سه برنامه مخالفان ت برای از صحنه خارج

به نقل از خبرگزاریها در مورد سه برنامه مخالفان ت برای از صحنه خارج : شهر حلب از نیمه سال ۲۰۱۲ میلادی جبهه اصلی جنگ داخلی بود و به مناطقی تحت کنترل نیروهای تی و مخالفان مسلح تقسیم شده بود. در سال 2016 این شهر از کنترل مخالفان مسلح خارج و تحت کنترل در آمد رصد خانه «تابناک» خبرهایی برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند؛ تیترهایی مانند:«اصلاح طلبان هرگز مراسم اصولگرایان را برهم نزدند»؛«مردم اهواز با یک بلوغ اعتراض د»؛«باهنر: دونالد ترامپ متوهم است» و ... رصد خانه امروز تابناک را تشکیل می دهند. سابق ارشاد بر وم حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش‌رو و ضرورت حمایت آنها از تاکید کرد. به گزارش ایسنا، علی جنتی که در جمع اعضای شورای سیاستگذاری کانون فرهنگیان حزب اعتدال و توسعه سخن می گفت افزود: سیاست خسته و به انصراف رساندن او از حضور در انتخابات ش ت خورده و در انتخابات آتی ریاست جمهوری شرکت می‌کند. جنتی افزود : مخالفان ت ابتدا سیاست خسته و ت و به انصراف رساندن او از حضور در عرصه انتخابات را در پیش گرفتند و رسانه های وابسته به آنان هم برای تحقق این سیاست در طول این مدت حتی یک تیتر مثبت در باره عملکرد های ت منتشر ن د. وی با اشاره به نقش موثر آیت الله هاشمی در شرایط حساس انقلاب اظهار کرد: در هفته های آ حیات پر برکت این شخصیت اعتدالی آیت الله هاشمی از آقای خواسته بودند که با حضور در دور بعدی انتخابات این مسیر عقلانی و همراه با تدبیر را ادامه دهند. عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه درباره سیاست و برنامه دوم مخالفان ت گفت : سیاست دوم مخالفان ت تک دوره ای شدن و دمیدن در این فکر از طریق رسانه ها است، آنها همزمان تلاش د با تاثیر گذاری بر برخی شخصیت ها و نهادها برطبل زاویه دار بودن رییس‌جمهور با ی بکوبند که حمایت های ی در برهه های مختلف از کلیت برنامه ها و اقدامات ت این سیاست ت یبی هم به ش ت انجامید.
سابق ارشاد تصریح کرد :   ادامه مطلب  سفیر اوباما در و رئیس یک شکده ضد ایرانی در واشنگتن در یک یادداشت مشترک تاکید د که حامیان و مخالفان در باید از آشوب ها در ایران حمایت کنند. روز گذشته 22 دی ار تر ک ن و نوجوانان پارس به س رستی ناصر نظر که قرار بود تنها در یک نوبت در ساعت 18:30 روی صحنه برود، در سکوت خبری و بدون اعلام قبلی ساعت 15 هم روی صحنه رفت. بازیگر جوان یی فاش کرد در صحنه برداری جدیدش وقتی صحنه آتش سوزی برداری…
بازیگر جوان یی فاش کرد در صحنه برداری جدیدش وقتی صحنه آتش سوزی برداری… سابق ارشاد بر وم حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو و ضرورت حمایت آنها از تاکید کرد.به گزارش ایسنا، علی جنتی که در جمع اعضای شورای سیاستگذاری کانون فرهنگیان حزب اعتدال و توسعه سخن می گفت افزود: سیاست خسته و به انصراف رساندن او از حضور در انتخابات ش ت خورده و در انتخابات آتی ریاست جمهوری شرکت می کند.جنتی افزود : مخالفان ت ابتدا سیاست خسته و ت و به انصراف رساندن او از حضور در عرصه انتخابات را در پیش گرفتند و رسانه های وابسته به آنان هم برای تحقق این سیاست در طول این مدت حتی یک تیتر مثبت در باره عملکرد های ت منتشر ن د.وی با اشاره به نقش موثر آیت الله هاشمی در شرایط حساس انقلاب اظهار کرد: در هفته های آ حیات پر برکت این شخصیت اعتدالی آیت الله هاشمی از آقای خواسته بودند که با حضور در دور بعدی انتخابات این مسیر عقلانی و همراه با تدبیر را ادامه دهند.عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه درباره سیاست و برنامه دوم مخالفان ت گفت : سیاست دوم مخالفان ت تک دوره ای شدن و دمیدن در این فکر از طریق رسانه ها است، آنها همزمان تلاش د با تاثیر گذاری بر برخی شخصیت ها و نهادها برطبل زاویه دار بودن رییس جمهور با ی بکوبند که حمایت های ی در برهه های مختلف از کلیت برنامه ها و اقدامات ت این سیاست ت یبی هم به ش ت انجامید.
