صانعی باید با اسپانیا برزیل و ایتالیا بازی کنیم

به نقل از خبرگزاریها در مورد صانعی باید با اسپانیا برزیل و ایتالیا بازی کنیم : تیم ملی والیبال ایتالیا با ش ت برابر برزیل راهی دیدار رده بندی و حریف ایران در این مسابقه شد. در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی والیبال از ساعت 23 شنبه شب تیم های ایتالیا و برزیل به مصاف هم رفتند که برزیل با برتری 3 بر صفر در این دیدار گام به مسابقه فینال گذاشت. برزیل در این دیدار با نتایج 25-11، 25-23 و 25-20 میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی را از پیش رو برداشت و حریف در فینال شد. ایتالیا هم به دیدار رده بندی رسید و از ساعت 20 امشب (یکشنبه) باید برابر تیم ملی والیبال کشورمان صف آرایی کند. با توجه به حذف اسپانیا از جام جهانی نگاهی می اندازیم به تیم هایی که از عنوان قهرمانیشان دفاع ن د: به نقل از آس، به نظر می رسد که گاهی اوقات قهرمانی جام جهانی برای تیم های بزرگ بدشانسی می آورد. در سال 1938، ایتالیا پس از قهرمانی جام جهانی تا سال 1950 به مسابقات برگشت که در مرحله گروهی حذف شد. در آن زمان از گروه سه تیمی فقط یک تیم صعود می کرد.. فینال لیگ جهانی 2014 در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس ایتالیا بین دو تیم برزیل و برگزار شد.

پس از یک بازی مهیج و پایاپای در نهایت تیم والیبال موفق شد با نتیجه 3 بر صفر و امتیازهای ( 31-29، 21-25، 25-20 و 25- 23) برزیل را ش ت دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

پیش از این در مسابقه رده بندی ایتالیا نیز ایران را با نتیجه 3 بر صفر ش ت داده و برنز گرفته بود.

ملی پوشان والیبال ایران در دومین سال حضور خود در لیگ جهانی با پنج پله صعود در رتبه چهارم ج رده بندی جای گرفتند.

رده بندی چهار تیم اول لیگ جهانی

1-

2- برزیل

3- ایتالیا

4- ایران فینال لیگ جهانی 2014 در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس ایتالیا بین دو تیم برزیل و برگزار شد.

پس از یک بازی مهیج و پایاپای در نهایت تیم والیبال موفق شد با نتیجه 3 بر صفر و امتیازهای ( 31-29، 21-25، 25-20 و 25- 23) برزیل را ش ت دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

پیش از این در مسابقه رده بندی ایتالیا نیز ایران را با نتیجه 3 بر صفر ش ت داده و برنز گرفته بود.

ملی پوشان والیبال ایران در دومین سال حضور خود در لیگ جهانی با پنج پله صعود در رتبه چهارم ج رده بندی جای گرفتند.

رده بندی چهار تیم اول لیگ جهانی

1-

2- برزیل

3- ایتالیا

4- ایران تیم ملی فوتبال اسپانیا، م ع عنوان قهرمانی در نخستین دیدارش از مرحله گروهی جام جهانی 2014 برزیل با نتیجه 5 بر یک مغلوب هلند شد.

به نقل از تسنیم، رائول گونزالس، مهاجم پیشین اسپانیا در گفت وگو با رو مه «تایمز آف ایندیا» گفت: ب سه امتیاز بازی مقابل شیلی می تواند احترام به قهرمان جهان را بازگرداند. ش ت مقابل هلند باعث شد م ع عنوان قهرمانی به خود بیاید و حالا باید با اختلاف خوبی شیلی را ش ت دهد.

وی افزود: ماتادورها باید به فکر استحکام بیشتر خط دفاعی خود باشند و راهی برای دفع ضدحملات مهاجمان شیلی پیدا کنند. در بین م عان اسپانیا فقط جوردی آلبا سرعت لازم برای کنترل ضدحملات حریف را دارد ولی با توجه به اینکه او در کارهای تهاجمی تیم هم شرکت می کند کار سختی برای حضور در دو منطقه دارد. در بازی اول آرین روبن نشان داد که ضعف در این منطقه چقدر می تواند خطرساز باشد.

مهاجم پیشین رئال مادرید تصریح کرد: اسپانیا مشکلات زیادی دارد. کاسیاس در بازی مقابل هلند روز خوبی نداشت و حالا با توجه به مصدومیت داوید دخه آ، دروازه بان دوم این تیم که حداقل یک هفته دور از میادین خواهد بود رقابت برای ایستادن درون دروازه اسپانیا بین کاپیتان ایکر و په په رینا خواهد بود. فکر می کنم ویسنته دل بوسکه بین این دو مجدداً کاسیاس را انتخاب کند. دور یک چهارم نهایی رقابت های تنیس چلنج کورتینا در ایتالیا دیروز آغاز شد.
نتایج دیدارها به شرح زیر است :
ماتیاس باخینگر از آلمان 0 - 2 فیلیپ کرایینوویچ از صربستان
یانیک روتر از بلژیک 1 - 1 روبرتو مارکورا از ایتالیا (ادامه مسابقه به امروز موکول شد.)
فدریکو و از ایتالیا 2 - 1 پوتیتو استاراچه از ایتالیا
دیدار دانیل خیمه نو تراور . در جریان رقابت های مقدماتی جام جهانی، اسپانیا سه بر صفر ایتالیا را ش ت داد. ایسکو (دو گل) و آلوارو موراتا برتری اسپانیا را رقم زدند. خلاصه این بازی را در «تابناک» تماشا می کنید. م ع تیم ملی اسپانیا از حذف زودهنگام این تیم در جام جهانی اظهار ناراحتی و اعلام کرد نمی داند که عصر تیکی تاکا به پایان رسیده است یا خیر. اسپانیا در دومین دیدار خود در جام جهانی نیز طعم ش ت را چشید تا یکی از تیم های حذف شده زودهنگام از جام جهانی باشد.

