طارمی در الغرافه ماندنی شد اولین بازی مهدی مقابل یاران پورعلی گنجی

به نقل از خبرگزاریها در مورد طارمی در الغرافه ماندنی شد اولین بازی مهدی مقابل یاران پورعلی گنجی : رو مه الشرق قطر از نزدیک شدن مهدی طارمی به باشگاه الغرافه قطر سخن به میان آورد و اعلام کرد چه بسا این مهاجم گ ن فصل بعد در لیگ ستارگان قطر توپ بزند.
گفته می شود مهدی طارمی از باشگاه الغرافه قطر پیشنهاد خوبی دارد و شاید به این تیم بپیوندد! مسئولان باشگاه الغرافه قطر در نظر دارند "فرناندو" برزیلی را به جای مهدی طارمی جذب کنند. مهدی طارمی ستاره تیم فوتبال ایران که در حال حاضر در قطر به سر می برد در آستانه توافق با باشگاه الغرافه است. تیم فوتبال الغرافه قطر درصدد جذب مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس است. همشهری آنلاین: صفحه رسمی اینستاگرام باشگاه الغرافه قطر خبر از پیوستن مهدی طارمی به این تیم داد. به این ترتیب کار طارمی با پرسپولیس به پایان رسید. مذاکرات مهدی طارمی و الغرافه در حالی با بن بست مواجه شده که خبرها حکایت از پیگیری جدی این بازیکن برای رفتن به یک باشگاه اروپایی دارد.
باشگاه الغرافه و مهدی طارمی بر سر یک بند مهم در قرارداد این بازیکن به توافق رسیدند.
مهدی طارمی در تست پزشکی الغرافه شرکت کرد و موفق به گذراندن این تست شد تا بزودی قرارداد خود را بصورت… باشگاه الغرافه قطر از توافق نهایی با آقای گل دو فصل اخیر ایران و ستاره پرسپولیس خبر داد. سرمربی تیم الغرافه قطر اعلام کرده که مهدی طارمی به زودی برای این تیم به میدان خواهد رفت. رو مه العرب قطر از احتمال غیبت دوباره م ع ملی پوش کشورمان در ترکیب السد خبر داد. رو مه الشرق قطر از نزدیک شدن مهدی طارمی به تیم الغرافه خبر داد. با وجود اینکه به نظر می رسید کار انتقال مهدی طارمی به باشگاه الغرافه قطر تمام شده است؛ اما هنوز این انتقال نهایی نشده است. الغرافه قطر با نخستین گلی که ستاره هلندی برای این تیم به ثمر رساند موفق به پیروزی ۴ بر ۲ برابر ام صلال شد. مهدی طارمی آقای گل فصل گذشته لیگ فوتبال ایران بعد از 2 روز پر خبر در الغرافه به تهران برخواهد گشت. بر اساس اخبار رسیده توافق بین طارمی و باشگاه قطری سر نگرفته است. پس از وسلی اشنایدر، مسئولان الغرافه برای ید طارمی عزم خود را جزم کرده اند. باشگاه الغرافه قطر در صفحه اجتماعی خود مدعی شده است که حضور مهدی طارمی در این تیم قوت گرفته است.
مهدی طارمی سرانجام قرارداد 2.5 میلیون دلاری خود را با تیم الغرافه قطر ثبت کرد. تیم فوتبال الغرافه قطر درصدد جذب مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس است.
