شورگشتی ام

به نقل از خبرگزاریها در مورد شورگشتی ام : [۰۳.۰۲.۱۷ ۰۹:۱۹] حاج اقا یه سوال: راسته که شما گفتین اقایون باید دوتا زن بگیرن یا شایعس
محمد شورگشتی, [۰۳.۰۲.۱۷ ۰۹:۲۱] آقایون نه، حاج آقایون چرا خخخخخخخ
[۰۳.۰۲.۱۷ ۰۹:۲۱] برای چی حاج اقایون
محمد شورگشتی, [۰۳.۰۲.۱۷ ۰۹:۲۲] به هزار و یک دلیل!!!!!
محمد شورگشتی, [۰۳.۰۲.۱۷ ۰۹:۲۲] خوب کلاس پرسش و پاسخ یکیش میتونه همین موضوع باشه
[۰۳.۰۲.۱۷ ۰. سر مزار یه وقت مداح در ضمن تشکراتش لحنشو عوض کرد...
کمال تقدیر و تشکر از تشریف فرمایی حضرت آی... !!

- از روی کنجکاوی صورتمو به طرف جمعیت چرخوندم -
ادامه داد:
حضرت آیت الله...
کنجکاوی و تعجبم به اوج رسید وقتی گفت:
... العظمی
لااله الا الله این مرحوم کی بوده در منطقه ما و حواسمون بهش نبوده؟! و اون کدوم شخصیت برجسته ایه که برا م. درنمایش ویژگیهای بصری یک تصویر،انتخاب جهت کادروترکیب موضوع و محتوا اهمیت فراوانی دارد خصوصیات موضوع وابسته به عناصرفیزیکی ازتصویری است که برمبنای علاقه واهمیت شان ،درتصویر تشدید یا تضعیف می شوند مثل خطوط ،بافت ،رنگ . ترکیب موضوع و زاویه دید دوربین درکادربندی مشخص ،اغلب موضوع را به درجات تیره وروشن وجزییاتی تقسیم می کند که این تناسبات ،موضوعات را دربرمی گیرند ودرع و کادربه صورتی قرارمی گیرند که به نوعی ،برعنصراصلی موضوع تاکید می کنند ،بعضی مواقع موضوعات براساس نوروسایه و انتخاب زوم صحیح نشان داده می شوند ،گاها به صورت طرح هایی قوی و جالب توجه ازانسان ها ،طبیعت ،اشیاء ویا ترکیبی ازآنها می باشد که با توجه به اندازه ،کادر،رنگ ،سایه درتصویر ترکیب بندی می گردد و یک طرح و فضای سه بعدی ،به لحاظ حضور پرسپکتیو ،کنتراست دررنگ و درجات سایه وروشن درع تداعی می گردند و تقسیم فضایی درجات تیره وروشن می تواند درتصویر، ایجاد عمق و فاصله نماید. برای نمایش شکل وفرم می توان از سایه ها استفاده کرد ،هراندازه که خصوصیات اصلی یک موضوع اعم از بافت ،رنگ ازیک شیء حذف شود وفقط ظاهری ازآن باقی بماند ،تصویربه شکل دوبعدی تبدیل می گردد. وحتی می تواند تصاویر سیلوئیت ازارزشهای تیره وروشنی باشد که این ارزشها برای تاکید برموضوعی یا ح ی بسیارموثرند وساده ترین موضوعات ،تبدیل به تصاویری خلاقانه می شوند ویا حالاتی غیرطبیعی ، دراماتیک یا نمایشی درتصویربه وجود می آید و انتخاب دید اززاویه ای مناسب می تواند تصاویری جدید را خلق کند .حتی با استفاده ازشکل وفرم ،نوروسایه ،می توان تصاویر گرافیکی از اشکال خلق کرد و از این دسته ازع ها برای جلد بروشورها ،پوسترها یا آگهی های تبلیغاتی استفاده کرد. القای خط : حانیه افشار حانیه افشار زهرا شورگشتی زهرا شورگشتی زهرا شورگشتی شکیبا چناقچی فائزه شهریاری فرحناز جعفری مژگان پودینه مهسا عزیزی هنگامه ابراهیم مهسا عزیزی القای بافت ،شکل ،طرح : حانیه افشار شبنم صحیح شبنم صحیح شبنم صحیح شیرین خطیب زاده شکیبا چناقچی فائزه شهریاری فائزه شهریاری مهدیه دمیرچی مهدیه دمیرچی مهسا عزیزی هنگامه ابراهیم صدف فلاح آسمان در غم خورشید سرش خم می شد مویی از سر نه خدایا که سری کم می شد باد آتش شد و مستانه به میدان آمد ابر هم محو در آفاق جهنم می شد رود اکبر که وشید به سرتاسر دشت روی زانوی پدر چشمه ای زمزم می شد ماه یکباره زمین خورد و در چشم ترش ع شش ماهه ی بی تاب مجسم می شد بارها در پی تو آینه ای خورد زمین خنده ات بر سر نی بود که مرهم می شد آنقدر گفت که نام. حکایت است که پادشاهی از خدا پرستش پرسید:
بگو خداوندی که تو می پرستی چه می خورد، چه می پوشد ، و چه کار می کند و اگر تا فردا جوابم نگویی عزل می گردی.
سر در گریبان به خانه رفت .