سرخیو راموس م ع اسپانیا که در این جام تاکنون عملکرد بسیار بدی داشته است پس از ش ت برابر شیلی گفت: اکنون زمانی است که باید بیش از قبل متحد باشیم. در طول سال های اخیر ما تیم خوبی بودیم و توانستیم به افتخارات زیادی دست ی م. اکنون وقت ارزی تیم ما نیست. ما قطعا آینده روشنی داریم. این ترکیب اسپانیا می تواند در سال های آینده باز هم موفق باشد ما در گذشته موفق شدیم قهرمانی های زیادی ب کنیم اما در فوتبال نباید با گذشته زندگی کرد. باید چشم مان به آینده باشد.

راموس درباره دلیل عملکرد ضعیف اسپانیا در این جام گفت: در حال حاضر خیلی آسان است که بخواهید بهانه ای برای این عملکرد ضعیف بیاورید. بهانه برای انسان های ش ت خورده است. من نمی خواهم بهانه ای برای نتایج بدمان بیاورم اما از تمام مردم اسپانیا عذرخواهی می کنم. ما هم مثل همه آن ها ناراحت هستیم باید در نظر بگیریم که فوتبال بعضی روزها مطابق میل شما پیش نمی رود.

م ع تیم ملی اسپانیا در ادامه گفت: ما در این جام تمام تلاش مان را کردیم و از جان مایه گذاشتیم. قطعا بازی برای تیم ملی اسپانیا بزرگ ترین آرزوی برای بازیکنان ما بود. همه ما انگیزه زیادی داشتیم تا بتوانیم قهرمانی مان را در جام جهانی تکرار کنیم. نمی دانم که این پایان عصر تیکی تاکا بود یا نه. امیدوارم که همه بازیکنان اینجا بتوانند این روز بد را با بازی های خوب فراموش کنند.

م ع تیم ملی اسپانیا در پایان درباره ماندن دل بوسکه در تیم ملی این کشور گفت: ما نباید به جای دل بوسکه تصمیم بگیریم. تنها می توانم بگویم که برای او احترام زیادی قائل هستیم ما سال های خوبی را با دل بوسکه سپری کرده ایم و به افتخارات زیادی دست یافته ایم. اگر دل بوسکه سرمربی اسپانیا بماند خوشحال می شویم. اما هر تصمیمی که او بگیرد ما به آن احترام می گذاریم در ادامه بازیهای ملی ، چهار مادریدیستا نیز امشب با تیم های ملیشان در بازیهای دوستانه شرکت خواهند کرد .

و - فنلاند / 21:30

گرت بیل که از حضرو رد جام جهانی باز مانده است ، امروز در کاردیف در مقابل فنلاند بازی خواهد کرد . پس از این بازی گرت به مادرید بر می گردد چرا که تیم ملی کشورش بازی دیگری ندارد .

اسپانیا - گینه استوایی/ 00:30

در حالی که حضور اسپانیا در سرزمین " دیکتاتور " اوبیانگ جنجالی شده است ، تیم دل بوسکه با بازگشت ژ یک بازی دوستانه دیگر را برگزار می کند . در این بازی ، ایکر ، راموس و آربلوا نیز به میدان می روند. آرمین تشکری: نزدیک بود تاریخ ساز شویم
سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران گفت: اگر خستگی، اعضای تیم ملی والیبال را تحت تاثیر قرار نمی داد در لیگ جهانی تاریخ ساز می شدیم. آرمین تشکری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به عملکرد تیم ملی در رقابت های لیگ جهانی 2014 اظهار کرد: امسال در دور مقدماتی رقابت های لیگ جهانی والیبال با تیم های گردن کلفتی هم گروه بودیم.

وی تصریح کرد: در این گروه سخت و دشوار، فقط همت و انگیزه مثال زدنی بازیکنان تیم بود که می توانست از پس تیم های بزرگی چون لهستان، برزیل و ایتالیا بربیاید و خوشبختانه در پایان بازی های مقدماتی، هم امتیاز با ایتالیا به عنوان تیم دوم راهی مرحله نهایی شدیم.

تشکری با اشاره به مرحله نهایی لیگ جهانی افزود: در دور دوم با روسیه و برزیل تیم های اول و دوم جهان هم گروه شدیم که با قاطعیت از این گروه صعود کردیم.

عضو تیم ملی والیبال خاطرنشان کرد: در ایتالیا بازی های خوبی به نمایش گذاشتیم اما از نظر روانی و جسمی تک تک بازیکنان خسته بودند.

تشکری ادامه داد: سفرهای مارکوپولویی تیم ملی در لیگ جهانی بر کیفیت کار بازیکنان تاثیر گذاشت و در بازی های آ خستگی در میان بازیکنان مشهود بود.

سرعتی زن تیم ملی والیبال تاکید کرد: در بازی های آ بخصوص بازی برابر و ایتالیا، توانایی لازم را نداشتیم و بدن ها تحلیل رفته بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا خستگی تنها عامل باخت تیم ملی برابر بود یا خیر؟ یادآور شد: اگر همین امروز هم با بازی کنیم شاید فقط بتوانیم از آن ها گیم بگیریم، چراکه در حال حاضر والیبال یک سروگردن از بقیه کشورها بالاتر است. والیبال بی نقصی ارائه داد و خیلی راحت بر بام لیگ جهانی ایستاد.

تشکری با بیان اینکه والیبال و ایتالیا قابل مقایسه نیست، اضافه کرد: بازی آ ما با ایتالیا فرق می کرد، ما می توانستیم ایتالیا را ش ت دهیم و تاریخ ساز شویم، چرا که نسبت به تیم میزبان چیزی کم نداشتیم.

عضو تیم ملی والیبال در خصوص عملکرد خود در لیگ جهانی هم تصریح کرد: در تمرینات در حد توان کار می کنم، اینکه کم بازی یا زیاد، تصمیمی بود که کواچ گرفت و به آن احترام می گذارم. اما همیشه گفته ام اگر حتی یک امتیاز برای تیم ملی ب کنم گرفتن همین امتیاز برای من یک افتخار بزرگ محسوب می شود.

تشکری در خصوص برنامه های آتی تیم ملی و حضور در بازی های جهانی لهستان هم خاطرنشان کرد: قرار است چند روزی استراحت کنیم و دوباره به اردوهای تیم ملی ملحق شویم. بعد از چند روز تمرین در تهران به سفر کرده و در این کشور چهار بازی تدارکاتی با قهرمان لیگ جهانی برگزار می کنیم.

