سید بندی المپیک

به نقل از خبرگزاریها در مورد سید بندی المپیک : رئیس کمیته بین المللی المپیک از تغییرات اساسی در المپیک آینده خبرداد. دارنده مدال طلای وزنه برداری جهان و المپیک از اینکه مسئولان هر چهار سال یک بار و المپیک به المپیک یاد وزنه برداری می افتند، ابراز گلایه کرد. در حاشیۀ بازیهای المپیک امسال مسابقه سنگنوردی هم به صورت آزمایشی انجام شد که ایران هم با دو در آن شرکت کرد.همچنین پس از هر دوره از بازیهای المپیک،بازیهای پار المپیک آعاز میشود که از این پس قرار است به هم بپیوندند.این دوره هم به مانند گذشته پس از المپیک زمستانی،پارا المپیک سوچی در روسیه که ویژۀ توانیابان هست کار خود را آغاز کرد ولی ایران تنها یک صادق کلهر-ورزش توانیابان کمیته بین المللی المپیک در جلسه امروز در پرو با رای گیری از اعضا میزبانی پاریس برای المپیک ٢٠٢٤ و برای المپیک ٢٠٢٨ را قطعی کرد. کمیته بین المللی المپیک درباره پدیده های المپیک زمستانی 2018 یک مجموعه مستند تولید کرده است. فروغ عباسی نخستین اسکی باز زن ایران در تاریخ المپیک زمستانی که در المپیک 2018 کره جنوبی حضور دارد، سوژه یکی از مستندهای ico است. این مستند را در تابناک می بینید. در حالی که پیش از این کمیته ملی المپیک و فدراسیون اسکی از حضور سمانه بیرامی در دو ماده المپیک زمستانی خبر داده بودند نام وی در لیست رقابتهای امروز قرار ندارد. نایب قهرمان المپیک لندن گفت:هدف اصلی من موفقیت و ب نتیجه درخشان در بازی های المپیک 2020 توکیو است. کاپیتان تیم تکواندوی بانوان گفت: اگر خدا بخواهد تا المپیک 2020 در خدمت تیم ملی خواهم بود تا ناکامی در ب سهمیه المپیک ریو را جبران کنم. رئیس کمیته بین المللی المپیک با سفر به بوینس آیرس در جریان برنامه های این شهر برای بازی های المپیک جوانان قرار گرفت. کمیته بین المللی المپیک، پس از اتمام تحقیقات طولانی خود که بیش از یک سال است از این مطلب مطلع شده بود، مجازات های روسیه را برای دوپینگ شدیدا اعمال کرد و تاریخچه آنان را از المپیک کاملا پاک کرد. کنیته بین المللی المپیک در جلسه امروز در پرو با رای گیری از اعضا میزبانی پاریس برای المپیک ٢٠٢٤ و برای المپیک ٢٠٢٨ را قطعی کرد. کمیته بین المللی المپیک در جلسه امروز در پرو با رای گیری از اعضا میزبانی پاریس برای المپیک ٢٠٢٤ و برای المپیک ٢٠٢٨ را قطعی کرد. فدراسیون جهانی وزنه برداری از مثبت شدن تست نمونه یک وزنه بردار روس در المپیک لندن خبر داد اما او اصلا در المپیک 2012 حضور نداشته است. رده بندی فیفا

رده بندی 10 تیم برتر جهان در ماه جولای 2014 به شرح زیر است:

1- آلمان با 1724 امتیاز (یک پله صعود) 2- آرژانتین با 1606 امتیاز (3 پله صعود) 3- هلند با 1496 امتیاز (12 پله صعود) 4- کلمبیا با 1492 امتیاز (4 پله صعود) 5- بلژیک با 1401 امتیاز (6 پله صعود) 6- اروگوئه با 1330 امتیاز (یک پله صعود) 7- برزیل با 1241 امتیاز (4 پله سقوط) 8- اسپانیا با 1229 امتیاز (7 پله سقوط) 9- سوئیس با 1216 امتیاز (3 پله سقوط) 10- فرانسه با 1202 امتیاز (7 پله صعود) رده بندی پنج تیم برتر آسیا در آ ین رده بندی فیفا به شرح زیر است:

1- ژاپن با 604 امتیاز (یک پله صعود - چهل وپنجم جهان)

2- ایران با 563 امتیاز (6 پله سقوط - چهل ونهم جهان)

