شفر می خواهیم تاریخ ساز شویم برای برد واردمیدان می شویم

به نقل از خبرگزاریها در مورد شفر می خواهیم تاریخ ساز شویم برای برد واردمیدان می شویم : خداوندا رفیقم را تو یاری کن پناهش باش و درحقش توکاری کن، الهی هرچه میخواهد نصیبش
کن ، خدایا بر لبش لبخند جاری کن به یاد هم بودن قشنگ ترین هدیه ایست که نیاز به با هم بودن نداره *********** یادت ای دوست بخیر. بهترینم خوبی؟ خبری نیست ز تو. روزگارت شیرین. دل من میخواهد. که بدانی بی تو. دلم اندازه دنیا تنگ است ********* اگه دیدی کویرم / بیایی جون م. به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سرمربی تیم ملی پس از صحبت های س رست تیم ملی دقایقی برای هیات همراه وزارت امور خارجه صحبت کرد.

سرمربی تیم ملی در ابتدا گفت: از حضور شما در اردوی تیم ملی تشکر و قدردانی می کنم. حضور شما موجب دلگرمی و شور و اشتیاق ما می شود و مسئولیت ما را دو چندان می کند.

وی در ادامه افزود: در سه سال گذشته حضورم در تیم ملی ایران انگیزه و تعهد بازیکنان و کلیه کادر تیم ملی فوق العااده بوده و مطمئنا تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با حضوری پرقدرت در جام جهانی برزیل باعث افزایش حس غرور برای ملت ایران شویم و در پایان باز هم از حضور شما تشکر می کنم. زندگی
شاید
آسانتر بود اگر
هرگز ندیده بودمت ...
کمتر اندوهبار بود
هربار که ما مجبوریم از هم جدا شویم ...
نگران نمی بودیم
برای بار بعد
که بایستی باز جدا شویم
و بارهای بعد
بعدتر ...
زندگی شاید
ساده تر بود اگر تو را ندیده بودم !
فقط ...
آن دیگر
زندگیِ من نبود ... از:اریش فرید پ.ن:
دلتنگی بیشتر از این؟ یکی از مهمترین و ساده ترین مفاهیمی که بنظر حقیر باید در تمام کارها به آن توجه داشته باشیم این است که چطور منابع را به کارها و فعالیت ها تخصیص می دهیم.
اگر ما می خواهیم در ب و کار موفق شویم، اگر می خواهیم در رشد علمی موفق شویم، اگر می خواهیم در زندگی شخصی موفق شویم، اگر می خواهیم در رشد معنوی و خودسازی موفق شویم، اگر می خواهیم در روابط خانوادگی و فردی و اجتماعی موفق شویم، اگر می خواهیم در میدان مبارزه موفق شویم و خلاصه برای هر موفقیتی باید به این اصل ساده (تخصیص منابع) توجه داشته باشیم. ادامه مطلب از آغاز خلقت تا خلق دیگری. مثلا از الست تا قیامت در گردش و چرخشیم. با پایان خلقت اگر خلقت دیگری اغاز شود بازهم ما نقش خواهیم داشت.
ازاین خلق تا خلق دیگر دائما تبدیلها اتفاقی می افتد. با یک جهشی رو به جلو در حرکتیم. انسان به مراحل پایین یا بالا در حرکت است. هرچیزی برای تبدیل مقرراتی دارد. برای تبدیل شدن به نیکوشدن قانومندی های وجود دارد. فوری از یک مرحله به مرحله دیگر انتقال صورت نمی گیرد. هر امد دلیل این نیست که خوب می شود. دست ما نیست چون هرتبدیلی برای خود مراحلی دارد. که ما تابع ان هستیم و یا می شویم. هربیماری ای برای خوب شدن مراحلی دارد. برای عاشق شدن مراحلی دارد.
برای اصلاح رفتار همسرتان این کارهارا انجام ندهید ما گاهی می خواهیم به هر قیمتی که شده، رفتار همسرمان را تغییر دهیم بنابراین به اهرم زور متوسل می شویم. این قدرت نمایی از اخم شروع می شود و تا جر و بحث و تهدید به ج پیش می رود.
