سیصد و پنجاه و نه

به نقل از خبرگزاریها در مورد سیصد و پنجاه و نه : راز فال ورق نام کت ست نوشته یوستین گوردر نویسنده نروژی. این کتاب در ۵۳ فصل نوشته شده و هر یک از فصل های آن به نام یکی از برگ های ورق نام گذاری شده. ماجرای کتاب در مورد سفر پسری ست در جستجوی مادر به همراه پدرش. این کتاب همچون کتاب دیگر این نویسنده، دنیای سوفی، فلسفه را به زبانی ساده بیان می کند. در زیر بخشی از گفتگوی دو شخصیت داستان را می آوریم:
«
-...ورقها نقش مهمی در تقویمی که ما در اینجا دنبال می کنیم ایفا د.
-گفتی تقویم؟
-بله، یک سال پنجاه و دو هفته دارد؛ سهم هر ورق یک هفته است.
به حساب پرداختم و گفتم:
- پنجاه و دو ضرب در هفت می شود، سیصد و شصت و چهار روز.
-ولی یک سال سیصد وشصت و پنج روز دارد. به همین جهت روز آ را روز ژوکر می نامیم. این روز به هیچ ماه و هفته ای از سال تعلق ندارد. یک روز اضافی است که در آن هر اتفاقی می تواند بیفتد. هر چهار سال[سال کبیسه] دو تا از این روزهای ژوکر دارد.
- این ...؟ -این پنجاه و دو هفته یا همان پنجاه و دو ورق به سیزده ماه و هر ماه بیست و هشت روز تقسیم شده است. زیرا سیزده ضرب در بیست و هشت هم می شود سیصد و شصت و چهار،اولین ماه آس است و آ ین ماه شاه. بعد از گذشت چهار سال دو روز ژوکر خواهیم داشت. این چهار سال با سال خشت آغاز می شود و به ترتیب خاج، دل و پیک. به این ترتیب هر کدام از ورقها یک هفته و یک ماه دارند.
پیرمرد نگاهی به من انداخت. انگار از این محاسباتش هم راضی بود و هم شرمنده.
گفتم:
-اول فکر خیلی پیچیده است ولی چقدر هوشمندانه اختراع و محاسبه شده است.
پیرمرد سری تکان داد و گفت:
-خوب بالا ه باید از مغزم استفاده می . علاوه بر این هر سال به چهار فصل تقسیم می شود. خشت در بهار، خاج هنگام تابستان، دل در پاییز و پیک وقت زمستان. تابستان با آس خاج و پاییز با آس دل شروع می شود. زمستان با آس پیک شروع می شود و آ ین هفته سال با شاه پیک تمام می شود. تیم ملی فوتبال سوئد بازی برده مقابل مونته نگرو را یک بر یک مساوی کرد. در این دیدار ابتدا سوئد بود که به گل رسید. ستاره اول تیم ملی سوئد یعنی زلاتان ابراهیموویچ زننده گل تیم ملی کشورش بود. گل زلاتان به مونته نگرو پنجاه و یکمین گل ملی او محسوب می شد. زلاتان و گل پنجاه و یکم برای سوئدی ها+ع مرگ نزدیک است، تا فرصتی هست، در این مزرعه بذر بکار. +الدنیا مزرعه الآ ه
+ خدا آقای هاشمی رفسنجانی را رحمت کند و ما را هم ... + المستغاث بک یا صاحب ا مان...
ی از پنجاه حرکت تکیکی زیبا از زین الدین زیدان در دوران بازیگری اش را مشاهده می کنید. مردم جزیره پورتوریکو روز یک شنبه به وقت محلی، برای تبدیل شدن به پنجاه و یکمین ای در یک همه پرسی شرکت می کنند. خبرگزاری آریا - julie bort رو مه نویسی است که با افراد متفاوتی مصاحبه کرده است. از مدیر عامل ... ادامه: به کار بستن این پنجاه نکته شما را به فردی موفق تر از قبل تبدیل می کند بعد از هزار و سیصد و پنجاه و هفت سال / نوبت به ما دوتا که رسید انقلاب شد!! یک دفترچه شکرگزاری داشته باش و هر روز صبح، سه نعمت جدیدی را که داری در دفترت یادداشت و خدا را بخاطرش شکر کن.

