صلوات

به نقل از خبرگزاریها در مورد صلوات : *صلوات باعث تقرب به خدا و رسول خدا می شود . *صلوات موجب شفاعت است . *با صلوات حاجات برآورده می شود . *صلوات باعث آمرزش گناهان می شود . *صلوات موجب روشنایی قبر و قیامت است . *صلوات نور صراط است . *صلوات باعث نجات از آتش جهنم و داخل شدن در بهشت است .

*صلوات سپری در مقابل آتش جهنم است.

*صلوات زینت است.

*صلوات:گناهان را از بین . *صلوات باعث تقرب به خدا و رسول خدا می شود . *صلوات موجب شفاعت است . *با صلوات حاجات برآورده می شود . *صلوات باعث آمرزش گناهان می شود . *صلوات موجب روشنایی قبر و قیامت است . *صلوات نور صراط است . *صلوات باعث نجات از آتش جهنم و داخل شدن در بهشت است .

*صلوات سپری در مقابل آتش جهنم است.

*صلوات زینت است.

*صلوات:گناهان را از بین . إِنَّ اللهَ وَ مَلائِکَتَهُ یُصَلُّونَ عَلَى النَّبِیِّ یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا صَلُّوا عَلَیْهِ وَ سَلِّمُوا تَسْلیما صلوات: تنها دعایی هست که حتما مستجاب می شود. صلوات : بهترین هدیه از طرف خداوند برای انسان است. صلوات : تحفه ای از بهشت است. صلوات : روح را جلا می دهد. صلوات : عطری است که دهان انسان را خوشبو می کند. صلوات : نوری د. چه قدر از عمر مى گذرد و حرف هاى بیهوده از زبان ما خارج مى شود که دل انسان را سیاه مى کند، صلوات فرستادن بهتر از سکوت و خیال بافى هاى بیهود و سخنان بى ارزش است . پس اگر زبان مشغول صلوات باشد هم به عمر خود ارزش داده ایم و هم روح خود را جلا و فضاى محیط خود را نورانى کرده ایم . بیاییم دنیا و عالم برزخ و قیامت خود را با صلوات بیمه کنیم . و با این. صلوات بر محمد و آل محمد یکی از برترین ذکر هایی است که در موردش بسیار زیاد تاکید شده، آیت اله بهجت فرمودن :(گشتیم و گشتیم هیچ ذکری برتر از صلوات نیافتیم) .بهتر است بعد از صلوات بگوییم:( وعجل فرجهم ولعن اعدائهم اجمعین) . چون کار ما هم یک کار فرهنگی و ارزشی است، از آمارگیر سایت استفاده نمیکنیم و از بازدید کننده های مومن و گرامی تقاضا داریم با هر بار ورود در قسمت پایین صفحه یک صلوات نثار کنند. ماس دعا صلوات نشانه محبت به حبیب خداست . صلوات باعث تقرب به خدا و رسول خدا می شود . صلوات موجب شفاعت است . با صلوات حاجات برآورده می شود . صلوات باعث آمرزش گناهان می شود . صلوات موجب عافیت و شفای امراض می شود . صلوات حافظه را تقویت می کند . صلوات موجب توانگری است . صلوات موجب روشنایی قبر و قیامت است . صلوات باعث تشریف فرمایی به موقع مرگ است . صلوات نور صراط است . صلوات باعث نجات از آتش جهنم و داخل شدن در بهشت است ادامه مطلب را کلیک کنید..... بر یاس نبی به روی زهرا صلــوات بر شــــیفتگان کوی زهرا صلــوات جانها به فدای پارۀ جسم رســول بر عطر بهشت و بوی زهرا صلوات بر احمد وخلق مهربانش صلوات برحیدرو صبر بیکرانش صلوات ازفاطمه ,مجتبی ومظلوم حسین تا حضرت صاحب ا مانش صلوات " ختم صلوات "

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات
باطلاع میرساند درماه مبارک رمضان
 افراد ذیل با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد
تعدادی صلوات را تقبل نموده اند
که (تاپایان ماه رمضان)ان شا اله
 باتمام برسانند

