طارمی در الغرافه ماندنی شد اولین بازی مهدی مقابل یاران پورعلی گنجی

به نقل از خبرگزاریها در مورد طارمی در الغرافه ماندنی شد اولین بازی مهدی مقابل یاران پورعلی گنجی : تیم های السد و الغرافه در چارچوب هفته چهاردهم لیگ ستارگان قطر به مصاف هم رفتند. الغرافه در شب درخشش مهدی طارمی مقابل الریان حریف آسیایی استقلال به بردی پرگل رسید. مهدی طارمی در لیگ قهرمانان آسیا برای الغرافه گ نی کرد. از شماره مهدی طارمی هم در الغرافه رونمایی شد و بر همین اساس طارمی زمانی که به الغرافه بپیوندد به احتمال زیاد شماره 9 را خواهد پوشید که در پرسپولیس هم با همین شماره بازی می کرد. الغرافه با گل های مهدی طارمی مقابل قطر در هفته پایانی لیگ ستارگان به پیروزی رسید. مهدی طارمی اولین بازی خود برای الغرافه را انجام داد، اما تیمش ش ت خورد. تیم الغرافه بدون مهدی طارمی و وسلی اسنایدر راهی قطر خواهد شد. الغرافه در شب درخشش مهدی طارمی مقابل الریان حریف آسیایی استقلال به بردی پرگل رسید. مهدی طارمی در ترکیب الغرافه قطر برای دیدار مقابل پاختاکور ازب تان در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد.
مهدی طارمی در بازی الغرافه و تراکتورسازی موفق به گ نی شد. کادر فنی الغرافه از غیبت مهدی طارمی در ۲ بازی اول این تیم در لیگ ستارگان قطر خبر داد. خبرنگار الکاس مدعی شد طارمی 99 درصد برای الغرافه مقابل السد بازی می کند! مهاجم ایرانی تیم الغرافه قطر در ترکیب این تیم برای بازی مقابل پاختاکور حضور دارد. رو مه الشرق قطر از نزدیک شدن مهدی طارمی به باشگاه الغرافه قطر سخن به میان آورد و اعلام کرد چه بسا این مهاجم گ ن فصل بعد در لیگ ستارگان قطر توپ بزند. ستاره ایرانی تیم الغرافه قطر به احتمال زیاد مقابل المرخیه غایب است. الغرافه قطر در شب گ نی ملی پوش ایرانی خود موفق به برتری ۳ بر صفر مقابل السیلیه شد. الغرافه در شبی که طارمی درخشید، توانست با ۳ گل تیم قطر را ش ت دهد تا لیگ قطر را با موفقیت و ب سهمیه به پایان برساند. گفتگوی خواندنی با مهدی طارمی، مهاجم ملی پوش کشورمان که به تازگی به تیم الغرافه قطر پیوسته را مشاهده می کنید. هواداران باشگاه الغرافه قطر مهدی طارمی را به عنوان بهترین بازیکن این تیم مقابل تراکتور سازی انتخاب د. تیم الغرافه در چارچوب هفته شانزدهم لیگ ستارگان قطر با نتیجه ۵ بر یک مقابل الدحیل ش ت را پذیرا شد. تیم فوتبال الغرافه قطر درصدد جذب مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس است. همشهری آنلاین: صفحه رسمی اینستاگرام باشگاه الغرافه قطر خبر از پیوستن مهدی طارمی به این تیم داد. به این ترتیب کار طارمی با پرسپولیس به پایان رسید. الغرافه در شبی که مهاجم ایرانی اش به همراه اشنایدر موفق به گ نی شدند مقابل الجزیره امارات در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا مغلوب شد. مذاکرات مهدی طارمی و الغرافه در حالی با بن بست مواجه شده که خبرها حکایت از پیگیری جدی این بازیکن برای رفتن به یک باشگاه اروپایی دارد. تیم فوتبال الغرافه قطر در مقابل الاهلی عربستان به تساوی دست یافت.
مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس به لیگ ستارگان قطر و باشگاه الغرافه پیوست.
مهدی طارمی بازهم برای تیمش الغرافه قطر گل زد.
