سربازی

به نقل از خبرگزاریها در مورد سربازی : خدمت سربازي جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا شرط 21 ماهه شدن خدمت سربازي در سال آینده را بازگو کرد. ابراهیم کریمی در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط 21 ماهه شدن خدمت سربازي در سال آینده اظهار کرد: همان طور که می دانید از فروردین ماه سال 94 طول مدت سربازي 24 ماه خواهد شد، اما تمامی آن دسته از مشمولانی که تا پیش از پایان امسال با مراجعه ب. مهری درباره مصوبه مجلس مبنی بر امکان صدور گواهینامه برای مشمولین غایب یا فراری سربازي گفت: مجلس در سال 95 یک مادهِ قانونی را تصویب کرد که بر اساس آن انی که سربازي نرفته اند و مشمول سربازي هستند می توانند گواهینامه دریافت کنند ع نوشته برای سربازي رفتن عشقم

ع پروفایل سربازي ع نوشته غمگین سربازي رفتن  وقتی بعد خدمت سربازي میای می بینی عشقت با یکی دیگست

سربازي-11.jpg" alt="ع ش ت عشقی بعد خدمت سربازي" width="500" height="499" / onload="resetwh(this,470);">
ع پروفایل سربازي
 
ادامه مطلب... به گزارش فارس، پس از آنکه اعلام شد، کارت پایان خدمت سربازي بختیار رحمانی با مشکل مواجه شده است و این بازیکن باید به خدمت سربازي برود؛ محمود پیشگاه هادیان معاون اجرایی و ورزشی باشگاه ملوان اظهار داشت: با بختیار رحمانی صحبت کرده ایم و قرار است او برای گذراندن دوران سربازي اش به ملوان انزلی بیاید و ان شاءلله در روزهای آینده کارهای حضور بختیار رحمانی در ملوان را انجام خواهیم داد. پس از سربازي می توانید به تامین اجتماعی مراجعه و خواستار ید سربازي شوید. مدیر کمیته امداد ایرانشهر گفت: 212 نفر از فرزندان ذکور مددجویان ایرانشهر از خدمت سربازي معاف شدند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد سیستان و بلوچستان، تراقویی مدیر کمیته امداد ایرانشهر بیان داشت: تسهیلات معافیت سربازي شامل افرادی است که شرایط لازم را برای استفاده از این نوع خدمت داشته باشند.

وی افزود: فرزندان ذکور مددجویان مشمول از استفاده از تسهیلات معافیت سربازي هستند که شرایط لازم مندرج در تفاهم نامه منعقده بین کمیته امداد و نظام وظیفه را داشته باشند.

مدیر کمیته امداد (ره) ایرانشهر در بخش دیگری از سخنانش به ارائه گزارشی از خدمات ارائه شده توسط کمیته امداد استان در سال گذشته پرداخت و افزود: خدمات این نهاد مقدس در بیش از 40سرفصل حمایتی به مددجویان ارائه می شود.

لازم به ذکر است : در سال 92 تعداد 212نفر از فرزندان خانواده های تحت حمایت این نهاد که به سن قانونی رسیده بودند از خدمت سربازي معاف شدند و جهت حرفه آموزی به مراکز فنی حرفه ای معرفی شدند.