وی یادآور شد: والیبال غیرقابل پیش بینی است. یک روز به یک تیم سه بر صفر بازی را واگذار می کنیم و روز بعد همان تیم را سه بر صفر ش ت می دهیم.

سرعتی زن تیم ملی در پایان افزود: همین غیرقابل پیش بینی بودن والیبال باعث می شود تا در خصوص بازی های جهانی اظهار نظر نکنم، البته در لهستان رفتن روی سکو بعید نیست، چرا که در لیگ جهانی ما به چهارمی قانع شده بودیم.

میگن آلمان میخواسته نیمه دوم ۵ تا دیگه بزنه که اسکولاری نیمارو بین ۲ نیمه میبره رختکن آلمان میگه به این علیل بدبخت رحم کنید!!! :))) -------------- شده بود بازی پلی استیشن لامصبا دسته ابه رو هم داده بودن برزیل ---------------- سردبیر مجله time طی تماسی با فردوسی پور گفته ع اونایی که درست پیش بینی رو بفرسته تا شماره بعد روی جلد کار کنن. ---------------- آلمان خط. علی کفاشیان درباره وضعیت تیم ملی ایران پس از جام جهانی گفت: در حال حاضر به پول نیاز داریم تا بتوانیم هم قرارداد کی روش را تمدید کنیم و هم سایر امور را پیش ببریم.

وی ادامه داد: فدراسیون فوتبال برزیل برای دیدار دوستانه به ما درخواست داده است، اما مسلما نیاز به پول داریم تا بتوانیم یک بار دیگر با برزیلی ها بازی کنیم. و اما... اینم یه 30 ثانیه ای از همسر و پسر مسی در بازی با ایران حتما ببینید سرمربی ایتالیا معتقد است که تیمش باید برابر اسپانیا منطقی بازی کند. ستاره تیم ملی فوتبال پرتغال ابراز امیدواری کرد که با حمایت مردم برزیل بتوانند امشب مقابل آلمان به پیروزی برسند. -------------------------------------------------------------------------------- کریستیانو رونالدو که با مصدومیت در تمرینات تیم ملی پرتغال در رقابت های جام جهانی نگرانی هواداران را برانگیخته بود، اظهار داشت: در تمرینات حاضر شده ام و احساس خوبی دارم. بهتر ا. رئیس فدراسیون فوتبال از درخواست برزیلی ها برای انجام دیدار دوستانه با تیم ملی ایران خبر داد. علی کفاشیان درباره وضعیت تیم ملی ایران پس از جام جهانی گفت: در حال حاضر به پول نیاز داریم تا بتوانیم هم قرارداد کی روش را تمدید کنیم و هم سایر امور را پیش ببریم.

وی ادامه داد: فدراسیون فوتبال برزیل برای دیدار دوستانه به ما درخواست داده است، اما مسلما نیاز به پول داریم تا بتوانیم یک بار دیگر با برزیلی ها بازی کنیم. منبع:مسی نیو دو تیم اسپانیا و ایتالیا، امشب در مادرید به مصاف یکدیگر خواهند رفت. در گروه b رقابت های جام جهانی 2014 برزیل تیم های ملی استرالیا و اسپانیا از ساعت 20:30 در ورزشگاه بای ادای شهر کوریتیبا به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار تشریفاتی، ماتادورهای با سه گل به برتری رسیدند.

آسیا و قهرمان دوره قبلی جام جهانی که با ش ت برابر هلند و شیلی خود را حذف شده می دیدند، در این بازی تشریفاتی برای حفظ حیثیت به مصا. دیگو دا سیلوا کاستا (به انگلیسی: diego da silva costa) (زادهٔ ۷ اکتبر ۱۹۸۸ در لاگارتو) بازیکن فوتبال اهل برزیل می باشد که هم اکنون در باشگاه فوتبال اتلتیکو مادرید عضویت دارد. زادروز : ۷ اکتبر ۱۹۸۸ زادگاه : لاگارتو، برزیل قد : ۱۸۸ سانتی متر (۶ فوت و ۲ اینچ) باشگاه کنونی : اتلتیکو مادرید شمارهٔ پیراهن : ۱۹ پُست : مهاجمدر ادامه مطلب ع هاش رو ببینید!! . ماریو بالوتلی ایتالیا و انگلیس در یکی از حساس ترین دیدارهای مرحله گروهی جام جهانی در ورزشگاه آمازون شهر مانائوس به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری 2 بر یک ایتالیا به پایان رسید.

کلودیو مارکیزیو در دقیقه 35 موفق شد با شوتی سرکش و زمینی گل نخست مسابقه را به ثمر برساند. البته خوشحالی ایتالیایی ها طولی نکشید و تنها 2 دقیقه بعد دنیل استاریج موفق شد پاس زیبای وین رونی را به گل تساوی این دیدار تبدیل کند تا نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

در نیمه دوم ماریو بالوتلی در دقیقه 50 موفق شد سانتر زیبای کاندروا را با ضربه سر به گل برتری ایتالیا تبدیل کند. پس از آن بازیکنان انگلیس فشار زیادی روی دروازه ایتالیا ایجاد د اما سه شیرها نتوانستند از حملات خود توفیقی به دست آورند تا در نهایت بازی با برتری 2 بر یک ایتالیا به پایان برسد.

در پایان بازی های نخست گروه d جام جهانی کاستاریکا با سه امتیاز و تفاضل گل بهتر در صدر قرار گرفت. ایتالیا با همین تعداد امتیاز در رده دوم قرار دارد. انگلیس و اروگوئه نیز به ترتیب در رده های سوم و چهارم قرار دارند.

