صعود یاران آزمون در رنکینگ یوفا

به نقل از خبرگزاریها در مورد صعود یاران آزمون در رنکینگ یوفا : هواداران فوتبال روسیه در نظرسنجی مهمترین رو مه ورزشی این کشور به گزینه صعود تیم روستوف در مرحله حذفی لیگ اروپا آرای بیش از 40 درصدی اختصاص دادند. در شرایطی که نمی توان با قطعیت در خصوص رنکینگ جدید فیفا در ماه آینده میلادی صحبت کرد اما نتایج رقم خورده در بازی های ملی به خصوص در بازی های رسمی می تواند ملاک خوبی برای پیش بینی صعود و سقوط تیم ها در این رنکینگ انجام داد جایی که تیم ملی ایران با توجه به دو برد ارزشمند برابر مونته نگرو در بازی دوستانه و برتری مقابل ازب تان در بازی رسم. همشهری آنلاین: سعید ملایی به رتبه ۲ رنکینگ لیست برترین های جودوی جهان صعود کرد. گمانه زنی در خصوص صعود چند پله ای ایران در رنکینگ جدید فیفا نشان از قرار گرفتن شاگردان کی روش در جایگاه بیست و سوم دارد. نوشاد عالمیان در آ ین رنکینگ جهانی سال 95 صعود 10 پله ای را تجربه کرد تا در جایگاه هفتاد و یکم جهان قرار بگیرد. آزمون مهاجم ایرانی روستوف با وجود عملکرد خوبی که هفته قبل با ورود به زمین در جدال با لوکوموتیو مسکو داشت امشب باز هم روی نیمکت تیمش خواهد نشست. قربان بردی اف سرمربی روستوف که اعتقاد خاصی به بازیکن ایرانی اش دارد با توجه به این که دوست نداشت به ترکیب تیم برنده دست بزند تصمیم به نیمکت نشین گرفت تا در صورت نیاز از تعویض طلایی هفته های گذشته برای دقایقی در نیمه دوم سود ببرد. روستوف با نتایج خوبی که در هفته های گذشته ب کرد تا جایگاه چهارم ج صعود کرد و امشب اگر بتواند از سد دینامو مسکو بگذرد تا رده دوم ج صعود خواهد کرد. نتیجه ای که می تواند یاران آزمون را در یک قدمی صعود به لیگ قهرمانان اروپا قرار دهد.