سابق ارشاد تصریح کرد : ادامه مطلب  محرومیت مردم داخل برای چندمین بارحکومت عربستان امسال هم مردم را از ادای مناسک حج محروم کرد و در اقدامی بر خلاف عرف و قوانین بین الملل، ائتلاف مخالفان خارج نشین را مجوز داد تا ای مقیم خارج را که علاقه مند به ادای حج و البته طرفدار مخالفان هستند، سازماندهی کند.به گزارش گروه ترجمه پایگاه اطلاع رسانی حج، رو مه الحیات تصویر یک سوری را م. منابع وابسته به مخالفان مسلح سوری اعلام د در پی حملۀ شدید ماه گذشتۀ جنگجویان افراط گرا به نیروهای مخالفان سوری در شمال غرب این کشور، سیا کمک های نظامی خود را به این نیروها تعلیق کرده است.... «کیهان کلهر» - نوازنده ی برجسته ی کمانچه و آهنگساز- در حالی که برنامه هایی بسیار گسترده با هنرمندان و گروه های بین المللی از جمله بروکلین رایدر و اردال ارزنجان در خارج از کشور دارد و خود را برای اجراهای همراه با «علیرضا قربانی» در امریکا و کانادا آماده می کند، بار دیگر اوا فروردین ماه و اردیبهشت ماه در ایران «پردگیان باغ سکوت» را رو. تظاهرات روز شنبه با مشارکت مخالفان و حامیان مخالفان ترامپ رئیس جمهوری در مناطق مختلف و از جمله شهر برکلی ای کالیفرنیا به خشونت کشیده شد. یاسر بختیاری (یاس) مخالفان موسیقی را افرادی خواند که خود را به خواب زده اند تا نشود آنها را بیدار کرد. ایسنا نوشت: منابعی در مخالفان مسلح از توقف حمایت های نظامی از مخالفان سوری خبر دادند. سهراب یکی از شرکت کنندگان برنامه استیج پس از یک سال سکوت خود را ش ت و پشت صحنه و اتفاقات عجیب این برنامه را فاش کرد. در ویدئوی زیر صحنه هایی از درگیری پلیس با مخالفان نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا را مشاهده می کنید. عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به هزینه 220 میلیارد تومانی برچیدن سامانه هوشمند سوخت گفت: بیشتر مخالفان حفظ کارت سوخت به طرق مختلف در جایگاه های سوخت ذینفع هستند. سهراب یکی از شرکت کنندگان برنامه استیج پس از یک سال، سکوت خود را ش ت و پشت صحنه و اتفاقات عجیب این برنامه را فاش کرد. گروهی از مخالفان بحرینی که در خارج از این کشور زندگی می کنند در پیامی به مناسبت انقلاب 14 فوریه با دعوت مردم به حضور پر شور در سالروز این انقلاب گفتند: که انقلاب بحرین تا تحقق پیروزی آرام نمی گیرد. ایسنا نوشت: در حالی که مخالفان مسلح سوری از پایان تحریم مذاکرات آستانه خبر دادند، به طور غیرمنتظره سخنگوی هیئت مخالفان استعفا کرد.
مخالفان سید حسن با این رفتار خود نشان دادند چندان موافق حضور او در صحنه ایران نیستند.… ایسنا نوشت: هماهنگ کننده هیئت مخالفان در مذاکرات صلح اعلام کرد که میانجی گری سازمان ملل برای حل بحران به ش ت منجر شده است. باتوجه به نزدیک شدن انتخابات ۹۶، عده ای از مخالفان و رقبای اقدام به جوسازی های رسانه ای علیه او کرده اند. امروزه در دوره ی تمدّن و پیشرفت برای از میان بردن مخالفان روش های بی رحمانه و وحشیانه ای وجود دارد ؛ فکرش را ید که در گذشته چگونه می توانسته باشد ؟یکی از شیوه ها در دوره ی صفویه برای کشتن مخالفان این بود که از کله ی مخالفان قورمه سبزی درست می د . چه کار زشت و بی انصافانه ای ؟ البته در بسیاری از دوره ها و حتی امروزه نیز از این بدتر است . رئیس جمهور ونزوئلا از مخالفان خواست برای حل اختلافات موجود در این کشور به مذاکره بنشینند. مخالفان رئیس جمهور برکنار شده کره جنوبی خواستار دستگیری وی شدند. پشت صحنه ضبط برنامه تلویزیونی سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در شبکه خبر گزارشی از پشت صحنه برنامه ماه عسل را مشاهده می کنید. رئیس جمهوری ترکیه با انتقاد از اعتراض آمیز مخالفان ت در ترکیه گفت که اعتراضات برای هیچ ی فایده ای نخواهد داشت. بازیگر « ان دریایی کاراییب» که پیش از این هم یکی از مخالفان در ایالات متحده بوده، این بار در یک گردهمایی برای مردم سخنرانی کرد تا جلوی شدن هفت زندانی در ۱۱ روز را بگیرد. تصاویری واقعی از پشت صحنه یک سریال را می بینید که حمله قلبی راننده، باعث می شود اتوبوس از کنترل خارج شود. در حالی که آژانس اتمی بار دیگر بر پایبندی ایران به توافق هسته ای تأکید کرد، مخالفان در طرح جدیدی به رئیس جمهور خود پیشنهاد د. بر اساس این توافق نان غیرنظامی می توانند از طریق مسیرهای امن معینی از این 4 شهر خارج شوند.رسانه ها به نقل از مخالفان ت اعلام د که اطراف جنگ با وساطت ایران و قطر به توافقی رسیدند که بر اساس آن محاصره 2 شهرک شیعه نشین فوعه و کفریا در برابر پایان دادن به محاصره دو شهر سنی نشین وابسته به مخالفان ش ته شود.

