صنایع چوب سلطانی

به نقل از خبرگزاریها در مورد صنایع چوب سلطانی : مراسم تجلیل از هنرمندان صنایع دستی قزوین با حضور جمعی از هنرمندان و پیش وتان این صنعت در سالن اجتماعات مدرسه تاریخی امید قزوین برگزار شد. در این مراسم اهمیت نقش صنایع دستی به عنوان یک سرمایه ارزشمند ملی در ایجاد کار آفرینی، اشتغال و رشد اقتصادی جامعه مورد تاکید قرار گرفت و به جایگاه اجتماعی هنرمندان و تقویت کارگاه های صنایع دستی ب. اهمیت ی صنایع مرور توانمندی ها و خدمات ی صنایع نقش و اهمیت ی صنایع را به وضوح بیان میکند. امروزه حیات اقتصادی سازمانها و موسسات تولیدی و خدمات در بازار رقابتی شدید جهانی به استفاده بهینه از منابع در دسترس وابسته است. عموماً منابع در دسترس شامل مواد، منابع انسانی، ماشین آلات (شامل تجهیزات، لوازم جانبی، امکانات مورد نیاز شامل فضا و ا. مجموعه: دنیای بازیگران

تصاویر فقیهه سلطانی   ع های فقیهه سلطانی, فقیهه سلطانی,تصاویر فقیهه سلطانی, ع های فقیهه سلطانی ع های فقیهه سلطانی, فقیهه سلطانی,تصاویر فقیهه سلطانی,  تصاویر جدید فقیهه سلطانی ع های فقیهه سلطانی, فقیهه سلطانی,تصاویر فقیهه سلطانی,  ع های جدید از فقیهه سلطانی ع های فقیهه سلطانی, فقیهه سلطانی,تصاویر فقیهه سلطانی,  فقیهه سلطانی ع های فقیهه سلطانی, فقیهه سلطانی,تصاویر فقیهه سلطانی,  ع جدید فقیهه سلطانی ع های فقیهه سلطانی, فقیهه سلطانی,تصاویر فقیهه سلطانی,  فقیهه سلطانی ع های فقیهه سلطانی, فقیهه سلطانی,تصاویر فقیهه سلطانی,  تصاویر جدید فقیهه سلطانی ع های فقیهه سلطانی, فقیهه سلطانی,تصاویر فقیهه سلطانی,   منبع: pec.ir از بازیگران بیشتر بدانید فقیهه سلطانی: حسادت نمی کنم «متاسفانه»! ازدواج بازیگر زن سینما با فوتبالیست سابق فقیهه سلطانی در آغوش همسرش در جشن قهرمانی! +ع مصائب عشق و عاشقی خانم بازیگر و آقای فوتبالیست + ع ناراحتی خانم بازیگر بخاطر حاشیه های بوجود آمده پس از ازدواجش با یک فوتبالیست! آیا فقیهه سلطانی از صدف طاهریان حمایت کرده است؟!


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به منظور معرفی و آموزش هنرهای سنتی و صنایع دستی و در راستای اجرایی نمودن برنامه های ترویجی حوزه معاونت صنایع دستی استان و نیز با توجه به نقش رسانه های گروهی در اطلاع رسانی و آموزش همگانی، طی هماهنگیهای صورت گرفته با صدا و سیمای مرکزی استان،آموزش رشته های متنوع این صنعت به صورت زنده از طریق شبکه استان نمایش داده میشود .
