سمینار مجازی جاذب ها

به نقل از خبرگزاریها در مورد سمینار مجازی جاذب ها : ادم ها یک وقتایی یک اشتباهی میکنه که نمیشه به عقب برگشت واون اشتباه رو پاک کرد اشتباه من این بود که وارد دنیای مجازی شدم شاید بزرگترین اشتباه زندگیم باشه من نمیدونستم احساسات ادمای مجازی فرق میکنه ادمای مجازی خیلی راحت میتونن دل همو بشکنن اشتباه من این بود که دنیای مجازی رو وارد دنیای شخصی خودم من فک نمی یه مرد گریه ه ولی دنیای مجا.
پلیمرهای جاذب ، مواد صد در صد آلی هستند که قادرند به طریق فیزیکی و شیمیایی از دهها تا هزاران برابر وزن خود آب یا محلول های آبی را جذب کنند. بر خلاف موادی چون اسفنج که جذب آب در آنها فیزیکی است ، جذب شیمیایی آب سبب می شود که آب به مدت طولانی حتی تحت فشار در داخل این پلیمرها حفظ شود. این انبارهای کوچک مولکولی وقتی...
بقیه در ادامه م. پاو وینت مقبره ارسلان جاذب مشهد پاو وینت مقبره ارسلان جاذب مشهد دسته: معماری
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 1035 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 34
پاو وینت مقبره ارسلان جاذب مشهد شامل 34 اسلاید (ویژه رشته های ی معماری) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاو وینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاو وینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاو وینت ، اقدام به ید آن نمایید
 ید پاو وینت مقبره ارسلان جاذب مشهد
پاو وینت مقبره ارسلان جاذب مشهد شامل 34 اسلاید (ویژه رشته های ی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاو وینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاو وینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاو وینت ، اقدام به ید آن نمایید.


مقدمه: ارسلان جاذب از ان سلطان مسعود غزنوی و شیفتگان فردوسی بوده است. مقبره ارسلان جاذب، در استان اسان رضوی، کیلومتر 35 جاده مشهد- فریمان، روستای سنگ بست قرار گرفتهبنا مقبره ارسلان جاذب، حکمران توس، در دوره سلطان محمود غزنوی است، که اهل محل آن را مقبره "ایاز" می خوانند. ارسلان جاذب، در دوره حکمرانی خویش، این مقبره را برای خود ساخته است. او در زمان سلطان مسعود غزنوی مقبره ای نیز بر مزار فردوسی بنا کرد.

فهرست: مقدمه
معماری بنا . عنوان: مقبره ارسلان جاذب مشهد فرمت: پاو وینت تعداد صفحات: 34 اسلاید ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر . تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاو وینت: مقبره ارسلان جاذب مشهد, پاو وینت مقبره ارسلان جاذب مشهد, پاو وینت مقبره ارسلان جاذب مشهد,
 ید برچسب ها : پاو وینت مقبره ارسلان جاذب مشهد , مقبره ارسلان جاذب مشهد , پاو وینت مقبره ارسلان جاذب مشهد , پاو وینت مقبره ارسلان جاذب مشهد , مقبره ارسلان جاذب , پاو وینت مقبره ارسلان جاذب , پاو وینت مقبره ارسلان جاذب , معماری , پاو وینت معماری , پاو وینت معماری , معماری داخلی , پاو وینت معماری داخلی , پاو وینت معماری داخلی , ی معماری , پاو وینت ی معماری تو هایی را ببینید که فوق مدرن، با امکانات بالا و جاذب توریست هستند. زابل موفق به طراحی و تولید نوعی نانوذرات جاذب به منظور است اج مقادیر کم اورانیوم از محیط های آبی شدند. افتخاری برای یک سیستان/ است اج اورانیوم از آب با نانوذرات جاذب+کانون سیدالساجدین بندرترکمن مصطفی خواجه دانشیار گروه شیمی زابل در گفت و گو با خبرنگار علمی عصر هامون با اشاره به است اج اورانیوم از آب با طراحی نانوذرات جاذب گفت: حضور مواد اورانیومی در آب ها و پساب های صنعتی یکی از معضلات کشور های رو به توسعه است که اهمیت پاک سازی این مواد از منابع آبی روز به روز به در حال افزایش است.
وی ادامه داد: این مواد در جریان های آبی و غیر آبی وجی از راکتورهای هسته ای، به مقدار کم یافت می شود. اما همین مقادیر کم هم می تواند بسیار خطرناک باشد. لذا این جریان های وجی باید قبل از دفع تا حد ممکن عاری از هر گونه اورانیوم شوند تا از مضرات زیست محیطی آن جلوگیری شود.
خواجه افزود: نانوذرات ا یدروی با توجه به خواص نیمه رسانایی خود، می تواند به عنوان یک نانوجاذب مؤثر مورد مصرف قرار گیرد و با این حال برای افزایش هر چه بیشتر خواص آن ها، می توان این نانوذرات را همراه با کیتوسان به صورت هیبریدی استفاده کرد.
عضو بسیج اساتید زابل گفت: در این کار پژوهشی، ابتدا جاذب نانوذرات ا ید روی/کیتوسان به روش رسوب گیری تهیه شد و سپس یک محفظه ی نگه دارنده (cartridge) به وسیله ی این جاذب پرشد.
خواجه در ادامه افزود: با عبور محلول حاوی اورانیوم از این محفظه، عمل جذب اورانیوم به وسیله ی جاذب صورت گرفت و بعد از جذب، عمل است اج اورانیوم از جاذب با حلال شوینده ی بنزن انجام شد ودر نهایت عمل تعیین میزان اورانیوم است اج شده با دستگاه طیف سنجی ماوراء بنفش-مرئی صورت گرفت.
وی خاطر نشان کرد: بعد از بهینه سازی فرآیند، عمل است اج اورانیوم از نمونه های حقیقی (شامل آب های مختلف) انجام گرفت که نتایج نشان دهنده ی است اج بالغ بر 94/5 درصد از اورانیوم از محیط آبی است.
