سمینار مجازی جاذب ها

به نقل از خبرگزاریها در مورد سمینار مجازی جاذب ها : ادم ها یک وقتایی یک اشتباهی میکنه که نمیشه به عقب برگشت واون اشتباه رو پاک کرد اشتباه من این بود که وارد دنیای مجازی شدم شاید بزرگترین اشتباه زندگیم باشه من نمیدونستم احساسات ادمای مجازی فرق میکنه ادمای مجازی خیلی راحت میتونن دل همو بشکنن اشتباه من این بود که دنیای مجازی رو وارد دنیای شخصی خودم من فک نمی یه مرد گریه ه ولی دنیای مجا.
پلیمرهای جاذب ، مواد صد در صد آلی هستند که قادرند به طریق فیزیکی و شیمیایی از دهها تا هزاران برابر وزن خود آب یا محلول های آبی را جذب کنند. بر خلاف موادی چون اسفنج که جذب آب در آنها فیزیکی است ، جذب شیمیایی آب سبب می شود که آب به مدت طولانی حتی تحت فشار در داخل این پلیمرها حفظ شود. این انبارهای کوچک مولکولی وقتی...
بقیه در ادامه م. پاو وینت مقبره ارسلان جاذب مشهد پاو وینت مقبره ارسلان جاذب مشهد دسته: معماری
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 1035 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 34
پاو وینت مقبره ارسلان جاذب مشهد شامل 34 اسلاید (ویژه رشته های ی معماری) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاو وینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاو وینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاو وینت ، اقدام به ید آن نمایید
 ید پاو وینت مقبره ارسلان جاذب مشهد
پاو وینت مقبره ارسلان جاذب مشهد شامل 34 اسلاید (ویژه رشته های ی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاو وینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاو وینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاو وینت ، اقدام به ید آن نمایید.


مقدمه: ارسلان جاذب از ان سلطان مسعود غزنوی و شیفتگان فردوسی بوده است. مقبره ارسلان جاذب، در استان اسان رضوی، کیلومتر 35 جاده مشهد- فریمان، روستای سنگ بست قرار گرفتهبنا مقبره ارسلان جاذب، حکمران توس، در دوره سلطان محمود غزنوی است، که اهل محل آن را مقبره "ایاز" می خوانند. ارسلان جاذب، در دوره حکمرانی خویش، این مقبره را برای خود ساخته است. او در زمان سلطان مسعود غزنوی مقبره ای نیز بر مزار فردوسی بنا کرد.

فهرست: مقدمه
معماری بنا . عنوان: مقبره ارسلان جاذب مشهد فرمت: پاو وینت تعداد صفحات: 34 اسلاید ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر . تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاو وینت: مقبره ارسلان جاذب مشهد, پاو وینت مقبره ارسلان جاذب مشهد, پاو وینت مقبره ارسلان جاذب مشهد,
 ید برچسب ها : پاو وینت مقبره ارسلان جاذب مشهد , مقبره ارسلان جاذب مشهد , پاو وینت مقبره ارسلان جاذب مشهد , پاو وینت مقبره ارسلان جاذب مشهد , مقبره ارسلان جاذب , پاو وینت مقبره ارسلان جاذب , پاو وینت مقبره ارسلان جاذب , معماری , پاو وینت معماری , پاو وینت معماری , معماری داخلی , پاو وینت معماری داخلی , پاو وینت معماری داخلی , ی معماری , پاو وینت ی معماری کتاب «نظری بر وضعیت فضای مجازی همسایگان ایران» با تاکید بر پایش شبکه های اجتماعی و زیرساخت به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات ی، منتشر شد.
به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کتاب «نظری بر وضعیت فضای مجازی همسایگان ایران» نتیجه اولین فاز مطالعاتی در حوزه رصد و شناسایی فضای مجازی بین الملل در بنیاد شه . زابل موفق به طراحی و تولید نوعی نانوذرات جاذب به منظور است اج مقادیر کم اورانیوم از محیط های آبی شدند. افتخاری برای یک سیستان/ است اج اورانیوم از آب با نانوذرات جاذب+کانون سیدالساجدین بندرترکمن مصطفی خواجه دانشیار گروه شیمی زابل در گفت و گو با خبرنگار علمی عصر هامون با اشاره به است اج اورانیوم از آب با طراحی نانوذرات جاذب گفت: حضور مواد اورانیومی در آب ها و پساب های صنعتی یکی از معضلات کشور های رو به توسعه است که اهمیت پاک سازی این مواد از منابع آبی روز به روز به در حال افزایش است.
وی ادامه داد: این مواد در جریان های آبی و غیر آبی وجی از راکتورهای هسته ای، به مقدار کم یافت می شود. اما همین مقادیر کم هم می تواند بسیار خطرناک باشد. لذا این جریان های وجی باید قبل از دفع تا حد ممکن عاری از هر گونه اورانیوم شوند تا از مضرات زیست محیطی آن جلوگیری شود.
خواجه افزود: نانوذرات ا یدروی با توجه به خواص نیمه رسانایی خود، می تواند به عنوان یک نانوجاذب مؤثر مورد مصرف قرار گیرد و با این حال برای افزایش هر چه بیشتر خواص آن ها، می توان این نانوذرات را همراه با کیتوسان به صورت هیبریدی استفاده کرد.
عضو بسیج اساتید زابل گفت: در این کار پژوهشی، ابتدا جاذب نانوذرات ا ید روی/کیتوسان به روش رسوب گیری تهیه شد و سپس یک محفظه ی نگه دارنده (cartridge) به وسیله ی این جاذب پرشد.
