ستاره تورینو به بایرن لینک شد

به نقل از خبرگزاریها در مورد ستاره تورینو به بایرن لینک شد : رناتو سانچس، ستاره جوان و پرتغالی بایرن در مورد آینده خود و اخبار و شایعات صحبت کرد. کینگزلی کومان، ستاره جوان بایرن مونیخ به علت اختلافات خانوادگی توسط پلیس آلمان دستگیر شد. دیوید آلابا، ستاره اتریشی بایرن در مصاحبه جدید خود به تمجید از ماریو گوتزه، هم تیمی سابقش در بایرن پرداخت. جاشوا کیمیچ، ستاره جوان بایرن مونیخ اذعان داشت که شایعات ج وی از بایرن حقیقت ندارد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، به نقل از sportbild، رو مه های اسپانیایی مدعی هستند، که بایرن مونیخ در صدد جذب برنادو سیلوا پرتغالی ستاره موناکو است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، اخبار حاکی از آن است که بایرن مونیخ به دنبال جذب یک ستاره 17 ساله و جوان از آکادمی بارسا خواهد بود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] یوونتوس قصد دارد تا تابستان امسال برای جذب داگلاس کاستا، ستاره جوان بایرن مونیخ وارد عمل شود. رناتو سانچس، ستاره پرتغالی بایرن مونیخ در آستانه پیوستن به لیو ول قرار دارد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، آرتورو ویدال، ستاره شیلیایی بایرن مورد توجه باشگاه چلسی قرار گرفته است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نشریه کیکر ادعا کرد که باشگاه های منچستریونایتد و منچسترسیتی به دنبال به خدمت گرفتن جاشوا کیمیچ، ستاره جوان بایرن مونیخ هستند. صبح ها که از خواب پا میشم

