سریال کره ای دو پلیس two cops با

به نقل از خبرگزاریها در مورد سریال کره ای دو پلیس two cops با : مجموعه: دنیای بازیگران

داستان سریال و پلیس : ناصر، شرور و خشن و سابقه دار در اثر ضربه ناشی از وقوع یک تصادف، حافظه خود را از دست می دهد. او که پس از جریان تصادف تبدیل به آدم دیگری شده، در رفتارهایش تجدید نظر می کند و تصمیم می گیرد کارهای خلاف را کنار بگذارد و دست کم بخشی از گذشته تاریکش را جبران کند، اما عملی این تصمیم به آن سادگی نیست که او فکر می کند و گذشته پرفراز و نشیب و پر خطرش همچنان دست از سر او برنمی دارد…! بازیگران : بهنام تشکر ، هومن برق نورد ، شقایق دهقان ، مرجانه گلچین ، حمید لولایی ، عزت ا… مهرآوران ، بیژن بنفشه خواه ، مهران رجبی ، مجید مشیری ، کمند سلیمانی ،خشایار راد ، امید ، شهین تسلیمی ، رضا کریمی ، اصغر حیدری ، پرور ، بیژن رحمانی ، مونا بیگی و…   ع های سریال و پلیس   سریال و پلیس, و پلیس ,بازیگران سریال و پلیس ع های سریال و پلیس سریال و پلیس, سریال و پلیس ,بازیگران سریال و پلیس ع های سریال و پلیس سریال و پلیس, سریال و پلیس ,بازیگران سریال و پلیس ع های سریال و پلیس سریال و پلیس, سریال و پلیس ,بازیگران سریال و پلیس ع های سریال و پلیس سریال و پلیس, سریال و پلیس ,بازیگران سریال و پلیس ع های سریال و پلیس سریال و پلیس, سریال و پلیس ,بازیگران سریال و پلیس ع های سریال و پلیس منبع:bahseazad.ir از بازیگران بیشتر بدانید بهنام تشکر و شقایق دهقان در بیمارستان عمل + ع 33 از تلویزیون پخش می شود / گزارش های عید فطر


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سریال و پلیس رایگان سریال و پلیس سریال و پلیس با حجم کم سریال و پلیس با کیفیت عالی سریال و پلیس تمام قسمتهای سریال و پلیس سریال و پلیس سریال و پلیس لینکهای سریال و پلیس سریال و پلیس منبع : سریال رایگان سریال و پلیس, سریال و پلیس, سریال و پلیس با حجم کم, سریال و پلیس با کیفیت عالی, تمام قسمتهای سریال و پلیس پخش مجدد سریال رخنه از شبکه دوم سیما هر شب ساعت بیست و یک سریال رثنه داستان مردی است که خداوند در سن پنجاه سالگی اولین فرزندش را به او عطا می کند اما باخبر می شود که به سرطان خون مبتلا شده . بیم سلامتی همسر باردار شرایط شغلی همراه می شود با ورود رفیق سابق و رقیب جدید ش در محل با کوله باری از کینه ... بازیگران : علیرضا جلالی تبار زیبا برو. منتظرالمهدی با اشاره به سریال های در دست ساخت بیان کرد که در این آثار پلیس ایده آل را به تصویر می کشند. «بانی »-گروه تلویزیون- چند ماهی است ساخت سریال «جاده چالوس» آغاز شده و درباره زمان پخش آن اخبار ضد و نقیضی شنیده می شود. علیرام نورایی که ایفاگر یکی از نقش های اصلی این سریال است، در گفتگو با «بانی » گفت: «من از اوایل سال درگیر بازی در این سریال به کارگردانی آقای معظمی بودم و نقش مردی به نام مساوات را بازی که یکی از بازیگران اصلی این . رییس پلیس فتا استان اصفهان:
عامل هتک حیثیت در وایبر دستگیر شد
خبرگزاری ایمنا: رییس پلیس فتا استان اصفهان گفت: فردی که با ایجاد صفحه ای به نام یکی از شهروندان در محیط وایبر و درج تصاویر و مطالب غیراخلاقی در آن، باعث هتک حیثیت وی شده بود، توسط کارآگاهان پلیس فتا استان اصفهان، شناسایی و دستگیر شد.ع های جدید منتشر شده از سریال «آمین»، هادی ساعی - قهرمان تکواندوی کشورمان - را به عنوان یکی از شخصیت های اصلی این سریال در مقام پلیس نشان می دهد.