شایان ذکر . وازدهمین نشست اعضاء ی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون حمل ونقل سازمان راهداری و حمل نقل جاده ای و اعضاء ستاد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گ. مهرداد حسینی مسئول میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان سیا ل در حاشیه بازدید از گارگاه های صنایع دستی این شهرستان، گفت: سیا ل این ظرفیت را دارد که به قطب صنایع دستی در کشور مطرح شود. برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید لینک این خبر در سایت "تسنیم" بازدید هنرمندان و مربیان صنایع دستی تا تان از بناهای تاریخی و کارگاههای صنایع دستی استان زنجان هنرمندان و مربیان واحد صنایع دستی اداره میراث فرهنگی شهرستان تا تان از بناهای تاریخی و کارگاههای صنایع دستی استان زنجان بازدید نمودند . در این بازدید یکروزه تعداد 15 نفر از هنرمندان صنایع دستی حضور داشتند و بناهای تاریخی مانند : گنبدسلطانیه که بزرگترین گنبد از حیص مصالح در دنیا با ارتفاع48.5 می باشد ، رخشوی خانه ، عمارت ذولفغاری ، مردان نمکی ، موزه صنایع دستی و کارگاههای صنایع دستی استان زنجان بازدید نمودند . گفتنی است : هنرمندان و مربیان صنایع دستی از نزدیک به صورت زنده آثار تولید هنرمندان صنایع دستی استان زنجان که مانند : چارق دوزی ، گلیم بافی ، حکاکی روی ف ، مس گری ، ملیله کاری ، قلمزنی ، چاقو سازی ، کتیبه و ... آشنا شدند و سوالاتی در خصوص رشته ها از هنرمندان و صنعتگران زنجانی پرسیدند . تبلیغنیازمند نیروی خانم کارشناس صنایع غذائی : بدینوسیله از کلیه دارندگان مدرک تحصیلی کارشناس صنایع غذائی یا شیمی دعوت می گردد جهت اشتغال در واحد صنعتی در شهرستان فردوس ، به دفتر موسسه کاری مراجعه نموده و یا تماس تلفنی برقرار نمایند . ع های نهال سلطانی ، مدل مشهور و جذاب ایرانی در این مطلب، ع های جالب از نهال سلطانی که یکی از معدود مدل های مشهور و جذاب ایرانی هست رو آماده کردیم که مطمئنیم لذت خواهید برد. نهال سلطانی دارای ۲۶ سال سن و متولد شهر تهران می باشد. وی در زمینه های هنری متعددی فعالیت دارد که مدلینگ تنها یکی از رشته های فعالیت او می باشد. hfelsz9d78jdlhbwgzbo ع های نهال سلطانی ، مدل مشهور و جذاب ایرانی با پیشرفت سریع علوم و فن‏آوری پیشرفتـه و پیچیدگی روز افزون آن، مقیــاس تولیــد و خدمات آن چنــــــان گستــــرش یافتـه که رشته‏های سنتی ی، پاسخگوی کلیـــه مسایل سازمانهـا نیستند. برای جبران این کمبودها، از تلفیق رشته‏های گوناگون علوم و مدیریت، اقتصاد و روشهای مهنـدسی، « ی صنایع» به وجود آمده است. رشته ی صنایع، با مسایلی از قبیل. فقیه سلطانی صفحه اینستاگرام خود را به روزرسانی کرد. بازدید اعضای شورای شهر بوئین زهرا از نمایشگاه صنایع دستی
نمایشگاه پایان دوره ترم بهار هنرآموختگان صنایع دستی، میراث فرهنگی شهرستان بوئین زهرا برگزارشد .
در این نمایشگاه علی اصغر مولایی از اعضای شورای شهر بوئین زهرا از آثار تولیدی هنرجویان صنایع دستی در پایان ترم بهاره بازدید کرده و رشد صنایع دستی را در سال های اخیر مرهون زحم. در این مطلب در بخش ع های جدید بازیگران برای شما بیوگرافی و ع های مهدی سلطانی mehdi soltani و همسرش را آماده کرده ایم امیدواریم مورد رضایت شما قرار بگیرد   مهدی سلطانی,مهدی سلطانی و همسرش,آهنگ مهدی سلطانی,مهدی سلطانی در خندوانه,مهدی سلطانی و دخترش,اهنگ مهدی سلطانی,مهدی سلطانی در این دنیا,خانم سلطانی بازیگر,روژا سلطانی   بیوگرافی مهدی سلطانی لیسانس بازیگری از دانشکده هنرهای زیبا ( تهران) فوق لیسانس کارگردانی از دانشکده سینما و تئاتر هنر در سال ۱۳۷۸  ای تئاتر از آوینیون (به فرانسه:avingon) فرانسه وی هم اکنون عضو هیثت علمی و یار دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی پردیس هنرهای زیبا تهران است. منبع http://www.takchiz.ir/mehdi-soltani طرح کارگاه گردی از گارگاههای فعال صنایع دستی تا تان اجرا شد.
