سریال کره ای دو پلیس two cops با

به نقل از خبرگزاریها در مورد سریال کره ای دو پلیس two cops با : پخش شده از شبکه یک سیما ژانر:پلیسی فرمت:dvd-vob کیفیت: عالی - tv rip رزولیشن: 720 بصورت کامل و شامل 16 قسمت قابل پخش در کامپیوتر و دی وی دی پلیر های خانگی خلاصه داستان : شخصیت اصلی داستان سریال «فوق سری» فرد شروری است که سعی میکند با تغییر چهره خود را به جای یکی از نیروهای رده بالا در پلیس مبارزه با معرفی و از این شباهت سوء استفاده کند که روشن شدن این ماجرا و تلاش پلیس برای حل این حربه در این سریال دنبال می شود. بازیگران: مهدی فخیم زاده، حبیب دهقان نسب، محمد صادقی، شقایق فراهانی، فریبا کوثری، رامین ر ، بیوک میرزایی و محمد زند قیمت : فقط و فقط 7500 تومان سریال و پلیس رایگان سریال و پلیس سریال و پلیس با حجم کم سریال و پلیس با کیفیت عالی سریال و پلیس تمام قسمتهای سریال و پلیس سریال و پلیس سریال و پلیس لینکهای سریال و پلیس سریال و پلیس منبع : سریال رایگان سریال و پلیس, سریال و پلیس, سریال و پلیس با حجم کم, سریال و پلیس با کیفیت عالی, تمام قسمتهای سریال و پلیس پخش مجدد سریال رخنه از شبکه دوم سیما هر شب ساعت بیست و یک سریال رثنه داستان مردی است که خداوند در سن پنجاه سالگی اولین فرزندش را به او عطا می کند اما باخبر می شود که به سرطان خون مبتلا شده . بیم سلامتی همسر باردار شرایط شغلی همراه می شود با ورود رفیق سابق و رقیب جدید ش در محل با کوله باری از کینه ... بازیگران : علیرضا جلالی تبار زیبا برو. طلسم شکنی عطاران در تلویزیون با همکاری مدیریچهار بازیگر کمدی محبوب در یک سریال بالا ه حضور رضا عطاران در سریال (( اتاق عمل )) مهران مدیری قطعی شده است. آن طور که در آ ین پست صفحه این سریال آمده، او قرار است نقش یک اتاق عمل را ایفا کند. عطاران با بازی در (( اتاق عمل )) دو طلسم را می شکند. اول اینکه بعد از 19 سال به گروه مهران مدیری باز می گردد و دوم اینکه بعد از شش سال دوری از تلویزیون، با این رسانه آشتی میکند. علاوه بر عطاران، حضور محسن تنابنده هم در این پروژه قطعی شده است. آن طور که در صفحه این سریال نوشته شده، تنابنده نقش یکی از بیماران را ایفا می کند. سریال اتاق عمل , بازیگران سریال اتاق عمل , رضا عطاران در نقش , محسن تنابنده این سریال که سروصدای زیادی را به پا کرده است چراکه اکثر هنرمندان طنز ایرانی در این سریال حضور دارند . همانطور که در ع فوق ملاحظه میکنید . علی صادقی طناز ایرانی در نقش دیوانه ایفای نقش می کند و همچنین محسن تنابنده که در ع معلوم است نقش یک بیمار را بازی می کند و اسطوره طنز ایرانی رضا عطاران نقش را بازی می کند . چه شود این بیمارستان با این همه اسطوره طنز ایرانی ع های جدید منتشر شده از سریال «آمین»، هادی ساعی - قهرمان تکواندوی کشورمان - را به عنوان یکی از شخصیت های اصلی این سریال در مقام پلیس نشان می دهد.