تصویربرداری سریال تلویزیونی «آمین» به کارگردانی منوچهرهادی با پیوستن دوبازیگر دیگرادامه دارد هادی ساعی پلیس شد (+ع ) برای مشاهده تصاویر بیشتر بر روی ادامه مطلب کلیک نمایید بِسْمِ اللّهِ الْرَّحْمنِ الْرَّحیمْ حجت ال والمسلمین محمد تقی بهلول، قیام مسجد گوهرشاد نقل می کند: زمان قدیم در افغانستان، جنگ دادن مرغ ها امر رائجی بود. جوانان افغان در روزهای ، عید و روزهای بیکاری، دو تا کبک یا دو وس را به جان هم انداخته و تماشا می د؛ گرچه این کار از طرف شهربانی ممنوع بود و اگر پلیس می دید، جلوگیری می کرد. روزیدر . سریال هفت سنگ به نویسندگی! و کارگردانی علیرضا بذرافشان که اینشب ها بعد از افطار روی آنتن شبکه سوم سیما می رود، یک کپی ناقص از یک سریال یی به نام خانواده مدرن است. هر چند که این سریال به لحاظ محتویات طنزی که در خود دارد تا کنون توانسته طرفدارانی را برای خود جمع کند و هرچند که از نظر محتوای معنوی مرتبط با ماه مبارک رمضان تهی است، اما به . سریال تلویزیونی طنز « و پلیس» به کارگردانی سعید آقاخانی از شبکه آی پخش می شود. مهر نوشت: دو مقام نیروی انتظامی از پشت صحنه سریال «گشت ویژه» بازدید د و در این دیدار درباره روند ساخت سریال های پلیسی صحبت شد. وقتی سیروس مقدم از «پایتخت» به «مدینه» رسید همه به موفقیت این سریال مناسبتی ماه رمضان باور داشتند. انتقال پیام های اخلاقی و دینی معمولاً خط مشترک اکثر سریال های تلویزیونی ایران است اما معمولاً این پیام ها در سریال های مناسبتی ماه رمضان پررنگ تر می شود، در این بین کمتر سریال تلویزیونی به معضل خانمان برانداز نزول اشاره کرده بود آن هم با تمرکز مستقیمی که «مدینه» بر این مشکل اجتماعی دارد.سیروس مقدم در خط مقدم سریال سازی ضرب الاجلی ماه رمضان که از عهده هر ی ساخته نیست، با گذشت بیش از نیمی از پخش سریالش نشان داده که در انتقال پیام این سریال تا حدود زیادی موفق عمل کرده است. این بازخورد مثبت را می توان از سوی مردم و رسانه ها به خوبی مشاهده کرد. با این حال یک نکته جالبی که از چشم برخی رسانه ها پنهان نمانده و به گاف اواسط نیمه دوم این سریال تبدیل شده ناهمخوانی پیام این سریال با عملکرد اسپانسر و حامی مالی اش است.
«مدینه» سعی دارد شعار و پیامی اخلاقی را ترویج کند که با وجود نمود و مصداق های علنی و عبرت آموز آن در سطح جامعه هنوز هم به شکل کوته فکری و معضل حل نشدنی خود را در جامعه نشان می دهد؛ پسر خانواده ای برای از گل بیرون کشیدن چرخ های کارخانه به بن بست رسیده خانوادگی شان پول نزول می کند و با توجه به ریتم تقریباً تند و مناسب اثرات این اشتباه خیلی زود بر زندگی شخصی و اجتماعی او و سایر اعضای خانواده اش نمایان می شود اما جالب است که بانک و مؤسسه حامی مالی این سریال ضدربا و رباخواری نیز به دلیل ارائه وام با سود بالا به مشتریانش از جهاتی مشابه با مضمون سریال مورد سرزنش حامیان بانکداری ی قرار گرفته است، البته وضعیت مالی سازمان صدا و سیما که بارها مدیرانش آن را وخیم خوانده اند، طبیعتاً شرایطی را فراهم می کند که این سازمان دست رد به هیچ یک از اسپانسرهایش نزند اما تقابل عملکرد حامی مالی یک سریال با پیام اخلاقی و ی آن می تواند در نوع خودش منحصربه فرد و مصداق فردی باشد که خود با وجود ارتکاب به عملی خلاف سعی دارد دیگران را از آن عمل بازدارد و اما به دلیل این تضاد و تقابل تلاشش ثمری نمی دهد.
