ش ت مونیخ آ ین میخ تابوت ونگر بود

به نقل از خبرگزاریها در مورد ش ت مونیخ آ ین میخ تابوت ونگر بود : آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، پس از ش ت 5-1 تیمش مقابل بایرن مونیخ، تاکید کرد که هیچ بهانه ای برای این نتیجه ندارد. ونگر به دنبال اربلوا به گفته ی مطبوعات اسپانیا ارسنال به دنبال دفاع راست رئال است . ونگر و تیمش که امسال در فصل نقل و انتقالات تابستانی حضوری فعال داشته این بار چشم به م ع رئال دوخته . ونگر به دنبال یک م ع چند پسته است و اربلوا را بهترین گزینه ی ممکن می داند . ونگر اخیرا از تجربه ی دو و نیم ساله ی اربلوا در لیگ انگلیس تعریف کرده بود . قرارداد اربلوا با رئال تا ۲۰۱۶ اعتبار دارد .
آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، تایید کرد که در دیدار فردا شب تیم مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان،… فردای ش ت خانگی برابر ژرمن ها، ونگر دو عامل بازیکنان بزرگ حریف و داوری را فاکتورهای اصلی این نتیجه اسفناک قلمداد کرد و این در حالیست که یکی از معدود بازیکنان بزرگ وی، ال یس سانچس نیز راه وج را در پیش گرفته و ونگر در حل این پرونده نیز ناکام مانده است. آرون رمزی، هافبک آرسنال به حمایت از آرسن ونگر پرداخت و تاکید کرد که او و هم تیمی هایش خوشحالند برای ونگر بازی می کنند. وبسایت رسمی برنامه نود - آرسن ونگر می گوید در دیدار مقابل بایرن مونیخ داوید اوسپینا درون دروازه قرار خواهد گرفت. به گزارش وبسایت نود، دروازه بان کلمبیایی آرسنال در دیدار حساس مقابل بایرن مونیخ بار… به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، آرسن ونگر عقیده دارد مسوت اوزیل برای بازی اعتماد به نفسش نیاز به گ نی دارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] آرسن ونگر سرمربی فرانسوی آرسنال روزهای خوبی را سپری نمی کند. برایان گلن ویل ملقب به «صدای فوتبال»، نویسنده قدیمی مجله معتبر world soccer نوشته که طی چند سال اخیر، به این نتیجه دست یافته که دوران آرسن ونگر در لندن به پایان رسیده است. به نظر می رسد ونگر با نیمکت نشین ال یس سانچس در دیدار برابر لیو ول، قبل از شروع مسابقه حکم ش ت خود را امضا کرد. ممکن است در تابستان سال بعد، کارلو آنچ جانشین آرسن ونگر روی نیمکت توپچی ها شود. آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، شایعات در مورد پیشنهادش از پاری سن ژرمن را رد کرد. کارلو آنچ ، سرمربی ایتالیایی بایرن تاکید کرد که ونگر می تواند از پس انتقاداتی که به او می شود برآید. آرسن ونگر، سرمربی آرسنال به انتقاد از عملکرد شاگردانش پس از ش ت 1-0 مقابل کلن پرداخت. کاسبان تابوت! کار مخالفان اعتدال و غرض ورزان به جایی رسیده است که از تابوت آیت ا... هاشمی هم برای ت یب سوژه می سازند. هنوز زمان زیادی از آن جلد نشریه منتسب به شهردار تهران نگذشته است که باز هم همان طیف هجمه به آیت ا... هاشمی را در دستور کار خود قرار داده است. آرسن ونگر امروز تایید کرد که قصد بازنشستگی در پایان فصل را ندارد. به نظر می رسد آرسن ونگر برای 2 فصل دیگر هم هدایت توپچی ها را بر عهده خواهد داشت. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال در مورد احساس خود بعد از ناکامی روی نیمکت تیمش سخن گفت. آرسن ونگر توجهی به جنگ روانی احتمالی مورینیو نداشته و روی تیم خودش تمرکز دارد. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال در مورد تساوی تیمش برابر سیتی در خانه صحبت کرد. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال تاکید کرد که قصد ج از دنیای مربیگری را ندارد. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال در مورد احتمال حضور بارسا در لیگ برتر صحبت کرد. آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، پس از ش ت 3-1 مقابل منچستریونایتد، تاکید کرد که تیمش مستحق باخت در این دیدار نبود. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی توپچی ها به انتقاد از داور دیدار آرسنال و سیتی پرداخت. آرسن ونگر، سرمربی آرسنال معتقد است این تیم گل های عجیبی برابر بورنموث دریافت کرده است. ایان رایت در خبری شوکه کننده از خبر خداحافظی ونگر برداشت تا مطبوعات تحت تاثیر قرار گیرند.