خواجه در ادامه افزود: با عبور محلول حاوی اورانیوم از این محفظه، عمل جذب اورانیوم به وسیله ی جاذب صورت گرفت و بعد از جذب، عمل است اج اورانیوم از جاذب با حلال شوینده ی بنزن انجام شد ودر نهایت عمل تعیین میزان اورانیوم است اج شده با دستگاه طیف سنجی ماوراء بنفش-مرئی صورت گرفت.
وی خاطر نشان کرد: بعد از بهینه سازی فرآیند، عمل است اج اورانیوم از نمونه های حقیقی (شامل آب های مختلف) انجام گرفت که نتایج نشان دهنده ی است اج بالغ بر 94/5 درصد از اورانیوم از محیط آبی است.
دانشیار گروه شیمی زابل با اشاره به اینکه در کنار حد تشخیص پایین این نانوجاذب ها، می توان به تغلیظ بسیار بالاتری از روش های دیگر ذکر شده در منابع معتبر، اشاره کرد،عنوان کرد: نتایج آزمایشات نشان می دهد که ضریب تغلیظ برای روش حاضر 125 است واین در حالی است که ضریب تغلیظ برای روش های میکرواست اج مایع-مایع پخشی، فاز جامد سیلیکاژل و فاز جامد پلیمری به ترتیب برابر با 11، 50 و 108 گزارش شده است.
انتهای پیام/ 7250 منبع:http://www.asrehamoon.ir اختصاصی از هایدی مقاله با عنوان پارامتر های موثر بر جداسازی نیتروژن از هوا به روش جذب سطحی با تناوب فشار بر روی جاذب غربال مولکولی کربن با و پر سرعت .
 مقاله با عنوان پارامتر های موثر بر جداسازی نیتروژن از هوا به روش جذب سطحی با تناوب فشار بر روی جاذب غربال مولکولی کربن
 مقاله با عنوان پارامتر های موثر بر جداسازی نیتروژن از هوا به روش جذب سطحی با تناوب فشار بر روی جاذب غربال مولکولی کربن مقاله با عنوان پارامتر های موثر بر جداسازی نیتروژن از هوا به روش جذب سطحی با تناوب فشار بر روی جاذب غربال مولکولی کربن   آماده می باشد   قیمت در سیویلیکا 3000 تومان نویسندگان : 1- سارا سپهری   دانشجوی کارشناسی ارشد ی شیمی تربیت مدرس  2- جعفر توفیقی   بخش ی شیمی تربیت مدرس 3- مسعود فرحی  دانشیار بخش ی شیمی خلیج فارس 4- وحید پیروز قر    دانشجوی ی ی شیمی تربیت مدرس
با
مقاله با عنوان پارامتر های موثر بر جداسازی نیتروژن از هوا به روش جذب سطحی با تناوب فشار بر روی جاذب غربال مولکولی کربن
برای استفاده بهینه از آب باران باید این آب ها را به محفظه خاص جاذب هدایت کرد. یکی از کارهایی که باید در این باره انجام شود این است که این آب که در بام و حیاط و نورگیرها به دام می افتند باید جمع اوری بشوند. اهمیت موضوع در این است که این لوله ها که برای جمع اوری آب باران مورد استفاده قرار می گیرد نباید به درون فاضلاب خانگی هدایت شوند. انتقال آب باران به درون فاضلاب های شهری درست نیست و دارای مجوز نیست و باید این آب به طور جداگانه ذخیره و به محفظه های جاذب هدایت بشود. لوله های پلی اتیلن و جمع آوری اب باران گروه علمی: دانشمندان در تحقیقی جدید ادعا می کنند عضو جدیدی در بدن انسان کشف کرده اند که در حقیقت به عنوان جاذب شوک عمل می کند. این عضو احتمالا بزرگترین عضو بدن باشد. امین الدین حاجی پژوهشگر صنعتی کبیر با استفاده از الیاف پلی پرو پیلن و نانو دندریمرها نوعی نانو جاذب ارائه کرد که قادر به جداسازی رنگ از محلول در مدت 5 دقیقه است.
