سوارز ستاره ای در غیاب مسی

به نقل از خبرگزاریها در مورد سوارز ستاره ای در غیاب مسی : لوییس سوارز، ستاره اروگوئه ای و گ ن بارسلونا در مورد رابطه خود با لیونل مسی، گ ن آرژانتینی و هم تیمی خود صحبت کرد. لوییس سوارز، ستاره گ ن بارسا در مورد پیروزی تیمش در خانه اسپورتینگ صحبت کرد. لوییس سوارز، ستاره بارسا و سابق لیو ول در مورد عدم اعطای بازوبند کاپیتانی به وی در این سالها صحبت کرد. لوئیس سوارز ستاره بارسا در مقابل سویا بود. او یک گل قیچی برگردان تماشایی زد و یک پاس گل هم داد. لوئیس سوارز ژانویه 2011 از آژا به لیو ول پیوست و خیلی زود تبدیل به ستاره اول این تیم شد. لوئیس سوارز ستاره بارسا در زمین اسپانیول بود و با زدن دو گل از سه گل بارسا نقش مهمی در برتری آبی اناری ها در دربی داشت. لوئیس سوارز ستاره بارسا در زمین اسپانیول بود و با زدن دو گل از سه گل بارسا نقش مهمی در برتری آبی اناری ها در دربی داشت. لوییس سوارز اروگوئه ای در تمرینات تیم فوتبال بارسلونا از ناحیه همسترینگ دچار کشیدگی شده است. او ۱۵ روز باید دور از میادین باشد. به این تریتب سوارز دیدارهای تیم ملی کشورش مقابل ایرلند و ایتالیا را از دست… لوییس سوارز، مهاجم گ ن بارسا کمک فراوانی در نهایی شدن انتقال فیلیپ کوتینیو به بارسلونا داشت. دنیس سوارز سه روز پس از ثبت اولین گلش برای بارسا، امشب موفق شد دو گل دیگر نیز به ثمر برساند تا بهترین روزهای فوتبالی خود را در حال تجربه باشد. دنیس سوارز، ستاره جوان بارسلونا، پس از پیروزی 2-1 تیمش مقابل ختافه، تاکید کرد که تردید منتقدان در مورد کیفیت تیمی بارسا در این فصل اشتباه بوده است. باشگاه ناسیونال نخستین باشگاه لوئیز سوارز، زمین تمرینی جدید این باشگاه را به نام این ستاره نامگذاری کرد. ی از مهارت ها و گل های دیدنی از لوئیس سوارز ستاره باشگاه بارسلونا را مشاهده می کنید. لوییز سوارز لوئیز انریکه تاکید می کند که سوارز چاق نیست .

انریکه به خبرنگاران گفت :" خود سوارز احساس می کند که وضعیتش نسبت به چند هفته پیش بهتر شده است و این بازی های دوستانه ملی هم قطعا بهش کمک کرد . بطور دقیق در جریان وضعیت جسمانی اش نیستم ولی چاق نیست .

در چند ماه اخیر در فرم خوبی بوده است ولی نمی توانم بگویم چقدر تا رسیدن به آمادگی کامل فاصله دارد . " در این کلیپ برای شما مجموعه ۲۰ گل فوق العاده و تماشایی از سوارز بازیکن تیم فوتبال بارسلونا در کارنامه فوتبالی خود تاکنون را آماده کرده ایم که می توانید مشاهده نمایید نوشته ؛ ۲۰ گل خارق العاده از سوارز… ستاره گ ن فصل گذشته اکنون یک بازیکن ناکام در راه گ نی است. صحبت از لوئیس سوارز مهاجم اروگوئه ای بارسلونا است که در فصل نقل و انتقالات تابستانی از لیو ول به بارسلونا پیوست. اما این بازیکن که کفش طلای فوتبال اروپا را برده اکنون ضعیف ترین بازیکن تیمش است.
ستاره ای که دیگر ستاره نیست+[مجموعه ع ] تمرینات سوارز برای حضور در ال کلاسیکو + ع مدت محرومیت لوئیس سوارز قبل از دیدار ال کلاسیکو به پایان می رسد و مهاجم بارسا برای رسیدن به شرایط ایده آل سرسختانه به تمرین می پردازد. ستاره اروگوئه ای در تابستان با انتقالی 88 میلیون یورویی از لیو ول به بارسا پیوست و به دلیل گاز گرفتن جورجیو کیه لینی، م ع تیم ملی ایتالیا، برای چهار ماه از حضور در میادین محروم شد. سوارز از انگیزه بالایی برای حضور در برنابئو و دیدار ال کلاسیکو در روز شنبه هفته آینده برخوردار است و باید دید که آیا انریکه تصمیم می گیرد که در مادرید از سه مهاجم ( مسی، نیمار و سوارز) در خط آتش تیمش استفاده کند.
لوییز سوارز لوییز سوارز به همراه همسر و دو فرزندش شب گذشته وارد بارسلونا شدند.

