شجره قبا

به نقل از خبرگزاریها در مورد شجره قبا : صدرالدین شجره هنرمند پیش وت عرصه صدا، در سال ۱۳۳۱ متولد شد. کشاورزان نیکوکار اسان جنوبی امسال 800 اصله درخت در قالب طرح شجره طیبه برای کمک به نیازمندان اهدا د. هدیه ترزا می، برای محمد بن سلمان، تصویری از شجره نامه خاندان آل سعود و شجره سلسله پادشاهان عربستان بود. مراسم بزرگداشت زنده یاد صدرالدین شجره، هنرمند پیش وت رادیو روز دوشنبه (۴ تیرماه) در مسجد بلال سازمان صداوسیما برگزار می شود. یک نویسنده و کارگردان تئاتر و نمایش های رادیویی معتقد است که چهره هایی چون زنده یاد صدرالدین شجره بی جایگزین هستند؛ هنرمندانی که تشخص فرهنگی دارند. کتاب شجره طیبه با مضمون اهمیت فریضه الهی زکات منتشر شد. به گزارش گروه دریافت خبر وردنجان نیوز: گردآورنده این اثر حجت ال روح الله مولوی وردنجانی یکی از طلاب شهر وردنجان است. گفتنی است، گردآورنده نظرات ارزشمند مراجع عظام تقلید را در خصوص امر زکات در این کتاب به رشته تحریر درآورده است. کتاب شجره طیبه از سوی معاونت مشارکتهای مردمی کمیت. فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب ی در پیامی خطاب به ولی امر مسلمین، پایان سیطره شجره خبیثه را به ایشان و جهان تبریک گفت. دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی پایان سیطره شجره خبیثه را به فرمانده معظم کل قوا، ریاست جمهور، مردم ایران به ویژه خانواده ی حرم تبریک گفت. مراسم تشییع پیکر مرحوم «صدرالدین شجره» بازیگر پیش وت و گوینده رادیو، صبح شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ با حضور هنرمندان و قشرهای مختلف مردم از مقابل ساختمان پخش رادیو در میدان ارک تهران برگزار شد.
پیکر صدرالدین شجره پی وت رادیو روز شنبه دوم تیر از مقابل رادیو ارگ واقع در ۱۵ داد ساعت ۹ صبح تشییع می شود. «مرکز ژنوم نیویورک» بزرگ ترین شجره نامه جهان را تشکیل داده است که شامل پروفایل 13 میلیون فرد است. فرمانده نیروی قدس در پیامی به محضر ی با اعلام پایان سیطره شجره خبیثه ، ی حکیمانه ایشان و پایداری ملت، ت، و نیروهای مردمی عراق و و مجاهدین و ی م ع حرم از دیگر کشورهای ی را عامل پیروزی جبهه مقاومت دانست. رئیس دفاتر نهاد نمایندگی ی در های استان اردبیل گفت: مسیر ی والامقام برگرفته از شجره طیبه بسیج است. مدیرعامل موسسه شجره طیبه اصفهان به مناسبت روز درختکاری نهالی بنام این موسسه در پارک کوهستان صفه اصفهان کاشت. اختصاصی از ژیکو کتاب فرضیه شجره و خلقت نخستین انسان ها با و پر سرعت .
 کتاب فرضیه شجره و خلقت نخستین انسان ها
 کتاب فرضیه شجره و خلقت نخستین انسان ها کتاب فرضیه شجره و خلقت نخستین انسان ها فرمت : pdf تعداد صفحات : 387 جدیدترین کتاب در مورد خلفت انسانها چاپ 1395  
با
کتاب فرضیه شجره و خلقت نخستین انسان ها

