شب تقدیر

به نقل از خبرگزاریها در مورد شب تقدیر :
ژاوی معتقد است که اگر در ورزشگاه برنابئو از مسی بخاطر ش تن رکورد گ نی تقدیر شود، یک اتفاق مثبت فوتبالی را شاهد خواهیم بود. ، ژاوی که دیروز برای افتتاح زمین فوتبالی در زادگاهش به همراه کرویوف حضور یافته بود در حاشیه این مراسم گفت:" وضعیت بارسلونا خوب است. ما در دفاع، عملکرد بی نظیر داشته ایم.سطح رقابت بالا در بین بازیکنان باعث شده تا آنها از لحاظ فردی وضعیت بسیار بهتری به نسبت گذشته داشته باشند.در مجموع همه چیز به خوبی پیش می رود.خود من نیز مشکلی ندارم و اوضاع خوب است "

ژاوی در مورد احتمال تقدیر از مسی در برنابئو بخاطر احتمال ش ته شدن رکورد گ نی لالیگا در ال کلاسیکو از جانب وی گفت:" البته این فقط یک احتمال است اما اگر در ورزشگاهی همچون برنابئو از مسی تقدیر شود، از لحاظ ورزشی و فوتبالی اتفاق مثبتی خواهد بود" جناب آقای خنجری فرماندار محترم شهرستان زرند با اهداء لوح تقدیر از تلاشهای حیدری مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق زرند در برگزاری همایش با موضوع بررسی نقش شوراهای ی شهر و روستا در سند توسعه شهرستان در سال 93 تقدیر و تشکر به عمل آورد. در قسمتی از متن تقدیرنامه آمده است: اینجانب از تلاشهای جنابعالی در برگزاری همایش بررسی نقش شوراهای ی ش. اعضای شورای شهر تهران در جلسه خود ۲ تقدیر داشتند؛ نخست تقدیر از اقدامات پرشتاب سال های اخیر شهرداری در توسعه خطوط مترو و بهره برداری از خط ۷ آن و دوم تقدیر از عملکرد نیروهای امنیتی کشور. اعضا همچنین با… دست تقدیر مرا از تو اگر دور کند
یا مرا در غم چشمان تو مجبور کند

یا بخواهد که مرا در طلب گیسویت
پیش چشمان همه لال و کر و کور کند

آنچنان تیشه زنم ریشه ی تقدیر ِ خودم
که در آغوش من اندام تو را جور کند

در این دیدار رئیس کل دادگستری استان مازندران از تلاش جهادی استاندار مازندران در خدمت صادقانه و مخلصانه به مردم مازندران تقدیر کرد و گفت : در تمام مدت فعالیتم اینگونه وفاق ، همدلی و همراهی را شاهد نبودم و امروز تلاش استاندار مازندران در حوزه های مختلف به ویژه در حفظ حقوق بیت المال قابل ستایش است.
وی یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و با اهداء لوح تقدیر به استاندار مازندران و معاونین از زحمات آنان تقدیر نمود.
در این دیدار استاندار مازندران هم از حضور مسئولین قضائی استان در استانداری مازندران تقدیر و تشکر نمود و گفت : استان مازندران با مشکلات عدیده ای در حوزه های مختلف روبروست و برای بیرون رفتن از این مشکلات همه باید مدیریت جهادی و تلاش شبانه روزی را مبنای کار خود قرار دهند .
وی تاکید کرد : به استان خود عشق می ورزم و سعی می کنیم وارد حاشیه سازی ها نشویم و تمام وقت خود را صرف خدمت به مردم نمائیم.
مقام عالی ت در استان در پایان تصریح نمود : سلامت و امنیت دو نعمت بزرگ هستند و در هفته ت نیز با شعار آرامش و امید تلاش نمودیم تا با گزارش اقدامات و فعالیتهای ت بارقه امید را در دل مردم زنده کنیم.
