صانعی باید با اسپانیا برزیل و ایتالیا بازی کنیم

به نقل از خبرگزاریها در مورد صانعی باید با اسپانیا برزیل و ایتالیا بازی کنیم : تیم ملی والیبال ایتالیا با ش ت برابر برزیل راهی دیدار رده بندی و حریف ایران در این مسابقه شد. در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی والیبال از ساعت 23 شنبه شب تیم های ایتالیا و برزیل به مصاف هم رفتند که برزیل با برتری 3 بر صفر در این دیدار گام به مسابقه فینال گذاشت. برزیل در این دیدار با نتایج 25-11، 25-23 و 25-20 میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی را از پیش رو برداشت و حریف در فینال شد. ایتالیا هم به دیدار رده بندی رسید و از ساعت 20 امشب (یکشنبه) باید برابر تیم ملی والیبال کشورمان صف آرایی کند. با توجه به حذف اسپانیا از جام جهانی نگاهی می اندازیم به تیم هایی که از عنوان قهرمانیشان دفاع ن د: به نقل از آس، به نظر می رسد که گاهی اوقات قهرمانی جام جهانی برای تیم های بزرگ بدشانسی می آورد. در سال 1938، ایتالیا پس از قهرمانی جام جهانی تا سال 1950 به مسابقات برگشت که در مرحله گروهی حذف شد. در آن زمان از گروه سه تیمی فقط یک تیم صعود می کرد.. فینال لیگ جهانی 2014 در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس ایتالیا بین دو تیم برزیل و برگزار شد.

پس از یک بازی مهیج و پایاپای در نهایت تیم والیبال موفق شد با نتیجه 3 بر صفر و امتیازهای ( 31-29، 21-25، 25-20 و 25- 23) برزیل را ش ت دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

پیش از این در مسابقه رده بندی ایتالیا نیز ایران را با نتیجه 3 بر صفر ش ت داده و برنز گرفته بود.

ملی پوشان والیبال ایران در دومین سال حضور خود در لیگ جهانی با پنج پله صعود در رتبه چهارم ج رده بندی جای گرفتند.

رده بندی چهار تیم اول لیگ جهانی

1-

2- برزیل

3- ایتالیا

4- ایران فینال لیگ جهانی 2014 در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس ایتالیا بین دو تیم برزیل و برگزار شد.

پس از یک بازی مهیج و پایاپای در نهایت تیم والیبال موفق شد با نتیجه 3 بر صفر و امتیازهای ( 31-29، 21-25، 25-20 و 25- 23) برزیل را ش ت دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

پیش از این در مسابقه رده بندی ایتالیا نیز ایران را با نتیجه 3 بر صفر ش ت داده و برنز گرفته بود.

ملی پوشان والیبال ایران در دومین سال حضور خود در لیگ جهانی با پنج پله صعود در رتبه چهارم ج رده بندی جای گرفتند.

رده بندی چهار تیم اول لیگ جهانی

1-

2- برزیل

3- ایتالیا

4- ایران تیم ملی فوتبال اسپانیا، م ع عنوان قهرمانی در نخستین دیدارش از مرحله گروهی جام جهانی 2014 برزیل با نتیجه 5 بر یک مغلوب هلند شد.

به نقل از تسنیم، رائول گونزالس، مهاجم پیشین اسپانیا در گفت وگو با رو مه «تایمز آف ایندیا» گفت: ب سه امتیاز بازی مقابل شیلی می تواند احترام به قهرمان جهان را بازگرداند. ش ت مقابل هلند باعث شد م ع عنوان قهرمانی به خود بیاید و حالا باید با اختلاف خوبی شیلی را ش ت دهد.

وی افزود: ماتادورها باید به فکر استحکام بیشتر خط دفاعی خود باشند و راهی برای دفع ضدحملات مهاجمان شیلی پیدا کنند. در بین م عان اسپانیا فقط جوردی آلبا سرعت لازم برای کنترل ضدحملات حریف را دارد ولی با توجه به اینکه او در کارهای تهاجمی تیم هم شرکت می کند کار سختی برای حضور در دو منطقه دارد. در بازی اول آرین روبن نشان داد که ضعف در این منطقه چقدر می تواند خطرساز باشد.

مهاجم پیشین رئال مادرید تصریح کرد: اسپانیا مشکلات زیادی دارد. کاسیاس در بازی مقابل هلند روز خوبی نداشت و حالا با توجه به مصدومیت داوید دخه آ، دروازه بان دوم این تیم که حداقل یک هفته دور از میادین خواهد بود رقابت برای ایستادن درون دروازه اسپانیا بین کاپیتان ایکر و په په رینا خواهد بود. فکر می کنم ویسنته دل بوسکه بین این دو مجدداً کاسیاس را انتخاب کند. دور یک چهارم نهایی رقابت های تنیس چلنج کورتینا در ایتالیا دیروز آغاز شد.
نتایج دیدارها به شرح زیر است :
ماتیاس باخینگر از آلمان 0 - 2 فیلیپ کرایینوویچ از صربستان
یانیک روتر از بلژیک 1 - 1 روبرتو مارکورا از ایتالیا (ادامه مسابقه به امروز موکول شد.)
فدریکو و از ایتالیا 2 - 1 پوتیتو استاراچه از ایتالیا
دیدار دانیل خیمه نو تراور . در جریان رقابت های مقدماتی جام جهانی، اسپانیا سه بر صفر ایتالیا را ش ت داد. ایسکو (دو گل) و آلوارو موراتا برتری اسپانیا را رقم زدند. خلاصه این بازی را در «تابناک» تماشا می کنید. م ع تیم ملی اسپانیا از حذف زودهنگام این تیم در جام جهانی اظهار ناراحتی و اعلام کرد نمی داند که عصر تیکی تاکا به پایان رسیده است یا خیر. اسپانیا در دومین دیدار خود در جام جهانی نیز طعم ش ت را چشید تا یکی از تیم های حذف شده زودهنگام از جام جهانی باشد.

سرخیو راموس م ع اسپانیا که در این جام تاکنون عملکرد بسیار بدی داشته است پس از ش ت برابر شیلی گفت: اکنون زمانی است که باید بیش از قبل متحد باشیم. در طول سال های اخیر ما تیم خوبی بودیم و توانستیم به افتخارات زیادی دست ی م. اکنون وقت ارزی تیم ما نیست. ما قطعا آینده روشنی داریم. این ترکیب اسپانیا می تواند در سال های آینده باز هم موفق باشد ما در گذشته موفق شدیم قهرمانی های زیادی ب کنیم اما در فوتبال نباید با گذشته زندگی کرد. باید چشم مان به آینده باشد.

راموس درباره دلیل عملکرد ضعیف اسپانیا در این جام گفت: در حال حاضر خیلی آسان است که بخواهید بهانه ای برای این عملکرد ضعیف بیاورید. بهانه برای انسان های ش ت خورده است. من نمی خواهم بهانه ای برای نتایج بدمان بیاورم اما از تمام مردم اسپانیا عذرخواهی می کنم. ما هم مثل همه آن ها ناراحت هستیم باید در نظر بگیریم که فوتبال بعضی روزها مطابق میل شما پیش نمی رود.

م ع تیم ملی اسپانیا در ادامه گفت: ما در این جام تمام تلاش مان را کردیم و از جان مایه گذاشتیم. قطعا بازی برای تیم ملی اسپانیا بزرگ ترین آرزوی برای بازیکنان ما بود. همه ما انگیزه زیادی داشتیم تا بتوانیم قهرمانی مان را در جام جهانی تکرار کنیم. نمی دانم که این پایان عصر تیکی تاکا بود یا نه. امیدوارم که همه بازیکنان اینجا بتوانند این روز بد را با بازی های خوب فراموش کنند.