انسان با هر ی محشور باشد به خوی او در می آید. حتی اگر با حیوانات محشور باشد به خوی آنها در می آیدالبته چوپان بودن عیب نیست، رفتار و گفتار چران با رفتار و گفتار خوکبان متفاوت است ،چون هرکدام با یک حیوان سرو کار دارد مقصود این است که نفس انسانی خوی پذیر است . این را هم بپذیرید که اگر انسان با ملکوت و عالم اِله و با خدای خود ه ن باشد، نف. شجره ملعونه سعودی
زن پارلمان عراق خطاب به سفیر سعودی : شما میخواهید دموکراسی را به ما یاد دهید! در حالیکه آ ین انتخابات در سرزمین شما به زمانی برمیگردد که شما از هر قبیله یک نفر را برای کشتن انتخاب کردید . در پیام انقلاب به مناسبت حج امسال از حکام مجعول سعودی به عنوان شجره ملعونه یاد شد که ریشه قرانی هم داره : مفسران دیگر بر این اعتقاد دارند که کلمه ی «شجره» را نباید به معنای تحت اللفظی آن یعنی «درخت» ترجمه کرد، بلکه با توجه به محتوای آیه می توان دریافت که مراد خداوند از بیان آن چیز دیگری بوده است. شبیه چنین موضوعی در آیات ۲۴ و ۲۶ سوره ی ابراهیم علیه السلام نیز آمده است که خداوند از دو عبارت «شجره ی طیبه» و «شجره ی خبیثه» برای توصیف وضعیت دو جریان حق و باطل استفاده شده است: «أَلَمْ تَرَ کَیْفَ ضَرَبَ ٱللَّهُ مَثَلًۭا کَلِمَةًۭ طَیِّبَةًۭ کَشَجَرَةٍۢ طَیِّبَةٍ أَصْلُهَا ثَابِتٌۭ وَفَرْعُهَا فِى ٱلسَّمَآءِ» و «وَمَثَلُ کَلِمَةٍ خَبِیثَةٍۢ کَشَجَرَةٍ خَبِیثَةٍ ٱجْتُثَّتْ مِن فَوْقِ ٱلْأَرْضِ مَا لَهَا مِن قَرَارٍۢ». همشهری آنلاین: پایگاه اطلاع رسانی khamenei.ir متن پاسخ معظم انقلاب ی به نامه ی سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب ی درباره پایان سیطره شجره خبیثه را به شرح زیر منتشر کرد. چرا انقلاب از عبارت شجره ملعونه استفاده د؟ در بخشی از پیام حج انقلاب در توصیف آل سعود، از اصطلاح «شجره ی ملعونه» استفاده شده است. این اصطلاح که برگرفته از متن قرآن کریم است اشاره به ماجرای رؤیایی دارد که صلی الله علیه وآله وسلم دیده اند. در آیه ی ۶۰ سوره ی اسرا چنین آمده است: «وَ إِذْ قُلْنا لَکَ إِنَّ رَبَّکَ أَحاطَ بِالنَّاسِ وَ ما. محمد اصغری کلاسر، نویسنده کتاب "کلاسر،نگین ایل شاهسون" شجره نامه طایفه کلاسر از "ینصر پاشا" جد دهم طایفه تا امروز را گردآوری کرده است. این شجره نامه شامل 4 هزار نفر می شود و کامل ترین تبارشناسی و نسب نامه طایفه کلاسر است که 4قشلاق کلاسر(واقع درگرمی)، چونه خان،آبی بیگلو،عب گلو،هادی بیگلو، جهانخانملو، پرچین،فولادلو،موران(وان سفلی)،دورجین، آلادیزگه، ایلخچی، نوجه ده نمین و... باطایفه کلاسر ارتباط نسببی و سببی دارند. این شجره نامه اصولا باید در خانه هر کدام از اهالی طایفه حضور داشته باشد. برای این منظور با آقای محمد اصغری کلاسر، تماس بگیرید یا همینجا نظر بگذارد. محمد اصغری در خصوص این شجره نامه می گوید: در مورد شجره نامه و نسب نامه یا همان تبارشناسی طایفه کلاسر که از سال 1378 شروع کرده بودم،به شکل نمودار بسیارجالب که به مدت 9 ماه طول کشید،این شجره نامه شامل چهارقشلاق کلاسر( کلاسر بالیشدی ، کلاسر رمضان(پدربزرگ مرحوم شفیع رمضانی، نه به اصطلاح غلط مازان که تلفظ می شود، کلاسر وسطی یا اورتا اوبا یا همان کربلایی مجید قشلاقی،کلاسر اسکندرلو) و چونه خان،هادی بیگلو و عب گلو،آّبی بیگلو،خانقاه نمین(کریمی ها) قزل قیه،نیارق، رز و.... را شامل می شود. این تبارشناسی با مهارت خاصی در کتاب کلاسر نگین ایل شاهسون بصورت 40 صفحه طراحی شده است.ناگفته نماند کتاب کلاسر نگین ایل شاهسون توسط اردبیل حضرت آیت اله حاج سیدحسن آقا عاملی تقریظ هم شده است. اصغری همچنین می گوید: انتظار ان را دارم هریک از خانواده های طایفه کلاسر با یداین کتاب هم حمایت مالی بنده را محبتا کنند و اینکه این کتاب برای نسل فعلی و اینده بسیار ضروری و ماندگار و یادگار باشد تا پدران و نیاکان و دلاوریها و رشادتهای آنها را مطالعه کنند. بسم الله الرحمن الرحیم
با توجه به اینکه کلاس های طرح شجره ی طیبه ی صالحین روستا در هر هفته یک شب برگزار می شود
وبه علت اینکه جوانان ونوجوانان روستا دراین کلاسها شرکت میکنند پایگاه به دلیل استقبال این عزیزان اردوی برگزارکرد. این اردوکه روزچهارشنبه برگذارشد.و به است بعثت فیض آباد مه و لات بود.تمامی متربیان طرح شجره ی طیبه ی صالحین روستا حضور داشتند.
بسم الله الرحمن الر حیم نکات مربوط به شجره نامه از میلاد تیموری (البته باید اینو بگم که هیچ نکته ای در مورد شجره نامه صد درصد نیست) 1– اگر در یک شجره نامه پدر و مادر سالمی دیده شوند که دختر بیمار دارند ان شجره نامه صد در صد مغلوب اتوزومی است 2 - اگر در یک شجره نامه پدر و مادر سالمی دیده شوند که پسر بیمار دارند ان شجره نامه صد در صد یک بیم. مراسم تشییع پیکر مرحوم صدرالدین شجره هنرمند پیش وت عرصه صدا و نمایش های رادیویی، با حضور جمع کثیری از هنرمندان و علاقه مندان به این هنر برگزار شد. حمیدرضا شاه آبادی (معاون صدای رسانه ملی)، محمدرضا قربانی (مدیر شبکه رادیویی نمایش)، بهزاد فراهانی، میرطاهر مظلومی، فریبا متخصص، کامیار محبی، جواد پیشگر، قاسم زارع، اصغر همت، اکبر زنجان. چرا انقلاب از عبارت شجره ملعونه استفاده د؟ در بخشی از پیام حج انقلاب در توصیف آل سعود، از اصطلاح «شجره ی ملعونه» استفاده شده است. این اصطلاح که برگرفته از متن قرآن کریم است اشاره به ماجرای رؤیایی دارد که صلی الله علیه وآله وسلم دیده اند. در آیه ی ۶۰ سوره ی اسرا چنین آمده است: «وَ إِذْ قُلْنا لَکَ إِنَّ رَبَّکَ أَحاطَ بِالنَّاسِ وَ ما جَعَلْنَا الرُّؤْیَا الَّتِی أَرَیْناکَ إِلَّا فِتْنَةً لِلنَّاسِ وَ الشَّجَرَةَ الْمَلْعُونَةَ فِی الْقُرْآنِ وَ نُخَوِّفُهُمْ فَما یَزِیدُهُمْ إِلَّا طُغْیاناً کَبِیراً» : «و چون برایت گفتیم: به راستی پروردگارت به مردم احاطه داشته و آن رؤیایی را که به تو نمای م و (نیز) آن درخت لعنت شده در قرآن را، جز وسیله ای برای امتحان مردم قرار ندادیم. و ما بیم شان می دهیم، پس ایشان را به جز طغیانی بزرگ نمی افزاید.»