دانشیار گروه شیمی زابل با اشاره به اینکه در کنار حد تشخیص پایین این نانوجاذب ها، می توان به تغلیظ بسیار بالاتری از روش های دیگر ذکر شده در منابع معتبر، اشاره کرد،عنوان کرد: نتایج آزمایشات نشان می دهد که ضریب تغلیظ برای روش حاضر 125 است واین در حالی است که ضریب تغلیظ برای روش های میکرواست اج مایع-مایع پخشی، فاز جامد سیلیکاژل و فاز جامد پلیمری به ترتیب برابر با 11، 50 و 108 گزارش شده است.
انتهای پیام/ 7250 منبع:http://www.asrehamoon.ir اختصاصی از هایدی مقاله با عنوان پارامتر های موثر بر جداسازی نیتروژن از هوا به روش جذب سطحی با تناوب فشار بر روی جاذب غربال مولکولی کربن با و پر سرعت .
 مقاله با عنوان پارامتر های موثر بر جداسازی نیتروژن از هوا به روش جذب سطحی با تناوب فشار بر روی جاذب غربال مولکولی کربن
 مقاله با عنوان پارامتر های موثر بر جداسازی نیتروژن از هوا به روش جذب سطحی با تناوب فشار بر روی جاذب غربال مولکولی کربن مقاله با عنوان پارامتر های موثر بر جداسازی نیتروژن از هوا به روش جذب سطحی با تناوب فشار بر روی جاذب غربال مولکولی کربن   آماده می باشد   قیمت در سیویلیکا 3000 تومان نویسندگان : 1- سارا سپهری   دانشجوی کارشناسی ارشد ی شیمی تربیت مدرس  2- جعفر توفیقی   بخش ی شیمی تربیت مدرس 3- مسعود فرحی  دانشیار بخش ی شیمی خلیج فارس 4- وحید پیروز قر    دانشجوی ی ی شیمی تربیت مدرس
با
مقاله با عنوان پارامتر های موثر بر جداسازی نیتروژن از هوا به روش جذب سطحی با تناوب فشار بر روی جاذب غربال مولکولی کربن
برای استفاده بهینه از آب باران باید این آب ها را به محفظه خاص جاذب هدایت کرد. یکی از کارهایی که باید در این باره انجام شود این است که این آب که در بام و حیاط و نورگیرها به دام می افتند باید جمع اوری بشوند. اهمیت موضوع در این است که این لوله ها که برای جمع اوری آب باران مورد استفاده قرار می گیرد نباید به درون فاضلاب خانگی هدایت شوند. انتقال آب باران به درون فاضلاب های شهری درست نیست و دارای مجوز نیست و باید این آب به طور جداگانه ذخیره و به محفظه های جاذب هدایت بشود. لوله های پلی اتیلن و جمع آوری اب باران پاو وینت جذب سطحی استفاده از مواد جامد برای از بین بردن ماده یا موادی از یک سیال را جذب سطحی گویند دسته بندی شیمی فرمت فایل ppt حجم فایل 4690 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 49 دریافت فایل پاو وینت جذب سطحی فروشنده فایل کد کاربری 12271 تمام فایل ها 1- جذب سطحی چیست ؟ استفاده از مواد جامد برای از بین بردن ماده یا موادی از یک سیال را جذب سطحی گویند . üجذب سطحی را می توان تمایل مولکولهای فاز سیال برای چسبیدن به سطح جامد تعریف کرد . üنخستین افرادی که تحقیقات علمی کلاسیکی در این ضمینه انجام دادند langmuir,knudsen,mcbain ... üدر کل کاربرد جذب سطحی در صنعت شامل : جداسازی ، آب ز و عاری سازی 2- جاذب ها : مواد جاذب با خصوصیات سطح از قبیل مساحت سطح وی ژه و قطبیت سطح شناخته می شوند . وجود سطح زیاد در واحد جرم برای جاذب ضروری است . جاذب هایی که در صنعت به کار می روند ابعادی ما بین 50 میکرون تا 120 میلیمتر دارند . جاذب ها بایستی دارای خصوصیات ی باشند . 1-2) انواع جاذب ها :
چهار نوع متداول ماده جاذب به طور گسترده در صنعت به کار می روند که عباتند از : 1.کربن فعال : یا کاراکولها از سوختن برخی مواد از قبیل چوب ، زغال سنگ هسته یا پوست بعضی میوه ها ، استخوان و... بدست می آید . üاین جاذب از دسته غیر قطبی ها می باشد و تمایل کمی به جذب آب و قدرت بالایی در جذب هیدروکربن ها دارد . üاز این جاذب به طور گسترده در واحد گلایکول برای زدایش ناخالصی های هیدرو کربنی از گلایکول استفاده می شود .
و....................