+ از پیشنهادات خوب کتاب برتری خفیف
+ شکر نعمت، نعمتت افزون کند
+ المستغاث بک یا صاحب ا مان

نمرات میان ترم - پیام نور سبزوار - درس مقدمات برنامه ریزی آموزشی و درسی (رشته: علوم تربیتی) مبنای نمره از 60 بیست نمره شماره کلاسی نمره به عدد نمره به حروف توضیحات 1 55 پنجاه و پنج 2 55 پنجاه و پنج 3 60 شصت 4 55 پنجاه و پنج 5 غ غایب غیبت در امتحان 6 45 چهل و پنج 7 60 شصت 8 50 پنجاه 9 60 شصت 10 35 سی و پنج 11 55 پنجاه و پنج 12 60 شصت 13 55 پنجاه و پنج 14 60 شصت 15 60 شصت 16 57. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از دیدار با الاهلی عربستان به عنوان «بازی بزرگ» یاد کرد و گفت: با انگیزه بالا می خواهیم این بازی را ببریم و به مرحله بعد صعود کنیم. تیم فوتبال پرسپولیس فردا ( ) دیدار برگشت مرحله یک چهارم پایانی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاهلی عربستان برگزار می کند . این بازی ساعت ۱۹:۴۵ در ابوظبی برگزار می شود . نشست خبری… کتاب «بابانظر» خاطرات شهیدمحمدحسن نظرنژاد برای پنجاه وچهارمین بار توسط سوره مهر منتشر شد.
مجتبی شاکری در جریان سیصد و پنجاه و دومین جلسه علنی شورای شهر تهران در تذکری، یادآور شد: درباره… وزارت امور داخله از کشته و زخمی شدن پنجاه ی در جریان عملیات نیروهای تی در ولایت ننگرهار خبر داد. نمرات میان ترم - پیام نور سبزوار - درس مقدمات برنامه ریزی آموزشی و درسی (رشته: علوم تربیتی) مبنای نمره از 60 بیست نمره شماره کلاسی نمره به عدد نمره به حروف توضیحات 1 55 پنجاه و پنج 2 55 پنجاه و پنج 3 60 شصت 4 55 پنجاه و پنج 5 غ غایب غیبت در امتحان 6 45 چهل و پنج 7 60 شصت 8 50 پنجاه 9 60 شصت 10 35 سی و پنج 11 55 پنجاه و پنج 12 60 شصت 13 55 پنجاه و پنج 14 60 شصت 15 60 شصت 16 60. اعضای چهارمین شورای شهر تهران یکشنبه گذشته و پیش از عید سعید فطر، سیصد و پنجاه و پنجمین جلسه را تشکیل دادند تا ۲ لایحه را مورد بررسی قرار داده و با اصلاحاتی به تصویب برسانند. آل خلیفه همچنان مانع از برگزاری در مسجد صادق شهر الدراز می شود و این ممانعت به پنجاه و دومین هفته رسیده است. مراسم جشن تولد پنجاه سالگی مهران مدیری شب گذشته با حضور تمامی عوامل مجموعه دورهمی در لوکیشن این پروژه برگزار شد.
برای یک بار هم که شدهزیر این برف با من قدم بزنبه مقصد هیــچ ..!بگذار خیال کنم همه چیز سرجایش استو تو همان آدم سابقی ..بگذار یک بار دیگر خودم را فریب دهم وبگویم می شود باهم بود ..برف که تمام شد برو !نگران من نباش ،خیره می مانم به ردپاهای دونفره مانو دیگرتنها نیستم تاپایان این فصل سرد ...