تصویربرداری سریال تلویزیونی «آمین» به کارگردانی منوچهرهادی با پیوستن دوبازیگر دیگرادامه دارد هادی ساعی پلیس شد (+ع ) برای مشاهده تصاویر بیشتر بر روی ادامه مطلب کلیک نمایید مدیر گروه و سریال شبکه به بانی خبر داد: تهیه و تولید هفت سریال جدید در شبکه دو بانی آنلاین: سریال های«کیمیا»، «هشت و نیم دقیقه»، «شبانگاهان»، «زیر نور شمع»، «آرام می گیریم»، «شکوه یک زندگی» و «باغ » در شبکه دو سیما تولید می شوند. به گزارش بانی ، مدیر گروه و سریال این خبر را اعلام کرد و افزود: سریال 110 قسمتی کیمیا به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی و کارگردانی جواد افشار فاز سوم تصویربرداری را پشت سر می گذارد و پخش آن از ابتدای فصل پاییز آغاز می شود.
مسعود صباح درباره سریال هایی که تولید آنها در شبکه دو پیش بینی شده نیز گفت: بر اساس توافق های انجام شده بهروز مفید سریال «هشت و نیم دقیقه» را برای این شبکه تهیه خواهد کرد.
وی گفت: علی دادرسی و آزیتا ایرایی نامه «هشت و نیم دقیقه» را با محوریت موضوعی سبک زندگی ی ایرانی نوشته اند؛ این سریال یک ملودرام خانوادگی است که در 26 قسمت عبور خانواده ای از بحرانی ناخواسته و ناگهانی را به تصویر می کشد. مدیر گروه و سریال شبکه دو افزود: «شبانگاهان» نام یک سریال کمدی است که به کارگردانی علی عطشانی تولید می شود و عباس پیام و مهدی شیرزاد به س رستی پیمان قاسم خانی نامه آن را نوشته اند. به گفته صباح این سریال 26 قسمتی در قالب طنز به پشت صحنه یک برنامه تلویزیونی به نام «شبانگاهان» می پردازد.
او درباره سریال «زیر نور شمع» که ابراهیم فروزش آن را با اقتباس از رمان هوشنگ مرادی کرمانی برای نوجوانان کارگردانی می کند نیز گفت: علیرضا سبط احمدی این مجموعه 18 قسمتی را تهیه می کند و فروزش کارگردان نام آشنای های «شیر تو شیر» و «خمره» به همراه تیمی از نویسندگان، نامه این مجموعه را با نظارت کامل هوشنگ مرادی کرمانی به نگارش در آورده است. وی افزود: این سریال با محوریت همدلی اهالی روستا با بزرگ آبادی ( شهربانو) برای مبارزه با خش الی و آبادنی روستا تولید می شود و همه قصه های آن برآمده از زندگی واقعی مردم با مناسبات و روابط آشنا هستند.
مسعود صباح همچنین از تهیه و تولید سریال های «آرام می گیریم»، «شکوه یک زندگی» و «باغ » خبر داد و افزود: این مجموعه های تلویزیونی که برای پخش از شبکه دو در نظر گرفته شده اند، اکنون مرحله نگارش را پشت سر می گذارند. بِسْمِ اللّهِ الْرَّحْمنِ الْرَّحیمْ حجت ال والمسلمین محمد تقی بهلول، قیام مسجد گوهرشاد نقل می کند: زمان قدیم در افغانستان، جنگ دادن مرغ ها امر رائجی بود. جوانان افغان در روزهای ، عید و روزهای بیکاری، دو تا کبک یا دو وس را به جان هم انداخته و تماشا می د؛ گرچه این کار از طرف شهربانی ممنوع بود و اگر پلیس می دید، جلوگیری می کرد. روزیدر . نوشت:

فرماندار خبرساز یکی از شهرستان های استان کرمانشاه به مأ مور پلیس راه وظیفه شناس سیلی زد! آقای فرماندار که ظاهراً در ماه های گذشته در یک کشمکش عجیب و غریب با مسئول یکی از ادارات خبرساز شده بود، این بار با مأمور پلیس راه وظیفه شناس درگیر شده است.