3- ازب تان با 523 امتیاز (7 پله صعود - پنجاه ودوم جهان)

4- کره جنوبی با 501 امتیاز (یک پله صعود - پنجاه وششم جهان)

5- اردن با 500 امتیاز (6 پله صعود - پنجاه وهفتم جهان) با عرض سلام واحترام خدمت همکاران عزیز بارم بندی دروس شیمی 1 و2 و 3 همانند سال گذشته است ولی در شیمی سال چهارم بخش 1 و2 هرکدام ۵/۲ نمره وبخش 3 و4 هر کدام ۵/۷ نمره منظور شود با مراجعه به وبلاگ ناحیه 1 واستان ویا دبیرخانه کشوری ویا معاون فناوری مدارس ج کامل بارم بندی را دریافت کنید .
شنیده ها از برخی منابع حاکی از آن است که کمیته ملی المپیک خود شخصا پشت این قضیه بوده و شاکی زیردستانش است. به نظر می رسد مسئولان کمیته ملی المپیک قصد گردگیری دارند! تیم ملی والیبال ایران در جدیدترین رده بندی فدراسیون جهانی یک پله صعود کرد. در رده بندی جدید فدراسیون جهانی والیبال تیم ملی ایران با 98 امتیاز و یک پله صعود نسبت به رده بندی قبلی در مکان یازدهم جهان قرار گرفت.ایران 40 امتیاز از ب عنوان چهارمی لیگ جهانی والیبال، 30 امتیاز، از قهرمانی قاره آسیا در سال 2013، 19 امتیاز، از مسابقات قهرمانی جهان سال 2010 و 9 امتیاز از جام جهانی 2011 گرفت و در مجموع با ب 98 امتیاز، تیم یازدهم جهان و تیم نخست آسیا در رنکینگ جهانی است.در این رده بندی برزیل با 345 امتیاز، روسیه با 330 امتیاز، ایتالیا با 288 امتیاز، با 226 امتیاز، لهستان با 200 امتیاز، صربستان با 192 امتیاز، کوبا با 175 امتیاز، بلغارستان با 170 امتیاز، آرژانتین با 166 امتیاز وآلمان با 123 امتیاز، اول تا دهم هستند. مجمع انتخابات پست های مختلف کمیته ملی المپیک از ساعت ۱۴ امروز در محل سالن همایش های آکادمی ملی المپیک آغاز شد تا در پایان رئیس، دبیرکل، نواب رئیس و خزانه دار و اعضای هیات اجرایی انتخاب و معرفی شوند. در این مجمع مسعود سلطانی فر ورزش و جوانان و کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک حضور دارند. دارنده مدال طلای وزنه برداری جهان و المپیک گفت: مسئولان ورزش ما هر 4 سال یک بار و نزدیک المپیک ها یاد وزنه برداری می افتند. دارنده مدال برنز المپیک ریو ۲۰۱۶ تصمیم گرفته در المپیک ۲۰۲۰ حضور یابد و با حریفان به رقابت بپردازد. دارنده مدال طلای وزنه برداری جهان و المپیک از اینکه مسئولان هر چهار سال یک بار و المپیک به المپیک یاد وزنه برداری می افتند، ابراز گلایه کرد. مسابقه کمتر دیده شده از جهان پهلوان تختى در المپیک 1956 ملبورن که در آن مدال طلا المپیک را ب کرد، در تابناک می بینید. گزارش های منتشر شده از شرایط نشان می دهد که برخی از مشکلات، ممکن است باعث شود که این شهر بیشتر مناسب میزبانی المپیک ۲۰۲۸ باشد تا المپیک ۲۰۲۴. مکرون در پشتیبانی از پیشنهاد میزبانی پاریس در المپیک 2024 گفت: وقت دفاع از ارزش های المپیک است.