به آنها گفت: « من شما را نمی شناسم ولی فکر می کنم گرسنه باشید، بفرمائید داخل تا چیزی برای خوردن به شما بدهم.»
آنها پرسیدند:« آیا شوهرتان خانه است؟»
زن گفت: « نه، او به دنبال کاری بیرون از خانه رفته.»
آنها گفتند: « پس ما نمی توانیم وارد شویم منتظر می مانیم.»
عصر وقتی شوهر به خانه برگشت، زن ماجرا را برای او تعریف کرد.
شوهر. دوره سیستم سرمایی4
با اشنایی بادو قانون ترمودینامیکی و همینطوریادگرفتن ابزارهایی که در مقدار شارژ گاز فریون به کار میرود ما رسما"به مبحث داغ سیکل تبرید می رسیم.
برای اشنایی با سیکل تبرید باید به قطعات
زیر اشنا شویم:
1_اواپراتور
2_کندانسور
3_کمپرسور
4_شیر انبساط
این قطعه ها را باید تک تک توضیح بدهم وبعد
با جمع . زنی از خانه بیرون آمد و سه پیرمرد را با چهره های زیبا جلوی در دید.
به آنها گفت: « من شما را نمی شناسم ولی فکر می کنم گرسنه باشید، بفرمائید داخل تا چیزی برای خوردن به شما بدهم.»
آنها پرسیدند:« آیا شوهرتان خانه است؟»
زن گفت: « نه، او به دنبال کاری بیرون از خانه رفته.»
آنها گفتند: « پس ما نمی توانیم وارد شویم منتظر می مانیم.»
ع. قهرمان شدن، هدف تمام بازیکنان رئال است و باید بر یوونتوس در فینال پیروز شویم. می خواهیم تاریخ سازی کنیم و به اولین تیمی تبدیل شویم که دو بار متوالی فاتح لیگ قهرمانان شده است. همیشه از رئال به عنوان اولین تیمی که به این موفقیت رسیده یاد خواهد شد. این یک رویاست که قصد داریم محققش کنیم ما کم نبوده ایم ، کم هم نمی شویم همچون ستاره از، شب کم نمی شویم چون رودِ زنده ایم، دریا مرادمان مغلوب ِ ص ه ی محکم نمی شویم ما دین مان جدا آیین مان جدا همچون فرشته ایم آدم نمی شویم شادی مرام ماست تاریخ مان گُواه همکیش فرقه ی ماتم نمی شویم ما از حقیقتیم،در دست مان چراغ با هر افه گو، همدم نمی شویم سرویم و پر غرور، آزاد و بی ریا در پیش هر خ. ما کم نبوده ایم ، کم هم نمی شویم همچون ستاره از، شب کم نمی شویم چون رودِ زنده ایم، دریا مرادمان مغلوب ِ ص ه ی محکم نمی شویم ما دین مان جدا آیین مان جدا همچون فرشته ایم آدم نمی شویم شادی مرام ماست تاریخ مان گُواه همکیش فرقه ی ماتم نمی شویم ما از حقیقتیم،در دست مان چراغ با هر افه گو، همدم نمی شویم سرویم و پر غرور، آزاد و بی ریا در پیش هر خ. مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت:تمامی امور تیم را به ساغلام سپردم، چون با او می خواهیم قهرمان ایران و آسیا شویم. سرمربی تیم پارس جنوبی گفت: قصد نداریم در لیگ قهرمان شویم بلکه می خواهیم در لیگ بمانیم و شخصیت تیممان را کامل کنیم. بازیکن گ ن و کلیدی تیم فوتبال بارسلونا گفت: در شرایط کنونی اگر می خواهیم تاریخ ساز شویم باید دست بجنبانیم. در ویدئوی زیر تصاویری از یک جوان عراقی را می بینید که خطاب به انقلاب می گوید: والله اگر کشته شویم، سپس سوزانده شویم، خا ترمان را بر باد دهند، باز زنده شویم و دوباره کشته شویم دست از تو برنمی داریم... همیشه تیم های ژاپن، کره