شب مهتاب

به نقل از خبرگزاریها در مورد شب مهتاب : رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد گفت: مجتمع مهتاب دریزد دچارحریق شد. مهتاب کرامتی بر این باور است که مقوله اکران در ایران بسیار بی رحم است و گاهی ها… مهتاب کرامتی نخستین بار مراقب کنکور شد و از آنجایی که قد بلندی داشت، ی متوجه سن کم وی نشد و به… بی تو از همهمه ی خاک گذشتم باز از لحظه پژواک گذشتم همه تن چشم شدم دیده به دلدار تن به آتش زدم و پاک گذشتم با تو مهتاب چه زیبا لب کوچه تا که از کوچه ی مهتاب گذشتم آب بر آتش و آتش به رخ آب کشیدم باز از وسوسه ی خواب گذشتم تو مگر پنجر بر کوچه نبستی من از آن پنجره بی تاب گذشتم دفتر خاطر شب پر ز صفا بود همچو موج سر سیماب گذشتم دیگر ازوسوسه ها کو.
مهتاب کرامتی بر این باور است که مقوله اکران در ایران بسیار بی رحم است و گاهی ها… گفته بودم که مهتاب میره شرکت مستر اینا برای عکاسیاونجا ی آتلیه درست و دیگه مهتاب هر هفته میاد و ع میندازهمستر دیروز در مورد مغازه از مهتاب پرسیده بود که گفته بودمیخوایم خونه ب یم و پولی ندارم فعلا که برای مغازه کنار بذارم 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ع روز نشنال جئوگرافیک به تصویر عبور یک چوپان از مقابل باغ مهتاب در شهر آگرا هندوستان اختصاص یافته است. همشهری آنلاین: مهتاب moonlight با واکنش خیره کننده منتقدان همراه بود و در هشت رشته از جمله بهترین نامزد دریافت جایزه اسکار شده است. همشهری آنلاین: مهتاب (moonlight) ساخته بری جنکینز پدیده مستقل اسکار ۲۰۱۷ به شمار می آید. این درام اجتماعی در ۸ بخش نامزد دریافت جایزه است. مهتاب کرامتی تصویری از خودش کنار گری لوییس سازمان ملل در ایران منتشر کرد. مهتاب کرامتی تصویری از خودش کنار گری لوییس سازمان ملل در ایران منتشر کرد. کتاب «وقتی مهتاب گم شد» اثر حمید حسام خاطرات علی خوش لفظ از سال های نبرد، یکی از کتاب هایی است که مورد توجه مخاطبان در شهر آفتاب قرار گرفته است. شهاب جعفرنژاد به مناسبت روز تولد مهتاب کرامتی، این کاریکاتور را در اینستاگرامش منتشرکرد.
مهتاب کرامتی نخستین بار مراقب کنکور شد و از آنجایی که قد بلندی داشت، ی متوجه سن کم وی نشد و به… مهتاب را گفتند: خدای را می شناسی؟ گفت: آنقدر که انکارش نتوانم کرد و بدو کافر نتوانم بود. گفتند: چگونه برای او که چندان نمی شناسی، می گزاری و روزه می گیری و زکات می دهی؟ گفت: این سخن با آنان بگویید که برای این ناشناخته، گردن می زنند و خون می ریزند و روزگار را بر خلایق سیاه می کنند. در عبادت ما اگر سود یا معنایی نیست، زیانی هم نیست.