به مناسبت گرامیداشت روز جهانی صنایع دستی طرح کارگاه گردی از گارگاههای فعال واحد صنایع دستی اداره میراث فرهنگی شهرستان در تا تان اجرایی شد.
در این بازدید کارگاههای صنایع دستی شامل گارگاه ساخت زیور آلات سنتی محمد رضا حیدری در بلوار (ره) پاساژسیمرغ تاریخ بازدید 19 دادماه. نمایشگاه صنایع دستی به مناسبت روز جهانی صنایع دستی در تا تان به مناسبت گرامیداشت روز جهانی صنایع دستی 20 داد ماه ، نمایشگاه فروش محصولات صنایع دستی هنرمندان واحد صنایع دستی اداره میراث فرهنگی شهرستان تا تان راه اندازی شد . در این نمایشگاه آثار هنرمندان و صنعتگرانی که در قسمت مشاغل خانگی فعالیت دارند و یا کارت شناسایی کدار از واحد صنایع دستی اداره میراث فرهنگی شهرستان تا تان دریافت نموده اند حضور دارند که آثار تولیدی خود را برای فروش در این نمایشگاه به نمایش عموم گذاشته اند . گفتنی است در این نمایشگاه رشته های صنایع دستی اعم از گلیم و فروش موارد اولیه گلیمبافی ، قلمزنی ، منبت ، مس ، سفال ، عروسک بافی ، حصیر ، سراجی سنتی (چرم) و فروش موارد اولیه چرم دوزی ، ملیله کاری ، معرق و ... برای بازدید کنندگان به نمایش گذاشته شده است . نمایشگاه از 17 داد ماه الی 22 داد ماه 1393 در حیاط اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان تا تان از ساعت 9 صبح الی 13 و از ساعت 17 الی 21 دایر می باشد . مهدی سلطانی سروستانی امروز همراه با سعید رضایی حین ضبط کار جدید مهدی سلطانی عزیز و مهربان که قرار است به زودی بشنویم. این خبر شنیدنی ترین و بهترین خبر ممکن برای ما همراهان سلطانی عزیز و بزرگوار است. بعد از لالایی و در این دنیا اکنون فصل تازه ای در راه است. صنایع دستی، به مجموعه ای از هنرها و صنایع اطلاق می شود که محصول آن ها به طور عمده با استفاده از مواد اولیه ی بومی، به کمک دست و ابزار دستی ساخته می شود. در هر یک از فرآورده های این صنایع، ذوق هنری و خلاقیت فکری صنعتگرسازنده، به نحوی تجلی می یابد و همین عامل، وجه تمایز اصلی این گونه محصول ها از مصنوعات مشابه ماشینی و کارخانه ای است.
صنایع دستی، حاصل روح ملت ها و دستاورد هنرهای آموخته از نسلی به نسل دیگر است. بنابراین، صنایع دستی تنها کالائی برای مبادله نیست، بلکه خصوصیات فرهنگی و ویژگی های قومی، از طریق این کالا مبادله می شود و نوعی ارتباط فرهنگی در میان جامعه ها پدید می آورد.
صنایع دستی، پس از جنگ جهانی دوم، با محتوای هنری و فرهنگی، مورد توجه کشورهای پیشرفته قرار گرفت. در دهم ژوئن/ بیستم داد سال ۱۹۶۴م.، نخستین همایش جهانی با شرکت مسئولان اجرائی، ان ، هنرمندان و صنعتگران بیش از ۴۰ کشور جهان، در نیویورک برگزارشد. در قطعنامه ی پایانی آن همایش، تأسیس« شورای جهانی صنایع دستی»، به عنوان نهاد وابسته به یونسکو تصویب شد. سالروز تأسیس این همایش، به عنوان «روز جهانی صنایع دستی» نامگذاری شد.