در لوح تقدیر اه رئیس کل دادگستری مازندران به استاندار ضمن تشکر و تقدیر از زحمات و تلاشهای وی ، از خدمت به مردم ولایت مدار و شریف به عنوان لوح افتخار زرین و پشتوانه معنوی گرانسگ یاد شده است که باعث سربلندی در پیشگاه خداوند متعال ، مردم عزیز و خانواده معزز به عنوان ولی نعمتان راستین خواهد شد
تقدیر مسئولین قضایی مازندران از استاندار مازندران
تقدیر مسئولین قضایی مازندران از استاندار مازندران
تقدیر مسئولین قضایی مازندران از استاندار مازندران
تقدیر مسئولین قضایی مازندران از استاندار مازندران http://8pic.ir/images/48006898117615840614.jpg
از برندگان مسابقه پیامکی غدیر تقدیر بعمل آمد . خانم اکبری نصیری مسئول بخش مرجع کتابخانه با اعلام این خبر افزود : با اهداء یک عدد کیف ، یک جلد کتاب و کارت هدیه 200000 ریالی ، از خانمها فریده کامران ، فرزانه پارسا و آقای هادی بهنام پور تقدیر بعمل آمد .این مسابقه به مناسبت عید سعید غدیر خم و توسط بخش مرجع کتابخانه برگزار شده بود . رتبه های برتر آزمون کشوری پیشرفت تحصیلی سمپاد نام و نام خانوادگی رتبه پایه جایزه محمد معین حسینی اول هفتم 200/000تومان + لوح تقدیر کیان بندعلی دوم هفتم 100/000تومان + لوح تقدیر محسن حبیبی سوم هفتم 50/000تومان + لوح تقدیر عرفان محمد بیگی چهارم هفتم 30/000تومان + لوح تقدیر محمد یاسین نجاری
چهارم هفتم 30/000تومان + لوح تقدیر نام و نام خانوادگی رت. تقدیر تقویم افراد عادیست... اما تغییر تقدیر افراد عالی...... نگذار ذهن های کوچک متقاعدت کنند که رویای های بزرگ را به دست فراموشی بسپاری.... بانوی فعال مسجد روستای اسفیدان بجنورد، به عنوان یکی از برگزیدگان جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی در سطح ملی انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت. همکاران محترم : خانم اکرم باریکانی، خانم منیژه بذر افشان و خانم نسرین میرزایی; بدین وسیله از مساعی ارزشمند توام با همدلی و همکاری شما در امر اجرا وداوری چهاردهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی درس فیزیک که در سطح منطقه برگزار شد، تقدیر و تشکر می نماییم. امید است با استعانت از الطاف و عنایات الهی در انجام وظایف محوله همواره موفق و موید با. باشگاه اینتر در ادامه برنامه تقدیر از اسطوره هایش، امشب از لوتار ماتیوس، کاپیتان سابق تیم ملی آلمان، تقدیر کرد. رئیس مرکز آموزش و پژوهش های بین المللی وزارت خارجه گفت: تقدیر از جانباز تقدیر از ارزشهای انقلاب و است. چرا که آنان ثابت د برای ارزش های مادی به میدان نبرد نرفته اند. در مراسمی که بمناسبت سومین سالگرد تشکیل باشگاه تکواندو پارس محمداباد با حضور شهردار محترم جناب آقای نصر اصفهانی و شورای ی شهر در روز 93/4/3 در سالن ورزشگاه شهیدمعتمدی محمداباد برگزار گردید از زحما ت مهدی رضایی تقدیر و تشکر بعمل آمد و از طرف شهردار محترم تقدیرنامه ای تقدیم شد و همچنین جناب آقای شهردار از اعضای تیم تکواندو اعزامی به مسابقات استان و تکواندوکار منتخب شهرو عضو تیم استان نیز با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی تقدیر بعمل آورد. پوستر مذهبی، رمضان، ماه مبارک رمضان، دعا، دعای رمضان آیا برای انسان سرنوشت ومقدراتی تقدیرمی شود یا این که انسان خود سرنوشتش را می سازد و فارغ از عمل، رفتار و کنش او، تقدیر و سرنوشتی برایش مقدر نشده است ؟ هرچند ماتریالیست ها د اسخ به این پرسش ، مسئله ای به نام تقدیرومقدرات انسان وهستی را انکارمی کنند ، اما براساس آموزه های که انسان «عبد » وخداوند «ربّ» و پروردگار اوست ،خداوند متناسب با استعدادهای فطری وغرض از آفرینش ،مقدراتی را برای انسان تقدیرکرده است ؛تقدیری که نه اختیاررا ازاو سلب می کند و نه اراده او را درتحقق منویات ومقاصدش تحت الشعاع قرارمی دهد . ب ایه همین هدفمندی وتقدیر واختیاراست که انسان مکلف به انجام تکالیف می شود و تعالی وسعادت دنیوی وا وی اودرچارچوب این تکالیف (یا همان صراط مستقیم)رقم می خورد که ازاین برنامه وروند درآموزه های ی وقرآنی به «هدایت» تعبیرمی شود . بنابراین برنامه الهی واختیارواراده انسان دو عنصری است که در مجموع سرنوشت اورا رقم می زنند .به بیان دیگر، ب ایه باورهای ی، سرنوشت انسان وجامعه د رتو نگرش « عبد –ربّ» مشخص می شود ونه انسان به تنهایی .درچنین هندسه اعتقادی است که بحث «تقدیر » مطرح می شود ومعنا پیدا می کند. سلام.
