صحبت خونه

به نقل از خبرگزاریها در مورد صحبت خونه : سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه به دنبال راهی سرخپوشان بابلی به فینال جام حذفی از امروز به عنوان روزی بزرگ برای تیمش یاد کرد. س رست تیم خونه به خونه بابل از حکم اخیر کمیته انضباطی مبنی بر تجدید دیدار تیم های خونه به خونه و نساجی مازندران انتقاد کرد. سرمربی تیم خونه به خونه گفت: پس از دیدار با ف پاسی، به فکر دربی مقابل نساجی هستیم و امیدوارم بتوانیم پیروزی را به هواداران تقدیم کنیم. این روزها مثل یه ماشین با سرعت 20 داره حرکت می کنه و نه بالا و نه پایین . محمد یکم پرخاشگر شده اونم تو جمع . دوباره امروز با مشاور صحبت و بهم گفت باهش حرف بزن . بهش بگو دوست دارم تو جمع هم مثل تو خونه باشی . طوری باشی که همه بهت بگن چقده داداشو دوست داره و ... دوباره برم خونه با همسر مفصلا صحبت کنیم . از امروز برنامه اشپزی استارت زده میشه خدا. نادر دست نشان سرمربی فصل گذشته خونه به خونه می گوید که صحبت های ضمنی برای پیوستن به ملوان بندرانزلی را انجام داده ولی هنوز با این تیم قراردادی را امضاء نکرده است. ادامه همکاری سرمربی تیم خونه به خونه با این باشگاه در هاله ای از ابهام قرار گرفته است. مهران فرضیات م ع سابق گسترش فولاد با عقد قراردادی به تیم دسته اولی خونه به خونه پیوست. محمد قریشی بازیکن تیم خونه به خونه به شیوه ای جالب اقدام به پرتاب اوت می کند. قائم مقام باشگاه خونه به خونه مازندران پایان فعالیتشان را در فوتبال ایران اعلام کرد. این تصویر جالبی از بازی خونه به خونه – مس رفسنجان است. دیداری که با نتیجه 3-1 به سود تیم خونه به خونه پایان یافت. س رست تیم خونه به خونه بابل ابراز امیدواری کرد این تیم با حضور نادر دست نشان بتواند به لیگ برتر راه پیدا کند. سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه از حضور این تیم در ادامه رقابت های لیگ دسته اول خبر داد. تیم فوتبال خونه به خونه بابل که در اعتراض به رأی کمیته انضباطی قرار بود در دو دیدار باقیمانده لیگ دسته اول شرکت نکند از تصمیم خود صرف نظر کرد. تیم خونه به خونه موفق شد در بازی آ خود برابر خیبر م آباد با نتیجه 3-2 به پیروزی برسد و لیگ را با رتبه ششم به پایان برساند. تیم فوتبال خونه به خونه بابل که در اعتراض به رأی کمیته انضباطی قرار بود در دو دیدار باقیمانده لیگ دسته اول شرکت نکند از تصمیم خود صرف نظر کرد.
سرمربی خونه به خونه گفت: «تاکنون چهار تیم را لیگ برتری و امیدوارم بتوانم خونه به خونه را هم… تیم های مازندرانی خونه به خونه و نساجی مازندران در هفته نوزدهم دسته یک جام آزادگان به دیدار حریفان خود رفتند. رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره رأی دیدار دو تیم نساجی مازندران و خونه به خونه بابل صحبت کرد. سه بازیکن قدرتمند و تاثیرگذار بادران در برابر خونه به خونه نتوانستند کاری از پیش ببرند. مالک باشگاه خونه به خونه تأکید کرد که علیرضا مرزبان فصل گذشته و زمانی که در تیم خونه به خونه حضور داشته، به لیدرهای این تیم پول داده است، نه در فصل جاری. هفته بیستم لیگ دسته اول با توقف بادران و تیم های مازندرانی خونه به خونه و نساجی برگزار شد. خونه به خونه به تازگی سکان هدایت خود را به جود ن ام س است. هفته سوم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور با برتری تیم های مس کرمان، ف پاسی شیراز، خونه به خونه بابل و ملوان بندرانزلی مقابل رقبل آغاز شد. س رست تیم خونه به خونه بابل معتقد است قهرمانی امیدهای این تیم نشان می دهد مسئولان تیم بابلی به دنبال پشتوانه سازی برای آینده فوتبال استان هستند. ایی بعد از ناهار قسمت اول مناظره رو خونه مامانینا دیدیم.. توی یک‌ربع استراحتش پاشدیم بریم خونه‌مون.. وسط اتوبان داشتیم خیلی جدی درمورد چهره‌های ‌برانداخته‌ی و محمدباقر صحبت میکردیم.. یهو بوی حجم عظیمی از سیب‌زمینی سرخ‌کرده پیچید توی هوا.. فکرکن، وسسسط اتوبان. - محممممد!! چه بوی سیب‌زمینی‌ایی اوووومددددد - - آآآآ. همین الان رسیدم خونه
مامانم گل ها رو برداشته گذاشته دم پنجره چه کار کنم؟
واقعا الان من چه کار کنم؟
این همه باهاش صحبت که دست به این ها نزن.