م ع تیم ملی اسپانیا در پایان درباره ماندن دل بوسکه در تیم ملی این کشور گفت: ما نباید به جای دل بوسکه تصمیم بگیریم. تنها می توانم بگویم که برای او احترام زیادی قائل هستیم ما سال های خوبی را با دل بوسکه سپری کرده ایم و به افتخارات زیادی دست یافته ایم. اگر دل بوسکه سرمربی اسپانیا بماند خوشحال می شویم. اما هر تصمیمی که او بگیرد ما به آن احترام می گذاریم در ادامه بازیهای ملی ، چهار مادریدیستا نیز امشب با تیم های ملیشان در بازیهای دوستانه شرکت خواهند کرد .

و - فنلاند / 21:30

گرت بیل که از حضرو رد جام جهانی باز مانده است ، امروز در کاردیف در مقابل فنلاند بازی خواهد کرد . پس از این بازی گرت به مادرید بر می گردد چرا که تیم ملی کشورش بازی دیگری ندارد .

اسپانیا - گینه استوایی/ 00:30

در حالی که حضور اسپانیا در سرزمین " دیکتاتور " اوبیانگ جنجالی شده است ، تیم دل بوسکه با بازگشت ژ یک بازی دوستانه دیگر را برگزار می کند . در این بازی ، ایکر ، راموس و آربلوا نیز به میدان می روند. آرمین تشکری: نزدیک بود تاریخ ساز شویم
سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران گفت: اگر خستگی، اعضای تیم ملی والیبال را تحت تاثیر قرار نمی داد در لیگ جهانی تاریخ ساز می شدیم. آرمین تشکری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به عملکرد تیم ملی در رقابت های لیگ جهانی 2014 اظهار کرد: امسال در دور مقدماتی رقابت های لیگ جهانی والیبال با تیم های گردن کلفتی هم گروه بودیم.

وی تصریح کرد: در این گروه سخت و دشوار، فقط همت و انگیزه مثال زدنی بازیکنان تیم بود که می توانست از پس تیم های بزرگی چون لهستان، برزیل و ایتالیا بربیاید و خوشبختانه در پایان بازی های مقدماتی، هم امتیاز با ایتالیا به عنوان تیم دوم راهی مرحله نهایی شدیم.

تشکری با اشاره به مرحله نهایی لیگ جهانی افزود: در دور دوم با روسیه و برزیل تیم های اول و دوم جهان هم گروه شدیم که با قاطعیت از این گروه صعود کردیم.

عضو تیم ملی والیبال خاطرنشان کرد: در ایتالیا بازی های خوبی به نمایش گذاشتیم اما از نظر روانی و جسمی تک تک بازیکنان خسته بودند.

تشکری ادامه داد: سفرهای مارکوپولویی تیم ملی در لیگ جهانی بر کیفیت کار بازیکنان تاثیر گذاشت و در بازی های آ خستگی در میان بازیکنان مشهود بود.

سرعتی زن تیم ملی والیبال تاکید کرد: در بازی های آ بخصوص بازی برابر و ایتالیا، توانایی لازم را نداشتیم و بدن ها تحلیل رفته بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا خستگی تنها عامل باخت تیم ملی برابر بود یا خیر؟ یادآور شد: اگر همین امروز هم با بازی کنیم شاید فقط بتوانیم از آن ها گیم بگیریم، چراکه در حال حاضر والیبال یک سروگردن از بقیه کشورها بالاتر است. والیبال بی نقصی ارائه داد و خیلی راحت بر بام لیگ جهانی ایستاد.

تشکری با بیان اینکه والیبال و ایتالیا قابل مقایسه نیست، اضافه کرد: بازی آ ما با ایتالیا فرق می کرد، ما می توانستیم ایتالیا را ش ت دهیم و تاریخ ساز شویم، چرا که نسبت به تیم میزبان چیزی کم نداشتیم.

عضو تیم ملی والیبال در خصوص عملکرد خود در لیگ جهانی هم تصریح کرد: در تمرینات در حد توان کار می کنم، اینکه کم بازی یا زیاد، تصمیمی بود که کواچ گرفت و به آن احترام می گذارم. اما همیشه گفته ام اگر حتی یک امتیاز برای تیم ملی ب کنم گرفتن همین امتیاز برای من یک افتخار بزرگ محسوب می شود.

تشکری در خصوص برنامه های آتی تیم ملی و حضور در بازی های جهانی لهستان هم خاطرنشان کرد: قرار است چند روزی استراحت کنیم و دوباره به اردوهای تیم ملی ملحق شویم. بعد از چند روز تمرین در تهران به سفر کرده و در این کشور چهار بازی تدارکاتی با قهرمان لیگ جهانی برگزار می کنیم.

وی یادآور شد: والیبال غیرقابل پیش بینی است. یک روز به یک تیم سه بر صفر بازی را واگذار می کنیم و روز بعد همان تیم را سه بر صفر ش ت می دهیم.

سرعتی زن تیم ملی در پایان افزود: همین غیرقابل پیش بینی بودن والیبال باعث می شود تا در خصوص بازی های جهانی اظهار نظر نکنم، البته در لهستان رفتن روی سکو بعید نیست، چرا که در لیگ جهانی ما به چهارمی قانع شده بودیم.

میگن آلمان میخواسته نیمه دوم ۵ تا دیگه بزنه که اسکولاری نیمارو بین ۲ نیمه میبره رختکن آلمان میگه به این علیل بدبخت رحم کنید!!! :))) -------------- شده بود بازی پلی استیشن لامصبا دسته ابه رو هم داده بودن برزیل ---------------- سردبیر مجله time طی تماسی با فردوسی پور گفته ع اونایی که درست پیش بینی رو بفرسته تا شماره بعد روی جلد کار کنن. ---------------- آلمان خط. سرمربی ایتالیا معتقد است که تیمش باید برابر اسپانیا منطقی بازی کند. تیم ملی والیبال با نتیجه 3 بر یک مقابل برزیل در فینال لیگ جهانی پیروز شد و جام قهرمانی را بالای سر برد. فینال لیگ جهانی 2014 در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس ایتالیا بین دو تیم برزیل و برگزار شد.

پس از یک بازی مهیج و پایاپای در نهایت تیم والیبال موفق شد با نتیجه 3 بر صفر و امتیازهای ( 31-29، 21-25، 25-20 و 25- 23) برزیل را ش ت دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

پیش از این در مسابقه رده بندی ایتالیا نیز ایران را با نتیجه 3 بر صفر ش ت داده و برنز گرفته بود.

ملی پوشان والیبال ایران در دومین سال حضور خود در لیگ جهانی با پنج پله صعود در رتبه چهارم ج رده بندی جای گرفتند.

رده بندی چهار تیم اول لیگ جهانی

1-

2- برزیل

3- ایتالیا

4- ایران ستاره تیم ملی فوتبال پرتغال ابراز امیدواری کرد که با حمایت مردم برزیل بتوانند امشب مقابل آلمان به پیروزی برسند. -------------------------------------------------------------------------------- کریستیانو رونالدو که با مصدومیت در تمرینات تیم ملی پرتغال در رقابت های جام جهانی نگرانی هواداران را برانگیخته بود، اظهار داشت: در تمرینات حاضر شده ام و احساس خوبی دارم. بهتر ا. دو تیم اسپانیا و ایتالیا، امشب در مادرید به مصاف یکدیگر خواهند رفت. رئیس فدراسیون فوتبال از درخواست برزیلی ها برای انجام دیدار دوستانه با تیم ملی ایران خبر داد. علی کفاشیان درباره وضعیت تیم ملی ایران پس از جام جهانی گفت: در حال حاضر به پول نیاز داریم تا بتوانیم هم قرارداد کی روش را تمدید کنیم و هم سایر امور را پیش ببریم.