دختر تاریخ ساز ایران در المپیک از جزئیات روزهای بعد از المپیک خود می گوید، روزهایی که در جوایز… تمام مدال های المپیک 2020 توکیو و پارا المپیک از مواد بازیافت شده گوشی های هوشمند و سایر ابزار الکترونیکی ساخته خواهد شد. دارنده مدال برنز المپیک ریو در گفت وگو با یک هفته نامه فرانسوی هدفش را ب مدال طلای بازی های المپیک ۲۰۲۰ عنوان کرد. وبسایت رسمی برنامه نود -  19 کشور دنیا با ی آلمان تلاش برای محروم شدن روسیه از المپیک بعدی را آغاز د. به گزارش سایت نود، رئیس کمیته ملی المپیک آلمان اعلام کرد محروم شدن این کشور از المپیک… اتحادیه جهانی کشتی دلیل کم شدن سهمیه های ایران رشته در بازیهای المپیک را در راستای توافقات سال 2013 برای حذف نشدن کشتی از المپیک اعلام کرد. صبح امروز رئیس کمیته ملی المپیک و اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک از تجهیزات پزشکی ورزشی یداری شده آکادمی ملی المپیک بازدید د. دارنده مدال های نقره و برنز المپیک با بیان این که تا زمانی که بتواند برای تیم ملی مثمرثمر باشد به کشتی ادامه می دهد، گفت: اگر با همین شرایطی که دارم پیش بروم می توانم تا المپیک 2020 کشتی بگیرم. کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک 6 خود را برای حضور در مجمع انتخ کمیته ملی المپیک که 25 دی ماه برگزار می شود را معرفی کرد. کمیته بین المللی المپیک در جلسه امروز در پرو با رای گیری از اعضا میزبانی پاریس برای المپیک ٢٠٢٤ و برای المپیک ٢٠٢٨ را قطعی کرد. هیات اجرایی کمیته بین المللی المپیک برای المپیک 2020 یک وزن از وزنه برداری مردان کم کرد و تعداد کل سهمیه این رشته را هم به 196 نفر کاهش داد. میزبان های 2 دوره المپیک تا 10 سال آینده توسط کمیته بین المللی المپیک مشخص شدند. فدراسیون جهانی والیبال فرمول جدیدی برای انتخ المپیک تصویب کرد که جهت حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو اعمال می شود و براساس آن رقابت های بین قاره ای اهمیت بیشتری می یابد. با سلام بودجه بندی مرحله مقدماتی به نقل از خانه ریاضی تهران در لینک زیر قرار گرفته است: بودجه بندی اما از نظر من آنچه جالب توجه است اقتصادی بودن بودجه بندی به جای علمی بودن آن است! هیچ مسابقه معتبری کتاب مشخصی را یا سوالات سال قبلش را به عنوان بودجه بندی معرفی نمیکند( مگر کتب درسی چون مباحثش استاندارد و البته در دسترس همه است)، هنر ای. رده بندی 10 تیم برتر جهان در ماه جولای 2014 به شرح زیر است:

