سه برنامه مخالفان ت برای از صحنه خارج

به نقل از خبرگزاریها در مورد سه برنامه مخالفان ت برای از صحنه خارج : شهر حلب از نیمه سال ۲۰۱۲ میلادی جبهه اصلی جنگ داخلی بود و به مناطقی تحت کنترل نیروهای تی و مخالفان مسلح تقسیم شده بود. در سال 2016 این شهر از کنترل مخالفان مسلح خارج و تحت کنترل در آمد رصد خانه «تابناک» خبرهایی برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند؛ تیترهایی مانند:«اصلاح طلبان هرگز مراسم اصولگرایان را برهم نزدند»؛«مردم اهواز با یک بلوغ اعتراض د»؛«باهنر: دونالد ترامپ متوهم است» و ... رصد خانه امروز تابناک را تشکیل می دهند. سابق ارشاد بر وم حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش‌رو و ضرورت حمایت آنها از تاکید کرد. به گزارش ایسنا، علی جنتی که در جمع اعضای شورای سیاستگذاری کانون فرهنگیان حزب اعتدال و توسعه سخن می گفت افزود: سیاست خسته و به انصراف رساندن او از حضور در انتخابات ش ت خورده و در انتخابات آتی ریاست جمهوری شرکت می‌کند. جنتی افزود : مخالفان ت ابتدا سیاست خسته و ت و به انصراف رساندن او از حضور در عرصه انتخابات را در پیش گرفتند و رسانه های وابسته به آنان هم برای تحقق این سیاست در طول این مدت حتی یک تیتر مثبت در باره عملکرد های ت منتشر ن د. وی با اشاره به نقش موثر آیت الله هاشمی در شرایط حساس انقلاب اظهار کرد: در هفته های آ حیات پر برکت این شخصیت اعتدالی آیت الله هاشمی از آقای خواسته بودند که با حضور در دور بعدی انتخابات این مسیر عقلانی و همراه با تدبیر را ادامه دهند. عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه درباره سیاست و برنامه دوم مخالفان ت گفت : سیاست دوم مخالفان ت تک دوره ای شدن و دمیدن در این فکر از طریق رسانه ها است، آنها همزمان تلاش د با تاثیر گذاری بر برخی شخصیت ها و نهادها برطبل زاویه دار بودن رییس‌جمهور با ی بکوبند که حمایت های ی در برهه های مختلف از کلیت برنامه ها و اقدامات ت این سیاست ت یبی هم به ش ت انجامید.
سابق ارشاد تصریح کرد :   ادامه مطلب  سفیر اوباما در و رئیس یک شکده ضد ایرانی در واشنگتن در یک یادداشت مشترک تاکید د که حامیان و مخالفان در باید از آشوب ها در ایران حمایت کنند. روز گذشته 22 دی ار تر ک ن و نوجوانان پارس به س رستی ناصر نظر که قرار بود تنها در یک نوبت در ساعت 18:30 روی صحنه برود، در سکوت خبری و بدون اعلام قبلی ساعت 15 هم روی صحنه رفت. تولیت آستان قدس رضوی با حضور در پشت صحنه برنامه «شهر عزیز» در جریان روند تولید این برنامه تلویزیونی قرار گرفت.