قرار بود مراسم معارفه این ستاره تیم ملی اروگوئه فردا با حضور لوئیس انریکه و زوبی زارتا برگزار شود که به دلیل محرومیت این بازیکن از سوی فیفا به نظر می رسد این مراسم برگزار نخواهد شد. لوییز سوارز

ستاره سابق لیو ول ترجیح داد گفتگویی با رسانه ها نداشته باشد. لوییس سوارز فوتبالیست اهل اروگوئه که هم اکنون در تیم باشگاهی بارسلونا است. در روزهایی که سوارز در گ نی موفق نیست، آلکاسر جور او را می کشد...این موضوع سوژه عمر مومانی در سایت گل شده است. سوارز عنوان کرده که بستن بازوبند کاپیتانی لیو ول، کار سختی برایش بوده است. لوئیس سوارز با گل حساسی که امروز برابر بتیس به ثمر رساند، 16 گله شد تا در صدر ج گ نان اسپانیا و اروپا قرار بگیرد. لوییس سوارز با باز دروازه سلتاویگو تبدیل به دهمین گ ن برتر تاریخ باشگاه بارسلونا شد. لوئیس سوارز با گ نی به بیلبائو به بیستمین بازیکن تاریخ بارسلونا بدل شد که به مرز 100 گل زده برای آبی اناری ها رسیده اند. گلر بلژیکی معتقد است که مغلوب لیو ول فعلی سخت تر از زمانی است که لوئیس سوارز برای قرمزهای آنفیلد بازی می کرد. ستاره اروگوئه ای بارسلونا موفق شد تعداد گل های دوران بازی گری اش را به عدد 400 برساند. لوییس سوارز، مهاجم اروگوئه ای بارسلونا اذعان داشت که اگر این تیم قصد تاریخ سازی دارد، باید از سد پاری سن ژرمن گذر کند. لوییس سوارز هرچند هفته گذشته یک گل حیاتی برای بارسا مقابل اتلتیکو به ثمر رساند ولی او به وضوح از روزهای اوج خود به دور است. در حاشیه درخشش مسی و سوارز در دربی لالیگا که به برد ۳-۰ بارسلونا در برنابئو منجر شد و فاصله شان را با رئال 14 امتیازی کرد، سایت گل این کاریکاتور را منتشرکرد. لوییز سوارز پس از پیروزی بارسلونا مقابل سویا در خصوص شرایط این دیدار صحبت کرد. لوییز سوارز پس از پیروزی بارسلونا مقابل سویا در خصوص شرایط این دیدار صحبت کرد. لوئیز سوارز مهاجم بارسلونا به علت نقض قوانین و دریافت کارت قرمز در دیدار نیمه نهایی کوپا دل ری دو جلسه از حضور در میادین محروم شد. لیونل مسی و لوییس سوارز امروز در اقدامی جالب از کفش طلاهایشان در خلال تمرینات بارسا رونمایی د. لوئیس سوارز با گلی که دقیقه 82 وارد دروازه اتلتیکو کرد ناجی بارسلونا لقب گرفت. لوئیس سوارز هنوز به روزهای اوج خود در این فصل نرسیده و امشب در گ نی به مالاگا ناکام ماند. لوئیس سوارز روزهای خوبی را در بارسلونا پشت سر نمی گذارد و این را آمار گ نی های او به خوبی نشان می دهد. لوئیس سوارز هنوز به روزهای اوج خود در این فصل نرسیده و امشب در گ نی به مالاگا ناکام ماند. جوردی آلبا، م ع بارسلونا، از لوئیس سوارز، هم تیمی اش، در مقابل انتقادهای اخیر حمایت کرد. لوئیس سوارز که در 5 بازی قبلی بارسا موفق به گ نی نشده بود امشب به این طلسم پایان داد. ستاره اسپانیایی تیم چلسی انگلیس سفری کاری به شهر بارسلون داشت. کرایف : سوارز باعث بهتر شدن مسی و نیمار می شود اسطوره باشگاه بارسلونا اعتقاد دارد که لوئیز سوارز کیفیت تیم لوئیز انریکه را بهبود می بخشد . یوهان کرایف می گوید که سوارز باعث بهتر شدن نمایش های مسی و نیمار می شود .
کرایف به خبرنگاران گفت :" احتمالا حضور سوارز باعث بهتر شدن رابطه مسی و نیمار در زمین از نظر تاکتیکی می شود . فصل گذشته زوج مسی و نیمار جواب نداد برای همین باید ببینیم که با ورود سوارز چه اتفاقی می افتد .
بارسا خوب شروع کرده ولی جوایز در ماه می اهدا می شود . تغییرات زیادی در تیم رخ داده برای همین شروع خوب یک نکته مثبت است . انریکه موارد لازم برای رسیدن به موفقیت را دارد . " لوئیس سوارز در نیمه اول بازی با اسپورتینگ خیخون گل سوم بارسا را در دقیقه 27 به ثمر رساند و روی گل اول نیز تقریبا همه کار انجام داد ولی گل به نام م ع حریف به ثبت رسید. در سالگرد پن ی منحصر به فرد مسی و سوارز در نیوکمپ بازیکنان پرسپولیس این اتفاق را در تکرار د. لیونل مسی و لوئیس سوارز که علاوه بر هم تیمی بودن در بارسا دوستانی بسیار صمیمی نیز هستند در مصاحبه ای متفاوت با تلویزیون اروگوئه شرکت د. لوئیس سوارز در یکی دو ماه اخیر دوباره اوج گرفته و در لالیگا حالا به سه قدمی لیونل مسی از حیث گ نی رسیده است. پائولو دیبالا و لوییس سوارز ستارگان یووه و بارسا رکورد ضعیفی را در این فصل لیگ قهرمانان به ثبت رسانده اند. تهران- ایرنا- «دنیس سوارز» هافبک جوان اسپانیایی اعلام کرد که در بارسلونا می ماند و برای موفقیت در این تیم می جنگد. لوئیس سوارز فوتبالیست اهل اروگوئه است. او هم اکنون در تیم باشگاهی بارسلونا است. لوئیس سوارز در دقایق پایانی بازی شب گذشته مقابل اسپورتینگ لیسبون با تصمیم والورده تعویض شد. بر خلاف تصورات قبلی، لوئیس سوارز سال 2013 موافقت کامل خود برای انتقال از لیو ول به آرسنال را اعلام کرده بود.