سوارز ستاره ای در غیاب مسی

به نقل از خبرگزاریها در مورد سوارز ستاره ای در غیاب مسی : لوییس سوارز، ستاره بارسا و سابق لیو ول در مورد عدم اعطای بازوبند کاپیتانی به وی در این سالها صحبت کرد. لوییس سوارز، ستاره بارسا و سابق لیو ول در مورد عدم اعطای بازوبند کاپیتانی به وی در این سالها صحبت کرد. لوئیس سوارز ستاره بارسا در مقابل سویا بود. او یک گل قیچی برگردان تماشایی زد و یک پاس گل هم داد. دنیس سوارز، هافبک بارسلونا به تمجید از لیونل مسی، فوق ستاره تیمش پرداخت. لوئیس سوارز ستاره بارسا در زمین اسپانیول بود و با زدن دو گل از سه گل بارسا نقش مهمی در برتری آبی اناری ها در دربی داشت. لوئیس سوارز ستاره بارسا در زمین اسپانیول بود و با زدن دو گل از سه گل بارسا نقش مهمی در برتری آبی اناری ها در دربی داشت. لوییس سوارز اروگوئه ای در تمرینات تیم فوتبال بارسلونا از ناحیه همسترینگ دچار کشیدگی شده است. او ۱۵ روز باید دور از میادین باشد. به این تریتب سوارز دیدارهای تیم ملی کشورش مقابل ایرلند و ایتالیا را از دست… دنیس سوارز سه روز پس از ثبت اولین گلش برای بارسا، امشب موفق شد دو گل دیگر نیز به ثمر برساند تا بهترین روزهای فوتبالی خود را در حال تجربه باشد. امروز ی از تمرین بارسا منتشر شد که زمانیکه نیمار، ستاره برزیلی این تیم با تاخیر در تمرینات حاضر شد، لوییس سوارز نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد و جر و بحث کوتاهی بین این دو بازیکن شکل گرفت لوئیس سوارز، ستاره بارسا، فاش کرد به دلیل اینکه این باشگاه علی رغم اتفاقی که برای او در جام جهانی رخ داد، برای ید او اقدام کرد، به گریه افتاد. لوییز سوارز لوئیز انریکه تاکید می کند که سوارز چاق نیست .

انریکه به خبرنگاران گفت :" خود سوارز احساس می کند که وضعیتش نسبت به چند هفته پیش بهتر شده است و این بازی های دوستانه ملی هم قطعا بهش کمک کرد . بطور دقیق در جریان وضعیت جسمانی اش نیستم ولی چاق نیست .

در چند ماه اخیر در فرم خوبی بوده است ولی نمی توانم بگویم چقدر تا رسیدن به آمادگی کامل فاصله دارد . " سلام امروز براتون بیوگرافی بلانکا سوارز رو گذاشتم. این بیوگرافی رو هیج جا نمی تونید پیدا کنید چون این بیوگرافی رو خودم مستقیما از ویکی پدیا براتون ترجمه و گذاشتم... بلانکا مارتینز سوارز یک بازیگر اسپانیایی است که نام حرفه ای او بلانکا سوارز است و در بیست و یکم ماه اکتبر سال 1988در شهر مادرید اسپانیا به دنیا امد... بقیش رو برید ادامه بخ. لوییز سوارز لحظاتی پیش دادگاه cas حکم جدید محرومیت لوئیز سوارز فوق ستاره خط حمله تیم فوتبال بارسلونا را که به علت برخورد با جورجو کیه لینی م ع تیم ملی ایتالیا ازسوی فیفا با محرومیت 4 ماه و دوری از کلیه میادین فوتبال محکوم شده بود، اعلام کرد. در این حکم آمده است: محرومیت 4 ماهه سوارز بر سر جایش باقی خواهند ماند و تنها می تواند در تمرینات بارسلونا شرکت کند. در حکم اولیه فیفا سوارز حق تمرین با تیمش را نداشت. همچنین احتمال می رود سوارز تمرینات خود را از فردا با بارسلونا آغاز کند. دنیس سوارز، ستاره جوان بارسا به تمجید از عملکرد پائولینیو هافبک برزیلی این تیم پرداخت. لوییز سوارز لوییز سوارز به همراه همسر و دو فرزندش شب گذشته وارد بارسلونا شدند.