در صورت تمایل به اضاف شدن به لیست
از طریق پیام، پیامک و تماس پیگیر باشید

لذا توصیه میشود به . آیات و روایات بسیاری در خصوص فواید و اثرات صلوات و وجوب آن شنیدیدم و گه گاهی هم متوسل به آن می شویم ولی در واقع حقیقت صلوات آن چیزی است که غدیر حامل آن است بارها شده در اذان می شنویم می گویند اشهد ان محمد رسول الله و .... صلوات اشهد ان علی ولی الله و .... سکوت این در جایی که ت مولا را نمی خواهند و ندارند تعجب نیست این در جایی که می خواهند و .
مقدمه
یکی از سنت های اصیل و ارزشمند الهی صلوات، بر و ال اوست.صلوات بهترین ذکر برای بر اوردن حاجات،درمان امراض و رفع گرفتاری هاست.مسلمانان هر روز،حداقل 9 مرتبه در های یومیه ان را بر زبان جاری میکنند.بیایید با ذکر صلوات،خود را بیمه نماییم و ذکر صلوات را نصب العین خود قرار دهیم تا دعاهایمان م ستجاب شود. حضرت علی (علیه السلام) میفر. روزی عده ای از اصحاب ع خدمت آمدند و عرض د که آقا یابن رسول الله چگونه صلوات بفرستیم بر محمد آل محمد ص-حضرت فرمودند- باین نحو صلوات بفرستید: اللهم اجعل صلواتک و صلوات ملائکتک و رسلک و انبیائک و کتبک و جمیع خلقک و ارضک و سمائک علی محمد و آل محمد اصحاب عرض د آقا ی که با این کیفیت صلوات بفرستد خداوند چه صو به او عنایت می فرماید؟ حضرت صادق ف. چند حدیث از اکرم (ص) درباره صلوات۱-رسول خدا (ص) فرمودند: صلوات فرستادن شما بر من باعث روا شدن حاجت های شماست و خدا را از شما راضی می گرداند و اعمال شما را پاک و پاکیزه می کند.۲-هرگاه چیزی از یاد انسان برود و آدمی آنرا فراموش کند، صلوات موجب می شود آنرا به خاطر آورد.۳-رسول خدا (ص) فرمودند: هر بعد از ظهر صدبار صلوات بفرستد خداوند سه پاداش به. زرنگ باش
بعد از هر ، دعا کن برای فرزندان آمده و نیامده ات... برای نسل های بعد حتی
دعا کن خدا فرزندانت را سالم، صالح، خوش قدم، خوش روزی و عاقبت بخیر قرار دهد.*

* از توصیه های آقا مجتبای تهرانی برای بعد از های واجب: صلوات+ استغفار+ صلوات+ دعای بالا+ صلوات
+ این روزها خانوادگی محتاجیم به دعا. دعایمان کنید لطفا
+ المستغاث بک یا صاح. برای خودم یه طرحی درست که برا خودم خوب بوده اگه خوشتون اومد شما هم تعداد صلوات رو بنویسید هرروز برای اعم ون غیبت 100صلوات دروغ کوچیک و بزرگ 30 صلوات تهمت 20 صلوات دلش تن و تکبر 50 صلوات رابطه با نامحرم و فکر به رابطه 70 صلوات بی حج و نگاه به دختران به قصد لذت 70 تند حرف زدن و بی احترامی به مادر و پدر 100 اول وقت نخوندن 10 از عادی ترینش تا بدترین 4.

یک صلوات تبدیل به چنان نوری در عالم برزخ برای مردگان می شود که آنها را از گرفتاریهای آن عالم نجات میدهد. تا می توانید برای اموات خود صلوات بفرستید که چشم انتظارند.
علامه طباطبایی

