سیما تم

به نقل از خبرگزاریها در مورد سیما تم : معاون سیما، در حکمی عبدالکریم خیامی را به ریاست مرکز طرح، برنامه و ارزی سیما منصوب کرد. های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن پنجشنبه و 17 و 18 فروردین ماه از شبکه های سیما روی آنتن می رود. مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی ، ضمن بازدید از واحد اطلاعات و اخبار صدا و سیمای استان با مدیر کل و معاون اطلاعات و اخبار صدا و سیما مرکز استان دیدار و گفتگو نمود. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی عبدالرضا خلیلی مدیر عامل این شرکت در این دیدار ضمن اشاره به همکاری مطلوب صدا و سیما در فرهنگ سازی مصرف بهینه آب عن.
موقت اصفهان، در پایان در خصوص عملکرد صدا و سیما هم گفت: خوب است همزمان که صدا و سیما اگر… با حکم سیدمرتضی میرباقری معاون سیما، حسین کرمی به سمت رییس مرکز سیما منصوب شد. عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: از ت گلایه داریم که چرا نسبت به بودجه صدا و سیما در این شرایط حساس اینقدر بی مهری می کند و با این حجم تبلیغات دشمن و با این بودجه کم اما نیروهای صدا و سیما با تمام وجود پای کار ایستاده اند. مرکز امورنمایشی سیما در جدیدترین تغییرات دوباره به سیما سابق بازمی گردد و حسین کرمی که مشاور امور نمایشی سیماست به عنوان رییس سیما منصوب می شود. صبح امروز خبرنگار صدا و سیمای استان مرکزی و تصویربردار همراه وی با حضور در روستای خانه گزارشی از مشکلات روستای خانه تهیه نمودند،طی این گزارش دهیار و اعضای شورای ی و اهالی روستا در گفتگو با خبرنگار صدا و سیما مشکلات روستا را بازگو نمودند. سیما خضرآبادی,ع های سیما خضرآبادی,اینستاگرام سیما خضرابادی سیما خضرآبادی ع های سیما خضرآبادی اینستاگرام سیما خضرابادی ع های جدید سیما خضرآبادی ع های اینستاگرامی سیما خضرآبادی ای دی تلگرام سیما خضرآبادی
تصاویر و ع های اینستاگرامی جدید سیما خضرآبادی ادامه مطلب مرکز تولید و فنی سیما در روز ۲۲ بهمن نمایش حضور و اقتدار مردم ایران را بار دیگر در قاب شبکه های سیما به تصویر می کشد. علی مطهری بار دیگر از صدا و سیما انتقاد کرد و این بار رسم امانت داری را به رسانه ملی یادآوری کرد. نایب رییس مجلس با اشاره به نطق تحلیف ترامپ، از صدا و سیما خواست امانت را حفظ کند. همشهری آنلاین: رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران از صدا و سیما انتقاد کرد و گفت: این پخش گزینشی و سوگیرانه اخبار شورای پنجم در صدا و سیما درست نیست. پرینت بخش سلطانى، مرتضى، 1359، اخلاق تبلیغات بازرگانى / مرتضى سلطانى؛ [براى] مرکز پژوهش هاى ى صدا و سیما. ـ قم: صدا و سیماى جمهورى ى ایران، مرکز پژوهش هاى ى صدا و سیما، 1384. 152ص. (مرکز پژوهش هاى ى صدا و سیما؛ 948) 10000 ریال
با حکم مرتضی میرباقری، معاون سیما، سیدغلامرضا میرحسینی به سمت مشاور اجرایی معاونت سیما منصوب شد. اتوماسیون صنعتی سیما تیک ساخت، نصب و راه اندازی تابلو برقهای ماشین آلات با کنترل کننده های plc و نمایشگرهای اپراتوری hmi نصب و راه اندازی سیستمهای سرو محصول دلتا قیمت مناسب.کیفیت بالا تخصص در اکثر ماشین آلات از قبیل، تمامی دستگاه های پر کن و بسته بندی ،پر کن خطی روتاری.تریبلوک.مونو بلوک شرینگهای دستی.نیمه اتومات وتمام اتومات. تابلوه. شبکه چهار سیما گرافیک تلویزیونی شبکه چهار سیما از 22 بهمن با تغییراتی محسوس در کاربرد، رنگ، فرم و تکنیک های اجرا به روی آنتن می رود. کامبیز نوروزی در مورد عملکرد صدا و سیما در قبال حملات تروریستی صبح چهارشنبه 17 داد تهران می گوید مدیریت خبری صدا و سیما چنان است که هیچ درکی از وظیفه بزرگ خود ندارد و جز انتشار چند خبر کوتاه و کم اهمیت، فرسنگ ها از فضای خبری دور است. فدارسیون فوتبال و صدا و سیما ، برای پخش تلویزیونی لیگ برتر به توافق رسیدند.

بر همین اساس مسئولان فدراسیون فوتبال امروز در جلسه ای با مسئولان سازمان صدا و سیما شرکت د و در نهایت مقرر شد که نسبت به سال گذشته با افزاریش ۱۰ درصدی مبلغ قرارداد حق پخش، بازی های لیگ برتر مجداداً از هفته چهاردهم از صدا و سیما پخش شود. معاون سیما درباره شرایط پخش صدای محمدرضا شجریان از صدا و سیما توضیح داد. عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه در حال حاضر صدا و سیما بدون قانون اداره می شود، گفت: نظارت بر صدا و سیما توسط شورای نظارت یک امر تشریفاتی است. سیما ُسیما سیما هیچی بیخیال باز میخندی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه در حال حاضر صدا و سیما بدون قانون اداره می شود، گفت: نظارت بر صدا و سیما توسط شورای نظارت یک امر تشریفاتی است. برای برگزاری مناظره های انتخابات ریاست جمهوری، وارد صدا و سیما شد. همچون همه دوره های گذشته در این انتخابات نیز عملکرد صدا و سیما انتقاد ناظران و خبرگان حوزه رسانه را برانگیخت. جز پخش مستقیم مناظره ها که آن هم ناشی از یکه و منحصر به فرد بودن این رسانه در ایران است، به گفته کارشناسان صدا و سیما آورده خاصی برای انتخابات ریاست جمهوری نداشت. هم برای شرکت در مناظره های دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، وارد محل صدا و سیما شد . با پایان یافتن ریاست قریب به ده سال و نیمه عزت الله ضرغامی بر سازمان صدا و سیما ، و در حالی که به عنوان یک مورد نادر گمانه زنی برای شناخت جانشین وی مدتها به طول انجامید و تا چند روز پایانی مسوولیت ضرغامی، جانشین وی هنوز مشخص نشده بود، بالا ه مشخص شد که به احتمال قوی یکی از با سابقه ترین معاونان رییس صدا و سیما یعنی محمد سرافراز بزودی . ۶گزینه نهایی ریاست صدا و سیما

شنیده شد که از غلامعلی حدادعادل، محمد حسینی ( ارشاد ت ) محمد حسین صفار هرندی، محمد سرافراز (معاون برون مرزی صدا وسیما) علی دار (قائم مقام فعلی سازمان) و سید رمضان شجاعی کیاسری فعلی مجلس ۶ گزینه نهایی برای ریاست سازمان صدا وسیما هستند. وی افزود قرار است که این ۶ نفر در چند هفته آینده برنامه هایشان ر. نائب رییس مجلس دهم در همایش حکمت مطهر که در صداوسیما برگزار شد، به عملکرد صداو سیما انتقاد کرد. تفاهم نامه بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های صدا و سیما با حضور معاون امور استان های سازمان صدا و سیما و استاندار کردستان امضاء شد. براساس اصل 175 قانون اساسی و تفسیری که راحل از این اصل داشتند، صدا و سیما باید نسبت به جریان های و قوای سه گانه کشور بی طرف باشد. عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط گفت: صدا و سیما چهره ای خشن از نشان می‎دهد و در واقع ندانسته تیشه به وجهه رحمانیت حضرت می زند. های سینمایی «بادیگارد»، «سخنگوی جنگل»، «برادران باد»، «آقای گل» تنها برخی از های عیدانه شبکه های سیما هستند. مردم شاهین شهر در مجلس شورای ی با بیان اینکه ت با ندادن اعتبارات به صدا و سیما رسانه ملی را تحت فشار قرار می دهد، گفت: نباید آقای به عنوان یک ک دا از رسانه بهره برداری بیشتری داشته باشد و رئیس صدا و سیما باید در این باره عد را رعایت کند. مجمع نمایندگان استان مرکزی در دیدار با رئیس سازمان صدا و سیما، بر نقش موثر رسانه ملی در جلوگیری از هجوم فرهنگی دشمن تاکید د. های سینمایی «جنون رقابت 2»، «نام و نام خانوادگی» و «در راه خانه عروس» تنها برخی های آ هفته سیما هستند.