وی ادامه داد: فدراسیون فوتبال برزیل برای دیدار دوستانه به ما درخواست داده است، اما مسلما نیاز به پول داریم تا بتوانیم یک بار دیگر با برزیلی ها بازی کنیم. منبع:مسی نیو دیگو دا سیلوا کاستا (به انگلیسی: diego da silva costa) (زادهٔ ۷ اکتبر ۱۹۸۸ در لاگارتو) بازیکن فوتبال اهل برزیل می باشد که هم اکنون در باشگاه فوتبال اتلتیکو مادرید عضویت دارد. زادروز : ۷ اکتبر ۱۹۸۸ زادگاه : لاگارتو، برزیل قد : ۱۸۸ سانتی متر (۶ فوت و ۲ اینچ) باشگاه کنونی : اتلتیکو مادرید شمارهٔ پیراهن : ۱۹ پُست : مهاجمدر ادامه مطلب ع هاش رو ببینید!! . در گروه b رقابت های جام جهانی 2014 برزیل تیم های ملی استرالیا و اسپانیا از ساعت 20:30 در ورزشگاه بای ادای شهر کوریتیبا به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار تشریفاتی، ماتادورهای با سه گل به برتری رسیدند.

آسیا و قهرمان دوره قبلی جام جهانی که با ش ت برابر هلند و شیلی خود را حذف شده می دیدند، در این بازی تشریفاتی برای حفظ حیثیت به مصا. ماریو بالوتلی ایتالیا و انگلیس در یکی از حساس ترین دیدارهای مرحله گروهی جام جهانی در ورزشگاه آمازون شهر مانائوس به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری 2 بر یک ایتالیا به پایان رسید.

کلودیو مارکیزیو در دقیقه 35 موفق شد با شوتی سرکش و زمینی گل نخست مسابقه را به ثمر برساند. البته خوشحالی ایتالیایی ها طولی نکشید و تنها 2 دقیقه بعد دنیل استاریج موفق شد پاس زیبای وین رونی را به گل تساوی این دیدار تبدیل کند تا نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

در نیمه دوم ماریو بالوتلی در دقیقه 50 موفق شد سانتر زیبای کاندروا را با ضربه سر به گل برتری ایتالیا تبدیل کند. پس از آن بازیکنان انگلیس فشار زیادی روی دروازه ایتالیا ایجاد د اما سه شیرها نتوانستند از حملات خود توفیقی به دست آورند تا در نهایت بازی با برتری 2 بر یک ایتالیا به پایان برسد.

در پایان بازی های نخست گروه d جام جهانی کاستاریکا با سه امتیاز و تفاضل گل بهتر در صدر قرار گرفت. ایتالیا با همین تعداد امتیاز در رده دوم قرار دارد. انگلیس و اروگوئه نیز به ترتیب در رده های سوم و چهارم قرار دارند.

