شایعات و شنیده ها

به نقل از خبرگزاریها در مورد شایعات و شنیده ها : شایعات و شنیده ها حاکی از آن است که پرچمدار جدید سامسونگ یعنی galaxy note 4 با سه گارانتی مایکروتل، سامتل و هماهنگ، از ابتدای آبان ماه به صورت رسمی و قانونی وارد بازارهای ایران خواهد شد. این شنیده ها وقتی به واقعیت نزدیک تر می شود که بدانیم این گوشی به صورت رسمی به بازارهای خاورمیانه آمده است. این روزها شایعات زیادی درباره حضور رامین در استقلال شنیده می شود. شنیده ها و شایعات بازار2 وملی
نماد معاملاتی شرکت گروه صنعتی ملی(وملی) با توجه به عدم رعایت دستور العمل اجرایی افشای اطلاعات تعلیق شد. آپ
قائم مقام مدیرعامل آسان پرداخت با اعلام عملی شدن درخواست صدور کد معاملاتی و ید سهام از طریق اپلیکیشن آپ خبر داد. شرکت آلومینیوم ایران شرکت آلومینیوم ایران امروز 240 تن شمش 1000p-99.8 با قیمت پایه 111,538 ریال (10.9 درصد بالاتر از قیمت پایه قبلی) به ازای هر کیلو در بورس کالا عرضه کرد و قادر به فروش همه 240 تن در قیمت پایه شد. ادامه مطلب فضای مجازی، دنیایی بی انتهاست برای پخش شایعات مختلف که بازار این شایعات در مورد به اوج خود رسیده است. یکی از فرماندهان عملیاتی آواربرداری پلاسکو به برخی از شایعات در مورد حادثه پلاسکو پاسخ داد و گفت: شایعات متعددی در این رابطه مطرح شد، یکی از این شایعات درباره لباسهایی و وسایل آتش نشانانی بود که از زیر آوار خارج می شد. در حالی که صحبت های زیادی در مورد انتقال فالکائو به رئال شنیده می شود، این بازیکن سه بازیکن رئال را در صفحه اجتماعی خودش در لیست دوستانش قرار داد. در حالی که در هفته های گذشته شایعات بسیاری در مورد علاقه رئال به جذب فالکائو شنیده می شد، این بازیکن کاری انجام داد که بر میزان گمانه زنی ها افزوده است. رادامل فالکائو در صفحه اجتماعی خود. شایعات در مورد دختر تاریخ ساز ورزش ایران روز به روز غیر واقعی تر و البته خطرناک تر می شود تا حدی که همراهان بهداشت در ملاقات از او اعتقاد داشتند طلسم شده است. در یک ماه گذشته شایعات زیادی در مورد رفتن احتمالی اینیستا به فوتبال چین شنیده شده است. در یک ماه گذشته شایعات زیادی در مورد رفتن احتمالی اینیستا به فوتبال چین شنیده شده است. در حالی که پیش از باز شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه شایعات زیادی در مورد احتمال پیوستن آزمون به لیو ول شنیده می شد؛ این اتفاق صورت نگرفت. دادستان کل کشور با رد شایعات بنگاه های دروغ پراکنی برای خدشه وارد به بدنه قوه قضاییه علیه این قوه، گفت: ما می دانیم آبشخور این شایعات در انگلیس و امریکاست و با آن برخورد می کنیم. شایعات درباره شهرزاد۲شایعات درباره شهرزاد۲ , مهدی سلطانی با انتشار ع ی از خود در فصل جدید «شهرزاد» به شایعات در باره توقف و تعطیلی ساخت سریال پایان داد و دوستداران شهرزاد را به انتظار زمان پخش و توزیع سریال نشاند.شایعات درباره شهرزاد۲مهدی سلطانی با انتشار ع ی از خود در سریال «شهرزاد» نوشت: «نمایى از پشت صحنه 