تراقوئی ادامه داد: این اقدام امداد در راستای توانمندسازی خانواده های تحت حمایت می باشد که بتوان با آموزش و پرداخت تسهیلات به این عزیزان جهت اشتغال این خانواده ها اقدام نمود.
جانشین اداره سرمایه انسانی سربازي ستادکل نیروهای مسلح اعلام کرد که ثبت نام جریمه ریالی سربازي تا آ ین روز امسال ادامه خواهد داشت. وزارت دفاع کویت اعلام کرد همه جوانان بالای هجده سال این کشور به منظور انجام خدمت سربازي ازماه میلادی می اینده (اردیبهشت 96 ) به خدمت اجباری سربازي فراخوانده شدند. مقامات کره شمالی با تصویب قانونی سربازي را برای دختران اجباری و از حالاهر دختر باید به مدت 7سال سربازي را بگذراند. مقامات از اجرای ای اصلاحات در قانون خدمت سربازي خبر دادند که به موجب آن شماری از انی که از خدمت معاف شده اند، م م به گذراندن دوره سربازي هستند.
معافیت از سربازي با خالکوبیمعافیت از سربازي با خالکوبی , جانشین سازمان وظیفه عمومی گفت: آنچه در این بخش باعث معافیت فرد از خدمت سربازي می شود مشکلات و اختلالات روانی است.وی خاطرنشان کرد:بر اساس قوانین سازمان وظیفه عمومی، معافیت ها دارای ضوابط و مقررات خاصی است 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] امروز بعد ۱۰ روزی میخوام برم مرخصی فردا قراره آش پشت پا بپزیم داداش کوچیکم میخواد بره سربازي همش دل دل میکنم ببینم کله کچلش چه شکلی شده یه لحظه خواستم یاد سربازي رفتن خودم بیفتم که دیدیم ای بابا من که سربازي نرفتم بیخیال شدم فردا حتما خیلی خوش میگذره هم گریه داریم هم خنده اخه تو این زمستونی افتاده مشکین شهر اردبیل خدا بهش رحم کنه سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: محرومیت های ید سربازي که طبق قوانین با ید سربازي مشمول برخی محرومیت ها می شدند، در بودجه 96 برداشته شد. حاتمی با بیان اینکه برخی طرح های که در مجلس به تصویب می رسد، از ارزش سربازي می کاهد، گفت: تنبیهی هم که در نیروهای مسلح انجام می شود از ارزش سربازي می کاهد. رسانه های تُرکیه تصویری از رئیس جمهور ترکیه را در حال انجام خدمت سربازي منتشر د. میزان نوشت: رئیس سازمان عقیدتی ، گفت: از این رو که حفظ نظام ی اوجب واجبات است، خدمت سربازي، ادای "حق الله" و از این رو که عده ای برای حفظ میهن ی قبل از ما جانشان را برای حفظ نظام ی از دست دادند، خدمت سربازي، ادای "حق الناس" است. شعبانیان کاهش فرار از خدمت سربازي را دستاوردی مهم در همه بخش های نیروهای مسلح عنوان کرد و گفت: خوشبختانه شرایط محیطی خدمت سربازي نسبت به گذشته بسیار بهتر شده است. فهرست بازیکنانی که سربازي نرفته اند
سازمان لیگ اسامی 21 فرد شاغل در فوتبال ایران که خدمت سربازي را طی نکرده اند اعلام کرد. سربازي نرفته اند" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00990034.jpg" alt="" width="200" height="150" /> در یکی دو هفته گذشته بحث پیرامون چند بازیکن لیگ برتری که با کارت پایان خدمت جعلی در لیگ بازی می د سوژه اول رسانه های ورزشی شده بود، تا جایی که سازمان نظام وظیفه هم وارد عمل شد و به طور صریح اعلام کرد دو بازیکنی که بیشتر از همه راجع به آن ها بحث وجود داشته یعنی بختیار رحمانی و علی حمودی دوره ی سربازي خود را نگذرانده و باید وظیفه مقدس سربازي را طی کنند تا بتوانند بدون مشکل به فعالیت خود ادامه دهند.

از همان زمان روی بازیکنان زیادی شک و تردید وجود داشت که آیا خدمت سربازي خود را گذرانده اند یا خیر؟ حتی سرمربی یکی از تیم های لیگ برتر که انگار از جزئیات این موضوع و اینکه چه بازیکنانی دوره سربازي خود را نگذرانده اند خبر داشت، با بعضی از آن ها تماس گرفته بود و از آن ها خواسته بود که فصل بعد را در این تیم سپری کنند تا دوره ی سربازي خود را هم طی کرده باشند.

با این حال سازمان لیگ طبق وعده ای که از پیش داده بود فهرست 21 فرد شاغل در فوتبال ایران را که دوره ی سربازي خود را طی نکرده اند مشخص کرد. سازمان لیگ در نامه ای به باشگاه های لیگ برتری نام این افراد را اعلام کرده است.