مهدی طارمی هنوز با الغرافه قطر به توافق نهایی دست نیافته است و ممکن است که به ایران بازگردد اما علت… مهاجم ایرانی الغرافه از سوی هواداران قطری به عنوان بهترین بازیکن دیدار این تیم مقابل تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد. باشگاه الغرافه قطر از حضور مهدی طارمی در این کشور در روز دوشنبه (فردا) برای انجام تست های پزشکی خبر داد. گل دوم الغرافه به السیلیه توسط مهدی طارمی در دقیقه 44 به ثمر رسید. این بازی در چارچوب لیگ قطر برگزار شد. الغرافه موفق شد را در هفته هفدهم لیگ ستارگان قطر ال یطیات ش ت دهد. باشگاه الغرافه در صفحه اینستاگرامش از پیوستن مهدی طارمی به این تیم و تست پزشکی از مهاجم پرسپولیس در ساعات آینده خبر داد. ستاره ایرانی الغرافه در حضور تعویضی خود مقابل ال یطیات موفق به گ نی شد. تیم الغرافه قطر با قبول ش ت مقابل الجزیره امارات ، از گردونه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حذف شد باشگاه الغرافه قطر از توافق نهایی با آقای گل دو فصل اخیر ایران و ستاره پرسپولیس خبر داد. همشهری آنلاین: باشگاه الغرافه رسما از توافق قطعی با طارمی خبر داد. تیم فوتبال السد در شبی که مرتضی پورعلی گنجی را در اختیار نداشت موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر الغرافه را ش ت دهد و به صدر ج لیگ ستارگان قطر برسد. در این بازی ژاوی(۴۶) و السنهاجی(۶۸و۸۸) گل های السد را به… رو مه الرایه قطر به تمجید از مهاجم ایرانی الغرافه پرداخت و نوشت: اگر بولنت،سرمربی الغرافه می دانست که چگونه از توانایی این مهاجم خطرناک استفاده کند، می توانست بوسیله مهدی گل سوم و حتی چهارم را مقابل پاختاکور به ثمر برساند. با وجود اینکه به نظر می رسید کار انتقال مهدی طارمی به باشگاه الغرافه قطر تمام شده است؛ اما هنوز این انتقال نهایی نشده است. سرمربی تیم ملی شب گذشته (یکشنبه) با مهدی طارمی و مسئولان باشگاه الغرافه دیدار و گفت وگو کرد. رو مه های قطری در شماره های امروز صبح خود به استقبال برد 6 بر یک الغرافه مقابل الریان رفتند. وضعیت مهاجم تراکتورسازی برای دیدار با الغرافه قطر مشخص نیست. دوحه – ایرنا – تیم الغرافه در شبی که با درخشش مهدی طارمی مهاجم ملی پوش ایرانی همراه بود ، تیم رده سومی الریان را با 6 گل در هم کوبید و به طور موقت به رده چهارم لیگ ستارگان قطر صعود کرد. الغرافه در نخستین حضور طارمی ش ت سنگینی را متحمل شد و با ۴ گل برابر السد تن به ش ت داد. طارمی در این دیدار یک نیمه بازی کرد. مهاجم ایرانی الغرافه از سوی هواداران قطری به عنوان بهترین بازیکن دیدار این تیم مقابل تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد. ستاره ایرانی الغرافه در شب ش ت ۶ بر یک تیمش مقابل الدحیل موفق به زدن گل از روی نقطه پن ی شد. مهدی طارمی آقای گل فصل گذشته لیگ فوتبال ایران بعد از 2 روز پر خبر در الغرافه به تهران برخواهد گشت. بر اساس اخبار رسیده توافق بین طارمی و باشگاه قطری سر نگرفته است. اگرچه مهدی طارمی تازه به قطر رفته و به دوستش مرتضی پورعلی گنجی نزدیک شده اما شاید خیلی زود پورعلی گنجی موقعیتش در قطر را از دست بدهد. الغرافه در شبی که مهدی طارمی درخشید، توانست ازب تان را ش ت دهد و به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند.