شایعات و شنیده ها

به نقل از خبرگزاریها در مورد شایعات و شنیده ها : فاسمین: خبرهایی از اعلام تعدیل مثبت در گزارش 12 ماهه به گوش می رسد. · دتولید: اخباری مبنی بر رشد فروش و تعدیل مثبت سود به گوش می رسد. · بسوییچ: شایعاتی مبنی بر افزایش سرمایه 100 درصدی بسوییچ از محل آورده شنیده می شود · فزرین: تکمیل کارخانه کنسانتره روی در سال 94 را در دستور کار دارد اما به نظر نمی رسد بر سود سال 94 تاثیری داشته باشد · تاپیکو:. یکی از فرماندهان عملیاتی آواربرداری پلاسکو به برخی از شایعات در مورد حادثه پلاسکو پاسخ داد و گفت: شایعات متعددی در این رابطه مطرح شد، یکی از این شایعات درباره لباسهایی و وسایل آتش نشانانی بود که از زیر آوار خارج می شد. ایسکو در صفحه رسمی خود شایعاتی که در مورد س یچی او از گرم شنیده شده را تکذیب کرد. شایعات مختلفی در مورد احتمال ج مهاجم گ ن پرسپولیس در پایان فصل شنیده می شود که باعث نگرانی هواداران شده است. شایعات متعددی در خصوص پیوستن داریوش شجاعیان به دو تیم پرسپولیس و استقلال شنیده می شود. دادستان کل کشور با رد شایعات بنگاه های دروغ پراکنی برای خدشه وارد به بدنه قوه قضاییه علیه این قوه، گفت: ما می دانیم آبشخور این شایعات در انگلیس و امریکاست و با آن برخورد می کنیم. در حالی که پیش از باز شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه شایعات زیادی در مورد احتمال پیوستن ازمون به لیو ول شنیده می شد اما این اتفاق صورت نگرفت. شایعات از عرضه دوربین d7500 نی در ۲۲ فروردین ماه حکایت دارند
شنیده‌ها نشان از این دارند که نی  روز چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه دوربین جدید dslr خود را با نام d7500 رونمایی خواهد کرد. در روزهای اخیر صحبت ها و شایعات پیرامون محصول جدید هواوی، یعنی هواوی میت ۱۰، فراوان بوده است. در این میان، از اینجا و آنجا شنیده می شود که محصول جدید هواوی قرار است در سه و یا چهار مدل عرضه شود. گویا آی تی – در روزهای اخیر صحبت ها و شایعات پیرامون محصول[ادامه مطلب] با به ثمررساندن 18 گل تا به این جای فصل عنوان بهترین گ ن تیمش را در لیگ هلند یدک کشیده تا از حالا شایعات زیادی پیرامون آینده او شنیده شود. رئیس پلیس فتای اسان رضوی با تأکید بر برخورد جدی پلیس فتا با عاملان پخش شایعات دردسرساز در فضای مجازی از شناسایی و دستگیری تعدادی از مظنونین انتشار شایعات اخیر مرتبط با ز له در مشهد خبر داد. په په، م ع پرتغالی رئال که شایعات زیادی در مورد ج اش به گوش می رسد پس از مدت ها سکوت خود را ش ت. اخبار زیادی در مورد شایعات ج ستارگان چلسی مانند هازارد و کورتوا و مهاجرت آنها به لالیگا شنیده می شود که ته در این رابطه صحبت کرده است. شنیده بودم برونسی فرمانده گردان شده است و شنیده بودم گردانش توی عملیات ها غوغا می کند. یک بار، توی یکی از پادگان ها اتفاقی دیدمش. ظرف به دست، ایستاده بود در صف غذا. انتظار دیدن هر چیزی را داشتم، غیر از این یکی. فکر همه چیزهایی را که درباره او شنیده ام، اشتباه بوده است. رفتم جلو. سلام و احوال پرسی ، گفتم: مگر شما فرمانده گردان نیستی؟ فکر. شایعات متعددی در این رابطه مطرح شد، یکی از این شایعات درباره لباسها و وسایل آتش نشانانی بود که از زیر آوار خارج می شد. در هفته های اخیر اخبار زیادی در مورد تمایل رئال مادرید به جذب پائولو دیبالا شنیده شده است. کاوه رضایی ع ی را از دیدار امروزش با مرتضی تبریزی که شایعات زیادی در مورد پیوستنش به استقلال شنیده می شود منتشر کرد. تمام شایعات آخیر در مورد خط گوشی های موتو زی2 در یک ویدیو خلاصه شده است تا علاقمندان این خط تمام احتمالات و شایعات مطرح را یک جا داشته باشند. تخمین زده می شود این گوشی در ماه ژوئیه به بازار عرضه شود. م ع الاهلی با حضور در تمرین امروز استقلال به شایعات مربوط به بازگشت به این تیم بیشتر از قبل دامن زد. شایعات زیادی در مورد علاقه منچستریونایتد به جذب گرت بیل در رسانه های انگلستان مطرح شده است. اما اکنون گفته می شود برخلاف این شایعات منچستر یونایتد برنامه ای برای جذب گرت بیل ندارد. در روزهای گذشته گفته می شد مدیران یونایتد قصد دارند تا برای به خدمت گرفتن بیل، داوید دخیا بعلاوه 65 میلیون یورو را به رئال مادرید پیشنهاد بدهند اما دیلی . شایعات زیادی مبنی بر علاقه مدیران اینتر برای نشاندن دیگو سیمئونه روی نیمکت مربیگری تیمشان شنیده می شود. وان پلاس روز گذشته مشخصات، قیمت و زمان آغاز عرضه این محصول خود را در رویدادی رسمی اعلام کرد. این اسمارت فون یکی از گوشی های سال 2017 است که شایعات زیادی در خصوص آن شنیده شده بود و حالا باید دید در بازار چگونه ظاهر می شود. رئیس جمهور روسیه گفت که شایعات مطرح شده درباره میزان ثروتش درست نیست و وی ثروتی ندارد در روزهای گذشته شایعات بسیار زیادی پیرامون آینده وریا غفوری نقل محافل خبری شده بود تا جایی که شنیده شد این بازیکن بعد از پی بردن به وج از افکار تاکتیکی علیرضا منصوریان با باشگاه ان وارد مذاکره و…