قرار بود مراسم معارفه این ستاره تیم ملی اروگوئه فردا با حضور لوئیس انریکه و زوبی زارتا برگزار شود که به دلیل محرومیت این بازیکن از سوی فیفا به نظر می رسد این مراسم برگزار نخواهد شد. لوییز سوارز

ستاره سابق لیو ول ترجیح داد گفتگویی با رسانه ها نداشته باشد. وبسایت رسمی برنامه نود - فرجام خواهی بارسلونا برای ا اج لوییز سوارز بی نتیجه ماند. به گزارش وبسایت نود، لوییز سوارز در دقیقه 90 نیمه نهایی کوپا دل ری در مقابل اتلتیکو مادرید از زمین بازی ا اج شد… لیونل مسی و لوئیز سوارز پیش از بازی تیم های ملی شان ع ی نمادین گرفتند. لوئیس سوارز امشب گلی به اتلتیکو زد که بسیاری را به یاد گل تماشایی رونالدوی برزیلی به والنسیا در فصل 96-97 انداخت. بارسلونا امشب با گل تساوی بخش سوارز با یک امتیاز از ورزشگاه اتلتیکو به خانه بازگشت. لوییس سوارز، مهاجم اروگوئه ای بارسلونا اذعان داشت که اگر این تیم قصد تاریخ سازی دارد، باید از سد پاری سن ژرمن گذر کند. گلر بلژیکی معتقد است که مغلوب لیو ول فعلی سخت تر از زمانی است که لوئیس سوارز برای قرمزهای آنفیلد بازی می کرد. گلر بلژیکی معتقد است که مغلوب لیو ول فعلی سخت تر از زمانی است که لوئیس سوارز برای قرمزهای آنفیلد بازی می کرد. در هفته سوم لالیگا پای لوئیس سوارز هم به گ نی باز شد و توانست پنجمین گل بارسا را وارد دروازه اسپانیول کند. لوییس سوارز، مهاجم اروگوئه ای بارسلونا اذعان داشت که اگر این تیم قصد تاریخ سازی دارد، باید از سد پاری سن ژرمن گذر کند.
گل های سوارز و ورمائلن به تیم جوانان اندونزی اختصاصی / امروز و از ساعت 17:30 دقیقه بارسای ب به مصاف تیم جوانان اندونزی رفت . در ترکیب بارسای ب لوئیس سوارز و ورمائلن قرار گرفتند و هر دوی این بازیکنان موفق به گ نی شدند . دیدن آنلاین گل سوارز به اندونزی از کانال ما در آپارات + امکان دیدن آنلاین گل سوارز به اندونزی از کانال ما در آپارات + امکان بازیکنان تیم در فاز تهاجمی اگر گل هم نزنند به تیم در جنبه های دفاعی و حملات کمک می کنند و مطمئنا سوارز گ نی خود را آغاز کند دیگر مردم دراین خصوص حرف نمی زنند." سوارز : بازی با آژا برای من خاص است / اتفاقات گذشته را فراموش کرده ام اختصاصی / لوئیس سوارز مهاجم باشگاه بارسلونا امروز در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد . سوارز در این مصاحبه گفت که احساس خوبی دارد و تمایل دارد در بازی با آژا به میدان برود . این مهاجم اروگوئه ای که سابقه ی بازی در آژا را دارد در ادامه افزود که بازی با تیم سابقش خاص است . سوارز بازی در آژا را یک تجربه ی حرفه ای در زندگی اش دانست و افزود تا ابد سپاسگذار این تیم است . سوارز همچنین گفت : " در بارسلونا شما همیشه م م به پیروزی در هر بازی هستید . من سعی کرده ام اتفاقات گذشته را فراموش کنم و تمرکز خود را معطوف به آینده سازم " . سوارز در پاسخ به سوالی در مورد این که مسی بهتر است یا رونالدو گفت : " برای من شکی وجود ندارد . بهترین بازین در جهان لیونل مسی است و نمیتوان آن را با ی مقایسه کرد " . لوئیس سوارز، مهاجم بارسلونا تاکید کرد که از تصمیم انریکه برای ج از این تیم تعجب کرده است. لوئیس سوارز با گلی که دقیقه 82 وارد دروازه اتلتیکو کرد ناجی بارسلونا لقب گرفت. لوئیس سوارز مهاجم بارسلونا با گل دقیقه نود آبی اناری ها را از باخت در زمین حریف نجات داد. لوئیس سوارز تابستان 2014 به بارسلونا پیوست و چندی پیش نیز قرارداد خود را تا 2021 تمدید کرد. جوردی آلبا، م ع بارسلونا، از لوئیس سوارز، هم تیمی اش، در مقابل انتقادهای اخیر حمایت کرد. لوئیس سوارز هنوز به روزهای اوج خود در این فصل نرسیده و امشب در گ نی به مالاگا ناکام ماند. ستاره اسپانیایی تیم چلسی انگلیس سفری کاری به شهر بارسلون داشت. کرایف : سوارز باعث بهتر شدن مسی و نیمار می شود اسطوره باشگاه بارسلونا اعتقاد دارد که لوئیز سوارز کیفیت تیم لوئیز انریکه را بهبود می بخشد . یوهان کرایف می گوید که سوارز باعث بهتر شدن نمایش های مسی و نیمار می شود .