سؤال آن است که این شجره ی ملعونه چیست که خداوند آن را وسیله ای برای آزمایش و امتحان مردم قرار داده است؟ مخصوصا آنکه در هیچ یک از آیات کریم، شجره ای به چشم نمی خورد که مورد لعن خداوند قرار گرفته باشد. برخی از مفسران معتقدند که این شجره، شجره ی زقوم است و به آیه ی ۶۲ سوره ی صافات اشاره می کنند که «أَمْ شَجَرَةُ ا َّقُّومِ إِنَّا جَعَلْناها فِتْنَةً لِلظَّالِمِینَ». اما همانگونه که مشخص است در این آیه، صرفا به محل امتحان بودن زقوم اشاره می شود و دیگر مورد لعن قرار نگرفته است.

به همین علت برخی از مفسران دیگر اعتقاد بر این دارند که کلمه ی «شجره» را نباید به معنای تحت اللفظی آن یعنی «درخت» ترجمه کرد، بلکه با توجه به محتوای آیه می توان دریافت که مراد خداوند از بیان آن چیز دیگری بوده است. شبیه چنین موضوعی در آیات ۲۴ و ۲۶ سوره ی ابراهیم علیه السلام نیز آمده است که خداوند از دو عبارت «شجره ی طیبه» و «شجره ی خبیثه» برای توصیف وضعیت دو جریان حق و باطل استفاده شده است: «أَلَمْ تَرَ کَیْفَ ضَرَبَ ٱللَّهُ مَثَلًۭا کَلِمَةًۭ طَیِّبَةًۭ کَشَجَرَةٍۢ طَیِّبَةٍ أَصْلُهَا ثَابِتٌۭ وَفَرْعُهَا فِى ٱلسَّمَآءِ» و «وَمَثَلُ کَلِمَةٍ خَبِیثَةٍۢ کَشَجَرَةٍ خَبِیثَةٍ ٱجْتُثَّتْ مِن فَوْقِ ٱلْأَرْضِ مَا لَهَا مِن قَرَارٍۢ». چرا انقلاب از عبارت شجره ملعونه استفاده د؟ در بخشی از پیام حج انقلاب در توصیف آل سعود، از اصطلاح «شجره ی ملعونه» استفاده شده است. این اصطلاح که برگرفته از متن قرآن کریم است اشاره به ماجرای رؤیایی دارد که صلی الله علیه وآله وسلم دیده اند. در آیه ی ۶۰ سوره ی اسرا چنین آمده است: «وَ إِذْ قُلْنا لَکَ إِنَّ رَبَّکَ أَحاطَ بِالنَّاسِ وَ ما جَعَلْنَا الرُّؤْیَا الَّتِی أَرَیْناکَ إِلَّا فِتْنَةً لِلنَّاسِ وَ الشَّجَرَةَ الْمَلْعُونَةَ فِی الْقُرْآنِ وَ نُخَوِّفُهُمْ فَما یَزِیدُهُمْ إِلَّا طُغْیاناً کَبِیراً» : «و چون برایت گفتیم: به راستی پروردگارت به مردم احاطه داشته و آن رؤیایی را که به تو نمای م و (نیز) آن درخت لعنت شده در قرآن را، جز وسیله ای برای امتحان مردم قرار ندادیم. و ما بیم شان می دهیم، پس ایشان را به جز طغیانی بزرگ نمی افزاید.»

سؤال آن است که این شجره ی ملعونه چیست که خداوند آن را وسیله ای برای آزمایش و امتحان مردم قرار داده است؟ مخصوصا آنکه در هیچ یک از آیات کریم، شجره ای به چشم نمی خورد که مورد لعن خداوند قرار گرفته باشد. برخی از مفسران معتقدند که این شجره، شجره ی زقوم است و به آیه ی ۶۲ سوره ی صافات اشاره می کنند که «أَمْ شَجَرَةُ ا َّقُّومِ إِنَّا جَعَلْناها فِتْنَةً لِلظَّالِمِینَ». اما همانگونه که مشخص است در این آیه، صرفا به محل امتحان بودن زقوم اشاره می شود و دیگر مورد لعن قرار نگرفته است.