بازیگر جوان یی فاش کرد در صحنه برداری جدیدش وقتی صحنه آتش سوزی برداری… سابق ارشاد بر وم حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو و ضرورت حمایت آنها از تاکید کرد.به گزارش ایسنا، علی جنتی که در جمع اعضای شورای سیاستگذاری کانون فرهنگیان حزب اعتدال و توسعه سخن می گفت افزود: سیاست خسته و به انصراف رساندن او از حضور در انتخابات ش ت خورده و در انتخابات آتی ریاست جمهوری شرکت می کند.جنتی افزود : مخالفان ت ابتدا سیاست خسته و ت و به انصراف رساندن او از حضور در عرصه انتخابات را در پیش گرفتند و رسانه های وابسته به آنان هم برای تحقق این سیاست در طول این مدت حتی یک تیتر مثبت در باره عملکرد های ت منتشر ن د.وی با اشاره به نقش موثر آیت الله هاشمی در شرایط حساس انقلاب اظهار کرد: در هفته های آ حیات پر برکت این شخصیت اعتدالی آیت الله هاشمی از آقای خواسته بودند که با حضور در دور بعدی انتخابات این مسیر عقلانی و همراه با تدبیر را ادامه دهند.عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه درباره سیاست و برنامه دوم مخالفان ت گفت : سیاست دوم مخالفان ت تک دوره ای شدن و دمیدن در این فکر از طریق رسانه ها است، آنها همزمان تلاش د با تاثیر گذاری بر برخی شخصیت ها و نهادها برطبل زاویه دار بودن رییس جمهور با ی بکوبند که حمایت های ی در برهه های مختلف از کلیت برنامه ها و اقدامات ت این سیاست ت یبی هم به ش ت انجامید.
سابق ارشاد تصریح کرد : ادامه مطلب  دوما از آ ین مناطق تحت کنترل مخالفان مسلح بشار اسد است. احسان بداغی در رو مه ایران نوشت: «فیل» مخالفان ت، «هوا» نشده ترکید. خبرگزاری «ایرنا» از تکذیب امضای 10 پای طرح سؤال از رئیس جمهوری خبر داده است. طرحی که مخالفان ت می گویند بین 64 تا 88 امضا دارد و قرار است روز 11 تیرماه تقدیم هیأت رئیسه شود. باشگاه خبرنگاران جوان؛ تصاویری از پشت صحنه حضور سید مصطفی هاشمی طبا نامزد انتخابات ریاست جمهوری در ضبط برنامه با دوربین شبکه یک سیما را منتشر کرد. «کیهان کلهر» - نوازنده ی برجسته ی کمانچه و آهنگساز- در حالی که برنامه هایی بسیار گسترده با هنرمندان و گروه های بین المللی از جمله بروکلین رایدر و اردال ارزنجان در خارج از کشور دارد و خود را برای اجراهای همراه با «علیرضا قربانی» در امریکا و کانادا آماده می کند، بار دیگر اوا فروردین ماه و اردیبهشت ماه در ایران «پردگیان باغ سکوت» را رو. رئیس کمیسیون تلفیق مجلس با بیان اینکه برنامه ششم از برنامه هایی بود که سخت مورد انتقاد قرار گرفت، گفت: فشارهای سنگینی از بیرون و داخل مجلس پیرامون برنامه ششم بود تا برنامه از مسیر خود خارج شود، اما این برنامه تصویب شد. تظاهرات روز شنبه با مشارکت مخالفان و حامیان مخالفان ترامپ رئیس جمهوری در مناطق مختلف و از جمله شهر برکلی ای کالیفرنیا به خشونت کشیده شد. سهراب یکی از شرکت کنندگان برنامه استیج پس از یک سال سکوت خود را ش ت و پشت صحنه و اتفاقات عجیب این برنامه را فاش کرد. ایسنا نوشت: منابعی در مخالفان مسلح از توقف حمایت های نظامی از مخالفان سوری خبر دادند. مخالفان استقلال کاتالونیا امروز برگزاری تظاهرات گسترده ای را در بارسلون برنامه ریزی کرده اند. سهراب یکی از شرکت کنندگان برنامه استیج پس از یک سال، سکوت خود را ش ت و پشت صحنه و اتفاقات عجیب این برنامه را فاش کرد. عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به هزینه 220 میلیارد تومانی برچیدن سامانه