورینو قصد ندارد تا ستاره جوانش را به راحتی از دست دهد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] کینگزلی کومان، ستاره فرانسوی بایرن مونیخ، قراردادش را با این باشگاه تا سال 2023 تمدید کرد. کینگزلی کومان، ستاره فرانسوی بایرن مونیخ، قراردادش را با این باشگاه تا سال 2023 تمدید کرد. بازیکنان بایرن مونیخ امروز در تبلیغ برند هوگو باس که یکی از حامیان باشگاه فوتبال المانی است، شرکت د. نوشته ع ؛ شرکت ستاره های بایرن در آگهی تبلیغاتی اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال… ستاره اسپانیایی بایرن مونیخ با حضور در دیدار برابر انگولشتات یک رکورد خاص را به نام خود به ثبت رساند. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بایرن مونیخ راهی دوحه قطر شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سرمربی تیم فوتبال سوانزی گفت: کیفیت «گیلفی» از بعضی از ستاره هایی که در بایرن مونیخ و رئال مادرید بازی می کنند، بالاتر است. اخبار حاکی از آن است که بایرن مونیخ مشکلی با فروش رناتو سانچس، ستاره جوان خود به یونایتد ندارد. سرمربی بایرن مونیخ خیال هواداران بایرن را راحت کرد و گفت که ستاره لهستانی در این تیم باقی خواهد ماند. ستاره فرانسوی بایرن مونیخ تایید کرد می خواهد در بایرن بماند و به تیم دیگری فکر نمی کند. او عنوان کرد به همان خوبی ۲۰۱۳ شده است. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، باشگاه بارسلونا علاقمند است تا داگلاس کاستا، وینگر سرعتی باشگاه بایرن را به خدمت بگیرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] باشگاه بایرن مونیخ از فلیپ لام و ژ آلونسو به بهانه خداحافظی این دو ستاره از دنیای فوتبال تقدیر کرد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، وینگر کهنه کار بایرن مونیخ احتمالا چند ماه از میادین به دور خواهد بود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، یولیان درا لر، هافبک خلاق و آلمانی باشگاه پاری سن ژرمن مورد توجه دو تیم بایرن مونیخ و منچستریونایتد قرار گرفته است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] یوونتوس قصد دارد برای تقویت قوای هجومی خود، دوباره برای ید داگلاس کاستا، ستاره برزیلی بایرن اقدام کند. هافبک تکنیکی اسبق بایرنی ها معتقد است باشگاه سابقش به سراغ ستاره جوان و جویای نام بورسیادورتموند خواهد رفت. یکی از گزینه های مورد نظر بارسا برای تقویت قوای هجومی، رناتو سانچس ستاره آینده دار فوتبال پرتغال خواهد بود. یکی از گزینه های مورد نظر بارسا برای تقویت قوای هجومی، رناتو سانچس ستاره آینده دار فوتبال پرتغال خواهد بود. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، نشریات کشور فرانسه از علاقه ی باواریای ها به دوستاره ی لیگ این کشور خبر داده اند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] فرانک ریبری بازیکن فرانسوی و ستاره مطرح تیم فوتبال بایرن مونیخ به دلیل پرداختن ن حق مدیر برنامه های سابق خودش به میزان ۳.۱ میلیون پوند در سال ۲۰۰۷ در دادگاه حاضر شد و البته تمام ادعاهای مطرح شده علیه خود را رد کرد. وی معتقد است امضایش به دست شخص شاکی جعل شده است. ستاره تیم فوتبال بایرن مونیخ به دلیل مصدومیت 8 هفته خانه نشین شد. نگاهی به آنچه که یک ستاره را به ستاره بدل می کند
چطور یک ستاره‌ی واقعی را از شبه‌ستاره‌های موجود در جهان تشخیص دهیم؟ پس از یک دهه جمع‌آوری اطلاعات، ستاره‌شناسی به نام ترنت دوپوی فکر می‌کند به پاسخ این سوال دست یافته است. سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: برای فصل آینده به دنبال جذب ستاره ها نمی رویم اما از بازیکنان خودمان ستاره می سازیم. مارکو رویس، ستاره آلمانی دورتموند احتمالا در دیدار این تیم مقابل بایرن مونیخ غایب خواهد بود. ستاره ملی پوش باشگاه بایرن مونیخ به تعریف و تمجید از فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید پرداخت و او را یک پدیده خواند. چطور یک ستاره ی واقعی را از شبه ستاره های موجود در جهان تشخیص دهیم؟ پس از یک دهه جمع آوری اطلاعات، ستاره شناسی به نام ترنت دوپوی فکر می کند به پاسخ این سوال دست یافته است. زیبا ترین استیکر اسم ستاره استیکر اسم ستاره در تلگرام
استیکر اسم ستاره بهترین استیکر اسم ستاره جدید ترین استیکر اسم ستاره استیکر های اسم ستاره ادامه مطلب به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، فا اسپورت ایتالیا گزارش داد که یوونتوسی ها قصد دارند در تابستان برای ید داگلاس کاستا، هافبک برزیلی بایرن مونیخ اقدام کنند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]