سربازی

به نقل از خبرگزاریها در مورد سربازی : خدمت سربازي جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا شرط 21 ماهه شدن خدمت سربازي در سال آینده را بازگو کرد. ابراهیم کریمی در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط 21 ماهه شدن خدمت سربازي در سال آینده اظهار کرد: همان طور که می دانید از فروردین ماه سال 94 طول مدت سربازي 24 ماه خواهد شد، اما تمامی آن دسته از مشمولانی که تا پیش از پایان امسال با مراجعه ب. مهری درباره مصوبه مجلس مبنی بر امکان صدور گواهینامه برای مشمولین غایب یا فراری سربازي گفت: مجلس در سال 95 یک مادهِ قانونی را تصویب کرد که بر اساس آن انی که سربازي نرفته اند و مشمول سربازي هستند می توانند گواهینامه دریافت کنند ع نوشته برای سربازي رفتن عشقم

ع پروفایل سربازي ع نوشته غمگین سربازي رفتن  وقتی بعد خدمت سربازي میای می بینی عشقت با یکی دیگست

سربازي-11.jpg" alt="ع ش ت عشقی بعد خدمت سربازي" width="500" height="499" / onload="resetwh(this,470);">
ع پروفایل سربازي
 
ادامه مطلب... آنها می گویند سربازي، سبک زندگی دینی آنها را به خطر می اندازد. پس از سربازي می توانید به تامین اجتماعی مراجعه و خواستار ید سربازي شوید. جانشین اداره سرمایه انسانی سربازي ستادکل نیروهای مسلح اعلام کرد که ثبت نام جریمه ریالی سربازي تا آ ین روز امسال ادامه خواهد داشت. لباس کار سربازي عزیز احساس راحل ـ قدس سره الشریف ـ را درباره پوشیدن لباس رزم توسط یک می فرماید:
«سال 1359 که گاه به مناطقِ جنگی می رفتم...، هر دفعه هفته ای یک بار، برای تهران می آمدم و از راه که می رسیدم، خدمت می رفتم... یک بار که خدمت ایشان رفته بودم، ... لباس کار سربازي به تنم بود. وقتی سوار هواپیما می شدم که به این جا بیایم، قبا می پوشی. مدیر کمیته امداد ایرانشهر گفت: 212 نفر از فرزندان ذکور مددجویان ایرانشهر از خدمت سربازي معاف شدند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد سیستان و بلوچستان، تراقویی مدیر کمیته امداد ایرانشهر بیان داشت: تسهیلات معافیت سربازي شامل افرادی است که شرایط لازم را برای استفاده از این نوع خدمت داشته باشند.

وی افزود: فرزندان ذکور مددجویان مشمول از استفاده از تسهیلات معافیت سربازي هستند که شرایط لازم مندرج در تفاهم نامه منعقده بین کمیته امداد و نظام وظیفه را داشته باشند.

مدیر کمیته امداد (ره) ایرانشهر در بخش دیگری از سخنانش به ارائه گزارشی از خدمات ارائه شده توسط کمیته امداد استان در سال گذشته پرداخت و افزود: خدمات این نهاد مقدس در بیش از 40سرفصل حمایتی به مددجویان ارائه می شود.

لازم به ذکر است : در سال 92 تعداد 212نفر از فرزندان خانواده های تحت حمایت این نهاد که به سن قانونی رسیده بودند از خدمت سربازي معاف شدند و جهت حرفه آموزی به مراکز فنی حرفه ای معرفی شدند.