هوشمند سوخت گفت: عمده مخالفان حفظ کارت سوخت به طرق مختلف در جایگاه های سوخت ذینفع هستند. گروهی از مخالفان بحرینی که در خارج از این کشور زندگی می کنند در پیامی به مناسبت انقلاب 14 فوریه با دعوت مردم به حضور پر شور در سالروز این انقلاب گفتند: که انقلاب بحرین تا تحقق پیروزی آرام نمی گیرد. ایسنا نوشت: در حالی که مخالفان مسلح سوری از پایان تحریم مذاکرات آستانه خبر دادند، به طور غیرمنتظره سخنگوی هیئت مخالفان استعفا کرد. ه گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، "مندی الصفدی" از اعضای حزب لیکود، به "فرانس 24" گفت: "مع ن سوری با ارسال پیامی به لیکود، پیروزی این حزب در انتخابات کنست را تبریک گفتند و این مساله، با توجه به کمک های شایان نتانیاهو به مخالفان و همچنین درمان زخمی های آنان در بیمارستان های ، امری طبیعی است." به نوشتۀ پایگاه خبری " الان" این پیام تبریک، نمی تواند از طرفِ همه مخالفان در خارج از این کشور باشد، البته نه به این سبب که بقیه مخالفانِ مستقر در خارج ملی گرا هستند، بلکه تنها به این دلیل که آن ها هنوز امکان برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی را پیدا نکرده اند. به نوشتۀ " الان" با توجه به اعتراف مندی الصفدی به همکاری رژیم صهیونیستی با گروه های مسلح در ، پس از گذشت چهار سال از آغاز بحران در این کشور اکنون سئوالات مهمی درباره مسائل حساس این کشور به ذهن متبادر می شود که این پیام تبریک آن را حل می کند. ائتلاف مخالفان ، پیروزی نتانیاهو را تبریک گفت
مخالفان سید حسن با این رفتار خود نشان دادند چندان موافق حضور او در صحنه ایران نیستند.… «از مشهورترین مخالفان حمله به سفارت می توان از مهدوی کنی، مهدی بازرگان، ابراهیم یزدی و محمود نام برد. البته هر یک از این افراد در آن زمان سمت های متفاوتی داشتند و زاویه دید آنها به مساله ی ان نبود. علی مطهری اظهار می کند که اگر پدرش به شهادت نرسیده بود، جزو مخالفان حمله به سفارت قرار داشت.» علی جنتی مطرح کرد سه برنامه مخالفان ت برای از صحنه خارج علی جنتی سابق ارشاد بر وم حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش‌رو و ضرورت حمایت آنها از تاکید کرد. به گزارش ایسنا، علی جنتی که در جمع اعضای شورای سیاستگذاری کانون فرهنگیان حزب اعتدال و توسعه سخن می گفت افزود: سیاست خسته و به انصراف رساندن او از حضور در انتخابات ش ت خورده و در انتخابات آتی ریاست جمهوری شرکت می‌کند. جنتی افزود : مخالفان ت ابتدا سیاست خسته و ت و به انصراف رساندن او از حضور در عرصه انتخابات را در پیش گرفتند و رسانه های وابسته به آنان هم برای تحقق این سیاست در طول این مدت حتی یک تیتر مثبت در باره عملکرد های ت منتشر ن د. وی با اشاره به نقش موثر آیت الله هاشمی در شرایط حساس انقلاب اظهار کرد: در هفته های آ حیات پر برکت این شخصیت اعتدالی آیت الله هاشمی از آقای خواسته بودند که با حضور در دور بعدی انتخابات این مسیر عقلانی و همراه با تدبیر را ادامه دهند. عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه درباره سیاست و برنامه دوم مخالفان ت گفت : سیاست دوم مخالفان ت تک دوره ای شدن و دمیدن در این فکر از طریق رسانه ها است، آنها همزمان تلاش د با تاثیر گذاری بر برخی شخصیت ها و نهادها برطبل زاویه دار بودن رییس‌جمهور با ی بکوبند که حمایت های ی در برهه های مختلف از کلیت برنامه ها و اقدامات ت این سیاست ت یبی هم به ش ت انجامید.