وی که ظاهراً در یکی از محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه با سرعت غیرمجاز. به دنبال بارانی از معضلات در سریال اوای باران با وجود زاده . مسجد . . معتمد . گزاران . پلیس و... تهمت . غیبت .خیانت . ی . قتل . ادمربایی . دروغ . فتنه . رَشوه خواری . کلاهبرداری . و... در سریال در حال پخش از سیمای ایران موضوع این مقاله و طرح این سوالات ، در اصل پس از پخش سریال جدید شبکه سوم سیما به ذهنم رسید . این روزها موضوع جدی کپی برداری سریال «هفت سنگ » ویژه ماه مبارک رمضان از معروف ترین سریال تلویزیونی سال های اخیر با نام « مدرن فامیلی » آن هم در پرمخاطب ترین شبکه تلویزیونی کشور ، به بحث داغ مطبوعات تبدیل شده و انتقادات زیادی را در پی داشته است . . وقتی سیروس مقدم از «پایتخت» به «مدینه» رسید همه به موفقیت این سریال مناسبتی ماه رمضان باور داشتند. انتقال پیام های اخلاقی و دینی معمولاً خط مشترک اکثر سریال های تلویزیونی ایران است اما معمولاً این پیام ها در سریال های مناسبتی ماه رمضان پررنگ تر می شود، در این بین کمتر سریال تلویزیونی به معضل خانمان برانداز نزول اشاره کرده بود آن هم با تمرکز مستقیمی که «مدینه» بر این مشکل اجتماعی دارد.سیروس مقدم در خط مقدم سریال سازی ضرب الاجلی ماه رمضان که از عهده هر ی ساخته نیست، با گذشت بیش از نیمی از پخش سریالش نشان داده که در انتقال پیام این سریال تا حدود زیادی موفق عمل کرده است. این بازخورد مثبت را می توان از سوی مردم و رسانه ها به خوبی مشاهده کرد. با این حال یک نکته جالبی که از چشم برخی رسانه ها پنهان نمانده و به گاف اواسط نیمه دوم این سریال تبدیل شده ناهمخوانی پیام این سریال با عملکرد اسپانسر و حامی مالی اش است.
«مدینه» سعی دارد شعار و پیامی اخلاقی را ترویج کند که با وجود نمود و مصداق های علنی و عبرت آموز آن در سطح جامعه هنوز هم به شکل کوته فکری و معضل حل نشدنی خود را در جامعه نشان می دهد؛ پسر خانواده ای برای از گل بیرون کشیدن چرخ های کارخانه به بن بست رسیده خانوادگی شان پول نزول می کند و با توجه به ریتم تقریباً تند و مناسب اثرات این اشتباه خیلی زود بر زندگی شخصی و اجتماعی او و سایر اعضای خانواده اش نمایان می شود اما جالب است که بانک و مؤسسه حامی مالی این سریال ضدربا و رباخواری نیز به دلیل ارائه وام با سود بالا به مشتریانش از جهاتی مشابه با مضمون سریال مورد سرزنش حامیان بانکداری ی قرار گرفته است، البته وضعیت مالی سازمان صدا و سیما که بارها مدیرانش آن را وخیم خوانده اند، طبیعتاً شرایطی را فراهم می کند که این سازمان دست رد به هیچ یک از اسپانسرهایش نزند اما تقابل عملکرد حامی مالی یک سریال با پیام اخلاقی و ی آن می تواند در نوع خودش منحصربه فرد و مصداق فردی باشد که خود با وجود ارتکاب به عملی خلاف سعی دارد دیگران را از آن عمل بازدارد و اما به دلیل این تضاد و تقابل تلاشش ثمری نمی دهد.
سریال , روبه راهم کن , سریال , سریال روبه راهم کن , کامل سریال روبه راهم کن , قسمت 1 سریال روبه راهم کن , قسمت 3 سریال روبه راهم کن , قسمت 2 سریال روبه راهم کن , قسمت 4 سریال روبه راهم کن , قسمت 5 سریال روبه راهم کن , قسمت 6 سریال روبه راهم کن , قسمت 7 سریال روبه راهم کن , قسمت 8 سریال روبه راهم کن , قسمت 9 سریال روبه راهم کن , قسمت 10 سریال روبه راهم کن , سریال روبه راهم کن کم حجم , سریال روبه راهم کن با , سریال روبه راهم کن قسمت 2 , هانی اکبری , سولماز حصاری ,
سریال روبه راهم کنادامه مطلب خلاصه داستان و قسمت آ سریال پلیس های تازه کار سریال پلیس های تازه کار
ادامه مطلب
کپی برداری با درجه بالا که اصطلاحا آن را کپی برداری فریم به فریم می گویند زمانی به کار می رود که یک یا سریال عینا مانند نمونه قبلی آن و با کمترین دخل و تصرف ساخته شود.گروه جنگ نرم مشرق- سریال هفت سنگ به نویسندگی! و کارگردانی علیرضا بذرافشان که این شب ها بعد از افطار روی آنتن شبکه سوم سیما می رود، یک کپی ناقص از یک سریال یی به نام خانواده مدرن است. هر چند که این سریال به لحاظ محتویات طنزی که در خود دارد تا کنون توانسته طرفدارانی را برای خود جمع کند و هرچند که از نظر محتوای معنوی مرتبط با ماه مبارک رمضان تهی است، اما به دلیل شدت کپی برداری آن از صحنه ها و فریم های سریال یی خانواده مدرن، مورد توجه رسانه های غربی قرار گرفته است.در ادامه تعدادی از اخبار رسانه های خارجی درباره این سریال را می بینید.یک وب سایتی که اخبار بازیگران هم جنس باز را پوشش می دهد با تیتر «تلویزیون ایران سریال خانواده مدرن را بدون شخصیت های هم جنس بازش بازسازی کرد» آورده است: سریال ایرانی کمدی هفت سنگ بازسازی تقریبا کاملی از سریال یی خانواده مدرن و البته بدون شخصیت های هم جنس باز و رفتارهای بی آنان است.بازتاب جهانی کپی بازتاب جهانی کپی بازتاب جهانی کپی بازتاب جهانی کپی سلام دوستان و خواهرای گل و نازنین عزیزم. فرا رسیدن قد رو به همه. شما عزیزای دلم تسلیت میگم امیدوارم همه حاجت روا بشن. خبری درباره سریال آمین تا این هفته برداری تهران تموم میشه و به سمت شمال حرکت میکنن اینو از یکی از دوستان نازنینم پرسیدممممممم وااااااااااااااای من که خیلیییییییییییییییییییی خوشحالم سلام امروزم آمدیم با دست پر . سریال های تلویزیونی ماه مبارک رمضان سال 93 = دیگری - مدینه - فاخته اس ام اس و پیامک های ضربت خوردن حضرت علی (ع) 1393 اس ام اس و پیامک های قدر 1393 اذان بسیار زیبای مهدی براحی سلام امروزم آمدیم با دست پر . سریال های تلویزیونی ماه مبارک رمضان سال 93 = دیگری - مدینه - فاخته اس ام اس و پیامک های ضربت خوردن حضرت علی (ع) 1393 اس ام اس و پیامک های قدر 1393 اذان بسیار زیبای مهدی براحی سریال «برابر با اصل» که با حمایت مالی کانون سردفتران و دفتریاران ساخته شده است، از شنبه 17 آبان ماه ساعت 22:20در شبکه یک سیما به روی آنتن می رود.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، داستان این سریال زندگی سردفتری را به تصویر می کشد که یک جاعل حرفه ای، به قصد انتقام از او به جعل اسناد می پردازد.حسن جوهرچی نقش سردفتر و . « چقدر دلم تنگ شده است » اون روزها
آقای پلیس برامون حکم پدر رو داشت،
امروز امَّا از تو هم،
به اندازه ی پلیس ها ترس دارم!
هر چه بزرگ تر شدیم
تنها تر شدیم...
اونقدر تنها
که همه ی آرزوهامون، توی یک قبر جا شد!!!
وفقط
انی که
آرزوهایی بزرگ داشتند
می تونستند!
در گورستانی دسته جمعی
قَبرِ
بزرگ تری داشته . رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران از دستگیری باند ان منزل در شهریار خبر داد.