برنامه مسابقات مرحله نهایی لیگ جهانی 2014 در فلورانس فدراسیون جهانی والیبال برنامه مرحله نهایی این رقابت ها را که طی روز های 16 تا 20 جولای(25 تا 29 تیر) در فلورانس ایتالیا برگزار می شود را اعلام کرد. برنامه دور نهایی لیگ جهانی 2014 به شرح زیر است: چهارشنبه 25 تیرماه ساعت 20 به وقت تهران (17:30 به وقت محلی) : ایران – روسیه ساعت 23 به وقت تهران (20:30 به. رونالدو، اسطوره سابق فوتبال برزیل در مورد دیدار حساس امشب بین دو تیم اسپانیا و ایتالیا صحبت کرد. برنا مه کامل جام جهانی ۲۰۱۴برزیل ترجمه شده از کمیته اطلاع رسانی فیفا انچه شما می خواهید اینجاست ................................................................................................................................... بسیاری از علاقمندان جام جهانی فوتبال خواستا ردرج برنامه کامل جام جهانی 2014 برزیل از دور مقدماتی تا فینال بودند ما برای این که به نظر این عزیزان جامه عمل بپوشانیم کامل ترین برنامه این رقابتها راتقدیمتان می کنیم وامیدواریم که ترجمه دقیق احتمال برخورد تیمها در ج جام جهانی برزیل که از کمیته اطلاع رسانیfifaاست اج شده موردپسند واستفاده تان قرار بگیرد. ... ساعت دقیق وبرنامه بازی هابه وقت کشورما است وشما براحتی می توانید برای تماشای بازی هابرنامه ریزی کنید.لازم به یادآوری است که این رقابتها به شکل ویژه از رادیو وتلویزیون ایران پخش می شود وچنانچه درروزهای گذشته گفتیم (عادل فردوسی پور )درتلاش است که برنامه تلویزیونی ویژه ای از 7شب تا 7صبح پخش کند که در صورت تحقق این یرنامه ،شاهد ماندگارترین برنامه تلویزیونی ویژه جام جهانی در تاریخ صداوسیما خواهیم بود! ایران در جامهای جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین..۱۹۹۸فرانسه و۲۰۰۶ المان حضورداشته وحالا برزیل ۲۰۱۴چهارمین آوردگاه فوتبال ایران است!برای ملی پوشان کشورمان آرزوی موفقیت می کنیم. گروه های هشت گانه جام جهانی............................................................. گروه a : 1ـ برزیل 2ـ کامرون 3ـ مکزیک4ـ کرواسی .گروه b: 1ـ اسپانیا 2ـ شیلی 3ـ استرالیا 4ـ هلند .گروهc: 1ـ کلمبیا 2 ـ ساحل عاج3 ـ یونان4ـ ژاپن گروه d: 1ـ اروگوئه2ـ ایتالیا 3ـ انگلیس 4ـ کاستاریکا .گروه e:1ـ سوییس2ـ اکوادور3ـ هندوراس 4ـ فرانسه .گروه f:1ـ آرژانتین2ـ نیجریه 3ـ ایران 4ـ بوسنی وهرزگوین .گروهg :1آلمان2ـ غنا 3ـ 4ـ پرتغال .گروهh:1ـ بلژیک2ـ الجزایر3ـ کره جنوبی4ـ روسیه................................................................................................. برنامه دقیق بازیها به وقت ایران از دور اول تا فینال گروه a 23 دادبرزیل - کرواسی .....................30 دقیقه بامدادمکزیک ـ کامرون .....................ساعت 20:30 27 دادبرزیل ـ مکزیک ........................ساعت 23:30چهارشنبه 28 دادکامرون ـ کرواسی.................... ساعت 02:30 3 تیرکامرون ـ برزیل ..................... 30 دقیقه بامدادکرواسی ـ مکزیک ................ 30 دقیقه بامداد.................................................................................................... گروه b 23 داداسپانیا- هلند............................. ساعت 23:30شنبه 24 دادشیلی ـ استرالیا.......................... ساعت 02:30چهارشنبه 28 داداسترالیا ـ هلند ......................... ساعت 20:30اسپانیا ـ شیلی ......................... ساعت 23:30دوشنبه 2 تیراسترالیا ـ اسپانیا ...................... ساعت 20:30هلند ـ شیلی ........................... ساعت 20:30...................................................................................................گروه cشنبه 24 دادکلمبیا ـ یونان.......................... ساعت 20:30یکشنبه 25 دادساحل عاج ـ ژاپن ................... ساعت 30/05پنجشنبه 29 دادکلمبیا ـ ساحل عاج................... ساعت 20:30 30 دادژاپن ـ یونان ............................ ساعت 02:30چهارشنبه 4 تیرژاپن ـ کلمبیا .........................30 دقیقه بامدادیونان ـ ساحل عاج ................30 دقیقه بامداد...........................................................................................گروه dشنبه 24 داداروگوئه ـ کاستاریکا.................ساعت 23:30یکشنبه 25 دادانگلیس ـ ایتالیا ........................ ساعت 02:30پنجشنبه 29 داداروگوئه ـ انگلیس..................... ساعت 23:30 30 دادایتالیا ـ کاستاریکا...................... ساعت 20:30 3 تیرایتالیا ـ اروگوئه ....................... ساعت 20:30کاستاریکا ـ انگلیس................. ساعت 20:30.................................................................................گروه e یکشنبه 25 دادسوئیس ـ اکوادور..................... ساعت ۲۰:۳۰فرانسه ـ هندوراس.................... ساعت 23:30 30 دادسوئیس ـ فرانسه ...................... ساعت 23:30شنبه 31 دادهندوراس ـ اکوادور ............... ساعت 02:30پنج شنبه 5 تیرهندوراس ـ سوئیس ................30 دقیقه بامداداکوادور ـ فرانسه ....................30 دقیقه بامداد.......................................................................................گروه f(گروه تیم ملی ایران)دوشنبه 26 دادآرژانتین ـ بوسنی ..................... ساعت 02:30ایران ـ نیجریه ......................... ساعت 23:30شنبه 31 دادآرژانتین ـ ایران ........................ ساعت 20:30یکشنبه یکم تیرنیجریه ـ بوسنی ........................ ساعت 02:30چهارشنبه 4 تیرنیجریه ـ آرژانتین ......................ساعت 20:30بوسنی ـ ایران .......................... ساعت 20:30 گروه gدوشنبه 26 داد1393آلمان ـ پرتغال ......................... ساعت 20:30 27 دادغنا ـ ..............................ساعت 02:30شنبه 31 دادآلمان ـ غنا.............................. ساعت 23:30دوشنبه 2 تیر ـ پرتغال ........................ ساعت 02:30پنج شنبه 5 تیر ـ آلمان ........................ ساعت 20:30پرتغال ـ غنا ........................... ساعت 20:30 گروه h...................... 27 دادبلژیک ـ الجزایر ..................... ساعت 20:30چهارشنبه 28 دادروسیه ـ کره جنوبی .................ساعت 02:30یکشنبه یکم تیربلژیک ـ روسیه ...................... ساعت 20:30کره جنوبی ـ الجزایر............... ساعت 23:30 6 تیرکره جنوبی ـ بلژیک .............. 30 دقیقه بامدادالجزایر ـ روسیه ................... 30 دقیقه بامدادج دور دوم تا فینال جام جهانی برزیلبازی۴۹ (28 ژوئن 2014 = شنبه هفتم تیر 1393) بازی اول دور دومـ ورزشگاه بلو هوریزونته (مینیرو)ـ ساعت بازی به وقت ایران 20:30 دقیقهـ تیم اول گروه a با تیم دوم گروه b مقدماتی.................................................................................................................................................بازی شماره 50 (28 ژوئن 2014 = شنبه هفتم تیر 1393) بازی دوم دور دومـ ورزشگاه ماراکانای ریودوژانیروـ ساعت بازی به وقت ایران 30 دقیقه بامدادـ تیم دوم گروه d با تیم اول گروه c مقدماتی.....................................................................................................................................................بازی شماره 51 (29 ژوئن 2014 = یکشنبه هشتم تیر 1393) بازی سوم دور دومـ ورزشگاه کاستلو در فورتا اـ ساعت بازی به وقت ایران 20:30 دقیقهـ تیم اول گروه b با تیم دوم گروه a مقدماتی......................................................................................................................................................بازی شماره 52 (29 ژوئن 2014 = یکشنبه هشتم تیر 1393) بازی چهارم دور دومـ ورزشگاه رسیف (آرناپرنامبوکو)ـ ساعت بازی به وقت ایران 30 دقیقه بامدادـ تیم اول گروه d با تیم دوم گروه c مقدماتی.....................................................................................................................................................بازی شماره 53 (30 ژوئن 2014 = دوشنبه 9 تیر 1393) بازی پنجم دور دومـ ورزشگاه برازیلیاـ ساعت بازی به وقت ایران 20:30 دقیقهـ تیم اول گروه e مقدماتی با تیم دوم گروه f مقدماتی ( یعنی گروه تیم ملی ایران).....................................................................................................................................................بازی شماره 54 (30 ژوئن 2014 = دوشنبه 9 تیر 1393) بازی ششم دور دومـ ورزشگاه بیراریو در پورتوآلگرهـ ساعت بازی به وقت ایران 30 دقیقه بامدادـ تیم اول گروه g مقدماتی با تیم دوم گروه h مقدماتی.......................................................................................................................................................بازی شماره 55 (اول جولای 2014 = دهم تیر 1393) بازی هفتم دور دومـ ورزشگاه آرنا سائوپائولوـ ساعت بازی به وقت ایران 20:30 دقیقهـ تیم اول گروه f (گروه تیم ملی ایران) با تیم دوم گروه e.................................................................................................................................................بازی شماره 56 (اول جولای 2014 = دهم تیر 1393) بازی هشتم دور دومـ ورزشگاه آرنا فونته نوآوا در شهر سالوادورـ ساعت بازی به وقت ایران 30 دقیقه بامدادـ تیم اول گروه h با تیم دوم گروه g....................................................................................................................................................بازی های دور یک چهارم نهایی جام جهانی برزیل ۲۰۱۴ بازی شماره 57 (چهارم جولای 2014 = سیزدهم تیر 1393) بازی دوم یک چهارم نهاییـ ورزشگاه کاستلو در فورتا ای برزیلـ ساعت بازی 30 دقیقه بامدادـ برنده بازی 49 دور دوم با برنده بازی 50 دور دوم..............................................................................................................................................بازی شماره 58 (چهارم جولای 2014 = سیزدهم تیر 1393) بازی اول یک چهارم نهاییـ ورزشگاه ماراکانای ریودوژانیروـ ساعت بازی به وقت ایران 20:30ـ برنده بازی 53 دور دوم با برنده بازی 54 دور دوم رقابت ها.............................................................................................................................................بازی شماره 59 (پنجم جولای 2014 برابر با شنبه چهاردهم تیر 1393) بازی سوم یک چهارم نهاییـ ورزشگاه برازیلیاـ ساعت بازی به وقت ایران 20:30 دقیقهـ برنده بازی 55 دور دوم با برنده بازی 56 دور دوم بازیهای جام جهانی برزیل........................................................................................................................................بازی شماره 60 (پنجم جولای 2014 برابر با شنبه چهاردهم تیر 93) بازی چهارم یک چهارم نهاییـ ورزشگاه آرنا فونته نوآوا در سالوادورـ ساعت بازی به وقت ایران 30 دقیقه بامدادـ برنده بازی 51 دور دوم با برنده بازی 52 دور دوم رقابت های جام جهانی برزیلمرحله نیمه نهایی جام جهانی finalesـsemiبازی شماره 61 (هشتم جولای 2014 برابر با 17 تیر 93) بازی اول نیمه نهایی جام جهانیـ ورزشگاه مینیرو در شهر بلوهوریزونته ـ ساعت20:30 ایرانـ برنده بازی 57 با برنده بازی 58 (از مرحله قبلی رقابت ها یعنی دور یک چهارم نهایی).................................................................................................................... بازی شماره 62 (نهم جولای 2014 برابر با چهارشنبه 18 تیر 93) بازی دوم نیمه نهاییـ ورزشگاه آرنای سائوپائولوـ ساعت به وقت ایران 20:30 دقیقهـ برنده بازی 58 با برنده بازی 59 (از مرحله قبلی ـ یعنی یک چهارم نهایی)...............................................................................................................بازی شماره 63 (12 جولای 2014 ـ شنبه 21 تیر 1393)ـ ورزشگاه برازیلیاـ ساعت بازی به وقت ایران 20:30ـ بین دو تیم بازنده مرحله نیمه نهاییفینال: بازی شماره 64 (13جولای 2014 ـ یکشنبه 22 تیر 1393)
در شب برتری دشوار تیم ملی اسپانیا، ایتالیا در یک بازی دراماتیک ۳ امتیاز به دست آورد. شب اول هفته سوم مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در قاره اروپا با برتری دشوار اسپانیا و پیروزی دراماتیک ایتالیا در زمین مقدونیه به پایان رسید.در بازی های گروه هفتم، اسپانیا 2 بر صفر آلبانی میزبان را ش ت داد. تصویر برد دراماتیک ایتالیا مقابل مقدونیه سایت یوفا برترین خط دفاع با شگاه های اروپا را معرفی نمود که به شرح زیر است:1-- المپیا (یونان)