ایتالیا حریف ایران در دیدار رده بندی شد
تیم ملی والیبال ایتالیا با ش ت برابر برزیل راهی دیدار رده بندی و حریف ایران در این مسابقه شد. در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی والیبال از ساعت 23 شنبه شب تیم های ایتالیا و برزیل به مصاف هم رفتند که برزیل با برتری 3 بر صفر در این دیدار گام به مسابقه فینال گذاشت.
برزیل در این دیدار با نتایج 25-11، 25-23 و 25-20 میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی را از پیش رو برداشت و حریف در فینال شد.
ایتالیا هم به دیدار رده بندی رسید و از ساعت 20 امشب (یکشنبه) باید برابر تیم ملی والیبال کشورمان صف آرایی کند. اینا رو خودم نوشتم: خدا ی این ایران ایران همیشگی نبود چی بود خدا شاهده یه سره امتیاز از دست میدادند اونوقت فدراسیون والیبال بگو چه قدر خنگه برداشته همه ی بازیها رو انداخته پشت سرهم اونوقت میگن ایران پیشرفت نمیکنه به خدا تقصیر امریکا نیست تقسیر بمب هسته ای هم نیست تقسیر فدراسیون والیبا له اونوقت رده بندی رو بگو ممد و شهرامم نیستنند وای وای وای شب اول هفته سوم مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در قاره اروپا با برتری دشوار اسپانیا و پیروزی دراماتیک ایتالیا در زمین مقدونیه به پایان رسید. آت بازی باخته را برابر مقدونیه با برد عوض کرد و اسپانیا هم با 2 گل از سد آلیانی گذشت. قهرمان لیگ جهانی والیبال 2014 شد
تیم ملی والیبال با نتیجه 3 بر یک مقابل برزیل در فینال لیگ جهانی پیروز شد و جام قهرمانی را بالای سر برد. فینال لیگ جهانی 2014 در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس ایتالیا بین دو تیم برزیل و برگزار شد.

پس از یک بازی مهیج و پایاپای در نهایت تیم والیبال موفق شد با نتیجه 3 بر صفر و امتیازهای ( 31-29، 21-25، 25-20 و 25- 23) برزیل را ش ت دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

پیش از این در مسابقه رده بندی ایتالیا نیز ایران را با نتیجه 3 بر صفر ش ت داده و برنز گرفته بود.

ملی پوشان والیبال ایران در دومین سال حضور خود در لیگ جهانی با پنج پله صعود در رتبه چهارم ج رده بندی جای گرفتند.

رده بندی چهار تیم اول لیگ جهانی

1-

2- برزیل

3- ایتالیا

4- ایران سایت یوفا برترین خط دفاع با شگاه های اروپا را معرفی نمود که به شرح زیر است:1-- المپیا (یونان)

بازی: 20 بازی

گل خورده: 6 گل

میانگین گل خورده: هر 300 دقیقه یک گل

2- لوسیتانوس (آندورا)

بازی: 10 بازی

گل خورده: 4 گل

میانگین گل خورده: هر 225 دقیقه یک گل

3- شریف مولداوی

بازی: 19 بازی

گل خورده: 9 گل

میانگین گل خورده: هر 190 دقیقه یک گل

4- بایرن مونیخ

بازی: 16 بازی

گل خورده: 8 گل خورده

میانگین گل خورده: هر 180 دقیقه یک گل

5- رم (ایتالیا)

بازی: 20 بازی

گل: 10 گل

میانگین گل: هر 180 دقیقه یک گل

6- آرارات (ارمنستان)

بازی: 14 بازی

گل خورده: 7 گل

میانگین گل خورده: هر 180 دقیقه یک گل ایتالیا حریف ایران در دیدار رده بندی شد
تیم ملی والیبال ایتالیا با ش ت برابر برزیل راهی دیدار رده بندی و حریف ایران در این مسابقه شد. در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی والیبال از ساعت 23 شنبه شب تیم های ایتالیا و برزیل به مصاف هم رفتند که برزیل با برتری 3 بر صفر در این دیدار گام به مسابقه فینال گذاشت.
برزیل در این دیدار با نتایج 25-11، 25-23 و 25-20 میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی را از پیش رو برداشت و حریف در فینال شد.
ایتالیا هم به دیدار رده بندی رسید و از ساعت 20 امشب (یکشنبه) باید برابر تیم ملی والیبال کشورمان صف آرایی کند. افتتاحیه هفته برزیل در تهران با سخنرانی سفیر برزیل، رضا میرکریمی و جعفر صانعی مقدم همراه شد.
ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید با تمجید از عملکرد قرمزوسفیدپوشان شهر مادرید گفت برای او کمک به قهرمان شدن رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا مهمتر از ارتقای رکورد گل هایش در این تورنمنت است. کریستیانو رونالدو و یارانش در رئال مادرید 13 روز دیگر در فینال لیگ قهرمانان اروپا برای رسیدن به رویای 12 ساله خود باید به مصاف اتلتیکومادریدی بروند که در لالیگا فوق العاده کار کرده است و اکنون به عنوان صدرنشین ج رده بندی این رقابت ها بیشترین شانس را برای ب عنوان قهرمانی دارد.

به نقل از تسنیم، کریستیانو رونالدو اما امیدوار است ک شانی ها با ش ت همشهری خود دسیما را ب کرده و تعداد قهرمانی های خود در لیگ قهرمانان اروپا را دو رقمی کنند. ستاره پرتغالی رئال مادرید در این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا 16 گل زده است و حالا رکورددار ثبت بیشترین گل در یک فصل از این رقابت ها محسوب می شود. ارتقای این رکورد هدف دیگری است که رونالدو در فینال لیگ قهرمانان اروپا دنبال می کند اما قهرمانی رئال برای او در اولویت قرار دارد.

رونالدی 29 ساله گفت: ما جام حذفی اسپانیا را برده ایم؛ قهرمانی در لالیگا سخت است اما هنوز غیرممکن نیست، ضمن اینکه در فینال لیگ قهرمانان هستیم. در ابتدای فصل اگر ی می گفت در پایان رقابت ها چنین فرصت هایی برای ب جام داریم مشتاقانه از آن استقبال می کردیم.

رونالدو افزود: در فینال لیگ قهرمانان باید به مصاف تیمی بزرگ برویم. فینال ها همیشه 50-50 هستند اگرچه ما می دانیم که حریف بزرگی پیش روی مان قرار خواهد گرفت. امیدوارم فینال برای ما شب بزرگی را رقم بزند و در نهایت این ما باشیم که جام را بالای سر می بریم. اتلتیکو تیم فوق العاده ای است. این تیم اکنون صدرنشین ج رده بندی لالیگاست و همین مسئله همه چیز را درباره آن می گوید. حضور دو تیم اسپانیایی در فینال لیگ قهرمانان اتفاق زیبایی است، ضمن اینکه سویا هم در فینال لیگ اروپاست.