به همین علت برخی از مفسران دیگر اعتقاد بر این دارند که کلمه ی «شجره» را نباید به معنای تحت اللفظی آن یعنی «درخت» ترجمه کرد، بلکه با توجه به محتوای آیه می توان دریافت که مراد خداوند از بیان آن چیز دیگری بوده است. شبیه چنین موضوعی در آیات ۲۴ و ۲۶ سوره ی ابراهیم علیه السلام نیز آمده است که خداوند از دو عبارت «شجره ی طیبه» و «شجره ی خبیثه» برای توصیف وضعیت دو جریان حق و باطل استفاده شده است: «أَلَمْ تَرَ کَیْفَ ضَرَبَ ٱللَّهُ مَثَلًۭا کَلِمَةًۭ طَیِّبَةًۭ کَشَجَرَةٍۢ طَیِّبَةٍ أَصْلُهَا ثَابِتٌۭ وَفَرْعُهَا فِى ٱلسَّمَآءِ» و «وَمَثَلُ کَلِمَةٍ خَبِیثَةٍۢ کَشَجَرَةٍ خَبِیثَةٍ ٱجْتُثَّتْ مِن فَوْقِ ٱلْأَرْضِ مَا لَهَا مِن قَرَارٍۢ». ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ بازی های جام رمضان مهدی آباد شجره 1 : 4 زنده یاد محمد حسین غلامی شجره 1 : 3 شادروان علیرضایی
شجره 1 : 0ولیعصر
شجره ملعونه است چرا انقلاب از عبارت شجره ملعونه استفاده د؟ در بخشی از پیام حج انقلاب در توصیف آل سعود، از اصطلاح «شجره ی ملعونه» استفاده شده است. این اصطلاح که برگرفته از متن قرآن کریم است اشاره به ماجرای رؤیایی دارد که صلی الله علیه وآله وسلم دیده اند. در آیه ی ۶۰ سوره ی اسرا چنین آمده است: «وَ إِذْ قُلْنا لَکَ إِنَّ رَبَّکَ أَحاطَ بِالنَّاسِ وَ ما جَعَلْنَا الرُّؤْیَا الَّتِی أَرَیْناکَ إِلَّا فِتْنَةً لِلنَّاسِ وَ الشَّجَرَةَ الْمَلْعُونَةَ فِی الْقُرْآنِ وَ نُخَوِّفُهُمْ فَما یَزِیدُهُمْ إِلَّا طُغْیاناً کَبِیراً» : «و چون برایت گفتیم: به راستی پروردگارت به مردم احاطه داشته و آن رؤیایی را که به تو نمای م و (نیز) آن درخت لعنت شده در قرآن را، جز وسیله ای برای امتحان مردم قرار ندادیم. و ما بیم شان می دهیم، پس ایشان را به جز طغیانی بزرگ نمی افزاید.»

سؤال آن است که این شجره ی ملعونه چیست که خداوند آن را وسیله ای برای آزمایش و امتحان مردم قرار داده است؟ مخصوصا آنکه در هیچ یک از آیات کریم، شجره ای به چشم نمی خورد که مورد لعن خداوند قرار گرفته باشد. برخی از مفسران معتقدند که این شجره، شجره ی زقوم است و به آیه ی ۶۲ سوره ی صافات اشاره می کنند که «أَمْ شَجَرَةُ ا َّقُّومِ إِنَّا جَعَلْناها فِتْنَةً لِلظَّالِمِینَ». اما همانگونه که مشخص است در این آیه، صرفا به محل امتحان بودن زقوم اشاره می شود و دیگر مورد لعن قرار نگرفته است.

به همین علت برخی از مفسران دیگر اعتقاد بر این دارند که کلمه ی «شجره» را نباید به معنای تحت اللفظی آن یعنی «درخت» ترجمه کرد، بلکه با توجه به محتوای آیه می توان دریافت که مراد خداوند از بیان آن چیز دیگری بوده است. شبیه چنین موضوعی در آیات ۲۴ و ۲۶ سوره ی ابراهیم علیه السلام نیز آمده است که خداوند از دو عبارت «شجره ی طیبه» و «شجره ی خبیثه» برای توصیف وضعیت دو جریان حق و باطل استفاده شده است: «أَلَمْ تَرَ کَیْفَ ضَرَبَ ٱللَّهُ مَثَلًۭا کَلِمَةًۭ طَیِّبَةًۭ کَشَجَرَةٍۢ طَیِّبَةٍ أَصْلُهَا ثَابِتٌۭ وَفَرْعُهَا فِى ٱلسَّمَآءِ» و «وَمَثَلُ کَلِمَةٍ خَبِیثَةٍۢ کَشَجَرَةٍ خَبِیثَةٍ ٱجْتُثَّتْ مِن فَوْقِ ٱلْأَرْضِ مَا لَهَا مِن قَرَارٍۢ». چرا انقلاب از عبارت شجره ملعونه استفاده د؟ در بخشی از پیام حج انقلاب در توصیف آل سعود، از اصطلاح «شجره ی ملعونه» استفاده شده است. این اصطلاح که برگرفته از متن قرآن کریم است اشاره به ماجرای رؤیایی دارد که صلی الله علیه وآله وسلم دیده اند. در آیه ی ۶۰ سوره ی اسرا چنین آمده است: «وَ إِذْ قُلْنا لَکَ إِنَّ رَبَّکَ أَحاطَ بِالنَّاسِ وَ ما جَعَلْنَا الرُّؤْیَا الَّتِی أَرَیْناکَ إِلَّا فِتْنَةً لِلنَّاسِ وَ الشَّجَرَةَ الْمَلْعُونَةَ فِی الْقُرْآنِ وَ نُخَوِّفُهُمْ فَما یَزِیدُهُمْ إِلَّا طُغْیاناً کَبِیراً» : «و چون برایت گفتیم: به راستی پروردگارت به مردم احاطه داشته و آن رؤیایی را که به تو نمای م و (نیز) آن درخت لعنت شده در قرآن را، جز وسیله ای برای امتحان مردم قرار ندادیم. و ما بیم شان می دهیم، پس ایشان را به جز طغیانی بزرگ نمی افزاید.»

سؤال آن است که این شجره ی ملعونه چیست که خداوند آن را وسیله ای برای آزمایش و امتحان مردم قرار داده است؟ مخصوصا آنکه در هیچ یک از آیات کریم، شجره ای به چشم نمی خورد که مورد لعن خداوند قرار گرفته باشد. برخی از مفسران معتقدند که این شجره، شجره ی زقوم است و به آیه ی ۶۲ سوره ی صافات اشاره می کنند که «أَمْ شَجَرَةُ ا َّقُّومِ إِنَّا جَعَلْناها فِتْنَةً لِلظَّالِمِینَ». اما همانگونه که مشخص است در این آیه، صرفا به محل امتحان بودن زقوم اشاره می شود و دیگر مورد لعن قرار نگرفته است.