بازی: 20 بازی

گل خورده: 6 گل

میانگین گل خورده: هر 300 دقیقه یک گل

2- لوسیتانوس (آندورا)

بازی: 10 بازی

گل خورده: 4 گل

میانگین گل خورده: هر 225 دقیقه یک گل

3- شریف مولداوی

بازی: 19 بازی

گل خورده: 9 گل

میانگین گل خورده: هر 190 دقیقه یک گل

4- بایرن مونیخ

بازی: 16 بازی

گل خورده: 8 گل خورده

میانگین گل خورده: هر 180 دقیقه یک گل

5- رم (ایتالیا)

بازی: 20 بازی

گل: 10 گل

میانگین گل: هر 180 دقیقه یک گل

6- آرارات (ارمنستان)

بازی: 14 بازی

گل خورده: 7 گل

میانگین گل خورده: هر 180 دقیقه یک گل افتتاحیه هفته برزیل در تهران با سخنرانی سفیر برزیل، رضا میرکریمی و جعفر صانعی مقدم همراه شد.
کاکا پس از 18 ماه دوری از تیم ملی برزیل، به دعوت کارلوس دونگا، برای بازی دوستانه مقابل آرژانتین دعوت شد. "، م ع سرشناس تیم ملی برزیل "کاکا"، معتقد است که او به نسبت جام جهانی 2010، بازیکن بهتری شده است.

کاکا پس از 18 ماه دوری از تیم ملی برزیل، به دعوت کارلوس دونگا یک بار دیگر به تیم ملی دعوت شد و این روزها همراه کاروان برزیل در پکن حضور دارد. قرار است که در این شهر، بازی دوستانه ای بین آرژانتین و برزیل برگزار شود.

کاکا پس از ج از میلان، در تیم سائوپائولو بازی های درخشانی از خود ارائه داد و توانست سرمربی جدید تیم برزیل را متقاعد کند که بار دیگر از او در تیم ملی استفاده کند.

کاکا در کنفرانس خبری ای که در هتل محل اقامت تیم برزیل برگزار شد، چنین گفت:" چه از لحاظ بدنی و چه از لحاظ فنی، به نسبت گذشته بازیکن بهتری شده ام. حالا بازیخوانی من در زمین بهتر شده و به بازیکن باتجربه تری بدل شده ام.
ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید با تمجید از عملکرد قرمزوسفیدپوشان شهر مادرید گفت برای او کمک به قهرمان شدن رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا مهمتر از ارتقای رکورد گل هایش در این تورنمنت است. کریستیانو رونالدو و یارانش در رئال مادرید 13 روز دیگر در فینال لیگ قهرمانان اروپا برای رسیدن به رویای 12 ساله خود باید به مصاف اتلتیکومادریدی بروند که در لالیگا فوق العاده کار کرده است و اکنون به عنوان صدرنشین ج رده بندی این رقابت ها بیشترین شانس را برای ب عنوان قهرمانی دارد.

به نقل از تسنیم، کریستیانو رونالدو اما امیدوار است ک شانی ها با ش ت همشهری خود دسیما را ب کرده و تعداد قهرمانی های خود در لیگ قهرمانان اروپا را دو رقمی کنند. ستاره پرتغالی رئال مادرید در این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا 16 گل زده است و حالا رکورددار ثبت بیشترین گل در یک فصل از این رقابت ها محسوب می شود. ارتقای این رکورد هدف دیگری است که رونالدو در فینال لیگ قهرمانان اروپا دنبال می کند اما قهرمانی رئال برای او در اولویت قرار دارد.

رونالدی 29 ساله گفت: ما جام حذفی اسپانیا را برده ایم؛ قهرمانی در لالیگا سخت است اما هنوز غیرممکن نیست، ضمن اینکه در فینال لیگ قهرمانان هستیم. در ابتدای فصل اگر ی می گفت در پایان رقابت ها چنین فرصت هایی برای ب جام داریم مشتاقانه از آن استقبال می کردیم.

رونالدو افزود: در فینال لیگ قهرمانان باید به مصاف تیمی بزرگ برویم. فینال ها همیشه 50-50 هستند اگرچه ما می دانیم که حریف بزرگی پیش روی مان قرار خواهد گرفت. امیدوارم فینال برای ما شب بزرگی را رقم بزند و در نهایت این ما باشیم که جام را بالای سر می بریم. اتلتیکو تیم فوق العاده ای است. این تیم اکنون صدرنشین ج رده بندی لالیگاست و همین مسئله همه چیز را درباره آن می گوید. حضور دو تیم اسپانیایی در فینال لیگ قهرمانان اتفاق زیبایی است، ضمن اینکه سویا هم در فینال لیگ اروپاست.

برترین بازیکن جهان در سال 2013 سپس به رکوردی که در این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا برجای گذاشته است اشاره داشت و تصریح کرد: رکورد خوبی است. من آن را ش تم و حالا به گذشته پیوسته است. اکنون چیزی که می خواهم قهرمانی در لیگ قهرمانان و گ نی در بازی فینال است اما اگر با گل های هم تیمی هایم نیز بازی را ببریم خوب است. مهمترین چیز این است بازی را ببریم و قهرمان شویم.

رونالدو تا یک ماه دیگر باید به عنوان کاپیتان تیم ملی پرتغال راهی برزیل شود و در جام جهانی 2014 شرکت کند. او معتقد است تیم های ملی برزیل و اسپانیا مدعیان اصلی فتح این رقابت ها هستند، هرچند برای کشور او هم هیچ چیز غیرممکن نیست.

ستاره پیشین تیم فوتبال منچستریونایتد عنوان کرد: اسپانیا و برزیل تیم هایی هستند که بیشترین شانس را برای قهرمانی دارند. پرتغال هم باید بازی به بازی پیش برود. در فوتبال هیچ چیز غیر ممکن نیست. من می خواهم از حضورم در جام جهانی برزیل لذت ببرم. برزیل برای ما پرتغالی ها مانند یک کشور برادر است، چون مردم آن با ما همزبان هستند.

تیم ملی پرتغال در جام جهانی 2014 با تیم های ملی آلمان، غنا و همگروه است. جوزف یوبو، کاپیتان تیم ملی فوتبال نیجریه گفت: خودمان را باور داریم و درست است که در چند بازی اخیر دوستانه مان به نتیجه دلخواه مان نرسیدیم ولی چیزهای زیادی از این بازی ها آموختیم. حالا هم آماده دیدار با ایران هستیم و تمام تلاش خواهیم کرد تا 3 امتیاز بازی را از آن خود کنیم.

م ع 33 ساله عقاب ها تصریح کرد: تنها چیزی که در حال حاضر به آن نیاز داریم این است که هواداران نیجریه از ما حمایت کنند چون بدون آنها به جایی نمی رسیم.

