طرفداران

به نقل از خبرگزاریها در مورد طرفداران : همزمان با واپسین تبلیغات طرفداران ابراهیم رئیسی و ، دوربین «تابناک» به میان طرفداران این دو ک دا رفت و ایشان را در یک چالشی جدی قرار داد. از طرفداران رئیسی خواسته شد تا خبرنگار تابناک را به عنوان یک طرفدار فرضی متقاعد نمایند تا به رئیسی رای دهدو از طرفداران نیز خواسته تا خبرنگار تابناک را به عنوان یک طرفدار فرضی رئیسی متقاعد نماین. معاون کشور از برگزاری توسط طرفداران یکی از ک داهای اصولگرا اظهار بی اطلاعی کرد. وینگر راست استقلالی ها می گوید لقب هازارد را طرفداران به او داده اند. شادی طرفداران تیم فوتبال الاتحاد پس از پیروزی این تیم در مسابقات جام ولیعهد، با زیر گرفته شدن گروهی از هواداران این به عزا تبدیل شد. ایلنا نوشت: معاون کشور از برگزاری توسط طرفداران یکی از ک داهای اصولگرا اظهار بی اطلاعی کرد. گروهی از طرفداران رئیس جمهور برکنارشده کره جنوبی در اعتراض به دستگیری وی به خیابان های سئول آمده و خواستار وی شدند. قبل از بازی تصور می د با استقبال گسترده طرفداران استقلال روبرو شوند اما اصلا فکر نمی د که باید در ورزشگاه یکدست آبی پوش بجنگند. رسانه رسمی ستاد خطاب به طرفداران این ک دا با تاکید بر این که از درگیر شدن با طرفداران سایر نامزدها خودداری کنید؛ اعلام کرد: بی شک حضور گسترده مردم در انتخابات امسال و شیرینی این دستاورد… جرارد پیکه همچنان به دشمنی خود با رئالی ها ادامه می دهد. وی به دلیل توهین به طرفداران رئال مادرید در دیدار جام اروپا حتی در لباس تیم ملی اسپانیا هم هو شد. چندی بعد طرفداران رئال تهدید د که اگر بازی دوستانه اسپانیا و انگلیس در برنابئو برگزار شود، انقدر پیکه را آزار می دهیم که بازی متوقف شود. دادگاهی در فرانسه هفت نفر از طرفداران دو گروه «پ ی د» و حزب کارگران کردستان را به اتهام حمله به کنسولگری ترکیه به حبس محکوم کرد. طرفداران باشگاه السد در آ ین جلسه تمرینی این تیم قبل از سفر به ایران حس بازیکنان خود را سو رایز د. علیرضا منصوریان بار دیگر از طرفداران تیمش خواست در هنگام حضور در ورزشگاه از لیزر استفاده نکنند. جریان «صدر» عراق در بیانیه ای با دعوت از طرفداران خود برای تحصن در اطراف «منطقه سبز» بغداد، درباره ورود به این منطقه هشدار داد. هزاران نفر از طرفداران «مقتدی صدر» از صبح امروز در مرکز بغداد کرده و خواستار اصلاح قانون کمیساریای عالی انتخابات شدند. محمدزند با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از فحاشی برخی از طرفداران استقلال به وی خبر داد. طرفداران رئیسی از قالیباف" src="http://cdn.mashreghnews.ir/d/2017/05/15/4/1939105.jpg" alt="تشکر طرفداران رئیسی از قالیباف" width="588" height="392" / onload="resetwh(this,470);">
در حاشیه مراسم سخنرانی همسر حجت ال رییسی عصر روز (دوشنبه25اردیبهشت ) در همدان. پیام تبریک اتحادیه فوتبال اروپا به فوق ستاره آرژانتینی مسی به مناسبت سالروز تولدش، کری خوانی طرفداران او و هواداران رقیب پرتغالی اش را در پی داشته است.
انتشار ع های متعدد فرهاد مجیدی از سوی طرفداران استقلال با شیطنت طرفداران پرسپولیس همراه شده است. جامعه امرییکا رسما 2 قطبی شده و نشانه های ان واضح هویدا برای همه جهان شده اما 2 قطبی از نوع بسیار وحشتناک و خطرناک و اینکه جنگ مسلحانه با 300 میلیون اسلحه بین طرفداران ترامپ و مابقی که مخالفان ترامپ هستند و این تصور یک رخداد وحشتناک در امریکاست که اگررخ دهد کنترلش برای هیچ ممکن نیست ۱۳۰ هزار نفر از طرفداران رئیس جمهور روسیه پیش از انتخابات ریاست جمهوری این کشور، در پایتخت د. نائب رییس باشگاه لخویا غیبت طرفداران پرسپولیس را به سود تیمش نمی داند و این مساله را برداشته شدن فشار روانی بازیکنان پرسپولیس و تلاش بیشتر برابر حریف می داند. اوا روز گذشته طرفداران و مخالفان رئیس جمهور در برکلی کالیفرنیا به درگیری های خونین منجر شد. درگیری طرفداران مقتدی صدر، شیعه با نیروهای امنیتی عراق در بغداد چند کشته و زخمی بر جای گذاشت. به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ـ ابنا ـ ساعاتی پیش طرفداران گروه تکفیری تروریستی در شهر استانبول با حمله به دانشکده ادبیات تی استانبول با دانشجویان این درگیر شدند.