کرایف به خبرنگاران گفت :" احتمالا حضور سوارز باعث بهتر شدن رابطه مسی و نیمار در زمین از نظر تاکتیکی می شود . فصل گذشته زوج مسی و نیمار جواب نداد برای همین باید ببینیم که با ورود سوارز چه اتفاقی می افتد .
بارسا خوب شروع کرده ولی جوایز در ماه می اهدا می شود . تغییرات زیادی در تیم رخ داده برای همین شروع خوب یک نکته مثبت است . انریکه موارد لازم برای رسیدن به موفقیت را دارد . " ادینسون کاوانی، مهاجم پاری سن ژرمن مدعی شد که شباهتی بین خودش و سوارز نمی بیند. لوئیس سوارز در نیمه اول بازی با اسپورتینگ خیخون گل سوم بارسا را در دقیقه 27 به ثمر رساند و روی گل اول نیز تقریبا همه کار انجام داد ولی گل به نام م ع حریف به ثبت رسید. لوئیس سوارز بلافاصله پس از اتمام دیدار دپورتیوو و بارسلونا پاسخگوی خبرنگار شبکه مووی استار شد. تهران- ایرنا- «دنیس سوارز» هافبک جوان اسپانیایی اعلام کرد که در بارسلونا می ماند و برای موفقیت در این تیم می جنگد. لوئیس سوارز سومین فصل حضورش در بارسا را پشت سر می گذارد و در این مدت توانسته به یک مهاجم غیر قابل جایگزین در جمع آبی اناری ها بدل شود. در حاشیه قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا، سایت گل این کارتون را منتشر کرد؛ تقابل رئال و بایرن مونیخ و مصاف بارسلونا با یوونتوس؛ دیدار شاگرد و ، کیلینی و سوارز و ... کی روش سوارز، مهاجم برزیلی که به دلیل مشکلات ثبت قراردادش در فدراسیون طی هفته های اخیر نتوانسته بود ذوب آهن را همراهی کند امروز در ترکیب این تیم برابر سایپا حضور دارد. بر خلاف تصورات قبلی، لوئیس سوارز سال 2013 موافقت کامل خود برای انتقال از لیو ول به آرسنال را اعلام کرده بود. لوئیس سوارز امشب نزدیک بود که به نوعی اشتباه نیمار در بازی برابر مالاگا را تکرار کرده و با گرفتن کارت قرمز ال کلاسیکو را از دست بدهد. لوئیس سوارز ستاره اروگوئه ای بارسلونا می گوید برای حضور در این تیم پیشنهادهای دیگر را رد کرده است. لوئیس سوارز ستاره اروگوئه ای بارسلونا می گوید از تیم های مختلفی از جمله رئال مادرید پیشنهاد داشته اما آرزویش پیوستن به بارسلونا بود. وی در این خصوص گفت: وقتی از باشگاه بارسلونا پیشنهاد دریافت ، یک لحظه هم درنگ ن . زیرا بازی در این تیم آرزوی من بود. تمام گزینه های دیگر را برای پیوستن به تیم رویاییم رد . سوارز در ادامه افزود: پس از مدتها در اروپا بازی به جایی رسیده بودم که دوست داشتم در میان کاتالان ها باشم. دوست دارم با این تیم قهرمان شوم. بازی در کنار مسی آرزوی من بود. گفتنی است سوارز تا آ ماه اکتبر نمی تواند برای کاتالان ها به میدان برود. لوییز سوارز بازیکن تیم بارسلونا و سابق لیو ول و آژا گاز گرفتنش معروف شده و تا به حال هشت بار از کودکی گاز گرفته که مهمترین آنها همین چند وقته پیش در بازی ایتالیا و اروگوئه در محوطه ی جریمه شانه ی کیلینی را گاز گرفت. اما حالا برای گوشی های اندرویدی بازی به نام save messi در فضای مجازی آمده که داستان گاز گرفتن سوارز است. سبک بازی به این شکل است که لوییز سوارز می خواهد مسی را گاز بگیرد و شما باید توپ ها را به سمت سوارز شوت کنید. بارسلونا علیه حکم کمیته بررسی فوتبال اسپانیا مبنی بر محرومیت دو جلسه ای لوییز سوارز از مسابقات کوپا دل ری به دادگاه عالی ورزش شکایت کرد. در این کلیپ برای شما در آستانه دیدار دو تیم فوتبال بارسلونا در برابر ایبار از سری مسابقات لالیگا اسپانیا هتریک سوارز در فصل ۲۰۱۵/۲۰۱۶ برابر ایبار را آماده کرده ایم نوشته ؛ هتریک دیدنی سوارز در برابر… بارسلونا به لوئیس سوارز، مهاجم خود اجازه داده تا روند ریکاوری خود را در اروگوئه، کشور زادگاهش پشت سر بگذارد. لوییس سوارز، مهاجم گ ن بارسا تاکید کرد قهرمانی با بارسا برای او مهم تر از به ثمر رساندن گلهای فراوان است.