به همین علت برخی از مفسران دیگر اعتقاد بر این دارند که کلمه ی «شجره» را نباید به معنای تحت اللفظی آن یعنی «درخت» ترجمه کرد، بلکه با توجه به محتوای آیه می توان دریافت که مراد خداوند از بیان آن چیز دیگری بوده است. شبیه چنین موضوعی در آیات ۲۴ و ۲۶ سوره ی ابراهیم علیه السلام نیز آمده است که خداوند از دو عبارت «شجره ی طیبه» و «شجره ی خبیثه» برای توصیف وضعیت دو جریان حق و باطل استفاده شده است: «أَلَمْ تَرَ کَیْفَ ضَرَبَ ٱللَّهُ مَثَلًۭا کَلِمَةًۭ طَیِّبَةًۭ کَشَجَرَةٍۢ طَیِّبَةٍ أَصْلُهَا ثَابِتٌۭ وَفَرْعُهَا فِى ٱلسَّمَآءِ» و «وَمَثَلُ کَلِمَةٍ خَبِیثَةٍۢ کَشَجَرَةٍ خَبِیثَةٍ ٱجْتُثَّتْ مِن فَوْقِ ٱلْأَرْضِ مَا لَهَا مِن قَرَارٍۢ». بسم الله الذی لهُ جنّة الخُلد *********************** آدم علیه السلام ن جنة بود. زوج خویش را در کنار داشت و از تمام نعمتهای بهشتی برخوردار بود. « یا آدم اسکُن أنتَ و زوجُکَ الجَنَّة و کُلا منها رَغَداً حیثُ شِئتُما ...» و مأمور به خوردن بود از تمام مآکل و مشارب این جنّة. به ظاهر هیچ کم نداشت. آدم علیه السلام به همراه زوج خویش « تحتَ الشّجرة » بودن. بسمه تعالی به : فرمانده محترم حوزه مقاومت بسیج 2 کارمندی هادی (ع) از: پایگاه مقاومت بسیج ذوالفقار اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه موضوع : محفل انس با قرآن شجره طیبه صالحین با سلام احتراماً به پیوست سه نسخه اسامی ان پایگاه مقاومت ذوالفقار محفل انس با قرآن شجره طیبه صالحین مورخه 15/2/93 حضور فعال داشته اند جهت استحضار ایف. پایان سیطره شجره خبیثه را اعلام و این پیروزی بزرگ را به حضرتعالی و جهان تبریک می گویمپایان سیطره شجره خبیثه را اعلام و این پیروزی بزرگ را به حضرتعالی و جهان تبریک می گویم
 ،فرمانده نیروی قدس در پیامی به محضر ی با اعلام پایان سیطره شجره خبیثه ، ی حکیمانه ایشان و پایداری ملت، ت، و نیروهای مردمی عراق و و مجاهدین و ی م ع حرم از دیگر کشورهای ی را عامل پیروزی جبهه مقاومت دانست.
در پی پیروزی تاریخ ساز جبهه مقاومت ی عراق و بر فتنه تروریسم تکفیری و پایان یافتن سیطره که با پایین کشیدن پرچم این گروه امریکایی - صهیونیستی در "ابوکمال" رقم خورد؛ سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب ی، پیام مهمی به محضر ی حضرت (مدظله العالی) منتشرکرد.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]  ancestral author 2.9x - نرم افزار ساخت pdf از شجره نامهancestral author به شما کمک می کند تا اسنادی که درباره شجره نامه ها دارید (مانند فایل های gedcom) را با امکان ایجاد لینک های متعدد (hyperlinked) به صورت فایل پی دی اف (adobe acrobat pdf) در آورید. از آن جایی که gedcom فزمت استانداردی در ایجاد رکوردهای شجره نامه است که در اکثر نرم افزار های ساخت شجره نامه از آن پشتیبانی می کنند و وجی خود را با این فرمت ارائه می دهند، نرم افزار ancestral author با امکانی که برای تبدیل این فایل ها به pdf فراهم می کند، بسیار کاربردی خواهد بود. علاوه بر این می ...

مطالب مرتبط: family tree heritage platinum v15.0.14 - نرم افزار ساخت شجره نامه خانوادگی brothers keeper v7.2.12 - نرم افزار ساخت نمودار های درختی شجره نامه خانوادگی family historian v6.2.5 - نرم افزار ساخت تاریخچه و شجره نامه خانوادگی mackiev family tree maker 2017 v23.0.2.1343 - نرم افزار ساخت شجره نامه های خانوادگی genopro 2016 v3.0.1.1 - نرم افزار رسم شجره نامه خانوادگی و ژنوگرام treedraw v4.0.3 - نرم افزار شجره نامه the complete reporter/builder 2018 build 171122 - نرم افزار ساخت شجره نامه های خانوادگی دسته بندی: » نرم افزار » اداری » ابزار تالیف, خانگی » شجره نامه
برچسب ها: ancestral softworks, chart, descendant, family, genealogy, history, pedigree, tree-building, نمودار درختی, نرم افزار, خانواده, ساختار درختی, شجره نامه, شجره نامه خانوادگی, طراحی شجره نامه
لینک های مفید: ید کارت شارژ, شارژ مستقیم, پرداخت قبض, ید آنتی ویروس, ید لایسنس آنتی ویروس, تبلیغات در اینترنت, تبلیغات اینترنتی
© حق مطلب و تصویر برای پی سی محفوظ است لینک دائم
همین حالا مشترک این پایگاه شوید! در اولین جشنواره برترین های شجره طیبه صالحین که صبح امروز یکشنبه ۲۵ داد ۹۳ در سالن همایش های ۵ آذر سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد از برترین های شجره طیبه صالحین کشور تقدیر به عمل آمد.

