طرفداران

به نقل از خبرگزاریها در مورد طرفداران : کاپیتان ان در لیگ هفدهم با گفتن این که به طرفداران حق می دهد علیه بازیکنان تیم شعار سر بدهند مدعی شد خودشان بیشتر از همه بابت اتفاقات امسال خج می کشند. همزمان با واپسین تبلیغات طرفداران ابراهیم رئیسی و ، دوربین «تابناک» به میان طرفداران این دو ک دا رفت و ایشان را در یک چالشی جدی قرار داد. از طرفداران رئیسی خواسته شد تا خبرنگار تابناک را به عنوان یک طرفدار فرضی متقاعد نمایند تا به رئیسی رای دهدو از طرفداران نیز خواسته تا خبرنگار تابناک را به عنوان یک طرفدار فرضی رئیسی متقاعد نماین.
یکی طرفداران پرسپولیس به دلیل سانحه تصادف به کما رفت. همشهری آنلاین: طرفداران تیم ملی فوتبال پرو در شروع جام جهانی ۲۰۱۸ در مسکو پایتخت روسیه برای ع گرفتن ژست می گیرند. تصویری از طرفداران پرسپولیس که خود را برای جشن قهرمانی تیمشان آماده می کنند. قبل از بازی تصور می د با استقبال گسترده طرفداران استقلال روبرو شوند اما اصلا فکر نمی د که باید در ورزشگاه یکدست آبی پوش بجنگند. واحد مرکزی خبر نوشت: مخالفان و طرفداران رئیس جمهور در ای اوهایو با یکدیگر درگیر شدند. سخنگوی حزب اعتدال و توسعه گفت: سیاست ما تداوم ائتلاف با اصلاح طلبان و طرفداران ت است، اما ممکن است شرایط دیگری برای ارائه لیست جدا پیش بیاید. ایرنا نوشت:رسانه رسمی ستاد خطاب به طرفداران این ک دا با تاکید بر این که از درگیر شدن با طرفداران سایر نامزدها خودداری کنید؛ اعلام کرد: بی شک حضور گسترده مردم در انتخابات امسال و شیرینی این دستاورد ملی حیف است که بخواهد با این مسائل تلخ شود. رسانه رسمی ستاد خطاب به طرفداران این ک دا با تاکید بر این که از درگیر شدن با طرفداران سایر نامزدها خودداری کنید؛ اعلام کرد: بی شک حضور گسترده مردم در انتخابات امسال و شیرینی این دستاورد… جرارد پیکه همچنان به دشمنی خود با رئالی ها ادامه می دهد. وی به دلیل توهین به طرفداران رئال مادرید در دیدار جام اروپا حتی در لباس تیم ملی اسپانیا هم هو شد. چندی بعد طرفداران رئال تهدید د که اگر بازی دوستانه اسپانیا و انگلیس در برنابئو برگزار شود، انقدر پیکه را آزار می دهیم که بازی متوقف شود. دادگاهی در فرانسه هفت نفر از طرفداران دو گروه «پ ی د» و حزب کارگران کردستان را به اتهام حمله به کنسولگری ترکیه به حبس محکوم کرد. همشهری آنلاین: هزاران نفر از طرفداران جریان صدر در میان تد ر امنیتی شدید در مرکز بغداد پایتخت عراق تظاهرات د. مخالفان و طرفداران رئیس‎جمهور در ی در مقابل ساختمان مجلس ای ی اوهایو با یکدیگر درگیر شدند. امروز آ ین هفته از رقابت های فصل هلند د رحالی برگزار می شود که ملی پوش ایرانی آلکمار در ورزشگاه خانگی با طرفداران وداع خواهد کرد. هزاران نفر از طرفداران «مقتدی صدر» از صبح امروز در مرکز بغداد کرده و خواستار اصلاح قانون کمیساریای عالی انتخابات شدند. جمعی از طرفداران نفت آبادان با حضور در ورزشگاه اروندان مشهر به تشویق تیمشان پرداختند. در فاصله یک سال مانده به پخش فصل پایانی "بازی تاج و تخت"، طرفداران سریال نسبت به پایان آن نگران هستند. طرفداران رئیسی از قالیباف" src="http://cdn.mashreghnews.ir/d/2017/05/15/4/1939105.jpg" alt="تشکر طرفداران رئیسی از قالیباف" width="588" height="392" / onload="resetwh(this,470);">
در حاشیه مراسم سخنرانی همسر حجت ال رییسی عصر روز (دوشنبه25اردیبهشت ) در همدان. پیام تبریک اتحادیه فوتبال اروپا به فوق ستاره آرژانتینی مسی به مناسبت سالروز تولدش، کری خوانی طرفداران او و هواداران رقیب پرتغالی اش را در پی داشته است.
انتشار ع های متعدد فرهاد مجیدی از سوی طرفداران استقلال با شیطنت طرفداران پرسپولیس همراه شده است. جامعه امرییکا رسما 2 قطبی شده و نشانه های ان واضح هویدا برای همه جهان شده اما 2 قطبی از نوع بسیار وحشتناک و خطرناک و اینکه جنگ مسلحانه با 300 میلیون اسلحه بین طرفداران ترامپ و مابقی که مخالفان ترامپ هستند و این تصور یک رخداد وحشتناک در امریکاست که اگررخ دهد کنترلش برای هیچ ممکن نیست فریم ۳۴: از تمام رکوردهای اونجرز 3 تا پنج ی که <font style=طرفداران god of war باید ببینند" />
در سی و چهارمین قسمت از برنامه سینمایی فریم، از تمام رکوردهای avengers: infinity war می‌گوییم و ‌هایی را پیشنهاد می‌کنیم که طرفداران god of war باید ببینند. مشکلات فنی و ایرادات فراوان در تجهیزات سالن کنسرت فرزاد فرزین در محمودآباد طرفداران این خواننده و حاضران در سالن را بسیار عصبانی کرده است. نائب رییس باشگاه لخویا غیبت طرفداران پرسپولیس را به سود تیمش نمی داند و این مساله را برداشته شدن فشار روانی بازیکنان پرسپولیس و تلاش بیشتر برابر حریف می داند. یک رو مه ئی از آغاز قلع و قمع طرفداران ولیعهد برکنار شده عربستان توسط محمد بن سلمان ولیعهد جدید این کشور خبر داد. اسلک لاین یا همان راه رفتن روی طناب یکی از ورزش هایی است که در بیش از نیم قرن اخیر به مرور طرفداران خاص خود را پیدا کرده است و در یک دهه اخیر، شمار این طرفداران با رشد بسیار سریع مواجه شده است. ویدیویی… طرفداران فوتبال ایران و مراکش در نقاط مختلف شهر سن پطرزبورگ در حال کری خواندن هستند. به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ـ ابنا ـ ساعاتی پیش طرفداران گروه تکفیری تروریستی در شهر استانبول با حمله به دانشکده ادبیات تی استانبول با دانشجویان این درگیر شدند.

