صفحه شخصی عرفان ارمات

به نقل از خبرگزاریها در مورد صفحه شخصی عرفان ارمات : نام محصول : مقاله معارف - درباره عرفان مقدمه تعریف عرفان اصول عرفان اصول عملی زهد ذکر شب زنده داری چله نشینی خاموشی اصول نظری وحدت وجود تجلی اسماء الهی حضرات خمس اعیان ثابته عالم جبروت عالم ملکوت عالم ملک عالم انسان کا مل عشق مبانی عرفان در تفسیر عرفان و انسان عرفان و عقل منابع و مآخذ برای مقاله معارف - درباره عرفان کلیک نمایید حجت ال والمسلمین علی محمدی هوشیار، پژوهشگر و کارشناس مسائل فرق و ادیان در میزگردی با محوریت موضوع چرایی و چگونگی عرفان های کاذب، بیشترین مخاطبان عرفان نوظهور را قشر ن خانه دار معرفی کرد؛ به این دلیل که مشغله ای برای خود ایجاد کنند. معرفت - تصوف و عرفان معرفت - تصوف و عرفان - شعر و ادبیات - مطالب عرفانی - شرح حال و سخن عارفان و درویشان - اصفهان ... بیشتر... عرفان و تصوف عرفان و تصوف - عشق. ایمان. معرفت. ... قابل توجه مشتاقان مولانا. و. مثنوی پژوهان. نحن نقص علیک ... بیشتر... پژوهش آزاد در عرفان، تصوف ... شناخت اجمالی کلام فلسفه عرفان متن کتاب - شناخت اجمالی کلام فلسفه عرفان هنگ. معیارهای تشخیص عرفان ی از عرفان های نوظهور ویرایش متن: محمد ادیب نیا در ابتدا ذکر این نکته لازم و ضروری است که از این جریان های عرفانی در ادبیات دینی و جامعه شناسی دین، با نام های مختلفی همچون عرفان های کاذب در مقایسه با عرفان اصیل ی، جریان های عرفان نما، ادیان کاذب، های نوپدید معنوی، معنویت های جدید و عرفان های نوظهور یاد می شود .... اختصاصی از فایلکو مقاله درس فرهنگ وتمدن ی با موضوع عرفان وتصوف درقرن اول ودوم با و پر سرعت .
مقاله درس فرهنگ وتمدن ی با موضوع عرفان وتصوف درقرن اول ودوم
مقاله درس فرهنگ وتمدن ی با موضوع عرفان وتصوف درقرن اول ودوم یک مقاله حاضر وآماده برای درس فرهنگ وتمدن ی رشته های ی که بعنوان مرجع خوبی برای مطالعه در موضوع "عرفان وتصوف" برای مطالعه آزاد یا برای رشته های انسنی نیز مورد استفاده قرار گیرد. که در 13 صفحه  ودر قالب pdf  تنظیم شده است. (این مقاله نوشته خودم برای درس مربوطه است که با نمره بسیار بالا پذیرفته شد! :) )
با
مقاله درس فرهنگ وتمدن ی با موضوع عرفان وتصوف درقرن اول ودوم
یکی از مسائل مهم در به انحراف کشیده شدن عرفان حقیقی و ی، ترویج ناپسند و غیر شرعی عرفان و معنویت بود، که در قرون اولیه توسط عده‌ای از مسلمانان، با انجام عبادات غیرشرعی و زهد فردی و شخصی شکل گرفت، که در واقع شروع انحراف عرفان، از همین دوره بوده است. ادامه مطلب
نام محصول : تحقیق معارف - عرفان عملی در مقدمه عرفان عملی در تاریخچه تقسیم بندی عرفان عرفان نظری عرفان عملی هدف عارف شرایط سالک یا مرید شیخ یا مراد توحید عارف مقامات توبه ورع زهد درجات زهد مراتب زهد فقه صبر توکل رضا تسلیم حالات مراقبه قرب محبت خوف رجاء شوق مشاهده یقین اطمینان ذکر فهرست منابع برای تحقیق معارف - عرفان عملی در کلیک نمایید یکی از آسیب دیدگان عرفان حلقه می گوید: با انگیزه خداشناسی و عرفان وارد حلقه شدم اما به