صحبت خونه

به نقل از خبرگزاریها در مورد صحبت خونه : بعد از برکناری علیرضا مرزبان از هدایت تیم خونه به خونه بابل، مالکان این باشگاه به زودی جانشین وی را به صورت رسمی مشخص و معرفی می کنند. سرمربی تیم فوتبال ا ین البرز گفت: اگر بخواهیم عادلانه صحبت کنیم نتیجه بازی باید ۶ بر یک یا ۶ بر ۲ به نفع ا ین تمام می شد. ما در این بازی دو تیر دروازه و پنج موقعیت تک به تک داشتیم. سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه به دنبال راهی سرخپوشان بابلی به فینال جام حذفی از امروز به عنوان روزی بزرگ برای تیمش یاد کرد. مسئولان خونه به خونه جلسه ای را با حضور علیرضا مرزبان برگزار د که در نهایت دو طرف به این نتیجه رسیدند که قطع همکاری کنند. بر این اساس مرزبان از هدایت تیم خونه به خونه کنار رفت. س رست تیم خونه به خونه بابل از حکم اخیر کمیته انضباطی مبنی بر تجدید دیدار تیم های خونه به خونه و نساجی مازندران انتقاد کرد. ساعتی دیگر دومین دیدار مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال کشور تیم استقلال خوزستان و خونه به خونه مازندران برگزار خواهد شد تا حریف استقلال تهران در فینال مشخص شود. بهم خبر دادی که رسیدی و میری خونه مادربزرگت اینا خوشحالم که میری و بابابزرگ و مامان بزرگ و و عموت رو میبینی ... راستی دست پدربزرگت چطوره من بهت نگفتم دستش داغون شده که مگران نشی یه وقت رفتی خونه نعیم و ضدحال خوردی به خاطر چرت های مس ه ی سمیه از طرف خونه ی ما هیچ با اونا درباره فرزانه صحبت نکرده اینو مطمین باش چندروز دیگه که با مامانم هم. مالک خونه به خونه در لابه لای صحبت های خود از پیشنهاد یک تیم لیگ برتری تهرانی به ن ام سخن گفته و این در حالی است که شایعه حضور کاپیتان سابق تیم ملی در تراکتورسازی نیز مطرح شده بود که البته خودش این موضوع را رد کرد ادامه همکاری سرمربی تیم خونه به خونه با این باشگاه در هاله ای از ابهام قرار گرفته است. مسئول برگزاری مسابقه های لیگ برتر ماجرای درگیری اش در بازی خونه به خونه و برق جدید شیراز را شرح داد. رئیس هیأت فوتبال مازندران گفت: از خونه به خونه خواهش می کنم در جام حذفی حاضر شود. س رست تیم خونه به خونه مازندران گفت که این تیم در فینال جام حذفی مقابل استقلال به میدان نخواهد رفت. تیم فوتبال گل گهر سیرجان در خانه خونه به خونه تن به ش ت سنگین 5-1 داد. این تصویر جالبی از بازی خونه به خونه – مس رفسنجان است. دیداری که با نتیجه 3-1 به سود تیم خونه به خونه پایان یافت. س رست تیم خونه به خونه بابل ابراز امیدواری کرد این تیم با حضور نادر دست نشان بتواند به لیگ برتر راه پیدا کند. از زمان بازگشت علی کریمی به عنوان مدیرفنی باشگاه لیگ یکی خونه به خونه، این تیم دومین ش ت متوالی را هم متحمل شد. سرمربی تیم خونه به خونه بابل با این باشگاه قطع همکاری کرد. سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه از حضور این تیم در ادامه رقابت های لیگ دسته اول خبر داد. دستیار مجید جلالی گزینه اصلی سرمربیگری تیم خونه به خونه در دسته یک فوتبال ایران است. باشگاه خونه به خونه بابل از حضور در ادامه مسابقات لیگ زیر گروه جوانان کشور انصراف داد. تیم فوتبال خونه به خونه بابل که در اعتراض به رأی کمیته انضباطی قرار بود در دو دیدار باقیمانده لیگ دسته اول شرکت نکند از تصمیم خود صرف نظر کرد.
