طراحی و ساخت مدل ریخته گری و تامین قطعه

به نقل از خبرگزاریها در مورد طراحی و ساخت مدل ریخته گری و تامین قطعه : مجموعه ی و طراحی نیکان آماده اخذ پروژهای طراحی،ساخت در حوزه های نفت و گاز،نیروگاهی،ریلی و هوایی می باشد.لذا جهت همکاری با آدرس ایمیل manufactureengineer @ya.com تماس حاصل فرمائید. خدمات بورینگ،کاروسل، جوشکاری تحت گاز محافظ (جهت بازسازی)، بریزینگ، پرسکاری و...
فهرست کشورها و کمپانی های تامین کننده قطعه برای اپل برای ساخت آیفون ای منتشر شده است.

هیات فنی پژو در راستای آشنایی با وضعیت قطعه سازان ایرانی برای داخلی سازی محصولات مشترک ایران خودرو و پژو (ایکاپ)، از چندین واحد قطعه سازی داخلی بازدید کرد. به گزارش ایسنا، در بازدید هیات پژو مدیرعامل شرکت ریخته گری تراکتورسازی ایران گزارشی از روند تولید در این شرکت ارایه کرد. این شرکت دارای سه خط قالب گیری تمام اتوماتیک برای تولید انواع قطعات چدنی در اندازه های مختلف و یک خط ریخته گری به روش لاست فوم است. شرکت ریخته گری تراکتورسازی در زمینه طراحی، ساخت و تولید قطعات ریخته چدنی وسایل نقلیه سبک، سنگین و همچنین عمده قطعات اصلی تراکتور و قطعات اصلی انواع خودروهای داخلی نظیر بلوک سیلندر، بدنه موتور، پوسته موتور، قطعات ایمنی و ... فعالیت می کند. طبق اعلام ایران خودرو شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران دیگر واحد قطعه سازی بود که هیات پژو از آن دیدار کرد. این شرکت ظرفیت تولید سالانه ۲۵ هزار تن قطعه را دارد و توان مندی اختصاصی این شرکت تولید انواع میل لنگ و تولید انواع قطعات با وزن های ۲۰۰ گرم تا ۱۵۰ کیلو گرم است.
ادامه خبر

هیات فنی پژو در راستای آشنایی با وضعیت قطعه سازان ایرانی برای داخلی سازی محصولات مشترک ایران خودرو و پژو (ایکاپ)، از چندین واحد قطعه سازی داخلی بازدید کرد. به گزارش ایسنا، در بازدید هیات پژو مدیرعامل شرکت ریخته گری تراکتورسازی ایران گزارشی از روند تولید در این شرکت ارایه کرد. این شرکت دارای سه خط قالب گیری تمام اتوماتیک برای تولید انواع قطعات چدنی در اندازه های مختلف و یک خط ریخته گری به روش لاست فوم است. شرکت ریخته گری تراکتورسازی در زمینه طراحی، ساخت و تولید قطعات ریخته چدنی وسایل نقلیه سبک، سنگین و همچنین عمده قطعات اصلی تراکتور و قطعات اصلی انواع خودروهای داخلی نظیر بلوک سیلندر، بدنه موتور، پوسته موتور، قطعات ایمنی و ... فعالیت می کند. طبق اعلام ایران خودرو شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران دیگر واحد قطعه سازی بود که هیات پژو از آن دیدار کرد. این شرکت ظرفیت تولید سالانه ۲۵ هزار تن قطعه را دارد و توان مندی اختصاصی این شرکت تولید انواع میل لنگ و تولید انواع قطعات با وزن های ۲۰۰ گرم تا ۱۵۰ کیلو گرم است.