نیجریه در نخستین بازی خود از گروه f دوشنبه 26 داد در ورزشگاه بای ادا شهر کوریتیبا برزیل به مصاف ایران خواهد رفت. در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی والیبال از ساعت 23 شنبه شب تیم های ایتالیا و برزیل به مصاف هم رفتند که برزیل با برتری 3 بر صفر در این دیدار گام به مسابقه فینال گذاشت. برزیل در این دیدار با نتایج 25-11، 25-23 و 25-20 میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی را از پیش رو برداشت و حریف در فینال شد. ایتالیا هم به دیدار رده بندی رسید و از ساعت 20 امشب (یکشنبه) باید برابر تیم ملی والیبال کشورمان صف آرایی کند. تیم ملی ایران پس ازش ت ایتالیا فردا ساعت 11:10 صبح باید مقابل تیم ملی قرار بگیرد.پس از آن با برزیل وژاپن و در نهایت بازی آ مقابل فرانسه بازی کند. سایت یوفا برترین خط دفاع با شگاه های اروپا را معرفی نمود که به شرح زیر است: 1-- المپیا (یونان)

بازی: 20 بازی

گل خورده: 6 گل

میانگین گل خورده: هر 300 دقیقه یک گل

2- لوسیتانوس (آندورا)

بازی: 10 بازی

گل خورده: 4 گل

میانگین گل خورده: هر 225 دقیقه یک گل

3- شریف مولداوی

بازی: 19 بازی

گل خورده: 9 گل

میانگین گل خورده: هر 190 دقیقه یک گل

4- بایرن مونیخ

بازی: 16 بازی

گل خورده: 8 گل خورده

میانگین گل خورده: هر 180 دقیقه یک گل

5- رم (ایتالیا)

بازی: 20 بازی

گل: 10 گل

میانگین گل: هر 180 دقیقه یک گل

6- آرارات (ارمنستان)

بازی: 14 بازی

گل خورده: 7 گل

میانگین گل خورده: هر 180 دقیقه یک گل به گزارش نامه نیوز، دومین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی از ساعت 23 شنبه شب بین تیم های ملی والیبال ایتالیا و برزیل برگزار شد که تیم برزیل سه بر صفر پیروز شد. شاگردان رزنده که در بازی گذشته مغلوب ایران شدند، در این مسابقه با امتیازهای 25 بر 11، 25 بر 23 و 25 بر 20 میزبان را ش ت داده و راهی فینال شدند. به این ترتیب تیم های ملی والیبال و برزیل. رئیس فدراسیون فوتبال از درخواست برزیلی ها برای انجام دیدار دوستانه با تیم ملی ایران خبر داد. علی کفاشیان درباره وضعیت تیم ملی ایران پس از جام جهانی گفت: در حال حاضر به پول نیاز داریم تا بتوانیم هم قرارداد کی روش را تمدید کنیم و هم سایر امور را پیش ببریم.
وی ادامه داد: فدراسیون فوتبال برزیل برای دیدار دوستانه به ما درخواست داده است، اما مسلما نیاز به پول داریم تا بتوانیم یک بار دیگر با برزیلی ها بازی کنیم. http://www5.varzesh3.com/files/picture/00989008.jpg ایران بالاتر از برزیل ایستاد تیم ملی والیبال لهستان به ش ت برزیل به رتبه دوم ج گروه یک لیگ جهانی صعود کرد و ایران بالاتر از برزیل در رده چهارم ایستاد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، شب گذشته یک بازی دیگر از گروه یک لیگ جهانی والیبال در لهستان برگزار شد و ملی پوشان این کشور سه بر یک برزیل را از پیش رو برداشتند. شاگردان رزنده س.
پافشاری دلبوسکه به حضور فابرگاس در تیم ملی پس از بازی لیو ول و چلسی، ژوزه مورینیو خبر از مصدومیت فابرگاس داد و گفت که این بازیکن نیز همچون کاستا نمی تواند به اردوی تیم ملی اسپانیا برود. به گزارش "ورزش سه"، فابرگاس در حقیقت مقابل لیو ول مصدوم شده بود و طبق اظهارنظر پزشکان چلسی به مدت سه هفته باید به دور از میادین باشد اما روز گذشته از سوی فدراسیون فوتبال اسپانیا و به درخواست دل بوسکه، فابرگاس موظف به سفر به مادرید شد تا علی رغم مصدومیت، خود را به مربیان تیم ملی اسپانیا معرفی کند.

پس از اینکه دیگو کاستا به درخواست تیم پزشکی چلسی برای دو بازی اسپانیا مقال بلاروس و آلمان دعوت نشد ولی روز شنبه به راحتی مقابل لیو ول بازی کرد، مسئولان اسپانیایی برای برطرف هرگونه شبهه در مورد فابرگاس از وی خواستند که به اسپانیا بیاید تا تحت معاینات تیم پزشکی اسپانیا قرار بگیرد. آنچه مسلم است فابرگاس علی رغم حضور در اردو، قادر به همراهی لاروخا در دو بازی پیش رو نخواهد بود.


هافبک ملی پوش و اسپانیایی بارسلونا با 10 پاس هم اکنون بهترین گل قاره اروپا محسوب می شود. در شرایطی که لیگ های همانند بوندس لیگا آلمان، لوشامپیونه فرانسه و اردی ویزه هلند در خواب زمستانی میان فصل بسر می برند، دیدار ابتدای هفته بارسلونا و آلچه در رقابت های لالیگا اسپانیا فرصتی خوب برای سسک فابرگاس مهیا کرد تا شمار پاس های گل فصل جاری خود را افزایش دهد.

این هافبک 26 ساله در جدالی که 4 بر صفر به سود کاتالان ها تمام شد، سازنده گل دوم تیمش بود.

به این ترتیب او با 10 پاس در صدر فهرست بهترین «سازنده های گل» قاره سبز قرار گرفت.

پس از او وین رونی، مهاجم منچستریونایتد با 9 پاس گل در 17 بازی در رده دوم جای گرفته است.

کوکه، بازیکن 21 ساله اتلتیکومادرید نیز با 9 پاس گل در 18 بازی در رده سوم قراردارند.

1- سسک فابرگاس، بارسلونا اسپانیا، 26 ساله، 10 پاس گل در 17 بازی

2- وین رونی، منچستریونایتد انگلیس، 28 ساله، 9 پاس گل در 17 بازی

3- کوکه، اتلتیکومادرید اسپانیا، 21 ساله، 9 پاس گل در 18 بازی

4- فرانک ریبری، بایرن مونیخ آلمان، 30 ساله، 8 پاس گل در 13 بازی

5- نیمار، بارسلونا اسپانیا، 21 ساله، 8 پاس گل، 15 بازی

6- گرت بیل، رئال مادرید اسپانیا، 24 ساله، 7 پاس گل در 11 بازی

7- گونزالو کاسترو، بایرلورکوزن آلمان، 26 ساله، 7 پاس گل در 13 بازی

8- مسعود اوزیل، 25 ساله، 7 پاس گل در 15 بازی

9-ما کروزه، بورسیامونشن گلادباخ آلمان، 25 ساله، 7 پاس گل در 16 بازی

10- ایوان راکتیچ، سویا اسپانیا، 25 ساله، 7 پاس گل در 18 بازی
یووتیچ:باید بیشتر گ نی کنیم
استفان یووتیچ، مهاجم منچسترسیتی ابراز امیدواری کرد که بتواند به 7 بازی بدون گل زده اش مقابل منچستریونایتد پایان دهد. به گزارش "ورزش سه"، سیتی در 3 بازی اخیر خود موفق به ب پیروزی نشده و مقابل وست هام و نیوکاسل ش ت خورده است.این ش ت ها باعث شده تا شاگردان پیگرینی در رقابت با چلسی عقب بیفتند و همچنین در جام اتحادیه حذف شوند. یووتیچ که در ش ت 2-0 مقابل نیوکاسل 90 دقیقه بازی کرد، ابراز امیدواری کرد که بتواند به روند گذشته بازگردد.