کارشناس مسئول پیشگیری از حوادث معاونت بهداشتی علوم پزشکی کرمانشاه گفت: میانگین سنی فوت شدگان در حوادث جاده ای سی و پنج سال است و جوانان قربانیان اصلی حوادث هستند. پنجاه و ششمین مرحله از واریز یارانه نقدی مربوط به مهر ماه سال جاری ساعت ۲۴ روز یکشنبه هفته آینده انجام می شود. به گزارش وردنجان نیوز: بر اساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه ها مبلغ یارانه این مرحله نیز همانند پنجاه و پنج مرحله قبلی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است که به حساب س رستان خانوار واریز می شود. جهت توسعه و تکمیل مزرعه پنجاه تنی است پرورش ماهیان خاویاری 4550 قطعه بچه ماهی رها شد. قائم مقام شیخ زکزاکی با بیان اینکه شیخ زکزاکی در وضعیت سلامتی نسبتا خوبی به سر می برند، تاکید کرد که احتمال ایشان پس از مدت ۴۵ روز، پنجاه درصد است زیرا حکومت نیجریه با وی دشمنی دارد. راز فال ورق راز فال ورق نام کت ست نوشته یوستین گوردر نویسنده نروژی. این کتاب در ۵۳ فصل نوشته شده و هر یک از فصل های آن به نام یکی از برگ های ورق نام گذاری شده. ماجرای کتاب در مورد سفر پسری ست در جستجوی مادر به همراه پدرش. این کتاب همچون کتاب دیگر این نویسنده، دنیای سوفی، فلسفه را به زبانی ساده بیان می کند. در زیر بخشی از گفتگوی دو شخصیت داستان را می آوریم:
«
-...ورقها نقش مهمی در تقویمی که ما در اینجا دنبال می کنیم ایفا د.
-گفتی تقویم؟
-بله، یک سال پنجاه و دو هفته دارد؛ سهم هر ورق یک هفته است.
به حساب پرداختم و گفتم:
- پنجاه و دو ضرب در هفت می شود، سیصد و شصت و چهار روز.
-ولی یک سال سیصد وشصت و پنج روز دارد. به همین جهت روز آ را روز ژوکر می نامیم. این روز به هیچ ماه و هفته ای از سال تعلق ندارد. یک روز اضافی است که در آن هر اتفاقی می تواند بیفتد. هر چهار سال[سال کبیسه] دو تا از این روزهای ژوکر دارد.
- این ...؟ -این پنجاه و دو هفته یا همان پنجاه و دو ورق به سیزده ماه و هر ماه بیست و هشت روز تقسیم شده است. زیرا سیزده ضرب در بیست و هشت هم می شود سیصد و شصت و چهار،اولین ماه آس است و آ ین ماه شاه. بعد از گذشت چهار سال دو روز ژوکر خواهیم داشت. این چهار سال با سال خشت آغاز می شود و به ترتیب خاج، دل و پیک. به این ترتیب هر کدام از ورقها یک هفته و یک ماه دارند.
پیرمرد نگاهی به من انداخت. انگار از این محاسباتش هم راضی بود و هم شرمنده.
گفتم:
-اول فکر خیلی پیچیده است ولی چقدر هوشمندانه اختراع و محاسبه شده است.
پیرمرد سری تکان داد و گفت:
-خوب بالا ه باید از مغزم استفاده می . علاوه بر این هر سال به چهار فصل تقسیم می شود. خشت در بهار، خاج هنگام تابستان، دل در پاییز و پیک وقت زمستان. تابستان با آس خاج و پاییز با آس دل شروع می شود. زمستان با آس پیک شروع می شود و آ ین هفته سال با شاه پیک تمام می شود. پنجاه و هفتمین نشست ترویج خواندن با عنوان «کتاب های مناسب برای کتابخانه های ک ن و نوجوانان» و با حضور محمودبرآبادی و سرور پوریا برگزار می شود. ایسنا: در سیصد و پنجاه و سومین روز از سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل با حضور دهقان دفاع و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری بالگرد ملی صبا 248 که به دست متخصصان افتخار آفرین شرکت پشتیبانی و نوسازی ... امروز صبح، از واحد بازنشستگی بهم اعلام که وقتی بیمه تامین اجتماعی بودم ظاهرا برای چند ماه حق بیمه ازم ر نشده و به حساب تامین اجتماعی واریز نشده! ( خدا نیامرزه اون حسابداری رو که همچین سهل انگاری رو مرتکب شده، یادم باشه سر پل صراط یقه ش رو بگیرم) گفتن که اگه الان این حق بیمه رو واریز کنم مبلغ سیصد و پنجاه هزار تومن میشه ولی اگه بذارم بر.