بدین وسیله مراتب وسیله مراتب تقدیر و تشکر را از سرکار خانم فاطمه شلتوکی هنرآموز شهرستان دزفول را به دلیل پاسخ گویی به فراخوان گروه های آموزشی ؛به استحضار می رساند.
امیدوارم به نحو شایسته از زحمات تقدیر شود در حالی یکی از نامزدها را به ارتباط با بابک زنجانی متهم کرد که پیش از این، از وی تقدیر کرده بود! این مجلس با بیان اینکه "عدل هاشمی" خدمات شایان ذکری به مردم محروم استان داشته است... عصردنا: چهار شهرستان کهگیلویه،بهمئی،چرام،لنده از خدمات عدل هاشمی تقدیر کرد. به گزارش اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی"عصردنا" از تهران حجت ال سید علی محمد بزرگواری با حضور در دفتر "عدل هاشمی" با اهداء لوحی، از خدمات چندین ساله این مدیر ملی کهگیلویه و بویراحمدی تقدیر کرد. این مردم در مجلس شورای ی با بیان اینکه "عدل هاشمی" خدمات زیادی به استان محروم کهگیلویه و بویراحمد داشته است افزود: تقدیر از فرزندان استان که در راستای توسعه و پیشرفت دیار محروممان گام بر می دارند همچنان ادامه خواهد داشت. اعضای شورای شهر تهران در جلسه خود ۲ تقدیر داشتند؛ نخست تقدیر از اقدامات پرشتاب سال های اخیر شهرداری در توسعه خطوط مترو و بهره برداری از خط ۷ آن و دوم تقدیر از عملکرد نیروهای امنیتی کشور. اعضا همچنین با بررسی گزارش حسابرس تلفیقی صورت های مالی شهرداری تهران برای سال مالی منتهی به سال ۹۱ مهلت یکماهه ای را برای ارائه پاسخ به ابهامات مو. نایب رئیس مجلس شورای ی از فرمانده نیروی قدس به دلیل پا ازی از عراق و تقدیر کرد. تقدیر ویژه فلورنتینو پرز از رونالدو (ع ) فلورنتنیو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید، امروز بصورت سرزده به کمپ تمرینی این باشگاه رفت و با اهدای پیراهن شماره 300 به کریستیانو رونالدو، از وی بخاطر سیصد گلی که برای رئال به ثمر رسانده، تقدیر به عمل آورد. رونالدو 10 روز پیش در مقابل رایووایکانو، سیصدمین گل خود با پیراهن رئال را به ثمر رسانده بود. دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال از یکی از داوران پیش وت خود در جریان بازی پرسپولیس و پدیده تقدیر می کند. مراسم تقدیر از ورزشکاران مدال آور در بازی های المپیک و پارالمپیک ریو با حضور رئیس جمهوری آغاز شد تا ۳۲ ورزشکار مدال آور در این دو رویداد تقدیر شود. الله شمقدری در جمع همکاران اداره کل کتابخانه های عمومی استان گفت: از کتابداران و مسئولین کتابخانه های عمومی استان که در کاهش مصرف انرژی پیشگام شوند تقدیر به عمل خواهد آمد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی اسان رضوی، شمقدری ضمن اشاره به شرایط عمومی کشور در مصرف انرژی و ضرورت بهینه سازی استفاده از منابع انرژی اعلام . داور جدال تیم های پارس جنوبی جم و بادران تهران امروز آ ین قضاوت خود را انجام می دهد وپس از بازی مورد تقدیر واقع شد. مسئولان برگزاری مسابقات لیگ برتر از مربیان سایپا و استقلال به عنوان مروجین فرهنگ شهادت پیش از آغاز بازی تقدیر د.