برترین بازیکن جهان در سال 2013 سپس به رکوردی که در این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا برجای گذاشته است اشاره داشت و تصریح کرد: رکورد خوبی است. من آن را ش تم و حالا به گذشته پیوسته است. اکنون چیزی که می خواهم قهرمانی در لیگ قهرمانان و گ نی در بازی فینال است اما اگر با گل های هم تیمی هایم نیز بازی را ببریم خوب است. مهمترین چیز این است بازی را ببریم و قهرمان شویم.

رونالدو تا یک ماه دیگر باید به عنوان کاپیتان تیم ملی پرتغال راهی برزیل شود و در جام جهانی 2014 شرکت کند. او معتقد است تیم های ملی برزیل و اسپانیا مدعیان اصلی فتح این رقابت ها هستند، هرچند برای کشور او هم هیچ چیز غیرممکن نیست.

ستاره پیشین تیم فوتبال منچستریونایتد عنوان کرد: اسپانیا و برزیل تیم هایی هستند که بیشترین شانس را برای قهرمانی دارند. پرتغال هم باید بازی به بازی پیش برود. در فوتبال هیچ چیز غیر ممکن نیست. من می خواهم از حضورم در جام جهانی برزیل لذت ببرم. برزیل برای ما پرتغالی ها مانند یک کشور برادر است، چون مردم آن با ما همزبان هستند.

تیم ملی پرتغال در جام جهانی 2014 با تیم های ملی آلمان، غنا و همگروه است.
کاکا پس از 18 ماه دوری از تیم ملی برزیل، به دعوت کارلوس دونگا، برای بازی دوستانه مقابل آرژانتین دعوت شد. "، م ع سرشناس تیم ملی برزیل "کاکا"، معتقد است که او به نسبت جام جهانی 2010، بازیکن بهتری شده است.

کاکا پس از 18 ماه دوری از تیم ملی برزیل، به دعوت کارلوس دونگا یک بار دیگر به تیم ملی دعوت شد و این روزها همراه کاروان برزیل در پکن حضور دارد. قرار است که در این شهر، بازی دوستانه ای بین آرژانتین و برزیل برگزار شود.

کاکا پس از ج از میلان، در تیم سائوپائولو بازی های درخشانی از خود ارائه داد و توانست سرمربی جدید تیم برزیل را متقاعد کند که بار دیگر از او در تیم ملی استفاده کند.

کاکا در کنفرانس خبری ای که در هتل محل اقامت تیم برزیل برگزار شد، چنین گفت:" چه از لحاظ بدنی و چه از لحاظ فنی، به نسبت گذشته بازیکن بهتری شده ام. حالا بازیخوانی من در زمین بهتر شده و به بازیکن باتجربه تری بدل شده ام.
کریستیانو رونالدو با حمایت از نیمار می گوید پرتغال در سخت ترین گروه جام جهانی قرار گرفته است. کریستیانو رونالدو، مهاجم پرتغالی رئال مادرید در روزهای اوج خود به سر می برد. پس از ب توپ طلای فوتبال جهان و موفقیت با باشگاه رئال مادرید، کریستیانو رونالدو امیدوار است در جام جهانی 2014 برزیل بتواند نمایش خوبی با پرتغال داشته باشد.

کریستیانو رونالدو در گفت وگو با تلویزیون اسپانیا درباره شرایط نیمار در تیم ملی برزیل، گفت: نیمار بازیکن بزرگی است و من فکر می کنم او در سال های آینده ارزش های خود را بیشتر نشان دهد. او می تواند ستاره جام جهانی 2014 برزیل باشد.

کاپیتان تیم ملی پرتغال در ادامه گفت: نیمار در ابتدای فصل به خوبی با بارسلونا هماهنگ نشده بود و در ابتدا مشکلاتی داشت اما شک ندارم که او به زودی به بازیکن بزرگی تبدیل خواهد شد.

رونالدو در پایان درباره حضور در جام جهانی 2014 برزیل، گفت: پرتغال مدعی قهرمانی در جام جهانی نیست، اما تلاش خواهیم کرد تا بازی های خوبی در برزیل از خودمان نشان دهیم. ما در گروه سختی قرار گرفته ایم. به نظر من گروه پرتغال، سخت ترین گروه جام جهانی 2014 برزیل است. می خواهیم در جام جهانی گام به گام پیش برویم. در اولین دیدار، بازی حساسی برابر آلمان پیش رو داریم. سپس برای صعود باید غنا و را از سر راهمان برداریم. در صورتی که بتوانیم به دور دوم راه ی م هر اتفاقی ممکن است رخ دهد چرا که بازی های مرحله حذفی جام جهانی بسیار نزدیک به هم هستند. سایت یوفا برترین خط دفاع با شگاه های اروپا را معرفی نمود که به شرح زیر است: 1-- المپیا (یونان)

بازی: 20 بازی

گل خورده: 6 گل

میانگین گل خورده: هر 300 دقیقه یک گل

2- لوسیتانوس (آندورا)

بازی: 10 بازی

گل خورده: 4 گل

میانگین گل خورده: هر 225 دقیقه یک گل

3- شریف مولداوی

بازی: 19 بازی

گل خورده: 9 گل

میانگین گل خورده: هر 190 دقیقه یک گل

4- بایرن مونیخ

بازی: 16 بازی

گل خورده: 8 گل خورده

میانگین گل خورده: هر 180 دقیقه یک گل

5- رم (ایتالیا)

بازی: 20 بازی

گل: 10 گل

میانگین گل: هر 180 دقیقه یک گل

6- آرارات (ارمنستان)

بازی: 14 بازی

گل خورده: 7 گل

میانگین گل خورده: هر 180 دقیقه یک گل در فاصله ۹ روز تا جام جهانی؛ فهرست نهایی کلمبیا اعلام شد/فالکائو غایب بزرگ این تیم خوزه پکرمن، سرمربی تیم ملی فوتبال کلمبیا فهرست ۲۳ نفره تیمش را اعلام کرد. به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، خوزه پکرمن سرمربی تیم ملی کلمبیا فهرست ۲۳ نفره تیمش جهت حضور در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را اعلام کرد.

