طرح پاسارگاد هخا ان و فروهر فرمت dwg آماده اجرا با cnc

به نقل از خبرگزاریها در مورد طرح پاسارگاد هخا ان و فروهر فرمت dwg آماده اجرا با cnc : متن آهنگ لیلا فروهر به نام آرزوی من اینست آرزوی من اینست که دو روز طولانی در کنار تو باشم فارغ از پشیمانی آرزوی من اینست یا شوی فراموشم یا که مثله غم هر شب گیرمت در آغوشم آرزوی من اینست که تو مثله یک سایه س ناه من باشی لحظه تر گریه آرزوی من اینست نرم و عاشق و ساده همسفر شوی با من در سکوت یک جاده آرزوی من اینست هستی تو من باشم لحظه های هو. روابط عمومی بانک پاسارگاد اعلام کرد: افراد دستگیر شده هیچگونه رابطه استخدامی با بانک پاسارگاد نداشته اند بلکه از مأمورین یک شرکت خدمات حفاظتی هستند که تحت نظر و با مجوز نیروی انتظامی فعالیت می کند. - دستبند مردانه طرح فروهر
- ید گردنبند مردانه فروهر
- ید گردنبند پسرانه فروهر
- ید گردنبند فروهر استیل
- ید انواع دستبند فروهر
- ید آنلاین دستبند فروهر
- ید پستی دستبند فروهر
- ید اینترنتی دستبند فروهر
- فروش دستبند فروهر
- ید دستبند فروهر چرم
- دستبند چرمی فروهر
- ید اینترنتی دستبند چرمی فروهر
- ید دستبند فروهر . مدیر پایگاه میراث جهانی پاسارگاد از تمدید تفاهم نامه ایران و ایتالیا برای آغاز فصل جدید مرمت در پاسارگاد خبر داد. مدیر پایگاه میراث جهانی پاسارگاد گفت: انسان ۲ و نیم متری فارس که بال هم دارد قرار نیست محوطه هخا پاسارگاد را ترک کند. بهرام پارسایی ( مردم شیراز) درباره آ ین تحولات روز جهانی کوروش در پاسارگاد گفت: تا آنجا که من اطلاع دارم و با توجه به تمهیداتی که شیده شد تا در این روز مردم در محوطه پاسارگاد و تخت جمشید حضور نداشته باشند، لذا تصور نمی کنم ی بازداشت شده باشد. سپرست روابط عمومی میراث فرهنگی استان فارس با اشاره به شایعات مطرح شده درباره تعطیلی پاسارگاد در روز ۷ آبان ماه گفت: تا این لحظه خبری درباره تعطیلی پاسارگاد در ۷ آبان از ارگان های رسمی مطرح نشده است. به دنبال پیگیری های مقامات سازمان میراث فرهنگی، تدفین ی گمنام در حریم درجه دو مجموعه جهانی پاسارگاد لغو شد و این دو شهید گرانقدر در کنار آرامگاه سایر ی گمنام در تپه موسوم به «نورال » در شهر سعادت شهر مرکز شهرستان پاسارگاد به خاک س شدند. رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری پاسارگاد از آغاز برنامه غنی سازی و احیای ۵۴ تار از جنگل های این شهرستان خبر داد. با حضور نمایندگان بیمه عمر بیمه پاسارگاد، همایش پیشروان پاسارگاد به میزبانی تالار ونوس در شهر قم برگزار شد. رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پاسارگاد از کاشت ۶ هزار و ۳۰۰ اصله نهال در پاسارگاد همزمان با هفته منابع طبیعی خبر داد. س رست هیات بررسی شهرستان پاسارگاد و بخش مشهد مرغاب از شناسایی نزدیک به هزار اثر باستانی متعلق به عصر پارینه سنگی تا عصر حاضر در ادامه بررسی های باستان شناسی شهرستان پاسارگاد خبر داد. ان مسلح خودروی حمل پول بانک پاسارگاد در درشمال کشور شناسایی و دستگیر شدند. صبح امروز دو خبر همزمان منتشر شد؛ «دفن در حریم درجه دو پاسارگاد» و «منتفی شدن دفن در پاسارگاد» که تنااقض های زیادی دارند اما واقعیات این ماجرا چه بوده و چرا این اخبار تناقض داشته اند. یکی از متهمان دستگیر شده در پاسارگاد، اعتراف می‎کند صرفاً برای شرکت در جشن ملی به آنجا رفته و از ماجراهای پشت بی اطلاع بوده است. استاندار فارس از برخی طرح های نیمه تمام شهرستان پاسارگاد بازدید کرد. /**/ گردنبند فروهر معرفی اجمالی محصول:
فَروهَر یا در فارسی باستان فَرورتی و در پهلوی فَروَهر و در فارسی فروهر یکی از نیروهای باطنی است که به عقیدهٔ مزدیستان پیش از پدید آمدن موجودات، وجود داشته و پس از مرگ و نابودی آنها، به عالم بالا رفته و پایدار می ماند. این نیروی معنوی را که میتوان جوهر حیات نامید، فنا و زوالی نیست.