برنامه نود به بهانه پنجاه هزارمین گل تاریخ بوندسلیگا به بهانه پنجاه هزارمین گل تاریخ بوندسلیگا خارجی,بوندسلیگا , برنامه نود
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p نشست سیصد و پنجاه و هفتم شورای شهر تهران گرچه بسیار سرد و با غایبان پرشمار آغاز شد اما انتهای این جلسه پر بود از لفاظی و رفتارهای غیرمتعارفی که حول سناریویی بنام خط هفت مترو تهران کارگردانی شد. به گزارش اکوبلاگ از سایت گینس بزرگترین سند حقوقی واقعی صادر شده یک بیمه­نامه به طول نه متر و به عرض شش متر (به مساحت پنجاه و چهار متر مربع) است. این بیمه­نامه توسط آی.ان.جی. آسیگوراری دی ویاتا در رومانی صادر شده است و در وارنا در بلغارستان در پانزدهم مارس سال دو هزار و هشت میلادی برابر با بیست و پنجم اسفند ماه سال یکهزار و سیصد و هشتاد . سلام به همه دوستای گلم که بهم سرمیزنید و نظر می ذارید یک هفته ایست خونریزی شدید داشتم رفتم گفتن بشدت کم خون شده ای همو بین خونت اومده پایین دارو وخون برا تجویز درصورت قطع نشدن خونریزیم باید عمل بشم اونم پنجاه پنجاه درصدش .خواهش که ازتون دارم هرجا هستی برایم دعا کنید ممنون دوستای گلم. این نظرسنجی به چند دلیل مهم است. اول این که این پژوهش تنها نظرسنجی ملی است که ما از آن دهه در دست داریم و تنها تحقیقی است که براساس آن می توانیم بدانیم مردم در دهه پنجاه به چه مسائلی فکر می د و فضای ذهنی و ادراکی آنها چه بوده است؛ یعنی نظرسنجی ملی دیگری وجود ندارد که با مراجعه به مردم نظرات، گرایش ها، دغدغه ها و نگرانی های ایشان را مور. مراسم بزرگداشت پنجاه و چهارمین سالگرد ی ١٥ داد١٣٤٢ با حضور قشرهای مختلف مردم در گ ار ی ١٥ داد تهران برگزار شد. سیصد و پنجاه و نهمین جلسه شورای شهر تهران صبح امروز برگزار شد. بیش از پنجاه هزار نفر با اعتبار هزار و هفتصد و بیست و دومیلیارد ریال مشمول بخشودگی جرایم بانکی در استان هستند. عبدالله بوتیمار از پرکارترین بازیگران دهه های چهل و پنجاه سینمای ایران بود و در 47 سینمایی بازی کرد. او با برخی از کارگردان های پرکار و مطرح سینمای فارسی از جمله ساموئل خاچیکیان، اسماعیل ریاحی، اسماعیل پورسعید و رضا صفایی همکاری داشت و شهرت او به خاطر ایفای نقش در های پلیسی و جنایی دهه چهل و پنجاه سینمای ایران بود. خسرو حیدری تا به حال در استقلال پنجاه و پنج پاس گل داده است. جیمز براردینلی :“پنجاه طیف تاریک تر”  ادامه ای بر “پنجاه طیف خا تری” است. ی که شدیدا مورد انتقاد قرار گرفت ولی طرفداران اندک و خاص خودش را هم داشت. “پنجاه طیف تاریک تر” بدی است و در بعضی لحظات غیرقابل تماشا. تهیه کننده این هیچ اهمیتی نمی دهد که عده زیادی را نفهمند. در واقع اگر کتاب را نخوانده باشید هیچ وقت شخصیت های را درک نخواهید کرد. بازیگران فقط نمادی از جذ ت هستند و ما هیچ شناختی از شخصیتشان نداریم. در حقیقت چیزی که ما روی سینما می بینیم آناستازیا استیل و کریستین گری نیست بلکه داکوتا جانسون و جیمی دورنان است.   دوستان ختم 59 دعای عهد هست هدیه به زمان این ختم رو به تعداد حروف ابجد نام صاحب ا مان گذاشتم ... حضرت آیت الله بهجت در جایی فرمودند دعای عهد رو برای فرج صاحب ا مان بخونید ...و مطمئن باشید که حتی اگر فرج حاصل نشه در کار خودتون فرج حاصل خواهد شد !! پس تعلل نکنید ... همین الان اسمتون رو بنویسید ...دعای کوتاهیه ...بسم الله
زمانش هم فرقی نداره کی. یک مسئول سازمان میراث فرهنگی از طرح "کاشی ماندگار" برای خانه پنجاه شخصیت فرهنگی، هنری، علمی و دینی تهران؛ و در ادامه در سراسر کشور خبر داد.