فهرست این تیم به شر. ب ساعت هشت شب با تیم قدرتمند برزیل بازی کردیم که خدارو شکر تونستیم این تیم رو با حساب کار ٣بر١ ببریم وبه مرحله ی نیم نهایی صعود کنیم حالا تیم ملی ایران برای رسیدن به فینال باید تیم امریکا رو ش ت بده و با یکی از تیم های برزیل یا ایتالیا بر سر قهرمانی بجنگه


هافبک ملی پوش و اسپانیایی بارسلونا با 10 پاس هم اکنون بهترین گل قاره اروپا محسوب می شود. در شرایطی که لیگ های همانند بوندس لیگا آلمان، لوشامپیونه فرانسه و اردی ویزه هلند در خواب زمستانی میان فصل بسر می برند، دیدار ابتدای هفته بارسلونا و آلچه در رقابت های لالیگا اسپانیا فرصتی خوب برای سسک فابرگاس مهیا کرد تا شمار پاس های گل فصل جاری خود را افزایش دهد.

این هافبک 26 ساله در جدالی که 4 بر صفر به سود کاتالان ها تمام شد، سازنده گل دوم تیمش بود.

به این ترتیب او با 10 پاس در صدر فهرست بهترین «سازنده های گل» قاره سبز قرار گرفت.

پس از او وین رونی، مهاجم منچستریونایتد با 9 پاس گل در 17 بازی در رده دوم جای گرفته است.

کوکه، بازیکن 21 ساله اتلتیکومادرید نیز با 9 پاس گل در 18 بازی در رده سوم قراردارند.

1- سسک فابرگاس، بارسلونا اسپانیا، 26 ساله، 10 پاس گل در 17 بازی

2- وین رونی، منچستریونایتد انگلیس، 28 ساله، 9 پاس گل در 17 بازی

3- کوکه، اتلتیکومادرید اسپانیا، 21 ساله، 9 پاس گل در 18 بازی

4- فرانک ریبری، بایرن مونیخ آلمان، 30 ساله، 8 پاس گل در 13 بازی

5- نیمار، بارسلونا اسپانیا، 21 ساله، 8 پاس گل، 15 بازی

6- گرت بیل، رئال مادرید اسپانیا، 24 ساله، 7 پاس گل در 11 بازی

7- گونزالو کاسترو، بایرلورکوزن آلمان، 26 ساله، 7 پاس گل در 13 بازی

8- مسعود اوزیل، 25 ساله، 7 پاس گل در 15 بازی

9-ما کروزه، بورسیامونشن گلادباخ آلمان، 25 ساله، 7 پاس گل در 16 بازی

10- ایوان راکتیچ، سویا اسپانیا، 25 ساله، 7 پاس گل در 18 بازی
بازی های انتخ جام جهانی امروز در اروپا پیگیری شد و ایتالیا و اسپانیا مقابل حریفان به برتری رسیدند.  ورزشگاه اختصاصی رئال مادرید به عنوان میزبان دیدار حساس اسپانیا و ایتالیا از مرحله مقدماتی جام جهانی روسیه برگزیده شد. به گزارش نامه نیوز، دومین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی از ساعت 23 شنبه شب بین تیم های ملی والیبال ایتالیا و برزیل برگزار شد که تیم برزیل سه بر صفر پیروز شد. شاگردان رزنده که در بازی گذشته مغلوب ایران شدند، در این مسابقه با امتیازهای 25 بر 11، 25 بر 23 و 25 بر 20 میزبان را ش ت داده و راهی فینال شدند. به این ترتیب تیم های ملی والیبال و برزیل. افتتاحیه هفته برزیل در تهران با سخنرانی سفیر برزیل، رضا میرکریمی و جعفر صانعی مقدم همراه شد. لیگ جهانی والیبال آغاز شد ایران با کواچ در فکر تکرار موفقیتهای ولاسکو مرحله بین قاره ای مسابقات لیگ جهانی والیبال در سطح یک که شامل هشت تیم برتر جهان است از ، دوم دادماه آغاز شد و در روز یکشنبه، 15تیرماه به پایان خواهد رسید.رقابت های گروه سطح یک لیگ جهانی والیبال با حضور هشت تیم در دو گروه a (ایران، ایتالیا، برزیل و لهستان) و گروه b (بل.
پافشاری دلبوسکه به حضور فابرگاس در تیم ملی پس از بازی لیو ول و چلسی، ژوزه مورینیو خبر از مصدومیت فابرگاس داد و گفت که این بازیکن نیز همچون کاستا نمی تواند به اردوی تیم ملی اسپانیا برود. به گزارش "ورزش سه"، فابرگاس در حقیقت مقابل لیو ول مصدوم شده بود و طبق اظهارنظر پزشکان چلسی به مدت سه هفته باید به دور از میادین باشد اما روز گذشته از سوی فدراسیون فوتبال اسپانیا و به درخواست دل بوسکه، فابرگاس موظف به سفر به مادرید شد تا علی رغم مصدومیت، خود را به مربیان تیم ملی اسپانیا معرفی کند.

پس از اینکه دیگو کاستا به درخواست تیم پزشکی چلسی برای دو بازی اسپانیا مقال بلاروس و آلمان دعوت نشد ولی روز شنبه به راحتی مقابل لیو ول بازی کرد، مسئولان اسپانیایی برای برطرف هرگونه شبهه در مورد فابرگاس از وی خواستند که به اسپانیا بیاید تا تحت معاینات تیم پزشکی اسپانیا قرار بگیرد. آنچه مسلم است فابرگاس علی رغم حضور در اردو، قادر به همراهی لاروخا در دو بازی پیش رو نخواهد بود. قهرمان لیگ جهانی والیبال 2014 شد
تیم ملی والیبال با نتیجه 3 بر یک مقابل برزیل در فینال لیگ جهانی پیروز شد و جام قهرمانی را بالای سر برد. فینال لیگ جهانی 2014 در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس ایتالیا بین دو تیم برزیل و برگزار شد.

