سربازی

به نقل از خبرگزاریها در مورد سربازی : هر روز تنگ غروب تو سربازي صفا داره لب مرز تیر اندازی چه خوب و قشنگه بیابونا در حسرت دیدن یه لحظه خیابونا • • • اس ام اس سربازي جدید sms sarbazi jadid • • • سر دیگ عدسی غوغا می شه توی دیگ عدس افتاده یک مگس بخورم نخورم گرسنه می مونم قدر آش ننم رو حالا می دونم • • • اس ام اس سربازي جدید sms sarbazi jadid • • • ایسنا نوشت: رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اردبیل گفت: رسم انصاف نیست که در خدمت سربازي با فروش و به اصطلاح معافیت سربازي دم از عد بزنیم؛ برخی از جوانان با دیدن ناعد ی در این تکلیف قانونی، زیاد رغبت به خدمت مقدّس سربازي ندارند. سازمان نظام وظیفه عمومی شاهد اخباری از جمله فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم به خدمت سربازي تا مهلت ثبت نام در طرح جریمه ریالی سربازي تا 15 داد بوده است. به گزارش فارس، پس از آنکه اعلام شد، کارت پایان خدمت سربازي بختیار رحمانی با مشکل مواجه شده است و این بازیکن باید به خدمت سربازي برود؛ محمود پیشگاه هادیان معاون اجرایی و ورزشی باشگاه ملوان اظهار داشت: با بختیار رحمانی صحبت کرده ایم و قرار است او برای گذراندن دوران سربازي اش به ملوان انزلی بیاید و ان شاءلله در روزهای آینده کارهای حضور بختیار رحمانی در ملوان را انجام خواهیم داد. حداقل سن برای استفاده کنندگان از طرح ید خدمت سربازي در ترکیه ۲۵ سال در نظر گرفته شده است که متقاضیان بایستی ۲۵ روز دوره آموزش سربازي گذرانده و ۱۵ هزار لیر پرداخت کنند. پس از سربازي می توانید به تامین اجتماعی مراجعه و خواستار ید سربازي شوید. مدیر کمیته امداد ایرانشهر گفت: 212 نفر از فرزندان ذکور مددجویان ایرانشهر از خدمت سربازي معاف شدند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد سیستان و بلوچستان، تراقویی مدیر کمیته امداد ایرانشهر بیان داشت: تسهیلات معافیت سربازي شامل افرادی است که شرایط لازم را برای استفاده از این نوع خدمت داشته باشند.

وی افزود: فرزندان ذکور مددجویان مشمول از استفاده از تسهیلات معافیت سربازي هستند که شرایط لازم مندرج در تفاهم نامه منعقده بین کمیته امداد و نظام وظیفه را داشته باشند.

مدیر کمیته امداد (ره) ایرانشهر در بخش دیگری از سخنانش به ارائه گزارشی از خدمات ارائه شده توسط کمیته امداد استان در سال گذشته پرداخت و افزود: خدمات این نهاد مقدس در بیش از 40سرفصل حمایتی به مددجویان ارائه می شود.

لازم به ذکر است : در سال 92 تعداد 212نفر از فرزندان خانواده های تحت حمایت این نهاد که به سن قانونی رسیده بودند از خدمت سربازي معاف شدند و جهت حرفه آموزی به مراکز فنی حرفه ای معرفی شدند.