با راه اندازی شورای جهانی صنایع دستی ، صنایع دستی و سنتی، به صورت بخشی از حیات فرهنگی- اقتصادی ملت ها، مورد توجه قرار گرفت. ایران، از سال ۱۳۴۷ش./ ۱۹۶۸م. از طریق سازمان صنایع دستی کشور، به عضویت این شورا درآمد و در مجمع آسیا و اقیانوسیه ی آن، مشغول فعالیت شد.
این شورا، در ابتدا با شمار محدودی از اعضا کار خود را آغازکرد. اما هم اکنون، ۹۰ کشور جهان را تحت پوشش دارد و دبیرخانه ی آن، در شهر آمستردام هلند قرار دارد. پوری سلطانی درگذشت پوری سلطانی کتابدار پیش وت و همسر مرتضی کیوان درگذشت.به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پوری سلطانی که از پایه گذاران کتابداری و اطلاع رسانی در حوزه کتاب بود به خاطر بیماری ریوی صبح امروز چشم از جهان فروبست. او از سوم آبان سال جاری به دلیل مشکلات قلبی و انسداد روده در بیمارستان بستری شده بود.پوری سلطانی همسر مرتضی کیوان، یکی از تاثیرگذارترین چهره های فرهنگی در دهه های چهل و پنجاه بود که به دست رژیم پهلوی کشته شد. سلطانی که جایزه ترویج علم ایران را از انجمن کتابداری و اطلاع رسانی گرفته بود یکی از پایه گذاران مرکز ملی کتابداری و عضو هیات علمی تهران بود. پوراندخت (پوری) سلطانی، از پیشگامان کتابداری نوین در ایران روز شانزدهم آبان ماه در سن ۸۴ سالگی در بیمارستانی در تهران در گذشت. پیکر زنده یاد پوری سلطانی ساعت ۹ یکشنبه ۱۷ آبان از مقابل کتابخانه ملی برای خا پاری بدرقه می شود. مراسم یاد بود فرزند جناب آقای محمود سلطانی روز پنج شنبه در سالن 2 تالار سنبله چهار راه شیخ صدوق ،ابتدای شیخ صدوق جنوبی از ساعت نه و نیم تا دوازده صبح برگزار می شود لطفا به در خواست خود جناب سلطانی بدون تاج گل و پلاکارد و بنر محفل آرای مراسم یاد بود آن مرحوم باشید با تشکر صنایع دستی نوعی کار است که در آن لوازم تزئینی و کاربردی تنها با استفاده از دست یا ابزار ساده ساخته می شود. معمولاً این کلمه به روشهای سنتی ساختن کالاها اطلاق می گردد. کاری مخصوص هر یک از این موارد مهم ترین ملاک است. چنین چیزهایی اغلب از لحاظ فرهنگی و یا مذهبی فوق العاده هستند. لوازمی که بصورت تولید انبوه و یا با ماشین آلات مختلف ساخته. مهدی سلطانی صفحه اینستاگرامش را به ع ی از خودش و کبیر اختصاص داد. در ارزی عملکرد سال 92، حوزه معاونت صنایع دستی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین در زمینه شاخص های ارائه شد توانست در بین کلیه استان های کشور رتبه اول را به خود اختصاص دهد.