سابق ارشاد تصریح کرد : این روزها مخالفان ت و سیاست کاهش آرا و یا رای نیاوردن را در دستور کار قرار داده اند و مذبوحانه دنبال این پروژه هستند، بنابراین ما هم باید تلاش کنیم با اعتماد آفرینی و معرفی کار های ت ، رییس جمهور که تجربه های ارزشمندی به دست آورده اند با رای بالا ایشان مجددا انتخاب شده و این سیاست مخالفان عقلانیت و اعتدال هم به ش ت بیانجامد. وی با اشاره به فراز و نشیب های حزب اعتدال و توسعه خاطر نشان کرد:در دوره احساس ما این بود که همه تلاش‌ها برای انحلال این حزب است و حتی بعد از مناظره مشهور دبیرکل این خصومت با حزب شدیدتر و جنبه عناد گرفت. عضو شورای مرکزی اعتدال و توسعه ب ان این که کشور و نظام برای ادامه مسیر مدبرانه و عقلانی خود نیازمند افراد دانشمند و با تجربه برای اداره امور کشور است اظهار کرد: کانون فرهنگیان حزب اعتدال می تواند به نمایندگی از جامعه معلمان شریف به عنوان اتاق فکری خوب برای حزب و حتی کشور و نظام عمل کند تا سرمایه اجتماعی عظیم اعتماد و حمایت معلمان و اولیا پشتوانه ارزشمند نظام باشد.
جنتی با بیان این که در هشت سال گذشته در بخش های مختلف کشور یک فاجعه به معنای کامل رخ داده بود گفت : تد ر مسولان ارشد نظام و تحقق توانست تا حدی برخی منافذ را برای حل این ها باز نماید و الحمدالله کشور الان در شرایط مناسبی قرار گرفته است.
عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه با اشاره به اهمیت همراهی فرهنگیان در عرصه های مختلف انقلاب ی تصریح کرد :
کانون فرهنگیان در این مدت کوتاه از همه تشکیلات حزب بهتر عمل کرده است و اگر حزب اعتدال و توسعه تنها یک کانون فرهنگیان فراگیر داشته باشد می تواند اثرگذاری خود را در جامعه به شکل مطلوب ایفا نماید. انتهای پیام امروزه در دوره ی تمدّن و پیشرفت برای از میان بردن مخالفان روش های بی رحمانه و وحشیانه ای وجود دارد ؛ فکرش را ید که در گذشته چگونه می توانسته باشد ؟یکی از شیوه ها در دوره ی صفویه برای کشتن مخالفان این بود که از کله ی مخالفان قورمه سبزی درست می د . چه کار زشت و بی انصافانه ای ؟ البته در بسیاری از دوره ها و حتی امروزه نیز از این بدتر است . رئیس جمهور ونزوئلا از مخالفان خواست برای حل اختلافات موجود در این کشور به مذاکره بنشینند. ادامه: به نام (ره) به کام مخالفان (ره)(اخبار ادبی و هنری) پشت صحنه ضبط برنامه تلویزیونی شبکه3 سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری گزارشی از پشت صحنه برنامه ماه عسل را مشاهده می کنید. تظاهرات روز شنبه مخالفان رئیس جمهوری در مناطق مختلف این کشور و از جمله شهر «برکلی» در ای کالیفرنیا به خشونت کشیده شد. رئیس جمهوری ترکیه با انتقاد از اعتراض آمیز مخالفان ت در ترکیه گفت که اعتراضات برای هیچ ی فایده ای نخواهد داشت. رئیس جمهور امروز در مجمع سالیانه بانک مرکزی طی اظهارنظری عجیب مخالفان با ت را کم عقل خواند. تصاویری واقعی از پشت صحنه یک سریال را می بینید که حمله قلبی