سریال , روبه راهم کن , سریال , سریال روبه راهم کن , کامل سریال روبه راهم کن , قسمت 1 سریال روبه راهم کن , قسمت 3 سریال روبه راهم کن , قسمت 2 سریال روبه راهم کن , قسمت 4 سریال روبه راهم کن , قسمت 5 سریال روبه راهم کن , قسمت 6 سریال روبه راهم کن , قسمت 7 سریال روبه راهم کن , قسمت 8 سریال روبه راهم کن , قسمت 9 سریال روبه راهم کن , قسمت 10 سریال روبه راهم کن , سریال روبه راهم کن کم حجم , سریال روبه راهم کن با , سریال روبه راهم کن قسمت 2 , هانی اکبری , سولماز حصاری ,
سریال روبه راهم کنادامه مطلب خلاصه داستان و قسمت آ سریال پلیس های تازه کار سریال پلیس های تازه کار
ادامه مطلب سریال ایلجیما 1
سریال رودخانه ماه با
سریال ایلجیما 2
سریال کره ای رودخانه ماه
سریال ایلجیما با
سریال بازگشت ایلجیما با
سریال ایلجیما با
سریال تایوانی رودخانه ماه ادامه مطلب سلام دوستان میخوام یه سریال طنز و تخیلی کره ای رو بهتون معرفی کنم حتما ببینین اگه نبینین از دست رفته ساعت 10 شب از شبکه نمایش نشون میده تکرارش هم ساعت 10 صبح و4بعد از ظهر هست سرنوشت «سرنوشت» داستان سفر پرماجرای پزشک زنی از دنیای امروز به 700 سال قبل برای مداوای شاهزاده می باشد.
ماجراهای این سریال همانند بسیاری از سریال های کره ای پخش شده از تلویزیون درباره حوادث دوران پادشاهی کشور کره است؛ اما اندکی با سایر آثار تفاوت دارد. هنگامی که مخالفان شاه، ملکه را مجروح می کنند، جنگجویی جوان به نام چو یونگ مأمور می شود پزشکی حاذق برای وی پیدا کند. او با استفاده از تونل زمان به زمان حال می آید و با یون سو آشنا می شود. آن ها برای درمان ملکه به زمان گذشته می روند و حوادثی برایشان روی می دهد. در دوبله این سریال 24 قسمتی شکوفنده در نقش یون سو و منوچهر والی زاده به جای چو یونگ گویندگی کرده است.