او گفت:" باید بیشتر متمرکز باشیم. باید گ نی کنیم زیرا تیمی هستیم که بیش از باقی تیم ها گل می زند و وقتی گل نمی زنیم، یعنی مشکلی وجود دارد. مقابل نیوکاسل این موضوع اتفاق افتاد و امیدوارم در بازی های بعدی گ نی کنیم. متاسفانه نتوانستیم ولی نباید این موضوع را فراموش کنیم، ریکاوری کنیم و به فکر بازی های بعدی باشیم."

سیتی سه بازی پیشین خود مقابل یونایتد را با میانگین گ نی بیش از 3 با پیروزی پشت سر گذاشته است. لیگ جهانی والیبال آغاز شد ایران با کواچ در فکر تکرار موفقیتهای ولاسکو مرحله بین قاره ای مسابقات لیگ جهانی والیبال در سطح یک که شامل هشت تیم برتر جهان است از ، دوم دادماه آغاز شد و در روز یکشنبه، 15تیرماه به پایان خواهد رسید.رقابت های گروه سطح یک لیگ جهانی والیبال با حضور هشت تیم در دو گروه a (ایران، ایتالیا، برزیل و لهستان) و گروه b (بل. در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی رقابتهای یورو زیر 21 سال تیم های ایتالیا و اسپانیا به مصاف هم رفتند که اسپانیا موفق شد با نتیجه سه بر یک حریف را ش ت دهد و به فینال راه یابد. قهرمان لیگ جهانی والیبال 2014 شد
تیم ملی والیبال با نتیجه 3 بر یک مقابل برزیل در فینال لیگ جهانی پیروز شد و جام قهرمانی را بالای سر برد. فینال لیگ جهانی 2014 در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس ایتالیا بین دو تیم برزیل و برگزار شد.

پس از یک بازی مهیج و پایاپای در نهایت تیم والیبال موفق شد با نتیجه 3 بر صفر و امتیازهای ( 31-29، 21-25، 25-20 و 25- 23) برزیل را ش ت دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

پیش از این در مسابقه رده بندی ایتالیا نیز ایران را با نتیجه 3 بر صفر ش ت داده و برنز گرفته بود.

ملی پوشان والیبال ایران در دومین سال حضور خود در لیگ جهانی با پنج پله صعود در رتبه چهارم ج رده بندی جای گرفتند.

رده بندی چهار تیم اول لیگ جهانی

1-

2- برزیل

3- ایتالیا

4- ایران این بازیکن شخصا اعلام کرد که تیم ملی اسپانیا را ترک می کند. وی در کنفرانس مطبوعاتی گفت:" از حالا به بعد صرفا یک هوادار برای تیم ملی اسپانیا خواهم بود. دوره ام در این تیم تمام شده است."

وی افزود:" از تیم ملی اسپانیا جدا می شوم. از فدراسیون متشکرم. دوره بی نظیری را در این سالها پشت سر گذاشتم و موفقیت های زیادی ب . از حالا به بعد یک هوادار عادی برای اسپانیا خواهم بود."

اولین بازی ملی ژاوی در سال 2000 انجام شده بود. وی در این مدت یک قهرمانی جام جهانی و دو قهرمانی یورو به همراه لاروخا بدست آورد. قطر تیم ملی والیبال گفت: برابر برزیل بهتر از بازی برابر ایتالیا بودیم و باید به رشدمان ادامه بدهیم. دیدار تیم های اسپانیا و استرالیا در آ ین دور مرحله گروهی جام جهانی 2014 از گروه b مسابقات از ساعت 20 و 30 دقیقه امشب به وقت تهران در ورزشگاه بای ادا شهر کوریتیبا آغاز شد.

به نقل از تسنیم، آمار این دیدار که با نتیجه 3 بر صفر به سود اسپانیا به پایان رسید به شرح زیر است:

گل

استرالیا: صفر

اسپانیا: 3

درصد مالکیت توپ. جام جهانی برزیل در حالی 3 روز دیگر آغاز می شود که در بیستمین دوره این رقابت ها چند بازیکن به دلیل مصدومیت بزرگترین رویداد فوتبالی جهان را از دست دادند.

مارکو رویس (آلمان)

هافبک تیم ملی آلمان و باشگاه بوروسیا دورتموند در جریان پیروزی پر گل ژرمن ها برابر ارمنستان از ناحیه مچ پا مصدوم شد تا حضور در این رقابت ها را از دست بدهد. بعد از بازیه المان و برزیل سایت پار چند تا واکنش های مردم تو اینترنت رو جمع کرده . نظرتون چیه؟ * از این به بعد موقع خواب به جای اینکه بشمرم، حساب می کنم که مثلا اگه بازی 500 دقیقه طول می کشید، آلمان چند گل دیگه به برزیل می زد؟

* آلمان خطاب به برزیل: اومدیم نود دقیقه خودتون رو ببینیم ... همش دم دروازه دارین توپ جمع میکنین ...

* اسکولاری تو مصاحبه بعد بازی: دسته ابه رو دادن دست ما.

* آیا می دانستید «میر»وسلاو کلوزه از سادات بالکان است؟ اجداد وی از سادات کلخوری اصفهان بودند که بر اثر جنگ های صلیبی به بالکان مهاجرت د. پ.ن: ژانر اینایی که سریع هر چیز خوبی رو می چسبونن به خودمان!

* اما اگه ی نتیجه این بازی رو پیش بینی کرده باشه میشه به عنوان پیشوا پذیرفتش و کلا پرسید به چی اعتقاد داره، به همون معتقد شد :)

* طبق اخبار موثق برای جلوگیری از خیزش و قیام ناشی از خوشحالی بعد از برد، دستور از بالا به برزیلی ها رسیده بود که باید ببازند.

* الان اسکولاری به یوآخیم لو میگه داداش ما هم یه گل بزنیم؟ لو میگه نه! اسکولاری میگه پس من یه موز برداشتم.

* حالا دیگه بقال سر کوچه هم طرفدار آلمان شده!

* کاری که کل دنیا می گفتند آرژانتین با تیم ایران می کنه، آلمان با برزیل کرد :)

* خبر فوری: دقایقی پیش فرمانداری آبادان تقاضای پناهندگی اسکولاری را رد کرد.

* واقعا جا داره جمشید مشایخی رو بفرستم برزیل بوسه ای نثار این شانه های مردانه آلمانی ها ه.

* سردبیر مجله time طی تماسی با فردوسی پور گفته ع اونایی که درست پیش بینی رو بفرسته تا شماره بعد روی جلد کار کنن.

* خ ش با این باخت برزیل به ارزش های تیم ایران خیلی اضافه شد. خدا ی ایران خیلی بهتر از برزیل در این جام جهانی حاضر شد. به نظرم مردم باید بریزن تو خیابون!

* خب لامصبا جنگ جهانی رو هم پنج - هیچ می بردین! فقط فوتبال و بنز و ب.ام.و و صنعت و نظم و ... بلدن.

