طارمی در الغرافه ماندنی شد اولین بازی مهدی مقابل یاران پورعلی گنجی

به نقل از خبرگزاریها در مورد طارمی در الغرافه ماندنی شد اولین بازی مهدی مقابل یاران پورعلی گنجی : الغرافه در شب درخشش مهدی طارمی مقابل الریان حریف آسیایی استقلال به بردی پرگل رسید. مهدی طارمی در لیگ قهرمانان آسیا برای الغرافه گ نی کرد. از شماره مهدی طارمی هم در الغرافه رونمایی شد و بر همین اساس طارمی زمانی که به الغرافه بپیوندد به احتمال زیاد شماره 9 را خواهد پوشید که در پرسپولیس هم با همین شماره بازی می کرد. مهدی طارمی اولین بازی خود برای الغرافه را انجام داد، اما تیمش ش ت خورد. پیوستن مهدی طارمی به الغرافه قطر به روایت پیچ اینستاگرام این تیم متمول اما بحران زده قطری نهایی شده و طارمی امروز در تست پزشکی شرکت می کند. مهدی طارمی در ترکیب الغرافه قطر برای دیدار مقابل پاختاکور ازب تان در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد.
مهدی طارمی در بازی الغرافه و تراکتورسازی موفق به گ نی شد. تیم فوتبال الغرافه مقابل المرخیه قعر ج ی با نتیجه ۳ بر ۲ ش ت خورد. السد در هفته سوم لیگ ستارگان مقابل الغرافه به پیروزی 2 بر یک رسید، در این دیدار مرتضی پورعلی گنجی گل دوم و پیروزی بخش السد را به ثمر رساند. رو مه الشرق قطر از نزدیک شدن مهدی طارمی به باشگاه الغرافه قطر سخن به میان آورد و اعلام کرد چه بسا این مهاجم گ ن فصل بعد در لیگ ستارگان قطر توپ بزند.
گفته می شود مهدی طارمی از باشگاه الغرافه قطر پیشنهاد خوبی دارد و شاید به این تیم بپیوندد! الغرافه قطر در شب گ نی ملی پوش ایرانی خود موفق به برتری ۳ بر صفر مقابل السیلیه شد. مسئولان باشگاه الغرافه قطر در نظر دارند "فرناندو" برزیلی را به جای مهدی طارمی جذب کنند. مهدی طارمی ستاره تیم فوتبال ایران که د ر حال حاضر در قطر به سر می برد در آستانه توافق با باشگاه الغرافه است. هواداران باشگاه الغرافه قطر مهدی طارمی را به عنوان بهترین بازیکن این تیم مقابل تراکتور سازی انتخاب د. مهدی طارمی ستاره تیم فوتبال ایران که د ر حال حاضر در قطر به سر می برد در آستانه توافق با باشگاه الغرافه است. مهدی طارمی، بازیکن جدید الغرافه در تمرین عصر امروز (پنجشنبه) این تیم حضور یافت و اولین تمرین را با تیم جدیدش انجام داد. همشهری آنلاین: صفحه رسمی اینستاگرام باشگاه الغرافه قطر خبر از پیوستن مهدی طارمی به این تیم داد. به این ترتیب کار طارمی با پرسپولیس به پایان رسید.
یکی از بازیکنان تیم الغرافه قطر درباره طارمی اظهار نظر کرده است. تیم فوتبال الغرافه قطر در مقابل الاهلی عربستان به تساوی دست یافت.
مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس به لیگ ستارگان قطر و باشگاه الغرافه پیوست.
مهدی طارمی بازهم برای تیمش الغرافه قطر گل زد.