خواب ستاره دیده ام

تو دامنم از آسمون

صد تا ستاره چیده ام


ستاره های آسمون

وقتی که چشمک می زنه

دست و پامو گم می کنم

فکر می کنم که با منه


خواب ستاره دیدن و

ستاره چیدنم چیه

انگاری که تو زندگیم

جای ستاره خالیه


ستاره های آسمون

د. بیان ری ها قصد دارند حداقل یک بال کناری جذب کنند و آلگری بهترین گزینه برای این پست را داگلاس کاستا ستاره بایرن مونیخ می داند. کاستا بر خلاف فصل اول حضورش در بایرن، تحت هدایت آنچ روزهای خوبی را سپری… یوونتوس قصد دارد تا تابستان امسال برای جذب داگلاس کاستا، ستاره جوان بایرن مونیخ وارد عمل شود. ممکن است فرانک ریبری ستاره فرانسوی و 34 ساله بایرن مونیخ چند ماهی را از میادین دور باشد. عالی ترین سازمان فوتبال جهان تولد ستاره جدید بایرن مونیخ را تبریک گفت. ستاره ناراضی بایرن مونیخ از سه تیم بزرگ پیشنهاد دارد و در تابستان راهی یکی از آنها خواهد شد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، به گزارش sport1 بایرن مونیخ در حال برنامه ریزی جهت بستن تیم خوبی برای سال آینده می باشد، آنها اکنون با یک سوال جدی مواجه هستند، اعتماد به جوانان یا ید ستاره های گران قیمت؟ 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اخبار حاکی از آن است که بایرن مونیخ به دنبال جذب یک ستاره 17 ساله و جوان از آکادمی بارسا خواهد بود. شایعه پیوستن ستاره ملی پوش تیم فوتبال شالکه به بایرن بعد از اظهارات کارلو آنچ یکبار دیگر مطرح شد. کینگزلی کومان، ستاره فرانسوی بایرن مونیخ، قراردادش را با این باشگاه تا سال 2023 تمدید کرد. بازیکنان بایرن مونیخ امروز در تبلیغ برند هوگو باس که یکی از حامیان باشگاه فوتبال المانی است، شرکت د. نوشته ع ؛ شرکت ستاره های بایرن در آگهی تبلیغاتی اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال… ستاره اسپانیایی بایرن مونیخ با حضور در دیدار برابر انگولشتات یک رکورد خاص را به نام خود به ثبت رساند. در این کلیپ برای شما ۲۰ گل فوق ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا رونالدو در برابر تیم های آلمانی شامل بایرن،دورتموند،شالکه و وولفسبورگ را آماده کرده ایم نوشته ؛ همه گل های فوق ستاره ک شانی… سرمربی تیم فوتبال سوانزی گفت: کیفیت «گیلفی» از بعضی از ستاره هایی که در بایرن مونیخ و رئال مادرید بازی می کنند، بالاتر است. اخبار حاکی از آن است که بایرن مونیخ مشکلی با فروش رناتو سانچس، ستاره جوان خود به یونایتد ندارد. ستاره فرانسوی بایرن مونیخ تایید کرد می خواهد در بایرن بماند و به تیم دیگری فکر نمی کند. او عنوان کرد به همان خوبی ۲۰۱۳ شده است. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، باشگاه بارسلونا علاقمند است تا داگلاس کاستا، وینگر سرعتی باشگاه بایرن را به خدمت بگیرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] فرانک ریبری، ستاره فرانسوی بایرن در مورد رفتار جنجالی ب خود واکنش نشان داد. نشریه تایمز ادعا کرد که باشگاه بایرن مونیخ به دنبال به خدمت گرفتن دله آلی، ستاره ملی پوش تاتنهام است. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، یولیان درا لر، هافبک خلاق و آلمانی باشگاه پاری سن ژرمن مورد توجه دو تیم بایرن مونیخ و منچستریونایتد قرار گرفته است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] یوونتوس قصد دارد برای تقویت قوای هجومی خود، دوباره برای ید داگلاس کاستا، ستاره برزیلی بایرن اقدام کند. اورباینو کایرو معتقد است ستاره جوان تیم ملی ایتالیا و تورینو الان 150 میلیون یورو ارزش پیدا کرده است. یکی از گزینه های مورد نظر بارسا برای تقویت قوای هجومی، رناتو سانچس ستاره آینده دار فوتبال پرتغال خواهد بود. لئون گورتزکا، ستاره جوان شالکه مورد توجه بسیاری از تیم های بزرگ فوتبال اروپا قرار گرفته است. لئون گورتزکا، ستاره جوان شالکه مورد توجه بسیاری از تیم های بزرگ فوتبال اروپا قرار گرفته است. در این کلیپ برای شما مهارت ها و گل های بازیکن جوان و آلمانی تیم فوتبال بایرن مونیخ فیلی گوتزه که در رده های پایین تر بایرن مونیخ مشغول به بازی است را آماده کرده ایم نوشته ؛ عملکرد ستاره جوان باواریایی… ستاره تیم فوتبال بایرن مونیخ به دلیل مصدومیت ۸ هفته خانه نشین شد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، سه ستاره بایرن مونیخ از نتیجه بازی برابر پاریسن ژرمن راضی نبودند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نگاهی به آنچه که یک ستاره را به ستاره بدل می کند
چطور یک ستاره‌ی واقعی را از شبه‌ستاره‌های موجود در جهان تشخیص دهیم؟ پس از یک دهه جمع‌آوری اطلاعات، ستاره‌شناسی به نام ترنت دوپوی فکر می‌کند به پاسخ این سوال دست یافته است. ستاره ملی پوش باشگاه بایرن مونیخ به تعریف و تمجید از فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید پرداخت و او را یک پدیده خواند. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، فا اسپورت ایتالیا گزارش داد که یوونتوسی ها قصد دارند در تابستان برای ید داگلاس کاستا، هافبک برزیلی بایرن مونیخ اقدام کنند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رابرت لواندوفسکی ستاره تیم بایرن مونیخ صاحب فرزند دختر شد. رفته بود با تنهاییش کمی وقت بگذراند... روی این تاب های دو نفره کز کرده بودند... خودش و تنهاییش... خودش که سرش به آسمان بود... تاریکی ها را میدید ... و ستاره های همیشه خود نما را... به تنهاییش گفت یکی از این ها را برچین برای خودت... خودش دستش را به پرنورترین ستاره ی آن شب نشانه برد و گفت آن برای من... تنهاییش گفت چشمانت را ریز کن...خوب نگاه کن.آن ست. چطور یک ستاره ی واقعی را از شبه ستاره های موجود در جهان تشخیص دهیم؟ پس از یک دهه جمع آوری اطلاعات، ستاره شناسی به نام ترنت دوپوی فکر می کند به پاسخ این سوال دست یافته است. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بایرن مونیخ قصد ید وینگر مستعد لورکوزن را ندارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، سرمربی پیشین تیم ملی آلمان عقیده دارد که بایرن مونیخ باید سیاست های نقل و انتقالاتی اش را تغییر دهد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] باشگاه منچستریونایتد در آستانه ید ستاره پرتغالی بایرن مونیخ قرار دارد. آرین روبن عنوان کرده به بازنشستگی از تیم ملی شیده است. آرین روبن ستاره بایرن مونیخ و تیم ملی هلند فاش کرده که اخیراً به بازنشستگی از تیم ملی فکر کرده ولی در نهایت تصمیم گرفته همچنان برای لاله های نارنجی… سرمربی سوئیسی سابق بایرن معتقد است که بایرن نیاز به ایجاد انقلاب در ترکیب خود برای فصل بعد ندارد. باشگاه بایرن مونیخ تایید کرد ستاره کلمبیایی تیم فوتبال رئال مادرید را به خدمت گرفته است.