جنوبی، ایران و استرالیا و عربستان برای حضور در جام جهانی رقابت می کنند. هر چقدر تیم های آسیایی در مسابقات بین المللی موفق باشند، برای قاره آسیا بهتر است. امیدوارم فردا بازی خوبی باشد و ما برای سه امتیاز خواهیم جنگید الهی نصیرمان باش تا بصیر شویم شهید شوشتری : دیروز از هر چه بود گذشتیم ، امروز از هر چه بودیم ،گذشتیم! آنجا پشت خاکریز بودیم و اینجا در پناه میز! دیروز دنبال گمنامی بودیم و امروز مواظبیم ناممان گم نشود! جبهه بوی ایمان می داد و اینجا ایمانمان بو می دهد! آنجا درب اتاقمان می نوشتیم یا حسین ! فرماندهی از آن توست! الان می نویسیم بدون هماهنگی. ای دل بیا نو نوار شویم لباس نو بپوشیم و شاکر کردگار شویم ای دل بیا خالی شویم از غصه تنهایی را دور کنیم از قصه شبی خو سهمگین دیدی رخساره پر خون و غمگین دیدی امروز بیا آرام باشیم در خلسه روزی ب ام باشیم م.ج به نام خالق زیبایی ها
نمی خواهیم ار یتیمان برایتان بگوییم
نمی خواهیم از نیازها و آرزوهای آنها بنویسیم
و نمی خواهیم خاطر شاد شما را آزرده سازیم
بلکه می خواهیم شما را به یک فراخوان بخوانیم
فراخوانی برای شاد شدن خاطر شما
فراخوانی برای آرامش روح شما
فراخوانی با طرحی به نام باقیات الصالحات پولی که می ماند، وتلاش شما . خدایا، از تو می خواهم که به سبب دانش بی حدّ خود، برای من خیر و نیکی را برگزینی.پس بر محمد و خاندانش درود فرست و از هر چیز برترین را نصیب من فرما.به ما الهام کن که آنچه را نیک و درست است، بدانیم و عمل کنیم،و این را وسیله ای قرار ده تا به آنچه برایمان مقدّر فرموده ای خشنود شویم،
<. من از اولین بازی گفتم که ما در این جا حضور داریم که قهرمان آسیا شویم و تا پایان برای رسیدن به هدف تلاش می کنیم. قهرمانی سخت است، ولی من به شما قول می دهم که راحت صحنه را ترک نکنیم و ش ت نخوریم تا پایان تلاش خواهیم کرد و من امیدوارم که به هدفمان برسیم. ستاره با تجربه تیم فوتبال باشگاه بارسلونا گفت: بدون تردید باید تاکید کنم که اگر قهرمانی در لالیگا را می خواهیم باید در برنابئو پیروز شویم. گرت بیل، ستاره و ی رئال مادرید در گفتگو با تلگراف، به تشریح تفاوت های لالیگا و لیگ برتر و تلاش برای دبل در لیگ قهرمانان صحبت کرد. پرسشگری از آیه الله جوادی آملی پرسیده است: چگونه بر افکار ی خود پیروز شویم؟ متن پاسخ آیه الله جوادی آملی چنین است:
در روایات ما آمده است: برای انجام هر کار «بسم اللّه الرحمن الرحیم» بگویید؛ یعنی کاری که قصد انجام آن را دارید، باید به گونه‏ای باشد که در مدخل ورودی آن بتوان گفت: «خدایا به نام تو».
به این ترتیب، ما هیچ کاری را بدون . آدمها چقدر محدود درکنارهم هستند و چقدر محدود مسافر کوچک این زمین به تاریخ های روی سنگ قبر نگاه کنید:
تاریخ تولد – تاریخ مرگ
آنها فقط با یک خط فاصله از هم جدا شده اند
همین خط فاصله کوچک نشان دهنده تمام مدتی است که ما
روی کره زمین زندگی کرده ایم
ما فقط به اندازه یک ” خط فاصله” زندگی می کنیم!
و ارزش این خط کوچک را تنه. اثرات خود آگاهی بر انسان
١) خـوددگرگونی