«سرنوشت» محصول سال 2012 کره جنوبی است و با نام های «ایمان»، «پزشک بزرگ» و «پزشک آسمانی» نیز شناخته می شود. اگه از این خوشتون اومد یا بدتون اومد حتما تو قسمت نظرات به من بگین ممنون سلام امروزم آمدیم با دست پر . سریال های تلویزیونی ماه مبارک رمضان سال 93 = دیگری - مدینه - فاخته اس ام اس و پیامک های ضربت خوردن حضرت علی (ع) 1393 اس ام اس و پیامک های قدر 1393 اذان بسیار زیبای مهدی براحی سلام امروزم آمدیم با دست پر . سریال های تلویزیونی ماه مبارک رمضان سال 93 = دیگری - مدینه - فاخته اس ام اس و پیامک های ضربت خوردن حضرت علی (ع) 1393 اس ام اس و پیامک های قدر 1393 اذان بسیار زیبای مهدی براحی محققان سوئیسی دربافتند شامپانزه ها برای برقراری صلح درجمعیت خود ازپلیس استفاده می کنند.حیوانات برای رسیدگی به درگیری های درون گروهی و برقراری صلح ازروش های مختلفی ازجمله پلیس استفاده می کنند و پلیس درگروه های مختلف شامپانزه،گوریل و اورانگوتان مشاهده شده است.محققان خ،یک گروه ازشامپانزه ها درباغ وحش و ر سوئیس را به مدت 600 ساعت و درطول دوسال ازلحاظ درگیری های تهاجمی،رفتار دوستانه و نقش پلیس مورد بررسی قراردادند.رفتارهای پلیس گروه،شامل مقابله بارقبا یا طرد رقیب درزمان جفت گیری مداخله ی بی طرفانه درزمان درگیری های درون گروهی و حفظ ثبات گروه بود.اگرچه شامپانزه های ماده،تمایل بیشتری به ترک گروه داشتند،اما محققان دریافتند که هردوجنس نروماده قابلیت ایفای نقش پلیس دربین گروه رادارند. گزارش‎هایی که در رسانه‎های یی منتشر شده نشان می‎دهد که آمار افرادی که در سال های اخیر از سوی پلیس این کشور هدف قرار گرفته و جان خود را از دست داده اند روندی روبه افزایش داشته است. رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران از دستگیری باند ان منزل در شهریار خبر داد.

سرهنگ "منصور خدادادی" رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در تشریح این خبر گفت: در پی افزایش سرقت منازل مس ی در شهریار و تشکیل قرارگاه مبارزه با سرقت در جهت مبارزه موثر با ان، یک باند حرفه ای سرقت منزل که اقدام به سرقت طلا و زیور آل. اکبری از فعالیت های اخیرش به بانی خبر داد.
عبدالرضا اکبری که این روزها در یک و سریال بازی می کند، در این باره توضیح می دهد: «هم اکنون مشغول بازی در یک به کارگردانی ابراهیم صمیمی هستم که نقش پلیسی را بازی می کنم که در آستانه انتقال در یک یت به شهادت می رسد. این کار در شیراز و بوشهر برداری می شود و پیرامون اقتدار هسته ای و حسادت بیگانگان به این دستاورد بزرگ دانشمندان ایرانی است. در این حبیب دهقان نسب، محمد زند، سارا منجزی و صفا آقاجانی نیز حضور دارند». وی همچنین ادامه می دهد:«من تا امروز در کارهای بسیاری نقش پلیس بازی کرده ام که مهمترینش سریال «مزد ترس» بود. به هر حال اینگونه نقش ها هم برای بازیگر جذاب هستند و هم مخاطبان بسیاری این نوع کارها دارند. به خاطر خطراتی هم که این شغل دارد، بسیار حائز اهمیت است و باید با دقت و حساسیت بیشتری کار شوند». وی همچنین درباره سریالی که آماده پخش دارد، عنوان می کند: «من همچنان در سریال «معمای شاه» حضور داشته و بازی ام تمام نشده است. در این سریال نقش سرلشگر زاهدی را دارم». وی درباره این نقش نیز می گوید:«آقای ورزی نامه خوب و کاملی برای این کار دارند. اما در کنار آن تحقیقاتی نیز در این زمینه داشتم تا به نقش بیشتر نزدیک شده و باور پذیرتر بازی کنم». منبع : بانی http://up.irahpatogh.ir/up/irahpatogh/iroonishop/oe9dihqx2a.jpg