سرهنگ "منصور خدادادی" رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در تشریح این خبر گفت: در پی افزایش سرقت منازل مس ی در شهریار و تشکیل قرارگاه مبارزه با سرقت در جهت مبارزه موثر با ان، یک باند حرفه ای سرقت منزل که اقدام به سرقت طلا و زیور آل. یک مزاحم اینترنتی که در شبکه اجتماعی واتساپ برای دیگران مزاحمت ایجاد میکرد در کرمان بازداشت شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما رئیس پلیس فتا کرمان گفت دستگیری این فرد با شکایت یکی از شهروندان مبنی بر ایجاد مزاحمت اینترنتی برای وی ازجانب فردی ناشناس و پس از تحقیقات پلیس فتا صورت گرفت.
سرهنگ اسماعیلی افزود متهم که تصور نمیکرد ازسوی پلیس شناسایی شود هنوز انگیزه خود از این مزاحمتها را اعلام نکرده است.
وی با هشدار به سوء استفاده کنندگان از شبکه اینترنت گفت: هیچ تحرکی در دنیای مجازی از دید پلیس فتا به دور نخواهند ماند. زئیس پلیس فتای کرمان در عین حال به مردم توصیه کرد در صور ت عضویت در شبکه های اجتماعی به هر ی اعتماد ننمایند و اطلاعات خصوصی و مهم خود را مبادله نکنند. رایگان سریال معمای شاه
سریال معمای شاه با
سریال معمای شاه با کیفیت hd
سریال معمای شاه
سریال معمای شاه قسمت 42
سریال معمای شاه قسمت 43
سریال معمای شاه با کیفیت عالی
سریال معمای شاه با حجم کم ادامه مطلب برگرفته از اینستاگرام مهدی سلطانی سروستانی:
کارگردان سریال «شهرزاد» با نگارش نامه ای به ابهامات چند هفته اخیر درباره فصل دوم این پروژه پاسخ داد . شرح مطلب در آدرس زیر