گرنوشت این لوح تقدیر زمان بر سرنوشت من نمی دانم که این تقدیر است یا سرنوشت گر ببینم سایه تقدیر من بر این زمان پس بدانم سایه اش برمن فتد در هر زمان پس بزن ای سرنوشت تقدیر من بر این جهان آه حقیقت باز می گویم خدا داند ز تقدیر زمان پس همه شعر است من اقرار سوی یار این جهان و آن جهان هر دو جهان صاحب خداست من که باور کرده ام تقدیر ما دست خداست پس خداوندا تو بنویس تقدیر مرا در هر زمان به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی اسان رضوی، شمقدری ضمن اشاره به شرایط عمومی کشور در مصرف انرژی و ضرورت بهینه سازی استفاده از منابع انرژی اعلام کرد: کتابخانه هایی که در کاهش مصرف انرژی و هزینه های آن صرفه جویی کنند و بهینه سازی مصرف را فرهنگ سازی نمایند، مورد تقدیر و تشویق قرار خواهند گرفت. مدیرکل کتابخانه های عمومی . در مراسم تقدیر از ورزشکاران برتر سال گذشته ی کشور، که با حضور آقای ، رئیس جمهور برگزار شد، از ورزشکاران کرمانی نیز تقدیر شد. فرماندهی انتظامی شهرستان شفت با اهدای لوح تقدیر از زحمات و تلاشهای رئیس اداره و یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان تقدیر بعمل آورد. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی توئیتری از تلاش مدیران شهری در حادثه ساختمان پلاسکو تقدیر کرد. غم غریبی است، مشیت الهی چنان تقدیر یافت که آن عزیز از دست رفته سر بر آستان جانان نهد. اندوه جانفرسایی است اما، تسلیم تقدیر او باید بود. مصیبت وارده به جنابعالی موجب تأسف و تألم خاطر گردید. ضمن عرض تسلیت، برای آن مرحوم رحمت و آمرزش الهی و برای شما و خانواده گرامیتان صبر، بردباری و طول عمر همراه با عزت و سربلندی از درگاه خداوند سبحان م. آیه شماره 38 از سوره مبارکه یس
حرکت خورشید وَالشَّمْسُ تَجْرِی لِمُسْتَقَرٍّ لَّهَا ذَلِکَ تَقْدِیرُ الْعَزِیزِ الْعَلِیمِ
(ترجمه)و خورشید به [سوى] قرارگاه ویژه خود روان است تقدیر آن عزیز دانا این است
(تفسیر)یک برنامه ثابت در طول تاریخ، آن هم بدون خلل نشانه‏ى وجود حسابگرى حکیم و علیم است. «ذلک تقدیر العزیز العلیم»
م. خبرنگاران غرب مازندران، با اهداء لوح سپاس، از تلاش های ربیع فلاح، استاندار مازندران در راستای توسعه همه جانبه استان تقدیر د. به گزارش روابط عمومی استانداری، متن کامل این لوح سپاس به شرح زیر است: جناب آقای فلاح استاندار محترم مازندران با سلام و احترام؛ خدمت بی منت، حضور میان مردم، تلاش برای توسعه همه جانبه و تکریم واقعی ارباب رجوع از بارزترین مشخصه های یک مدیر در نظام ایران است که این شاخصه ها به خوبی در مدیریت استان قابل مشاهده می باشد، لذا ما خبرنگاران غرب استان مازندران، از حضور، تلاش و پیگیری های مجدانه حضرتعالی در توسعه منطقه که هنوز مردم، حضور ویژه شما در بحران برف را از یاد نبرده اند، تقدیر و تشکر را داریم. نگاه ویژه شما به حوزه رسانه و خبرنگار نیز ستودنی است. امیدواریم؛ در سایه ایزد منان در راستای توسعه همه جانبه استان مازندران، همواره موفق و پیروز باشید. / خبرنگاران غرب استان مازندران تقدیر خبرنگاران غرب مازندران از استاندار / نگاه ویژه شما به حوزه رسانه و خبرنگار ستودنی است پرونده مربیگری در استقلال روزی بسته شد که بنا به تقدیر کاپیتان های سابق این تیم سرنوشتی متفاوت برای هم رقم زدند. آیت الله موحدی کرمانی از اظهارات ضد یی اخیر رئیس جمهور کشورمان تقدیر کرد. تقدیر و تشکر از فرماندار آستارا و بخشدار لوندویل

http://diyarmirza.ir/wp-content/uploads/2015/04/ئثیشمicle.jpg


از زحمات شفقی فرماندار پر توان و توکل مافی و شهروز قلی نزاد ریس اداره حفاظت محیط زیست آستارا از پی گیریی در راه اندازی دوباره مجتمع ساحلی 17 تار صدف سیبلی آستارا تحت نظارت بخشداری لوندویل که باعث اشتغال زایی 200 خانوار منطقه شد ... و همچنین حل مشکلات 400 خانوار برداشت کننده صدف ساحل آستارا تقدیر و تشکر می نماییم و این شیرینی هفته ت به مردمان این منطقه از سوی ت تدبیر و امید بود.