گروهی از طرفداران در اعتراض به نمایشگاه ع و کت که علیه شه های تکفیری و در دانشکده ادبیات ملی استانبول برگزار شده بود، کرده و از برگزار کنندگان نمایشگاه می خواهند تا در عرض 15 دقیقه نمایشگاه را جمع کنند. اما پس از مقاومت برگزارکنندگان نمایشگاه، طرفداران به سوی نمایشگاه و برگزارکنندگان آن حمله ور می شوند.طرفداران به هنگام حمله از سنگ، چوب و مسمار برای ارعاب افراد مقابل خود استفاده د. با ادامه این درگیری و بی نظمی، پلیس استانبول مجبور به مداخله در داخل شده و چند تن از طرفداران را دستگیر کرد.
مدیریت اعلام کرده است که پس از بررسی ماجرا، طی اطلاعیه ای تمام مسائل قضیه را به اطلاع مردم خواهد رساند.
طرفداران و مخالفان دونالد ترامپ در برکلی کالیفرنیا با یکدیگر درگیر شدند.
طرفداران سیتی به من توهین د" src="http://barcanews.org/uploads/images/news/139312/thumbnail/thumbs_570/9ljtt5nfsse.jpg" alt="نیمار : طرفداران سیتی به من توهین د" width="570" height="402" /> به گزارش سایت هوادران بارسلونا در ازب تان ، نیمار در مورد درگیری اش با طرفدار سیتی گفت " من کار خود را انجام میدادم ، او به من داد و منم خنده ی طعنه آمیزی زدم . "او به من گفت نیمار ، و به مادرم داد من هم عصبانیت انها را درک می ، چون انها اصلا حریف ما نمی شدند ، بهشان حق میدهم " در تصویر زیر یکی از طرفداران تیم فوتبال برنلی انگلیس را در دیدار شب گذشته مقابل چلسی مشاهده می کنید که حتی چشمان خود را نیز به شکل توپ فوتبال در آورده است. شاید شما هم این جمله را شنیده باشید که زمان همه چیز را ثابت می کند. 8 سال از انتخابات 88 گذشت و حالا برخی از طرفداران نامزد ش ت خورده انتخابات حرف های جالب توجهی بر سر زبان می آورند. جشن پیروزی طرفداران دوازدهمین رئیس جمهوری ایران در سالن پورشریفی تبریز برگزار می شود. امروز آ ین هفته از رقابت های فصل هلند د رحالی برگزار می شود که ملی پوش ایرانی آلکمار در ورزشگاه خانگی با طرفداران وداع خواهد کرد. دو روز بعد از قهرمانی با مراکش در جام ملت های آفریقا ستاره جدید الهلالی ها با استقبال اندک طرفداران وارد ریاض شد.
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تمامی پیام رسان های دنیا طرفداران خاص خود را دارند اما برخی به دلیل کم مصرف بودن طرفداران بیشتری دارند. اتحادیه جهانی کشتی در صفحه رسمی اینستاگرام خود ی از حضور جردن باروز در میان طرفداران کرمانشاهی منتشر کرد.