یکی از سنت های اصیل و ارزشمند صلوات بر اکرم (ص) است . بر اساس یکی از اسناد ساواک،ذکر صلوات پس از برده شدن نام دستکم از سال 1348 رایج بوده است. در کتاب عیون المجالس - که آن نیز از کتب عامه است - روایت است که : ((وقتى یکى از بندگان بر رسول خدا - (صلى الله علیه و آله و سلم ) - صلوات فرستد، منادى از عالم غیب ندا کند که حق تعالى ، بر این بنده ده بار صلوات فرستد؛ چون این ندا به اهل آسمان اول رسد، هزار بار بر او صلوات فرستند؛ و چون به نان آسمان دوم رسد، هزار بار بر آن افزایند؛ و هم چنین تا آ. صادق (ع) نقل می نماید که روزی رسول خدا (ص) از المومنین (ع) پرسیدند : آیا نمی خواهی مژده ای به تو بدهم ؟ آن حضرت جواب دادند : چراپدر و مادرم فدای تو که همانا همیشهمژده دهنده به همه خیرها هستی . فرمودند : چند لحظه پیش جبرییل چیز عجیبی به من گفت . المومنین ع پرسید : چه گفت ای رسول خدا ! (ص) جواب داد : جبرییل به من گفتاگ. به ﺳﻼﻣﺘﯽ ﻟﺐ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﺪﺕ ﻫﺎﺳﺖ واقعی ﻧﻤﯽ خندیدند به سلامتی سازندگی حاج عدل هاشمی صلوات به سلامتی اون حس هایی که نمیشه به اشتراک گذاشت مگر با خدا به سلامتی سازندگی حاج عدل هاشمی صلوات به سلامتی هر کی درد داره و هر چی درد داره !. به سلامتی سازندگی حاج عدل هاشمی صلوات و بیشتر به سلامتیه اونایی که دردشون دوا نداره ، غم و غصشون ش. سیره معصومین در فرستادن صلوات چگونگى صلوات فرستادن ، شرط استجابت دعاى امت ، سیره سجاد (علیه السلام ) ، صلوات هم وزن عرش ، صلوات شفاعت کننده ، شاد رسول خدا (صلى الله علیه و آله و سلم ) ، وقت صلوات رضا (علیه السلام ) ، مناظره هشتم ، عبادت رضا (علیه السلام ) در سفر ، صلوات و دعاى جواد (علیه السلام ) ، دعاى قبل از طلوع خورشید و . . . . . در ادامه مط. هر بر من، هر روز و هر شب صلوات فرستد، شفاعتم بر او واجب می شود؛ اگر چه گناهانش از گناهان بزرگ باشد... نزدیک ترین افراد به (ص) در قیامت
رسول خدا (ص) فرمودند: نزدیک ترین شخص به من در فردای قیامت ی است که صلوات بیش تری بر من فرستاده باشد
محاسبه ثواب صلوات
رسول خدا(ص) فرمودند: در معراج، ملکی را دیدم که هزار هزار دست دارد (یعنی یک میلی. سوال:علت این که هم اکنون وقتی در مجالس مختلف نام زمان(عج) و حضرت (ره) و عزیزمان برده می شود و همچنین نام حضرت رسول(ص) برده می شود همه صلوات می فرستیم ولی برای ائمه دیگر(ع) وقتی نام آنها برده می شود صلوات فرستاده نمی شود چرا؟ ---------------------------- صلوات فرستادن هنگام ذکر شدن نام اکرم(ص) مستحب است فرستادن صلوات به صورت مطلق هم در هر جا که باشد مس.


«کار آسان و کوچک بعد از ملاحظه ی واجبات و محرّمات ، صلوات فرستادن است. صلوات ، محبت آور است و محبّت انسان را بالا می کشد.»

˝آیٺ اللّہ بهجت رحمة الله علیه˝

هر بار چیزی گم میکنم...
مادرم میگوید...
چند صلوات هدیه کن به محضر حضرت نرجس خاتون سلام الله علیها، انشاالله پیدا می شود...
.
.
.
.
.
خانوم جان...
آقایم را... پسرتان را...
گم کرده ام...
چندتا صلوات بفرستم...تا پیدایشان کنم؟؟؟
بهر ظهور حضرتش
هدیه به مادرشان، صلوات... ختم 14هزار صلوات هدیه به زمان .... هر هر چند تا صلوات که تونست بفرسته رو از طریق کامنت اطلاع بده تا ثبت کنم ...!!! اللهم عجل لولیک الفرج +به امید حاجت روایی همه ی دوستان +دوستان زمان عجیب حاجت میده به لطف خدا .... من که بهشون مدیونم !!!نه که فکر کنید دارم اغراق میکنم نه اصلا همش حقیقته ...شما هم امتحان کنید !!! این ختم ها زمان خاصی نداره .... که بگم . صلوات سامی یوسف!

جز دل پرآشوب مامان کی میخواد بشنوه...بیخیال دختر،اونقدام معتقد نیستی!