جذب سطحیجاذب هاجذب وان دروالسجذب شیمیاییایزوترم henryنفوذ در ذرات متخلخل
برای استفاده بهینه از آب باران باید این آب ها را به محفظه خاص جاذب هدایت کرد. یکی از کارهایی که باید در این باره انجام شود این است که این آب که در بام و حیاط و نورگیرها به دام می افتند باید جمع اوری بشوند. اهمیت موضوع در این است که این لوله ها که برای جمع اوری آب باران مورد استفاده قرار می گیرد نباید به درون فاضلاب خانگی هدایت شوند. انتقال آب باران به درون فاضلاب های شهری درست نیست و دارای مجوز نیست و باید این آب به طور جداگانه ذخیره و به محفظه های جاذب هدایت بشود. لوله های پلی اتیلن و جمع آوری اب باران مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی در جمع جایگاه داران سوخت استان برخورد مناسب را عامل اصلی جذب گردشگران عنوان کرد . در این این تحقیق سعی شده است تا ضمن بررسی و بیان نقاط قوت و ضعف دومین سمینار روابط عمومی های استان خوزستان که در آبان 1392 در اهواز برگزار شد به تفاوت های قابل توجه مقایسه این سمینار با سمینارهای مشابه در تهران می پردازد که مطالعه آن توسط مدیران ، کارشناسان و دانشجویان روابط عمومی می تواند مفید واقع شود . تهیه کننده : داوود سلیمانی ( کا. مصرف بالای سدیم می تواند در تعادل آب بدن اختلال ایجاد کند و همچنین به کم آبی بدن منجر شود. نمک جاذب رطوبت است و همچنین می تواند به احتباس آب و نفخ منجر شود. رباط سنگ بَست فریمان میراث دار کهن ترین کتیبه های قرآنی موجود در ایران با قدمت هزار سال از دوره غزنویان است. به گزارش سایت مشهد فوری، مجموعه تاریخی سنگ بست که مقبره ارسلان جاذب، والی توس در عهد غزنویان در آنجا واقع است، شهری با قدمت بیش از هزار سال است. این شهر در مسیر راه ابریشم و از چهار طرف بین ای مهمی مثل هرات و نیشابور قرار داشت. سمینار زیر پوست فضای مجازی در صنعتی شیراز برگزار شد. همشهری آنلاین: معمار فرانسوی وینسنت کالبوت تلاش دارد ساختمان هایش فراتر از برج های عادی باشند که در ای مختلف جهان ساخته می شوند، سازه هایی کم مصرف و جاذب کربن که بتوانند با گرمایش جهانی مقابله کند. بازار تاریخی اردبیل از نشانه های شهری معروف در تاریخ که می توانست یکی از اماکن جاذب توریست و اقتصاد پایدار باشد اما امروزه "حس مکان" و هویت خود را در گذر زمان و بی توجهی به صیانتش روو به زوال می بیند. در آ ین روز از سفر خود به هندوستان علاوه بر دیدار با معاون نخست با جمعی از پارسیان و زرتشتیان هندوستان نیز دیدار و گفت و گو کرد. در پایان نیز بیانیه مشترک مطبوعاتی با عنوان با عنوان "پیش بسوی سعادتمندی از طریق ارتباطات بیشتر" قرائت شد. رباط سنگ‌بَست فریمان میراث‌دار کهن‌ترین کتیبه‌های قرآنی موجود در ایران با قدمت هزار سال از دوره غزنویان است.   به گزارش سایت مشهد فوری، مجموعه تاریخی سنگ‌بست که مقبره ارسلان جاذب، والی توس در عهد غزنویان در آنجا واقع است، شهری با قدمت بیش از هزار سال است. این شهر در مسیر راه ابریشم و از چهار طرف بین ای مهمی مثل هرات و ن. با سلام انشالله که خستگی امتحانات و ترم گذشته برطرف شده باشد و دوستانی که درسشان باقی مانده با انرژی ترم را شروع کنند . نمرات دروس سمینار و ارزی طرح های توسعه اعلام شده است و به نظر می رسد نمرات خوبی داده شده است . موفق باشید محورهای سمینار : آشنایی با مفاهیم هوشمند سازی
سیستم های عامل و نرم افزارهای پایه
سیستمهای اطلاعاتی و فناوری وب
مباحث نوین و مت وژی های جدید در توسعه هوشمندسازی
ی نرم افزار و سخت افزار
معماری سازمانی و ی نرم افزار
نگهداری، آزمایش و توسعه فناوری های توزیع شده
یکپارچه سازی سیستم های کنترلی مدیریت مدارس با نگاه هوشمندسازی

زمان برگزاری : تاریخ برگزاری : 24 آذر ماه سال 1394
محل برگزاری : سالن اجتماعات آموزش و پرورش گله دار
زمان : 5 ساعت (9 صبح الی 14)
شماره تماس جهت ثبت نام و هماهنگی 071-32347838 می باشد.
هزینه سمینار فوق رایگان می باشد. دانشجویانی که درس سمینار را با اینجانب در نیمسال دوم 93-94 انتخاب نموده اند، به اطلاع می رساند زمان ارائه سمینار تا پایان آبان ماه می باشد. دانشجویان محترم ضرورت دارد تا در روز ارائه سمینار فایلهای وورد و پاو ینت کار خود را بر روی یک سی دی تحویل فرمایند. جدیدترین مدل فرش اتاق کودک سال 2016 + تصاویرفرش علاوه بر اینکه اتاق کودک را گرم نگه می دارد بعنوان جاذب صدا هم عمل می کند که در اتاق کودک امری مهم است. استفاده از مدل  قالی و فرش روشن، فضای زیبایی در دکوراسیون اتاق بوجود می آورد و به شما برای داشتن فضایی سرگرم کننده و شاد کمک زیادی می کنند. در […]جدیدترین مدل فرش اتاق کودک سال 2016فرش عل. کاهش دهنده مصرف آب -کشاورزی تحولی نو در صنعت آبیاری کشاورزی یکبار آبیاری برای چند هفته ! هورسان جاذب ، ارائه دهنده جاذب کشاورزی پایه پتاسیمی در خاورمیانه  پلیمرهای فوق جاذب آب می توانند مقادیر زیادی آب ویا محلول آبی را جذب نموده و متورم شوند. این مخازن ذخیره ای کوچک وقتی که در داخل خاک قرار می گیرند، آب حاصل از بارندگی و آبیاری را به خود جذب نموده و از فرونشست آن (leaching) جلوگیری می نمایند. پس از عمل جذب و در اثر خشک شدن محیط، آب داخل پلیمر به تدریج تخلیه می گردد و بدین ترتیب خاک به مدت طولانی و بدون نیاز به آبیاری مجدد مرطوب می ماند. این پلیمرها خنثی و بی اثرند که مصرف آنها در کشاورزی و محیط زیست خطری در پی ندارد.     