ادامه خبر
با حضور استاندار عملیات ساخت قطعه 6 آزاد راه م آباد، پلدختر آغاز شد. گروه صنعتی سالید یکی از بهترین سازنده قالب صنعتی در کشور می باشد. این گروه متخصص در ساخت قالب دایکاست،ساخت قالب های صنعتی،ساخت قالب های تزریقی،ساخت قالب بادی،برش آلومینیم،برش لیزری آلومینیم،حکاکی لیزری ف ات،تولید قطعات صنعتی،پانچ ورق،طراحی قالب تزریق پلاستیک،طراحی قالب دایکاست،طراحی قالب پلاستیک،ساخت قطعه پلاستیکی و ... می ب. خواننده موسیقی انقل از رونمایی تازه ترین قطعه موسیقایی خود با موضوع انتظار همزمان با سالروز آغاز ت حضرت مهدی (عج) خبر داد. مدیر بنیاد مسکن فارس از واگذاری ۸۶ هزار و ۲۷۵ قطعه زمین برای ساخت مسکن در مناطق روستایی استان به متقاضیان خبر داد. 3317371 قرص های خواب آور قطعه 2
3317372 قرص های خواب آور قطعه 3
3317373 خیابونا
3317374 خیابونا قطعه 2
3317375 من
3317376 من قطعه 2
3317377 من قطعه 3
3317378 من قطعه 4

استاندار البرز با اعلام آغاز ساخت قطعه ۲ آزاد راه تهران - شمال گفت: حجم بالای ترافیک ملی تا سالها بر دوش البرز سنگینی می کرد، اما با تلاش ت امروز شاهد تکمیل مسیر آزاد راه تهران - شمال هستیم،مسیری که با گشایش آن می تواند بخش عمده ای از بار ترافیک البرز را نیز سرشکن و تعدیل کند. اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری روز شنبه از قطعه یک آزاد راه تهران - شمال و آغاز عملیات اجرایی ساخت قطعه دوم این آزاد راه بازدید کرد. کیف دستی نه تزیین شده با ۴۵۱۷ قطعه و حدود ۳٨۲ قیراط الماس در هنگ کنگ به حراج گذاشته شد. برای ساخت این کیف پول بیش از ٨٨۰۰ ساعت زمان صرف شده است. آتش نشانی شهرستان میاندوآب از پیدا شدن جسد قطعه قطعه شده پسر جوان مفقود شده بعد از ۷۰ روز در روستای سوگلی تپه میاندوآب خبر داد. ، تعداد 4 قطعه تیهو ویک قطعه دراج از شکارچیان غیرمجاز شهرستان گیلانغرب کشف وضبط گردید. محققان تبریزی موفق به ساخت قطعه ای برای کاهش مصرف سوخت و افزایش توان خودروهای ایرانی شدند. محسن چاووشی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، قطعه ای در حمایت از منتشر کرد. این قطعه پایان بخش سریال دیوار به دیوار بود که از شبکه سوم سیما پخش شد. در این بخش، برخی بازیگران لباس های سبز و بنفش پوشیده بودند که پخش این قطعه با این ترکیب اعتراض مخالفان ت را در پی داشته است. این قطعه را پیش تر در «تابناک» شنیده اید، اکنون همان قطعه بدون . کار ساخت قطعه سوم بزرگراه کهنوج به رودان از روز یکشنبه آغاز شد. رکنا: مادر فاطمه کوچولو، دخترک پنج ساله که سال گذشته در آبنمای پارک کوهسار قطعه قطعه شد با ص بغض آلود گفت: یک ماه دیگر سال فاطمه است، درحالی که شهرداری به هیچ یک از وعده هایش عمل نکرده است. هر جا… دبیر انجمن قطعه سازان گفت: در صنعت قطعه سازی باید ظرف مدت 3 سال، سه میلیارد یورو به اضافه 10 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری ثابت صورت بگیرد تا بتوانیم نیاز کیفی خودروسازان جدید را تامین . شرکت سونی موفق به طراحی ساعتی شده که برای ساخت آن از کاغذ الکترونیک استفاده شده است. قرار است این ساعت سال آینده میلادی عرضه شود.
طراحی این ساعت در راستای برنامه ریزی سونی برای ساخت نسل جدیدی از محصولات فناوری صورت می گیرد که بسیار نازک و منعطف و حتی قابل تا شدن هستند. در این محصولات تمام سطح دستگاه می تواند به عنوان نمایشگر عمل کند.
نکته دیگر این است که محصولات یاد شده بیشتر از نظر طراحی و شکل ظاهری ظرافت دارند تا امکانات فناوری. بنابراین این ساعت در مقایسه با تولید مشابه اپل و سامسونگ جلوه دیگری خواهد داشت و اگر در رقابت با آنها پیروز شود بازار فناوری را تحت الشعاع قرار می دهد. سونی برای طراحی و عرضه چنین محصولاتی واحد تجاری مجزایی تاسیس کرده و ساعت مذکور یکی از اولین تولیدات آن است. قرار است واحد یاد شده محصولات فناوری جدیدی طراحی کند، اما هنوز جزییات چندانی در این زمینه در دست نیست.