پس از یک بازی مهیج و پایاپای در نهایت تیم والیبال موفق شد با نتیجه 3 بر صفر و امتیازهای ( 31-29، 21-25، 25-20 و 25- 23) برزیل را ش ت دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

پیش از این در مسابقه رده بندی ایتالیا نیز ایران را با نتیجه 3 بر صفر ش ت داده و برنز گرفته بود.

ملی پوشان والیبال ایران در دومین سال حضور خود در لیگ جهانی با پنج پله صعود در رتبه چهارم ج رده بندی جای گرفتند.

رده بندی چهار تیم اول لیگ جهانی

1-

2- برزیل

3- ایتالیا

4- ایران
تیم ملی والیبال با نتیجه 3 بر یک مقابل برزیل در فینال لیگ جهانی پیروز شد و جام قهرمانی را بالای سر برد. فینال لیگ جهانی 2014 در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس ایتالیا بین دو تیم برزیل و برگزار شد.

پس از یک بازی مهیج و پایاپای در نهایت تیم والیبال موفق شد با نتیجه 3 بر صفر و امتیازهای ( 31-29، 21-25، 25-20 و 25- 23) برزیل را ش ت دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

پیش از این در مسابقه رده بندی ایتالیا نیز ایران را با نتیجه 3 بر صفر ش ت داده و برنز گرفته بود.

ملی پوشان والیبال ایران در دومین سال حضور خود در لیگ جهانی با پنج پله صعود در رتبه چهارم ج رده بندی جای گرفتند.

رده بندی چهار تیم اول لیگ جهانی

1-

2- برزیل

3- ایتالیا

4- ایران بروتو: ایران یک تیم خاص است
سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: هدف ما ارائه بهترین بازی ها و گرفتن بهترین نتیجه است و وجود شایعاتی همانند تبانی را نوعی توهین به تیمم به حساب می آورم. مائورو بروتو سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا در نشست خبری پیش از مسابقه فردا با ایران گفت: خیلی خوشحالم و باعث افتخارم است که در ایران هستم. والیبال ایران پیشرفت های زیادی در سطح جهان در سال های گذشته داشته و دو پیروزی قابل توجه در هفته های قبل مقابل برزیل به دست آورده است. هرچند به خاطر میزبانی مرحله نهایی از الان در جمع 6 تیم برتر هستیم ولی تمام تلاش خودمان را خواهیم کرد چون بازی سختی پیش رو داریم. من برای اولین بار است که به ایران می آیم و از این بابت افتخار می کنم.

به نقل از تسنیم، سرمربی ایتالیا در مورد غیبت بازیکنان اصلی اش گفت: تیمی که به ایران آورده ام تیم b نیست. تعدادی از بازیکنان ما در ساعات آ و در لحظات پایانی به تیم ملحق شدند به همین خاطر ترجیح دادم در این هفته ها به آنها استراحت دهم. به هر حال آنها هم انسان هستند و نیاز به استراحت دارند. برنامه فشرده ای پیش رو داریم و برای جلوگیری از مصدومیت بازیکنان باید به آنها استراحت می دادیم.

بروتو از شنیدن شایعه تبانی احتمالی تیمش بسیار ناراحت شد و گفت: خواهش می کنم از این سوال ها از من نپرسید. هدف ما ارائه بهترین بازی ها و گرفتن بهترین نتیجه است و وجود چنین شایعاتی را نوعی توهین به تیمم به حساب می آورم. شما اگر به بازی های ما نگاه کنید متوجه تلاش بازیکنان ما خواهید شد. به همین خاطر تصور تبانی را هم در این مورد نمی توان کرد. در ضمن ما با همان ترکیبی که به لهستان رفتیم به تهران آمدیم. پس هیچ تبانی در کار نیست.

سرمربی ایتالیا در مورد بازی فردای تیمش مقابل ایران گفت: صحبت در مورد نتیجه این بازی خیلی سخت است و من هم پیشگو نیستم. ایران یک تیم خاص است و در هفته های گذشته بسیار خوب درخشیده است. امیدوارم همه شاهد بازی های خوبی باشیم.

وی در پایان گفت: من هفته آینده در بازی با برزیل از ترکیب اصلی تیمم استفاده خواهم کرد. این بازیکن شخصا اعلام کرد که تیم ملی اسپانیا را ترک می کند. وی در کنفرانس مطبوعاتی گفت:" از حالا به بعد صرفا یک هوادار برای تیم ملی اسپانیا خواهم بود. دوره ام در این تیم تمام شده است."

وی افزود:" از تیم ملی اسپانیا جدا می شوم. از فدراسیون متشکرم. دوره بی نظیری را در این سالها پشت سر گذاشتم و موفقیت های زیادی ب . از حالا به بعد یک هوادار عادی برای اسپانیا خواهم بود."

اولین بازی ملی ژاوی در سال 2000 انجام شده بود. وی در این مدت یک قهرمانی جام جهانی و دو قهرمانی یورو به همراه لاروخا بدست آورد. تا ساعاتی دیگر بیستمین دوره جام جهانی پس از سال ها تلاش برای آماده سازی و ساخت ورزشگاه های متعدد در سائوپائولو آغاز می شود. این دومین بار است که برزیل میزبانی این تورنمنت بزرگ را بر عهده دارد و مردم سرزمین قهوه دعا می کنند که این بار جام جهانی برایشان پایان شیرین تری نسبت به جام 1950 داشته باشد. سالی که سلسائو به فینال جام هم رسید اما م. بازی 2048 2048 شاید یک بازی گرافیکی و یا full hd نباشد اما میتواند ساعت ها شما را به خود مشغول کند، البته این ویژگی را بیشتر بازی های فکری دارند، اما در مورد 2048 باید بگویم که یک ج 4×4 که از گوشه های مختلف آن توان های مختلفی از 2 ظاهر می شود شما هم باید اعداد مشابه را به هم وصل کنید تا به 2048 یعنی توان 11 عدد 2 برسید.