http://icinema.ir/page/5719
پ ن: آذر نود و پنج، پشت صحنه سریال شهرزاد در طلوع یک روز بسیار سرد پاییزى، زاده عبدالله شهر رى با سریال قلب یخی ( فصل سوم )، قسمت ۳۱ ، ۳۲ – قسمت پایانی
این سریال با فرمت mp4 در سایت قرار گرفت /  سریال قلب یخی فصل سوم ژانر : سریال ایرانــــــــــــی کیفیت : خوب فرمت : mp4 کارگردان : سامان مقدم بازیگران : حسین یاری , مهران مدیری , هدیه تهرانی , رضا عطاران , هانیه توسلی , پژمان بازغی , رضا کیانیان , حسین رستمی خلاصه داستان : مهران برای پیدا شاهرخ،سایه را تحت نظر می گیرد و سایه از دست او فرارکرده وبا شاهرخ به محل مخفیگاه می رود سریال the black با و کمکی
 تا اپیزود 13 از فصل 04 اضافه شد / در حال پخش از nbc

لینک : imdbژانر : اکشن جنایی رازآلود
کیفیت : 480p –
فرمت : mkv
حجم : میانگین هر قسمت 150  mb
تاریخ انتشار : 2011
محصول :
امتیاز :8.2/10
زبان : انگلیسی
کانال پخش کننده : nbc
: به زودی