حمید رضا قاسمی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین با ابراز سندی از ب این مقام و قدردانی از معاونت صنایع دستی گفت: پیرو بررسی ها. خانم پوری سلطانی امروز صبح (16 آبان ماه) به علت نارسایی ریه در بیمارستان ایرانمهر درگذشتند. پوری سلطانی از سوم آبان به علت نارسایی قلبی و ریه و همچنین انسداد روده در بخش مراقبت های ویژه (icu) بیمارستان بستری بود. به گزارش ایسنا، پوری سلطانی متولد سال 1310 و از پایه گذاران علوم کتابداری و اطلاع رسانی در ایران بود. او جایزه ترویج علم ایران را از سوی انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران دریافت کرده بود. سلطانی که پایه گذار مرکز ملی کتابداری و عضو هیات علمی تهران بود، عضو هیات علمی گروه کتابداری کتابخانه ملی ایران هم بود. من از مهدی سلطانی یک چیزی یاد گرفتم که همیشه مدیونش هستم. اصطلاح قشنگی به کار می برد استرلیزه، مبنی بر این که در ساده ترین شکل حرف خودت را بزن. در «حضرت والا» و « زمین» چیزهایی از او یاد گرفتم که هرگز فراموش نمی کنم. به خاطر همین اعتقادم بر این است که با کمترین حرکت بیشترین معنا را منتقل کنیم. رسیدن به یک سادگی همراه با انتقال پیام موف. مسئول برگزاری نمایشگاه ع «یادواره علیرضا سلطانی» گفت: «این نمایشگاه با یاد و خاطره علیرضا سلطانی شاد که از عکاسان فعال حوزه مطبوعاتی بود در محل خانه هنرمندان ب ا شده است.» مجموعه: دنیای بازیگران

مهدی سلطانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و همچنین کارگردان متولد ۱۳۵۰ شیراز می باشد.

 زندگی  مهدی سلطانی
مهدی سلطانی سروستانی لیسانس بازیگری خود را از دانشکده هنرهای زیبا ( تهران) گرفته است. همچنین وی فوق لیسانس کارگردانی از دانشکده سینما و تئاتر هنر در سال ۱۳۷۸، ای تئاتر از آوینیونavingon فرانسه در سال ۱۳۷۸ و عضو هیثت علمی گروه تئاتر دانشکده هنرهای زیبای تهران می باشد.   تصاویر دختر مهدی سلطانی,دختر مهدی سلطانی,مهدی سلطانی  روژا دختر مهدی سلطانی صبح روز 27 آبان 1392 به دنیا آمد. تصاویر دختر مهدی سلطانی,دختر مهدی سلطانی,مهدی سلطانی  چندی پیش مهدی سلطانی با انتشار ع بالا از فرزند زیبا و بانمکش ، نوشت: یا بچه ها زود بزرگ مى شن یا زمان زود کوچک مى شه! تصاویر دختر مهدی سلطانی,دختر مهدی سلطانی,مهدی سلطانی     منبع:namnak.com از بازیگران بیشتر بدانید ع نوجوانی بازیگر سریال مادرانه کدام چهره ها را در سریال های ماه رمضان می بینیم؟ «هفت سنگ» در ماه رمضان امین تارخ، مهدی سلطانی، فریبا کوثری وآتیلا پسیانی در سریال جدید مقدم بهنام تشکر و مهدی سلطانی در یک سریال جدید+ ع بیوگرافی مهدی سلطانی + تصاویر مهدی سلطانی


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مقدمه پس از کشف ف توسط بشر ، نقش این عنصر آنقدر شگفت انگیز شد که به نام صنعتی مهم و کاربردی زندگی بشر را متحول ساخت و آنقدر پیشرفت نمود که از نام یک صنعت به صنایع ف ی تغییر نام داد .