حاجی مجری این طرح با اشاره به کاربردهای نتایج این تحقیقات در حوزه های مختلف از قبیل پزشکی، گفت: این محصول و محصولات مشابه تهیه شده بر پایه این روش میتوانند برای دارو رسانی و رهایش تدریجی دارو، تهیه منسوجات معطر و ضد باکتری، سنتر نانوذرات با سایز کنترل شده و ... استفاده شوند. همشهری آنلاین: وینسنت کالبو معمار فرانسوی می خواهد سازه هایش چیزی فراتر از یک ساختمان معمولی باشند، سازه هایی کم مصرف و جاذب کربن برای مقابله با گرمایش جهانی. پاور پوینت نانوجاذب ها این پاور پوینت مربوط به درس سمینار کارشناسی ارشد رشته فیزیک زمینه نانو می باشد  پاور پوینت نانوجاذب ها نانو جاذب ها فرایند جداسازی مزایای نانوجاذب ها کاربرد نانوجاذب ها دسته بندی فیزیک فرمت فایل pptx حجم فایل 1951 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 40 این پاور پوینت دارای 40 اسلاید می باشد که حاوی اطلاعات کاملی از تعریف نانو جاذب ها، انواع و نحوه عملکردشان، کاربردهایشان و مزایای آن ها می باشد.  پاور پوینت نانوجاذب ها حسن سبحانی اقتصاددان در کانال تلگرام خود نوشت:نقدینگی در سال های اخیر، از طریق خلق پول بانکی و نرخ های بهره بالا و جاذب، به مثابه آبی حجیم، پشت سدی تحقیقا شکننده،تجمیع و آثار م ب آن اقتصاد ایران را در بر گرفته است. مخترعان ایرانی موفق به تولید پودر جاذب ایرانی شدند که خاصیت جذب بالای مایعات را در وسیله های بهداشتی دارد. رباط سنگ بَست فریمان میراث دار کهن ترین کتیبه های قرآنی موجود در ایران با قدمت هزار سال از دوره غزنویان است. به گزارش سایت مشهد فوری، مجموعه تاریخی سنگ بست که مقبره ارسلان جاذب، والی توس در عهد غزنویان در آنجا واقع است، شهری با قدمت بیش از هزار سال است. این شهر در مسیر راه ابریشم و از چهار طرف بین ای مهمی مثل هرات و نیشابور قرار داشت. با سلام جهت برگزاری سمینار تصمیم گرفته شد که کمیته های علمی و اجرایی تشکیل گردد و با توجه به اینکه این سمینار به درخواست اداره تجهیزات ناوبری میباشد ، مسئولین هر دو کمیته نیز از این اداره تعیین گردیدند . مسئول کمیته علمی جناب آقای پرتو میباشد. مسئول کمیته اجرایی جناب آقای مدرس زاده میباشد. دانشمندان ملّی سنگاپور ، با مواد همیشه در دسترس ، یعنی پوست سیب و سیب زمینی ، روش تازه ای برای تصفیه ی آب را ابداع د . این روش برای مناطقی از دنیا که الکتریسیته ی کافی را برای تصفیه ی آب در اختیار ندارند ، بسیار مهم است . این روش علاوه بر هزینه های کم ، کمترین اثر منفی را بر محیط زیست دارد . سیب زمینی دومین غده ی خوراکی پرمصرف در دنیا است. شخصیت جاذب شهید حسین ازی هر تازه واردی را در لشکر حسین (ع) ماندگار می کرد؛ آنقدر دوست داشتنی بود که هر فرمانی می داد همه ها با جان و دل اجرا می د. محورهای سمینار : آشنایی با مفاهیم هوشمند سازی
سیستم های عامل و نرم افزارهای پایه
سیستمهای اطلاعاتی و فناوری وب
مباحث نوین و مت وژی های جدید در توسعه هوشمندسازی
ی نرم افزار و سخت افزار
معماری سازمانی و ی نرم افزار
نگهداری، آزمایش و توسعه فناوری های توزیع شده
یکپارچه سازی سیستم های کنترلی مدیریت مدارس با نگاه هوشمندسازی

زمان برگزاری : تاریخ برگزاری : 24 آذر ماه سال 1394
محل برگزاری : سالن اجتماعات آموزش و پرورش گله دار
زمان : 5 ساعت (9 صبح الی 14)
شماره تماس جهت ثبت نام و هماهنگی 071-32347838 می باشد.
هزینه سمینار فوق رایگان می باشد. دانشجویانی که درس سمینار را با اینجانب در نیمسال دوم 93-94 انتخاب نموده اند، به اطلاع می رساند زمان ارائه سمینار تا پایان آبان ماه می باشد. دانشجویان محترم ضرورت دارد تا در روز ارائه سمینار فایلهای وورد و پاو ینت کار خود را بر روی یک سی دی تحویل فرمایند. جدیدترین مدل فرش اتاق کودک سال 2016 + تصاویرفرش علاوه بر اینکه اتاق کودک را گرم نگه می دارد بعنوان جاذب صدا هم عمل می کند که در اتاق کودک امری مهم است. استفاده از مدل  قالی و فرش روشن، فضای زیبایی در دکوراسیون اتاق بوجود می آورد و به شما برای داشتن فضایی سرگرم کننده و شاد کمک زیادی می کنند. در […]جدیدترین مدل فرش اتاق کودک سال 2016فرش عل. کاهش دهنده مصرف آب -کشاورزی تحولی نو در صنعت آبیاری کشاورزی یکبار آبیاری برای چند هفته ! هورسان جاذب ، ارائه دهنده جاذب کشاورزی پایه پتاسیمی در خاورمیانه  پلیمرهای فوق جاذب آب می توانند مقادیر زیادی آب ویا محلول آبی را جذب نموده و متورم شوند. این مخازن ذخیره ای کوچک وقتی که در داخل خاک قرار می گیرند، آب حاصل از بارندگی و آبیاری را به خود جذب نموده و از فرونشست آن (leaching) جلوگیری می نمایند. پس از عمل جذب و در اثر خشک شدن محیط، آب داخل پلیمر به تدریج تخلیه می گردد و بدین ترتیب خاک به مدت طولانی و بدون نیاز به آبیاری مجدد مرطوب می ماند. این پلیمرها خنثی و بی اثرند که مصرف آنها در کشاورزی و محیط زیست خطری در پی ندارد.     تلفن مشاوره و فروش:09120805927  تلفن مشاوره و فروش:09120805927  موارد استفاده : این محصول نانو هورسان جهت استفاده در کشاورزی، باغبانی، جنگل کاری، جلوگیری از فرسایش خاک (در زمینهای بیابانی) و تقریبا هر جایی که مربوط به محیط زیست بوده و نیاز به نگهداشت آب می باشد استفاده می شود. این فوق جاذب به دلیل ماهیت غیر سمی آن، حافظ محیط زیست می باشد.    تلفن مشاوره و فروش:09120805927   از مزایای این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: استفاده بهینه از آب (تا 50 درصد صرفه‌جویی درمصرف آب کشاورزی) استفاده بهینه از کود و سموم شیمیایی و پیشگیری از آلودگی آبهای زیرزمینی جلوگیری از تنش‌های ناشی از نوسانات رطوبتی امکان کشت در مناطق بیابانی و کمک به بیابان‌ز و تثبیت شنهای روان امکان کشت در سطوح شیب‌دار پرورش و انتقال نهال با تلفات کم بسترهای کشت قارچ ، هیدروپونیک . بسیاری موارد دیگر برای آشنایی بیشتر با محصول، مشاوره و فروش تماسبگیرید:09120805927