برزیل در اولین دیدار خود در بیستمین دوره جام جهانی باید در ورزشگاه کورینتیانس از تیم باانگیزه کرواسی پذیرایی کند. بیستمین دوره جام جهانی سی دقیقه بامداد با دیدار برزیل و کرواسی در ورزشگاه کورینتیانس شهر سائوپائولو آغاز می شود. برزیل میزبان بیستمین دوره جام جهانی در اولین دیدار خود در این رقابت ها باید با کرواسی تیمی باانگیزه از ق. دیدار تیم های اسپانیا و استرالیا در آ ین دور مرحله گروهی جام جهانی 2014 از گروه b مسابقات از ساعت 20 و 30 دقیقه امشب به وقت تهران در ورزشگاه بای ادا شهر کوریتیبا آغاز شد.

به نقل از تسنیم، آمار این دیدار که با نتیجه 3 بر صفر به سود اسپانیا به پایان رسید به شرح زیر است:

گل

استرالیا: صفر

اسپانیا: 3

درصد مالکیت توپ. پیکه: با آمپول مسکن به بازی ها رسیدم جرارد پیکه، م ع اسپانیا مدعی شد که او در طول این مدت، با مصدومیت بازی کرده و آمپول های مسکن او را س ا نگه داشته است. ماه گذشته، پیکه 2 روز پس از اینکه به دلیل مصدومیت نتوانست در تیم ملی بازی کند، مقابل ویارئال به میدان رفت و دچار مشکل شد. او به تیم ملی بازگشت و 90 دقیقه مقابل لوگزامبورگ بازی کرد ولی عنوان کرد که در هنگاه پیشرفت بدنی، همچنان درد داشته است. او گفت:" بله درست است. من مشکل داشتم و دل بوسکه هم در جریان بود. در واقع، من راحت بازی نمی ولی حالا آماده ترم. اتفاقی که افتاد این بود که لوئیس انریکه که از شرایط من آگاه بود، احساس کرد باید مقابل ویارئال بازی کنم. ولی من تحت درمان ها بودم که با داروی مسکن وولتارن به بازی رسیدم." پیکه ادامه داد:" تصمیم دل بوسکه این بود که بهتر است به من استراحت داده ش والیبالیست ها با روسیه و برزیل همگروه شدند پس از پایان دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال ملی پوشان ایران به عنوان تیم دوم از گروه a از دور مقدماتی صعود د و با تیم های روسیه و برزیل همگروه شدند. آ ین روز از دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال با برگزاری شش دیدار به پایان رسید.
در مهم ترین بازی موفق شد سه بر یک صربستان را ش ت دهد و برزیل نیز با همین نتیجه ایتالیا را از پیش رو برداشت.
به این ترتیب تیم های و برزیل جواز حضور نهایی دور مسابقات را ب د. از گروه a مسابقات ایتالیا، ایران و برزیل به ترتیب با 19،19 و 17 امتیاز راهی دور نهایی شدند.
ایران که به عنوان تیم دوم از گروه a به مرحله بعدی صعود کرده، در دور نهایی با تیم های روسیه و برزیل همگروه است.
بر اساس اعلام فدراسیون بین المللی والیبال در گروه اول مرحله نهایی تیم های میزبان (ایتالیا)، تیم اول گروه دو ( ) و تیم قهرمان دسته دوم (یکی از تیم های استرالیا، فرانسه، هلند و بلژیک) با هم رقابت می کنند.
در گروه دوم نیز دو تیم صعودکننده از گروه یک (ایران و برزیل) به همراه تیم دوم گروه دو (روسیه) به رقابت خواهند پرداخت.
مرحله نهایی دسته دو لیگ جهانی والیبال نیز از 22 تیرماه در سیدنی استرالیا آغاز خواهد شد تا چهار تیم استرالیا، بلژیک، هلند و فرانسه بخت خود را برای قهرمانی و ب جواز حضور در فلورانس به دست آوردند.
** نتایج روز پایانی دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال:
* استرالیا 3 – کانادا یک (22-25، 25-22، 25-17، 25- 18)
* هلند 3 – جمهوری چک صفر (25-20، 25-16، 25-21)
* ایتالیا یک – برزیل 3 (25-27، 25 ، 17-25، 16-25)
* پرتغال یک – کره جنوبی 3 (23-25، 23-25، 25 ، 21 – 25)
* بلغارستان صفر – روسیه 3 (14-25، 17-25، 15-25)
* صربستان یک – 3 (21-25، 25-20، 25-27، 20-25)
** ج رده بندی گروه ها در پایان دور مقدماتی:
- گروه a:
1- ایتالیا 19 امتیاز (ست شماری بهتری )
2- ایران 19 امتیاز
3- برزیل 17 امتیاز
4- لهستان 17 امتیاز
- گروه b:
1- 24 امتیاز
2- روسیه 24 امتیاز
3- صربستان 20 امتیاز
4- بلغارستان 4 امتیاز
- گروه c:
1- بلژیک 25 امتیاز
2- کانادا 18 امتیاز
3- فنلاند 16 امتیاز
4- استرالیا 13 امتیاز
- گروه d:
1- فرانسه 30 امتیاز
2- آرژانتین 25 امتیاز
3- آلمان 14 امتیاز
4- ژاپن سه امتیاز
- گروه e:
1- هلند 24 امتیاز
2- پرتغال 19 امتیاز
3- جمهوری چک 15
4- کره جنوبی 14 امتیاز منبع: ورزش 3 تیم ملی والیبال برزیل سومین دیدار خود در مسابقات لیگ جهانی 2017 را با پیروزی مقابل ایتالیا پشت سر گذاشت. تیم ملی والیبال در نخستین بازی خانگی خود برابر برزیل در چارچوب هفته چهارم رقابتهای لیگ جهانی به یک برد ارزشمند دست یافت. این برد در حالی ب شد که تیم کشورمان در جریان مسابقه دو بار از حریف عقب افتاد اما هر بار به بازی برگشت و یک برد تاریخی دیگر را ب کرد.
تیم های ملی والیبال ایران و برزیل نخستین دیدار خود را در چارچوب هفته چهارم رقابتهای لیگ جهانی ساعت ۲۱ شب در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی تهران برگزار د که در پایان تیم ملی ایران با حساب ۳ بر ۲ از سد پرافتخارترین تیم دنیا گذشت. تیم والیبال ایران ست های دوم، چهارم و پنجم این بازی را با حساب ۲۷ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۷ و ۱۵ بر ۹ برنده شد ولی ست های اول و سوم را به ترتیب با امتیازات ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۰ واگذار کرد.