در این میان پایگاه مقاومت ی مسجد بیت الله فسا به عنوان دومین پایگاه برتر کشوری انتخاب شده است. محمدصادق مرزبان فرمانده پایگاه مقاومت بیت الله .   شجره نامه ، زاده ساوجی آقا سید جواد ، آقا سید حسین ،آقا سید عباس فرزند آقا سید رضا همسرش طاهره سادات رضوانی . ، فزند آقا سید مرتضی  وبرادرش (آقا سید جعفر، همسرش سادات خانم شرافت ) فرزند آقا سید حسین  همسرش خاور سادات شرافت، (برادرش آقا سید محمود پدر آقا سید تقی زاده )فرزندان آقا سید جعفر فرزند ..... طبق سند پیوست به .........معصوم (ع)   تاریخ : پنجشنبه بیست و پنجم شهریور ۱۳۹۵     قابل توجه فرهیختگان ساوجی
پیشنهادی تقدیم میشود از کلیه علاقمندان در سراسر شهرستان ساوه
تهیه شجره نامه خانوادگی با اجرای برنامه نرم افزاری که تقدیم خواهد
شد اقدام شایسته وماندگار برای نسل های آینده
خود شناسی خدا شناسی
اینجانب بیش از 12 سال است اقدام به جمع آوری بیش 4500 خانوار و10000 نفر افراد نسببی وسببی نموده ام
که وجی بسیار عالی در زمینه شجره نامه از دیگاه فرهنگی ، اجتماعی .پزشکی ،اقتصادی .... در بردارد
لطفا برای اطلاعات بیشتر در خدمت هستیم 09121562036   آقای ابوالقاسم فخاریان ساوجی و محمد شرافت
تاریخ : دوشنبه سوم داد ۱۳۹۵


هم شی وهم نشینی خودمانی در حضور جناب اقای ابوالقاسم فخاریان و محمد شرافت و آقای مهرداد فخاریان واقای صفری خوشنویس شهرمان در مورد اهمیت وتکمیل شجره نامه خانوادگی ساوجیان ومسائل فرهنگی شهر ساوه وسلامت ومحیط زیست شهرمان گفتگو بعمل آمد هم شی وهم نشینی خودمانی در حضور آیت الله آقای حاج سید محمد
صالح تهجدی و محمد شرافت در مورد اهمیت تکمیل شجره نامه خانوادگی از زمان علامه مجلسی دوم ونادر شاه افشار تا به امرور در کل شهر ... ساوجیان در خصوص ثبات نظام خانواده ودینداری ... گفتگو بعمل آمد       شجره نامه ابراهیم فرزند محمد باقر فرزند علی زین العابدین فرزند حسین فرزند علی فرزند ابو طالب علیهم السلام است. مادر او ام حکیم دختر اسد پسر مغیره پسر اخنس پسر شریف ثقفی است ) نسب قریش ص 63 .( مادر ام حکیم، ام زید دختر عبد الله فرزند عمر ابن خطاب است(الشجره المبارکه ص 75). ام حکیم مادر ابراهیم و برادرش عبید الله بوده و همسر دائم دوم باقر (ع. دلایل نشستن حلقه ای در شجره طیبه صالحینپیشینه تاریخی اجرای شجره طیبه صالحین، یا همان تشکیل حلقه های تربیتی معرفتی در مسجد، بیش از همه به صدر در مسجد النبی، مسجد قبا و سایر مساجد مکه و مدینه بر می گردد.چنانچه روش تربیتی و معرفت افزایی در جریان صالحین نیز به تمام و کمال، به مشی عملی اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) و سیره اولیاء خد. شجره نامه حضرت علی علیه السلام
علی(۱) بن طالب(۲) بن عبدالمطلب(۳) بن هاشم(۴) بن عبدمناف(۵) بن قصی(۶) بن کلاب(۷)
بن مرت(۸) بن کعب(۹) بن لوی(۱۰) بن غالب(۱۱)
بن فهر(۱۲) بن مالک(۱۳) بن نضر(۱۴) بن کنانه(۱۵) بن خزیمه(۱۶) بن مدرکه(۱۷) بن الیاس(۱۸) بن مضر(۱۹) بن نزار(۲۰) بن معد(۲۱) بن عدنان(۲۲) بن أد(۲۳) بن ادد(۲۴) بن السیع(۲۵) بن الهمیس(۲۶) بن بنت(۲۷) ب.  family historian v6.2.5 - نرم افزار ساخت تاریخچه و شجره نامه خانوادگیfamily historian نرم افزاری جذاب و قدرتمند برای ساخت شجره نامه های خانوادگی می باشد که به کمک نمودار ها و دیاگرام های متنوع آن می توانید کلیه اطلاعات مربوط به خانواده و اجداد خود را به همراه تصاویر مختلف وارد کرده و یک درخت خانوادگی منحصر بفرد برای خانواده خود بسازید. با family historian موقعیت مکانی و جغرافیایی اجداد خود را در طول زمان های مختلف از طریق نقشه دنبال کنید، کتاب ها یا دی وی دی هایی از شجره نامه خانوادگی خود بسازید و از ویژگی های قدرتمند، منحصر به فرد و در عین حال آسان این نرم ...