مصرف بالای سدیم می تواند در تعادل آب بدن اختلال ایجاد کند و همچنین به کم آبی بدن منجر شود. نمک جاذب رطوبت است و همچنین می تواند به احتباس آب و نفخ منجر شود. ادامه مطلب دانشجویانی که واحد سمینار رو با آقای بابازاده ، اخذ نموده اند، حتما از طریق ایمیل به ایشان ، نسبت به تعیین موضوع سمینار خود اقدام کنند. به تمام ایمیل های دریافتی پاسخ داده می شود. عدم دریافت پاسخ، به معنای عدم دریافت ایمیل می باشد و لازم است دانشجویان مجددا ارسال کنند. امسال مسئولین سازمان سنجش خیلی روی سامانه انتخاب رشته مجازی مانور دادند امروزم رو سایت گذاشتند .همون بسته های راهنمایی که تو ئست قبل گفتم دوست داشتید روی گزینه های زیر کلیک کنید راهنمای انتخاب رشته مجازی آزمون سراسری سال 1393سیستم ید سریال اعتباری جهت استفاده در سیستم راهنمای انتخاب رشته مجازی سراسری 93 امروزه به دلیل اثبات اثرات خطرناک اشعه های آفتاب، استفاده از محصولات ضد آفتاب بسیار رایج شده است. محصولات ضد آفتاب با مواد جاذب نور فرابنفش خورشید، می تواند در جلوگیری از ت یب پوست به وسیله ی نور خورشید موثر باشند. عنوان اصلی لاتین : improving light fastness of reactive dyed cotton fabric with antioxidant and uv absorbers
عنوان اصلی فارسی مقاله: بهبود ثبات نوری پارچه پنبه ای رنگ شده با رنگ راکتیو با آنتی ا یدان و جاذب های اشعه ماوراء بنفش.
مرتبط با رشته های : شیمی - نساجی
نوع فایل ترجمه : ورد آفیس(که دارای امکان ویرایش می باشد)
تعداد صفحات فایل ترجمه شده: 8 صفحه
کلمات کلیدی مربوطه با این مقاله: آنتی ا یدان، پارچه پنبه ای، رنگرزی، ثبات نوری، رنگ های راکتیو، جاذب های uv برای دریافت رایگان نسخه انگلیسی این مقاله اینجا کلیک نمایید _______________________________________بخشی از ترجمه: نمونه های پارچه پنبه ای با رنگ های c.i. reactive yellow 84 ، c.i. reactive red 22 و c.i reactive blue 19 رنگرزی شد و اثر چند آنتی ا یدان و جاذب uv معمول، به منظور بهبود خواص ثبات نوری مورد بررسی قرار گرفت. آنتی ا یدان هایی مانند گالیک اسید، ویتامین c و کافئیک اسید و جاذب های uv مانند 2- هیدرو ی بنزوفنون و فنیل سالیسیلات به روش رمق کشی روی پارچه پنبه ای رنگ شده با رنگ راکتیو به کار گرفته شد. سپس نمونه های عمل شده، بر اساس استانداردهای بین المللی از نظر خواص ثبات نوری بررسی شد. نتایج به دست آمده هیچ گونه تغییری را در عمق رنگی نمونه ها پس از عملیات بعدی نشان نداد. در تمامی موارد، استفاده از جاذب های uv یا آنتی ا یدان ها باعث بهبود در خواص ثبات نوری نمونه ها شد. بهترین نتیجه در افزایش ثبات نوری در کاربرد ویتامین c مشاهده شد.

جهت محصول اینجا کلیک نمایید
بخشی از مقاله انگلیسی
the phenyl salicylate shows its effectiveness to a light-catalyzed rearran ent that converts it to 2-hydroxybenzophenone (fig. 2b). unfortunately, other products are also formed, and the conversion to effective stabilizers is only 50-70% efficient. our study shows that the phenyl salicylate is inefficient in all the given cases. the poor light fastness of the three reactive dyes is established beyond question. nevertheless, the use of some additives can improve this default of reactive dyes. the uv light is an important cause in the fading of practically all dyes, in the weakening of fibres and fabrics, and in the p odegradation of many other substances. uv absorbers and antioxidant molecules have been applied to many substances and are found successful in many cases in neutralizing the destructive attack of uv light. however, many more studies on their application to fibres will be necessary before maximum effectiveness can be attained.
ملاحظات سیاستگذاری فضای مجازی در کشور فضای مجازی محل امتحان ها و تکلیف های جدید ماست؛ امتحاناتی که ماهیت متفاوتی نسبت به دیگر آزمایش های آدم ها، در قرون و اعصار گذشته ندارد، ولی متناسب با وضعیت انسان معاصر مختصات خاصی پیدا کرده است. همچون تمام امتحانات دنیا، نه می توان کاملاً آن را کنار گذاشت و نه می توان به راحتی از آسیب هایش در امان بود. همۀ دنیا همینطور است. به نام الله مطمئنا هرکاربر فضای مجازی تا کنون برای یکبار هم که شده طعم پیوستن به یک کمپین را چشیده است.