خلاصه داستان : داستان سریال درباره ی شخصی به نام “red” که ج. از هیو جو توی یه مصاحبه در سال 2012 سوالی پرسیده میشه که : شما با بازیگران مرد خوشتیپی هم بازی بودید ، چطور هیچ رابطه ای نداشتین ؟؟؟؟ و هیو جو هم جواب میده ، روابط من با بازیگران مرد رابطه ی همکاری هست ، و در این روابط خطوط قرمزی وجود داره که من هیچ وقت از این خطوط عبور ن ! طبق نظر سنجی اخیر یک شرکت کره ای در کشور ژاپن مشخص شد
که از بین . رایگان سریال the black رایگان سریال the black با سریال the black بدون سانسور قسمت 10 دهم فصل 4 اضافه شد منتشر کننده: شهر نام : لیست سیاه the black کیفیت: ۴۸۰p – x265 – ۷۲۰p محصول: امتیاز: 8.2 از 10 حجم: ۳۵۰ – ۱۷۵ – ۱۵۰ مگابایت کارگردان: jon bokenkamp بازیگران: james spader, megan boone, diego klattenhoff, ryan eggold زبان: انگلیسی
خلاصه سریال لیست سیاه: رِد خلافکار حرفه ای این سریال است که داستان نیز در مورد اوست، رِد خلافکار فوق حرفه ای است و ان پلیس مدت زیادی است که بدنبال وی میباشند ولی یک روز رِد تصمیم باور ن ی میگیردو خود را تحویل پلیس میدهد، اما شرایطی را معین میکند و میخواهد فقط با یک پلیس کار کند و با همکاری او بقیه خلافکارها را تحویل قانون دهد... ادامه مطلب در باب سریالهای 60 قسمتی طنز سریال های 60 قسمتی ایرانی را چگونه میشود تهیه کرد؟! شما به یک خانواده نیاز دارید یک خانواده که خیلی با هم خوب هستند ، همیشه با هم شام میخورند،سر میز بجای نوشابه و شیشه نوشابه از دوغ و پارچ آب استفاده میکنند، ها را راس ساعت 9 میگذارند دم در. شروع داستان: این خانواده درگیر اتفاقاتی میشود که این ماجراها چنان هم. یکی از خوانندگان برایم نوشته بود، البته به کنایه ، که آخه به شما هم میشه گفت رو مه نگار؟! هزار سال و هزار روز است در وبلاگت هیچ ننوشته ای و ... الخ. او شکایت کرد و حق هم داشت و دارد؛ الان هم دقیقا هزارها روز از آ ین نوشته ام در این وبلاگ گذشته. تاریخ اش به روز یا شب دی ماه 94 برمی گردد! خودم هم خج کشیدم. راست گفته او که به کنایه برایم نوشته! و . به گزارش بانی ، تصویربرداری سریال تلویزیونی «زیر لب بشمار» به کارگردانی بهمن شهروان و تهیه کنندگی پروین شمشکی به تازگی آغاز شده و طبق برنامه ریزی ها تا دو ماه آینده نیز ادامه خواهد داشت. شهروان با اعلام این خبر درباره شرایط تولید پروژه گفت: « نامه این سریال که نگارش آن را خود برعهده داشته ام در ژانر کودک و نوجوان، درباره گروه پنج نف. بیو گرافی: لی مین هو در منطقه ی سوک دونگ ، در دونجیاک گو، واقع در سئول در 22 ژوئن سال 1987 به دنیا آمد. خانواده اش تشکیل میشود از پدر،مادر و یک خواهر بزرگتر. به عنوان یک کودک، لی مین هو همیشه آرزو داشت بازیکن فوتبال شود اما در سال پنجم دبستان، او این رویا را کنار گذاشت! اما هنوز هم فوتبال را دنبال میکرد و مورد علاقه ترین بازیکنش کریستین رونالدو بود. در سال دوم دبیرستان لی مین هو کار بازیگری را آغاز کرد و در سال ارشدش برای آشنایی با این حرفه به سرگرمی پیوست. بعد از آغاز تمرین های مختلف مین هو شروع به بازی در نقشهای کوچک در سریال های تلوزیونی کرد. در سال 2006 به علت صدمه ای که از یک تصادف جدی دیده بود مجبور شد یک سال این حرفه را کنار بگذارد! دوست کودکی و بزرگسالی او آقای "جون ایل وو" که بازیگر هم هست نیز در اون حادثه صدمه دید! برای لی مین هو ترقی اش در رشته ی بازیگری، در سال 2009 با بازی در سریال (پسران برتر از گل) در نقش "گو جون پیو" همراه با بازیگر زن،"کا هایه سون"آغاز شد.داستان این سریال الهام گرفته از سریال معروف ژاپنی "هانا یوری دانگو"(پسران برتر از گل)بود. این سریال و بازیگرهاش به سرعت در تمام آسیا شهرت یافتند. و در زمان پخشش در خود کره ی جنوبی،آمار ها نشان میداد 30% مردم این کشور بینندگان این سریال زیبا بودند. لی مین هو در رشته ی بازیگری و هنر "کن کوک" کره بود. در سال 2011 او بازی اش را درسریال اکشن "شکارچی شهر"آغاز کرد. سریالی که برترین سریال کره ای در زمان پخشش بود! و توانست 19/9% رای مردم را به خودش اختصاص دهد لی مین هو به زودی در سرتاسر آسیا معروف و محبوب شد (به خصوص در کشور چین) و همچنین توانست بیش از هزاران طرفدار در فیلیپین به خودش اختصاص دهد. جایی که سه تا از سریال هایش به طور متوالی از تلوزیون ملی این کشور پخش میشد! رایگان سریال the black رایگان سریال the black با سریال the black بدون سانسور قسمت دوازدهم فصل 4 اضافه شد منتشر کننده: شهر نام : لیست سیاه the black کیفیت: ۴۸۰p – x265 – ۷۲۰p محصول: امتیاز: 8.2 از 10 حجم: ۳۵۰ – ۱۷۵ – ۱۵۰ مگابایت کارگردان: jon bokenkamp بازیگران: james spader, megan boone, diego klattenhoff, ryan eggold زبان: انگلیسی
خلاصه سریال لیست سیاه: رِد خلافکار حرفه ای این سریال است که داستان نیز در مورد اوست، رِد خلافکار فوق حرفه ای است و ان پلیس مدت زیادی است که بدنبال وی میباشند ولی یک روز رِد تصمیم باور ن ی میگیردو خود را تحویل پلیس میدهد، اما شرایطی را معین میکند و میخواهد فقط با یک پلیس کار کند و با همکاری او بقیه خلافکارها را تحویل قانون دهد... ادامه مطلب با پخش هفت شب در هفته سریال «پرستاران» و پخش همزمان دو سریال «لژیونر» و «در جست و جوی آرامش» از شبکه پنج، فرم پخش سریال در تلویزیونی تغییر می کند. آسیب های احتمالی این تصمیم را بررسی می کنیم. به گزارش بانی ، تصویربرداری سریال تلویزیونی «زیر لب بشمار» به کارگردانی بهمن شهروان و تهیه کنندگی پروین شمشکی به تازگی آغاز شده و طبق برنامه ریزی ها تا دو ماه آینده نیز ادامه خواهد داشت. شهروان با اعلام این خبر درباره شرایط تولید پروژه گفت: « نامه این سریال که نگارش آن را خود برعهده داشته ام در ژانر کودک و نوجوان، درباره گروه پنج نف. تعداد قسمت های افسانه شینگن
رایگان سریال شینگن
سریال ژاپنی افسانه شینگن
سریال افسانه شینگن
سریال تلویزیونی شینگن
سریال افسانه شینگن چند قسمت است
فروش سریال شینگن
بازیگران سریال افسانه شینگن ادامه مطلب سریال the black با و کمکی
 تا اپیزود 13 از فصل 04 اضافه شد / در حال پخش از nbc