* آقا راسته؟ میگن یه هیات «آبی پوش» از ایران دارن میرن برزیل تحت عنوان «ستاد دلجویی»

* از آلمان فقط میشه با این وضع شکایت ی کرد. بابا اومدی فوتبال بازی کنی یا حساب ش ت در جنگ جهانی دوم رو صاف کنی؟

* به نظرم بین دو نیمه بدون سر و صدا جام رو بدن به تیم آلمان بگن مخفیانه از برزیل خارج بشه. بازیکنای برزیل هم همونجا یه سبیلی چیزی بذارن که شناخته نشن. به عنوان کارگر ورزشگاه قاطی جمعیت برن بیرون.

* این طرفداران برزیل به چه امیدی نشستن و دارن بازی رو میبینن؟ خب اون صندلی های بی صاحابو پرت کنید وسط زمین دیگه! آخه طرفدار اینقدر با ادب؟

* برزیل، الشباب، پیکان، استقلال، ملوان، پیوندتان مبارک!

* آقا نکنید این کارها رو. حرمت صابخونه رو نگه دارید. خ ش من به عنوان طرفدار آلمان دارم ناراحت می شم.

* خاک تو سرتون. یه دعوا راه بندازید زمینو ترک کنیم. حداقل 3 تا حساب میشه!

* قربون غریبیت برم استقلال، چی کشیدی تو اون بازی شیش هیچ ...

* یعنی الان ممد مایلی کهن مربی آلمان بود الان همون لب خط نشسته بود داشت واسه برزیل گریه میکرد ... :-)))

* لیک آزادگان با حضور شموشک و برزیل

* آلمان گند زد به هیجان نیمه نهایی جام جهانی! انقدر تپ و تپ 5 تا زد که کلا یادمون نیست کی چی رو چه جوری زد!

* بنا بر گمانه زنی ها، فیلیپه اسکولاری مربی برزیل قرار است در برنامه امشب ماه عسل حضور پیدا کرده و بینندگان را مهمان احساسات خود کند.

* عرق شرم به پیشانیم نشست! برزیل فکر کنم بعد این بازی از «کشور» به «بخش» ارتقاء بدنش.

* رونوشت به رئیس صداوسیما: لطفا در بازی برزیل - آلمان، حرکات آهسته نشان ندهید. ممکن است در همین فاصله، آلمان گل بعدی اش را هم بزند!

* کاری که آلمان با برزیل کرد «کاکرو» با بچه های تیم امید تو فوتبالیستا نکرد.

* آدم حیفش میاد بره دستشویی 4 تا گل دیگه از دست بده!

* خبر فوری: مجید جلالی برای جانشینی اسکولاری اعلام آمادگی کرد. پیکه: با آمپول مسکن به بازی ها رسیدم جرارد پیکه، م ع اسپانیا مدعی شد که او در طول این مدت، با مصدومیت بازی کرده و آمپول های مسکن او را س ا نگه داشته است. ماه گذشته، پیکه 2 روز پس از اینکه به دلیل مصدومیت نتوانست در تیم ملی بازی کند، مقابل ویارئال به میدان رفت و دچار مشکل شد. او به تیم ملی بازگشت و 90 دقیقه مقابل لوگزامبورگ بازی کرد ولی عنوان کرد که در هنگاه پیشرفت بدنی، همچنان درد داشته است. او گفت:" بله درست است. من مشکل داشتم و دل بوسکه هم در جریان بود. در واقع، من راحت بازی نمی ولی حالا آماده ترم. اتفاقی که افتاد این بود که لوئیس انریکه که از شرایط من آگاه بود، احساس کرد باید مقابل ویارئال بازی کنم. ولی من تحت درمان ها بودم که با داروی مسکن وولتارن به بازی رسیدم." پیکه ادامه داد:" تصمیم دل بوسکه این بود که بهتر است به من استراحت داده ش بازی 2048 2048 شاید یک بازی گرافیکی و یا full hd نباشد اما میتواند ساعت ها شما را به خود مشغول کند، البته این ویژگی را بیشتر بازی های فکری دارند، اما در مورد 2048 باید بگویم که یک ج 4×4 که از گوشه های مختلف آن توان های مختلفی از 2 ظاهر می شود شما هم باید اعداد مشابه را به هم وصل کنید تا به 2048 یعنی توان 11 عدد 2 برسید.

والیبالیست ها با روسیه و برزیل همگروه شدند پس از پایان دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال ملی پوشان ایران به عنوان تیم دوم از گروه a از دور مقدماتی صعود د و با تیم های روسیه و برزیل همگروه شدند. آ ین روز از دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال با برگزاری شش دیدار به پایان رسید.
در مهم ترین بازی موفق شد سه بر یک صربستان را ش ت دهد و برزیل نیز با همین نتیجه ایتالیا را از پیش رو برداشت.
به این ترتیب تیم های و برزیل جواز حضور نهایی دور مسابقات را ب د. از گروه a مسابقات ایتالیا، ایران و برزیل به ترتیب با 19،19 و 17 امتیاز راهی دور نهایی شدند.
ایران که به عنوان تیم دوم از گروه a به مرحله بعدی صعود کرده، در دور نهایی با تیم های روسیه و برزیل همگروه است.
بر اساس اعلام فدراسیون بین المللی والیبال در گروه اول مرحله نهایی تیم های میزبان (ایتالیا)، تیم اول گروه دو ( ) و تیم قهرمان دسته دوم (یکی از تیم های استرالیا، فرانسه، هلند و بلژیک) با هم رقابت می کنند.
در گروه دوم نیز دو تیم صعودکننده از گروه یک (ایران و برزیل) به همراه تیم دوم گروه دو (روسیه) به رقابت خواهند پرداخت.
مرحله نهایی دسته دو لیگ جهانی والیبال نیز از 22 تیرماه در سیدنی استرالیا آغاز خواهد شد تا چهار تیم استرالیا، بلژیک، هلند و فرانسه بخت خود را برای قهرمانی و ب جواز حضور در فلورانس به دست آوردند.
** نتایج روز پایانی دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال:
* استرالیا 3 – کانادا یک (22-25، 25-22، 25-17، 25- 18)
* هلند 3 – جمهوری چک صفر (25-20، 25-16، 25-21)
* ایتالیا یک – برزیل 3 (25-27، 25 ، 17-25، 16-25)
* پرتغال یک – کره جنوبی 3 (23-25، 23-25، 25 ، 21 – 25)
* بلغارستان صفر – روسیه 3 (14-25، 17-25، 15-25)
* صربستان یک – 3 (21-25، 25-20، 25-27، 20-25)
** ج رده بندی گروه ها در پایان دور مقدماتی:
- گروه a:
1- ایتالیا 19 امتیاز (ست شماری بهتری )
2- ایران 19 امتیاز
3- برزیل 17 امتیاز
4- لهستان 17 امتیاز
- گروه b:
1- 24 امتیاز
2- روسیه 24 امتیاز
3- صربستان 20 امتیاز
4- بلغارستان 4 امتیاز
- گروه c:
1- بلژیک 25 امتیاز
2- کانادا 18 امتیاز
3- فنلاند 16 امتیاز
4- استرالیا 13 امتیاز
- گروه d:
1- فرانسه 30 امتیاز
2- آرژانتین 25 امتیاز
3- آلمان 14 امتیاز
4- ژاپن سه امتیاز
- گروه e:
1- هلند 24 امتیاز
2- پرتغال 19 امتیاز
3- جمهوری چک 15
4- کره جنوبی 14 امتیاز منبع: ورزش 3 سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: اگر بخواهیم از جایگاه کنونی خود بالاتر برویم باید اشتباهات خود را در طول مسابقه کمتر کنیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ پس از پیروزی سه بر یک ایران مقابل برزیل و صعود به جمع چهار تیم برتر لیگ جهانی اظهار داشت: برزیل تیمی متفاوت با مرحله مقدماتی بود اما ما سعی کردیم بازی . تا ساعتی دیگر اسپانیا در مادرید میزبان ایتالیا خواهد بود.