به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کمپین یا پویش paign همان اطلاعیه، اعلامیه یا پیام دعوت خودمان است منتها این بار به جای اینکه دعوت ها مانند گذشته در دنیای واقعی و با یک سری قواعد مشخص صورت بگیرد، . محورهای سمینار چشم انداز صنعت هوشمندسازی مدارس و افزایش سطح امنیت، رفاه و آسایش جامعه استانداردهای مدیریت هوشمندسازی و بهینه سازی مصرف انرژی تجزیه و تحلیل کارایی و نتایج تجربی پیاده سازی سیستم های هوشمند در مدارس کشور نقش فناوری اطلاعات و ی نرم افزار در توسعه سیستمهای مدیریت هوشمند مباحث نظری و توسعه ای در زمینه هوشمندسازی و تکنیک های شناسایی ساختاری الگو یکپارچه سازی سیستم های کنترلی مدیریت مدارس با نگاه هوشمندسازی تاریخ برگزاری : 22 اردیبهشت ماه سال 1394
محل برگزاری : سالن اجتماعات مرکزی اداره کل آموزش و پرورش یاسوج
زمان : 3 ساعت (9 صبح الی 12 صبح)
شماره تماس جهت ثبت نام و هماهنگی 071-32347838 می باشد.
هزینه سمینار فوق رایگان می باشد. کاهش دهنده مصرف آب -کشاورزی تحولی نو در صنعت آبیاری کشاورزی یکبار آبیاری برای چند هفته ! هورسان جاذب ، ارائه دهنده جاذب کشاورزی پایه پتاسیمی در خاورمیانه  پلیمرهای فوق جاذب آب می توانند مقادیر زیادی آب ویا محلول آبی را جذب نموده و متورم شوند. این مخازن ذخیره ای کوچک وقتی که در داخل خاک قرار می گیرند، آب حاصل از بارندگی و آبیاری را به خود جذب نموده و از فرونشست آن (leaching) جلوگیری می نمایند. پس از عمل جذب و در اثر خشک شدن محیط، آب داخل پلیمر به تدریج تخلیه می گردد و بدین ترتیب خاک به مدت طولانی و بدون نیاز به آبیاری مجدد مرطوب می ماند. این پلیمرها خنثی و بی اثرند که مصرف آنها در کشاورزی و محیط زیست خطری در پی ندارد.     تلفن مشاوره و فروش:09120805927  تلفن مشاوره و فروش:09120805927  موارد استفاده : این محصول نانو هورسان جهت استفاده در کشاورزی، باغبانی، جنگل کاری، جلوگیری از فرسایش خاک (در زمینهای بیابانی) و تقریبا هر جایی که مربوط به محیط زیست بوده و نیاز به نگهداشت آب می باشد استفاده می شود. این فوق جاذب به دلیل ماهیت غیر سمی آن، حافظ محیط زیست می باشد.    تلفن مشاوره و فروش:09120805927   از مزایای این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: استفاده بهینه از آب (تا 50 درصد صرفه‌جویی درمصرف آب کشاورزی) استفاده بهینه از کود و سموم شیمیایی و پیشگیری از آلودگی آبهای زیرزمینی جلوگیری از تنش‌های ناشی از نوسانات رطوبتی امکان کشت در مناطق بیابانی و کمک به بیابان‌ز و تثبیت شنهای روان امکان کشت در سطوح شیب‌دار پرورش و انتقال نهال با تلفات کم بسترهای کشت قارچ ، هیدروپونیک . بسیاری موارد دیگر برای آشنایی بیشتر با محصول، مشاوره و فروش تماس بگیرید:09120805927 ۴ الی ۵ شهریور ۱۳۹۳- سمینار کنترل غیردارویی فشارخون- شاهرود ۵ الی ۶ شهریور ۱۳۹۳- سمینار پزشکی ورزشی بانوان- گرگان ۶ الی ۶ شهریور ۱۳۹۳- کنفرانس تازه های اختلالات انعقادی و ترانسفیوژن در جراحی قلب- تهران ۶ الی ۷ شهریور ۱۳۹۳- سمینار تازه های تشخیص و درمان بیماری های پوست- تهران ۸ الی ۹ شهریور ۱۳۹۳- کارگاه مراقبت پای دیابتی برای پرستارا. کاهش دهنده مصرف آب -کشاورزی تحولی نو در صنعت آبیاری کشاورزی یکبار آبیاری برای چند هفته ! هورسان جاذب ، ارائه دهنده جاذب کشاورزی پایه پتاسیمی در خاورمیانه  پلیمرهای فوق جاذب آب می توانند مقادیر زیادی آب ویا محلول آبی را جذب نموده و متورم شوند. این مخازن ذخیره ای کوچک وقتی که در داخل خاک قرار می گیرند، آب حاصل از بارندگی و آبیاری را به خود جذب نموده و از فرونشست آن (leaching) جلوگیری می نمایند. پس از عمل جذب و در اثر خشک شدن محیط، آب داخل پلیمر به تدریج تخلیه می گردد و بدین ترتیب خاک به مدت طولانی و بدون نیاز به آبیاری مجدد مرطوب می ماند. این پلیمرها خنثی و بی اثرند که مصرف آنها در کشاورزی و محیط زیست خطری در پی ندارد.     تلفن مشاوره و فروش:09120805927  تلفن مشاوره و فروش:09120805927  موارد استفاده : این محصول نانو هورسان جهت استفاده در کشاورزی، باغبانی، جنگل کاری، جلوگیری از فرسایش خاک (در زمینهای بیابانی) و تقریبا هر جایی که مربوط به محیط زیست بوده و نیاز به نگهداشت آب می باشد استفاده می شود. این فوق جاذب به دلیل ماهیت غیر سمی آن، حافظ محیط زیست می باشد.    