٢) سلامت/ بهداشت روان؛ سلامت روان (mental health) غیر از کمال اخلاقی است. مراد از سلامت روان سلامت جسم، ذهن، روان و مناسبات اجتماعی است. هرچه خودشناس تر شویم سلامت روانی ما بیشتر می شود و برع . مثل شناخت کارکرد تلویزیون از دفترچه راهنما که به حفظ و دوام آن کمک می کند.
٣) شـفقـت به همنوع ؛ شفقت،. چارلی چاپلین می گوید آموخته ام که با پول می شود خانه ید ولی آشیانه نه، رختخواب ید ولی خواب نه، ساعت ید ولی زمان نه، می توان مقام ید ولی احترام نه، می توان کتاب ید ولی دانش نه، دارو ید ولی سلامتی نه، خانه ید ولی زندگی نه و بالا ه ، می توان قلب ید، ولی عشق را نه. آموخته ام که... تنها ی که مرا در زندگی شاد می کند ی است که به من می گوید: تو مرا ش. پاسخ بیشتر دانش آموزان به این سوال که چرا شما مطالعه نمی کنید یا کم مطالعه می کنید ؟ این است که ما به مطالعه علاقه نداریم و اصولاً مطالعه کار بسیار خسته کننده ای است . میزان علاقه مندی ما به هر موضوعی به میزان اطلاعات و آگاهی ما از آن موضوع ارتباط مستقیم دارد . مثلاً ی که از فوتبال اطلاعات زیادی ندارد چندان علاقه ای هم از خود نشان نمی دهد ولی اگر همان فرد اطلاعات خوبی درباره فوتبال ایران و جهان و قوانین و یا تاریخچه آن ب کند حتماً علاقه مندی او نیز نسبت به این موضوع بیشتر خواهد شد . حال متوجه می شویم که چرا ما به مطالعه علاقه نداریم ؛ چون درباره ی مطالعه ، فواید آن و روش های آن آگاهی و اطلاعاتی نداریم یا اطلاعاتمان کم است . اگر کمی درباره مطالعه و فواید آن و اینکه در آینده زندگی ما و جامعه ما چه نقشی خواهد داشت ،فکر کنیم و این را به باورتبدیل کنیم آن وقت با علاقه بیشتری مطالعه خواهیم کرد و درس خواهیم خواند شاد و سر بلند و موفق باشید و اهل مطالعه سید رضا واقفی 8شهریور 94 تو راصاحب زمان صدا میزنیم اما باورمان آن است که یتیم زمانه ایم! تو را گل خوشبوی نرگس مینامیم اما دریغ که چشم و گوش و دل مان حتی برای ثانیه ای عطر حضورت را احساس نکرده است!تو را...فقط با نام هایت میشناسیم!!!
ای تنها پناه لحظه های تنهایی و بی پناهی مان!
ما را ببخش که هراز گاهی که درمانده می شویم و تو را وسیله قرار می دهیم برای استجابت دعاهایمان نهایت منتظر بودن مان در این خلاصه میشود که دعا می کنیم :
"ولا تنسا ذکره و انتظاره و الایمان به وقوه الیقین فی ظهوره و الدعا له و الصلوه علیه"
می بینی آقایم؟
شرمنده ایم که باید بگوییم :
تو را گم کرده ایم !
و البته تنها افتخارمان همین است که گمشده ی کوی یوسف زهرایی!این بار یوسفی گم نگشته پس برایمان دعا کن تا برای فرج خودمان دعا کنیم!
تا بدانیم بر سر سفره ای که مدتهاست ریزه خوار انیم هنوز صاحب خانه نیامده است !
تا بفهمیم از بی گناهی ما نیست که بلایی نمی آید .گناه ما این است که "و ما کان الله لیعذبهم و انت فیهم"را فراموش کرده ایم.
مولای من!