وی را غلامی بود که وقتی او را در این حال دید پرسید که او را چه شده؟ و او حکایت بازگو کرد. غلام خندید و گفت : ای عزیز این سوال که جو آسان دارد. وزیز با تعجب گفت. آشنایی با کتاب دشمن خدا (دجّال) کتاب دشمن خدا، نوشته شده توسط مؤلف جوان، حجت ال و المسلسین آقای حسین شورگشتی است. این کتاب اولین مجموعه کامل ویژه معرفی دجّال می­باشد و در آن سعی شده است که مسائل پیرامون دجّال به صورت ساده و شفاف بیان شود. دشمن خدا دجال قلم این نویسنده جوان، بسیار قلم روان و زیبایی است که مورد استقبال تمام سنین، بدون نظر به سطح آگاهی و سواد آن­ها نوشته شده است. متن زیبا و ادبی این کتاب باعث شده است که اطلاعات اقشار مختلف جامعه پیرامون دشمن­شناسی مهدویت بالا رفته و میل و علاقه­ی آن­ها به شناخت این مسأله بیشتر شود. این اثر در جشنواره­ی علمی پژوهشی شهید صدر (ره) که در استان قم برگزار شد، اثر برگزیده شناخته شده و مورد استقبال اساتید و داوران آن جشنواره واقع شد. این اثر با همکاری برخی از اساتید حوزه علمیه و قم به رشته تحریر در آمده است. این مجموعه، اولین کتاب به چاپ رسیده از این مؤلف جوان می­باشد. خاطر نازک یاس، سیری در سوره مبارکه عصر، (ره) و فراماسونری، نگاهی به زندگی علمی هادی(ع)،روابط دختر و پسر، آری یا خیر؟!، خاطراتی از جانبازان از جمله مقالاتی است که از ایشان به رشته تحریر درآمده است. مراکز پخش: قم خیابان ارم پاساژقدس طبقه آ نشر لو لو و مرجان زنجان شهرستان خدابنده استریو نورانی قزوین شهرستان آوج آبگرم کتابخانه معلم مشهد نیشابور با سلام و احترام خدمت اهالی محترم روستای اردلان!
در صورت تمایل به ید مجموعه دجّال هم می توانید با شماره تلفن 09336951203 تماس حاصل فرمایید و هم می توانید به آقای شهرام علیمحمدی مراجعه فرمایید.
و من الله وفیق... یک ع موفق می تواند فراترازیک ثبت صرف باشد ومی تواند بیانگرتع رشخصی اززمان و مکان باشد، که با یک سازمان دهی مناسب ازموضوع وبهترین استفاده ازپرسپکتیو ونورمی توان به نتیجه موردنظر رسید. بعضی ازموضوعات با انتخاب زوایای دید غیرمعمول وکنتراست های شدید به نمایش درمی آیند. زوایای دید : حانیه افشار حانیه افشار حانیه افشار حانیه افشار زهرا شورگشتی شکیبا چناقچی فائزه شهریاری فائزه شهریاری مهدیه دمیرچی مهسا عزیزی فاطمه خسروی نور و سایه : فاطمه ابراهیمی فاطمه ابراهیمی فاطمه ابراهیمی بهار قلیج خانی بیتا زارع فاطمه خسروی فاطمه خسروی فاطمه خسروی صدف فلاح صدف فلاح فاطمه عیسی اوغلی فاطمه عیسی اوغلی نازنین غلامی مهدیه دمیرچی پریسا صوفی بنام اوکه زیباست و زیبایی ها را دوست دارد ششم تیرماه 1393 روزی باشکوه و به یادماندنیِ ، که باشگاه کوهنوردی فراز همراه با 22 همگام در ساعت 5:45 صبح از میدان مسیر 75 کیلومتری را به سمت مشهد طی نموده و در 7 صبح به روستای پیوه ژن رسیدیم. بعد از سلام و احترام به زادگان هاشم و محتشم(ع)، مسیر خود را آغاز نموده ( پیوه ژن؛ روستایی با جمعیت 1200 نفر- دارای انی که 90٪ تولیدات طلا و جواهر مشهد را زیر پوشش خود دارند.) در ساعت 8:15 در مرغزار برای صرف صبحانه توقف 45 دقیقه ای داشتیم و ساعت 11:30 به سایت مخابرات رسیدیم، پس از استراحتی کوتاه مسیر را به سمت روستای دیزباد ادامه دادیم. در ساعت 14 برای نهار 2 ساعت توقف نمودیم. و درساعت 17:15 به روستای دیزباد رسیده و به سمت نیشابور حرکت کرده و در ساعت 19 به برنامه خود پایان دادیم. آقایان:معمارزاده -طاهری - خاکزادان - پیرانی - بلوچی - مهدی دهنوی - غفا ور -جابر دهنوی - جعفری - شورگشتی -کرمانی - فرهاد دهنوی - حلاجی خانم ها :ادگی - رضایی - حلاجی - جعفری - شریفان - لعلی - صفار مقدم - جلیلی - مهسا ادگی راهنما : جناب آقای معمارزاده - کوهیار : غفا ور ارتفاع مکان های از سطح دریا 1-پیوه ژن :1850-مرغزار:2060 - سایت مخابرات :2567 - مکان نهار(سرچشمه رودخانه دیزباد) :2112 - دیزباد 1868 مسیر پیوه ژن به دیزباد به وسیله jps مسیر رفت روی یال کوچک ترین عضو گروه یادش بخیر چه روزای خوب ساده و شیرینی بود.
با درخت انجیر حیاط و جوجه ماشینیا و گل کوچیک هر روز و هر شب و است رفتن تو روزای گرم تابستون و درس و مشق نوشتن برای نمره بیست و با چه چیـزایی خـوش بودیم.
اسم و فامیل و بالا بلندی و چرخ فلکی که میومد تو کوچه و قصه های مادر بزرگ از قدیم ندیما وسط درس نوشتن و ... (خوبیش این بو.