تلفن مشاوره و فروش:09120805927   از مزایای این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: استفاده بهینه از آب (تا 50 درصد صرفه‌جویی درمصرف آب کشاورزی) استفاده بهینه از کود و سموم شیمیایی و پیشگیری از آلودگی آبهای زیرزمینی جلوگیری از تنش‌های ناشی از نوسانات رطوبتی امکان کشت در مناطق بیابانی و کمک به بیابان‌ز و تثبیت شنهای روان امکان کشت در سطوح شیب‌دار پرورش و انتقال نهال با تلفات کم بسترهای کشت قارچ ، هیدروپونیک . بسیاری موارد دیگر برای آشنایی بیشتر با محصول، مشاوره و فروش تماس بگیرید:09120805927 سمینار آموزشی آشنایی با روش های نوین بهسازی خاک با حضور رؤسا و کارشناسان ادارات نگهداری استانها، از سوی دبیرخانه مجمع جهانی راه (پیارک) در محل سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، مهران قربانی مدیرکل دفتر توسعه ایمنی راه و حریم با حضور در این سمینار طی سخنانی اظهار داشت: مجمع جهانی راه (پیارک) در دنیا از 100 سال قبل ایجاد شد و در حال حاضر 143 کشور ... کاهش دهنده مصرف آب -کشاورزی تحولی نو در صنعت آبیاری کشاورزی یکبار آبیاری برای چند هفته ! هورسان جاذب ، ارائه دهنده جاذب کشاورزی پایه پتاسیمی در خاورمیانه  پلیمرهای فوق جاذب آب می توانند مقادیر زیادی آب ویا محلول آبی را جذب نموده و متورم شوند. این مخازن ذخیره ای کوچک وقتی که در داخل خاک قرار می گیرند، آب حاصل از بارندگی و آبیاری را به خود جذب نموده و از فرونشست آن (leaching) جلوگیری می نمایند. پس از عمل جذب و در اثر خشک شدن محیط، آب داخل پلیمر به تدریج تخلیه می گردد و بدین ترتیب خاک به مدت طولانی و بدون نیاز به آبیاری مجدد مرطوب می ماند. این پلیمرها خنثی و بی اثرند که مصرف آنها در کشاورزی و محیط زیست خطری در پی ندارد.     تلفن مشاوره و فروش:09120805927  تلفن مشاوره و فروش:09120805927  موارد استفاده : این محصول نانو هورسان جهت استفاده در کشاورزی، باغبانی، جنگل کاری، جلوگیری از فرسایش خاک (در زمینهای بیابانی) و تقریبا هر جایی که مربوط به محیط زیست بوده و نیاز به نگهداشت آب می باشد استفاده می شود. این فوق جاذب به دلیل ماهیت غیر سمی آن، حافظ محیط زیست می باشد.    تلفن مشاوره و فروش:09120805927   از مزایای این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: استفاده بهینه از آب (تا 50 درصد صرفه‌جویی درمصرف آب کشاورزی) استفاده بهینه از کود و سموم شیمیایی و پیشگیری از آلودگی آبهای زیرزمینی جلوگیری از تنش‌های ناشی از نوسانات رطوبتی امکان کشت در مناطق بیابانی و کمک به بیابان‌ز و تثبیت شنهای روان امکان کشت در سطوح شیب‌دار پرورش و انتقال نهال با تلفات کم بسترهای کشت قارچ ، هیدروپونیک . بسیاری موارد دیگر برای آشنایی بیشتر با محصول، مشاوره و فروش تماس بگیرید:09120805927 عضو هیات علمی دانشکده شیمی کاشان گفت: پژوهشگران این به با کمک نانوجاذب های مغناطیسی، موفق به خالص سازی پروتئین ها شدند. کاهش دهنده مصرف آب -کشاورزی تحولی نو در صنعت آبیاری کشاورزی یکبار آبیاری برای چند هفته ! هورسان جاذب ، ارائه دهنده جاذب کشاورزی پایه پتاسیمی در خاورمیانه  پلیمرهای فوق جاذب آب می توانند مقادیر زیادی آب ویا محلول آبی را جذب نموده و متورم شوند. این مخازن ذخیره ای کوچک وقتی که در داخل خاک قرار می گیرند، آب حاصل از بارندگی و آبیاری را به خود جذب نموده و از فرونشست آن (leaching) جلوگیری می نمایند. پس از عمل جذب و در اثر خشک شدن محیط، آب داخل پلیمر به تدریج تخلیه می گردد و بدین ترتیب خاک به مدت طولانی و بدون نیاز به آبیاری مجدد مرطوب می ماند. این پلیمرها خنثی و بی اثرند که مصرف آنها در کشاورزی و محیط زیست خطری در پی ندارد.     تلفن مشاوره و فروش:09120805927  تلفن مشاوره و فروش:09120805927  موارد استفاده : این محصول نانو هورسان جهت استفاده در کشاورزی، باغبانی، جنگل کاری، جلوگیری از فرسایش خاک (در زمینهای بیابانی) و تقریبا هر جایی که مربوط به محیط زیست بوده و نیاز به نگهداشت آب می باشد استفاده می شود. این فوق جاذب به دلیل ماهیت غیر سمی آن، حافظ محیط زیست می باشد.    