سرای دانش پژوهان پردیس ا هرا س سمنان

به نقل از خبرگزاریها در مورد سرای دانش پژوهان پردیس ا هرا س سمنان : هشتمین دوره المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو همزمان با سراسر کشور با شرکت هزار و 250 دانش آموز در استان سمنان برگزار شد. دروازه ارگ سمنان به عنوان نماد شهر سمنان شناخته می شود و برای مردم سمنان اهمیت بسیاری دارد که تنها اثر به جا مانده از ارگ سمنان است. دروازه ارگ سمنان یادگاری از دوره قاجار است. سید محمد حسینی پور دانش آموز دوره دوم متوسطه استان سمنان در رشته قرائت موفق به ب رتبه اول مسابقات بین المللی قرآن دانش آموزان جهان شد. به اطلاع کلیه داوطلبین کنکور سراسری امسال که مجاز به انتخاب رشته می باشند می رساند، جلسه مشاوره انتخاب رشته کنکور، یکشنبه شب 4 مرداد ماه 1394 ساعت 22 در دفتر کمیته دانش پژوهان برگزار خواهد شد. از کلیه داوطلبین و اولیا محترم جهت شرکت در این جلسه دعوت به عمل می آید. مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان از صدور 20 هزار کارت همیار طبیعت برای دانش آموزان استان سمنان در سال جاری خبر داد. همشهری آنلاین: ی مردم سمنان در مجلس شورای ی گفت: بنیاد برکت ساخت ۱۴ مدرسه را در مناطق کم تر توسعه یافته ی استان سمنان در دستور کار قرار داده که ۸۶ کلاس درس و چند هزار دانش آموز را در مراکز آموزشی مورد پوشش قرار می دهد. طرح تهیه شناسنامه جامع فرهنگی و اجتماعی دانش آموزان برای اولین بار در کشور در استان سمنان اجرا می شود. رئیس سازمان دانش آموزی استان سمنان گفت : نخستین المپیاد مهارتی دانش آموزان پیشتاز این استان برگزار می شود. طرح ملی شهاب به منظور شناسایی و هدایت استعداد های برتر دانش آموزی در ای سمنان، شاهرود، گرمسار، دامغان، مه هر و بسطام اجرا شد. پس از برگزاری اولین جلسه مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری امسال در دفتر کمیته دانش پژوهان در تاریخ ۴ مرداد؛ برخی از داوطلبین عزیز تقاضای برگزاری جلسه دیگری جهت جمع بندی نهایی را داشتند. از این رو جلسه دوم مشاوره جهت انتخاب رشته کنکوری های همشهری، 9 مردادماه، از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ در دفتر کمیته دانش پژوهان برگزار خواهد شد. از داوطلب. مراسم اختتامیه دومین جشنواره سفیران سلامت دانش آموزی در سمنان برگزارشد. مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان گفت: با برداشته شدن دیوارهای زندان مرکزی سمنان، گنج بزرگ و نهان شهر سمنان نمایان می شود. مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان گفت : سه هزار و 725 دانش آموز استان سمنان در آیین معنوی اعتکاف شرکت د. ۱۳ آبان بین ساعت های ۹:۳۰ تا ۱۰:۳۰ با حضور گسترده دانش آموزان واقشار مختلف در ۱۸ نقطه استان سمنان برگزار می شود. رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان وزارت آموزش و پرورش از تحصیل قریب به 140 هزار دانش آموز دختر و پسر در دوره های اول و دوم متوسطه در 670 مدرسه استعدادهای درخشان کشور خبر داد. سمنان- ایرنا- برگزاری مسابقات بیلیارد استان در سمنان، همایش پیاده روی بانوان در پارک کوهستان سمنان و اعزام یک بانوی جودوکار شاهرودی به همراه 2 تن به هنگ کنگ از جمله خبرهای کوتاه ورزشی است. بیش از 260 اثر از دانش آموزان نوجوان به مرحله استانی این جشنواره در سمنان راه یافته اند. استاندار سمنان گفت: رییس جمهوری به همراه هیاتی روز پنجشنبه هفدهم فروردین 96 در سفری یک روزه به سمنان استان زادگاه خود سفر می کند. این کتابخانه با داشتن 120000 جلد کتاب فارسی و عربی و 6000 جلد کتاب انگلیسی و 3800 پایان نامه مکانی مناسب برای جویندگان و دانش پژوهان علم و دانش است.