فوتبال ایران لیگ برتر - به رغم آنکه چند روزی از شایعه لو رفتن اخبار رختکن استقلال در بازی با نفت تهران می گذرد اما پیامدهای آن کماکان ادامه دارد. دیروز که به همین بهانه با میرشاد ماجدی س رست فصل گذشته استقلال تهران تماس گرفتیم به نکات جالبی اشاره کرد که در پی می آید.
می خواستیم نظر شما را در مورد لو رفتن اخبار رختکن استقلال در فصل گذشته جویا شویم؟
شما بروید ببینید اولین بار چه ی این حرف را مطرح کرد؟ آقایان می خواهند کار خودشان را توجیه کنند و چنین حرف هایی می زنند که اصلاً هیچ ارزشی ندارد.

اتفاقاً جواد زرینچه هم در مصاحبه با خبرورزشی عنوان کرد میرشاد ماجدی همواره یک نفر را مأمور کرده بود که غریبه وارد رختکن استقلال نشود!
شما شک نکنید هیچ غریبه ای وارد رختکن ما نشده است. هیچ مشکلی از این بابت وجود نداشته و دوستان قلعه نویی هم پس از پایان بازی وارد رختکن می شدند.

پس شما هرگونه خبری در این رابطه را تکذیب می کنید؟
صددرصد، آنالیز بازی حریفان استقلال همواره در هتل انجام می شد و در رختکن حرف زیادی رد و بدل نمی شد. از طرف دیگر در فوتبال ایران دانستن ارنج تیم یک ساعت قبل از بازی چه دردی دوا می کند؟ این حرف ها و شایعات کذب، آگاهانه مطرح می شود تا استقلالی ها ت یب شوند.

منظور شما چه انی است؟
شما بهتر از من می دانید منظورم چه انی است. آقایان قصد دارند با این شایعات عملکرد علیرضا منصوریان را زیر سؤال ببرند یا او را اب کنند در حالی که این کار شدنی نیست. نمی شود علیرضا منصوریان را اب کرد. همه ما استقلالی هستیم و این وصله ها هم به سرمربی نفت تهران نمی چسبد.

شاید منظور بازیکنانی است که موبایل خود را روشن می گذاشتند...
غیر ممکن است. مطمئن باشید موبایل همه بازیکنان و کادر فنی در رختکن خاموش بود و آقایان بهتر است برای مطرح ماندن یا بهتر است بگویم مطرح شدن دنبال کار باشند نه اینکه بخواهند با ساختن شایعات خیالی تیتر شوند. شایعات زیادی در مورد توافق ضمنی گریزمان با مسئولان منچستریونایتد برای فصل آینده شنیده می شود. فرماندار ویژه شهرستان ری در مورد خبری که در شبکه های اجتماعی مبنی بر شنیده شدن صدای تیراندازی در ری منتشر شده است نیز گفت: این خبر اصلا صحت ندارد و شب پنجشنبه نه تیری شلیک شده و نه صدای غیر معمولی به گوش رسیده است. درخصوص پخش این شایعات بی اساس نیز تعدادی در ری دستگیر شده اند. شایعات زیادی درباره قرارداد 650 میلیون آندو و 800 هزار دلاری جپاروف شنیده می شود. مدتی است شایعات و اخبار مختلفی از نسخه پریمیوم اسمارت فون گل ی اس 5 سامسونگ در رسانه های فناوری منتشر می گردد.این تلفن که در واقع نسخه قدرتمند تر پرچم دار فعلی سامسونگ می باشد ، طبق شایعات با نام گل ی f معرفی خواهد شد.به تازگی تصاویری واقعی از گوشی گل ی f به بیرون درز کرده ویژگی های بیشتری از این گوشی را نمایان می سازد.ادامه مطلب رو فراموش نکنید.