تراقوئی ادامه داد: این اقدام امداد در راستای توانمندسازی خانواده های تحت حمایت می باشد که بتوان با آموزش و پرداخت تسهیلات به این عزیزان جهت اشتغال این خانواده ها اقدام نمود.
جانشین اداره سرمایه انسانی سربازي ستادکل نیروهای مسلح اعلام کرد که ثبت نام جریمه ریالی سربازي تا آ ین روز امسال ادامه خواهد داشت. وزارت دفاع کویت اعلام کرد همه جوانان بالای هجده سال این کشور به منظور انجام خدمت سربازي ازماه میلادی می اینده (اردیبهشت 96 ) به خدمت اجباری سربازي فراخوانده شدند. همشهری آنلاین: برخی از نمایندگان مجلس شورای ی در کمیسیون حقوقی و قضایی با مطرح طرحی می گویند می خواهند خدمت سربازي را برای پسران و دختران اختیاری کنند و پسرانی که تمایلی برای رفتن به سربازي نداشته باشد می توانند با پرداخت ۳ برابر مبلغی که ت برای یک سرباز هزینه می کند کارت معافیت خود را تحویل بگیرند ولی این پایان ماجرا نیست. رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح درخصوص آ ین جزئیات جریمه غیبت سربازي و تخفیف 50 درصدی جریمه غیبت سربازي برای خانواده های کمیته امداد و بهزیستی سخن گفت. مقامات از اجرای ای اصلاحات در قانون خدمت سربازي خبر دادند که به موجب آن شماری از انی که از خدمت معاف شده اند، م م به گذراندن دوره سربازي هستند.
معافیت از سربازي با خالکوبیمعافیت از سربازي با خالکوبی , جانشین سازمان وظیفه عمومی گفت: آنچه در این بخش باعث معافیت فرد از خدمت سربازي می شود مشکلات و اختلالات روانی است.وی خاطرنشان کرد:بر اساس قوانین سازمان وظیفه عمومی، معافیت ها دارای ضوابط و مقررات خاصی است 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] برنا نوشت: برخی از نمایندگان مجلس شورای ی در کمیسیون حقوقی و قضایی با مطرح طرحی می گویند می خواهند خدمت سربازي را برای پسران و دختران اختیاری کنند و پسرانی که تمایلی برای رفتن به سربازي نداشته باشد می توانند با پرداخت 3 برابر مبلغی که ت برای یک سرباز هزینه می کند کارت معافیت خود را تحویل بگیرند ولی این پایان ماجرا نیست. سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: محرومیت های ید سربازي که طبق قوانین با ید سربازي مشمول برخی محرومیت ها می شدند، در بودجه 96 برداشته شد. رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح درخصوص آ ین جزئیات جریمه غیبت سربازي و تخفیف 50 درصدی جریمه غیبت سربازي برای خانواده های کمیته امداد و بهزیستی سخن گفت. تصویر تاریخی زیر رئیس جمهوری کشورمان را در زمانی که خدمت سربازي خود را انجام می داد نشان می دهد. سازمان نظام وظیفه شرایط غیبت سربازي را اعلام کرد براساس این اعلام ثبت نام طرح غیبت سربازي تا ۱۵ داد ادامه دارد. رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به اظهارات یکی از نمایندگان مجلس درباره طرح سربازي دختران با رد این موضوع گفت: طرح این مسئله شبیه یک شوخی است و ستاد کل هیچ برنامه ای برای سربازي دختران ندارد. میزان نوشت: رئیس سازمان عقیدتی ، گفت: از این رو که حفظ نظام ی اوجب واجبات است، خدمت سربازي، ادای "حق الله" و از این رو که عده ای برای حفظ میهن ی قبل از ما جانشان را برای حفظ نظام ی از دست دادند، خدمت سربازي، ادای "حق الناس" است. رسانه های تُرک تصویری از رئیس جمهور ترکیه را در حال انجام خدمت سربازي منتشر د. فهرست بازیکنانی که سربازي نرفته اند
سازمان لیگ اسامی 21 فرد شاغل در فوتبال ایران که خدمت سربازي را طی نکرده اند اعلام کرد. سربازي نرفته اند" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00990034.jpg" alt="" width="200" height="150" /> در یکی دو هفته گذشته بحث پیرامون چند بازیکن لیگ برتری که با کارت پایان خدمت جعلی در لیگ بازی می د سوژه اول رسانه های ورزشی شده بود، تا جایی که سازمان نظام وظیفه هم وارد عمل شد و به طور صریح اعلام کرد دو بازیکنی که بیشتر از همه راجع به آن ها بحث وجود داشته یعنی بختیار رحمانی و علی حمودی دوره ی سربازي خود را نگذرانده و باید وظیفه مقدس سربازي را طی کنند تا بتوانند بدون مشکل به فعالیت خود ادامه دهند.