تراقوئی ادامه داد: این اقدام امداد در راستای توانمندسازی خانواده های تحت حمایت می باشد که بتوان با آموزش و پرداخت تسهیلات به این عزیزان جهت اشتغال این خانواده ها اقدام نمود.
مقامات کره شمالی با تصویب قانونی سربازي را برای دختران اجباری و از حالاهر دختر باید به مدت 7سال سربازي را بگذراند. مقامات از اجرای ای اصلاحات در قانون خدمت سربازي خبر دادند که به موجب آن شماری از انی که از خدمت معاف شده اند، م م به گذراندن دوره سربازي هستند.
معافیت از سربازي با خالکوبیمعافیت از سربازي با خالکوبی , جانشین سازمان وظیفه عمومی گفت: آنچه در این بخش باعث معافیت فرد از خدمت سربازي می شود مشکلات و اختلالات روانی است.وی خاطرنشان کرد:بر اساس قوانین سازمان وظیفه عمومی، معافیت ها دارای ضوابط و مقررات خاصی است 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] امروز بعد ۱۰ روزی میخوام برم مرخصی فردا قراره آش پشت پا بپزیم داداش کوچیکم میخواد بره سربازي همش دل دل میکنم ببینم کله کچلش چه شکلی شده یه لحظه خواستم یاد سربازي رفتن خودم بیفتم که دیدیم ای بابا من که سربازي نرفتم بیخیال شدم فردا حتما خیلی خوش میگذره هم گریه داریم هم خنده اخه تو این زمستونی افتاده مشکین شهر اردبیل خدا بهش رحم کنه سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: محرومیت های ید سربازي که طبق قوانین با ید سربازي مشمول برخی محرومیت ها می شدند، در بودجه 96 برداشته شد. حاتمی با بیان اینکه برخی طرح های که در مجلس به تصویب می رسد، از ارزش سربازي می کاهد، گفت: تنبیهی هم که در نیروهای مسلح انجام می شود از ارزش سربازي می کاهد. رسانه های تُرکیه تصویری از رئیس جمهور ترکیه را در حال انجام خدمت سربازي منتشر د. شعبانیان کاهش فرار از خدمت سربازي را دستاوردی مهم در همه بخش های نیروهای مسلح عنوان کرد و گفت: خوشبختانه شرایط محیطی خدمت سربازي نسبت به گذشته بسیار بهتر شده است. 2 بازیکن جوان استقلال به دلیل اینکه مشمول خدمت سربازي شده اند ممکن است مجبور به ج از این تیم بشوند. فهرست بازیکنانی که سربازي نرفته اند
سازمان لیگ اسامی 21 فرد شاغل در فوتبال ایران که خدمت سربازي را طی نکرده اند اعلام کرد. سربازي نرفته اند" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00990034.jpg" alt="" width="200" height="150" /> در یکی دو هفته گذشته بحث پیرامون چند بازیکن لیگ برتری که با کارت پایان خدمت جعلی در لیگ بازی می د سوژه اول رسانه های ورزشی شده بود، تا جایی که سازمان نظام وظیفه هم وارد عمل شد و به طور صریح اعلام کرد دو بازیکنی که بیشتر از همه راجع به آن ها بحث وجود داشته یعنی بختیار رحمانی و علی حمودی دوره ی سربازي خود را نگذرانده و باید وظیفه مقدس سربازي را طی کنند تا بتوانند بدون مشکل به فعالیت خود ادامه دهند.

از همان زمان روی بازیکنان زیادی شک و تردید وجود داشت که آیا خدمت سربازي خود را گذرانده اند یا خیر؟ حتی سرمربی یکی از تیم های لیگ برتر که انگار از جزئیات این موضوع و اینکه چه بازیکنانی دوره سربازي خود را نگذرانده اند خبر داشت، با بعضی از آن ها تماس گرفته بود و از آن ها خواسته بود که فصل بعد را در این تیم سپری کنند تا دوره ی سربازي خود را هم طی کرده باشند.

با این حال سازمان لیگ طبق وعده ای که از پیش داده بود فهرست 21 فرد شاغل در فوتبال ایران را که دوره ی سربازي خود را طی نکرده اند مشخص کرد. سازمان لیگ در نامه ای به باشگاه های لیگ برتری نام این افراد را اعلام کرده است.

فهرست 21 نفره ی این لیست به این شرح است:

1. آرش افشین
2. میلاد غریبی
3. حسین خلاقی
4. شهاب کرمی
5. علی حمودی
6. ساسان انصاری
7. علیرضا حقیقی
8. حسین ماهینی
9. بختیار رحمانی
10. سعید حلافی
11. امین جهان مهر
12. محمدجواد شفیع زاده
13. مهدی چاه کوتاه زاده
14. ابراهیم صالحی
15. محمد معاوی
16. حسن معادی
17. میلاد مدیرروستا
18. عقیل عبدالخانی
19. عباس عسگری
20. علی کعبی
21. منصور عظیمی