دعا کن تو را با وجود تمام بد عهدی هایمان صدا بزنیم و مقیم کوی انتظارت شویم که تو بر ما از خودمان مشتاق تری! علی مرد عمل علی مرد عمل، اسوه هر مرد عمل چون نباشد در عالم مثل او، کند عمل گر نکنی در عمل به او اقتدا در دار فانی کی توانی رها شوی از مکافات دار باقی خود او باشد در آن جهان شافی اگر باشی به حدیث علی حصنی راضی دفتر عملت ، با حب علی مهر کن پیام حق ، یحب المتطهرین گوش کن دوستی او باشد رکنی ز دین فروع با تا تبری تو کنی به حق عروج حبل المتین است بیا تا بر گیریم تا عمر باقیست خوشه ای بر چینیم وقتی که صور شد و ما زنده به آن خجل نشویم در نزد نبی و وصی آن کی شویم رستگار ،گر نباشی ما با مهر تو بر طاعت ما ، شویم بنده خدا بیا معید تا همره دگران شویم پیرو علی تا صراط معبر کند ایزد به لطف علی وقتى امر خدا آمد تسلیم هستیم در محضر اهل بیت/ وقتى امر خدا آمد تسلیم هستیم چند نفر خدمت حضرت باقر علیه السلام رسیدند دیدند یکى از فرزندانش مریض است خیلى ناراحت و افسرده است و قرار ندارد. با خود گفتند اگر پیش آمدى د میترسیم که با وضع ناجورى روبرو شویم. اتفاقا چیزى نگذشت که صداى ناله و فریاد از میان خانه بلند شد دیدند علیه السلام آمد ولى گشاده رو بر خلاف وضعى که قبلا داشت. عرض د فدایت شویم ما میترسیدیم که اگر چنین اتفاقى بیفتد شما را در یک افسردگى ببینیم که ما هم افسرده شویم فرمود ما دوست داریم عافیت و سلامتى را براى ى که او را دوست داریم ولى وقتى امر خدا آمد تسلیم در مقابل فرمان خدا هستیم. امشب شب آرزو هاست.... عنوان قلبى وبم قلب آرزوها بود....نمیدونم چرا اون اسم رو انتخاب ؟! شاید بخاطر اینکه خیلى آرزو داشتم ...........امشب از اون شب هاست که میشود به آرزو رسید.... خودمان را ول کنیم....اول براى تمام مریضان دعا کنیم.... وبعد سلامتى همه ى پدر ومادرها......وبعد عاقبت بخیر شدن همه خصوصا جوان ها........ وظهور زمان..... بیاید براى هم دعا کنیم..... . زنی از خانه بیرون آمد و سه پیرمرد را با چهره های زیبا جلوی در دید.
به آنها گفت: « من شما را نمی شناسم ولی فکر می کنم گرسنه باشید، بفرمائید داخل تا چیزی برای خوردن به شما بدهم.»
آنها پرسیدند:« آیا شوهرتان خانه است؟»
زن گفت: « نه، او به دنبال کاری بیرون از خانه رفته.»
آنها گفتند: « پس ما نمی توانیم وارد شویم منتظر می مانیم.»
ع. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، اولرایش از شرایط تیمش می گوید. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] در گذشته های نه چندان دور مردم جامعه من با نیت محکم نمودن پیوند دوستی ها و مناسبات خویشاوندی آیینی تحت عنوان شب نشینی داشتند که با آداب بسیاری زیبایی به انجام می رسید
باور بفرمایید که اگر دوباره بتوانیم چنین سنت های با صفایی را احیاء کنیم وبا دور هم نشینی در سرد سال حال و احوالی از همدیگر جویا شویم رفته رفته قادر خواهیم بود که به. آرمین تشکری: نزدیک بود تاریخ ساز شویم
سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران گفت: اگر خستگی، اعضای تیم ملی والیبال را تحت تاثیر قرار نمی داد در لیگ جهانی تاریخ ساز می شدیم. آرمین تشکری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به عملکرد تیم ملی در رقابت های لیگ جهانی 2014 اظهار کرد: امسال در دور مقدماتی رقابت های لیگ جهانی والیبال با تیم های گردن کلفتی هم گروه بودیم.