نام مجموعه:سریال ایرانی ماتادور
فرمت:dvd-vob
کیفیت:بسیار خوب(640*480)
زبان: فارسی
تعداد دی وی دی:2عدد
تعداد قسمتها: 11 قسمت
میانگین هر قسمت:50 دقیقه
توضیحات: ضبط شده از تلویزیون توضیحات: سریال ماتادور، یک سریال پلیسی زیبا به کارگردانی فرهاد میباشد. در این سریال که به مناسبت هفته نیروی انتظامی از تلویزیون پخش شد بازیگران معروفی چون علیرام نورایی، شقایق فراهانی، پولاد کیمیایی، تیرداد کیایی، پوریا پورسرخ، سام درخشانی، لیندا کیانی و مجید مشیری ایفای نقش می کنند. یک مقام اروپایی برای شرکت در کنفرانسی درباره انرژی اتمی به ایران می آید. گروهی تروریستی شامل یک زن و دو مرد که در زمینه ایجاد ناامنی و فضای رعب و وحشت در کشورهای در حال توسعه فعال هستند، برای به هم ریختن برنامه های این کنفرانس در ایران دست به تعدادی از فعالیتهای تروریستی خطرناک می زنند. نیروهای پلیس برای جلوگیری از ابکاریهای این تروریستها وارد عمل می شوند و... قیمت : 5800 تومان
http://up.irahpatogh.ir/up/irahpatogh/iroonishop/kharid-posti-3.png سریال های ماه رمضان 96 سریال های ماه رمضان 96
سریال های ماه رمضان 96
سریال های ماه رمضان 96
سریال های ماه رمضان 96 ادامه مطلب با سریال قلب یخی ( فصل سوم )، قسمت ۳۱ ، ۳۲ – قسمت پایانی
این سریال با فرمت mp4 در سایت قرار گرفت /  سریال قلب یخی فصل سوم ژانر : سریال ایرانــــــــــــی کیفیت : خوب فرمت : mp4 کارگردان : سامان مقدم بازیگران : حسین یاری , مهران مدیری , هدیه تهرانی , رضا عطاران , هانیه توسلی , پژمان بازغی , رضا کیانیان , حسین رستمی خلاصه داستان : مهران برای پیدا شاهرخ،سایه را تحت نظر می گیرد و سایه از دست او فرارکرده وبا شاهرخ به محل مخفیگاه می رود ساخت سریال 13 قسمتی « مینور » محصول صدا و سیمای مرکز مازندران(شبکه تبرستان) به نیمه رسید . این سریال تلویزیونی در 13 قسمت 40 دقیقه ای به تهیه کنندگی علی احمدی زرین کلایی با حمایت علوم پزشکی استان مازندران در ای نکا ، ساری و قائمشهرتصویر برداری شده است . لازم به توضیح است که اغلب لوکیشن های این سریال در روستای جامخانه از توابع شهرستان نک. از هیو جو توی یه مصاحبه در سال 2012 سوالی پرسیده میشه که : شما با بازیگران مرد خوشتیپی هم بازی بودید ، چطور هیچ رابطه ای نداشتین ؟؟؟؟ و هیو جو هم جواب میده ، روابط من با بازیگران مرد رابطه ی همکاری هست ، و در این روابط خطوط قرمزی وجود داره که من هیچ وقت از این خطوط عبور ن ! طبق نظر سنجی اخیر یک شرکت کره ای در کشور ژاپن مشخص شد
که از بین . کانال سریال های عید 96 کانال سریال های عید 96 در تلگرام
بهترین کانال سریال های عید 96 کانال سریال های عید
جدید ترین کانال سریال های عید 96 کانال های سریال های عید 96 ادامه مطلب در باب سریالهای 60 قسمتی طنز سریال های 60 قسمتی ایرانی را چگونه میشود تهیه کرد؟! شما به یک خانواده نیاز دارید یک خانواده که خیلی با هم خوب هستند ، همیشه با هم شام میخورند،سر میز بجای نوشابه و شیشه نوشابه از دوغ و پارچ آب استفاده میکنند، ها را راس ساعت 9 میگذارند دم در. شروع داستان: این خانواده درگیر اتفاقاتی میشود که این ماجراها چنان هم. یکی از خوانندگان برایم نوشته بود، البته به کنایه ، که آخه به شما هم میشه گفت رو مه نگار؟! هزار سال و هزار روز است در وبلاگت هیچ ننوشته ای و ... الخ. او شکایت کرد و حق هم داشت و دارد؛ الان هم دقیقا هزارها روز از آ ین نوشته ام در این