تلفن مشاوره و فروش:09120805927   از مزایای این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: استفاده بهینه از آب (تا 50 درصد صرفه‌جویی درمصرف آب کشاورزی) استفاده بهینه از کود و سموم شیمیایی و پیشگیری از آلودگی آبهای زیرزمینی جلوگیری از تنش‌های ناشی از نوسانات رطوبتی امکان کشت در مناطق بیابانی و کمک به بیابان‌ز و تثبیت شنهای روان امکان کشت در سطوح شیب‌دار پرورش و انتقال نهال با تلفات کم بسترهای کشت قارچ ، هیدروپونیک . بسیاری موارد دیگر برای آشنایی بیشتر با محصول، مشاوره و فروش تماس بگیرید:09120805927 سلام. کلاس سمینار در مسائل بازاری هوشمند هفته آینده - 6 دی - آ ین مهلت برای ارایه سمینار می باشد. بدیهی است دانشجویی که در سر کلاس ارایه سمینار ندهد، فرض می شود از 5 نمره سمینار چشم پوشی کرده و نمره ارائه وی صفر لحاظ می شود. لطفا اطلاع رسانی شود کاهش دهنده مصرف آب -کشاورزی تحولی نو در صنعت آبیاری کشاورزی یکبار آبیاری برای چند هفته ! هورسان جاذب ، ارائه دهنده جاذب کشاورزی پایه پتاسیمی در خاورمیانه  پلیمرهای فوق جاذب آب می توانند مقادیر زیادی آب ویا محلول آبی را جذب نموده و متورم شوند. این مخازن ذخیره ای کوچک وقتی که در داخل خاک قرار می گیرند، آب حاصل از بارندگی و آبیاری را به خود جذب نموده و از فرونشست آن (leaching) جلوگیری می نمایند. پس از عمل جذب و در اثر خشک شدن محیط، آب داخل پلیمر به تدریج تخلیه می گردد و بدین ترتیب خاک به مدت طولانی و بدون نیاز به آبیاری مجدد مرطوب می ماند. این پلیمرها خنثی و بی اثرند که مصرف آنها در کشاورزی و محیط زیست خطری در پی ندارد.     تلفن مشاوره و فروش:09120805927  تلفن مشاوره و فروش:09120805927  موارد استفاده : این محصول نانو هورسان جهت استفاده در کشاورزی، باغبانی، جنگل کاری، جلوگیری از فرسایش خاک (در زمینهای بیابانی) و تقریبا هر جایی که مربوط به محیط زیست بوده و نیاز به نگهداشت آب می باشد استفاده می شود. این فوق جاذب به دلیل ماهیت غیر سمی آن، حافظ محیط زیست می باشد.    تلفن مشاوره و فروش:09120805927   از مزایای این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: استفاده بهینه از آب (تا 50 درصد صرفه‌جویی درمصرف آب کشاورزی) استفاده بهینه از کود و سموم شیمیایی و پیشگیری از آلودگی آبهای زیرزمینی جلوگیری از تنش‌های ناشی از نوسانات رطوبتی امکان کشت در مناطق بیابانی و کمک به بیابان‌ز و تثبیت شنهای روان امکان کشت در سطوح شیب‌دار پرورش و انتقال نهال با تلفات کم بسترهای کشت قارچ ، هیدروپونیک . بسیاری موارد دیگر برای آشنایی بیشتر با محصول، مشاوره و فروش تماس بگیرید:09120805927 نانو پودر جاذب دی ا یدکربن ساخته شد
دانشمندان فرانسوی می گویند نانو پودری را ساخته اند که می تواند دی ا یدکربن را جذب کند و به این ترتیبی گامی برای مقابله با پدیده گرمایش جهانی که ناشی از گازهای گلخانه ای است، برداشته اند.به گزارش خبرگزاری فرانسه مرکز ملی پژوهش علمی (cnrs) فرانسه اعلام کرد یک متر مکعب از این ماده می تواند 40 متر مکعب . دبیر اجرایی دوازدهمین سمینار دوسالانه الکتروشیمی ایران گفت: 270 مقاله به دبیرخانه این سمینار فرستاده شده که 204 مقاله به صورت پوستر در این سمینار ارائه خواهد شد. فوم جاذب صدا یا عایق صوتی، با بهره گیری از جدیدترین فناوری روز، جایگزینی بسیار مناسب برای سایر عایق های سنتی و قدیمی از جمله پشم شیشه، پشم سنگ، یونولیت و کناف و بهترین را ار برای ایجاد محیطی آرام و دلپذیر در محل کار و زندگی است. این محصول در انواع مختلف متناسب با محیط کار و زندگی از وج و ورود صدا به ساختمان دیوار صدا گیر و خارج آن جلو. سمینار آمبلیوپی رئیس سمینار: محمود جباروند دبیر علمی سمینار: اپتومتریست فرشاد عسکری زاده کمیته علمی: اپتومتریست مسعود می نژاد، اپتومتریست احسان شیر علیوند، محمد رضا اکبری، علی رضا کشتکار جعفری، محمد ی زمان: پنج شنبه 16 مرداد ماه 1393 دانشجویانی که درس سمینار خود را در ترم بهمن 92-93 با اینجانب گرفته اند، جهت ارائه سمینار روز چهارشنبه چهاردهم مهرماه ساعت 11 صبح مراجعه کنند. ضمنا فرم های مربوط را از سایت یا آقای حسن آبادی دریافت کرده و پس از تکمیل، به اینجانب تحویل دهند. نیروگاه های خورشیدی بسیار کارآمدتر از ح فعلی خواهند شد