+حالا ی صلوات بفرست! روایتی خواندنی از برکات فرستادن صلوات را مشاهده می کنید. تا فرصتی پیش آمد، صلوات بفرست. ارزشش قیامت معلوم می شود.
از اعمالی که کفه ترازوی اعمال را سنگین می کند، صلوات است.
+ ماس دعا در شب و روزهای باقیمانده ماه مبارک... +الحمدلله علی کل ن کانت او هی کائنه
بر راضیه بر مرضیه ، کوثر صلوات
بر فاطمه ، صدّیقه ی اطهر صلوات
بر قلّه ی توحیدی زهرا به بقیع
بر سیّده و همسر حیدر صلوات
تعظیم نموده اش پیمبر به جهان
بر عالمه بر مهر منِور صلوات
بر سیّده ی ن عالم بفرست
بر افضل از مریم وهاجر صلوات
بر مُمتحنه ز ذات خلّاق کبیر
بر نوریه از خالق اکبر صلوات
بر حضرت صدیقه فرست از ته دل
بر طاهره و قلب مطهّر صلوات
بر باعث اکمال علی در عالم
بر کامله بر زهره ی ازهر صلوات
سرتاسر عالم شده پُر از سادات
بر مظهر هل أتَی و کوثر صلوات
بر فاضله ی امّت پیغمبر حق
بر شافعه ی شیعه به م صلوات
بر نور خدا، آیه ی تطهیر جلی
بر فاطمه بر جلوه ی داور صلوات
بر قامت محبوبه ی داور بفرست
بر اُمِّ های پیمبر صلوات
بر مظهر حُسن لَم یَزَل بهر نبی
گردیده جلی به ذات دختر صلوات
بر بضعه ی سیّدالبشر قبله ی عشق
در هجر پدر به دیده ی تَر صلوات
بر کعبه ی مقصود علی در دوجهان
بر کفو علی به روز م صلوات
بر طلعت نورانی دلدار علی
بر مادر شاهنشه بی سر صلوات
بر ناله و بر دعای زهرا به سحر
بشنیده چو مجتبی ز مادر صلوات
بر کوکب تابنده ی عصمت به جهان
روشن چو کند مغرب و خاور صلوات
بر عطر خوش یاس کبودِ نبوی
پیچد چو به عرش و فرش ی ر صلوات
بر پیکر آزرده ی زهرای بتول
از ضربت آن غلافِ خنجر صلوات
بر پهلوی بش ته ی آن ساقی نور
از شعله ی نار و میخ آن در صلوات
بر مرقد مفقوده ی آن ف حُجَج
بر پیکر مضروبه ی مضطر صلوات
محبوبه ی نازنین رب ، دخت رسول
بر مادر سادات مکرّر صلوات
بر حجّت و دُر دانه ی هستی ز ازل
تا روز ابد تا دم آ صلوات
شیخ ابوالحسن مرندی از شیخ حر عاملی(صاحب وسائل الشیعه) نقل نموده: المومنین علیه السلام در حال طواف کعبه بود مردی خانه کعبه را گرفته و صلوات بر محمد و آل محمد می فرستاد حضرت بر او سلام نمود دفعه دوم حضرت او را دیدند ولی سلام ن د آن مرد عرض کرد یا المومنین چرا این بار به من سلام ننمودید؟ حضرت فرمود: نخواستم تو را از ذکر لعن که این بار م. ماه شعبان که از با فضیلت ترین روزهای سال به حساب می آیند، اعمال ویژه خود را دارند و از این میان سفارش بسیاری به صلوات خاصه این ماه شده است. صلوات ویژه ایام ماه شعبان" alt="صلوات ویژه ایام ماه شعبان" style="border: medium none; margin: 10px;" cl ="img-responsive2" height="210" align="left" width="300" /> در تشریح اعمال ماه شعبان که به عنوان ماه اکرم (ص) شناخته شده، به صلوات ویژه این ماه با فضیلت می رسیم که ائمه اطهار نیز تاکید زیادی به توجه به آن داشته اند.


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] 1. اکرم (ص) فرمودند:هر صلواتی بفرستد حق تعالی ثواب هفتاد شهید را به او میدهد و او را از گناهان بیرون میاورد مانند روزی که از مادر متولد شده است.

2. وقتی چیزی را فراموش کردید بر من صلوات بفرستید که موجب یاد آمدن آن چیز خواهد شد.