تلفن مشاوره و فروش:09120805927  تلفن مشاوره و فروش:09120805927  موارد استفاده : این محصول نانو هورسان جهت استفاده در کشاورزی، باغبانی، جنگل کاری، جلوگیری از فرسایش خاک (در زمینهای بیابانی) و تقریبا هر جایی که مربوط به محیط زیست بوده و نیاز به نگهداشت آب می باشد استفاده می شود. این فوق جاذب به دلیل ماهیت غیر سمی آن، حافظ محیط زیست می باشد.    تلفن مشاوره و فروش:09120805927   از مزایای این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: استفاده بهینه از آب (تا 50 درصد صرفه‌جویی درمصرف آب کشاورزی) استفاده بهینه از کود و سموم شیمیایی و پیشگیری از آلودگی آبهای زیرزمینی جلوگیری از تنش‌های ناشی از نوسانات رطوبتی امکان کشت در مناطق بیابانی و کمک به بیابان‌ز و تثبیت شنهای روان امکان کشت در سطوح شیب‌دار پرورش و انتقال نهال با تلفات کم بسترهای کشت قارچ ، هیدروپونیک . بسیاری موارد دیگر برای آشنایی بیشتر با محصول، مشاوره و فروش تماسبگیرید:09120805927 دانشجویانی که واحد سمینار رو با آقای بابازاده ، اخذ نموده اند، حتما از طریق ایمیل به ایشان ، نسبت به تعیین موضوع سمینار خود اقدام کنند. به تمام ایمیل های دریافتی پاسخ داده می شود. عدم دریافت پاسخ، به معنای عدم دریافت ایمیل می باشد و لازم است دانشجویان مجددا ارسال کنند. کاهش دهنده مصرف آب -کشاورزی تحولی نو در صنعت آبیاری کشاورزی یکبار آبیاری برای چند هفته ! هورسان جاذب ، ارائه دهنده جاذب کشاورزی پایه پتاسیمی در خاورمیانه  پلیمرهای فوق جاذب آب می توانند مقادیر زیادی آب ویا محلول آبی را جذب نموده و متورم شوند. این مخازن ذخیره ای کوچک وقتی که در داخل خاک قرار می گیرند، آب حاصل از بارندگی و آبیاری را به خود جذب نموده و از فرونشست آن (leaching) جلوگیری می نمایند. پس از عمل جذب و در اثر خشک شدن محیط، آب داخل پلیمر به تدریج تخلیه می گردد و بدین ترتیب خاک به مدت طولانی و بدون نیاز به آبیاری مجدد مرطوب می ماند. این پلیمرها خنثی و بی اثرند که مصرف آنها در کشاورزی و محیط زیست خطری در پی ندارد.     تلفن مشاوره و فروش:09120805927  تلفن مشاوره و فروش:09120805927  موارد استفاده : این محصول نانو هورسان جهت استفاده در کشاورزی، باغبانی، جنگل کاری، جلوگیری از فرسایش خاک (در زمینهای بیابانی) و تقریبا هر جایی که مربوط به محیط زیست بوده و نیاز به نگهداشت آب می باشد استفاده می شود. این فوق جاذب به دلیل ماهیت غیر سمی آن، حافظ محیط زیست می باشد.    تلفن مشاوره و فروش:09120805927   از مزایای این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: استفاده بهینه از آب (تا 50 درصد صرفه‌جویی درمصرف آب کشاورزی) استفاده بهینه از کود و سموم شیمیایی و پیشگیری از آلودگی آبهای زیرزمینی جلوگیری از تنش‌های ناشی از نوسانات رطوبتی امکان کشت در مناطق بیابانی و کمک به بیابان‌ز و تثبیت شنهای روان امکان کشت در سطوح شیب‌دار پرورش و انتقال نهال با تلفات کم بسترهای کشت قارچ ، هیدروپونیک . بسیاری موارد دیگر برای آشنایی بیشتر با محصول، مشاوره و فروش تماس بگیرید:09120805927 امسال مسئولین سازمان سنجش خیلی روی سامانه انتخاب رشته مجازی مانور دادند امروزم رو سایت گذاشتند .همون بسته های راهنمایی که تو ئست قبل گفتم دوست داشتید روی گزینه های زیر کلیک کنید راهنمای انتخاب رشته مجازی آزمون سراسری سال 1393سیستم ید سریال اعتباری جهت استفاده در سیستم راهنمای انتخاب رشته مجازی سراسری 93 برداشت آب از مه با استفاده از شبکه توری ها مه
برای مقابله با خش الی و کمبود آب دانشمندان روش‌های جدیدی مانند  باردار قطرات آب موجود در مه و برداشت آن و استفاده از مواد جاذب آب را ارائه د. در چیلرهای جذبی مایع مبرد آب است برای آب گرمای نهان تبخیر در 100 درجه سانتیگراد برابر 525 کیلوکالری بر کیلوگرم است . دمای جوش آب را می توان پایین آورد اگر فشار در سطح آب را پایین بیاوریم ، مثلا اگر فشار مطلق آب 0.5 اتمسفر صنعتی باشد ، دمای جوش 81 درجه سانتیگراد و در 0.01 اتمسفر، آب در 4.5 درجه سانتیگراد می جوشد . به ع هر چه فشار بیشتر شود ، درجه .