مردم سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای ی با بیان اینکه راه آهن سمنان دچار سوء مدیریت شده است گفت: باید سوء مدیریت و مشکلات موجود در راه آهن سمنان رفع شود. رییس جمهور روز پنجشنبه با استقبال ولی فقیه در استان و سمنان، استاندار و جمعی از مقامات ارشد محلی وارد فرودگاه سمنان شد. جاده های سمنان - شهمیرزاد، سمنان - گرمسار و دامغان - چشمه علی و سمنان-دامغان با بارش پراکنده باران همراه هستند. رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان، صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به جریمه 5 میلیاردی تخلفات صنفی در بازرسی ها گفت: 614 فقره تخلف در استان سمنان ثبت شده است. حسن ساعی دهقان معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان ودانش پژوهان جوان با اشاره به حضور درخشان دانش آموزان ایرانی در پنجاه وششمین المپیاد جهانی ریاضی که با شرکت 104کشور از 13تا 25تیرماه در شهر چیانگ مای تایلند برگزارشد گفت: در این رقابت آقایان علی صیادی ، آریا حلاوتی ، مجتبی زارع بیدکی به مدال طلا و امین بهجتی و فربد اکباتانی به مدا. معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور برای شرکت در اختتامیه کارگاه آموزشی اعضای شورای تامین استان سمنان و شهرستان های تابعه به سمنان سفر کرد. رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان استان اردبیل گفت: در حال حاضر 28 هزار و 793 دانش آموز پایه های چهارم، پنجم و ششم ابت اردبیلی زی وشش طرح شهاب ملی قرار دارند. معاون روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان با اشاره به اینکه فردا سمنان میزبان رئیس قوه مقننه است، گفت: ایستگاه راه آهن سمنان با حضور رئیس مجلس افتتاح می شود. سمنان- ایرنا- دبیر ستاد انتخابات استان سمنان گفت: با شروع نام نویسی از داوطلبان انتخابات شوراهای ی شهر و روستا در استان سمنان ، 153 نفر تا پایان ساعت کاری روز دوشنبه 30 اسفند 95 ثبت نام کرده اند. معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش استان سمنان از تحصیل بیش از هفت هزار و 652 دانش آموز استان در پایه دهم دوره متوسطه دوم خبر داد. سید عباس دانایی فرماندار سمنان از آمادگی شهرستان سمنان جهت برگزاری انتخابات پیش رو بصورت الکترونیکی خبر داد معاون فنی راه آهن شمال شرق 1 از آغاز به کار قطار محلی مسافربری پردیس از ابتدای آبان ماه در مسیر سمنان - مشهد خبر داد. سمنان- ایرنا- رئیس اتحادیه اتاق اصناف استان سمنان گفت: 80 درصد کالاهای نوروزی مانند کیف، کفش و انواع پوشاک در بازار سمنان تولید داخل است. مدیران ارشد استان سمنان با حضور در فرودگاه سمنان از رئیس ت یازدهم استقبال د. در شهرک روزیه سمنان جاده ی سلامتی وجود دارد که انتهای این جاده بعد از حدود 6 کیلومتر به بام سمنان منتهی می شود. فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: ان پلیس آگاهی سمنان در یک عملیات آزادسازی گروگان، با آزاد فرد ربوده شده، پنج گروگانگیر را دستگیر د. مجله «بخارا» که معمولا برنامه هایی را به پاسداشت هنرمندان و چهره های فرهنگی گوناگون برگزار می کند، امسال نیز یکی از برنامه های ویژه خود را به مولوی پژوهان اختصاص داده است. مردم شاهرود گفت: در سفر رئیس جمهور به سمنان چیزی نصیب شاهرود، پرجمعیت ترین شهرستان استان سمنان نشد.