کاغذهای الکترونیک جز اصلی طراحی محصولات مذکور بوده و از آنها می توان برای برقراری ارتباطات بی سیم هم استفاده کرد. همچنین تلاش می شود تا این محصولات به طور ماژولار یا در قالب قطعه قطعه های مجزا طراحی شوند تا افراد بتوانند بدون بهره مندی از مهارت های ی هم از انها برای پیشبرد امور مختلف استفاده کنند. واحد تولیدی پرورش مرغ گوشتی در قفس به ظرفیت تولید ۷۰ هزار قطعه در هر دوره در شهرستان سوادکوه در حال ساخت است. ۱. طراحی و ساخت سیستم انتقال خاک ( الواتور - نوار نقاله )۲. طراحی و ساخت انواع هم زن لعاب جهت کارخانه کاشی و سرامیک ۳. انواع ورق کاری های مرتبط با کارخانجات کاشی و سرامیک ( سیکل اسپری و ...) ۴. طراحی و ساخت سیستمهای تهویه ( شن و ...)۵. طراحی و ساخت انواع الک ویبره ، هم زن هشتی و ...۶. طراحی و ساخت سنگ شکن۷. طراحی ، ساخت و تعمیر اسپری ۸. طراحی و ساخ.
اگر تمام بدنمان قطعه قطعه کنند
و زیر تانک ها از بین ببرن
قطعه قطعه بدنمان می گوید:
مرگ بر .....
شهید علی چیت سازیان مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد با اعلام آغاز ساخت بخشی از قطعه چهار بزرگراه شیراز-یاسوج دردهه فجر از افتتاح باند دوم بزرگراه بابامیدان-یاسوج-سمیرم نیز خبر داد و گفت ۱۴۴ واحد مسکن مهر در کهگیلویه… طرح توجیهی ساخت و راه اندازی فارم مرغ تخمگذار 30000 قطعه ای
در این مطلب فایل یک نمونه طرح توجیهی کامل و آمادۀ و جدید توجیه فنی و اقتصادی بانکی و پروژه مالی برای گرفتن مجوز موافقت اصولی و اخذ تاییدیه های لازم جهت راه اندازی مرغداری و مزرعه پرورش مرغ تخم گذار، نوشته شده در تیر ماه سال 93 و برای ارائه به سازمانها و همچنین بانکهای عامل به منظور دریافت تسهیلات، مصوبه جواز تاسیس و موافقت اصولی، وام اشتغا ایی کار آفرینی و... آماده دریافت می باشد. (تلفن تماس 09354300400) همچنین در این پروژه ب و کار کارآفرینی و طرح تجاری طراحی ایجاد، تمامی تجهیزات، نصب و راه اندازی تأسیسات و دستگاه های مورد نیاز بهمراه هزینه ها و درآمدها، تکنولوژی و فرآیند تولید و انجام کار و... با کاملترین و جدیدترین مقادیر و جداول مالی و مشخصه های اقتصادی طبق سرفصلهای استاندارد و مصوب کلیۀ سازمان ها و بانک ها و آ ین استعلام پروفرمای ماشین آلات آورده شده است. ادامه خواندن روش و مراحل ساخت دستگاه cnc شامل: آشنایی با دستگاههای فرز cnc قدیمی با سیستم کنترل plc مستقل آشنایی با طرز کار cnc های قدیمی(ویژه برشکاری ورقهای فولادی:بی -او- سی(boc ) آشنایی با cnc جدید صنایع چوب,سنگ, ف ,طلاو...