گروهی از طرفداران در اعتراض به نمایشگاه ع و کت که علیه شه های تکفیری و در دانشکده ادبیات ملی استانبول برگزار شده بود، کرده و از برگزار کنندگان نمایشگاه می خواهند تا در عرض 15 دقیقه نمایشگاه را جمع کنند. اما پس از مقاومت برگزارکنندگان نمایشگاه، طرفداران به سوی نمایشگاه و برگزارکنندگان آن حمله ور می شوند.طرفداران به هنگام حمله از سنگ، چوب و مسمار برای ارعاب افراد مقابل خود استفاده د. با ادامه این درگیری و بی نظمی، پلیس استانبول مجبور به مداخله در داخل شده و چند تن از طرفداران را دستگیر کرد.
مدیریت اعلام کرده است که پس از بررسی ماجرا، طی اطلاعیه ای تمام مسائل قضیه را به اطلاع مردم خواهد رساند.
طرفداران و مخالفان دونالد ترامپ در برکلی کالیفرنیا با یکدیگر درگیر شدند.
طرفداران سیتی به من توهین د" src="http://barcanews.org/uploads/images/news/139312/thumbnail/thumbs_570/9ljtt5nfsse.jpg" alt="نیمار : طرفداران سیتی به من توهین د" width="570" height="402" /> به گزارش سایت هوادران بارسلونا در ازب تان ، نیمار در مورد درگیری اش با طرفدار سیتی گفت " من کار خود را انجام میدادم ، او به من داد و منم خنده ی طعنه آمیزی زدم . "او به من گفت نیمار ، و به مادرم داد من هم عصبانیت انها را درک می ، چون انها اصلا حریف ما نمی شدند ، بهشان حق میدهم " در تصویر زیر یکی از طرفداران تیم فوتبال برنلی انگلیس را در دیدار شب گذشته مقابل چلسی مشاهده می کنید که حتی چشمان خود را نیز به شکل توپ فوتبال در آورده است. شاید شما هم این جمله را شنیده باشید که زمان همه چیز را ثابت می کند. 8 سال از انتخابات 88 گذشت و حالا برخی از طرفداران نامزد ش ت خورده انتخابات حرف های جالب توجهی بر سر زبان می آورند. جشن پیروزی طرفداران دوازدهمین رئیس جمهوری ایران در سالن پورشریفی تبریز برگزار می شود. خداحافظی غیرمنتظره سرمربی فرانسوی با طرفداران رئال مادرید این سوال را به همراه داشت که او چرا پس از فتح سومین قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان اروپا این تیم را ترک کرد. دو روز بعد از قهرمانی با مراکش در جام ملت های آفریقا ستاره جدید الهلالی ها با استقبال اندک طرفداران وارد ریاض شد. جشن پیروزی طرفداران دوازدهمین رئیس جمهوری ایران در سالن سنندج برگزار می شود.
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تمامی پیام رسان های دنیا طرفداران خاص خود را دارند اما برخی به دلیل کم مصرف بودن طرفداران بیشتری دارند.

