ش ت مونیخ آ ین میخ تابوت ونگر بود

به نقل از خبرگزاریها در مورد ش ت مونیخ آ ین میخ تابوت ونگر بود : آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال در مورد شرایط فصل نقل و انتقالات و برند جهانی آرسنال صحبت کرد. آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، پس از ش ت 5-1 تیمش مقابل بایرن مونیخ، تاکید کرد که هیچ بهانه ای برای این نتیجه ندارد. ونگر به دنبال اربلوا به گفته ی مطبوعات اسپانیا ارسنال به دنبال دفاع راست رئال است . ونگر و تیمش که امسال در فصل نقل و انتقالات تابستانی حضوری فعال داشته این بار چشم به م ع رئال دوخته . ونگر به دنبال یک م ع چند پسته است و اربلوا را بهترین گزینه ی ممکن می داند . ونگر اخیرا از تجربه ی دو و نیم ساله ی اربلوا در لیگ انگلیس تعریف کرده بود . قرارداد اربلوا با رئال تا ۲۰۱۶ اعتبار دارد . هر سه جام لیگ برتری که ونگر برای آرسنال به ارمغان آورد، در ۸ سال اول حضور او فتح شد. (۱۹۹۸، ۲۰۰۲، ۲۰۰۴) تکراری ترین مقام های آرسنالِ ونگر در لیگ برتر، دومی و چهارمی بوده اند که هر کدام ۶ بار تکرار شده اند
آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، تایید کرد که در دیدار فردا شب تیم مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان،… زنده شدن در تابوتزنده شدن در تابوت , مرد سالخورده که به گمان اطرافیانش مرده بود،خانواده اش را در شوک و حیرت فرو برد وقتی از تابوت خود بلند شد و از آنها پرسید چه اتفاقی افتاده است؟ بنا به گفته “هوآنگ مینگ کوآن” پسر وی، آنها هنگامی که پدرش دیگر نفس نمی کشید و دست و پاهایش کاملا سرد شده بود خیال د مرده است.اما بعد از گذشت 8 ساعت از مراسم . وبسایت رسمی برنامه نود - آرسن ونگر به این زودی ها نزدیک وارد صفحه نمایش ( ) و دنیای هنر نخواهد شد. به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، تئو والکات این هفته فاش کرد که ونگر از ال پاچینوی درون خود… همشهری آنلاین: آرسن ونگر براى اولین بار درتاریخ لیگ برتر موفق شد مورینیو را ش ت دهد. اولین پیروزى ونگر مقابل مورینیو در جام فوتبال انگلیس در سال ٢٠١٥ رقم خورد که آرسنال چلسى را ش ت داد، اما در لیگ برتر ونگر هیچوقت حریف مورینیو نشده بود. وبسایت رسمی برنامه نود - آرسن ونگر می گوید در دیدار مقابل بایرن مونیخ داوید اوسپینا درون دروازه قرار خواهد گرفت. به گزارش وبسایت نود، دروازه بان کلمبیایی آرسنال در دیدار حساس مقابل بایرن مونیخ بار… به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، اوسپینا در بازی مقابل بایرن مونیخ از ابتدا درون دروازه توپچی ها قرار می گیرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] کاسبان تابوت! کار مخالفان اعتدال و غرض ورزان به جایی رسیده است که از تابوت آیت ا... هاشمی هم برای ت یب سوژه می سازند. هنوز زمان زیادی از آن جلد نشریه منتسب به شهردار تهران نگذشته است که باز هم همان طیف هجمه به آیت ا... هاشمی را در دستور کار خود قرار داده است. آرسن ونگر 22 سال هدایت آرسنال را برعهده داشت و روزهای پرفراز و نشیبی را در این تیم سپری کرد. او بیش از 800 بازی روی نیمکت آرسنال نشست و 10 جام با این تیم ب کرد و حالا خبر از پایان حضورش در این تیم پس از 22 سال داده است. ویدئویی ببینید از لحظات خاطره انگیز ونگر در آرسنال که باشگاه آرسنال بخاطر خداحافظی او منتشر کرد. آرسن ونگر، سرمربی آرسنال پاسخ صحبت های مائوریتیسو پوچتینو را داد. به نظر می رسد ونگر با نیمکت نشین ال یس سانچس در دیدار برابر لیو ول، قبل از شروع مسابقه حکم ش ت خود را امضا کرد. مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام به تمجید از آرسن ونگر پرداخت و مدعی شد که او هم دوست دارد مثل ونگر، 20 سال سرمربی تاتنهام باشد. ممکن است در تابستان سال بعد، کارلو آنچ جانشین آرسن ونگر روی نیمکت توپچی ها شود. بسیاری معتقدند که آرسن ونگر آ ین سال حضورش در آرسنال را پشت سر می گذارد. آرسن ونگر، سرمربی آرسنال معتقد است ماه ابت سال 2018 برای آنها خوش یمن نبوده است. پائول مرسون معتقد است که آنتونیو ته باید جانشین آرسن ونگر شود. آرسن ونگر، سرمربی آرسنال معتقد است رسانه ها بیش از حد از او و تیمش انتقاد می کنند. کارلو آنچ ، سرمربی ایتالیایی بایرن تاکید کرد که ونگر می تواند از پس انتقاداتی که به او می شود برآید. کارلو آنچ ، سرمربی ایتالیایی بایرن تاکید کرد که ونگر می تواند از پس انتقاداتی که به او می شود برآید. در حالی که در انتهای فصل ونگر رسما از آرسنال جدا خواهد شد،جایگزین وی مشخص نشده است. آرسن ونگر امروز تایید کرد که قصد بازنشستگی در پایان فصل را ندارد. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال در مورد صعود تیمش به فینال جام حذی صحبت کرد. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال از هواداران و تشویق های آنها تشکر کرد. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال در مورد احساس خود بعد از ناکامی روی نیمکت تیمش سخن گفت. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال در مورد تساوی تیمش برابر سیتی در خانه صحبت کرد. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی توپچی ها به انتقاد از داور دیدار آرسنال و سیتی پرداخت. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال تاکید کرد که قصد ج از دنیای مربیگری را ندارد. آرسنال با آرسن ونگر دست کم تا پایان فصل زنده خواهد بود، اما این تیم زندگی نخواهد کرد. دیگر تمام شد. همه می توانند این را ببینند. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال در مورد پیروزی تیمش برابر شیاطین سرخ صحبت کرد. آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، تایید کرد که بعد از نتایج ناامیدکننده فصل گذشته، در آستانه ج از این باشگاه بود. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی توپچی ها به انتقاد از داور دیدار آرسنال و سیتی پرداخت. آرسن ونگر، سرمربی آرسنال معتقد است باخت برابر منچسترسیتی در فینال جام اتحادیه روحیه این تیم را کاهش داده است. آرسن ونگر، سرمربی باتجربه آرسنال در مورد عملکرد ضعیف تیمش برابر لیو ول صحبت کرد. در زیر تابوت ی فداکار و جانفشان کشورمان را مشاهده می کنید که برای مراسم تشییع آماده شده است.
به نظر می رسد ونگر با نیمکت نشین ال یس سانچس در دیدار برابر لیو ول، قبل از شروع مسابقه حکم… تونی آدامز به آرسن ونگر توصیه کرد خاطرات خوبی را که از خود در این تیم بر جای گذاشته است، حفظ کند و هر چه زودتر از این تیم کنار برود. آرسن ونگر، سرمربی آرسنال مدعی شد که پاتریک ویرا بازیکن سابق این تیم، احتمالا گزینه اصلی جانشینی اش خواهد بود. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال در رابطه با دیدار امروز تیمش مقابل چلسی صحبت کرد. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی توپچی ها در مورد پیروزی پر گل ب تیمش برابر وستهام صحبت کرد. وبسایت رسمی برنامه نود - کوشیلنی به تمجید از دستاوردهای ونگر در طول سال ها فعالیت در آرسنال پرداخته است. به گزارش وبسایت نود، لورن کوشیلنی م ع فرانسوی در تمجید از عملکرد ونگر در طول سال ها فعالیت… سرمربی ضمن تمجید از آرسن ونگر از امیدواری های تیمش برای فتح دیگر جام داخلی انگلیس حرف زد. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال معتقد است که تیم هایی که علاقه ای به مالکیت توپ ندارند، قهرمان لیگ برتر می شوند. نشریه اکیپ خیلی سریع مقصد بعدی آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال را مشخص کرده است. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال در مورد پیروزی پرگل تیمش برابر اورتون صحبت کرد. آرسن ونگر، سرمربی آرسنال مدعی شد که در دیدار مقابل زسکا مسکو و پیش از گل تساوی 2-2، تیمش به ش ت و حذف از رقابت ها خیلی نزدیک بود. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال در مورد پیروزی تیمش برابر چلسی و قهرمانی در جام حذفی صحبت کرد. آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال در مورد آینده ال یس سانچس و مسوت اوزیل، دو ستاره ارزشمند توپچی ها صحبت کرد.