چیلر جذبی دو اثره از همان اجزای اصلی چیلر تک اثره تشکیل شده با این تفاوت که در چیلر جذبی دو اثره از یک ژنراتور مبدل حرارتی و یک پمپ اضافی نیز استفاده شده است. ژنراتور درجه حرارت بالا می تواند از بخار یا آب داغ به عنوان منبع انرژی استفاده نماید یا می تواند از احتراق یک سوخت مانند گاز طبیعی یا نفت استفاده کند. چیلرهای جذبی دو اثره شعله غیر مستقیم به طور معمول با بخار فشار متوسط و یا مایعات با درجه حرارت بالا کار می کنند cop معمول برای این چیلر ها بین 0/9 تا 1/2 می باشد. در ژنراتور دما بالا بخار با درجه حرارت بسیار بالا و یا آب داغ درون لوله هایی که در محلول جاذب با غلظت متوسط غوطه ور هستند جریان می یابد. محلول از بخار یا آب داغ حرارت جذب نموده و باعث به جوش آمدن مبرد و جدا شدن آن از محلول جاذب می شود با جوشیدن و جدا شدن مبرد محلول جاذب غلیظ می شود و به ابزوربر باز می گردد. بخار مبرد گرم تولید شده در ژنراتور دما بالا به ژنراتور دما پایین رفته و در آنجا درون لوله هایی که در محلول رقیق غوطه ور هستند جریان می یابد محلول از بخار مبرد درجه حرارت بالا حرارت جذب کرده و باعث می شود تا مبرد در ژنراتور دما پایین به جوش آمده و از محلول جاذب جدا شود با جوشیدن مبرد و جدا شدن آن غلظت محلول جاذب بالا رفته و به ابزوربر باز می گردد. بخار مبرد دما پایین ایجاد شده در ژنراتور دما پایین به کندانسور که در دمای پایین تری قرار دارد می رود علاوه بر این مبرد مایع که در داخل لوله های ژنراتور درجه حرارت پایین چگالش یافته است نیز به داخل کندانسور جریان می یابد. سپس مبرد درون کندانسور و دستگاه انبساط و اواپراتور و ابزوربر به شیوه ای همانند طی مسیر مبرد در چیلر جذبی تک اثره مسیر خود را ادامه می دهد. پمپ ژنراتور دما پایین محلول رقیق جاذب را جهت تلغیظ مجدد به ژنراتور حرارت پایین بر می گرداند این محلول رقیق و خنک برای پیش گرم شدن توسط محلول گرم غلیظ برگشتی از دو ژنراتور از مبدل حرارتی دما پایین عبور می کند. پمپ ژنراتور دما بالا بخشی از محلول میانی را به منظور تلغیظ جدید مجدد از ژنراتور دما پایین پمپ کرده و به ژنراتور دما بالا می فرستد. قسمتی از این محلول میانی خنک برای پیش گرم شدن توسط محلول گرم غلیظ جریانی از ژنراتور دما بالا از مبدل حرارتی دما بالا عبور می نماید. این کار انرژی گرمایی مورد نیاز برای به جوش آمدن مبرد در ژنراتور دما بالا را کاهش میدهد همچنین برای پیش خنک محلول غلیظ برگشتی به ابزوربر نرخ جریان آب خنک کن مورد نیاز در ابزوربر را کاهش می دهد. همه چیلرهای جذبی دو اثره از اجزای پایه مشابه ساخته شده اند: ژنراتور درجه حرارت بالا، ژنراتور درجه حرارت پایین، کندانسور، اواپراتور، ابزوربر و دو عدد مبدل حرارتی محلول و چند عدد پمپ. سه روش معمول وجود دارد که می توان با استفاده از هر کدام از آنها محلول را درون چیلر به گردش درآورد: سری، موازی و سری-مع . سیکل جریان سری-مع در یک سیکل جریان سری-مع محلول رقیق وجی از ابزوربر به ژنراتور دما پایین که در آن تا حدودی غلیظ می شود پمپ می گردد. سپس بخشی از این محلول میانی به ژنراتور دما بالا پمپ شده که ....
ادامه مطلب منابع پیشنهادی: چیلرهای جذبی منابع پیشنهادی: سیستم سرمایش جذبی با مبرد آمونیاک و ماده جاذب آب منابع پیشنهادی: سیستم سرمایش جذبی با مبرد آب و ماده جاذب لیتیم بروماید به نام الله مطمئنا هرکاربر فضای مجازی تا کنون برای یکبار هم که شده طعم پیوستن به یک کمپین را چشیده است.
به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کمپین یا پویش paign همان اطلاعیه، اعلامیه یا پیام دعوت خودمان است منتها این بار به جای اینکه دعوت ها مانند گذشته در دنیای واقعی و با یک سری قواعد مشخص صورت بگیرد، . محورهای سمینار چشم انداز صنعت هوشمندسازی مدارس و افزایش سطح امنیت، رفاه و آسایش جامعه استانداردهای مدیریت هوشمندسازی و بهینه سازی مصرف انرژی تجزیه و تحلیل کارایی و نتایج تجربی پیاده سازی سیستم های هوشمند در مدارس کشور نقش فناوری اطلاعات و ی نرم افزار در توسعه سیستمهای مدیریت هوشمند مباحث نظری و توسعه ای در زمینه هوشمندسازی و تکنیک های شناسایی ساختاری الگو یکپارچه سازی سیستم های کنترلی مدیریت مدارس با نگاه هوشمندسازی تاریخ برگزاری : 22 اردیبهشت ماه سال 1394
محل برگزاری : سالن اجتماعات مرکزی اداره کل آموزش و پرورش یاسوج
زمان : 3 ساعت (9 صبح الی 12 صبح)
شماره تماس جهت ثبت نام و هماهنگی 071-32347838 می باشد.
هزینه سمینار فوق رایگان می باشد. طرح شرکت دانش بنیان کیمیاگران صنعت کبیر، مستقر در مرکز رشد کاشان، در جشنواره و نمایشگاه دوسالانه و نگهداری در صنعت آب و فاضلاب کشور به عنوان "طرح برگزیده" انتخاب و موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس این جشنواره شد.

سید محسن حسینی راوندی

کاشان نیوز : سید محسن حسینی راوندی، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان و نانو مقیاس ، خاطر نشان کرد: این شرکت با ساخت «ماده و سیستم جاذب بوی نامطبوع دریچه های شبکه فاضلاب شهری» در بخش ابداعات، اختراعات و نوآوری این جشنواره برگزیده شده و همچنین مدیر عامل شرکت آبفای کاشان به دلیل حمایت از این طرح نوین، ازطرف قائم مقام نیرو مورد تقدیر و تشکر قرار گرفت. ابوالفضل بیابانی راوندی
به گزارش خبرنگار کاشان نیوز،ابوالفضل بیابانی راوندی مدیر تحقیق و توسعه فناوری این شرکت با بیان خطرات جدی ناشی از استنشاق بوی نامطبوع فاضلاب که حاوی گاز های خطرناکی همچون h2s برای سلامتی شهروندان می باشد، از دست ی به دانش فنی ساخت این ماده جاذب که حاوی ترکیبی از مواد معدنی ارزان قیمت است، خبر داد.