قیمت : 59000 تومان


پکیج طرفداران استقلال

شامل ادکلن،لیوان و دستبند تیم محبوب استقلال

فروش ویژه با 35 درصد تخفیف واقعی

مخصوص طرفداران دو آتیشه استقلال 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] در حالی که معترضان رئیس جمهور ونزوئلا مدت هاست در خیابان ها مشغول اعتراض هستند طرفداران نیکلاس مادورو نیز دست به کار شدند و در حمایت وی به خیابان ها آمدند. همبرگر مک دونالد در سراسر دنیا طرفداران بسیاری دارد و حتی چند سال پیش خبرهایی درباره راه اندازی شعب مک دونالد در ایران منتشر شده بود؛ اما فرمول این همبرگرها که طرفداران بسیاری دارد ... شبکه راشاتودی در اقدامی جالب به پخش اظهارات و بیان احساسات طرفداران تیم ها کرده است. در این ویدیو طرفدار تیم مکزیک را می بینید که از خودش و علاقه اش به فوتبال و هیجانی که برای دیدن بازی ها دارد می پردازد. او حتی برای تبادل فرهنگ با روس ها اقدام به ید سوغاتی برای آنها کرده است. بازی برگشت پلی آف بوندس لیگا در حالی با برتری ولفسبورگ به پایان رسید که پایان این بازی با آشوب و تظاهرات طرفداران برانشویگ روبرو بود. تبریز - ایرنا - رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی از دادن 106 مورد تذکر به داوطلبان، روسای ستادهای انتخاباتی و طرفداران نامزدهای انتخاباتی یا مسئولان دستگاه های اجرایی در استان خبر داد. اشکان دژاگه در سال هایی که پیراهن فولام را برتن داشت عنوان بهترین بازیکن فصل از دید طرفداران را نیز ب کرد تا محبوبیت دو چندانی در جنوب لندن داشته باشد. از همین رو در نظرسنجی انجام شده بسیاری از طرفداران فولام خواستار بازگرداندن این بازیکن 30 ساله ایرانی به این تیم لندنی شدند. ناصر ایمانی، فعالی اصولگرا معتقد است: در حال حاضر بیشتر در معرض انتقاد از سوی جناح نزدیک به ت است تا منتقدان خود. یعنی جای منتقدان و طرفداران عوض شده است و بیشتر از اینکه جناح منتقد به ایشان ایراد بگیرند؛ طرفداران ت این کار را می کنند. درگیری مسلحانه میان طرفداران دو گروه در نجف، جدیدترین موضع گیری جریان صدر و اعلام میزان مشارکت عراقی های مقیم اردن از جدیدترین اخبار مربوط به انتخابات پارلمانی عراق است. صدای انفجار در یکی از میادین شهر تورین ایتالیا به هنگام طرفداران تیم یوونتوس، مردم را به وحشت افکند و 200 تن زخمی شدند. عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی های استان تهران گفت: برای شناخت ک دای اصلح، طرفداران وی و حمایت های دشمن در انتخابات تاثیر گذار است.