بذار توی این خونه این حداقل مال من باشه
چه کارش کنم؟
امکان نداره به چیزی دست نزنه، نظر نده، کاری نداشته باشه، بذاره یک کاری رو من انجام بدم
خسنه شدم بیا یه خونه بسازیم از صبر . در و پنجره هاش بوی نرگس بده . روی میزش گل یاس میذارم . توی باغچش گل محمدی بکار لطفا . بیا زندگی کنیم تو این خونه . هر وقت که اومدم به این خونه نتیجه گرفتم . بیا توش ی بخونیم و با گل های خونه یک صدا شیم . ما بگیم و گل بشنویم . خونمونو بزرگ کنیم ... این خونه نباید کوچیک باشه ... باید توش مجال پرسه زدن باشه ... مجال حرف از .
تیم خونه به خونه روز گذشته در دیدار خانگی برابر ایران جوان بوشهر ش ت خورد تا امیدهای صعودش کمرنگ… کمیته انضباطی رای خود را در خصوص تخلفات دیدار تیمهای نساجی مازندران و خونه به خونه بابل صادر کرد. جواد ن ام که از هفته دوم لیگ دسته اول هدایت خونه به خونه را برعهده گرفته بود، تصمیم به استعفا گرفت. به گفته مدیرعامل باشگاه خونه به خونه هواداران این تیم به هیچ وجه وارد درگیری در ورزشگاه بابل نشده اند. باشگاه خونه به خونه با ید تمام بلیت های دو دیدار خانگی آینده این تیم، تماشای این دیدارها را برای تماشاگرانش رایگان کرد. در هفته سی و یکم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور، صنعت مس کرمان عصر امروز برابر خونه به خونه بابل به میدان رفت. دو تیم نساجی و خونه به خونه مازندران در هفته سی و یکم لیگ دسته یک فوتبال کشور به مصاف حریفان می روند. سرمربی مازندرانیِ سابق صنعت نفت آبادان رسما هدایت خونه به خونه بابل را برعهده گرفت. هواداران خونه به خونه به امید وقوع معجزه برای صعود این تیم ورزشگاه خانگی خود را مملو از تماشاگر د. مربی تیم فوتبال خونه به خونه این تیم را یکی از مدعیان حضور در فصل بعد لیگ برتر قلمداد کرد. باشگاه پیکان در ادامه سرمایه گذاری روی بازیکنان جوان و ناشناس این بار بازیکن خونه به خونه بابل را با قراردادی دوساله به خدمت گرفت. سرمربی تیم خونه به خونه گفت: در حال حاضر تنها به بازی برابر مس کرمان می شیم و توجهی به بازی های سخت پیش رو نداریم. ب 13 امتیاز از 5 مسابقه، نتایجی بوده که هیچ در شروع کار اسکوچیچ در بابل متصور نبود. سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه از حضور بازیکنان و لیدرهای این تیم و جمع کثیری از مردم بابل در منزل این شهر خبر داد. رئیس کمیته استیناف در خصوص پرونده مربوط به تخلفات تماشاگران منتسب به تیم های نساجی قائم شهر و خونه به خونه بابل توضیحاتی را ارائه کرد. این مدت که نتونستم بنویسم کلی اتفاقات خوب برام افتاده. اولین اتفاق خوب ید خونه بوده! بالا ه من و عشقولی موفق شدیم خونه ب یم اگر چه کوچولویه ولی همین که مال خودم نه و مجبور نیستیم هر سال اسباب کشی کنیم خیلی عالیه امیدوارم بهترین اتفاقای زندگیمون تو این خونه رقم بخوره. البته ید خونه خیلی جالب بود رفتیم آبنبات بگیریم سر راه یه خونه هم گ. رئیس کمیته استیناف در خصوص پرونده مربوط به تخلفات تماشاگران منتسب به تیم های نساجی قائم شهر و خونه به خونه بابل توضیحاتی را ارائه کرد. جواد حسن زاده ی، قائم مقام باشگاه خونه به خونه مازندران : بهتر است در این فوتبال نباشیم تا آقایان با خیال راحت بتوانند تیم های مدنظر خود را راهی لیگ برتر کنند. س رست و مدیر تیم خونه به خونه گفت:در هر صورت چک های این 2 بازیکن باید در زمان مقرر پاس می شده که این امر صورت نگرفته و با توجه به این شرایط باشگاه خونه به خونه نیز دنبال احقاق حق است. تیم نساجی قائمشهر در روز باخت خونه به خونه موفق به ش ت ایران جوان بوشهر شد. حسین رحمانی به عنوان سرمربی جدید تیم خونه به خونه مازندران انتخاب شد. تیم های گسترش فولاد و خونه به خونه بابل به یک چهارم نهایی جام حذفی رسیدند. تیم فوتبال خونه به خونه بابل مقابل فجر سپاسی شیراز متوقف شد.