وی تصریح کرد: در این گروه سخت و دشوار، فقط همت و انگیزه مثال زدنی بازیکنان تیم بود که می توانست از پس تیم های بزرگی چون لهستان، برزیل و ایتالیا بربیاید و خوشبختانه در پایان بازی های مقدماتی، هم امتیاز با ایتالیا به عنوان تیم دوم راهی مرحله نهایی شدیم.

تشکری با اشاره به مرحله نهایی لیگ جهانی افزود: در دور دوم با روسیه و برزیل تیم های اول و دوم جهان هم گروه شدیم که با قاطعیت از این گروه صعود کردیم.

عضو تیم ملی والیبال خاطرنشان کرد: در ایتالیا بازی های خوبی به نمایش گذاشتیم اما از نظر روانی و جسمی تک تک بازیکنان خسته بودند.

تشکری ادامه داد: سفرهای مارکوپولویی تیم ملی در لیگ جهانی بر کیفیت کار بازیکنان تاثیر گذاشت و در بازی های آ خستگی در میان بازیکنان مشهود بود.

سرعتی زن تیم ملی والیبال تاکید کرد: در بازی های آ بخصوص بازی برابر و ایتالیا، توانایی لازم را نداشتیم و بدن ها تحلیل رفته بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا خستگی تنها عامل باخت تیم ملی برابر بود یا خیر؟ یادآور شد: اگر همین امروز هم با بازی کنیم شاید فقط بتوانیم از آن ها گیم بگیریم، چراکه در حال حاضر والیبال یک سروگردن از بقیه کشورها بالاتر است. والیبال بی نقصی ارائه داد و خیلی راحت بر بام لیگ جهانی ایستاد.

تشکری با بیان اینکه والیبال و ایتالیا قابل مقایسه نیست، اضافه کرد: بازی آ ما با ایتالیا فرق می کرد، ما می توانستیم ایتالیا را ش ت دهیم و تاریخ ساز شویم، چرا که نسبت به تیم میزبان چیزی کم نداشتیم.

عضو تیم ملی والیبال در خصوص عملکرد خود در لیگ جهانی هم تصریح کرد: در تمرینات در حد توان کار می کنم، اینکه کم بازی یا زیاد، تصمیمی بود که کواچ گرفت و به آن احترام می گذارم. اما همیشه گفته ام اگر حتی یک امتیاز برای تیم ملی ب کنم گرفتن همین امتیاز برای من یک افتخار بزرگ محسوب می شود.

تشکری در خصوص برنامه های آتی تیم ملی و حضور در بازی های جهانی لهستان هم خاطرنشان کرد: قرار است چند روزی استراحت کنیم و دوباره به اردوهای تیم ملی ملحق شویم. بعد از چند روز تمرین در تهران به سفر کرده و در این کشور چهار بازی تدارکاتی با قهرمان لیگ جهانی برگزار می کنیم.

وی یادآور شد: والیبال غیرقابل پیش بینی است. یک روز به یک تیم سه بر صفر بازی را واگذار می کنیم و روز بعد همان تیم را سه بر صفر ش ت می دهیم.

سرعتی زن تیم ملی در پایان افزود: همین غیرقابل پیش بینی بودن والیبال باعث می شود تا در خصوص بازی های جهانی اظهار نظر نکنم، البته در لهستان رفتن روی سکو بعید نیست، چرا که در لیگ جهانی ما به چهارمی قانع شده بودیم.


آموخته ام ... که تنها ی که مرا در زندگی شاد می کند ی است که به من می گوید: تو مرا شاد کردی
آموخته ام ... که مهربان بودن، بسیار مهم تر از درست بودن است
آموخته ام ... که هرگز نباید به هدیه ای از طرف کودکی، نه گفت
آموخته ام ... که مهم نیست که زندگی تا چه حد از شما جدی بودن را انتظار دارد، همه ما احتیاج به دوستی داریم که لحظه ای با وی به. بیا تا مونس هم یار هم غمخوار هم باشیم انیس جان غم فرسوده بیمار هم باشیم شب آید شمع هم گردیم و بهر یکدیگر سوزیم شود چون روز دست و پای هم در کار هم باشیم دوای هم شفای هم برای هم فدای هم دل هم جان هم جانان هم دلدار هم باشیم بهم یک تن شویم و یکدل و یکرنگ و یک پیشه سری در کار هم آریم و دوش بار هم باشیم جدائی را نباشد زهره تا در میان آید بهم آری. پروردگارا! بوی باران می آید، آن گاه که دلبرانه غرق تماشای نشانه هایت در کائنات می شویم و به شوق دیدارت، تو را بسیار می خوانیم و به امید وص ، با همه ی وجودمان پیشانی بر مهر اطاعتت می گذاریم. بوی باران می آید؛ آن گاه که عاری از کبر و ریا و جدا ار هر کینه و خطا، ه ن دلنوازان آستانت می شویم و میان خیل عاشقانت، عزّت، آبرو و صبوری می طلبیم. آری بوی باران می آید. یا ذالجلال و الاکرام مهاجم پرسپولیس گفت: همه ما تلاش خودمان را می کنیم تا به آن چیزی که می خواهیم برسیم، هرچند گروه سختی داریم. چاپ ایمیل چگونه بر افکار ی خود پیروز شویم؟ پاسخ حضرت آیت الله جوادی آملی شفقنا (پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه) - حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی به پرسشی درباره افکار ی پاسخ داده است.به گزارش شفقنا متن پرسش مطرح شده وپاسخ این مرجع تقلید شیعیان بدین شرح است:چگونه بر افکار ی خود پیروز شویم؟در روایات ما آمده است: برای انجام هر کار «بسم اللّه الرحمن الرحیم» بگویید[1]؛ یعنی کاری که قصد انجام آن را دارید، باید به گونه‏ای باشد که در مدخل ورودی آن بتوان گفت: «خدایا به نام تو».