.
مهتاب کرامتی نیز در نشست خبری جاده قدیم حضور داشت و به سوالات منصور ضابطیان در توضیح نقشش پاسخ داد. منیژه حکمت، مهتاب کرامتى و گروه سینمایى جاده قدیم در حوزه انتخابات خیابان ت حاضر شدند تا آرای خود را به صندوق بیندازند.
مهتاب کرامتی با انتشار ع ی از الهه منصوریان در اینستاگرام به او تبریک گفت. مهتاب کرامتی که یکی از داوران جشنواره داکا در بنگلادش است، با انتشار ع ی، این حضور را تجربه ای تازه در کارنامه هنری اش خواند. تیم بسکتبال مهتاب قم در در مسابقات بسکتبال قهرمانی دسته دوم کشور در خانه برابر میهمان خود پیروز شد. «وقتی مهتاب گم شد»؛ واقعیتی شبیه اساطیر
در مراسم ششمین پاسداشت ادبیّات جهاد و مقاومت که صبح امروز (چهارشنبه) در حسینیه ی (رحمه الله) شهر همدان برگزار شد، از تقریظ حضرت آیت الله بر کتاب «وقتی مهتاب گم شد» رونمایی شد.
به همین مناسبت پایگاه اطلاع رسانی khamenei.ir نماهنگ مستند «وقتی مهتاب گم شد؛ واقعیتی شبیه اساطیر» را درباره ی کتاب «. در کنار تجلیل از شهید عزیز و گرانمایه علی آقای خوش لفظ نباید از قدر و شأن تلاش ناشر و نویسندۀ کتاب به سادگی بگذریم. «وقتی مهتاب گم شد» شناسایی و معرفی یک ستاره بود. لا به لای این خاطرات ... هم گریه ... هم خندیدم ... هم عاشق شدم
عاشق دو تا علی
علی محمدی و علی چیت ساز
وقتی خاطرات ی رو بخونی و عاشق شخصیت های فرعی داستان بشی
فقط یک چیز ب ذهنم می رسه
راوی ... یکی از بنده های مخلص خداست ... یک انسان خوش معنا