راننده، باعث می شود اتوبوس از کنترل خارج شود. تولد 41 سالگی عادل فردوسی پور در پشت صحنه برنامه «فوتبال 120» با چاشنی کیک لیو ولی در حالی که آژانس اتمی بار دیگر بر پایبندی ایران به توافق هسته ای تأکید کرد، مخالفان در طرح جدیدی به رئیس جمهور خود پیشنهاد د. رئیس جمعیت هلال احمر با تأکید بر ضرورت برنامه ریزی دقیق و منظم در ارائه خدمات پزشکی به زائران حج تمتع گفت: برنامه عملیاتی مدیریت صحنه حادثه در حج تمتع تدوین می شود. ایرنا نوشت: بشار جعفری در شورای امنیت مخالفان مسلح سوری را متهم به حملات شیمیایی در کرد و تاکید نمود که مخالفان دو لیتر گاز سارین از لیبی وارد کرده اند. شفقنا- روز نفتی بهارستان دیروز با گزارش بیژن زنگنه، نفت آغاز شد و با رد طرح سه فوریتی مخالفان توتال، پایان یافت. گزارش زنگنه درباره قرارداد توتال و نیز اظهارات علی لاریجانی مبنی بر مفید بودن این گزارش و تشکیل هیات نظارتی از قوا بر این قرارداد، موجب شد که مخالفان توتال امضای خود را […] همواره در لابلای دعواهای و جناحی، آنقدر به حواشی، پررنگ پرداخته می شود که مسأله اصلی و متن کاملا فراموش می شود. حالا حکایت این روزهای اداره کشور است که البته چیز تازه و جدیدی نیست و در ت های قبل هم قیل و قال موافقان و مخالفان ت چنان بلند بود که ی پرسش های اصلی را نمی شنید. چنانچه از موافقان یا مخالفان ت هستید، می توانید اینجا دیدگاه خ. اعتراضات ضد تی روز دوشنبه نیز در ونزوئلا ادامه یافت و مخالفان در نقاط مختلف کاراکاس پایتخت د. لیلیان تنتوری همسر لئوبولدو لوپز زندانی مخالفان گفته است مقامات به همسرش پیشنهاد کرده اند که زندان او را تبدیل به بازداشت خانگی کنند اما او این پیشنهاد را رد کرده است. رضا خانی در یک برنامه تلویزیونی گفت: مخالفان آقای هاشمی، ک نه با او دشمنی می د در حالی که این مباحث ک نه مسئله آقای هاشمی نبود. می خواهد مخالفان شود  می خواهد مخالفان شود , اخبار, اخبار , ت , ت , مخالفان , سایت , عبدالرضا داوری, مخالفان ت , دیگر موضوعی که در بدون روتوش منتشر شد بحث ارتباط رحیم با مرتاض ۴٠٠ ساله هندی بود که در زمان طرحش سر و صدای زیادی در رسانه ها به پا کرد. در این گزارش مستنداتی از پاسخ های و سخنانز منتشر شد که در نهایت به تبرئه از ارتباط با مرتاض می پرداخت. می خواهد مخالفان شود رئیس جمهور ترکیه در اظهاراتی به شدت از مخالفان تش به علت انتقاد از وی انتقاد کرد. پشت صحنه ضبط برنامه سیدمصطفی میرسلیم نامزد انتخابات ریاست جمهوری پشت صحنه ضبط برنامه مصطفی هاشمی طبا نامزد انتخابات ریاست جمهوری رو مه جهان اقتصاد در یادداشتی به قلم رضا نصری به بزخورد مخالفان داخلی پرداخته است. رو مه جهان اقتصاد در یادداشتی به قلم رضا نصری به بزخورد مخالفان داخلی پرداخته است. ت ونزوئلا بر تمایل کاراکاس به مذاکرات با گروه مخالفان برای حل اختلافات در این کشور تاکید کرد. وج مخالفان مسلح از مناطق تحت کنترل خود یک پیروزی برای ت به حساب می آید.