رسیدم، اعتقاد اصلی در عرفان حلقه این است که تمامی افراد جن زده هستند. اعترافات تکان دهنده آسیب دیدگان عرفان حلقه/ می خواستم به خدا برسم به رسیدم از نیمه دهه 1370 محفلی در تهران شکل گرفت که بعدها به نام «عرفان حلقه» شناخته شد. گرداننده این محفل فردی به نام محمدعلی طاهری بود که ادعا می‏ کرد سال‏ ها پیش الهاماتی را از روح القدس دریافت کرده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] باشگاه عثمانلی اسپور ترکیه از معرفی عرفان باز، به عنوان سرمربی جدیدش خبر داد. عرفان به خاطر دست ندادن با یکی از مدیرای تی که باهاش مشکل داشت، از محل کارش ا اج شد. عرفان به خاطر دست ندادن با یکی از مدیرای تی که باهاش مشکل داشت، از محل کارش ا اج شد. عرفان سیف که سابقا دارای تیمی در شهرستان بنام وحدت بود به ترکیب تیم یاران کورش بازگشت. همانطور که در مطلب قبلی مشاهده نمودید کورش قپانوری از بازگشت این بازیکن نابغه استقبال به عمل آورد. از خصوصیات عرفان سیف: 1-بازیکنی با ضریب هوشی بسیار بالا. 2-تکنیک خارق العاده که زبان زد خاص عام است. 4-شوت های خیلی قدرت مندودر عین حال بسیار فنی وبا د. عرفان و فلسفه اهل بیت(ع) گفت: مواضع من در عرفان کیهانی همانی است که در مصاحبه ها گفته و در مقالات تحلیل نموده ام. ۳ تن از فعالان عرفان حلقه که در ایجاد هجمه های ی و کمپین های به ظاهر بین المللی نقش داشتند، دستگیر شدند. عضو هیئت علمی تربیت دبیر شهید رجایی گفت: گزارش های فراوانی از ورود عارفان به سیاست وجود دارد و عرفان در تطورات متفاوتش کارکردهای اجتماعی و داشته است. عضو هیئت علمی تربیت دبیر شهید رجایی گفت: گزارش های فراوانی از ورود عارفان به عرصه سیاست وجود دارد و عرفان در تطورات متفاوتش کارکردهای اجتماعی و داشته است. ایرنا نوشت: نیروهای اطلاعات پاسداران انقلاب ی استان البرز، شش نفر از مسترهای عرفان حلقه در کرج را دستگیر د. مقایسه عرفان مولانا با عرفان سعدی وحافظ:
و چون موسی به وعده گاه آمد عرض کرد:
پروردگارا ! "خود را به من بنمای" تا تو را تماشا کنم .

معشوق فرمود: " هرگز مرا نخواهی دید"؛
لیکن به کوه نگاه کن پس اگر بر جای خود قرار گرفت به زودی مرا خواهی دید. پس پروردگارش آن را متلاشی ساخت و موسی مدهوش بر زمین افتاد...
* "أرنی": خودت را به من نشان . موضوع کتاب «بودیسم و صوفیسم»، تحلیل و بررسی شباهت های آیین بودا و عرفان اسانی و به عبارت دیگر، بررسی تواردها و تأثیرات آیین بودا بر عرفان ایرانی (تصوف اسانی) و تبیین شباهت ها و پیوندهای این دو مدرسه ی… رای محمد علی طاهری سرکرده ای از گروه موسوم به حلقه عرفان توسط دادگاه انقلاب صادر و به احدی از وکلای محکوم علیه ابلاغ شده است . "عرفان ساحری" یا سرخپوستی که در کشور ما با نام "کارلوس کاستاندا" گره خورده، ادعای عرفان و معناگرایی دارد. انسان های خداخواه انتظار دارند اگر مرامی ادعای عرفان دارد به خدا دعوت کند و مبنای کار خود را عقل و شه قرار دهد. باید دید آیا در عرفان ساحری، خدا مورد تأکید است؟ آیا عقل و شه مقدس شمرده می شود؟ عرفان حلقه با ادعای ایجاد آرامش روحی به عضوگیری از بین جوانان پرداخت و مشکلات روحی و اعتقادی فراوانی برای اعضایش ایجاد کرد. آهنگ جدید عرفان حسینی بارون     آهنگ جدید عرفان حسینی بارون آهنگ جدید عرفان حسینی بارون امشب آهنگی دیگر از صبا موزیک ، موزیک تازه ی عرفان حسینی بنام بارون با و کیفیت عالی ترانه سرا : پوریا متابعان / موزیک و تنظیم کننده : عرفان حسینی new song by : erfan hoseyni  baroon with text and s baroon آهنگ جدید عرفان حسینی بارون متن آهنگ بارون عرفان حسینی بذار تورو حس کنم نفسات دنیای منه
داشتن تو شده زندگیم دلم به عشقت روشنه
کی میتونه مثل تو اینجوری دیوونم کنه
لمس دستای تو کافیه تا منو مجنونم کنه
من و بارون و تو همه ی شهر تو دستمونه
همه میدونن عشق همیم دوتا عاشق دوتا دیوونه
نذار هیشکی بیاد بشینه تو دل تو به جام
من از این دنیا غیر خودت به خدا که هیچی نمیخوام
من هربار که تورو میبینم عاشقت میشم
تا باد پیش چشمام باش تا همیشه بمون پیشم
تو مثل خودمی عاشق و ساده و مغرور
تا وقتی که همو داریم غصه ها میشن از ما دور
من و بارون و تو همه ی شهر تو دستمونه
همه میدونن عشق همیم دوتا عاشق دوتا دیوونه
نذار هیشکی بیاد بشینه تو دل تو به جام
من از این دنیا غیر خودت به خدا که هیچی نمیخوام پس از ماه ها کار اطلاعاتی و با به دست آمدن سرنخ هایی از فعالیت گستردۀ گروه انحرافی معروف به «عرفان حلقه» دو سرشاخه و ۲۵عضو این گروه در مشهد دستگیر شدند. میلاد عرفان پور با انتشار سروده ای به کشتار بی رحمانه مسلمانان در میانمار واکنش نشان داد. از کتاب دو شاعر فرهیخته تربت جام سید عرفان قاسمی با نام های اشک ندامت و سفینه عرفان رو نمایی شد. در سفر یک روزه دریا دار سیاری از گنجینه عرفان ی والامقام ناوشکن جماران در میدان نیایش رونمایی شد. مجلس نمایندگان افغانستان محمد نذیر احمدزی را به سمت معاون دوم و عرفان الله عرفان را به معاون دبیری مجلس انتخاب کرد. مولانا و آغاز مثنوی؛ تفسیر مثنوی (بخش اول) بخشعلی قنبری هیات علمی آزاد واحد تهران مرکزی صحبت از عرفان ، صحبت از موضوعی ناشناخته نیست. به طورکلی عرفان، دارای دو بخش است؛ عرفان عملی و عرفان نظری. مباحث عرفان نظری، سنگین و طرح آن برای مخاطب عام، خسته کننده و ملال آور است؛ اما عرفان عملی، عینی، قابل فهم و کاربردی است. لذا بنا دارم نکاتی . اختصاصی از ژیکو تحقیق شناخت فضای معماری در شه فرهنگ ایرانی با و پر سرعت .
تحقیق شناخت فضای معماری در شه فرهنگ ایرانی در تحقیق حاضر سعی شده تا بررسی رویکرد های بنیان شناختی در عرفان مرتبط با فرهنگ ایرانی و روابط منشعب شده از ان در طراحی معماری چهارچوب های مهمی در روند شکلگیری معماری از دیرباز تا کنون تعریف گردد. از مهمترین عناوین مندرج در این تحقیق :مطالعات انسان شناسانه در چگونگی معماریاهمیت عرفان در مطالعات معماریشناخت انسان از دیدگاه عرفان و ارتباط ان با معماریجایگاه انسان در معماری و اصول عرفان تاثیر گزارچگونگی معماری از نظر عرفانچگونگی تصویر گیری معماریو ...این تحقیق در قالب فایل ورد و در 20 صفحه ارایه میگردد. 