که ساختار کلی تقریبا ی انی دارند مراحل ساخت یک دستگاه cnc صفحه تراش سه محوره (x,y,z)ویژه صنایع چوب mdf مراحل ساخت یک دستگاه cnc هشت کله (8اسپیند. این قطعه بهار از شهرداد هستش که نتش رو قبلا گذاشتم. برای این قطعه یه ادامه مطلب برید. این قطعه واقعا یه شا اره و واقعا زیباست. حتی اگه موسیقی نمیدونید بشنوید. در مورد این قطعه میگویند که همیشه در ذهن داشتن که یه قطعه برای بهار بسازن و بهارو ساختن. چون فصل بهار فصل نوعی هست و سال جدید و... شهرداد در نوروز 1375 این قطعه رو در تهران با پیانو ت. anime studio pro نام نرم افزاری می باشد که کاربران به کمک آن می توانند اقدام به ساخت تصاویر دو بعدی نمایند. این نرم افزار توسط شرکت نرم افزاری smith micro می باشد. همچنین به کمک این نرم افزار از امکانات و ویژگی های دیگری برای ساخت تصاویر فلش ، تصاویر مربوطه با فرمت های مختص تلفن همراه و دستگاه های pda ، طراحی بازی های کوچک برای این دستگاه ها و … را می توان ایجاد نمود. anime.studio.pro.cover طراحی انیمیشن های ۲بعدی با anime studio pro 10.1 p word طراحی انیمیشن های ۲بعدی با anime studio pro 10.1 پسورد فایل: www. ha.com  طراحی انیمیشن های ۲بعدی با anime studio pro 10.1 لینک – ۲۵۸ مگابایت لینک کمکی برچسب ها : anime studio pro 10.1, برنامه anime studio pro 10.1, نرم افزار anime studio pro 10.1, نرم افزار ساخت کارتون 2بعدی, نرم افزار طراحی انمیشن 2 بعدی, نرم افزار طراحی انیمیشن, طراحی انیمیشن, نرم افزار طراحی انیمیشن متالورژی پودر چیست؟ ریخته گری دقیق چیست؟ متالوژی پودر شیوه ای نوین برای شکل دهی ف ات است و از جمله قابلیت های آن تبدیل مستقیم پودر به قطعات دارای شکل و ابعاد نهایی است. نگرش متالوژی پودر به قطعه سازی با روشهای سنتی تولید قطعات متفاوت بوده و در این تکنولوژی توزیع فازها و ریزساختارها قابل کنترل می باشد. دامنة استفاده از متالوژی پودر . فرماندار هشترود گفت: عملیات ساخت قطعه 5 آزادراه مراغه - هشترود با 800 میلیارد ریال اعتبار به زودی آغاز شده و این شهرستان را به آزادراه اعظم ص وصل خواهد کرد. خیر بهمنی یک قطعه زمین برای ساخت حوزه علمیه در شهر بهمن آباده وقف کرد.
عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان با بیان این که صنعت قطعه سازی خودرو کشور از رکود خارج شده است…
مجسمه های شیشه ای قطعه قطعه مجسمه های شیشه ای قطعه قطعه ” سگمنتال “ جیونگ لی هنرمندی که در حاضر در ایلینویز زندگی می کند طرح مجسمه های قطعه قطعه شیشه ای را معرفی کرده است که بخشی از سری منتسب به”سگمنتال : قطعه قطعه” می باشد. این طرح که در اصل از رشد سلول ها الهام گرفته شده است به صورت فنی از تکنیکی در شیشه سازی استفاه می کند که آن را “کار سرد” می نامند که فرآیندی در مجسمه سازی از شیشه از طریق شن مال ، برش زدن، لمینیت و تراشکاری است. این تکنیک به حرارت دادن به شیشه در شیشه گری و کوره نیاز ندارد.