قالب های مختلفی که می توان از ف ساخت کار برد های این صنعت را گسترش داده و رشته ها ی مختلفی به وجود آورد. آنچه نباید از نظر دور بماند رقابت صنایع پلاستیکی . سلطانی سلطانی با انتشار این ع نوشتبه قول قدیمی ها دختر بابائیه . دخترها همه مردها رو با پدرشون مقایسه میکنند .دخترها میدونن من چی میگم . رابطه عجیبی بین پدرها و دخترهاست . حسی بین عشق و احترام و صمیمیتو رودرواسی و خیلی چیزای دیگه …من سال ها قبل پدرمو از دست دادم . خیلی زودو جاش همیشه برای من و خانواده ام خالی موند . در تمام این سال ها م.  مهدی سلطانی در سریال هفت سنگ  مهدی سلطانی در سریال هفت سنگ  مهدی سلطانی در سریال هفت سنگ  مهدی سلطانی در سریال هفت سنگ  مهدی سلطانی در سریال هفت سنگ  مهدی سلطانی در سریال هفت سنگ  مهدی سلطانی در سریال هفت سنگ  مهدی سلطانی در سریال هفت سنگ مهدی سلطانی و پارسا قراخانلو در لباس سیاه بازی سریال هفت سنگ بازیگران: مهدی سلطانی، پرویز پور حسینی، شبنم مقدمی، بهنام تشکر، فرناز رهنما، الهام پاوه نژاد، ارسلان قاسمی، حامد کیازال، حنانه احدی، پارسا قراخانلو همشهری آنلاین: مسعود سلطانی فر ورزش و جوانان به منظور تماشای نخستین بازی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مقابل مراکش؛ وارد شهر سن پترزبورگ شد. همشهری آنلاین: در رقابت های نوبت صبح اولین روز مسابقات قهرمانی آسیا، نمایندگان کشورمان به یک نشان طلا و سه نقره دست یافتند.
تحقیق استانداردهای آموزشی کارگاه های چوب صنایع دستی تحقیق-استانداردهای-آموزشی-کارگاه-های-چوب-صنایع-دستی تحقیق استانداردهای آموزشی کارگاه های چوب صنایع دستی؛ پرداختن به موضوع کارگاه های چوب برای دانشجویان رشته صنایع دستی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. لیکن با توجه به اهمیت زیاد آن تاکنون مورد بررسی قرار نگرفته است. نگارنده با طرح موضوع توجه بیشتری به این امر مهم م وم داشته که اهم توجه به ف فایل نمایشگاه پایان دوره ترم بهار هنرآموختگان در تا تان برگزار شد . نمایشگاه پایان دوره ترم بهار هنرآموختگان صنایع دستی، میراث فرهنگی شهرستان تا تان برگزارشد .
در این نمایشگاه که با حضور خانواده هنرآموختگان به مدت 4 روز در ساختمان صنایع دستی ب ا گردید حدود 200 اثر هنرجویی اعم از رشته های سراجی سنتی چرم، گلیم بافی، گلیم فرش، منبت و قلمزن. پدرام سلطانی می گوید:«سرمایه گذار باید چشم اندازمطمئن و روشنی نسبت به آینده داشته باشد،درغیر اینصورت سرمایه خود را به جای تولید به بخش سوداگری می برد» اگر تصمیم دارید شوید ، حتما ی صنایع را انتخاب کنید . در میان تمام شاخه های ی ، ی صنایع بالاترین مقام را ب کرده و تبدیل به یک آرزوی شغلی شده است . در آ ین نظر سنجی انجام گرفته ، 250 شغل بر اساس بیش از 12 فاکــتور اساسی رده بندی شده اند . عواملی چون درآمد و منافع کاری ، امنیت شغلی دراز مدت ، فشار کاری و وجهه اجتماعی ، در این میان ی صنایع در رده. نمایشگاه آثار و توانمندی های مددجویان تحت پوشش کمیته امداد (ره) با مساعدت و همکاری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین در سرای سعدالسلطنه در ایام مبارک ماه رمضان آغاز به کار نمود .