فهرست 21 نفره ی این لیست به این شرح است:

1. آرش افشین
2. میلاد غریبی
3. حسین خلاقی
4. شهاب کرمی
5. علی حمودی
6. ساسان انصاری
7. علیرضا حقیقی
8. حسین ماهینی
9. بختیار رحمانی
10. سعید حلافی
11. امین جهان مهر
12. محمدجواد شفیع زاده
13. مهدی چاه کوتاه زاده
14. ابراهیم صالحی
15. محمد معاوی
16. حسن معادی
17. میلاد مدیرروستا
18. عقیل عبدالخانی
19. عباس عسگری
20. علی کعبی
21. منصور عظیمی

در میان این لیست نام بازیکنانی به چشم می خورد که از هفته نخست لیگ باید برای تیم های خود به میدان بروند اما سازمان لیگ در نامه خود به باشگاه ها اعلام کرده که آنها حق بازی در تیم های غیرنظامی را ندارند. همچنین با وجود اینکه مهلت نقل و انتقالات لیگ به پایان رسیده، سازمان لیگ این فرصت را به این بازیکنان داده تا در تیم های نظامی در صورتی که فهرست شان جای خالی داشته باشد، بازی کنند در غیر این صورت این بازیکنان نمی توانند در تیم غیرنظامی لیگ برتری به میدان بروند. 2 بازیکن جوان استقلال به دلیل اینکه مشمول خدمت سربازي شده اند ممکن است مجبور به ج از این تیم بشوند. 10 اسفند 20 هزار نفر از <font style=سربازي معاف می شوند" />10 اسفند 20 هزار نفر از <font style=سربازي معاف می شوند" /> ابراهیم کریمی، جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا با اشاره به پایان زمان ثبت نام ری خدمت و معافیت سربازي ایثارگری گفت: بعد از پایان مهلت ثبت نام در 10 دی ماه و بررسی یک ماهه، اسامی افرادی که در زمره 20 هزار نفر ری یا معافیت از خدمت امسال باشند، اعلام خواهد شد.
10 اسفند 20 هزار نفر از سربازي معاف می شوند


دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر وم تغییر نگرش نسبت به خدمت سربازي اظهار کرد: امروز زمان آن رسیده است که این نگاه موجود در خانواده ها که یا سربازي نرویم و یا زمان آن کوتاه شود، تغییر کند. نرخ ید جریمه غیبت سربازي در سال ۹۷ بازارداغی یافته؛ از یک طرف ستادکل با اجرای آن در سال ۹۷ مخالف است؛ از طرفی دیگر هیأت ت در ردیف بودجه ای خود آن را قرار داده است. رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد نیروهای مسلح با بیان این مطلب که امسال آ ین سال معافیت سربازي با اخذ جریمه ریالی است، اعلام کرد: ثبت نام طرح جریمه غیبت سربازي از مشمولان واجد شرایط تا آ سال ادامه دارد و این طرح در سال آینده اجرا نخواهد شد. رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح از بررسی پیشنهاد ورزش و جوانان در خصوص سربازي وزشکاران در تیم های تی خبر داد. ایسنا نوشت: دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر وم تغییر نگرش نسبت به خدمت سربازي اظهار کرد: امروز زمان آن رسیده است که این نگاه موجود در خانواده ها که یا سربازي نرویم و یا زمان آن کوتاه شود، تغییر کند. سلامتی سرباز نه واسه سرباز بودنش . . . ♥ ♥ ♥
واسه غربتش . . . ♥ ♥ ♥
واسه دلتنگیای تو آموزشی . . . ♥ ♥ ♥
واسهه تنهایی رو برجک نگهبانیش . . . ♥ ♥ ♥
واسه ترس عروس شدن عشقش . . . ♥ ♥ ♥
____________________________________________
به سلامتی همه اون سربازایی که از مرزها مراقبت میکنند
تا نوامیس این سرزمین در آرامش باشند . . . ♥ ♥ ♥
____________________________________________
به سلامتی سربازي که بخاطرش میره اما
وقتی که بر میگرده میبینه عشقش مادره . . . ♥ ♥ ♥
____________________________________________
به یاد سربازي که از خونه زد بیرون به شوق برگشت دوباره . . . ♥ ♥ ♥
____________________________________________
سلامتی سربازي که اِنقدر نامه داد
که آ عشقش عاشق پستچی شد . . . ♥ ♥ ♥ «نماگرد» این هفته با موضوع سربازي از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود. جانشین سازمان وظیفه عمومی گفت: امسال آ ین مهلت ثبت نام در طرح جریمه سربازي است. نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه،جزئیات تغییرات قیمتی ید سربازي را تشریح کرد. با هدف افزایش جذ ت های دوران سربازي، تفاهم نامه همکاری بین وزارت آموزش وپرورش و ستاد کل نیروهای مسلح منعقد شد. خدمت سربازي این روزها برای پسران پس از رسیدن به سن 18 سالگی تبدیل به دژی می شود که هیچ راهی جز تمام ش ندارند..برای اینکه زودتر این بخش از زندگی را با موفقیت بگذرانید باید ازهمان دوران نوجوانی دنبال کارهای ری خدمت سربازي خود باشید در این مطلب چند راه کار عملی به شما می گویم که زودتر کارتان راه بیفتد. سربازي بگیریم؟" src="http://www.1javan.com/wp-content/uploads/2014/11/military-service-80-615x330.jpg" alt="چگونه با فعالیت در و بسیج ری خدمت سربازي بگیریم؟" width="509" height="193" /> رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح می گوید سربازي دو بازیکن سابق پرسپولیس در تراکتورسازی مشکلی ندارد. جزئیات ید سربازي: زیردیپلم ۱۰ میلیون، پزشک متخصص ...
radiofarda
/content/f16-iran-soldier-mofateh/26829879
۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ه .ش. - مجلس ایران در مصوبه ای میزان جرایم تعیین شده برای معافیت از خدمت سربازي مشمولان غایب ۸ سال و بیشتر از آن را تعیین کرد. سازمان نظام وظیفه شرایط غیبت سربازي را اعلام کرد.
سربازي تا 15 داد ادامه دارد" alt="ثبت نام طرح غیبت سربازي تا 15 داد ادامه دارد" cl ="img-responsive2" height="210" align="left" width="300" />

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: تاکنون به ۱۷۹ هزار پرونده جریمه سربازي رسیدگی شده است. مهر نوشت: جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: تاکنون به ۱۷۹ هزار پرونده جریمه سربازي رسیدگی شده است. مهر نوشت: جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: تاکنون به ۱۷۹ هزار پرونده جریمه سربازي رسیدگی شده است. با سلام من پسری 23 ساله هستم که شهریور امسال از یکی از های تی ( مقعطع کارشناسی ) رشته ی کامپیوتر فارغ حصیل شدم. معدلم خوب بود (نمره دوم بودم) و برای ادامه تحصیل از لحاظ قبولی و ... مشکلی نداشتم اما به خاطر یه سری مشکلات شخصی خودم از ادامه تحصیل منصرف شدم و الان قضیه سربازي رو به روی من هست. از یک سال پیش کاری رو با یکی از دوستام شروع کردیم ک. همشهری آنلاین: رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح گفت، سربازي دو بازیکن سابق پرسپولیس در تراکتورسازی مشکلی ندارد. در تصویر زیر در لباس سربازي را می بینید که نفر دوم از سمت راست ایستاده است. طلاب حوزه های علمیه نیز همچون دیگر مردان ایرانی موظف به گذراندن خدمت سربازي هستند و البته این زمان در مراکز فرهنگی و تبلیغی سپری خواهد شد و آنجایی که دوره آموزشی نظامی امری مهم در تکمیل مدت زمان خدمت سربازي است، طلاب سراسر کشور این دوره آموزشی را در پادگان باقرالعلوم(ع) قم سپری می کنند.
معاون هماهنگ کننده وزار ت دفاع گفت: با تربیت و پرورش جوان در فرصت خدمت سربازي ، آبادانی،… فهرست بازیکنانی که سربازي نرفته اند
سازمان لیگ اسامی 21 فرد شاغل در فوتبال ایران که خدمت سربازي را طی نکرده اند اعلام کرد.سربازي نرفته اند" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00990034.jpg" width="200" height="150"> در یکی دو هفته گذشته بحث پیرامون چند بازیکن لیگ برتری که با کارت پایان خدمت جعلی در لیگ بازی می د سوژه اول رسانه های ورزشی شده بود، تا جایی که سازمان نظام وظیفه هم وارد عمل شد و به طور صریح اعلام کرد دو بازیکنی که بیشتر از همه راجع به آن ها بحث وجود داشته یعنی بختیار رحمانی و علی حمودی دوره ی سربازي خود را نگذرانده و باید وظیفه مقدس سربازي را طی کنند تا بتوانند بدون مشکل به فعالیت خود ادامه دهند.