نماد فروهر: نیاکان ما از چند هزار سال پیش دریافته بودند که هر انسان زنده از تن، جان، روان، وجدان و فروهر (fravahr) سرشته شده که پویندگی و بالندگی انسان از کوشش و جوشش آنهاست.
فروهر از دو واژهی "فره" به معنی جلو، پیش و "وهر" یا ورتی به معنی برنده و کشنده درست شده است و شاید بتوان گفت از نظر زندگی، فروهر بزرگترین و باارزشترین جزء وجود انسان است ، چون پرتوی از هستی بیپایان اهورامزداست که انسان را بهسوی رسایی رهنما میشود و وظیفهی پیشبری و فرابری، برای انسان به برترین پایهی هستی را داراست. و پس از مرگ با همان پاکی و درستی به اصل خود (اهورامزدا) میپیوندد.
امروزه نگارهی زیر بین زرتشتیان نمایانگر شکل فروهر است و بهعنوان نشانوارهی دین زرتشتی ب ار میرود. این نگاره، گذشتهی چندین هزارساله داشته و شبیه آن در جاهای دیگر و نزد قومهای دیگری دیده شده است ولی شکل کنونی آن در کتیبههای هخا بالای سر پادشاهان دیده میشود.
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، جزئیات دستگیری ان خودروی حمل پول بانک پاسارگاد را تشریح کرد. 1-آسف محوطه هر متر مربع باضخامت 1سانتیمتر3900تومان به ازای هر سانتیمتر 3900تومان به قیمت اضافه میشود 2-آسف نرمه پشت بامی هر متر با اجرا 5800 تومان 3-آسف به ازای هر تن پخش (اجرت اجرای آسف )55000 تومان 4-آسف کارخانه هر تن( 25-0)150000تومان 5-آسف کارخانه هر تن (12-0)160000 تومان 6-آسف کارخانه هر تن (8-0)190000 تومان 7-آسف کارخانه هر تن (6-0)230000 تومان قیمت قیر 1-قیر شل60/70 خالص پاسارگاد هر بشکه 235000 تومان 2-قیر مخلوط100/25خالص پاسارگاد هر بشکه 255000 تومان 3- قیر حلب 17 کیلویی 30000 تومان 4- قیر سفت کارتنی 28000 تومان برای اطلاع دقیقتر با شماره09199761006 تماس بگییرید صبح امروز دو خبر همزمان منتشر شد؛ «دفن در حریم درجه دو پاسارگاد» و «منتفی شدن دفن در پاسارگاد» که تناقض های زیادی دارند اما واقعیت این ماجرا چه بوده و چرا این اخبار تناقض داشتند؟ از آنجایی که هر کشور و ملتی نشانه ویژه از خود دارند ایرانیان یکی از کهن ترین مردمانی هستند که سمبولی بسیارشگفت انگیز و سراشر از دانش و فرهنگ و د از خود به جای گذاشته اند که با اندوه فراوان بسیاری از ما ایرانیان از آن نا آگاه هستیم . این نشان ” فره وشی” یا ” فروهر” نام دارد که قدمت آن بیش از ۴۰۰۰ سال تخمین زده شده است . تاریخچه فره وشی ی افروهر به پیش از زایش زرتشت بزرگوار این پیر و فیلسوف د و فرهنگ و دانش جهان باز میگردد . سنگ نگاره های شاهنشاهان هخا در کاخ های پرسپولیس و سنگ نگاره های شاهنشاهان ساسانی همه حکایت از آن دارد . نکته بسیار شگفت انگیز این نشان ملی ما ایرانیان آن است که تک تک این نشان دارای مفهوم دانشی نهفته است .farvahar1 300x141 سمبلی پاک به نام فروهر اعطاء نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد طی تفاهم نامه منعقده بین بیمه پاسارگاد و کارگروه پیشخوان ت استان، دفاتر متقاضی میتوانند با دریافت کد نمایندگی نسبت به ارایه خدامات بیمه عمر پاسارگاد در دفاتر اقدام نمایند ادامه مطلب را بخوانید کلاس اموزشی بهشهر-نکا-گلوگاه :18-10-1393 ساعت 9الی 12 مکان ؟؟؟؟؟؟منبع خبر : سایت کانون مازندران ردیف 7 مدارک : ک. آهنگ جدید لیلا فروهر به نام آرزوی من این است موزیک ایرانی با کیفیت 320 با کیفیت 128 آهنگ جدید لیلا فروهر به نام آرزوی من این است, آهنگ جدید لیلا فروهر به نام آرزوی من اینست , آهنگ جدید آرزوی من این است با صدای لیلا فروهر , اهنگ آرزوی من اینست با صدای لیلا فروهر ,آهنگ جدید لیلا فروهر به نام آرزوی من اینست مأموران پلیس تهران موفق شدند با انجام عملیاتی، ان خودروی حمل پول بانک پاسارگاد را شناسایی و دستگیر کنند. فرمانده انتظامی تهران بزرگ به تشریح جزئیات سرقت خودروی حمل پول پاسارگاد و دستگیری ان این بانک پرداخت.