مراسم تحلیف دانش پژوهان مراکز آموزشی آجا برگزار شد  مراسم تحلیف سومین دوره رزم مقدماتی دانش پژوهان آموزشگاه های نظامی با حضور دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده و رئیس ستاد در مرکز آموزش درجه داری جوادالائمه برگزار شد.در این مراسم دریادار سیاری، خلبان نصیرزاده، حمزه علی کاویانی، نوذر نعمتی و معاون هماهنگ کننده قرارگاه پ ند هوایی حضور داشتند.در این مراسم بیش از ۸۰۰ درجه دار پس از گذراندن آموزش های شبانه روزی دو ماهه امروز به دریافت سردوشی مفت شده و برای انجام وظایف و مسئولیت های خطیر وارد یگان هایی از نیروی زمینی، هوایی، قرارگاه پ ند هوایی و نیروی دریایی می شوند. در این دوره از مسابقات 11 تیم با 17 پل از های سمنان ، تهران ، دامغان وشاهرود در تالار کبیر سمنان به رقابت پرداختند جشنواره غذای سفیران سلامت دانش آموزی با حضور 14 مدرسه منتخب در سمنان برگزار شد. معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: یک فروند پاراگلایدر بعدازظهر امروز در پارک کوهستان سمنان منجر به مصدومیت ۲ نفر شد. استاندار سمنان با بیان اینکه باید مشکل کمبود آب در استان سمنان مدیریت شود، گفت: ۸۶درصد آب استان سمنان صرف کشاورزی می شود. فرماندار سمنان از برگزاری دوره های آموزش ایمنی و عملیات امدادرسانی در میان دانش آموزان سمنانی خبر داد. برگزار کنندگان: موسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان
مهلت ارسال چکیده مقالات: 30 آذر 1393
مهلت ارسال متن کامل مقالات: 30 دی 1393
تاریخ برگزاری همایش: 7 اسفند 1393 سایت همایش: www.deconf.ir
تلفن تماس دبیرخانه: 03136685838
آدرس دبیرخانه: اصفهان، دروازه شیراز، ساختمان دانش پژوهان
محل برگزاری: اصفهان
ایمیل: [email protected] عنوان انگلیسی مقاله: how to tech english young kids عنوان فارسی مقاله: آموزش زبان انگلیسی به دانش آموزان جوان دسته: یادگیری - آموزشی فرمت فایل ترجمه شده: فایل word ورد 2007 یا 2003 (docx یا doc) قابل ویرایش تعداد صفحات فایل ترجمه شده: 21 ترجمه سلیس و روان مقاله آماده ید می باشد. _______________________________________ چکیده شرح برنامه دانش پژوهان جوان با این روش انگلیسی تفریح خواهند کرد و سرگرم می شوند. هدف و دلیل ایجاد این برنامه معرفی و شرح طریقه مشارکت دادن ها به تئوری و تمرین در کلاسهای ای اف ال به دانش پژوهان نوجوان است. مشارکت به فعالیت های لذت بخش منجر می شود که به طور کاملا خاص برای جوانان طرح ریزی شده است مانند آهنگها، بازی با انگلشتان و همین طور داستان سرایی در جمع اشتراک و همکاری اه ی را بررسی و شرح می کند که برای یادگیری زبان بوسیله متنی کامل و پرمعنا لازم می باشد و تکنیکهای موثر برای ایجاد زبان و فهم آن توسط دانش آموزان و دادن قدرت و شجاعت مشارکت در آنان را مبادله می نماید. در پایان برنامه این مشارکت ها پر انرژی تر شده و آماده است تا دانش پژوهان جوان خود را در یادگیری زبان انگلیسی غرق لذت نماید.

ادامه دارد (full-text)
استاندار سمنان به اتفاق جمعی از مدیران استانی و اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از یک واحد تولیدی در شهرستان سمنان بازدید د فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری پنج گروگان گیر در سمنان خبر داد و گفت: آدم ربایی در سمنان بی سابقه بود. سه گروه دانش آموزی از گرمسار ، مه هر و سرخه به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام شدند. سمنان-ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و رئیس هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان سمنان گفت : این انجمن در سال 95، به 108 خانواده زندانیان نیازمند سمنان بیش از 2 میلیارد و 700 میلیون ریال… مدیرکل دامپزشکی استان سمنان گفت : تاکنون علایمی از انتقال بیماری آنفولانزای پرندگان در سمنان گزارش نشده است.