داد ماه سال 92 زمانی که تیم ملی فوتبال ما به جام جهانی 2014 صعود کرد، در رنکینگ، روی رتبه 67 دنیا بودیم . تیم ملی فوتبال کشورمان در جدیدترین رده بندی فیفا با صعود ۷ پله ای به رده ۲۳ جهان رسید. تیم ملی فوتبال بانوان در آ ین رنکینگ اعلام شده فیفا یک پله صعود داشت. مجتبی عابدینی و علی پاکدامن در آ ین رنکینگ جهانی اعلام شده توانستند 2 پله صعود کنند. سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر صعود ایران در رنکینگ فیفا را با انتشار تصویری از مهدی طارمی بازتاب داده است. جدال تیم های لژیونرهای ایرانی هلند را یاران علیرضا جهانبخش پیروز شدند و به نیمه نهایی جام حذفی صعود د. عملکرد مجتبی عابدینی و علی پاکدامن در مسابقات جام جهانی مکزیک منجر به صعود آنها در رنکینگ جهانی شمشیربازی اسلحه سابر شد. در ادامه رقابتهای لیگ اروپا از ساعت 23 و 35 دقیقه هفت مسابقه همزمان دیگر برگزار شد . با توجه به نتایج ب شده در دیدارهای دوستانه و مقدماتی جام جهانی در قاره های مختلف تا به امروز تیم ملی فوتبال ایران این امکان را خواهد داشت تا رده ۲۱ تا ۲۴ جهان نیز صعود کند. تیم شمشیربازی اسلحه اپه ایران با پنج پله صعود جایگاه بیست و سوم رنکینگ جهانی را از آن خود کرد. در شب حسرت بار رم، روستوف با آزمون در اولدترافورد ش ت آبرومندانه ای را پذیرفت. تیم آلکمار با اقتدار به مرحله بعدی جام حذفی هلند صعود کرد. در جدیدترین رنکینگ فیفا که چند روز دیگر اعلام خواهد شد، تیم ملی ایران با 5 پله صعود، در رتبه 28 دنیا قرار خواهد گرفت. با توجه به نتایج ب شده در دیدارهای دوستانه و مقدماتی جام جهانی در قاره های مختلف تا به امروز تیم ملی فوتبال ایران این امکان را خواهد داشت تا رده ۲۱ تا ۲۴ جهان نیز صعود کند. پینگ پنگ بازان ایران در اولین رنکینگ جهانی سال ۲۰۱۸ صعود داشتند. ساراسادات خادم الشریعه با دو پله صعود نسبت به ماه قبل در رده سی و هشتم برترین شطرنج بازان بانوی جهان ایستاد. با اعلام رنکینگ جدید فدراسیون جهانی کاراته، سجاد گنج زاده همچنان صدر رنکینگ سنگین وزن را حفظ کرد و مهدی زاده با دو پله صعود در رده نخست وزن ۶۰- کیلوگرم جای گرفت. نوشاد عالمیان در روز حذف برادر به رده ۷۰ رنکینگ تنیس روی میز جهان صعود کرد. آزمون برای تبدیل شدن به یک ستاره جهانی، به درخشش در چنین ی نیاز دارد. کانال صعود سپیدرود عضو شدن در کانال صعود سپیدرود لینک عضویت در کانال صعود سپیدرود بهترین کانال صعود سپیدرود خاصترین کانال صعود سپیدرود کاملترین کانال صعود سپیدرود
ادامه مطلب رنکینگ جدید جهانی تنیس روی میز با صعود نفر اول ایران و حذف چند ملی پوش کشورمان همراه بود.
پس از صعود ایران به جام جهانی روسیه مردم به جشن و پایکوبی پرداختند.صعود ایران به جام جهانیصعود ایران به جام جهانی , تیم ملی ایران با ش ت ازب تان به جام جهانی صعود کرد.با صعود مقتدرانه تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 2018 روسیه، مردم در پایتخت و دیگر استان ها به جشن و پایکوبی پرداختند.صعود ایران به جام جهانی صعود ایران به جام جها. کلیپی نوستالوژیک از تمام گل هایی که منجر به صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی شده است. تیم ملی ۲۲ داد ۹۶ موفق شد با دو گل آزمون و مهدس طارمی و با پیروزی بر ازب تان برای دومین دوره ی متوالی… یکی از سایت های چینی دیدار چین با ایران را سخت ترین آزمون لیپی برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه عنوان کرد. تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان که به مقام سوم جام جهانی ۲۰۱۷ باهاما رسیده بود، به رتبه سوم رنکینگ جهانی صعود کرد. در تازه ترین رنکینگ باشگاه های جهان، پرسپولیس و استقلال تهران ۵ و ۲ پله صعود د اما استقلال خوزستان در جایگاه خود باقی ماند. تیم روستوف آ ین تمرین خود پیش از بازی برگشت برابر اسپارتا را در جنرال آره نای پراگ انجام داد و مهیای صعود تاریخی به جمع ۱۶ تیم برتر لیگ اروپا شد. در حاشیه تساوی اخیر تیم ملی آرژانتین و سخت شدن کار یاران مسی برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸، در حالی که برزیل و اروگوئه صعود خود را قطعی کرده اند، سایت گل این کارتون را منتشرکرد. حسین وفایی موفق شد صعود 12 پله ای را در اسنوکر تجربه کند و در جایگاه 64 جهان قرار بگیرد. تیم ملی فوتبال افغانستان در تازه ترین رده بندی تیم های ملی فوتبال جهان در ماه جولای، ۳ پله صعود کرد. تیم ملی ایران در رده بندی برترین تیم های ملی فوتبال دنیا در سایت فیفا با ۷ پله صعود نسبت به رده بندی قبلی در جایگاه بیست و سوم جهان قرار گرفته است. صعود 4 پله ای تیم ملی در جدید ترین رنکینگ فیفا
تیم ملی ایران در تازه ترین رده بندی تیم های ملی فوتبال جهان، چهار پله صعود کرد. سایت فیفا فهرست برترین تیم های ملی فوتبال دنیا را در بازه زمانی 14 آگوست تا 18 سپتامبر(23 مرداد تا 27 شهریور) منتشر کرد که در این فهرست تیم ملی ایران با 572 امتیاز و چهار پله صعود نسبت به ماه گذشته، در رده چهل و چهارم دنیا قرار دارد. در میان تیم های آسیایی هم شاگردان کارلوس کی روش با یک پله صعود جای ژاپن را در صدر ج رده بندی گرفتند.

10 تیم برتر رده بندی کلی فیفا به شرح زیر هستند:

1- آلمان (بدون تغییر جایگاه) 1765 امتیاز
2- آرژانتین (بدون تغییر جایگاه) 1631 امتیاز
3- کلمبیا ( یک پله صعود) 1488 امتیاز
4- هلند (یک پله سقوط) 1456 امتیاز
5-بلژیک ( بدون تغییر جایگاه) 1444 امتیاز
6- برزیل (یک پله صعود) 1291 امتیاز
7-اروگوئه (یک پله سقوط) 1243 امتیاز
8-اسپانیا (یک پله سقوط) 1228 امتیاز
9-فرانسه (یک پله صعود) 1202 امتیاز
10-سوئیس (یک پله سقوط) 1175