1- آلمان با 1724 امتیاز (یک پله صعود)

2- آرژانتین با 1606 امتیاز (3 پله صعود)

3- هلند با 1496 امتیاز (12 پله صعود)

4- کلمبیا با 1492 امتیاز (4 پله صعود)

5- بلژیک با 1401 امتیاز (6 پله صعود)

6- اروگوئه با 1330 امتیاز (یک پله صعود)

7- برزیل با 1241 امتیاز (4 پله سقوط)
اتحادیه جهانی کشتی جدیدترین رده بندی آزادکاران ماه جهان را اعلام کرد که حسن رحیمی، حسن یزدانی و کمیل قاسمی  در میان برترین ها قرار گرفتند.  بر این اساس رده بندی برترین آزادکاران ماه جهان به شرح زیر است:
وزن 57 کیلوگرم:1- حسن رحیمی، نفر سوم المپیک ریو ( ایران) 2-گئورگی ادیراشویلی، قهرمان اروپا( آذربایجان) 3- سلیمان آتلی، قهرمان جام یاشاردوغو( ترکیه)
وزن 61 کیلوگرم:1- ولادیمیر خینچگاشویلی، قهرمان المپیک ریو ( گرجستان) 2- احمد چاکایف، نایب قهرمان اروپا ( روسیه) 3- لوگان استیبر، قهرمان پان امریکن ( ) 4- بهنام احسان پور، قهرمان آسیا ( ایران)
وزن 65 کیلوگرم:1- سوسلان رامونوف، قهرمان المپیک ریو ( روسیه) 2- فرانک چامیزو، قهرمان اروپا در وزن 70 کیلوگرم (ایتالیا) 3- الیاس بکبولاتوف، قهرمان اروپا (روسیه)... 7- میثم نصیری، نفر سوم آسیا ( ایران)
وزن 70 کیلوگرم:1- ماگومد قربانعلی اف، قهرمان جهان (روسیه) 2- جیمز گرین، قهرمان پان امریکن ( )3- اسراییل کاساموف، نفر سوم اروپا ( روسیه) 4- ماگومد مراد گادجیف، نایب قهرمان اروپا( لهستان) 5- مصطفی حسین خانی، نفر سوم جهان ( ایران)
وزن 74 کیلوگرم:1- انور گدویف، نایب قهرمان المپیک ریو ( روسیه) 2- سونر دمیرتاش، قهرمان اروپا (ترکیه) 3- جبرئیل حسن اف، نفر سوم المپیک ( آذربایجان) 4- جردن باروز، قهرمان جام جهانی ( )... 15- پیمان یاراحمدی، نفر سوم جام جهانی ( ایران)  
وزن 86 کیلوگرم:1- عبدالرشید سعدالله یف، قهرمان المپیک ریو( روسیه) 2- حسن یزدانی، قهرمان المپیک ( ایران) 3- دارن کوروگلیف، قهرمان اروپا ( روسیه)
وزن 97 کیلوگرم:1- کایل اسنایدر، قهرمان المپیک ( ) 2- ماگومد ابراگیموف، قهرمان آسیا (ازب تان) 3- رضا ییلدیریم، قهرمان اروپا ( ترکیه)... 9- حسین شهبازی، قهرمان آسیا ( ایران)  
وزن 125 کیلوگرم:1- طاها آکگول، قهرمان المپیک ( ترکیه) 2- گنو پتریاشویلی، نفر سوم المپیک ( گرجستان) 3- کمیل قاسمی، نایب قهرمان المپیک ( ایران) برترین خودروهای دنیا برای المپیک
اگر مسابقات اتومبیلرانی، فرضا به عنوان یک رشته در بازی‌های المپیک گنجانده شود، چه کشورها و خودروهایی در آن دیده می‌شوند؟ در این مطلب به معرفی ۶ کشور و ‌های آن‌ها در مسابقات خیالی المپیک می‌پردازیم. دبیرکل کمیته ملی المپیک در پایان مجمع عمومی کمیته ملی المپیک گفت :مجمع عمومی سالانه را برگزار کردیم و برنامه های سال آینده و عملکرد سال 95 مورد بررسی قرار گرفت. در آیین نامه جدید فدراسیون وزنه برداری، ورزشکاران م م به امضای تعهدنامه اردو شده اند و باید تمرینات خود را کنار سایر ملی پوشان انجام دهند، اتفاقی که قبل از المپیک امکان آن ایجاد نشد و رستمی با تمرینات انفرادی به طلای المپیک رسید. با آزمایش مجدد نمونه های المپیک لندن و پکن، تست 3 دوومیدانی کار روس از المپیک 2012 مثبت اعلام شد. المپیک تابستانی ۲۰۱۶ که با نام رسمی « بازی های المپیاد سی و یکم » لوگو المپیکشناخته می شود از 9 تا 25 امرداد سال 1395، در شهر ریو دوژانیرو در کشور برزیل برگزار خواهد شد.
شهر ریو دوژانیرو به عنوان میزبان این بازی ها در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۰۹ میلادی، پس از رقابت با شهر های مادرید، توکیو و شیکاگو، توسط کمیته بین المللی المپیک انتخاب شد.
۲۸ رشته ورزشی در این المپیک برگزار خواهد شد و رشته های راگبی ۷ نفره و گلف برای اولین بار به برنامه مسابقات اضافه شده اند. کمیته بین المللی المپیک طی نامه ای رسمی به کمیته ملی المپیک ایران بابت ناهماهنگی های پیش آمده در جریان توزیع هدایای المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چانگ از […] همشهری آنلاین: ژاپن می خواهد تا زمان بازی های المپیک تابستانی ۲۰۲۰ در توکیو مانع سیگار کشیدن مکان های عمومی در این شهر شود تا مقررات کمیته بین المللی المپیک درباره مسابقات سالم را رعایت کرده باشد. همانطور که پیش بینی شده بود سیاست به المپیک ۲۰۱۸ کره جنوبی راه پیدا کرد و نمایندگان ایران از هدیه رایگان سامسونگ به شرکت کنندگان در المپیک زمستانی محروم شدند. کار ساخت د ده المپیک سئول که برای بازی های المپیک و پارالمپیک زمستانی 2018 'پیونگ چانگ' کره جنوبی در نظر گرفته شده است تکمیل و آماده استفاده ورزشکاران شد.