نیاکان ما از چند هزار سال پیش دریافته بودند که هر انسان زنده از تن، جان، روان، وجدان و فروهر (fravahr) سرشته شده که پویندگی و بالندگی انسان از کوشش و جوشش آن‌هاست. فروهر از دو واژه‌ی (فره) به معنی جلو، پیش و (وهر) یا ورتی به معنی برنده و کشنده درست شده است و شاید بتوان گفت از نظر زندگی، فروهر بزرگترین و باارزش‌ترین جزء وجود انسان است ، چون پرتوی از هستی بی‌پایان اهورامزداست که انسان را به‌سوی رسایی رهنما می‌شود و وظیفه‌ی پیش‌بری و فرابری، برای انسان به برترین پایه‌ی هستی را داراست. و پس از مرگ با همان پاکی و درستی به اصل خود (اهورامزدا) می‌پیوندد. امروزه نگاره‌ی زیر بین زرتشتیان نمایانگر شکل فروهر است و به‌عنوان نشانواره‌ی دین زرتشتی به‌کار می‌رود. این نگاره، گذشته‌ی چندین هزارساله داشته و شبیه آن در جاهای دیگر و نزد قوم‌های دیگری دیده شده است ولی شکل کنونی آن در کتیبه‌های هخا بالای سر پادشاهان دیده می‌شود. تصویر فروهر هر ‌ای از نگاره‌ی فروهر یادآور اهمیت و مسولیت فروهر در زندگی است:
1-      سر: سر فروهر به‌صورت مردی سالخورده است تا با دیدن آن به‌یاد آوریم که فروهر مانند بزرگان و افراد مسن ما را راهنمایی می‌کند.
2-      دست‌ها: دست‌های فروهر به‌طرف بالاست به‌خاطر آنکه همیشه به اهورامزدا توجه داشته باشیم.  در دست فروهر حلقه‌ای وجود دارد که آن‌را نشانه‌ی احترام به عهد و پیمان می‌دانند.
3-   بال‌ها: بال‌های فروهر باز است. چون با دیدن بال‌های باز، ذهن انسان متوجه پرواز و پیشرفت شده و از دیدن این دو بال باز فورا به یاد می‌آورد که فروهر او را به‌سوی پیشرفت و سربلندی راهنمایی می‌کند. همچنین هر بال خود دارای سه بخش است که نشانه‌ی شه‌نیک، گفتار نیک و کردار نیک بوده و با دیدن این سه بخش آگاه می‌شویم که هرگونه پیشرفتی باید از راه درست یعنی به‌وسیله‌ی شه و گفتار و کردار نیک انجام شود.
4-   دایره میان شکل: دایره خطی‌ است منحنی که از هر نقطه‌ی آن شروع کنیم باز به همان نقطه خواهیم رسید. منظور از این دایره در میان فروهر، نشان‌دادن روزگار بی‌پایان است. به این معنی که هر عمل و کرداری که در این زندگی (روی دایره) صورت گیرد نتیجه‌ی آن در همین دنیا متوجه انسان است و اثر آن باقی خواهد ماند. (باز به همان نقطه از دایره خواهد رسید). و در جهان دیگر روان از پاداش یا جزای آن برخوردار خواهد شد.
5-   دامن: دامن فروهر از سه قسمت به‌وجود آمده که نشانه‌ی شه و گفتار و کردار بد است . از مشاهده‌ی این سه بخش درمی‌ی م که همواره باید شه و گفتار و کردار بد را به زیر افکنده، پست و زبون سازیم. (همانطور که دامن در زیر قرار دارد)
6-   دو رشته‌ی آویخته: این دو رشته نشانه‌ی سپنتامینو (مینوی خوب) و انگره‌مینو (مینوی بد) است که همیشه ممکن است در شه‌ی انسان ظاهر شوند . وظیفه‌ی هر زرتشتی این است که خوبی را در شه‌ی خود قرار داده و بدی را از آن دور کند (نیک بین د).
منابع: 1-      منوچه ور، منوجهر. بدانیم و سربلند باشیم: فشرده‌ای از آموزش‌های دین زرتشت. تهران: فروهر، 1377. ص. 54-50 .2-      در راه شناخت دین زرتشت. تهران: فروهر، 1380. ص. 28-27 .