با
تحقیق شناخت فضای معماری در شه فرهنگ ایرانی
سمنان- ایرنا- شماری از ان در میزگرد خبرگزاری استان سمنان اعلام د 14 داد هر سال، یادآور بزرگمردی از تبار عرفان، فقه، کلام، فلسفه و سیاستمداری است که تمام زندگی اش وقف تلاش… آهنگ جدید عرفان سلیمی تو که میدونی • سانگ     آهنگ جدید عرفان سلیمی تو که میدونی • سانگ آهنگ جدید عرفان سلیمی تو که میدونی موزیکی دیگر این لحظه از صبا موزیک از خواننده  عرفان سلیمی بنام تو که میدونی با متن و کیفیت عالی تنظیم کننده : پیام هوشمند / ترانه سرا : عرفان سلیمی / آهنگساز : سها new erfan salimi – toke midooni with text and 320& 128 toke midooni آهنگ جدید عرفان سلیمی تو که میدونی متن آهنگ تو که میدونی عرفان سلیمی ت ت تو که میدونی نباشی زندگی سخته برام بی تو زندم ولی با غصه و سرگردونیام
من به غیر از خود تو دیگه چیزی نمیخوام …
منو باور کن و دستامو بگیر کم نیارم توی این دنیای بی عاطفه تنها نذارم
بیا تا دیر نشده من دیگه جون ندارم …
بیا جونم واسه تو همه ی عاشقی و درد و جنونم واسه تو من میمونم واسه تو
من همونم واسه تو که شبا از غم و دلتنگی میخونم واسه تو بیا جونم واسه تو
تو واسه قلب ش تم مث مرهم میمونی تو همونی که همیشه توی قلبم میمونی
تو نباشی میمیرم تو که اینو میدونی …
نمیتونم بی تو یک لحظه نباشم تو خودم من تورو ندیدم اما به تو وابسته شدم
دیگه از دوری تو به خدا خسته شدم …
بیا جونم واسه تو همه ی عاشقی و درد و جنونم واسه تو من میمونم واسه تو
من همونم واسه تو که شبا از غم و دلتنگی میخونم واسه تو بیا جونم واسه تو عرفان سلیمی تو که میدونی منبع : آهنگ جدید عرفان سلیمی تو که میدونی تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ نویسنده: علی بابازاده اشتراک مطلب با دوستان : محمدعلی طاهری سرکرده عرفان حلقه، در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب ی تهران به ریاست قاضی احمدزاده، محاکمه و قرار شد در جلسه بعدی دادگاه، فایل صوتی اظهارات وی بررسی شود. معرفی همایش آزاد ی گناباد وموسسه فرهنگی هنری بهلول شگفتی روزگاربه مناسبت میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان ت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س) همایش برگزار میکند.
با توجه به اهمیت آموزه های ارزشمند حضرت علی بن موسی الرضا(ع) عالم آل محمد(ص) در موضوع عرفان ی و تآثیر آن در حیات فردی و اجتماعی، آزاد ی باهمکاری مراکز معتبر علمی وادارات شهرستان گنابادهمایش ملی عرفان ی در آموزه های ی را در قالب برنامه های دوازدهمین جشواره بین المللی رضا علیه السلام برگزار می نماید.
محورهای همایش عرفان نظری در آموزه های رضوی عرفان عملی در آموزه های رضوی اسرار عبادت در آموزه های رضا(ع) تآثی ذیری دو مکتب بغداد و اسان از آموزه های رضوی اصول و مبانی عرفان ی در آموزه های رضوی ولایت و مهدویت در عرفان ی با تاکید بر آموزه های رضوی جایگاه رضا(ع) از دیدگاه عالمان و عارفان ی نقش رضا(ع) در انتشار و اعتلای شه های اصیل عرفانی در اسان تاثی ذیری دو مکتب بغداد و اسان از آموزه های رضوی ارتباط متقابل رضا (ع) با عرفای هم عهد فضایل و مناقب رضوی در آثار عرفای ی عرفان در حدیث سلسه الذهب ارتباط عرفان و زیارت عرفان در روایات عرفان در ادعیه (مناجات شعبانیه و آموزه های رضوی) و سایر موضوعات مرتبط با محورهای همایش عرفان بوز نیز در کنفرانس پایان بازی نیز از عملکرد خوب شاگردانش تشکر کرد