در نشست خبری در واکنشی اعتراضی به پخش ناقص حرف هایش در صدا و سیما به این رسانه کنایه زد. پژوهشگر حوزه سیاست و فلسفه گفت: حمایت از برنامه «ثریا» آزمونی بزرگ برای مدیریت صدا و سیما است و امیدوارم نشان دهد که از خط انقل در سازمان صدا و سیما حمایت می کند. شفقنا- مرتضی داستانی در سرمقاله امروز ۱۹ دی به تحریف بخشی از سخنان رئیس جمهور در صدا و سیما پرداخت. به گزارش شفقنا، ۱۹ دی در سرمقاله روز خود آورده است: تحریفی که در سخنان رئیس جمهور در شبکه خبر صدا و سیما اتفاق افتاد و کلمه دعوت به احضار تبدیل شد اگر […] مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:وضوع حق پخش با درایت صدا و سیما حل می شود و اگر سخت گیری کنند دودش آن قدر که به چشم خودشان می رود به چشم ما نخواهد رفت.  در حالی که ینگ تلگرام، فردا در دستور کار کارگروه ینگ قرار دارد، امشب کانال تلگرام رسمی سیما در زمان پخش سریال نفس گرم در تلویزیون تبلیغ شد.
به نظر می رسد مسئولین در سیما از تنش ها بر سر کانال های تلگرامی بی خبرند و یا قصد داشته اند به نوعی از عدم ینگ تلگرام حمایت کنند.
این در حالی که صدا و سیما یک رسمی نیز در کمیته ینگ دارد.گفته م.
وحید جلیلوند و علیرضا داوودنژاد در سخنانی از عملکرد صدا و سیما وبرنامه هفت انتقاد د و گفتند این… امشب 5 فروردین ماه دیدار های مهم فوتبال از شبکه های مختلف سیما پخش خواهد شد. سعید جلیلی در انتقاداتی از صدا و سیما گفت: چرا صداوسیما برای معرفی اسطوره های واقعی کاری نمی کند؟ نشست خبری معاون سیما و مدیران شبکه های مختلف رسانه ملی برگزار شد. همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر، شبکه های سیما تلاش می کنند ویژه برنامه های مختلفی را روی آنتن ببرند. امروز شنبه 9 اردیبهشت ماه دیدار های مهم فوتبال از شبکه های مختلف سیما پخش خواهد شد. روابط عمومی رسانه ملی های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما را در روزهای پنج شنبه و 15 و 16 تیر ماه اعلام کرد. دیدارهای مقدماتی جام جهانی فوتبال به صورت مستقیم از شبکه های سیما پخش خواهد شد. شبکه دو سیما برای نوروز ویژه برنامه های شاد و متنوعی را در نظر گرفته است. همایون یزدانپور با 50 سال فعالیت در صدا و سیما، از گویندگان برتر کشور و استان فارس است.