مطالب مرتبط: mackiev family tree maker 2017 v23.0.2.1343 - نرم افزار ساخت شجره نامه های خانوادگی genopro 2016 v3.0.1.0 - نرم افزار رسم شجره نامه خانوادگی و ژنوگرام treedraw v4.0.3 - نرم افزار شجره نامه the complete genealogy reporter v2015 build 161007 - نرم افزار ساخت شجره نامه های خانوادگی دسته بندی: » نرم افزار » خانگی » شجره نامه
برچسب ها: calico pie ltd, chart, descendant, design, draw, family, genealogy, history, pedigree, tree, tree-building, نمودار درختی, نرم افزار, خانواده, ساختار درختی, شجره نامه, شجره نامه خانوادگی, طراحی
لینک های مفید: ید کارت شارژ, شارژ مستقیم, پرداخت قبض, ید آنتی ویروس, ید لایسنس آنتی ویروس, تبلیغات در اینترنت, تبلیغات اینترنتی
© حق مطلب و تصویر برای پی سی محفوظ است لینک دائم
همین حالا مشترک این پایگاه شوید! شجره نامه ملاآدینه مستوفی احمدمحمودی فاتح قلعه قندهار اتابک زینل-اتابک محمود-اتابک احمد-اتابک محمد-اتابک صالح خان- اتابک باورخان - اتابک محمد خان - اتابک احمد خان - اتابک خان - شاسب خان - شاه حسین خان بزرگ - آشا علی خان - عبدالخلیل خان - محمد خان - گزی خان - هاشم خان - ملاآدینه مستوفی (چراغ خان) فاتح قلعه قندهار نزدیک به نیم قرن از انتخاب اولین لقب برای نشان دادن شهرت و شجره افراد می گذرد.   شجره نامه ، زاده ساوجی آقا سید جواد ، آقا سید حسین ،آقا سید عباس فرزند آقا سید رضا همسرش طاهره سادات رضوانی . ، فزند آقا سید مرتضی  وبرادرش (آقا سید جعفر، همسرش سادات خانم شرافت ) فرزند آقا سید حسین  همسرش خاور سادات شرافت، (برادرش آقا سید محمود پدر آقا سید تقی زاده )فرزندان آقا سید جعفر فرزند ..... طبق سند پیوست به .........معصوم (ع) ارسالی ع : آقا سید حمید زاده. این سند سال ۱۸۶ قبل مومود در امان زاده بشیر (ع) ساوه هدف از شجره طیبه حلقه صالحینتربیت انسان مومن، بصیر، مجاهد، فعال، انقل و دارای موضع از اه اصلی و اساسی شجره طیبه صالحین است. صالحین در واقع، بمنزله هموار مسیر ظهور عصر (عج) ، کادرسازی دوباره برای انقلاب و نیز جریان سازی فرهنگی در کشور، با هدف غالب شدن رویکرد فرهنگی در تشکل های فرهنگی، دینی است. معرفی خاندان آل سعود/ آل سعود با ظهور عبدالوهاب قدرتمند شدندامروزه شمار آل سعود بین 4000 تا 7000 نفر تخمین زده می شود که چند صد نفر از آنها نوادگان مستقیم عبدالعزیز هستند. آنها با بسیاری از خانواده های قبیله ای که به صورت سنتی با اهمیت هستند، ازدواج کرده اند.صدای شیعه: خاندان آل سعود متعلق به قبیله عنزة است و با همکاری اصلاح دینی محمد بن عبدالوهاب در قرن 12 به قدرت رسید. موسس این خاندان محمد بن سعود است که عمدتاً با حمایتهایی که از تلاشهای اصلاحی محمد بن عبدالوهاب به عمل آورده، به خاطر آورده می شود. در این نوشتار مطالبی پیرامون آل سعود بیان می شود؛ شجره نامه خاندان آل سعود/ع در تصویر زیر شجره فرزندان ملک عبدالعزیز و عمر و مدت زمان حکومت هریک را مشاهده می کنید. در راه وجی مدینه به سمت مکه، در فاصله هشت کیلومتری مسجد النبی در جنوب مدینه؛ سه کیلومتر پس از مسجد قبا، منطقه ذوالحلیفه است که مسجد شجره یا میقات یا ذوالحلیفه در آنجا قرار دارد. مسجد شجره این مسجد، میقات انی است که از مدینه عازم حج یا عمره می شوند. علت نامگذاری به ذو الحُلَیفة؛ چون «حُلیفه» نام آبی است میان دو قبیله قریش، که خدا(صلّی الله علیه وآله) دوست داشتند برای بستن احرام، کنار درختی در این محل فرود آیند. مسجد شجره در محلی واقع شده که رسول خدا(صلی الله علیه و آله) در وقت رفتن به مکه، در زیر درخت «سَمَره» خوانده و به همین مناسبت، آن را مسجد شجره می نامند. خدا(ص) سه بار در این مکان مُحرم شده اند: ابتدا در جریان سفر سال ششم هجرت که منتهی به امضای معاهده حدیبیه شد، در همین جا مُحْرم گردید. در سال هفتم جهت عمرة القضاء و همچنین در سال دهم هجری برای انجام حَجّة الوداع در آنجا مُحرم شدند. طبیعی است اهمیت این مکان از لحاظ دینی مسلّم بوده و به دلیل استفاده دائم مردم از آن، همواره مورد توجه بوده است. مسجد شجره در قرون گذشته این منطقه به نام «بئر علی» یا «آبار علی» خوانده می شد؛ که حضرت علی(ع) برای آبیاری نخلستانها، چاه های فراوانی در این منطقه کندند و آبیار نیز اسم جمع «بئر» یعنی چاه است. فیروز آبادی که در قرن هشتم آن را توصیف کرده، گوید: این مسجد جز به نام «آبیار علی(ع)» شناخته نیست. مسجد شجره در قرن هشتم دچار شد، اما همچنان مورد استفاده بود. گویا در بنای اولیه، شبستان و صحن داشته، اما در قرون هشتم و نهم تنها دیواری گرد آن بوده است. این مسجد در دوره عثمانی در سال 1058 قمری، به دست یکی از هندیان مسلمان بازسازی گردید و مناره ای برای آن ساختند. طول این مسجد ، از جنوب تا شمال، 52 ذراع 65/25 متر و از شرق به غرب نیز به همین مقدار بوده است. آ ین بازسازی مسجد در روزگار فهد صورت گرفت، منطقه بسیار وسیعی به مسجد و امکانات جانبی مانند پارکینگ اختصاص یافته است، به طوری که جمعاً مساحت آن 90 هزار متر مربع می شود. مساحت خود مسجد حدود 26000 متر مربع است، که 5000 گزار در آن جای می گیرند. مسجد شجره، یکی از زیباترین معماری ها را در میان مساجد بازسازی شده مدینه منوره دارد. برگرفته از: آثار ی مکه و مدینه(نوشته رسول جعفریان) تاریخ و آثار ی مکه و مدینه(نوشته اصغر قائدان)  mackiev family tree maker 2017 v23.0.2.1343 - نرم افزار ساخت شجره نامه های خانوادگیfamily tree maker نرم افزاری جذاب برای ساخت شجره نامه خانوادگی می باشد. با ابزار های مفید این نرم افزار می توانید درخت های خانوادگی متنوع و زیبایی راجب خانواده و اجداد خود بسازید و به اشتراک بگذارید. با این نرم افزار می توانید تصاویر و فایل های ویدئویی و صوتی مربوط به تاریخچه خانوادگی خود را به شجرنامه اضافه کنید. همچنین امکان افزودن ع ها به طور مستقیم از ip o ، اسکن مستقیم تصاویر داخل درخت و ساخت اسلاید شو نیز وجود دارد.با family tree maker می توانید موقعیت مکانی اجداد خود را نیز روی نقشه مشخص کنید و ...