وبلاگ گذشته. تاریخ اش به روز یا شب دی ماه 94 برمی گردد! خودم هم خج کشیدم. راست گفته او که به کنایه برایم نوشته! و . به گزارش بانی ، تصویربرداری سریال تلویزیونی «زیر لب بشمار» به کارگردانی بهمن شهروان و تهیه کنندگی پروین شمشکی به تازگی آغاز شده و طبق برنامه ریزی ها تا دو ماه آینده نیز ادامه خواهد داشت. شهروان با اعلام این خبر درباره شرایط تولید پروژه گفت: « نامه این سریال که نگارش آن را خود برعهده داشته ام در ژانر کودک و نوجوان، درباره گروه پنج نف. برزو نیک نژاد کارگردان سینما و تلویزیون صبح امروز از پیوستن آتیلا پسیانی و حسین رستمی به سریال نوروزی «پله پله» خبر داد. وی به خبرنگار سینماپرس گفت: بیش از این حضور مریم سعادت و هادی کاظمی در این پروژه قطعی شده بود و در حال رایزنی با سایر بازیگران برای بازی در این سریال نوروزی هستیم. کارگردان «دردسرهای عظیم» در ادامه افزود: در حال حاضر مشغول پیش تولید و بازنویسی نهایی نامه هستیم و قرار است ۱۲ بهمن ماه برداری این سریال را آغاز کنیم. برزو نیک نژاد در پایان این گفتگو در مورد لوکیشن و مدت زمان برداری این سریال نوروزی گفت: حدود دو ماه برداری پیش بینی کرده ایم و لوکیشنهای این سریال در تهران و اطراف تهران است. بنابراین گزارش، در خلاصه این مجموعه تلویزیونی آمده: «آقا سلمان از اون مردهای نیک روزگاره که در کار و امور خانواده به خوش نامی و آبروداری مشهور است. سلمان پله پله از نردبان زندگی بالا رفته و مردی خود ساخته و زحمتکش است حالا او می بایست دردانه دخترش را به جوانی بدهد که از دار دنیا فقط یه قلب پاک داره و یک مادر بزرگ مهربان که دنیا را باهاش عوض نمی کند. آقا سلمان دنیا دیده و با تجربه حس می کند که گرفتار یک بازی مار و پله ای شده است، او می بایست تصمیم تازه و عاقلانه ای بگیرد.» بنابراین گزارش، سعید فرهادی و عباس پیام نامه آن را نوشته اند و این سریال در ۱۵ قسمت برای پخش از آنتن شبکه دو تولید می شود. ب ایه این گزارش، برزو نیک نژاد در مقام نویسنده سریال پرمخاطب «دودکش» (محمدحسین لطیفی) را سال گذشته در ایام ماه رمضان روی آنتن شبکه یک داشت و تابستان امسال هم سریال پربیننده «دردسرهای عظیم» ساخته او از شبکه سه پخش شد. همچنین وی سینمایی «ناخواسته» را بایز مهتاب کرامتی، مهرداد صدیقیان، الناز حبیبی، ستاره اسکندری، فرهاد قائمیان و همایون ارشادی در نوبت اکران سینما ها دارد.  حسین رستمی+آتیلا پسیانی رایگان سریال the black رایگان سریال the black با سریال the black بدون سانسور قسمت 11 دهم فصل 4 اضافه شد منتشر کننده: شهر نام : لیست سیاه the black کیفیت: ۴۸۰p – x265 – ۷۲۰p محصول: امتیاز: 8.2 از 10 حجم: ۳۵۰ – ۱۷۵ – ۱۵۰ مگابایت کارگردان: jon bokenkamp بازیگران: james spader, megan boone, diego klattenhoff, ryan eggold زبان: انگلیسی
خلاصه سریال لیست سیاه: رِد خلافکار حرفه ای این سریال است که داستان نیز در مورد اوست، رِد خلافکار فوق حرفه ای است و ان پلیس مدت زیادی است که بدنبال وی میباشند ولی یک روز رِد تصمیم باور ن ی میگیردو خود را تحویل پلیس میدهد، اما شرایطی را معین میکند و میخواهد فقط با یک پلیس کار کند و با همکاری او بقیه خلافکارها را تحویل قانون دهد... ادامه مطلب «گریم / grimm» یک مجموعه تلویزیونی یی است که از سال 2011 تا 2017 از شبکه ان بی سی پخش شد. داستان مجموعه، شرح حال و پیچیدگی زندگی یک پلیس را همراه با شخصیت های الهام گرفته شده از افسانه های برادران گریم و