کتاب« وقتی مهتاب گم شد » خاطرات علی خوش لفظ رو در دوران جنگ روایت میکنه که آقا حم.
علی کریمی با انتشار پستی در صفحه رسمی خود تولد مهتاب کرامتی ستاره زن سینمای ایران را تبریک گفته است. رضا یزدانی ع ی از خودش کنار مهتاب کرامتی و مصطفی زمانی را در اینستاگرام منتشر کرد. مهتاب نصی ور به عنوان اولین بازیگر سینمایی «آستیگمات» به کارگردانی مجیدرضا مصطفوی به این پروژه پیوست. می تراود مهتاب
می درخشد شبتاب
نیست یک دم شکندخواب به چشم ولیک
غم این ه چند
خواب در چشم ترم می شکند
نگران با من ایستاده سحر
صبح می خواهد از من
کز مبارک دم او آورم این قوم به جان باخته را بلکه خبر
در جگر لیکن خاری
از ره این سفرم می شکند
نازک آرای تن ساق گلی
که به جانش کشتم
و به جان دادمش آب
. تیم بسکتبال مهتاب قم در تلاش برای ب نخستین پیروزی خود در فصل جدید رقابت های لیگ بسکتبال مردان باشگاه های کشور این هفته از هیأت همدان پذیرایی می کند. مسافر خونه؟ آره عصری به آقای اقبال هم گفتم اینجوری راحت تریم. قرار نبود که خونه مردم بمونیم. امروزم بخاطر تعارفشون رفتیم. مهتاب بی حوصله بلند شد و باشه ای زیر لب گفت. من می رم از مامانت خداحافظی کنم و رفت و مهتاب را همانجا تنها گذاشت. چه جوری می ره ترمینال حالا؟ خدایا این سهیل یعنی اینقدر بی شعوره؟ دستش را به پیشانی اش زد و با بی حالی ف. بری جنکینز به غیر از «مهتاب» در کارنامه اش تنها یک بلند سینمایی دیگر دارد، اثری با نام «دارویی برای مالیخولیا» محصول سال ۲۰۰۸. اثری متوسط که حتی برای سال ها جنکینز را از جریان سینمای اصلی دور کرد. مهتاب نصی ور به عنوان اولین بازیگر «آستیگمات» به کارگردانی مجیدرضا مصطفوی به این پروژه پیوست. مهتاب کرامتی بازیگر مطرح سینما در کاخ جشنواره فجر حضور یافت. انقلاب در دیدار با شاعران مذهبی فرمودند: برادرانی که اهل شعر و ذوق و هنر هستید کتاب وقتی مهتاب گم شد را بخوانید. این هنر بزرگ مجاهدت فی سبیل الله و عشق به شهادت را در این کتاب ها مزمزه کنید.
هتل مهتاب کیش هتل مهتاب یکی از هتل های 4 ستاره جزیره کیش است که در میدان کبیر کیش و در مکانی که بسیاری از هتل ها قرار دارند بنا شده است. هتل نوساز است و در سال 13933 افتتاح شده است. هتل در مکان های تفریحی و بازارها قرار دارد. هتل به صورت مجموعه آپارتمانی ساخته شده است که امکانات صبحانه، یخچال، مبل، چای ساز و تلویزیون را ارائه می دهند. برای رفت و برگشت شما مسافران تور کیش تا فرودگاه بین المللی ترانسفر فرودگاهی در نظر گرفته شده است. دیگر امکانات هتل مهتاب : کافی شاپ، رستوران، فضای سبز، پذیرش شبانه روزی و روم سرویس هتل مهتاب کیش هتل مهتاب کیش   تور کیش نوروز 96 تور کیش زمستان 95 تور کیش دی 95 تور کیش بهمن 95 تور کیش اسفند 95 نماهنگ "مث مهتاب" ویژه همسران شاهد در رشت رونمایی می شود. پرویز پرستویی درباره کتاب «وقتی مهتاب گم شد» نوشت: می توانم از ته دل و برای همیشه افتخارکنم که در سرزمینی زندگی می کنم که این چنین قهرمانانی نه در افسانه که در واقعیت دارد. وقتی داشت از دره مهتاب حرف میزد که جایی ست حوالی طرقبه و من تابحال اسمش را نشنیده بودم و میگفت از برنامه شب پیمایی دره مهتاب وقتی قرص ماه کامل است، یاد دوستی افتادم و اینکه پرسه زدن در شبهای مهتاب آرزوی ثابتش بود! چیزی که رسیدن به آن سخت و دور از ذهن نیست! اما شرایط خانواده های سنتی و اجتماع آن را امکان ناپذیر می سازد. و به این فکر می ا. در آئین تجلیل از نامزدهای سی و پنجمین جشنواره فجر، مهتاب کرامتی در بخش بهترین مستند مورد تقدیر قرار گرفت.
مهتاب کرامتی بازیگر 46 ساله کشورمان ع جدیدی از خودش در کنار مدیر برنامه هایش را منتشر کرد. همشهری آنلاین: در مراسم ششمین پاسداشت ادبیّات جهاد و مقاومت که صبح چهارشنبه در حسینیه ی (رحمه الله) شهر همدان برگزار شد، از تقریظ حضرت آیت الله بر کتاب «وقتی مهتاب گم شد» رونمایی شد. یکی را دوست می دارم ولی افسوس او هرگز نمیداند نگاهش میکنم شاید بخواند از نگاه من که او را دوست می دارم ولی افسوس او هرگز نمیداند به برگ گل نوشتم من که او را دوست می دارم ولی افسوس او گل را به زلف کودکی آویخت تا او را بخنداند به مهتاب گفتم ای مهتاب سر راهت به کوی او سلام من رسان و گو تو را من دوست می دارم ولی افسوس چون مهتاب به روی بسترش ل. یکی را دوست می دارمولی افسوس او هرگز نمی داندنگاهش میکنم شایدبخواند از نگاه منکه او را دوست می دارمولی افسوس او هرگزنگاهم را نمی خواندبه برگ گل نوشتم من که او را دوست می دارم ولی افسوس او گل رابه زلف کودکی اویخت تا اورا بخنداندبه مهتاب گفتم ای مهتابسر راهت به کوی او سلام من برسان و گوتو را من دوس دارمولی افسوس چون مهتاب به روی بسترش .
مهتاب آسمونم چرا انقد بیت توم مثل من شبا انگاری نمیخو توم دلت واسه ای خورشید انگار تنگ شده میگم چرا این شبا انقده بیرنگ شده ببین آسمون امشب بدجوری عذاداره ستاره ها که دارن چشم هاشون خون میباره شب از مهتاب سر میره... تمام ماه تو ابه شبیه ع یک رویاست تو خو دی...جهان خوابه... . . . تو اما بیداری... انگار درد دل های من با مهتاب خواب را از دیدگانت ربوده... من... لا به لای حجم مخفی واژه هایی که م ن معصومیت نگاه تو و شعرهای من جاری اند,,, طالعم را با تو در قاب سپیدها و نثرها و مثنوی ها می سرایم و به دیوار لحظه هایم با خی سنجاق میکنم... تو از دل هم. ماهرشالا علی بازیگر 42 ساله امریکایی که به تازگی جایزه انجمن بازیگران سینمای امریکا را برای اجرای تحسین برانگیزش در درام مستقل «مهتاب» از آن خود کرد، این روزها مشغول مذاکره با استودیوی «پارامونت» است تا در صورت دستی به توافق نهایی در پروژه سینمایی «مرز سه گانه» (triple frontier) مقابل دوربین برود. هتل آپارتمان مهتاب مشهد واقع در خیابان رضا 5 کوچه چهنو 3 با فاصله 7 دقیقه تا حرم مطهر رضا (ع) یکی از هتل آپارتمان های ارزان قیمت و نزدیک به حرم در مشهد می باشد.