ایشان همچنین اضافه نمود: این سیتسم برای نخستین بار در کشور ساخته و با حمایت شرکت آبفای کاشان به صورت پایلوت در شهرستان کاشان مورد استفاده قرار گرفته است.

بیابانی از طرح جدید شرکت برای تولید نسل جدید این ماده جاذب با فناوری نانو که از بهره وری به مراتب بالاتر از طرح ابت سیستم جاذب برخوردار است، خبرداد و ابراز امیدواری کرد که با حمایت مسئولین شهری به ویژه شرکت آبفای کاشان بتوان این طرح را برای نخستین بار در کشوربه صورت پایلوت در شهرستان کاشان با موفقیت اجرا نمود.

به این لینکها هم مراجعه شود:

طرح شرکت آبفای کاشان برگزیده شد شرکت آبفای کاشان برگزیده جشنواره توانمندیهای آب و فاضلاب کشور شد کاهش دهنده مصرف آب -کشاورزی تحولی نو در صنعت آبیاری کشاورزی یکبار آبیاری برای چند هفته ! هورسان جاذب ، ارائه دهنده جاذب کشاورزی پایه پتاسیمی در خاورمیانه  پلیمرهای فوق جاذب آب می توانند مقادیر زیادی آب ویا محلول آبی را جذب نموده و متورم شوند. این مخازن ذخیره ای کوچک وقتی که در داخل خاک قرار می گیرند، آب حاصل از بارندگی و آبیاری را به خود جذب نموده و از فرونشست آن (leaching) جلوگیری می نمایند. پس از عمل جذب و در اثر خشک شدن محیط، آب داخل پلیمر به تدریج تخلیه می گردد و بدین ترتیب خاک به مدت طولانی و بدون نیاز به آبیاری مجدد مرطوب می ماند. این پلیمرها خنثی و بی اثرند که مصرف آنها در کشاورزی و محیط زیست خطری در پی ندارد.     تلفن مشاوره و فروش:09120805927  تلفن مشاوره و فروش:09120805927  موارد استفاده : این محصول نانو هورسان جهت استفاده در کشاورزی، باغبانی، جنگل کاری، جلوگیری از فرسایش خاک (در زمینهای بیابانی) و تقریبا هر جایی که مربوط به محیط زیست بوده و نیاز به نگهداشت آب می باشد استفاده می شود. این فوق جاذب به دلیل ماهیت غیر سمی آن، حافظ محیط زیست می باشد.    تلفن مشاوره و فروش:09120805927   از مزایای این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: استفاده بهینه از آب (تا 50 درصد صرفه‌جویی درمصرف آب کشاورزی) استفاده بهینه از کود و سموم شیمیایی و پیشگیری از آلودگی آبهای زیرزمینی جلوگیری از تنش‌های ناشی از نوسانات رطوبتی امکان کشت در مناطق بیابانی و کمک به بیابان‌ز و تثبیت شنهای روان امکان کشت در سطوح شیب‌دار پرورش و انتقال نهال با تلفات کم بسترهای کشت قارچ ، هیدروپونیک . بسیاری موارد دیگر برای آشنایی بیشتر با محصول، مشاوره و فروش تماس بگیرید:09120805927 اختصاصی از هایدی پروژه و تحقیق-طراحی و ساخت دستگاه های گاز زیستی- در 35 صفحه-docx با و پر سرعت .
پروژه و تحقیق-طراحی و ساخت دستگاه های گاز زیستی- در 35 صفحه-docx
پروژه و تحقیق-طراحی و ساخت دستگاه های گاز زیستی- در 35 صفحه-docx مقدمه ان آلمانی دارای 15 سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های بیوگاز هستند. در این اثنا، تقریباً 1600 دستگاه بیوگاز در حال فعالیت بوده اند. این، اولاً ناشی از سرمایه گذاری و هزینه های صرف شده برای هر کیلو وات ساعت ارائه شده برای شبکه انرژی عمومی است. به طور کلی، سه نوع مختلف از انواع جاذب ها برای کودهای بی هوازی اصلاح شده و سایر زیرلایه های ورودی آلی، به کار می رود: جاذب های افقی کوچک، انواع بتون عمودی با سایز متوسط و جاذب های فولادی بزرگ عمودی. یک خبره، براساس چند فاکتور – که باید آن ها را پیش از اینکه ی دستگاه های بیوگاز آغاز شود، شناخت - مناسب ترین تکنولوژی فرایند را برمی گزیند. سودمندی تعدادی از طراحی های جاذب بی هوازی برای استفاده در نواحی روستایی پا تان، مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته است. تولید بیوگاز در «دستگاه های عمودی سایر – خانواده بیوگاز» در تابستان افزایش و در زمستان کاهش می یابد که همین ثابت کننده ی نامناسب بودن آن برای نواحی سرد است. از دست رفتن گرما در دستگاه های بیوگاز افقی و منطقه ای، کمتر روی می دهد که این ناشی از سیستم پوششی آب/روغن است. همچنین این ابداعات، از فرسودگی جلوگیری می کند، سبب می شود که آب باران باعث رقیق شدن بیش از حد کود آبه نگردد،دستگاه ها را بهداشتی تر می سازد و در مقایسه با انواع دستگاه های هندی، بو را کاهش می دهد. دستگاه های بیوگاز افقی، در مقایسه با انواع دیگر گران هستند اما برای نواحی که فلات آبی آن ها، مرتفع است، مناسب هستند. دستگاه های بیوگاز چینی، دائماً مشکل نشتی دارند، علاوه بر این، فشار گاز آن ها پایین است. دستگاه های بیوگاز نوع فرانسوی در فصول سرد، کارآمدتر عمل می کنند و برای نواحی که حرارت جوی ان ها به زیر  می رسد، توصیه می گردند. دستگاه های پلاستیکی و چرمی بیوگاز، ارزان ترند اما به سرعت فرسوده می گردند و نمی توان آن ها را توصیه کرد. لغات کلیدی: جاذب هوازی، بیوگاز (گاز زیستی)، انرژی روستایی، طراحی جاذب. مقدمه موسسات مختلف هندی، انواع مختلفی از دستگاه های بیوگاز را ساخته اند که نتیجه در نصب 100000دستگاه داشته است (ایدناتی و اتاریا 1963، سینگ 1971، kvic 1974، سانتاناتان 1975، سوبراماینان 1977). اکثر دستگاه های هندی با آجرها و موتوری با غلتک فولادی ساخته می شوند که روی کودابه جاذب معلق است و برای ذخیره ی بیوگاز استفاده می شود. حدود 7 میلیون دستگاه بیوگاز در چین ساخته شده است. اگرچه آن ها تغییرات بسیاری درمواد ساختاری، شکل و سایز پدید آورده اند، اما طرح اص