به این ترتیب، ما هیچ کاری را بدون مطالعه، تفکر و عاقبت سنجی انجام نمی‏دهیم؛ و علاوه بر این، کارهایی را انجام می‏دهیم که بتوانیم در ابتدای آن بگوییم: «خدایا با نام تو آغاز می‏کنم». چنین کاری یا واجب است یا مستحب. حرام و مکروه را نمی‏توان با نام خدا انجام داد. با این تمهید همواره در اسارت ماست.

5 ـ وسائل الشیعه، ج 7، ص 170

[1] ـ وسائل الشیعه، ج 7، ص 170. رو مه اصولگرای صبح نوشت: چهارشنبه سوری دو دهه ای می شود که به چهارشنبه «سوزی» تغییر ماهیت داده و هر سال وقتی به این تاریخ نزدیک می شویم بیشتر از آنکه به فکر تدارک برنامه های شادی بخش باشیم؛ ترس و وحشت به جانمان می افتد که امسال قرار است چطور با ترقه ها و بمب های دست سازی که بعضی از جوانان آنها را برای این شب آماده می کنند «بمب باران!» ش. شبی مار بزرگی وارد دکان نجاری می شود برای پیدا غذا. و عادت نجار این بود که موقع رفتن بعضی از وسایل کارش را روی میز بگذارد. ان شب هم اره کارش روی میز بود؛ همینطور که مار گشتی می زد بدنش به اره گیر می کند و کمی زخم می شود. مار خیلی ناراحت می شود و برای دفاع از خود اره را گاز می گیرد که سبب خون ریزی دور دهانش می شود؛ او نمیفهمد که چه اتفاقی ا. زنی از خانه بیرون آمد و سه پیرمرد را با چهره های زیبا جلوی در دید.
به آنها گفت: « من شما را نمی شناسم ولی فکر می کنم گرسنه باشید، بفرمائید داخل تا چیزی برای خوردن به شما بدهم.»
آنها پرسیدند:« آیا شوهرتان خانه است؟»
زن گفت: « نه، او به دنبال کاری بیرون از خانه رفته.»
آنها گفتند: « پس ما نمی توانیم وارد شویم منتظر می مانیم.»
ع. پیش وت فوتبال ایران گفت: علیرضا جهانبخش و آزمون هم باید در تیم ملی امید حاضر شوند و نباید تیمی را دست کم بگیریم چرا که ی فکر نمی کرد ایران در جام ملت ها از عراق ش ت بخورد. غلامحسین پیروانی ، در رابطه با هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران و اینکه کادر فنی تیم ملی امید درخواست کرده برای برگزاری اردوهای این تیم این هفته لغو شود، عنوان کرد: زمانی که من سرمربی تیم ملی امید بودم لیگ برگزار می شد و پس از انجام هر هفته از لیگ روز شنبه و یکشنبه با بازیکنان تمرین می کردیم در آن مقطع چون بازیکنان خسته بودند فقط می توانستیم ریکاوری انجام دهیم به همین خاطر از نداشتن زمان برای تمرینات ضرر کردیم این فرصت تمرینی به ما داده نشد و نمی دانم آیا با تیم ملی امید در این رابطه همکاری می شود یا نه.

وی افزود: اگر می خواهیم به موفقیت برسیم باید صددرصد در این رابطه همکاری کنند در غیر این صورت تیم ملی امید نمی تواند کاری انجام دهد. اگر فرصت تمرینی وجود نداشته باشد نمی توانیم بهره ای ببریم.