به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری فرانسه و سایت آر تی روسیه، این توافق میان ت و گروه های وابسته به مخالفان انجام شد.

در این توافق ایران به نمایندگی از ت و قطر به نمایندگی از مخالفان نقش میانجیگری ایفا د.

فوعه و کفریا دو شهر کوچک شیعه نشین هستند که اکنون تحت کنترل نیروهای تی قرار دارند اما این دو شهر در میان مناطق تحت کنترل مخالفان قرار دارند و امکان امدادرسانی به آنها وجود ندارد. این دو شهر شیعه نشین در محاصره مخالفان مسلح هستند.

فوعه و کفریا در استان ادلب واقع در شمال غرب قرار دارند. استان ادلب تحت کنترل مخالفان است.

مخالفان: واسطه گری ایران و قطر برای پایان محاصره 4 شهر
بر اساس این توافق نان این دو شهر می توانند از طریق مسیرهای امن از ای خود خارج شوند.

ت نیز اجازه وج غیرنظامیان دو شهر مضایا و زبدانی که اکنون تحت کنترل مخالفان هستند را خواهد داد. این دو شهر در استان دمشق هم اکنون در کنترل نیروهای تی قرار دارند.

مخالفان: واسطه گری ایران و قطر برای پایان محاصره 4 شهر
بر اساس این گزارش، تعداد غیرنظامیان ن در این 4 شهر  60 هزار نفر است.

اطراف درگیری از شب به منظور ایجاد زمینه اجرای توافق آتش بس را شروع کرده اند. قرار است این توافق طی یک هفته آینده اجرا شود.

گفته می شود مذاکرات میانجیگری در دوحه قطر و با حضور نمایندگی از طرف ایران، قطر ، حزب الله لبنان و گروه مسلح تحریر الشام برگزار شد. ایرنا نوشت: بشار جعفری در شورای امنیت مخالفان مسلح سوری را متهم به حملات شیمیایی در کرد و تاکید نمود که مخالفان دو لیتر گاز سارین از لیبی وارد کرده اند. رئیس جمعیت هلال احمر با تأکید بر ضرورت برنامه ریزی دقیق و منظم در ارائه خدمات پزشکی به زائران حج تمتع گفت: برنامه عملیاتی مدیریت صحنه حادثه در حج تمتع تدوین می شود. مهر نوشت: خالق آلبوم «صلح و عشق» از تدارک و برنامه ریزی برای برگزاری اجرای صحنه ای این اثر موسیقایی سخن گفت. اعتراضات ضد تی روز دوشنبه نیز در ونزوئلا ادامه یافت و مخالفان در نقاط مختلف کاراکاس پایتخت د. لیلیان تنتوری همسر لئوبولدو لوپز زندانی مخالفان گفته است مقامات به همسرش پیشنهاد کرده اند که زندان او را تبدیل به بازداشت خانگی کنند اما او این پیشنهاد را رد کرده است. رضا خانی در یک برنامه تلویزیونی گفت: مخالفان آقای هاشمی، ک نه با او دشمنی می د در حالی که این مباحث ک نه مسئله آقای هاشمی نبود. دادگاهی در بحرین حکم مخالفان در این کشور را از 9 سال به 4 سال کاهش داد. رئیس جمهور ترکیه در اظهاراتی به شدت از مخالفان تش به علت انتقاد از وی انتقاد کرد. رو مه جهان اقتصاد در یادداشتی به قلم رضا نصری به بزخورد مخالفان داخلی پرداخته است. ائتلاف مخالفان جهت بررسی تحولات این کشور در استانبول گردهم می آیند. پشت صحنه ضبط برنامه سیدمصطفی میرسلیم نامزد انتخابات ریاست جمهوری پشت صحنه ضبط برنامه مصطفی هاشمی طبا نامزد انتخابات ریاست جمهوری ت ونزوئلا بر تمایل کاراکاس به مذاکرات با گروه مخالفان برای حل اختلافات در این کشور تاکید کرد. ده ها هزار نفر ار مخالفان رئیس جمهوری ترکیه با پیمودن صدها کیلومتر از پایتخت این کشور، خود را به شهر استانبول رساندند. وج مخالفان مسلح از مناطق تحت کنترل خود یک پیروزی برای ت به حساب می آید. نمایندگانی از مخالفان و گروه های مسلح در در همایشی در قدس ی شرکت د. روز نفتی بهارستان دیروز با گزارش بیژن زنگنه، نفت آغاز شد و با رد طرح سه فوریتی مخالفان توتال، پایان یافت. یک منبع آگاه از مخالفت هیات مذاکره کننده مخالفان سوری با سند پیشنهادی سازمان ملل درباره چهار پرونده مطرح در خبر دادند.