هتل آپارتمان مهتاب مشهد دارای 18 واحد در 4 طبقه و در مجموع با ظرفیت 72 نفر می باشد.  تمامی واحد های هتل به صورت آپارتمان یکخوابه با ظرفیت های 3 الی 5 نفر و با امکانات کامل می باشند.

همه واحد های هتل مهتاب دارای اجاق گاز، یخچال، ظرفشویی، تلویزیون lcd ، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی،‌ سیستم سرمایش کولر گازی و گرمایش پکیج و کفپوش سرامیک می باشند.

قانون دسال : هزینه اقامت برای ک ن زیر 3 سال رایگان و 3 تا 6 سال در صورت عدم استفاده از سرویس نیم بها و بالای 6 سال نفر اضافه محاسبه می شود.

فاصله تا حرم: 7 دقیقه پیاده

آدرس: مشهد - خیابان رضا 5 - کوچه چهنو 3
----------------------------------------------------------------
تلفن رزرواسیون: 33660642-051

وب سایت: www.biasafar.ir

هم اکنون رزرو کنید: رزرو هتل آپارتمان مهتاب مشهد   هتل آپارتمان مهتاب مشهد هتل آپارتمان مهتاب مشهد هتل آپارتمان مهتاب مشهد   مهتاب کرامتی، مرضیه محبوب، پوران درخشنده، کیومرث پوراحمد، رضا فیاضی، همایون اسعدیان و ... از جمله هنرمندانی هستند که در مراسم اختتامیه سی امین جشنواره بین المللی کودک و نوجوان در اصفهان حضور پیدا د. می تراود مهتاب
می درخشد شب تاب
نیست یکدم شکند خواب به چشم ولیک
غم این ه چند
خواب در چشم ترم می شکند.

نگران با من ه سحر.
صبح میخواهد از من
کز مبارک دم او آورم این قوم به جان باخته را بلکه خبر.
در جگر لیکن خاری
از ره این سفرم می شکند.

نازک آرای تن ساق گلی
که به جان اش کشتم
و به جان دادم اش آب.
ای دریغ.
نو عروس شب مهتاب تو باشم چه شود
ماه من باشى و مرداب تو باشم چه شود

اى که شاعر شوى و شهد بریزد ز لبت
مطلع هر غزل ناب تو باشم چه شود

تو همه صبر و قرار دل آشفته ى من
من قرار دل بى تاب تو باشم چه شود

دائم الخمرترین مرد جهانم بشوى
و من آن باده ى سرداب تو باشم چه شود

همه شب تا به سحر مست هم آغوشى تو
یا که . ... تو اون شام مهتاب کنارم نشستی عجب شاخه گل وار به پایم ش تی قلم زد نگاهت به نقش آفرینی که صورتگری را نبود این چنینی پریزاد عشق رو مه آسا کشیدی خدا را به شور تماشا کشیدی تو دونسته بودی چه خوش باورم من شکفتی و گفتی از عشق پ رم من تا گفتم کی هستی تو گفتی یه بی تاب تا گفتم دلت کو تو گفتی که در یاب قسم خوردی بر ماه که عاشق ترینی تو یک جمع عاشق .