بیمارستان صحرایی فوق تخصصی فجر استان فارس در شهرستان پاسارگاد مستقر شد. اعضای باند انی که اقدام به سرقت خودروی حامل پول های فرسوده بانک پاسارگاد کرده بودند شب گذشته در لاهیجان دستگیر شدند. هتل پاسارگاد مشهد هتل 1 ستاره پاسارگاد در شهر زیارتی مشهد قرار دارد.فاصله این هتل تا حرم مطهر رضوی فقط 8 دقیقه میباشد.این هتل مخصوص مسافران تور مشهد آماده شده تا مسافران بتوانند اقامت خوبی را در این هتل تجربه کنند.مسافران تور مشهد که نمیخواهند برای اقامت هتلی هزینه زیادی داشته باشند میتوانند این هتل را انتخاب کنند.امکانات اتاق های این هتل بسیار خوب و زیاد است تا مسافران تور مشهد در اتاق خود تمام امکانات را داشته باشند.کارکنان این هتل به خوبی با مسافران تور مشهد برخورد می کنند.   هتل پاسارگاد مشهد   هتل پاسارگاد مشهد   تور مشهد بهار 96 تور مشهد فروردین 96 تور مشهد اردیبهشت 96 تور مشهد داد 96
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ان مسلح خودروی حمل پول بانک پاسارگاد در درشمال کشور شناسایی و دستگیر شدند. گردشگران خارجی پاسارگاد را چگونه توصیف می کنند؟
اسکندر اگر تخت جمشید را به آتش کشید، اما در مقابل پاسارگاد جز احترام رفتاری را پیشه خود نکرد. گردشگران خارجی پاسارگاد را چگونه می‌بینند؟ تخفیف بیمه پاسارگاد به مناسب روز پدر در سال 1394

شرکت بیمه پاسارگاد به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر و گرامی داشت مقام گرانقدر پدر از تاریخ ۸ تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ اقدام به اعطای 10 درصد تخفیف ویژه به کلیه یداران بیمه نامه بدنه اتومبیل نموده است.