ادامه مطلب.... ریخته گری و تولید فطعات ریخته گری در حوزه های متفاوت علم، هنر و فناوری مطرح است. به هر میزان که ریخته گری از حیث علمی پیشرفت می کند، ولی در عمل هنوز تجربه، سلیقه و هنر قالب ساز و ریخته گر است که تضمین کننده تهیه قطعه ای سالم و بدون عیب است. این فن از اساسی ترین روشهای تولید می باشد. به دلیل اینکه بیشتر از 60 درصد از قطعات انواع ماشین آلات به این طریق تهیه می شوند. ف اتی که خاصیت پلاستیک کمی دارند با قطعاتی که دارای اشکال پیچیده هستند، به روش ریخته گری دقیق شکل داده می شوند. از دیدگاه نوع قالب روش های ریخته گری به دو دسته اصلی تقسیم می شوند: 1) ریخته گری در قالبهای تکبار(expendable mold} 2) قالبهای دایمی اما ریخته گری با توجه به تکنولوژی و مجموعه تجهیزاتی که در قالب گیری دخیل هستند شامل موارد زیر می شود: 1) ریخته گری در قالب ماسه ای 2) ریخته گری به روش ریژه (قالب های ف ی 3) ریخته گری در قالب ف ی و با فشار کم و با فشار بالا 4) ریخته گری دقیق 5) ریخته گری در قالب های کوبشی و غیره هر یک از موارد فوق دارای کاربردی است، که با توجه به میزان تولید قطعه، کیفیت مورد نظر آن، ابعاد و جنس قالب، از هر یک از این روشها استفاده می شود. ایسنا نوشت:رییس انجمن قطعه سازان ایران با اشاره به آتش سوزی روز گذشته انبار یکی از شرکت های قطعه سازی تامین کننده قطعات تولید خودرو، تاکید کرد که هیچ وقفه ای در روند عادی تولید این محصول در شرکت های خودروسازی ایجاد نخواهد شد. ی درجمع راه و شهرسازی با اعلام پیشرفت ۸۳ درصدی قطعه یک آزادراه تهران- شمال از افتتاح آن در ت یازدهم خبر داد و گفت: همزمان با آغاز قطعه یک و دو آزادراه تهران- شمال مذاکرات لازم برای سرمایه گذار و پیمانکار را با کمک بنیاد مستضعفان برای قطعه ۳ نیز داریم. همایون شجریان در یکی از اجراهای اخیرش با برادران اظری، یک قطعه را با همراهی تنبور سهراب اظری خوانده است. شجریانِ پسر در این قطعه، بخش هایی از دو غزل مشهور مولوی را می خواند. این قطعه بسیار شنیدنی را در «تابناک» می بینید و می شنوید. شرکت بوئینگ به دنبال ساخت تا ی های فضایی است که بیش از ۶۰۰ قطعه مورد استفاده در آنها با استفاده از چاپگرهای سه بعدی تولید شده است. روستاییان قرون وسطی برای جلوگیری از آ ا مان زامبی، اجساد را قطعه قطعه می کرده اند تا ساعت 14 امروز، ید 9 هزار و 835 قطعه سکه توسط مشتریان قطعی شده و 3 هزار و 282 قطعه سکه در صف فروش و در انتظار تکمیل وجه واریزی است. دبیر انجمن تخصصی صنایع همگن قطعه سازان خودرو در خصوص سهم قطعه ساز داخلی در تولید اسفند ماه خودروی ۲۰۰۸، افزود: با در نظر گرفتن سهم ۱۴ درصدی بدنه، مونتاژ و رنگ این خودرو باید گفت سهم قطعه ساز داخلی در تولید ۲۰۰۸ حدود ۶ درصد خواهد بود. فلش مموری های خلاقانه و زیبایی این روزها توسط بیشتر کمپانی های تولید کننده ای قطعه سخت افزاری طراحی و ساخته می شود، فلش مموری حافظهٔ غیر فرار ذخیره سازی رایانه ای است که می توان آن را به صورت الکتریکی پاک و دوباره برنامه ریزی کرد. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} ریخته گری (کاربرد – مزایا و...) فرمت فایل : word(قابل ویرایش)تعداد صفحات165     تعریف ریخته گری:ریخته گری یکی از روشهای ساخت و شکل دادن ف ات است. در این روش یک ف یا آلیاژ ابتدائاً ذوب شده و در درون یک محفظه تو خالی بنام قالب که تقریباً به شکل قطع ساخته شده ریخته می شود، بنحوی که پس از پایان انجماد شکل، ابعاد، ترکیب شیمیای و خواص مورد نظر بدست آید.