لینک خبر
مسئولین تیم فوتبال الغرافه در فرودگاه به استقبال مهدی طارمی رفتند. باشگاه الغرافه قطر برای جذب مهاجم محروم این روزهای پرسپولیس با مسوولان این باشگاه وارد مذاکره شده است. اگرچه مهدی طارمی تازه به قطر رفته و به دوستش مرتضی پورعلی گنجی نزدیک شده اما شاید خیلی زود پورعلی گنجی موقعیتش در قطر را از دست بدهد. مهاجم ایرانی جدید تیم الغرافه اولین تمرین خود را با این تیم انجام داد. تیم فوتبال السد در حضور مرتضی پورعلی گنجی مقابل لخویا ش ت خورد. حضور مهدی طارمی در تیم الغرافه در یک رو مه قطری بازتاب داشته است. مهدی طارمی با انتشار پستی در اینستاگرام خود، انتخاب پورعلی گنجی به عنوان بهترین بازیکن ماه السد را تبریک گفت. ملی پوش ایرانی اولین تمرین خود را با تیم الغرافه قطر انجام داد. باشگاه الغرافه قطر از توافق نهایی با آقای گل دو فصل اخیر ایران و ستاره پرسپولیس خبر داد. مهدی طارمی در مراسم معارفه اش از تیم الغرافه و وضعیتش گفت. مهدی طارمی برای عقد قرارداد با باشگاه الغرافه قطر دقایقی قبل وارد این کشور شد. آقای گل دو فصل گذشته فوتبال ایران در نهایت راهی لیگ ستارگان قطر شد و در نشست خبری باشگاه الغرافه برای معارفه اش حاضر شد. مهدی طارمی که برای عقد قرارداد با باشگاه الغرافه راهی قطر شده است امروز تست های پزشکی این تیم را با موفقیت پشت سر گذاشت. ملی پوش ایرانی اولین تمرین خود را با تیم الغرافه قطر انجام داد. صفحه اینستاگرام باشگاه الغرافه از توافق نهایی با آقای گل دو فصل اخیر ایران و ستاره پرسپولیس خبر داد. طارمی پس از محرومیت های بسیار در ایران برای عقد قرارداد با تیم الغرافه وارد قطر شد. سرمربی ترک تبار الغرافه پس از جذب ستاره هلندی و ملی پوش فوتبال ایران اظهار سندی کرد تا بتوانند در دور برگشت رقابت های لیگ ستارگان قطر بدرخشند.
پیشنهاد الغرافه به باشگاه پرسپولیس رسیده و این باشگاه حاضر است برای به خدمت گرفتن مهدی طارمی 1… مهدی طارمی برای عقد قرارداد با الغرافه در قطر به سر می برد. برنامه نود مروری بر نحوه حضور مهدی طارمی در پرسپولیس و داستان پیوستنش به الغرافه قطر داشته است. مرتضی پورعلی گنجی در دیدار العربی مقابل السد قطر، روی پاس گل ژاوی، یک گل متفاوت به ثمر رساند. ویدیوی گ نی پورعلی گنجی را در «تابناک» می بینید. همشهری آنلاین: باشگاه الغرافه قطر به دنبال جذب مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس است. این باشگاه قطری وسلی اسنایدر را هم در فهرست ید خود قرار داده است. مهدی طارمی به زودی قراردادش را با ابلغرافه امضا می کند. مهدی طارمی به زودی قراردادش را با ابلغرافه امضا می کند. کلیپی از حرکت فرهاد مجیدی پس از ا اج در دیدار تیم فوتبال پرسپولیس مقابل الغرافه. در دیدار پرسپولیس و الغرافه در فروردین ۹۱، فرهاد مجیدی بعد از دریافت کارت زرد دوم، از زمین بازی ا اج شد. وی پس از ا اج… م ع ایرانی القطر در شب تساوی تیمش مقابل الغرافه به میدان رفت. مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس رسما به باشگاه الغرافه قطر پیوست. سرمربی تیم فوتبال الغرافه قطر تاکید کرد که مهدی طارمی بعد از پایان محرومیتش برای این تیم بازی می کند. مهدی طارمی ستاره تیم فوتبال ایران که د ر حال حاضر در قطر به سر می برد در آستانه توافق با باشگاه الغرافه است. مهدی طارمی در بدو ورود خود در فرودگاه قطر، شال گردن تیم الغرافه را بر گردن انداخت.