با
پروژه و تحقیق-طراحی و ساخت دستگاه های گاز زیستی- در 35 صفحه-docx
سمینار آموزشی آشنایی با روش های نوین بهسازی خاک با حضور رؤسا و کارشناسان ادارات نگهداری استانها، از سوی دبیرخانه مجمع جهانی راه (پیارک) در محل سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، مهران قربانی مدیرکل دفتر توسعه ایمنی راه و حریم با حضور در این سمینار طی سخنانی اظهار داشت: مجمع جهانی راه (پیارک) در دنیا از 100 سال قبل ایجاد شد و در حال حاضر 143 کشور ... لیتوگرافی فرایندی است که ما طی آن صفحه هایی ف ی از جنس آلومینیوم موسوم به زینک را میسازیم. از این صفحه ها در چاپخانه برای استفاده در دستگاه چاپ افست برای انجام عملیات چاپ بر روی کاغذ استفاده مینماییم. بنابر این لیتوگرافی یک مرحله ی واسطه ای در چاپ افست است . فایلهای طراحی شده ابتدا در لیتوگرافی تبدیل به صفحات ف ی شده و سپس این صفحات ب. احتراما، با توجه به ورود دومین مرکز داده کانتینری به استان فارس توسط شرکت مجدی توان کوشا، در این خصوص سمینار تخصصی با عنوان سیستم های مرکز داده سنتی و مدیریت هوشمند مراکز داده کانتینری به همراه بازدید از نمونه اتاق سرور و دیتاسنتر کانتینری در محیط سمینار در حال برگزاری می باشد به پیوست اطلاعات مربوطه خدمتتان ارسال می شود. موضوع سمینار : سمینار تخصصی سیستم های مرکز داده سنتی و مدیریت هوشمند مراکز داده کانتینری زمان برگزاری دوره : 10 آبان ماه 1394 ساعت برگزاری دوره : 9 صبح الی 14به مدت 5 ساعت مکان برگزاری : سالن کنفرانس سازمان اسناد و کتابخانه ملی فارس نحوه ثبت نام : ارائه معرفی نامه کتبی از طرف سازمان ها و شرکت ها ا امی می باشد. هزینه ثبت نام برای هر نفر : رایگان می باشد. توجه : سمینار فوق همراه با اعطای گواهینامه معتبر، برگزاری نمایشگاه اختصاصی و کارگاه آموزشی می باشد. عضو هیات علمی دانشکده شیمی کاشان گفت: پژوهشگران این به با کمک نانوجاذب های مغناطیسی، موفق به خالص سازی پروتئین ها شدند. کاهش دهنده مصرف آب -کشاورزی تحولی نو در صنعت آبیاری کشاورزی یکبار آبیاری برای چند هفته ! هورسان جاذب ، ارائه دهنده جاذب کشاورزی پایه پتاسیمی در خاورمیانه  پلیمرهای فوق جاذب آب می توانند مقادیر زیادی آب ویا محلول آبی را جذب نموده و متورم شوند. این مخازن ذخیره ای کوچک وقتی که در داخل خاک قرار می گیرند، آب حاصل از بارندگی و آبیاری را به خود جذب نموده و از فرونشست آن (leaching) جلوگیری می نمایند. پس از عمل جذب و در اثر خشک شدن محیط، آب داخل پلیمر به تدریج تخلیه می گردد و بدین ترتیب خاک به مدت طولانی و بدون نیاز به آبیاری مجدد مرطوب می ماند. این پلیمرها خنثی و بی اثرند که مصرف آنها در کشاورزی و محیط زیست خطری در پی ندارد.     تلفن مشاوره و فروش:09120805927  تلفن مشاوره و فروش:09120805927  موارد استفاده : این محصول نانو هورسان جهت استفاده در کشاورزی، باغبانی، جنگل کاری، جلوگیری از فرسایش خاک (در زمینهای بیابانی) و تقریبا هر جایی که مربوط به محیط زیست بوده و نیاز به نگهداشت آب می باشد استفاده می شود. این فوق جاذب به دلیل ماهیت غیر سمی آن، حافظ محیط زیست می باشد.    تلفن مشاوره و فروش:09120805927   از مزایای این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: استفاده بهینه از آب (تا 50 درصد صرفه‌جویی درمصرف آب کشاورزی) استفاده بهینه از کود و سموم شیمیایی و پیشگیری از آلودگی آبهای زیرزمینی جلوگیری از تنش‌های ناشی از نوسانات رطوبتی امکان کشت در مناطق بیابانی و کمک به بیابان‌ز و تثبیت شنهای روان امکان کشت در سطوح شیب‌دار پرورش و انتقال نهال با تلفات کم بسترهای کشت قارچ ، هیدروپونیک . بسیاری موارد دیگر برای آشنایی بیشتر با محصول، مشاوره و فروش تماس بگیرید:09120805927 کاهش دهنده مصرف آب -کشاورزی تحولی نو در صنعت آبیاری کشاورزی یکبار آبیاری برای چند هفته ! هورسان جاذب ، ارائه دهنده جاذب کشاورزی پایه پتاسیمی در خاورمیانه  پلیمرهای فوق جاذب آب می توانند مقادیر زیادی آب ویا محلول آبی را جذب نموده و متورم شوند. این مخازن ذخیره ای کوچک وقتی که در داخل خاک قرار می گیرند، آب حاصل از بارندگی و آبیاری را به خود جذب نموده و از فرونشست آن (leaching) جلوگیری می نمایند. پس از عمل جذب و در اثر خشک شدن محیط، آب داخل پلیمر به تدریج تخلیه می گردد و بدین ترتیب خاک به مدت طولانی و بدون نیاز به آبیاری مجدد مرطوب می ماند. این پلیمرها خنثی و بی اثرند که مصرف آنها در کشاورزی و محیط زیست خطری در پی ندارد.     