و در قسمتی از صحبت هایش به عملکرد پیام صادقیان پرداخت و گفت :او یکی از بازیکنان با استعدادی که در تیمم حضور دارد و در بازی های بعد نیز از او استفاده خواهم کرد. رئیس سازمان نظام روانشناسی معتقد است عرفان های کاذب در سایه کم توجهی نهادهای مسئول از جمله روانشناسان و نهاد ت رشد کرده اند و تنها راه موثر مقابله با آنها آگاهی رسانی به جامعه است. در بخشی از مطلب عرفان پور امده است: دوستانم آقایان مطیعی، سیار و یزدانی، شب گذشته توفیق مشابهی یافته بودند و معظم انقلاب مطالب محبت آمیز فراوانی فرموده بودند که به گوش بنده هم رسیده بود رئیس علوم و معارف قرآن گفت: یکی دیگر از مشترکات عرفان های نوظهور از جمله حلقه این است که همگی طرفدار تناسخ به معنی رجوع مکرر به دنیا هستند که چنین اعتقادی در دین ، کفر محسوب می شود. حجت ال و المسلمین احمد عابدی، درس خارج حوزه علمیه و رئیس علوم و معارف قرآن کریم در سلسله جلسات سخنرانی به نقد و بررسی عرفان های نوظهور پرداخته است که بخش هفتم آن در ادامه می آید: * جمله ای از نیچه که در عرفان های نوظهور خوانده می شود قبلاً عرض کردیم، در عرفان های نوظهور که الان باب شده، یک مشترکاتی وجود دارد که به تعدادی از آن ها پرداختیم، یکی دیگر از مشترکات همه عرفان های نوظهور این است که خداوند را همیشه به صورت درونی معرفی می کنند، نه بیرونی و خدا را همیشه به صورت تجربه درونی معرفی می کنند نه تجربه بیرونی. یعنی دقیقاً کاری که در یت انجام شد، در یت تقریباً از زمان رنسانس به بعد در پروتستان گفته شد که دین همیشه یک امر شخصی است و یک امر درونی است و کاری به بیرون ندارد، دل آدم باید پاک باشد و رفتار بیرونی آدم ربطی به دین ندارد، تفکراتی که در یت پدید آوردند، در عرفان های نوظهور نیز همین کار را می کنند یعنی می خواهند بگویند که فقط دل باید نوعی ارتباط با خدا داشته باشد، اما جدای از دل انسان، دیگر خدا معنایی ندارد. تقریباً این 10 تا 15 عرفانی که درست شده است، همگی این عبارت نیچه را تکرار می کنند «مرگ خدایان» (نعوذ بالله) مقصود نیچه مرگ خدا هم در بیرون است و هم در درون، ولی اینها (عرفان های نوظهور) می خواهند بگویند که مرگ خدا در بیرون ولی در درون، دل آدم می تواند با خدا رابطه داشته باشد، ولی بیرون معنایی ندارد و این مسئله را ترویج می کنند که از نظر بیرون از قلب انسان خدا قابل اثبات نیست، فقط همان تجربه های دینی است که امری شخصی است. هدف این کار چند چیز است: کارگاه تخصصی منجی در ادیان که در مورخه 95/9/23 در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم انسانی توسط گروه انجمن علمی ادیان و عرفان برگزار گردید با استقبال گسترده دانشجویان رشته ادیان و عرفان و عرفان ی و سایر رشته ها همراه شد. در این کارگاه خانم میرزایی دانشجوی کارشناسی ارشد عرفان ی به بررسی موعود و منجی در دین و سایر ادیان بویژه ادیان توحیدی پرداخته و به بیان موضوعاتی از قبیل علائم ظهور منجی در و بیان مشترکات اعتقاد به منجی در ادیان توحیدی و دیگر موضوعات مربوطه پرداختند. غلامعلی حداد عادل گفت: مولانا در عالم عرفان کار حماسی کرده است و از نظر اندازه و زحمت قابل مقایسه با فردوسی در عالم حماسه است. حیرتی گشتم به کار خویشتن گریه نوش و شرمسار خویشتن باز می گردم ببینم عشق چیست شیعه تر شوریده تر در عشق کیست چون که مکارانِ دکان آمدند با متاع فقه و عرفان آمدند پس نباید دست بر دستی نهم گرگدای حیدرم ،مِهر