قیمت : 59000 تومان


پکیج طرفداران پرسپولیس

مخصوص طرفداران دو آتیشه پرسپولیس

شامل ادکلن،لیوان و دستبند تیم محبوب پرسپولیس

فروش ویژه با 35 درصد تخفیف واقعی 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] جردن باروز در میان طرفداران کرمانشاهی. این را اینستاگرام رسمی اتحادیه جهانی کشتی منتشر کرده است. اسلک لاین یا همان راه رفتن روی طناب یکی از ورزش هایی است که در بیش از نیم قرن اخیر به مرور طرفداران خاص خود را پیدا کرده است و در یک دهه اخیر، شمار این طرفداران با رشد بسیار سریع مواجه شده است. ویدیویی که در ادامه می بینید، از تئو سیزن در یوتا ثبت شده. او مسیری پانصد متری را روی یک ص ه طی کند تا رکورد جهانی تازه ای را در این زمینه ثبت کند. بازی برگشت پلی آف بوندس لیگا در حالی با برتری ولفسبورگ به پایان رسید که پایان این بازی با آشوب و تظاهرات طرفداران برانشویگ روبرو بود.
طرفداران استقلال در فضای مجازی از داریوش شجاعیان توقع زیادی دارند و از او ارائه یک بازی با کیفیت را… اشکان دژاگه در سال هایی که پیراهن فولام را برتن داشت عنوان بهترین بازیکن فصل از دید طرفداران را نیز ب کرد تا محبوبیت دو چندانی در جنوب لندن داشته باشد. از همین رو در نظرسنجی انجام شده بسیاری از طرفداران فولام خواستار بازگرداندن این بازیکن 30 ساله ایرانی به این تیم لندنی شدند. ناصر ایمانی، فعالی اصولگرا معتقد است: در حال حاضر بیشتر در معرض انتقاد از سوی جناح نزدیک به ت است تا منتقدان خود. یعنی جای منتقدان و طرفداران عوض شده است و بیشتر از اینکه جناح منتقد به ایشان ایراد بگیرند؛ طرفداران ت این کار را می کنند. طرفداران و مخالفان ج کاتالونیا از اسپانیا در شهر والنسیا با یکدیگر درگیر شدند و به زد و خورد پرداختند، این در حالی است که نخست منطقه کاتالونیا اسپانیا اعلام کرده به زودی به صورت یکجانبه اعلام استقلال خواهند کرد. مدیرکل و انتخابات استانداری بوشهر گفت: رعایت اخلاق انتخاباتی از سوی نامزدها و طرفداران آنها در این شرایط حساس ضروری است. عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی های استان تهران گفت: برای شناخت ک دای اصلح، طرفداران وی و حمایت های دشمن در انتخابات تاثیر گذار است. حزب مخالف جمهوری دموکراتیک کنگو از طرفداران خود دعوت کرد روز بار دیگر برای درخواست کناره گیری ژوزف ک لا، رئیس جمهور کنگو تظاهرات کنند. ­ دو نفر از طرفداران رئیس جمهور مانع از ادامه اجرای نمایشی درباره «ژولیوس سزار» به علت شباهت ظاهری بازیگر آن با دونالد ترامپ شدند. هر ساله با آغاز فصل سرما، تعداد طرفداران محصولات کنجدی استان یزد افزایش می یابد و 200 واحد تولیدی نیز پاسخگوی نیاز آن ها هستند. این در حالی است که رسانه های یونانی از تلاش های مستمر باشگاه المپیا برای جذب مهاجمی سرشناس و جدید به عنوان رقیب انصاری فرد در خط حمله خبر دادند و مدعی شدند بعد از ج مهاجم پاراگوئه ای و پا به سن گذاشته المپیا طرفداران این تیم خود را برای استقبال از ید بزرگ باشگاه در تابستان آماده کرده اند. درگیری میان طرفداران و مخالفان ترامپ در شهر برکلی چندین زخمی برجای گذاشت. فلافل گلوله سرخ شده نخود و ادویه جات است. این غذا در خاورمیانه و به ویژه ایران، عراق، و لبنان، بیشتر تهیه می شود و طرفداران پرشماری دارد. البته در اکثر نقاط جهان می توان این غذا را مشاهده کرد، هرچند طرفداران کمتری دارد. تهیه فلافل خوش طعم یکی از هنرهای یک آشپز حرفه ای است. این هنر را از جواد جوادی آشپز حرفه ای فرامی گیرید.