تلفن مشاوره و فروش:09120805927  تلفن مشاوره و فروش:09120805927  موارد استفاده : این محصول نانو هورسان جهت استفاده در کشاورزی، باغبانی، جنگل کاری، جلوگیری از فرسایش خاک (در زمینهای بیابانی) و تقریبا هر جایی که مربوط به محیط زیست بوده و نیاز به نگهداشت آب می باشد استفاده می شود. این فوق جاذب به دلیل ماهیت غیر سمی آن، حافظ محیط زیست می باشد.    تلفن مشاوره و فروش:09120805927   از مزایای این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: استفاده بهینه از آب (تا 50 درصد صرفه‌جویی درمصرف آب کشاورزی) استفاده بهینه از کود و سموم شیمیایی و پیشگیری از آلودگی آبهای زیرزمینی جلوگیری از تنش‌های ناشی از نوسانات رطوبتی امکان کشت در مناطق بیابانی و کمک به بیابان‌ز و تثبیت شنهای روان امکان کشت در سطوح شیب‌دار پرورش و انتقال نهال با تلفات کم بسترهای کشت قارچ ، هیدروپونیک . بسیاری موارد دیگر برای آشنایی بیشتر با محصول، مشاوره و فروش تماس بگیرید:09120805927 همیشه دلم پره حرفه...ولی نمینویسم/ نمیدونم شاید حس میکنم این دنیای مجازی بدجور آدم رو معتاد و وابسته میکنه... هدف زندگیم آرامشه... من از این دنیای ! نمیتونم بهش برسم/یعنی یه جور اثر منفی میذاره روم... این نظر شخصی خودمه/خیلی ها هستن آروم میشن اینجا /ولی من نه : ) دانشجویان گرامی که در نیمسال اول 96-97 سمینار داشته اند این ترم نیازی به ارائه نیست ولی بر روی کیفیت پاو وینتها بر طبق راهنمایی هایی که در فایل سمینار امده است کار کنید تا نمره خوبی از ان بدست اورید. عنوان انگلیسی مقاله: a -based algorithm for finding attractors in synchronous boolean networks عنوان فارسی مقاله: یک الگوریتم مبتنی بر ، برای یافتن جاذب هایی در شبکه های بولی سنکرون(همزمان) فرمت فایل ترجمه شده: word (قابل ویرایش) تعداد صفحات فایل ترجمه شده: 16 برای توضیحات بیشتر و کلیک کنید. سمینار آمبلیوپی رئیس سمینار: محمود جباروند دبیر علمی سمینار: اپتومتریست فرشاد عسکری زاده کمیته علمی: اپتومتریست مسعود می نژاد، اپتومتریست احسان شیر علیوند، محمد رضا اکبری، علی رضا کشتکار جعفری، محمد ی زمان: پنج شنبه 16 مرداد ماه 1393 فوم جاذب صدا یا عایق صوتی، با بهره گیری از جدیدترین فناوری روز، جایگزینی بسیار مناسب برای سایر عایق های سنتی و قدیمی از جمله پشم شیشه، پشم سنگ، یونولیت و کناف و بهترین را ار برای ایجاد محیطی آرام و دلپذیر در محل کار و زندگی است. این محصول در انواع مختلف متناسب با محیط کار و زندگی از وج و ورود صدا به ساختمان دیوار صدا گیر و خارج آن جلو. برنامه زمانی سمینار ترم 2-93-92 به شرح زیر می باشد. پنج شنبه 93/7/24 - مراجعه حضوری دانشجویان جهت گزارش از روند سمینار ساعت 15-16 پنج شنبه 93/8/08 - ارسال متن سمینارها طبق فرمت پایان نامه های و ارائه حضوری فایل ارائه در فرمت ppt یا فرمت مشابه ساعت 15-16 و برنامه ریزی برای ارائه سمینار در هفته بعد پنج شنبه 93/8/15 - ارائه سمینارها در زمان 20-15 دقیقه و اعلام . موسسه فرهنگی و هنری د ده هنری سیمرغ با همکاری اداره کل ارشاد ی شهرستان اهواز و جهاد ی اهواز در نظر دارد سمیناری در زمینه عکاسی برای اولین بار در استان خوزستان با حضور اساتید استانی رشته عکاسی با عنوان " اولین سمینار و کارگاه آموزش عکاسی کاربردی " با محوریت نگاه خلاقانه در عکاسی با حضور حسن جلودار در تاریخ 8/3/1393 در تالار اجتماعات مرکز.  سلام سمینار کاربرد لیزر در پزشکی با حضور چند تن از سخنرانان از خوارزمی این هفته برگزار خواهد شد. پوستر سمینار فایل سمینار باید در دو قالب word و powerpoint آماده گردد. فایل word شامل کلیه مطالب سمینار شما و فایل powerpoint بصورت خلاصه صرفا جهت ارائه شما در جلسه می باشد( مدت زمان ارائه 20 دقیقه .) بدیهی است تسلط دانشجو بر مطالب سمینار خود در پاسخگویی وی به سوالات مطرح شده در جلسه کمک شایانی خواهد نمود. سلام دوستان عین متن دریافتی از جمالی برای درس سمینار را به اطلاعتان میرسانم: دانشجویانی که درس سمینار دارند حداکثر تا 25 اردیبهشت فرصت دارند گزارش خود را تحویل دهند. هر نوع هماهنگی از طریق ایمیل زیر صورت بگیرد: [email protected]