دیگر افسانه ها نشان می دهد. این سریال ماورالطبیعی به شدت وابسته به جلوه های ویژه بوده که توسط «هایو-اف ای / hive-fx» پیاده سازی شده است. پشت صحنه. رایگان سریال the black رایگان سریال the black با سریال the black بدون سانسور قسمت دوازدهم فصل 4 اضافه شد منتشر کننده: شهر نام : لیست سیاه the black کیفیت: ۴۸۰p – x265 – ۷۲۰p محصول: امتیاز: 8.2 از 10 حجم: ۳۵۰ – ۱۷۵ – ۱۵۰ مگابایت کارگردان: jon bokenkamp بازیگران: james spader, megan boone, diego klattenhoff, ryan eggold زبان: انگلیسی
خلاصه سریال لیست سیاه: رِد خلافکار حرفه ای این سریال است که داستان نیز در مورد اوست، رِد خلافکار فوق حرفه ای است و ان پلیس مدت زیادی است که بدنبال وی میباشند ولی یک روز رِد تصمیم باور ن ی میگیردو خود را تحویل پلیس میدهد، اما شرایطی را معین میکند و میخواهد فقط با یک پلیس کار کند و با همکاری او بقیه خلافکارها را تحویل قانون دهد... ادامه مطلب به گزارش بانی ، تصویربرداری سریال تلویزیونی «زیر لب بشمار» به کارگردانی بهمن شهروان و تهیه کنندگی پروین شمشکی به تازگی آغاز شده و طبق برنامه ریزی ها تا دو ماه آینده نیز ادامه خواهد داشت. شهروان با اعلام این خبر درباره شرایط تولید پروژه گفت: « نامه این سریال که نگارش آن را خود برعهده داشته ام در ژانر کودک و نوجوان، درباره گروه پنج نف. تعداد قسمت های افسانه شینگن
رایگان سریال شینگن
سریال ژاپنی افسانه شینگن
سریال افسانه شینگن
سریال تلویزیونی شینگن
سریال افسانه شینگن چند قسمت است
فروش سریال شینگن
بازیگران سریال افسانه شینگن ادامه مطلب سه بخش کوتاه از سریال fauji (فوجی) محصول 1988 با بازی شاهرخ خان دوستای عزیز، این سریال محصول 1988 و اولین و سریالیه که شاهرخ بازی کرده!
شاهرخ خان توی این سریال 23 سالشه و با همین سریال توانست به خاطر بازی خوبش نظر خیلی از کارگردان هارو به خودش جلب کنه، که یکیش هما مالینی بود. کارگردان سریال «هنگام بیداری» گفت: زمان کلید خوردن این سریال هنوز معلوم نیست، اما در تلاشیم تا قبل از سال ۹۸ سریال را مقابل دوربین ببریم. بازیگر سریال «رستگاران» درباره وضعیت سریال های تلویزیونی توضیح داد: سطح کیفی سریال ها به شدت پایین آمده است. مجموعه هایی که از قاب تلویزیون پخش می شوند دیگر هیچ جذ تی را برای مخاطب ندارند. همین ضعف ها باعث شده است تا مردم بیننده سریال های ترکیه ای و شبکه های بشوند. مهدی ربیعی بازیگر «لیسانسه ها» با اشاره به ایفای نقش ستوان نعیمی در این سریال بیان کرد که طی برخوردهایی که با پلیس داشته است به او گفته اند که لحن و دیالوگ های وی برایشان جالب است. با اینکه تقریبا 60 سال از اولین باری که مفهوم «مینی سریال» وارد تلویزیون شد می گذرد اما هیچگاه به اندازه امروز مینی سریال ها آثار محبوب و پرمخاطبی نبودند. مینی سریال را می توان حد وسط سینمایی و سریال های دنباله دار دانست. سواری هیوندای سانتافه با سرعت غیر مجاز 185 کیلومتر بر ساعت توسط تیم پلیس راه اردستان اصفهان متوقف و روانه پارکینگ شد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "رضا رضایی" رئیس پلیس راه انتظامی استان اصفهان اظهار داشت : تیم کنترل سرعت پلیس راه اردستان حین کنترل خودروهای عبوری در محور کاشان به اردستان، یک دستگاه سواری هیوندای سانتافه رابه عل. بانی آنلاین: رحمان سیفی آزاد مدیر گروه و سریال شبکه یک سیما گفت: مراحل مونتاژ و صداگذاری بیش از نیمی از قسمتهای سریال «معراجی ها» تمام شده است.