سرمربی خونه به خونه گفت: «تاکنون چهار تیم را لیگ برتری و امیدوارم بتوانم خونه به خونه را هم… تیم فوتبال خونه به خونه بابل برای دیدار با ایرانجوان بوشهر هیج مصدوم و محرومی نخواهد داشت. محمد کریمی بازیکن فصل گذشته خونه به خونه به ان پیوست. ساری- ایرنا- سرمربی تیم دسته یکی فوتبال خونه به خونه مازندران،گفت: دوست دارم به تیم فوتبال استانم خدمت کنم وآمده ام در خونه به خونه بمانم. مالک باشگاه خونه به خونه تأکید کرد که علیرضا مرزبان فصل گذشته و زمانی که در تیم خونه به خونه حضور داشته، به لیدرهای این تیم پول داده است، نه در فصل جاری. هفته بیستم لیگ دسته اول با توقف بادران و تیم های مازندرانی خونه به خونه و نساجی برگزار شد. روایت اختصاصی برنامه 90 از حاشیه های بازی خونه به خونه و برق شیراز اعجاب انگیز بود. همشهری آنلاین: جواد ن ام سرمربی خونه به خونه از سمت خود استعفا داد. هفته سوم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور با برتری تیم های مس کرمان، ف پاسی شیراز، خونه به خونه بابل و ملوان بندرانزلی مقابل رقبل آغاز شد. س رست تیم خونه به خونه بابل معتقد است قهرمانی امیدهای این تیم نشان می دهد مسئولان تیم بابلی به دنبال پشتوانه سازی برای آینده فوتبال استان هستند. سرمربی تیم خونه به خونه بابل با این باشگاه قطع همکاری کرد. مصرف نت خونه بالاست و سرکوفت اساسی رو اپل جان میخوره..میگن تقصیر اپدیت های اپل تو هست..ماهی حول و حوش ۳۵ گیگ مصرف میکنیم...واسه خونه ای که سه تا مصرف کننده داره زیاده خوب.... صحبت که واسه من یه خط نت جدا بگیرن..هزینه ی مودم و اینا هم خودم بدم....ولی مگه قبول میکنن...تو خونه ی ما به جای گوش دادن به درخواستهای دیگران فقط محالفت میشه...اونم شدید.. تیم فوتبال خونه به خونه بابل که فصل را با پیروزی پرگل مقابل خیبر م آباد تمام کرد، در حال برنامه ریزی برای فصل آینده با حکم تعجب برانگیز کمیته انضباطی مواجه شده است.
تیم خونه به خونه روز گذشته در دیدار خانگی برابر ایران جوان بوشهر ش ت خورد تا امیدهای صعودش کمرنگ… دیدار تکراری تیم های خونه به خونه بابل و نساجی قائمشهر به دلیل عدم حضور تیم خونه به خونه با نتیجه سه بر صفر به سود نساجی به پایان رسید. دیدار نهایی جام حذفی روز پنجشنبه بین دو تیم استقلال تهران و خونه به خونه بابل در مشهر برگزار می شود. کمیته انضباطی رای خود را در خصوص تخلفات دیدار تیمهای نساجی مازندران و خونه به خونه بابل صادر کرد. جواد ن ام که از هفته دوم لیگ دسته اول هدایت خونه به خونه را برعهده گرفته بود، تصمیم به استعفا گرفت. به گفته مدیرعامل باشگاه خونه به خونه هواداران این تیم به هیچ وجه وارد درگیری در ورزشگاه بابل نشده اند. مدیرعامل باشگاه نساجی توضیحاتی در خصوص نقل و انتقالات و بازی هفته آینده با خونه به خونه بابل ارائه داد. دو دیدار ابت هفته بیست و دوم لیگ دسته اول امروز برگزار شد و تیم خونه به خونه در بابل مقابل سپیدرود ش ت خورد. دو تیم نساجی و خونه به خونه مازندران در هفته سی و یکم لیگ دسته یک فوتبال کشور به مصاف حریفان می روند. سرمربی مازندرانیِ سابق صنعت نفت آبادان رسما هدایت خونه به خونه بابل را برعهده گرفت. مربی تیم فوتبال خونه به خونه این تیم را یکی از مدعیان حضور در فصل بعد لیگ برتر قلمداد کرد. خونه به خونه پس از ش ت در دیدار امروز برابر نساجی 5 امتیازی باقی ماند تا در میانه های ج حضور داشته باشد. باشگاه پیکان در ادامه سرمایه گذاری روی بازیکنان جوان و ناشناس این بار بازیکن خونه به خونه بابل را با قراردادی دوساله به خدمت گرفت. بازیکن پیشین تیم های لیگ برتری به تیم دسته اولی خونه به خونه بابل پیوست. سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه از حضور بازیکنان و لیدرهای این تیم و جمع کثیری از مردم بابل در منزل این شهر خبر داد. تصویری جالب از پرتاب اوت بازیکن تیم خونه به خونه بابل در جریان دیدار این تیم مقابل نساجی قائمشهرثبت شد.