پیش وت فوتبال ایران در رابطه با اینکه این روزها بحث هایی مطرح می شود که سرمربی تیم ملی بزرگسالان به آزمون و علیرضا جهانبخش برای حضور در مرحله اول مقدماتی المپیک ???? اجازه نمی دهد، عنوان کرد: فکر نمی کنم چنین مخالفتی صورت بگیرد آنها از کجا می دانند این مرحله برای ما آسان است و می توانیم به راحتی صعود کنیم. مگر ی فکر می کرد تیم ملی بزرگسالان به عراق ببازد اما دیدید که این مسابقه را واگذار کردیم و دیدار با عراق گریبانگیرمان شد. بدون شک باید با تمام توان به میدان برویم و هیچ حریفی را دست کم نگیریم.

وی در مورد اینکه مدیر برنامه های جهانبخش اعلام کرده شاید برای وجهه این بازیکن خوب نباشد که برای حضور در مرحله اول مقدماتی المپیک برای او به باشگاهش دعوتنامه بفرستد، عنوان کرد: صددرصد باید این بازیکنان برای شرکت در این مسابقات حاضر شوند. تیم ملی امید اهمیت بسیار زیادی دارد اگر می خواهیم تیم ملی بزرگسالان قوی ای داشته باشیم باید تیم امید را قوی کنیم. چرا نباید از تمام توانمان در این رقابت ها استفاده ببریم. روزی که محمد خاکپور که پسر بسیار خوبی است به عنوان سرمربی تیم ملی امید انتخاب شد اعلام د تنها در صورتی ما موفق می شویم که همان شخصیت تیم ملی بزرگسالان را برای تیم ملی امید در نظر بگیریم.

پیروانی در پایان در رابطه با اینکه آیا ما به مرحله دوم المپیک صعود می کنیم، گفت: شاید در دیدار با عربستان دچار مشکل شویم اما اگر تیم فرصت آماده سازی خوبی داشته باشد می توانیم به دور بعد صعود کنیم. ارسال توسط سمیه نمی دانم چند درصد آن دخترکانی که بعد از ظهر دیروز سبزه گره زدند و آن را در بالیغلی چای اردبیل انداختند در سال جدید با بخت باز شده روبرو خواهند شد ولی یقین دارم که مضرات زیست محیطی این عمل زندگی تعداد بیشتری از شهروندان را به مخاطره خواهد انداخت!
بعد از ظهر دیروز حال داریوش مهرجویی را داشتم در نارنجی پوش و آدمهایی را می دیدم که خیل. پروردگارا! بوی باران می آید، آن گاه که دلبرانه غرق تماشای نشانه هایت در کائنات می شویم و به شوق دیدارت، تو را بسیار می خوانیم و به امید وص ، با همه ی وجودمان پیشانی بر مهر اطاعتت می گذاریم. بوی باران می آید؛ آن گاه که عاری از کبر و ریا و جدا ار هر کینه و خطا، ه ن دلنوازان آستانت می شویم و میان خیل عاشقانت، عزّت، آبرو و صبوری می طلبیم. آری بوی باران می آید. یا ذالجلال و الاکرام پروردگارا! بوی باران می آید، آن گاه که دلبرانه غرق تماشای نشانه هایت در کائنات می شویم و به شوق دیدارت، تو را بسیار می خوانیم و به امید وص ، با همه ی وجودمان پیشانی بر مهر اطاعتت می گذاریم. بوی باران می آید؛ آن گاه که عاری از کبر و ریا و جدا ار هر کینه و خطا، ه ن دلنوازان آستانت می شویم و میان خیل عاشقانت، عزّت، آبرو و صبوری می طلبیم. آری بوی باران می آید. یا ذالجلال و الاکرام پروردگارا! بوی باران می آید، آن گاه که دلبرانه غرق تماشای نشانه هایت در کائنات می شویم و به شوق دیدارت، تو را بسیار می خوانیم و به امید وص ، با همه ی وجودمان پیشانی بر مهر اطاعتت می گذاریم. بوی باران می آید؛ آن گاه که عاری از کبر و ریا و جدا ار هر کینه و خطا، ه ن دلنوازان آستانت می شویم و میان خیل عاشقانت، عزّت، آبرو و صبوری می طلبیم. آری بوی باران می آید. یا ذالجلال و الاکرام