مهاجم تیم تراکتورسازی با حضور در تمرینات تیمش به شایعات پیش آمده درباره خودش پایان داد. مهاجم فرانسوی اتلتیکو مادرید بر شایعات حاکی از احتمال پیوستنش به ک شانی ها دامن زد. پاول دوروف در مورد شایعات ایجاد ارز رزمزنگاری شده توسط تلگرام پاسخ داد. با پایان قرارداد په په با رئال مادرید، مدیران این باشگاه قرارداد او را تمدید ن د تا او مجبور به ترک سانتیاگو برنابئو شود. در حالی که شایعات زیادی در مورد احتمال رفتن این بازیکن به پاری سن ژرمن شنیده می شد، او سرانجام امشب قراردادش را با بشیکتاش امضا کرد. شایعات زیادی مبنی بر اینکه باشگاه منچستریونایتد قصد دارد با پرداخت رقم فسخ قرارداد گریزمان(100 میلیون یورو) این بازیکن را به خدمت بگیرد شنیده می شود. غاذر: در این نماد سرمایه گذاری آذربایجان قصد دارد بلوک 10 درصدی خود را باقیمت 1248 تومان در تاریخ 1 دی راهی بازار کند . این خبر می تواند به رشد قیمتی سهم کمک کند.

بترانس: امروز بلوک 5 درصد ونیکی انجام خواهد شد . رقابت بین بانک ملی و توان آفرین اگر به انجام برسد شاهد رشد قیمتی سهم خواهیم بود .

تایرا: گفته می شود سایپا به دلیل بدهی . همانطور که در پیش از این خو د، شایعات زیادی مبنی بر علاقه منچستر یونایتد به آنتوان گریزمان شنیده میشد اما در نهایت این بازیکن در اتلتیکو مادرید ماندگار شد او قرارداد خود با اتلتیکو را رسما تا ۲۰۲۲ تمدید… ستاره ایتالیایی تیم فوتبال یوونتوس در مورد شایعات اخیر صحبت های جالبی را مطرح کرد. سرنوشت م آلگری در یوونتوس هنوز مشخص نیست و شایعات زیادی در مورد کناره گیری او از هدایت بیان ری ها در انتهای فصل شنیده می شود. شایعات در کشور ما سریع تر از هر چیز دیگر به مقصد می رسند. حالا اگر این شایعات در مورد مواد خوراکی باشد دیگر نمی شود جلویشان را گرفت. نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن در کنفرانس مطبوعاتی بعد از دیدار برابر ژاپن به شدت احساساتی شد و به خاطر شایعات اخیر گریه کرد. در حالی که همه شایعات حکایت از ج قریب الوقوع آردا توران از بارسلونا دارند، مدیر برنامه های او از ماندنی شدنش در بارسا خبر داد. آ ین اخبار و شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا را مرور می کنیم. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] در چند روز گذشته اخبار و شایعات زیادی در مورد احتمال پیوستن مارکو وراتی از پی اس جی به بارسا منتشر شده است. آنتونیو ته یک بار دیگر شایعات مبنی بر احتمال پیوستنش به اینتر را تکذیب کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] احتمال جابه جایی بازیکنان مطرح؛ اخبار و شایعات نقل و انتقالات ایران: 21 دادماه روزانه و تا پایان فعالیت رسمی باشگاه ها در نقل و انتقالات اخبار رسمی و شایعات مربوطه را در "ورزش سه" دنبال کنید. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
رئیس پلیس فتای اسان رضوی با تأکید بر برخورد جدی پلیس فتا با عاملان پخش شایعات دردسرساز در فضای… ابهامات پیرامون فروریختن ساختمان پلاسکو و حواشی اش آنقدر زیاد است که هرکداممان چندین گمان در ارتباط با آن شنیده ایم اما انبوه این گمانه زنی ها و حتی شایعات فراوانی که پیرامون این حادثه منتشر می شود، نتوانسته مانع از فراموش شدن اصل ماجرا در چند روز شود! شنیده ام چشم به راه باران پاییزی
کنار پنجره اتاقت می نشینی و بوسه بر سیگار می زنی
خوش به حال سیگارها
شنیده ام تنهایی به کافه می روی
خیابان ها را متر می کنی
بی دلیل می خندی
شنیده ام خواب هایت زمستانی شده اند
روزهایت کوتاه، موهایت کوتاه...
راستی، کنار همیشگی هایت، تنهایی، دلتنگ من هم می شوى... درحالی بازار شایعات ادغام بانک ها و موسسات اعتباری داغ شده که بانک مرکزی با سکوت خود زمینه را برای ترویج این شایعات مهیا کرده است. شایعاتی که پنجشنبه بسیاری از س گذاران بانکی را ناآرام کرد. لئوناردو بونوچی، م ع یوونتوس نسبت به شایعات اخیر در مورد ج اش از یووه، پاسخی غیرمستقیم در توئیتر منتشر کرد.