در میان این لیست نام بازیکنانی به چشم می خورد که از هفته نخست لیگ باید برای تیم های خود به میدان بروند اما سازمان لیگ در نامه خود به باشگاه ها اعلام کرده که آنها حق بازی در تیم های غیرنظامی را ندارند. همچنین با وجود اینکه مهلت نقل و انتقالات لیگ به پایان رسیده، سازمان لیگ این فرصت را به این بازیکنان داده تا در تیم های نظامی در صورتی که فهرست شان جای خالی داشته باشد، بازی کنند در غیر این صورت این بازیکنان نمی توانند در تیم غیرنظامی لیگ برتری به میدان بروند. سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: محرومیت های ید سربازي که طبق قوانین با ید سربازي مشمول برخی محرومیت ها می شدند، در بودجه 96 برداشته شد. رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح می گوید سربازي دو بازیکن سابق پرسپولیس در تراکتورسازی مشکلی ندارد. رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد نیروهای مسلح با بیان این مطلب که امسال آ ین سال معافیت سربازي با اخذ جریمه ریالی است، اعلام کرد: ثبت نام طرح جریمه غیبت سربازي از مشمولان واجد شرایط تا آ سال ادامه دارد و این طرح در سال آینده اجرا نخواهد شد. این پست فقط جهت خداحافظی با سام نصیری(مدیریت محترم) و میلاد قلی زاده امین مطلب پور و.......... همه رفتن ی با ما نمونده نبود 21 ماه سربازي بسوزد آنکه سربازي بنا کرد" src="http://sirish.ir/wp-content/uploads/2013/01/sarbazi.jpg" alt="شعری جالب از دوران سخت سربازي بسوزد آنکه سربازي بنا کرد" width="286" height="408" /> بسوزد آنکه سربازي بنا کرد تو را از من مرا از تو جدا کرد گروهبانان مرا بیچاره د لـــ ـباس شخصی ام را د
به خط د تراشیدند سرم را لباس آش خوری د تنم را لطفا به ادامه مطلب برید مهر نوشت: جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: ۱۵ اردیبهشت آغاز پیش ثبت نام طرح جریمه غیبت سربازي است. «نماگرد» این هفته با موضوع سربازي از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود. ایسنا به نقل از نوشت: ت سوئد تصمیم گرفته است که خدمت سربازي وظیفه را بار دیگر در این کشور به اجرا درآورد. خدمت سربازي این روزها برای پسران پس از رسیدن به سن 18 سالگی تبدیل به دژی می شود که هیچ راهی جز تمام ش ندارند..برای اینکه زودتر این بخش از زندگی را با موفقیت بگذرانید باید ازهمان دوران نوجوانی دنبال کارهای ری خدمت سربازي خود باشید در این مطلب چند راه کار عملی به شما می گویم که زودتر کارتان راه بیفتد. سربازي بگیریم؟" src="http://www.1javan.com/wp-content/uploads/2014/11/military-service-80-615x330.jpg" alt="چگونه با فعالیت در و بسیج ری خدمت سربازي بگیریم؟" width="509" height="193" /> لرستانی با حضور در برنامه «یکبار دیگه» شبکه پنج سیما ماجرای رفتنش به سربازي با لباس در دوران دفاع مقدس را تعریف کرد. جزئیات ید سربازي: زیردیپلم ۱۰ میلیون، پزشک متخصص ...
radiofarda
/content/f16-iran-soldier-mofateh/26829879
۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ه .ش. - مجلس ایران در مصوبه ای میزان جرایم تعیین شده برای معافیت از خدمت سربازي مشمولان غایب ۸ سال و بیشتر از آن را تعیین کرد. سازمان نظام وظیفه شرایط غیبت سربازي را اعلام کرد.
سربازي تا 15 داد ادامه دارد" alt="ثبت نام طرح غیبت سربازي تا 15 داد ادامه دارد" cl ="img-responsive2" height="210" align="left" width="300" />