مدیر گروه و سریال شبکه یک سیما در گفتگو با تسنیم گفت: بیش از نیمی از مراحل مونتاژ و صداگذاری سریال معراجی ها تمام شده است. این سریال در مجموع 30 قسمت آماده نمایش میشود و در هفته دفاع مقدس . همشهری آنلاین: با اتمام سریال های نوروزی، تلویزیون یک سریال جدید و سه سریال که پیش از این به روی آنتن رفته اند را در ج پخش خود قرار داده است. قائم مقام سیما سه سریال «نفس»، «سر دلبران» و «دیباجی» را به عنوان گزینه های اصلی سریال های رمضان ۹۶ معرفی کرد و گفت: فعلا این سریال ها گزینه های قطعی ما هستند. شبکه چهار سیما که هر روز در برنامه «سی سریال» سریال های خاطره انگیز رمضانی دهه ۸۰ را پخش می کند، از ۱۳ داد تا روز ۱۸ داد به ترتیب سریال های «جراحت»، «سقوط یک فرشته»، «پنج کیلومتر تا بهشت»، «خداحافظ… حقوق ماهیانه 570000 تومانی محیط بانان ، سنگینی تفنگ بر روی دوش آنها به علت ترس از استفاده ، شهادت 116 محیط بان ، زخمی و ناقص شدن آنها ، درانتظار قصاص بودن دو محیط بان ، مطرح شدن نام پلنگ و یوز پلنگ ، اینها همه در سریال پایتخت ، پر بیننده ترین سریال نوروز 93 عنوان شده و از زبان مهران احمدی هن یشه نقش بهبود فریبا ، محیط بان تیر خورده مازندران گفته شد . واقعا جای تقدیر و سپاس فراوان دارد از دست اندرکاران و نویسندگان این برنامه و سریال که با مطرح مسائل و مصائب روز محیط زیست ایران ، بدون شک تاثیر بسیاری در آگاهی رسانی به اقشار مختلف مردم خواهند گذاشت . بارها و بارها و ازطرف فعالان بخشهای مختلف محیط زیست ، عدم پرداختن به مسائل محیط زیست و آگاهی رسانی به مردم در صدا و سیما ، مورد نقد قرار گرفته است. و همواره جای خالی تبلیغات زیست محیطی و برنامه های مرتبط با آن در صدا و سیما احساس شده است ، شاید این حرکت سر آغازی باشد برای آنکه دیگر برنامه سازان و هنرمندان ما نیز به اهمیت محیط زیست و حیاتوحش پی برده و در برنامه های خود جای خالی آنرا پر کنند . نقش فعالین محیط زیست را در این نوع حرکات نباید نادیده گرفت ، آنها با تلاشها و پیگیریهای خود صدای مظلومیت حیاتوحش ایران را به گوش هنرمندان و دیگر اقشار مردم میرسانند و باید این حرکت را ، موفقیت تمام جامعه محیط زیست ایران نامید. بهبود فریبا محیط بان سریال پایتخت سه همشهری آنلاین: تلویزیون در ماه رمضان امسال چهار سریال برای پخش در نظر گرفته است که از این میان دو سریال تولید داخلی و دو سریال تولید خارجی هستند. سریال های ماه رمضان 96
جدید ترین سریال های ماه رمضان سریال های ماه رمضان سریال های ماه رمضان برای تلگرام
سریال های جدید ماه رمضان ادامه مطلب