از همان زمان روی بازیکنان زیادی شک و تردید وجود داشت که آیا خدمت سربازي خود را گذرانده اند یا خیر؟ حتی سرمربی یکی از تیم های لیگ برتر که انگار از جزئیات این موضوع و اینکه چه بازیکنانی دوره سربازي خود را نگذرانده اند خبر داشت، با بعضی از آن ها تماس گرفته بود و از آن ها خواسته بود که فصل بعد را در این تیم سپری کنند تا دوره ی سربازي خود را هم طی کرده باشند.

با این حال سازمان لیگ طبق وعده ای که از پیش داده بود فهرست 21 فرد شاغل در فوتبال ایران را که دوره ی سربازي خود را طی نکرده اند مشخص کرد. سازمان لیگ در نامه ای به باشگاه های لیگ برتری نام این افراد را اعلام کرده است.

فهرست 21 نفره ی این لیست به این شرح است:

1. آرش افشین
2. میلاد غریبی
3. حسین خلاقی
4. شهاب کرمی
5. علی حمودی
6. ساسان انصاری
7. علیرضا حقیقی
8. حسین ماهینی
9. بختیار رحمانی
10. سعید حلافی
11. امین جهان مهر
12. محمدجواد شفیع زاده
13. مهدی چاه کوتاه زاده
14. ابراهیم صالحی
15. محمد معاوی
16. حسن معادی
17. میلاد مدیرروستا
18. عقیل عبدالخانی
19. عباس عسگری
20. علی کعبی
21. منصور عظیمی

در میان این لیست نام بازیکنانی به چشم می خورد که از هفته نخست لیگ باید برای تیم های خود به میدان بروند اما سازمان لیگ در نامه خود به باشگاه ها اعلام کرده که آنها حق بازی در تیم های غیرنظامی را ندارند. همچنین با وجود اینکه مهلت نقل و انتقالات لیگ به پایان رسیده، سازمان لیگ این فرصت را به این بازیکنان داده تا در تیم های نظامی در صورتی که فهرست شان جای خالی داشته باشد، بازی کنند در غیر این صورت این بازیکنان نمی توانند در تیم غیرنظامی لیگ برتری به میدان بروند. 2 بازیکن جوان استقلال به دلیل اینکه مشمول خدمت سربازي شده اند ممکن است مجبور به ج از این تیم بشوند. 10 اسفند 20 هزار نفر از <font style=سربازي معاف می شوند" />10 اسفند 20 هزار نفر از <font style=سربازي معاف می شوند" /> ابراهیم کریمی، جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا با اشاره به پایان زمان ثبت نام ری خدمت و معافیت سربازي ایثارگری گفت: بعد از پایان مهلت ثبت نام در 10 دی ماه و بررسی یک ماهه، اسامی افرادی که در زمره 20 هزار نفر ری یا معافیت از خدمت امسال باشند، اعلام خواهد شد.
10 اسفند 20 هزار نفر از سربازي معاف می شوند


دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر وم تغییر نگرش نسبت به خدمت سربازي اظهار کرد: امروز زمان آن رسیده است که این نگاه موجود در خانواده ها که یا سربازي نرویم و یا زمان آن کوتاه شود، تغییر کند. نمایندگان مجلس در مصوبه ای میزان جریمه مشمولان غایب سربازي برای صدور کارت نظام وظیفه را تعیین د. رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد نیروهای مسلح با بیان این مطلب که امسال آ ین سال معافیت سربازي با اخذ جریمه ریالی است، اعلام کرد: ثبت نام طرح جریمه غیبت سربازي از مشمولان واجد شرایط تا آ سال ادامه دارد و این طرح در سال آینده اجرا نخواهد شد. رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح از بررسی پیشنهاد ورزش و جوانان در خصوص سربازي وزشکاران در تیم های تی خبر داد. ایسنا نوشت: دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر وم تغییر نگرش نسبت به خدمت سربازي اظهار کرد: امروز زمان آن رسیده است که این نگاه موجود در خانواده ها که یا سربازي نرویم و یا زمان آن کوتاه شود، تغییر کند. سلامتی سرباز نه واسه سرباز بودنش . . . ♥ ♥ ♥
واسه غربتش . . . ♥ ♥ ♥
واسه دلتنگیای تو آموزشی . . . ♥ ♥ ♥
واسهه تنهایی رو برجک نگهبانیش . . . ♥ ♥ ♥
واسه ترس عروس شدن عشقش . . . ♥ ♥ ♥
____________________________________________
به سلامتی همه اون سربازایی که از مرزها مراقبت میکنند
تا نوامیس این سرزمین در آرامش باشند . . . ♥ ♥ ♥
____________________________________________
به سلامتی سربازي که بخاطرش میره اما
وقتی که بر میگرده میبینه عشقش مادره . . . ♥ ♥ ♥
____________________________________________
به یاد سربازي که از خونه زد بیرون به شوق برگشت دوباره . . . ♥ ♥ ♥
____________________________________________
سلامتی سربازي که اِنقدر نامه داد
که آ عشقش عاشق پستچی شد . . . ♥ ♥ ♥ شاید جالب باشد که بدانید فوتبالیست های اماراتی هم به سربازي می روند! جانشین سازمان وظیفه عمومی گفت: امسال آ ین مهلت ثبت نام در طرح جریمه سربازي است. ایسنا به نقل از نوشت: ت سوئد تصمیم گرفته است که خدمت سربازي وظیفه را بار دیگر در این کشور به اجرا درآورد. ملی پوشان مشمول خدمت سربازي تیم ملی کره جنوبی، فرصتی دیگر برای معاف شدن از انجام این خدمت به دست آورده اند. رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح می گوید سربازي دو بازیکن سابق پرسپولیس در تراکتورسازی مشکلی ندارد. ذوب آهن به احتمال فراوان یکی از های ایران در لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده خواهد بود و این درحالی است که این تیم ممکن است برخی بازیکنان موثرش را به دلیل خدمت سربازي از دست بدهد. این سرباز می گوید: کارآفرینی در سربازي برایش فرصت خوبی بود تا بتواند سربازي را از خود دور کند و مجبور باشد برای بقای ب وکار دست و پا بزند. رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح می گوید سربازي دو بازیکن سابق پرسپولیس در تراکتورسازی مشکلی ندارد. رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح درخصوص آ ین جزئیات جریمه غیبت سربازي و تخفیف 50 درصدی جریمه غیبت سربازي برای خانواده های کمیته امداد و بهزیستی سخن گفت. «فوتبالیست ها می توانند خدمت سربازي خود را در باشگاه های شان بگذرانند.» این خبری بود که براساس لایحه جدیدی که در مجلس تصویب شده بود، در سایت ها و شبکه های اجتماعی دست به دست می شد. «شیخ تمیم بن حمد ال ثانی » قطر قانونی را ابلاغ کرد که بر اساس آن تمامی افراد ذکور این کشور می بایست به محض رسیدن به سن 18 سال یا پایان دوره دبیرستان به خدمت سربازي اعزام شوند. مهر نوشت: جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: تاکنون به ۱۷۹ هزار پرونده جریمه سربازي رسیدگی شده است. سلام من 25 سالمه تا چند ماه دیگه 26 سالم میشه . من به دلایلی تا پارسال لیسانس ام طول کشید و برای کنکور ارشد هم شرکت متاسفانه رتبه خوبی نیاوردم باید شهرستان ضعیف انتخاب می اما دلم راضی نشد نزدم . اینم بگم که برق خوندم ازاد . سوال من اینه من دی ماه اعزام به سربازي هستم آیا کار درستیه با این سن سربازي رو عقب بندازم یه کنکور ارشد دیگه بدم یا ب. طرح مبهم سربازي رفتن دختران که در مجلس مطرح شده همچنان سوژه شوخی رسانه هاست، «طرح تازه» عنوان شعر طنز ارمغان زمان فشمی است که در بی قانون منتشر کرده است. همشهری آنلاین: رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح گفت، سربازي دو بازیکن سابق پرسپولیس در تراکتورسازی مشکلی ندارد. در تصویر زیر در لباس سربازي را می بینید که نفر دوم از سمت راست ایستاده است. طلاب حوزه های علمیه نیز همچون دیگر مردان ایرانی موظف به گذراندن خدمت سربازي هستند و البته این زمان در مراکز فرهنگی و تبلیغی سپری خواهد شد و آنجایی که دوره آموزشی نظامی امری مهم در تکمیل مدت زمان خدمت سربازي است، طلاب سراسر کشور این دوره آموزشی را در پادگان باقرالعلوم(ع) قم سپری می کنند. فهرست بازیکنانی که سربازي نرفته اند
سازمان لیگ اسامی 21 فرد شاغل در فوتبال ایران که خدمت سربازي را طی نکرده اند اعلام کرد.سربازي نرفته اند" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00990034.jpg" width="200" height="150"> در یکی دو هفته گذشته بحث پیرامون چند بازیکن لیگ برتری که با کارت پایان خدمت جعلی در لیگ بازی می د سوژه اول رسانه های ورزشی شده بود، تا جایی که سازمان نظام وظیفه هم وارد عمل شد و به طور صریح اعلام کرد دو بازیکنی که بیشتر از همه راجع به آن ها بحث وجود داشته یعنی بختیار رحمانی و علی حمودی دوره ی سربازي خود را نگذرانده و باید وظیفه مقدس سربازي را طی کنند تا بتوانند بدون مشکل به فعالیت خود ادامه دهند.