کلیه هموطنان گرامی می توانند جهت ب اطلاعات بیشتر، به پایگاه اط. اختصاصی از رزفایل تحقیق پاسارگاد با و پر سرعت .
 تحقیق پاسارگاد
 تحقیق پاسارگاد تاریخچه:
پاسارگاد پایتخت اولین امپراتوری بزرگ آسیای غربی است که قلمرو حکومتش از سواحل شرقی مدیترانه و مصر تا هند کشیده شده و اولین امپراتوری است که به تفاوت های فرهنگی اقوام مختلف ن در قلمرو حکومتی اش‏، احترام می گذاشته است. پاسارگاد به عنوان گواهی بر معماری هخا ، اختلاط فرهنگ های گوناگون را نشان می دهد. قصرها، باغ ها و آرامگاه کوروش نمونه ای استثنائی از اولین دوره شکوفائی هنر و معماری هخا و گواهی استثنائی از تمدن ایرانی است.
پاسارگاد بعد از مرگ کوروش هخا علاوه بر اینکه محل تاج گذاری شاهان بوده مرکز علوم و محل اجتماع و پرورش دستوران، ون و مغ ها بوده است که در آنجا تربیت شده و به سایر ساتراپ نشینها اعزام می شده اند.

فهرست مطالب
1. پیشینه
2. پاسارگاد
3. تاریخچه
4. دلایل ثبت
5. آرامگاه کوروش کبیر
6. کاخ اختصاصی کوروش کبیر
7. کاخ دروازه
8. نقش انسان بالدار
9. کاخ بار عام
10. نقوش درگاه کاخ بارعام
11. کاخ نشیمن
12. آرامگاه کمبوجیه
13.تل تخت
14.بوستان پاسارگاد
15. کوشک ها
16. محوطه مقدس
17.تنگ بلاغی

شامل 21 اسلاید powerpoint
با
تحقیق پاسارگاد
پیکر مطهر 2 شهید گمنام در پاسارگاد تشییع و خا پاری می شود. جشن تحویل سال در پاسارگادجشن تحویل سال در پاسارگاد , س رست اداره فرهنگی و ارتباطات اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس از اجرای برنامه های فرهنگی در لحظه تحویل سال در اماکن تاریخی استان خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های به عمل آمده در مجموعه های جهانی تخت جمشید و پاسارگاد همچنین مجموعه فرهنگی حافظ، مراسم تحویل سال اجرا. در پی وقوع ز له غم انگیز در استان های غرب کشور و جان باختن و مجروح شدن شماری از هم میهنان عزیزمان، شرکت نسیم سلامت بانک پاسارگاد کمک های پزشکی و دارویی را مستقر کرد و تعداد 10 هزار تخته پتو و یکصد چادر… وحید تاج، خواننده موسیقی اصیل ایرانی به همراه گروه موسیقی دنگ دار به س رستی علی مومیوند و با همکاری ار تر پاسارگاد به ی مهدی پناهی در تالار ایوان شمس روی صحنه می رود. رییس اداره حفاظت محیط زیست پاسارگاد از پایش 40 واحد صنعتی، تولیدی وخدماتی در این شهرستان خبر داد. دومین محموله ۳۵ هزار تنی قیر ایران تولیدی شرکت نفت پاسارگاد در دوران پسا از بندر (ره) به مقصد سنگاپور بارگیری شد. پیکر پاک و مطهر شهیدان گمنام با حضور مردم ولایتمدار و شهیدپرور در پاسارگاد فارس تشییع شد.
منابع آگاه در بانک پاسارگاد مجموع پول سرقتی از خودروی متعلق به این بانک را 900 میلیون تومان اعلام… پاو وینت مجموعه پاسارگاد پاو وینت مجموعه پاسارگاد شامل 32 اسلاید (ویژه رشته های ی معماری) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاو وینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاو وینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاو وینت ، اقدام به ید آن نمایید دسته بندی معماری بازدید ها 0 فرمت فایل pdf حجم فایل 5201 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 32  پاو وینت مجموعه پاسارگاد گزارش تخلف برای پاو وینت مجموعه پاسارگاد پاو وینت مجموعه پاسارگاد فروشنده فایل کد کاربری 28 تمام فایل ها کاربر پاو وینت مجموعه پاسارگاد پاو وینت مجموعه پاسارگاد شامل 32 اسلاید (ویژه رشته های ی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاو وینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاو وینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاو وینت ، اقدام به ید آن نمایید. .