رده بندی پنج تیم برتر قاره آسیا نیز به شرح زیر است:

1- ایران (4 پله صعود ) 572 امتیاز (چهل و چهارم دنیا)
2- ژاپن (4 پله سقوط) 557 امتیاز (چهل و هشتم دنیا)
3- ازب تان (7 پله سقوط) 530 امتیاز (پنجاه و هشتم دنیا )
4- کره جنوبی (6 پله سقوط) 5012 امتیاز (شصت و سوم دنیا)
5- اردن (13 پله سقوط) 450 امتیاز (شصت و نهم دنیا) نیما عالمیان در رنکینگ جدید فدراسیون جهانی تنیس روی میز با هفت پله صعود در رده ۹۸ جهان قرار گرفت. آ ین رنکینگ باشگاه های جهان اعلام شد و تیم های ایرانی شاهد صعود خود در این ج بودند. رده بندی 10 تیم برتر جهان در ماه جولای 2014 به شرح زیر است:

1- آلمان با 1724 امتیاز (یک پله صعود)

2- آرژانتین با 1606 امتیاز (3 پله صعود)

3- هلند با 1496 امتیاز (12 پله صعود)

4- کلمبیا با 1492 امتیاز (4 پله صعود)

5- بلژیک با 1401 امتیاز (6 پله صعود)

6- اروگوئه با 1330 امتیاز (یک پله صعود)

7- برزیل با 1241 امتیاز (4 پله سقوط)

8- اسپانیا با 1229 امتیاز (7 پله سقوط)

9- سوئیس با 1216 امتیاز (3 پله سقوط)

10- فرانسه با 1202 امتیاز (7 پله صعود)

رده بندی پنج تیم برتر آسیا در آ ین رده بندی فیفا به شرح زیر است:

1- ژاپن با 604 امتیاز (یک پله صعود - چهل وپنجم جهان)

2- ایران با 563 امتیاز (6 پله سقوط - چهل ونهم جهان)

3- ازب تان با 523 امتیاز (7 پله صعود - پنجاه ودوم جهان)

4- کره جنوبی با 501 امتیاز (یک پله صعود - پنجاه وششم جهان)

5- اردن با 500 امتیاز (6 پله صعود - پنجاه وهفتم جهان)توضیحات بیشتر در ادامه مطلب در چهار دوره قبلی حضور ایران در جام های جهانی همواره نقش گ ن صعود پررنگ شده در حالی که کمتر ی به سازنده این گل های صعود اشاره داشته است.
حمید سوریان به صدر رنکینگ وزن 59 کیلوگرم کشتی فرنگی فیلا صعود کرد. فدراسیون جهانی کشتی رده بندی برترین فرنگی کاران جهان در پایان ماه جولای را اعلام کرد که حمید سوریان دارنده 6 طلای جهان و المپیک با قهرمانی در جام پیتلاسینیکی لهستان به صدر ج 59 کیلویی های جهان صعود کرد. البته سوریان در این جام قهرمان وزن 66 کیلوگرم شد.

همچنین سعید عب ی و حبیب الله اخلاقی به ترتیب در رده سوم وزن های 71 و 80 کیلوگرم قرار دارند.

رده بندی پایان ماه جولای فیلا به ترتیب زیر است:

59 کیلوگرم:

1- حمید سوریان (ایران)

2- ایوو آنگلوف (بلغارستان)

3- ال اندر ک ینوف (بلغارستان) گنبدکاووس - ایرنا - بازیکن گنبدی تیم ملی فوتبال ایران، صعود از مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه را اولویت نخست کادر فنی و بازیکنان تیم ملی دانست و گفت: همه برای تحقق این هدف تلاش می کنیم. ورزشگاه شماره ۲ المپیک روستوف به عنوان محل بازی های رسمی یاران آزمون پس از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تغییر نام خواهد یافت. پینگ پنگ بازان ایران در اولین رنکینگ جهانی سال ۲۰۱۸ صعود داشتند. در رده بندی جدید فیفا تیم ملی فوتبال ایران به سبب صعود به جام جهانی به رده بیست و سوم جهان صعود کرد. تیم ملی فوتسال کشورمان در جدیدترین رده بندی فیفا یک پله صعود کرد. در حالی که بارسا خود را برای تاریخ سازی در چمپیونزلیگ آماده می کند، یوفا معتقد است که آبی اناری ها هیچ شانسی برای ب نتیجه مورد نیاز مقابل پاری سن ژرمن نخواهند داشت. تیم های ایرانی در شرایط خاصی از گروه خود صعود می کنند، تنها پرسپولیس برای صعود حتمی نیازمند رسیدن به نتیجه لازم در بازی دیگر است، دیگر تیم های ایرانی می توانند با گرفتن نتیجه لازم جشن صعود به مرحله بعد را ب ا کنند.