مهدی طارمی هنوز با الغرافه قطر به توافق نهایی دست نیافته است و ممکن است که به ایران بازگردد اما علت…
مهدی طارمی موفق به گ نی برای تیم الغرافه قطر شد. رو مه العرب قطر از احتمال غیبت دوباره م ع ملی پوش کشورمان در ترکیب السد خبر داد. گل دوم الغرافه به السیلیه توسط مهدی طارمی در دقیقه 44 به ثمر رسید. این بازی در چارچوب لیگ قطر برگزار شد. باشگاه الغرافه در صفحه اینستاگرامش از پیوستن مهدی طارمی به این تیم و تست پزشکی از مهاجم پرسپولیس در ساعات آینده خبر داد. الغرافه در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل پاختاکور در حضور 90 دقیقه ای مهاجم ایرانی خود به پیروزی رسید. باشگاه الغرافه قطر از توافق نهایی با آقای گل دو فصل اخیر ایران و ستاره پرسپولیس خبر داد. همشهری آنلاین: باشگاه الغرافه رسما از توافق قطعی با طارمی خبر داد. رو مه الشرق قطر از نزدیک شدن مهدی طارمی به تیم الغرافه خبر داد. رو مه الرایه قطر به تمجید از مهاجم ایرانی الغرافه پرداخت و نوشت: اگر بولنت،سرمربی الغرافه می دانست که چگونه از توانایی این مهاجم خطرناک استفاده کند، می توانست بوسیله مهدی گل سوم و حتی چهارم را مقابل پاختاکور به ثمر برساند. با وجود اینکه به نظر می رسید کار انتقال مهدی طارمی به باشگاه الغرافه قطر تمام شده است؛ اما هنوز این انتقال نهایی نشده است. الغرافه با تاثیرگذاری مستقیم ستاره ایرانی اش دو گل مقابل پاختاکور ازب تان زد و راهی مرحله گروهی فصل ۲۰۱۸ لیگ قهرمانان آسیا شد. در شرایطی که امروز بعد از ظهر باشگاه الغرافه مهدی طارمی را به هواداران و رو مه نگاران معرفی می کند، باشگاه پرسپولیس هنوز به دنبال دریافت رقم ج اوست . الغرافه در نخستین حضور طارمی ش ت سنگینی را متحمل شد و با ۴ گل برابر السد تن به ش ت داد. طارمی در این دیدار یک نیمه بازی کرد. الغرافه در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل پاختاکور در حضور 90 دقیقه ای مهاجم ایرانی خود به پیروزی رسید. الغرافه در نخستین حضور طارمی ش ت سنگینی را متحمل شد و با ۴ گل برابر السد تن به ش ت داد. طارمی در این دیدار یک نیمه بازی کرد. مهدی طارمی عصر امروز به صورت اختصاصی در ورزشگاه الغرافه زیر نظر مربی بدنساز این باشگاه تمرین کرد. پس از وسلی اشنایدر، مسئولان الغرافه برای ید طارمی عزم خود را جزم کرده اند. اگرچه مهدی طارمی تازه به قطر رفته و به دوستش مرتضی پورعلی گنجی نزدیک شده اما شاید خیلی زود پورعلی گنجی موقعیتش در قطر را از دست بدهد. باشگاه الغرافه قطر تا ظهر امروز به طارمی فرصت داده تا در خصوص شرایطش تصمیم گیری کند.
مهدی طارمی سرانجام قرارداد 2.5 میلیون دلاری خود را با تیم الغرافه قطر ثبت کرد. تیم فوتبال السد در حضور مرتضی پورعلی گنجی مقابل لخویا ش ت خورد. باشگاه الغرافه قطر از حضور مهدی طارمی در این کشور در روز دوشنبه (فردا) برای انجام تست های پزشکی خبر داد. سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی مدعی است گلی که محمد ابراهیمی در نیمه نخست بازی مقابل الغرافه به ثمر رساند، سالم بوده. م عان تراکتورسازی در دومین بازی از لیگ قهرمانان آسیا کار سختی مقابل خط حمله قدرتمند الغرافه خواهند داشت. تراکتورسازی و الغرافه در مسابقه دوم خود از لیگ قهرمانان آسیا بازی مهیج و جذ را به معرض نمایش گذاشتند. باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که تنها باشگاه الغرافه قطر خواهان جذب مهدی طارمی بود. مسئولین تیم فوتبال الغرافه در فرودگاه به استقبال مهدی طارمی رفتند.