مقدمه : مجموعه میراث جهانی پاسارگاد از آثار باستانی برجای مانده از دوران هخا است که در ۱۳۵ کیلومتری شمال شیراز در منطقهٔ پاسارگاد فارس واقع شده است.این مجموعه دربرگیرندهٔ ابنیه ای چون کاخ دروازه، پل، کاخ بار عام، کاخ اختصاصی، دو کوشک، آب نماهای باغ شاهی، آرامگاه کمبوجیه، استحکامات دفاعی تل تخت، کاروانسرای مظفری، آرامگاه کوروش بزرگ، محوطهٔ مقدس و تنگه بلاغی است. .


فهرست : مقدمه
پاسارگاد
پیشینه
مشخصات
آرامگاه کورش بزرگ در جنوب
آرامگاه کوروش . عنوان: مجموعه پاسارگاد فرمت: پاو وینت تعداد صفحات: 32 اسلاید ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر . تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاو وینت: مجموعه پاسارگادپاو وینت مجموعه پاسارگاد پاو وینت مجموعه پاسارگادپاسارگادپاو وینت پاسارگاد پاو وینت پاسارگادپیشینه پاسارگادپیشینه پاسارگادپیشینه پاسارگادمشخصات پاسارگادپاو وینت مشخصات پاسارگاد پاو وینت مشخصات پاسارگادمعماریپاو وینت معماری پاو وینت معماریمعماری داخلیپاو وینت معما
حضور محمود ، رئیس ت های نهم ودهم در پاسارگاد و تصاویر انتشار یافته از آن، سبب ایجاد های مختلفی در از این زمینه شده است. شاید از معدود دفعاتی باشد که یک مقام، با سابقه مدیریت ارشد در سال های پس از انقلاب آن هم با سابقه اصولگرایی، سعی در پیوند با نمادهای ایران باستان دارد. اردلان شجاع کاوه و الیزا اورامی از آماده سازی نمایش «چرا...برای اینکه» برای اجرا در اوا تابستان و اجرای برنامه «نیلوفرانه» که از شبکه «شما» پخش می شود، صحبت د. فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، جزئیات دستگیری ان خودروی حمل پول بانک پاسارگاد را تشریح کرد. اتهام نشریه پاسارگاد رسیدگی وهیات منصفه با کثریت آراء نظر بر برائت مدیر مسئول این نشریه از بزه انتس دادند. صبح امروز یک دستگاه خودروی حمل پول بانک پاسارگاد در بزرگراه حقانی توسط دو پراید به سرقت رفت. به دنبال اهمال بانک پاسارگاد در تامین امنیت خودروی حمل پول، صبح امروز یک دستگاه خودروی حمل پول در بزرگراه حقانی توسط دو پراید به سرقت رفت. کارت ویزیت لایه باز بیمه پاسارگاد با آرم و لوگو با کیفیت بیمه پاسارگاد به صورت افقی

۳ طرح کارت ویزیت لایه باز با موضوع بیمه پاسارگاد که به صورت افقی و یک رو و دو رو میباشند. در همه ی طرح ها سعی شده است از آرم و لوگو با کیفیت بیمه پاسارگاد و رنگ لوگو زرد که نماد بیمه پاسارگاد می باشد استفاده شود.همه ی طرح ها در اندازه های استاندارد کارت ویزیت طراحی شده اند و قابلیت ویرایش مجدد با نرم افزار قدرتمند فتوشاپ را دارند. وجی فایلها به صورت پی اس دی و تیف می باشد.

توجه : محصولات گرافیکی سایت به دلیل حجم بالا ، در آپلود سنتر دیگری آپلود شده که به محض پرداخت و فایل متنی که حاوی لینک است میتوانید اقدام به آن محصول نمایید. با تشکر جهت به ادامه مطلب مراجعه نمایید ادامه مطلب