خبرآنلاین نصرالله رادش از حسش در پنجاه سالگی میگوید نصرالله رادش , خندوانه , خبرآنلاین
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p دوستان ختم 59 دعای عهد هست هدیه به زمان این ختم رو به تعداد حروف ابجد نام صاحب ا مان گذاشتم ... حضرت آیت الله بهجت در جایی فرمودند دعای عهد رو برای فرج صاحب ا مان بخونید ...و مطمئن باشید که حتی اگر فرج حاصل نشه در کار خودتون فرج حاصل خواهد شد !! پس تعلل نکنید ... همین الان اسمتون رو بنویسید ...دعای کوتاهیه ...بسم الله
زمانش هم فرقی نداره کی. من همیشه از پول ج واهمه داشته م. از تصور بی پول شدن و اینکه باید بری از خانواده تقاضای کمک کنی. از فکر اینکه یه چیز گرون ب ی و اب شه و تعمیر نشه و نتونی هم پسش بدی. هرگز برای دل خودم ج بزرگ تر از پنجاه هزار تومن نکرده م و این پنجاه هزار تومن هزینه هفت کلاف کاموا و یک جفت میل شماره دو بوده که رکورد زده. همیشه سعی می کنم ارزون ترین گزینه موجو. نویسنده ی کتاب قربان کشکولی نژاد می باشد. کتاب مرد پنجاه ساله در هزار نسخه توسط انتشارات نقش نگین اصفهان در 271 صفحه با قیمت 20000تومان چاپ شده است.تلفن مرکز نشر نقش نگین اضفهان031به عنوان کد اصفهان و شماره ی مرکز نشر32236961و32236260 می باشد.
یگانه تحریری برنده اولین جایزه پنجاه هزارتومانی پایان ماه هیأت تنیس روی میزشهرستان املش شد. به گفته مسئول روابط عمومی هیأت تنیس روی میزشهرستان املش دراولین قرعه کشی پایان ماه این هیأت که غروب امروزباحضو ینگ پنگ بازان دختروپسراملشی ومربیان مربوطه درسالن ورزشی ی املش برگزارشد؛یگانه تحریری برنده اولین جایزه پنجاه هزارتومانی پای. معرفی نسخه ویژه gt3 به مناسبت پنجاه سالگی amg
پنج دهه از تولد یکی از موفق‌ترین تیونرهای دنیا می‌گذرد. شرکت amg برای بزرگداشت ۵۰ سال فعالیت خود، نسخه‌ی خاصی از مرسدس amg gt3 را به تعداد محدود ۵ دستگاه عرضه خواهد کرد. سعیدنژاد که طی بازدیدهای دوره خود به بندر جاسک سفر کرده بود، از اعمال تخفیف پنجاه درصدی هزینه های ترانشیب کالا بین بندر شهیدرجایی و بنادر کوچک کشور خبر داد. مردی که (پنجاه سال) بر لبان مردم این دیار خنده نشاند، زندگی را بدرود گفت. رضا رضاپور ، بازیگر و گوینده ی باتجربه ی رادیو مشهد را هر وقت می دیدم مثل همین ع خنده بر لب داشت و با این چهره ی خندان و ب ، آرامش بخش همشهریان و دوستان و دوستدارانش بود. فقط خدا می داند طی این پنجاه سال، چه قدر ثواب به حسابش نوشته شده. برای همین بابت خودش نباید نگر. دوستان ختم 59 دعای عهد هست هدیه به زمان این ختم رو به تعداد حروف ابجد نام صاحب ا مان گذاشتم ... حضرت آیت الله بهجت در جایی فرمودند دعای عهد رو برای فرج صاحب ا مان بخونید ...و مطمئن باشید که حتی اگر فرج حاصل نشه در کار خودتون فرج حاصل خواهد شد !! پس تعلل نکنید ... همین الان اسمتون رو بنویسید ...دعای کوتاهیه ...بسم الله
زمانش هم فرقی نداره کی. زن یائسه به چه ى گفته مى‏شود؟ یائسه به زنى گفته مى‏شود که سنش، به حدى رسیده که دیگر عادت ماهیانه نمى‏بیند و اگر خونى ببیند، خون حیض محسوب نمى‏شود. زن به طور حتم پس از تمام شدن شصت سال (قمرى)، یائسه و کمتر از پنجاه سال (قمرى) غیر یائسه است. بین پنجاه تا شصت سال میان مراجع تقلید اختلاف نظر هست. نظر اکثر این‏است که زن سیده با تمام شدن شص.