از همان زمان روی بازیکنان زیادی شک و تردید وجود داشت که آیا خدمت سربازي خود را گذرانده اند یا خیر؟ حتی سرمربی یکی از تیم های لیگ برتر که انگار از جزئیات این موضوع و اینکه چه بازیکنانی دوره سربازي خود را نگذرانده اند خبر داشت، با بعضی از آن ها تماس گرفته بود و از آن ها خواسته بود که فصل بعد را در این تیم سپری کنند تا دوره ی سربازي خود را هم طی کرده باشند.

با این حال سازمان لیگ طبق وعده ای که از پیش داده بود فهرست 21 فرد شاغل در فوتبال ایران را که دوره ی سربازي خود را طی نکرده اند مشخص کرد. سازمان لیگ در نامه ای به باشگاه های لیگ برتری نام این افراد را اعلام کرده است.

فهرست 21 نفره ی این لیست به این شرح است:

1. آرش افشین

2. میلاد غریبی

3. حسین خلاقی

4. شهاب کرمی

5. علی حمودی

6. ساسان انصاری

7. علیرضا حقیقی

8. حسین ماهینی

9. بختیار رحمانی

10. سعید حلافی

11. امین جهان مهر

12. محمدجواد شفیع زاده

13. مهدی چاه کوتاه زاده

14. ابراهیم صالحی

15. محمد معاوی

16. حسن معادی

17. میلاد مدیرروستا

18. عقیل عبدالخانی

19. عباس عسگری

20. علی کعبی

21. منصور عظیمی

در میان این لیست نام بازیکنانی به چشم می خورد که از هفته نخست لیگ باید برای تیم های خود به میدان بروند اما سازمان لیگ در نامه خود به باشگاه ها اعلام کرده که آنها حق بازی در تیم های غیرنظامی را ندارند. همچنین با وجود اینکه مهلت نقل و انتقالات لیگ به پایان رسیده، سازمان لیگ این فرصت را به این بازیکنان داده تا در تیم های نظامی در صورتی که فهرست شان جای خالی داشته باشد، بازی کنند در غیر این صورت این بازیکنان نمی توانند در تیم غیرنظامی لیگ برتری به میدان بروند. همشهری آنلاین: سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۳۹۶، جزییات ید خدمت سربازي مشمولان غایب را برای سال آینده تشریح کرد. این دو بازیکن می توانند یا به عنوان بازیکن و یا کارمند تراکتورسازی خدمت سربازي خود را در این باشگاه سپری کنند.