به نظر می رسد ونگر با نیمکت نشین ال یس سانچس در دیدار برابر لیو ول، قبل از شروع مسابقه حکم… آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال در رابطه با دیدار امروز تیمش مقابل چلسی صحبت کرد. طرفداران باشگاه آرسنال در مورد آینده ونگر به دو گروه کاملاً مجزا از لحاظ تفکر و آینده نگری تقسیم شده اند. آرسن ونگر نیز می گوید حتما به اعتراضات و نظرات هواداران گوش خواهد کرد و بعد در مورد ماندن یا نماندنش… آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال در مورد پیروزی پرگل تیمش برابر اورتون صحبت کرد. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال از داوری دیدار تیمش برابر چلسی انتقاد کرد و البته عملکرد حریف را ستود. پرواز دو هلیکوپتر برفراز ورزشگاه اتحاد که حامل پیغام "ونگر بمان" بودند، طرفداران سیتی و یونایتد را حس غافلگیر کرد. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال در مورد آینده ال یس سانچس و مسوت اوزیل، دو ستاره ارزشمند توپچی ها صحبت کرد. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال در مورد پیروزی دقایق پایانی ب تیمش برابر لسترسیتی صحبت کرد. آرسن ونگر سرمربی فرانسوی آرسنال تاکید کرد در ابتدا قرار نبود ال اندر لاکازت برابر یونایتد بازی کند. ایان رایت، اسطوره آرسنال و کارشناس شبکه تلویزیونی در خبری شوکه کننده اظهار داشت: ونگر به من گفته که به پایانش در لندن نزدیک شده است. آرسن ونگر، سرمربی آرسنال ابراز امیدواری کرد که بتواند رکورد صعودش به چمپیونزلیگ را حفظ کند و امسال نیز مجوز صعود در این رقابت ها را دریافت کند. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال به علت رفتار تند با داور دیدار تیمش برابر وست بروم از سوی کمیته انضباطی جزیره متهم شده است. احتمال دارد آرسن ونگر بعد از دو دهه فعالیت در آرسنال، تابستان ۲۰۱۷ این تیم را ترک کند. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی توپچی ها به اتلاف وقت زیاد بازیکنان ساوتهمپتون اعتراض کرد. اولیویه ژیرو، مهاجم فرانسوی تیم آرسنال امیدوار است که آرسن ونگر بعد از این فصل نیز در این تیم بماند. سرمربی لیو ول در نشست خبری بازی با آرسنال به تمجید از آرسن ونگر پرداخت. ش ت آرسنال از لیو ول ش تی در چند جبهه بود، ش تی بود برای ترسیم افقی بیش از حد مبهم برای آرسن ونگر... جیمی کرگر، اسطوره باشگاه لیو ول معتقد است که آنتونیو ته باید جانشین آرسن ونگر در آرسنال شود. پتر چک، دروازه بان آرسنال مدعی شد که ابهام در آینده ونگر مشکل بزرگی نیست. وضعیت آرسن ونگر در آرسنال و اینکه او فصل بعد هم مربی این تیم خواهد بود یا خیر تا یک هفته دیگر مشخص خواهد شد. آرسن ونگر، سرمربی آرسنال در مورد پیروزی تیمش در خانه برابر هال سیتی صحبت کرد. آرسن ونگر، سرمربی آرسنال به لیگ چین هشدار داد که سالها طول می کشد تا فرهنگ فوتبال در این کشور ساخته شود. طبق ادعای رو مه اسپانیایی مارکا، مربی اتلتیک بیلبائو در سال آینده جانشین ونگر در آرسنال می شود. آرسن ونگر، سرمربی آرسنال پس از ش ت 3-0 تیمش مقابل کریستال پالاس، از احتمال عدم ب سهمیه چمپیونزلیگ خبر داد. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال در مورد دیدار فردای تیمش برابر چلسی صحبت کرد.