لینک : imdbژانر : اکشن جنایی رازآلود
کیفیت : 480p –
فرمت : mkv
حجم : میانگین هر قسمت 150  mb
تاریخ انتشار : 2011
محصول :
امتیاز :8.2/10
زبان : انگلیسی
کانال پخش کننده : nbc
: به زودی

خلاصه داستان : داستان سریال درباره ی شخصی به نام “red” که ج. چهاردهمین دوره جشنواره مقاومت با برگزارى مراسمى در تالار شه حوزه هنرى آغاز به کار کرد. در مراسم افتتاحیه دست اندرکاران این جشنواره با تقدیر از چند چهره به تعدادى از برگزیدگان در بخش هاى ویدئویى، انیمیشن، سریال و ... جوایزى اهدا د. مهم ترین جوایز اهدا شده بدین شرح است:

بهترین نامه: هادی مقدم دوست و حمیدنعمت الله برای نگارش سریال "وضعیت سفید"

بهترین کارگردانی: مسعود جعفری جوزانی برای کارگردانى سریال "در چشم باد"

بهترین مجموعه: "در چشم باد" به تهیه کنندگى مسعود جعفری جوزانی، حبیب الله کاسه ساز و عباس اکبری

دیپلم افتخار بهترین مجموعه: محمدرضا شفیعی برای تهیه کنندگى سریال "وضعیت سفید"

بهترین بازیگر: شهاب حسینی برای بازى در سریال "شوق پرواز"

دیپلم افتخار بهترین بازیگر: آزیتا حاجیان برای مجموعه تلویزیونی "کیمیا"

تندیس بهترین پوستر:على باقرى براى "شیار١٤٣"

تندیس بهترین ع : مهدى دلخواسته براى مجموعه ع هاى "مزار شریف" با اینکه تقریبا 60 سال از اولین باری که مفهوم «مینی سریال» وارد تلویزیون شد می گذرد اما هیچگاه به اندازه امروز مینی سریال ها آثار محبوب و پرمخاطبی نبودند. مینی سریال را می توان حد وسط سینمایی و سریال های دنباله دار دانست. سه بخش کوتاه از سریال fauji (فوجی) محصول 1988 با بازی شاهرخ خان دوستای عزیز، این سریال محصول 1988 و اولین و سریالیه که شاهرخ بازی کرده!
شاهرخ خان توی این سریال 23 سالشه و با همین سریال توانست به خاطر بازی خوبش نظر خیلی از کارگردان هارو به خودش جلب کنه، که یکیش هما مالینی بود. سواری هیوندای سانتافه با سرعت غیر مجاز 185 کیلومتر بر ساعت توسط تیم پلیس راه اردستان اصفهان متوقف و روانه پارکینگ شد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "رضا رضایی" رئیس پلیس راه انتظامی استان اصفهان اظهار داشت : تیم کنترل سرعت پلیس راه اردستان حین کنترل خودروهای عبوری در محور کاشان به اردستان، یک دستگاه سواری هیوندای سانتافه رابه عل. بانی آنلاین: رحمان سیفی آزاد مدیر گروه و سریال شبکه یک سیما گفت: مراحل مونتاژ و صداگذاری بیش از نیمی از قسمتهای سریال «معراجی ها» تمام شده است.