اهالی بخش و شهر لوندویل و حومه 200 خانوار از پلاز داران و کارگران مجتمع ساحلی صدف سیبلی(17 تار ) و 400 خانوار برداشت کننده صدف ساحل شهرستان بندر آستارا
سرمربی پرسپولیس در پستی اینستاگرامی از عملکرد دروازه‎بان های تیمش تقدیر کرد. یادگار گفت: به لطف خدا این روزها پایان حضور سرزمینی را شاهد بودیم که جا دارد از همه انی که این فتح را رقم زدند، تقدیر کنیم. ۱۶۱ مجلس در بیانیه ای از تیم ملی به دلیل صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تقدیر د. کاربرد جعبه جیر لوح تقدیر و تقدیرنامه : از محصول جعبه لوح تقدیر و جعبه تقدیرنامه عموما به عنوان یک محصول اه ، جهت اهدا به فرد و یا افرادی خاص استفاده می گردد . برخی موارد قابل ذکر در مورد اهدای جعبه لوح تقدیر و جعبه تقدیرنامه به شرح زیر می باشد : ۱ – اهدای جعبه جیر لوح تقدیر و تقدیرنامه به بازنشستگان.
۲ – اهدای جعبه جیر لوح تقدیر و . باشگاه تاتنهام در حاشیه دیدار امروز مقابل لیو ول در ومبلی، از دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین، تقدیر کرد. از همکارانی که در برنامه های گروه همکاری موثر داشته اند و کلیه همکارانی که در کارگاههای برگزار شده حضور داشتندکمال تشکر را داریم .تقدیر نامه به نفرات برتر زیر در هر فعالیت ارایه خواهد شد. 1.سرکار خانم رضاییان از دبیرستان مرات( تهیه و طراحی درس برای پایه دهم ) 2.خانم نوع پرست از دبیرستان یه( حضور فعال در کلینیک مجازی) 3.خانم معین الدین . علوم در گردهمایی مدیران گروه های زبان و ادبیات فارسی و ایران شناسی ها و مراکز علمی خارج از کشور از ۳ برگزیده زبان و ادبیات فارسی در خارج از کشور تقدیر کرد. ادامه: تقدیر از ۳ زبان و ادبیات فارسی خارج از کشور با حضور رئیس جمهور در همایش ملّی اقتصاد مقاومتی و توسعه روستایی از دو دهیار استان تقدیر شد . رئیس کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان از ت دونالد ترامپ برای محکوم گزارش ضد ی کمیسیون اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد در غرب آسیا تقدیر کرد. اهدای کتابخانه شخصی همکار به مدرسه آقای رضا دهقان معاون پرورشی دبیرستان دوره اول پسرانه شهید موگویی کتابخانه شخصی خود که شامل بیش از 300 جلد کتاب است را به آموزشگاه محل کار خود اهدا نمودند؛آقای دهقان هدف خود از این کار را ترویج فرهنگ کتابخوانی و غنی نمودن کتابخانه مدرسه بیان نمودند و اضافه د که که ذکات علم نشر آن است و اهدا کتاب نیز در همین راستا بوده است ؛ بدینوسیله از کار ارزشمند آقای دهقان تقدیر و تشکر نموده و از خداوند منان برای این همکار خیر و خانواده محترمشان آرزوی موفقیت و سلامتی می نمائیم. بزرگترین سالن ورزشی داخل خوابگاه دختران ا هرا افتتاح شد و از فرشاد کرمی سرمربی تیم ملی فوتبال دانشجویان کشورمان تقدیر به عمل آمد. سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از دیدار تیمش برابر بلژیک از عملکرد بازیکنانش تقدیر کرد و گفت: در حساس ترین شرایط بازی توانستیم تمرکز خودمان را حفظ کنیم. محمد جواد ظریف امور خارجه کشورمان، با پیامی از همه ایرانیان به مناسبت مشارکت بالا و هوشمندانه در تعیین سرنوشت خود تقدیر کرد. در مراسم افتتاحیه سالن ورزشی شهر ایزدشهر از حسن یزدانی تقدیر شد.