در این نمایشگاه که به مدت 10 روز و به منظور آشنایی اقشار مختلف جامعه با فعالیت های کمیته امداد وارائه توانمندی ها و دستاوردهای افراد و خانوا. کانال وزارت ورزش یک اینفو منتشر کرده که از وقتی سلطانی فر شده آمار ازدواج بالا رفته است، یعنی جوانان مشتاقانه منتظر حضور او بودند تا ازدواج کنند. غزل سلطانی با ش ت تمامی حریفان خود سکوی قهرمانی وزن 47- کیلوگرم سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان 2017 را به نام خود ثبت کرد. من از مهدی سلطانی یک چیزی یاد گرفتم که همیشه مدیونش هستم. اصطلاح قشنگی به کار می برد استرلیزه، مبنی بر این که در ساده ترین شکل حرف خودت را بزن. در «حضرت والا» و « زمین» چیزهایی از او یاد گرفتم که هرگز فراموش نمی کنم. به خاطر همین اعتقادم بر این است که با کمترین حرکت بیشترین معنا را منتقل کنیم. رسیدن به یک سادگی همراه با انتقال پیام موف.
مهدی سلطانی، بازیگر مجموعه تلویزیونی «پدر»، خبر از حذف این سریال از ج پخش شبکه دو سیما در … از نرم افزارهای کاربردی ی صنایع چه می دانیم ؟!امروزه گسترش علوم رایانه ی صنایع را در هر چه بهتر تحقق بخشیدن اه یاری نموده است تا جائیکه اغراق نیست اگر بگویم دانش نرم افزاری یکی از بزرگترین مسببین نقش راهبردی ی صنایع در دنیای امروز به شمار می آید . در این گام به معرفی تعدادی از این نرم افزارها از میان خیل عظیم نرم افزارهای رایانه ای ک. پیکر شهید حمید رضا سلطانی همزمان با سالروز شهادت صادق (ع) بردستان مردم قدرشناس سیرجان تشییع وخا پاری شد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مراسم تشییع این شهید والامقام صبح امروز از مقابل حسینیه سیرجان آغاز شد و سپس این شهید غواص در گ ار در جوار برادر شهیدش علی سلطانی و سایر همرزمانش آرام گرفت .
شهید حمیدرضا سلطانی از ی غواص وخط شکن ع. پاسخ علیرضا سلطانی و کارشناس اقتصاد به نظرخواهی خبرآنلاین که پرسیده بود ارزی شما از سیاست خارجی ت یازدهم چیست؟ مسعود سلطانی فر در مجمع انتخابات فدراسیون کاراته از فرد تعیین شده خواست تا از تمام ظرفیت های موجود استفاده کند تا فدراسیون کاراته در المپیک مدال ب کند. مهدی سلطانی در صفحه اینستاگرام خود ع ی از پشت صحنه سریال شهرزاد۲ را منتشر کرد. نایب رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران می گوید:طیف وسیعی از اقتصاددان ها اخیرا هشدارهایی در خصوص اجرایی شدن برخی وعده ها طی بیانیه هایی منتشر د. بهروز سلطانی عضو هیئت مدیره شرکت پیش وتان پرسپولیس خبر از اعتراضی او و مردانی چون مرتضی فنونی زاده، سعید نعیم آبادی، رحیم یوسفی، نجم الدین بخشی و قربانی در مقابل وزارت ورزش داد. در این مطلب در بخش ع های جدید بازیگران برای شما بیوگرافی و ع های مهدی سلطانی mehdi soltani و همسرش را آماده کرده ایم امیدواریم مورد رضایت شما قرار بگیرد مهدی سلطانی,مهدی سلطانی و همسرش,آهنگ مهدی سلطانی,مهدی سلطانی در خندوانه,مهدی سلطانی و دخترش,اهنگ مهدی سلطانی,مهدی سلطانی در این دنیا,خانم سلطانی بازیگر,روژا سلطانی بیوگرافی مهدی سلطانیلیسانس بازیگری از دانشکده هنرهای زیبا ( تهران) فوق لیسانس کارگردانی از دانشکده سینما و تئاتر هنر در سال ۱۳۷۸  ای تئاتر از آوینیون (به فرانسه:avingon) فرانسه وی هم اکنون عضو هیثت علمی و یار دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی پردیس هنرهای زیبا تهران است.منبع http://www.takchiz.ir/mehdi-soltani
مهدی سلطانی فعالیت این روزهایش گفت: این روزها مشغول برداری سریال «شهرزاد» هستم که…