[ادامه مطلب ر. کاوه رضایی ع ی را از دیدار امروزش با مرتضی تبریزی که شایعات زیادی در مورد پیوستنش به استقلال شنیده می شود منتشر کرد. شنیده بودم برونسی فرمانده گردان شده است و شنیده بودم گردانش توی عملیات ها غوغا می کند. یک بار، توی یکی از پادگان ها اتفاقی دیدمش. ظرف به دست، ایستاده بود در صف غذا. انتظار دیدن هر چیزی را داشتم، غیر از این یکی. فکر همه چیزهایی را که درباره او شنیده ام، اشتباه بوده است. رفتم جلو. سلام و احوال پرسی ، گفتم: مگر شما فرمانده گردان نیستی؟ فکر. رئیس پلیس فتای اسان رضوی با تأکید بر برخورد جدی پلیس فتا با عاملان پخش شایعات دردسرساز در فضای مجازی از شناسایی و دستگیری تعدادی از مظنونین انتشار شایعات اخیر مرتبط با ز له در مشهد خبر داد. شنیده ام که ی بی قرار می آید/ ی به دوش زمستان سوار می آید شنیده ام که شبی ماه می رسد از راه/وآن ستاره دنباله دار می آید چه اتفاق عجیبی شنیده ام اینجا/به پیشواز ی انتظار می آید دل از خیال رخش رخت عشق می پوشد/وعقل با دل عاشق کنار می آید هزار مرتبه باران به گوش دریا گفت/که از نسیم تو عطر نگار می آید بغل بغل گل نرگس که می دمد در باغ/غزل غزل هیج. په په، م ع پرتغالی رئال که شایعات زیادی در مورد ج اش به گوش می رسد پس از مدت ها سکوت خود را ش ت. مدتی است که در مورد ماهی تیلاپیا شایعات و حرف و حدیث های زیادی از گوشه و کنار شنیده می شود . شایعات متعددی در این رابطه مطرح شد، یکی از این شایعات درباره لباسهایی و وسایل آتش نشانانی بود که از زیر آوار خارج می شد. کاوه رضایی ع ی را از دیدار امروزش با مرتضی تبریزی که شایعات زیادی در مورد پیوستنش به استقلال شنیده می شود منتشر کرد. پس از افزایش شایعات و طرح موضوعات بی اساس درباره علت و چگونگی درگذشت آیت الله هاشمی در رسانه های بیگانه ، محمد هاشمی بصورت رسمی به این شایعات پاسخ داد. تمام شایعات آخیر در مورد خط گوشی های موتو زی2 در یک ویدیو خلاصه شده است تا علاقمندان این خط تمام احتمالات و شایعات مطرح را یک جا داشته باشند. تخمین زده می شود این گوشی در ماه ژوئیه به بازار عرضه شود. م ع الاهلی با حضىور در تمرین امروز استقلال به شایعات مربوط به بازگشت به این تیم بیشتر از قبل دامن زد. م ع الاهلی با حضور در تمرین امروز استقلال به شایعات مربوط به بازگشت به این تیم بیشتر از قبل دامن زد. شایعات زیادی مبنی بر علاقه مدیران اینتر برای نشاندن دیگو سیمئونه روی نیمکت مربیگری تیمشان شنیده می شود. خبرگزاری میزان نوشت:روابط عمومی موسسه اعتباری نور با توجه به انتشار شایعات سراسر کذب در برخی شبکه های اجتماعی با صدور اطلاعیه ای ضمن پاسخ به این شایعات، توضیحاتی را جهت تنویر افکار عمومی و خصوصا مشتریان و س گذاران این موسسه ارائه داد. رئیس جمهور روسیه گفت که شایعات مطرح شده درباره میزان ثروتش درست نیست و وی ثروتی ندارد

فوتبال ایران لیگ برتر - به رغم آنکه چند روزی از شایعه لو رفتن اخبار رختکن استقلال در بازی با نفت تهران می گذرد اما پیامدهای آن کماکان ادامه دارد. دیروز که به همین بهانه با میرشاد ماجدی س رست فصل گذشته استقلال تهران تماس گرفتیم به نکات جالبی اشاره کرد که در پی می آید.
می خواستیم نظر شما را در مورد لو رفتن اخبار رختکن استقلال در فصل گذشته جویا شویم؟
شما بروید ببینید اولین بار چه ی این حرف را مطرح کرد؟ آقایان می خواهند کار خودشان را توجیه کنند و چنین حرف هایی می زنند که اصلاً هیچ ارزشی ندارد.

اتفاقاً جواد زرینچه هم در مصاحبه با خبرورزشی عنوان کرد میرشاد ماجدی همواره یک نفر را مأمور کرده بود که غریبه وارد رختکن استقلال نشود!
شما شک نکنید هیچ غریبه ای وارد رختکن ما نشده است. هیچ مشکلی از این بابت وجود نداشته و دوستان قلعه نویی هم پس از پایان بازی وارد رختکن می شدند.

پس شما هرگونه خبری در این رابطه را تکذیب می کنید؟
صددرصد، آنالیز بازی حریفان استقلال همواره در هتل انجام می شد و در رختکن حرف زیادی رد و بدل نمی شد. از طرف دیگر در فوتبال ایران دانستن ارنج تیم یک ساعت قبل از بازی چه دردی دوا می کند؟ این حرف ها و شایعات کذب، آگاهانه مطرح می شود تا استقلالی ها ت یب شوند.

منظور شما چه انی است؟
شما بهتر از من می دانید منظورم چه انی است. آقایان قصد دارند با این شایعات عملکرد علیرضا منصوریان را زیر سؤال ببرند یا او را اب کنند در حالی که این کار شدنی نیست. نمی شود علیرضا منصوریان را اب کرد. همه ما استقلالی هستیم و این وصله ها هم به سرمربی نفت تهران نمی چسبد.

شاید منظور بازیکنانی است که موبایل خود را روشن می گذاشتند...
غیر ممکن است. مطمئن باشید موبایل همه بازیکنان و کادر فنی در رختکن خاموش بود و آقایان بهتر است برای مطرح ماندن یا بهتر است بگویم مطرح شدن دنبال کار باشند نه اینکه بخواهند با ساختن شایعات خیالی تیتر شوند. شنیده ها حاکی از آن است که حوزه معاونت حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش و جوانان با تغییراتی روبرو خواهد شد و این تغییرات گریبان خادم را هم خواهد گرفت. مدتی است شایعات و اخبار مختلفی از نسخه پریمیوم اسمارت فون گل ی اس 5 سامسونگ در رسانه های فناوری منتشر می گردد.این تلفن که در واقع نسخه قدرتمند تر پرچم دار فعلی سامسونگ می باشد ، طبق شایعات با نام گل ی f معرفی خواهد شد.به تازگی تصاویری واقعی از گوشی گل ی f به بیرون درز کرده ویژگی های بیشتری از این گوشی را نمایان می سازد.ادامه مطلب رو فراموش نکنید.

شایعات زیادی در مورد توافق ضمنی گریزمان با مسئولان منچستریونایتد برای فصل آینده شنیده می شود. اخبار خوش از قاسم ....یکی از مدیران رده بالای قاسم عنوان کرد : افزایش سرمایه 38 درصدی قاسم از محل سود انباشته و مطالبات به سازمان ارسال و به زودی منتشر می شود. اخیرا شایعه شده است که سهامدار عمده این سهم به حمایت از سهام خود خواهد پرداخت. شایعات زیادی درباره قرارداد 650 میلیون آندو و 800 هزار دلاری جپاروف شنیده می شود. شایعات زیادی در مورد احتمال پیوستن آنتوان گریزمان به منچستریونایتد شنیده می شود. غاذر: در این نماد سرمایه گذاری آذربایجان قصد دارد بلوک 10 درصدی خود را باقیمت 1248 تومان در تاریخ 1 دی راهی بازار کند . این خبر می تواند به رشد قیمتی سهم کمک کند.

بترانس: امروز بلوک 5 درصد ونیکی انجام خواهد شد . رقابت بین بانک ملی و توان آفرین اگر به انجام برسد شاهد رشد قیمتی سهم خواهیم بود .

تایرا: گفته می شود سایپا به دلیل بدهی . در حالی که رامین رضاییان با ج از پرسپولیس به تمرینات اختصاصی مشغول است، شایعات جالب توجهی در خصوص آینده اش شنیده می شود. مهاجم تیم تراکتورسازی با حضور در تمرینات تیمش به شایعات پیش آمده درباره خودش پایان داد. پاول دوروف در مورد شایعات ایجاد ارز رزمزنگاری شده توسط تلگرام پاسخ داد. مهاجم پاری سن ژرمن نسبت به شایعات پیرامونش واکنش نشان داد. سخنگوی انصار الله یمن شایعات منتشر شده در خصوص درخواست پناهندگی اش به عمان را تکذیب کرد. پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم دورتموند، که شایعات زیادی در مورد پیوستنش به آرسنال شنیده می شود، در فهرست این تیم برای دیدار مقابل هرتابرلین قرار نگرفت. ملی پوش عراقی مد نظر باشگاه پرسپولیس در یکی دو روز گذشته با شایعات زیادی پیرامون آینده اش روبرو شد که این بازیکن را وادار به واکنش کرد. سرنوشت م آلگری در یوونتوس هنوز مشخص نیست و شایعات زیادی در مورد کناره گیری او از هدایت بیان ری ها در انتهای فصل شنیده می شود. فیلیپه کوتینیو، ستاره لیو ول مدعی شد که شایعات مبنی بر پیوستن او به بارسلونا "جالب" است ولی او به لیو ول تعلق خاطر دارد. ده ها شغل و سمت تی و حکومتی وجود دارند که حقوقشان را از بیت المال می گیرند. این جا درآمد عده ای را آورده ایم که بیشترین «شایعات» درباره آن ها وجود دارد؛ از هیئت ان تا مدیران صدا و سیما، شنیده های ما را می خوانید. در حالی که همه شایعات حکایت از ج قریب الوقوع آردا توران از بارسلونا دارند، مدیر برنامه های او از ماندنی شدنش در بارسا خبر داد. آ ین اخبار و شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا را مرور می کنیم. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
شهروندان خاش بعد از استشمام بویی نا مطبوع و غیر طبیعی و پخش شایعات رعب آور و استرس زا در مقابل… آنتونیو ته یک بار دیگر شایعات مبنی بر احتمال پیوستنش به اینتر را تکذیب کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] احتمال جابه جایی بازیکنان مطرح؛ اخبار و شایعات نقل و انتقالات ایران: 21 دادماه روزانه و تا پایان فعالیت رسمی باشگاه ها در نقل و انتقالات اخبار رسمی و شایعات مربوطه را در "ورزش سه" دنبال کنید. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]