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] «فوتبالیست ها می توانند خدمت سربازي خود را در باشگاه های شان بگذرانند.» این خبری بود که براساس لایحه جدیدی که در مجلس تصویب شده بود، در سایت ها و شبکه های اجتماعی دست به دست می شد. مهر نوشت: جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: تاکنون به ۱۷۹ هزار پرونده جریمه سربازي رسیدگی شده است. سلام من 25 سالمه تا چند ماه دیگه 26 سالم میشه . من به دلایلی تا پارسال لیسانس ام طول کشید و برای کنکور ارشد هم شرکت متاسفانه رتبه خوبی نیاوردم باید شهرستان ضعیف انتخاب می اما دلم راضی نشد نزدم . اینم بگم که برق خوندم ازاد . سوال من اینه من دی ماه اعزام به سربازي هستم آیا کار درستیه با این سن سربازي رو عقب بندازم یه کنکور ارشد دیگه بدم یا ب. بدترین سرنوشت این روزها برای دو ستاره سابق پرسپولیس رقم خورده است و آنها که به امید سربازي راهی تراکتورسازی شده بودند، اکنون قادر به فعالیت نیستند. همشهری آنلاین: رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح گفت، سربازي دو بازیکن سابق پرسپولیس در تراکتورسازی مشکلی ندارد. طلاب حوزه های علمیه نیز همچون دیگر مردان ایرانی موظف به گذراندن خدمت سربازي هستند و البته این زمان در مراکز فرهنگی و تبلیغی سپری خواهد شد و آنجایی که دوره آموزشی نظامی امری مهم در تکمیل مدت زمان خدمت سربازي است، طلاب سراسر کشور این دوره آموزشی را در پادگان باقرالعلوم(ع) قم سپری می کنند. مدیرکل حمایت های اجتماعی کمیته امداد (ره) کشور با بیان شرایط معافیت از سربازي افراد تحت پوشش این نهاد گفت: فرزندان ذکور ن س رست خانوار که تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و فرزندان خانواده هایی که س رست آن از کار افتاده است و سه خواهر دارند نیز از سربازي معاف خواهند شد. همشهری آنلاین: سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۳۹۶، جزییات ید خدمت سربازي مشمولان غایب را برای سال آینده تشریح کرد. "فروش ید سربازي" موضوع برنامه این هفته مناظره بود و موافقان و مخالفان به بیان نظرات خود پرداختند. طرح پیشنهاد سربازي برای دختران کویتی از سوی یک پارلمان، جنجالی را در محافل رسمی و مجازی این کشور به راه انداخته است. همشهری آنلاین: شرط داشتن کارت پایان خدمت یا معفایت از سربازي برای اخذ گواهینامه رانندگی با موافقت ستاد کل نیروهای مسلح حذف شد. محمد خا اری می گوید نمایش «ارسبازان» به واسطه احساسی که خودش نسبت به خدمت سربازي داشته شکل گرفته است. ت سوئد خدمت سربازي را پس از یک وقفه 7 ساله، دوباره برای جوانان بالای 18 سال این کشور اجباری می کند. ع نوشته برای سربازي رفتن عشقم ع پروفایل سربازي ع نوشته غمگین سربازي رفتن وقتی بعد خدمت سربازي میای می بینی عشقت با یکی دیگست ع ش ت عشقی بعد خدمت <font style=سربازي" width="500" height="499" style="border: 0px;"> ع پروفایل سربازي
ادامه مطلب علم و صنعت جهت رفع نیازهای آموزشی وپژوهشی درکارگاه ها و آزمایشگاه های تخصصی، امریه سربازي جذب می کند. طبق قوانین، او به دلیل اینکه متاهل است و سه فرزند دارد می تواند یک سال کمتر خدمت کند. طبق قوانین، داشتن هر فرزند سه ماه از مدت سربازي می کاهد و تاهل هم سه ماه از مدت سربازي را کم می کند بسیاری از پسران جوان اوکراین برای فرار از خدمت دوساله سربازي، ترجیح می دهند تا با مادربزرگها ازدواج کنند! نمایندگان مردم در خانه ملت مقرر د محدودیت های اجتماعی یداران سربازي در سال ۹۴ از جمله محرومیت از نامزدی نمایندگی مجلس، عضویت شوراها و انتصاب در سمت های مدیریتی لغو شود. تظاهرات صدها یهودی معترض به سربازي اجباری روز گذشته در ، به درگیری آنها با پلیس و دستگیری بیش از 30 تن در جریان این تظاهرات در قدس ی و نواحی همجوار منجر شد. ایسنا نوشت: یک عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 96 از مصوبه امروز این کمیسیون در مورد تعیین میزان جریمه غایبین سربازي خبر داد. اختصاصی از رزفایل اقرار جهت معافیت سربازي فرزند ذکور ( بعد از یک بار ازدواج ) با و پر سرعت .
اقرار جهت معافیت <font style="color:red;background-color:#FFFF9F;">سربازي</font> فرزند ذکور ( بعد از یک بار ازدواج )
اقرار جهت معافیت <font style=سربازي فرزند ذکور ( بعد از یک بار ازدواج )" src="../prod-images/746044.jpg" border="0"> اقرار جهت معافیت سربازي فرزند ذکور ( بعد از یک بار ازدواج )تعداد صفحات : یک صفحه
با
اقرار جهت معافیت سربازي فرزند ذکور ( بعد از یک بار ازدواج )