راندمان پایین و قیمت بالا از بزرگ‌ترین معایب انرژی خورشیدی هستند. پژوهشگران ادعا کرده‌اند که با ساخت جاذب‌هایی سیلی ی گام بلندی برای حل این مشکل برداشته‌اند.  بیشتر افراد تجربه خیس شدن زیر باران را دارند؛ تجربه ای نه چندان لذت بخش برای عده ای که به نوعی آنها را موش آب کشیده می کند. اما از آنجایی که هر مشکلی راه حلی دارد، مبتکران به تازگی بالاپوشی ابداع کرده اند که مانع از خیس شدن زیر باران می شود. mavari عنوان کت و بالاپوشی است که سازندگان، آن را به گونه ای هوشمندانه تولید کرده اند. این کت از پارچه ای سه لایه ساخته شده تا بتواند در آب و هوای سرد و مرطوب، بدن را گرم و خشک نگه دارد. علاوه بر این پس از قرار گرفتن بدن در آب، قادر است بدن را خشک کند. طراحی خاص این کت، آن را به پوششی چندکاره تبدیل می کند و می توان آن به کوله پشتی تبدیل کرد.بالاپوش اولیه برای موج سوارانی طراحی شده است که ساعت ها روی امواج آب شناور بودند و سپس به دلیل کاربردی بودن آن، ورزشکاران ورزش های آبی و به طور کلی ورزشکاران سایر رشته ها نیز به تهیه آن گرایش پیدا د. این بالاپوش سه لایه از لایه های ضدآب و ضدبادی ساخته شده اند که جاذب بوده و دارای قابلیت گردش هوا و ویژگی های آنتی باکتریال هستند. یکی از سطوح این بالاپوش از جنس پلی پروپیلن ضدآب و سطح دیگر آن از جنس میکروفیبرهای جاذب تشکیل شده که در غشا به کار رفته بین این دو لایه هوا در جریان است. تمام این ویژگی ها، کت و بالاپوش mavari را به پوششی ضدآب با دکمه ها و زیپ ضدزنگ تبدیل کرده است. قیمت این بالاپوش ۲۱۵ دلار است.  سلام سمینار کاربرد لیزر در پزشکی با حضور چند تن از سخنرانان از خوارزمی این هفته برگزار خواهد شد. پوستر سمینار احتراما، با توجه به ورود دومین مرکز داده کانتینری به استان فارس توسط شرکت مجدی توان کوشا، در این خصوص سمینار تخصصی با عنوان سیستم های مرکز داده سنتی و مدیریت هوشمند مراکز داده کانتینری به همراه بازدید از نمونه اتاق سرور و دیتاسنتر کانتینری در محیط سمینار در حال برگزاری می باشد به پیوست اطلاعات مربوطه خدمتتان ارسال می شود. موضوع سمینار : سمینار تخصصی سیستم های مرکز داده سنتی و مدیریت هوشمند مراکز داده کانتینری زمان برگزاری دوره : 10 آبان ماه 1394 ساعت برگزاری دوره : 9 صبح الی 14به مدت 5 ساعت مکان برگزاری : سالن کنفرانس سازمان اسناد و کتابخانه ملی فارس نحوه ثبت نام : ارائه معرفی نامه کتبی از طرف سازمان ها و شرکت ها ا امی می باشد. هزینه ثبت نام برای هر نفر : رایگان می باشد. توجه : سمینار فوق همراه با اعطای گواهینامه معتبر، برگزاری نمایشگاه اختصاصی و کارگاه آموزشی می باشد. ۲ الی ۲ مرداد ۱۳۹۳- کنفرانس فلسفه پزشکی- تهران ۱۶ الی ۱۶ مرداد ۱۳۹۳- سمپوزیوم مزوتلیومای بدخیم پلور - تهران ۲۳ الی ۲۳ مرداد ۱۳۹۳- کنفرانس دارو و ورزش- اصفهان ۲۳ الی ۲۳ مرداد ۱۳۹۳- سمپوزیوم پیشگیری و مدیریت عوارض مداخلات الکتروفیزیولوژی- تهران ۲۳ الی ۲۳ مرداد ۱۳۹۳- کنفرانس تازه های تشخیص و درمان ترومبوآمبولی در بیماران مبتلا به سرطا. ۲ الی ۲ مرداد ۱۳۹۳- کنفرانس فلسفه پزشکی- تهران ۱۶ الی ۱۶ مرداد ۱۳۹۳- سمپوزیوم مزوتلیومای بدخیم پلور - تهران ۲۳ الی ۲۳ مرداد ۱۳۹۳- کنفرانس دارو و ورزش- اصفهان ۲۳ الی ۲۳ مرداد ۱۳۹۳- سمپوزیوم پیشگیری و مدیریت عوارض مداخلات الکتروفیزیولوژی- تهران ۲۳ الی ۲۳ مرداد ۱۳۹۳- کنفرانس تازه های تشخیص و درمان ترومبوآمبولی در بیماران مبتلا به سرطا. با واردات مواد غذائی ، بخشی از آبی را که برای تولید داخلی محصولات نیاز است را برای استفاده در سایر مصارف حیاتی تر حفظ می کنند.در حال حاضر از 5 هزار میلیارد متر مکعب آبی که در بخش کشاورزی صرف تولید محصول می شود. و 1 هزار میلیارد مترمکعب آن (معادل20درصد) بین کشورهای مختلف جابجا می شود (صادرات و واردات) که همان تجارت آب مجازی محسوب می گردد. در ایران نیز به دلیل توزیع نامناسب بارندگی، نقش قابل ملاحظه بخش کشاورزی در اقتصاد کشور، بهره وری پایین در مصرف آب و ضایعات بالای محصولات کشاورزی از مرحله تولید تا مصرف، استفاده کارآمد از مفهوم آب مجازی می تواند تاثیر قابل ملاحظه ای در بهبود وضعیت موجود داشته باشد. در حال حاضر در کشور ما، به طور متوسط سالانه بیش از 6 میلیارد مترمکعب آب مجازی وارد، و حدود یک میلیارد متر مکعب آب مجازی صادر می نماید. نقشه تجارت آب مجازی محصولات کشاورزی در مناطق جغرافیایی جهان