مطالب مرتبط: genopro 2016 v3.0.1.0 - نرم افزار رسم شجره نامه خانوادگی و ژنوگرام treedraw v4.0.3 - نرم افزار شجره نامه the complete genealogy reporter v2015 build 161007 - نرم افزار ساخت شجره نامه های خانوادگی دسته بندی: » نرم افزار » خانگی » شجره نامه
برچسب ها: chart, descendant, design, draw, family, ftm, genealogy, history, pedigree, tree, tree-building, نمودار درختی, خانواده, ساختار درختی, شجره نامه, شجره نامه خانوادگی, طراحی
لینک های مفید: ید کارت شارژ, شارژ مستقیم, پرداخت قبض, ید آنتی ویروس, ید لایسنس آنتی ویروس, تبلیغات در اینترنت, تبلیغات اینترنتی
© حق مطلب و تصویر برای پی سی محفوظ است لینک دائم
همین حالا مشترک این پایگاه شوید! شجره نامه ای که ملاحظه میفرمایید مربوط به خاندان کربلایی قربان است که از بالیجای
به روستای قره تپه مهاجرت نموده اند 11533683505072382896.jpg با تشکر از راهنمایی های حاج مرسل جوادی و حاج موسی مرسل نژاد همچنین راهنمایی های ارزنده آقای زاهد رحیمی در صورتیکه اطلاعات تکمیلی از این خاندان دارید لطفا" به اشتراک بگذارید. شجره نامه ای که ملاحظه میفرمایید مربوط به خاندان عینی است که از چای
به روستای قره تپه مهاجرت نموده اند. مرحوم عزیز عینی بخاطر خواهر زاده شان (اسماعیل خان جلیلوند) از چای به قره تپه مهاجرت نموده و همسر ایشان از طایفه سید ها (خاندان میر اسد) می باشد. 90306873581535880308.jpg با تشکر از راهنمایی های ارزنده آقایان رحمت و احمد عینی
در صورتیکه اطلاعات تکمیلی از این خاندان دارید لطفا" به اشتراک بگذارید. انقلاب ی به نامه سرلشکر قاسم سلیمانی درباره پایان سیطره شجره خبیثه پاسخ داد. علامه حسن زاده آملی در جلد 2 صفحه 516 کتاب عیون مسائل نفس و شرح آن ، می فرمایند: « بدانکه شجره طوبى صورت تمثل ایمان است و اصل و ریشه آن در قلب حضرت خاتم(ص) ثابت است و فرع و شاخه آن در آسمان است و پیوسته میوه هاى خود را به اذن ربش مى دهد، و هر مومنى شاخه اى عظیم از آن مى باشد. و در مقابل آن زقوم قرار داد: أَذَلِکَ خَیْرٌ نُّزُلًا أَمْ شَجَرَةُ ا َّقُّومِ ﴿۶۲﴾ إِنَّا جَعَلْنَاهَا فِتْنَةً لِّلظَّالِمِینَ ﴿۶۳﴾ إِنَّهَا شَجَرَةٌ تَخْرُجُ فِی أَصْلِ الْجَحِیمِ ﴿۶۴﴾ طَلْعُهَا کَأَنَّهُ رُؤُوسُ الشَّیَاطِینِ ﴿۶۵﴾ آیا از نظر پذیرایى این بهتر است‏یا درخت زقوم (۶۲) در حقیقت ما آن را براى ستمگران [مایه آزمایش و] عذابى گردانیدیم (۶۳) آن درختى است که از قعر آتش سوزان مى‏روید (۶۴) میوه‏اش گویى چون کله‏هاى شیاطین است (۶۵) در کافى از المومنین (ع) آمده : طوبى شجره اصلها فى دار النبى(ص)و لیس من مومن الا و فى داره غصن منها الحدیث یعنى : طوبى درختى است که ریشه آن در خانه صلى الله علیه و آله است و هیچ مومنى نیست ، مگر این که در خانه اش شاخه اى از آن است . و در وافى آمده است : تاویل طوبى علم است ، زیرا هر نعیمى در بهشت مثالى در دنیا دارد، و مثال شجره طوبى شجره علوم دینى است که ریشه آن در خانه است که مدینه العلوم است و در خانه هر مومنى شاخه اى از آن است الخ ».