مدیر گروه و سریال شبکه یک سیما در گفتگو با تسنیم گفت: بیش از نیمی از مراحل مونتاژ و صداگذاری سریال معراجی ها تمام شده است. این سریال در مجموع 30 قسمت آماده نمایش میشود و در هفته دفاع مقدس . همشهری آنلاین: با اتمام سریال های نوروزی، تلویزیون یک سریال جدید و سه سریال که پیش از این به روی آنتن رفته اند را در ج پخش خود قرار داده است. قائم مقام سیما سه سریال «نفس»، «سر دلبران» و «دیباجی» را به عنوان گزینه های اصلی سریال های رمضان ۹۶ معرفی کرد و گفت: فعلا این سریال ها گزینه های قطعی ما هستند. سریال شرلوک هلمز فصل 1
سریال شرلوک هلمز فصل 4
فصل 4 سریال شرلوک هلمز
سریال شرلوک هلمز فصل 3
شرلوک هلمز فصل 5
شرلوک هلمز 2016
سریال شرلوک هلمز قدیمی
سریال شرلوک هلمز زبان اصلی ادامه مطلب سریال های ماه رمضان 96
جدید ترین سریال های ماه رمضان سریال های ماه رمضان سریال های ماه رمضان برای تلگرام
سریال های جدید ماه رمضان ادامه مطلب حقوق ماهیانه 570000 تومانی محیط بانان ، سنگینی تفنگ بر روی دوش آنها به علت ترس از استفاده ، شهادت 116 محیط بان ، زخمی و ناقص شدن آنها ، درانتظار قصاص بودن دو محیط بان ، مطرح شدن نام پلنگ و یوز پلنگ ، اینها همه در سریال پایتخت ، پر بیننده ترین سریال نوروز 93 عنوان شده و از زبان مهران احمدی هن یشه نقش بهبود فریبا ، محیط بان تیر خورده مازندران گفته شد . واقعا جای تقدیر و سپاس فراوان دارد از دست اندرکاران و نویسندگان این برنامه و سریال که با مطرح مسائل و مصائب روز محیط زیست ایران ، بدون شک تاثیر بسیاری در آگاهی رسانی به اقشار مختلف مردم خواهند گذاشت . بارها و بارها و ازطرف فعالان بخشهای مختلف محیط زیست ، عدم پرداختن به مسائل محیط زیست و آگاهی رسانی به مردم در صدا و سیما ، مورد نقد قرار گرفته است. و همواره جای خالی تبلیغات زیست محیطی و برنامه های مرتبط با آن در صدا و سیما احساس شده است ، شاید این حرکت سر آغازی باشد برای آنکه دیگر برنامه سازان و هنرمندان ما نیز به اهمیت محیط زیست و حیاتوحش پی برده و در برنامه های خود جای خالی آنرا پر کنند . نقش فعالین محیط زیست را در این نوع حرکات نباید نادیده گرفت ، آنها با تلاشها و پیگیریهای خود صدای مظلومیت حیاتوحش ایران را به گوش هنرمندان و دیگر اقشار مردم میرسانند و باید این حرکت را ، موفقیت تمام جامعه محیط زیست ایران نامید. بهبود فریبا محیط بان سریال پایتخت سه درگیری شدید هواداران ساحل عاج و پلیس (ع )
روز گذشته دو تیم ساحل عاج و کامرون به مصاف یکدیگر رفتند که پس از پایان بازی، با هجوم هواداران به داخل زمین، درگیری شدیدی بین تماشاگردان بازی و پلیس ایجاد شد. به گزارش "ورزش سه"، دو تیم با نتیجه ی 0-0 به کار خود پایان دادند.این نتیجه مطلوب ساحل عاج بود و همچنین کامرون که ده نفره شده بود،تمایلی برای حمله نداشت. با پایان بازی و به صدا در آمدن سوت داور،هواداران ساحل عاج برای برگزاری جشن صعود به داخل زمین هجوم آوردند که تصاویر را در زیر مشاهده می کنید.
هواداران ساحل عاج پس از صعود تیمشان به جام ملت های آفریقا، به داخل زمین هجوم آوردند.
یک هوادار از ترس پلیس به ژروینیو پناه آورد
پلیس با خشونت با هواداران برخورد کرداین هوادار تلاش زیادی کرد که از دست پلیس فرار کند ولی در پایان، وقتی به ژروینیو پناه آورده بود، دستگیر شدهمشهری آنلاین: قائم مقام سیما سه سریال «نفس»، «سر دلبران» و «دیباجی» را به عنوان گزینه های اصلی سریال های رمضان ۹۶ معرفی کرد و گفت: فعلا این سریال ها گزینه های قطعی ما هستند. نقد فصل اول سریال happy
سریال happy، از آن دست سریال‌های اقتباس شده از کامیک بوک‌ها است که قصد دارد به یکی از عجیب‌ترین سریال‌های چند سال اخیر تبدیل شود. تلویزیون برای ماه رمضان امسال، دو سریال تولید داخلی و دو سریال خارجی در نظر گرفته است؛ اگرچه از پخش این سریال ها یک روز بیشتر نمی گذرد، اما خبر ها و تیرزهایی که در روزهای اخیر از مجموعه های مناسبتی در رسانه ها منتشر یا از تلویزیون پخش شده است، برخی مخاطبان را به این باور رسانده که محتوای این سریال ها چندان ارتباطی با حال و هوای ماه ر.