3. ی که به اکرم (ص)در هنگام نوشتن صلوات بفرستد(صلوات مکتوب)مادامی که نام حضرت درآن نوشته به چشم می خ. یکی از سنت های اصیل و ارزشمند♥الله♥
صلوات بر♥ (ص)♥وآل او است .
صلوات بهترین ذکر برای برآوردن حاجات ،
درمان امراض و رفع گرفتاری ها ست .
مسلمانان هر روز،حداقل 9 مرتبه در های یومیه
آن را بر زبان جاری می کنند.
بیایید با ذکر صلوات،خود را بیمه نماییم
و ذکر صلوات را نصب العین خود قرار دهیم
تادعاهایمان مستجاب شود .
♡ღحضرت علی (ع) ♡ღفرمود :
دعایی مستجاب است که در اول و آ آن،
بر محمد و آل او (ص) صلوات فرستاده شود
˙·٠•●پند های صلواتی
صلوات، بهترین هدیه از طرف خداوند برای انسان است .
صلوات، تحفه ای از بهشت است .
صلوات، روح را جلا می دهد .
صلوات، عطری است که دهان انسان را خوشبو می کند .
صلوات، نوری در بهشت است .
صلوات، نور پل صراط است .
صلوات، شفیع انسان است .
صلوات، ذکر الهی است .
صلوات، موجب کمال دعا و استجابت آن می شود .
صلوات، موجب کمال می شود .
صلوات، موجب تقرب انسان است .
صلوات، رمز دیدن در خواب است .
صلوات، سپری در مقابل آتش جهنم است .
صلوات، انیس انسان در عالم برزخ و قیامت است .
صلوات، جواز عبور انسان به بهشت است .
صلوات، انسان را در سه عالم بیمه می کند .
صلوات، از جانب خداوند رحمت است
وازسوی فرشتگان پاک گناهان
وازطرف مردم دعا است .
صلوات، برترین عمل در روز قیامت است .
صلوات، سنگین ترین چیزی است که در قیامت بر میزان عرضه می شود .
صلوات، محبوب ترین عمل است .
صلوات، آتش جهنم را خاموش می کند .
صلوات، زینت است .
صلوات، گناهان را از بین می برد .
صلوات، فقر و نفاق را از بین می برد .
صلوات، بهترین داروی معنوی است .
چه خوب است که انسان همیشه اهل صلوات، باشد .
چرا که نیز دائم الصلوات ، بوده است.
چه خوب است که همیشه زبان انسان مشغول ذکر صلوات، باشد صلوات خاصه رضا (ع) را با صدای حسین حقیقی در تابناک می شنوید از سجاد (ع) صلواتی وارد شده است که در هر روز ماه مبارک شعبان ، در وقت زوال باید خواند . این صلوات در مصباح المتهجد و کتاب های دیگر آمده است .
در آسمان ، دریایی است که آن را دریای برکات گویند و بر لب آن دریا درختی است که آن را درخت تحیّات نامند . بر آن درخت آشیانة مرغی است به نام مرغ صلوات و وقتی مؤمنی در ماه شعبان برسیّد پیغمبران (ص) صلو. (به بهانه آغاز ماه شعبان) فضیلت صلوات در حدیثی از صادق علیه السلام نقل شده است که: اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند: شعبان ،ماه من است . در این ماه بر من ، بسیار صلوات بفرستید [زادالمعاد،صفحه49] داستانک: حجت ال محقق (داماد آیت الله گلپایگانی) می فرمود: مرحوم ملاعلی همدانی رحمت الله حکایت نموده اند : روزی پیر مردی جهت حساب خمس و زکات ، پیش. معنا و مفهوم صلوات برای این که مراد از صلوات دانسته شود، می بایست به معنای لغوی و اصطلاحی آن پرداخت؛ چرا در قرآن از صلوات خدا، فرشتگان، و مومنان، سخن به میان آمده است و به نظر می رسد که تفاوت های معنایی دست کم میان صلوات خداوند با دیگران وجود دارد. ** ختم هفتگی صلوات** با سلام و قبولی طاعات و عبادات به یاری خدا هرهفته با کمک شما عزیزان ختم صلوات هفتگی برگزار کنیم تا همه باهم در این کار خووب شریک باشیم و انشالله همگی توفیق ی م از منتظران واقعی مولایمان حضرت مهدی(عج)باشیم... و به امید قبولی دعاهامون به درگاه باری تعالی نیت اصلی و نورانی : سلامتی و فرج مولایمان صاحب ا مان (عج) همچنین : . صلوات خاصه المومنین علی (ع) به مناسبت ولادت با سعادت. برای سلامتی خودش وشادی روح مادرش حاج بی بی صلوات برای سلامتی خودش وپدرمادر روشن دلش صلوات 16 (6) برای سلامتی خودش وشادی روح پدرومادرش صلوات برای سلامتی خودش وشادی روح پدرش صلوات برای سلامتی خودش وشادی روح مادرش صلوات برای سلامتی این خواهر برادر هم صلوات روزى پیغمبر خدا صلى الله علیه و آله با المؤمنین فرمود: یا على ! مى خواهى تو را به چیزى مژده بدهم ؟ على علیه السلام عرض : بلى ، پدر و مادرم به قربانت ! تو همیشه مژده دهنده هر چیزى بودى . فرمود: جبرئیل ، نزد من آمد و از امر عجیبى مرا خبر داد. على علیه السلام پرسید: امر عجیب چه بود؟ فرمود: جبرئیل خبر داد که هر از دوستان من ، بر من تواءم با خاندا. صلوات شمار با بسکام و atmega8 سلام دوستان این صلوات شمار رو خیلی جا ها دیدید و من تصمیم گرفتم که برنامه اش رو به زبان بسکام بنویسم و در اینجا قرار بدم که دقیقا مانند این نوع صلوات شمار ساخته شده است
چون در این صلوات شمار از تایمر استفاده کردیم پس باید کریستال 32.768 را به آی سی مطابق شکل وصل کنید
فیوز بیت ها را هم درست تنظیم کنید در صورتی که 5 دقیقه از صلوات شمار استفاده نکنید صلوات شمار خاموش می شود و تعداد صلوات ها ذخیره می شود و بعد از فشار داد کلید incr صلوات شمار به ح عادی بر می گردد
موفق باشید برای ب اطلاعات بیشتر با ایمیل [email protected] تماس بگیرید. ماه شعبان که از با فضیلت ترین روزهای سال به حساب می آیند، اعمال ویژه خود را دارند و از این میان سفارش بسیاری به صلوات خاصه این ماه شده است. طرح 300 صلوات روزانه تا ماه مبارک رمضان
افسران - طرح 300 <font style=صلوات روزانه تا ماه مبارک رمضان">طرح 300 صلوات روزانه تا ماه مبارک رمضان ادامه مطلب سلام رضای من .ممنونم آقا میخوام بنویسم تاهمه بدونن روسیاهی چون من هم تو قلب تو جا داره .
هرروز صبح تو ادارمون دعای عهد میذارن امروز بعد دعای عهد صدای صلوات خاصه پخش شد همون صلوات خاصه معروف حاج آقا رضا انصاریان.
همه اونایی که عاشقن هراتفاقی براشون میفته به معشوقشون ربط میدن.منم تا صدای صلوات خاصه بلند شد دلم لرزید گفتم ای بقربو. ثواب صلوات رسول خدا (ص) فرمود : وقتی به معراج رفتم دیدم ملکی را که هزار هزار دست دارد و هردستی هزار هزار انگشت دارد وهر انگشتی هزار هزار بند دارد. آن ملک گفت : من حساب دانه های قطرات باران را می دانم که چند تا در صحرا وچند دانه در دریا می بارد ، وعرض کرد: تعداد قطرات باران را از ابتدای خلقت تا حال را می دانم آن وقت عرض کرد حس هست که من از م. دعایی کوتاه با فضیلتی بی شمار در مورد ذکر شریف صلوات، مطالب فراوان است؛ از جمله آنچه شیخ صدوق در علل الشرایع می نگارد که خداوند ابراهیم را خلیل خود گردانید، برای آنکه بر محمّد و آل محمّد صلی الله علیه و آله صلوات بسیار می فرستاد. یا آنچه در امالی خود نگاشته است که مهریه حوّا ده صلوات بوده است و... . شخصی به صادق علیه السلام عرض کرد: من داخل خانه کعبه شدم و هیچ دعائی به یادم نیامد، مگر صلوات بر ، اکنون حال من چگونه است؟ حضرت علیه السلام فرمود: «هیچ از کعبه بیرون نیامده که عملش از عمل تو بهتر باشد؛ لَمْ یُخْرِجْ اَحَدٌ بِاَفْضَلِ مِمّا خَرَجْتَ».( امور فرهنگی در جهت سلامتی و طول عمر ی(مدظله العالی) مراسم ختم صلوات و عم الیجیب در خانه مرکز محلات برگزار کرد. کارکنان خانم مرکز در این مراسم علاوه بر ختم صلوات و عم الیجیب برای سلامتی و طول عمر ایشان دعا خواندند. رموز اسرار آمیز عدد 10: کلیات: گفتن ده مرتبه این ذکر جهت شفا گفتن ده مرتبه این ذکر جهت شفا گفتن ده مرتبه این ذکر براى ادا قرض گفتن ده مرتبه این ذکر براى آمرزش گناهان کبیره گفتن ده مرتبه این ذکر براى ایمنى از وحشت در شب گفتن ده مرتبه این ذکر براى رهایى از فلج وفات آدم پس از ده روز حق تعالى هفت چیز را دوست دارد ثواب ده بار فرستادن صلوات ثو.