و مَهم سائلم بر درگه باب قی حضرت حیدر شه برج هدا چون توسل بر جنابش داشتم بذر رحمت در دل خود کاشتم ناگهان از مبهمستان نگاه زهره ی زهر. مسابقه رو کم کنی (فوتبالدستی) مدیر دوبلاژ : روحی / مترجم : سعید بازرجانی / ترانه سُرا : عرفان هنربخش / صداپرداز : رضا سلطانی / تدوین نماهنگ : علی نکویی / خوانندگان ترانه : عرفان هنربخش - ناصر محمدی - علی نکویی - مینا مومنی / صداپیشگان : / بهزاد الماسی / روحی / امین قاضی / ناصر محمدی / محمدرضا صولتی / عرفان هنربخش / علیرضا طاهری و... / دوبله شده در گ. مورخ93/3/31، اولین نشست تخصصی کانون ی فلسفه و عرفان در آزاد ی واحد شهر با حضور غرویان، اسفندیار، و کارشناسان و پژوهشگران عرصه فلسفه و عرفان برگزار گردید که به تبیین اه ، ضرورت و را ارهای کانون پرداختند. گنبد کاووس با بیان اینکه انسان کامل، محور عرفان ابن عربی است، گفت: تصوف در میان اهل سنت محمل اظهار ارادت به اهل بیت و محمل عرفان است و باید از این ظرفیت استفاده کنیم. یک صفحه شخصی و رسمی در اینستاگرام با نشانی instagram. com/rahmanifazli است و سایر موارد و صفحات در فضای مجازی جعلی بوده و قابل پیگرد قضایی می باشد. رساله ی را با عنوان"«حس» در عرفان ابن عربی" به پایان رساندم. امید به خدا در پاییز دفاع می کنم. به زودی برخی بخش های آن را خدمت دوستان گزارش می کنم. تقریباً پایان نامه را بدون کمک از هیچ منبع دست دومی نوشتم، زیرا منبع دست دوم مناسبی برای نوشتن رساله از دوران ابن عربی تا زمان حاضر وجود نداشت. غلبه نگاه افلاطون گرایی بر فلسفه به شدت نگرش ا.

استدیو بردیس 6 سال سفر های عکاسی نجومی عکاس آسمان شب و مدیر استدیو بردیس در چند ثانیه این تصاویر در سراسر ایران گرفته شده است 6 سال تایم لپس های عرفا
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p کیفیت کیفیت 1080p لاک اسکرین یا صفحه ی قفل در ویندوز ۸ یا ۱۰ فقط یک تصویر یا اسلایدشوی پس زمینه نیست. این تصویر می تواند نوتیفیکیشن و اطلاعات مشروحی را از اپلیکیشن های مختلف نشان دهد. به علاوه از این صفحه می توانید به طور مستقیم به کورتانا دسترسی داشته باشید. اما هنوز کارهای زیادی وجود دارد که برای شخصی سازی […] untitled1 11 آیت الله العظمی وحید اسانی و نقد فلسفه و عرفان اگر میشناختیم ششم علیه السلام کیست دنبال این و آن نمیرفتیم، قی کرده های فلاسفه یونان را نشخوار نمیکردیم ، زباله های عرفان ا لوفان را هضم نمیکردیم ، خواه نا خواه وام م و بیچاره شدیم و از این اقیانوس معرفت محروم شدیم . عرفان پیش من است ، همه ی مولوی را میخواهید پیش من است ، هرجا را میخواهید برایت میگویم ، فلسفه را بخواهید از اول اسفار تا آ از هرجا بگی ، از اول مفهوم وجود تا آ مباحث طبیعیات برایت میگویم ، اما همه اش کشک است . هرچه هست در قرآن و روایات است . untitled1 11 آیت الله العظمی وحید اسانی و نقد فلسفه و عرفان اگر میشناختیم ششم علیه السلام کیست دنبال این و آن نمیرفتیم، قی کرده های فلاسفه یونان را نشخوار نمیکردیم ، زباله های عرفان ا لوفان را هضم نمیکردیم ، خواه نا خواه وام م و بیچاره شدیم و از این اقیانوس معرفت محروم شدیم . عرفان پیش من است ، همه ی مولوی را میخواهید پیش من است ، هرجا را میخواهید برایت میگویم ، فلسفه را بخواهید از اول اسفار تا آ از هرجا بگی ، از اول مفهوم وجود تا آ مباحث طبیعیات برایت میگویم ، اما همه اش کشک است . هرچه هست در قرآن و روایات است .