از همان زمان روی بازیکنان زیادی شک و تردید وجود داشت که آیا خدمت سربازي خود را گذرانده اند یا خیر؟ حتی سرمربی یکی از تیم های لیگ برتر که انگار از جزئیات این موضوع و اینکه چه بازیکنانی دوره سربازي خود را نگذرانده اند خبر داشت، با بعضی از آن ها تماس گرفته بود و از آن ها خواسته بود که فصل بعد را در این تیم سپری کنند تا دوره ی سربازي خود را هم طی کرده باشند.

با این حال سازمان لیگ طبق وعده ای که از پیش داده بود فهرست 21 فرد شاغل در فوتبال ایران را که دوره ی سربازي خود را طی نکرده اند مشخص کرد. سازمان لیگ در نامه ای به باشگاه های لیگ برتری نام این افراد را اعلام کرده است.

فهرست 21 نفره ی این لیست به این شرح است:

1. آرش افشین

2. میلاد غریبی

3. حسین خلاقی

4. شهاب کرمی

5. علی حمودی

6. ساسان انصاری

7. علیرضا حقیقی

8. حسین ماهینی

9. بختیار رحمانی

10. سعید حلافی

11. امین جهان مهر

12. محمدجواد شفیع زاده

13. مهدی چاه کوتاه زاده

14. ابراهیم صالحی

15. محمد معاوی

16. حسن معادی

17. میلاد مدیرروستا

18. عقیل عبدالخانی

19. عباس عسگری

20. علی کعبی

21. منصور عظیمی

در میان این لیست نام بازیکنانی به چشم می خورد که از هفته نخست لیگ باید برای تیم های خود به میدان بروند اما سازمان لیگ در نامه خود به باشگاه ها اعلام کرده که آنها حق بازی در تیم های غیرنظامی را ندارند. همچنین با وجود اینکه مهلت نقل و انتقالات لیگ به پایان رسیده، سازمان لیگ این فرصت را به این بازیکنان داده تا در تیم های نظامی در صورتی که فهرست شان جای خالی داشته باشد، بازی کنند در غیر این صورت این بازیکنان نمی توانند در تیم غیرنظامی لیگ برتری به میدان بروند. این دو بازیکن می توانند یا به عنوان بازیکن و یا کارمند تراکتورسازی خدمت سربازي خود را در این باشگاه سپری کنند. طرح پیشنهاد سربازي برای دختران کویتی از سوی یک پارلمان، جنجالی را در محافل رسمی و مجازی این کشور به راه انداخته است. در ویدئوی زیر خاطره ای از علی پروین پیش وت تیم فوتبال پرسپولیس را می شنوید که از اقدام عجیبش برای معافیت از سربازي روایت می کند. فرزندان افراد تحت پوشش کمیته امداد (ره) و سازمان بهزیستی نیز از تخفیف 70 درصدی در طرح جریمه غیبت سربازي برخوردار هستند. محمد خا اری می گوید نمایش «ارسبازان» به واسطه احساسی که خودش نسبت به خدمت سربازي داشته شکل گرفته است. تصاویر پسر معاون اول رییس جمهور که به تازگی به خدمت سربازي اعزام شده است. یک عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 96 از مصوبه امروز این کمیسیون در مورد تعیین میزان جریمه غایبین سربازي خبر داد.