مراحل ریخته گری:1) طراحی مکانیکی طرح مدل سازی انتخاب روش مناسب طراحی ریخته گریقالبی که برای ساخت ماهیچه استفاده می شود.2) ساخت قالب و ماهیچه ریخته گری عملیات تخلیه و تمیز کاری( عملیات حرارتی و ساچمه زنی و…) بازرسی و آزمایش قطعات بسته بندی و ارسال 3) ذوب ف تعریف ریخته گریریخته گری یکی از روشهای شکل دادن قطعات ف ی است که شامل تهیه مذاب از ف مرد نظر و ریختن آن در محفظه ای بنام قالب است، به گونه ای که پس از انجماد مذاب، شکل، اندازه و خواص مورد نظر تامین شود. بنابراین با توجه به این تعریف یک فرآیند ریخته گری را باید مجموعه ای از عملیات ذوب، تهیه قالب و ریختن مذاب دانست بطور کلی مراحل ریخته گری یک قطعه ق ی به طور ساده در ذیل نشان داده شده است.تاریخچه ری ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] فهرست کتاب
____________________________________________________ مقدمه فصل 1 از ایده تا واقعیت رده بندی انواع خودرو دید یک طراح الهام گرفتن از طبیعت و محیط اطراف سُنت کمپانی های خودروسازی امضای طراحان بر روی بدنه خودرو خطوط بدنه خودرو بازتاب روح طرح دانش و علوم مربوط اِستراکچِر و ساختار آناتومی و اِرگونومی آشنایی با علوم نوین چگونگی ساخت محصولات چگونگ. اختصاصی از ژیکو کارآفرینی ریخته گری با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 39  آزاد ی واحد خمینموضوع:احداث کارخانه ریخته گریمربوط به درس:کارآفرینی مربوطه:جناب آقای بهشتیتهیه و تنظیم:رقیه سادات بهشتی- مرضیه کریمی- فاطمه مختاریبهار 1388فصل اولمقدمه:صنعت متالوژی ذوب و ریخته گری یکی از آسان ترین و پر درآمدترین صنایع در هر کشور بوده و نقش مهمی در صنعتی شدن و خودکفایی آن کشور دارد. پیشرفت این صنعت علمی و تکنیکی موجب تحکیم و تقویت بنیه اقتصادی و دفاعی کشور خواهد بود. مایع ذوب ف ات و ریخته گری از قدیمی ترین صنایعی است که بشر به آن پرداخته است. دوره ف ات از حدود پنج هزار سال قبل از میلاد آغاز شده و تا به امروز به انواع متنوع و پیشرفته مبدل گردیده است. ریخته گری یکی از روشهای ساخت قطعات صنعتی است که در این فرایند، ف ات را به صورت مذاب به محفظه قالب که از جنس مواد نسوز زود ذوب و به شکل و فرم قطعه مورد نظر است، وارد می کنند تا پس از انجماد ف ات در این قالب به شکل مطلوب درآید تا بعد از انجام مطلوب واحد ویژگیها و خواص فیزیکی مورد نیاز باشد.عوامل ریخته گری:سه عامل در صنعت ریخته گری حائز اهمیت است:1- از قالب مذاب و چگونگی ذوب که از ابتدا پیدایش صنعت ریخته گری به موازات دستی بشر به مواد و مصالح جدید جهت استفاده به عنوان مواد مناسب بکار می رفته است.2- ساخت قالب ریخته گری به شکل و فرم اندازه مورد نظر و مناسب.3- ترکیب ف ات گوناگون جهت ساخت آلیاژهای ف ی و استحکام قطعه در تکنیک ریخته گری، ذوب و ساخت کوره ها پیشرفت ذوب ف ات را امکان پذیر ساخت که را با وسعت امکانات زیاد بتوان قطعات و مصنوعات بهتر و پیچیده تر و دارای خواص مطلوب را تولید نمود.
با
کارآفرینی ریخته گری
یکی از خیران آباده، برای ساخت مسکن مددجویان، دو قطعه زمین اهدا کرد. یکی از خیران آباده، برای ساخت مسکن مددجویان، دو قطعه زمین اهدا کرد. «فندک تب دار» اولین قطعه و موزیک ویدیوی فصل دوم سریال شهرزاد اولین قطعه فصل دوم با نام "فندک تب دار" با صدای محسن چاوشی و سینا سرلک به زودی منتشر می شود. این قطعه نهمین قطعه از این سریال و همچنین اولین اثر فصل دوم شهرزاد محسوب می شود. پیچیدگی وتغییرابعاد یکی ازمشکلاتی است که در اثراشتباه طراحی و تکنیک عملیات جوشکاری ناشی میشود. با فرض اجتناب از ورود به مباحث تئوریک تنها به این مورد اشاره میکنیم که حین عملیات جوشکاری به دلیل عدم فرصت کافی برای توزیع یکنواخت بار حرارتی داده شده به موضع جوش و سرد شدن سریع محل جوش انقباضی که میبایست در تمام قطعه پخش میشد به ناچار د. پیش فروش 33 هزار و 782 قطعه سکه قطعی شده و این تعداد تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه از مرز 34 هزار قطعه عبور کرد.