طرفدران دوبلورهای ایرانی

به نقل از خبرگزاریها در مورد طرفدران دوبلورهای ایرانی : pou-05-700x393.jpg تصور کنید که موجودی به نام pou را در اختیار دارید ، چگونه آن را شخصی سازی می کنید ! آیا تمام تلاش خود را جهت مواظبت و نگهداری از آن خواهید کرد ، غذا دادن ، تمیز و بزرگ آن را بر عهده خواهید گرفت ؟ بله دوستان ، بازی ای که در این پست مشاهده می کنید توانسته در مدت زمان کوتاهی طرفدران متعددی را به خود جذب کرده و امتیاز ۵ ستاره را به خود اختصاص دهد ، پیشنهاد می کنم برای یک بار هم که شده به عضویت این تعداد طرفدار پر و پا قرص بپیوندید . مدت هاست دوبلورهای قدیمی ایران از وضعیت کارشان در تلویزیون گلایه مندند. کم شدن سریال های خوب، حذف تدریجی بازار رسمی دوبله آثار سینمایی و افزایش بحث دوبله های زیر زمینی باعث شده دوبلورهای قدیمی بازار کار کمتری داشته باشند. به تازگی سعید مظفری هم به وضع فعلی دوبلورها اعتراض کرده و البته بیشترین انتقاد را به تلویزیون وارد کرده است. هوش ایرانی ..... سه نفر یی و سه نفر ایرانی با همدیگر برای شرکت در یک کنفرانس می رفتند. در ایستگاه قطار سه یی هر کدام یک بلیط یدند، اما در کمال تعجب دیدند که ایرانی ها سه نفرشان یک بلیط یده اند..... یکی از یی ها گفت: چطور است که شما سه نفری با یک بلیط مسافرت می کنید؟ یکی از ایرانی ها گفت: صبر کن تا نشانت بدهیم . همه سوار قطار شدند. یی ها روی صند. سلام به تمام بروبچه های تتلیتی خواستم یه خبربدم اگه وبهای طرفدران و آرمین و حسین تهی و یاس اومدن ی به اینجا بهم خبر همکاری بدن همکاری به اینصورت که پستای اون وبلاگها در وبلاگ من و پستای من در وبلاگ انها باشد متشکر از شما سه دوبلور فعال و پیش وت عرصه سینما و تلویزیون از سال های ورود خود به این حرفه گفتند. «ناصر خویشتن دار» از گویندگان و دوبلورهای قدیمی که مدتها از سرطان معده رنج می برد، امروز جان به جان آفرین تسلیم کرد.
حضرت محمد (ص) :
دانش اگر در ثریا هم باشد مردانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت
کوروش :
ایرانی، هرگز زانو نخواهد زد،
حتی اگر آسمانش کوتاهتر از قامت...ش باشد.
کوروش :
ایستاده بمیرید، بهتر است تا روی زانوهایتان زندگی کنید

اسکندر مقدونی :
اگر روزی دیدی که فردی بخاطر کشورش حاضر شده، تمام فرزندانش را قربا. خندوانه شب گذشته میزبان سه پیش وت هنرمند در عرصه دوبله بود. سه نفر یی و سه نفر ایرانی با همدیگر برای شرکت در یک کنفرانس می رفتند. در ایستگاه قطار سه یی هر کدام یک بلیط یدند، اما در کمال تعجب دیدند که ایرانی ها سه نفرشان یک بلیط یده اند..... یکی از یی ها گفت: چطور است که شما سه نفری با یک بلیط مسافرت می کنید؟ یکی از ایرانی ها گفت: صبر کن تا نشانت بدهیم .
همه سوار قطار شدند. یی ها روی صندلی های تعیی. همانطور که از مدتها پیش اعلام کرده بودیم و قولش رو داده بودیم ، و بعد از مدتی انتظار بالا ه آهنگ جدید و فوق العاده زیبای به نام تعادل ، با ترانه ی زیباو آهنگسازی و ملودی خود و می و مستر قوی و مشترک از نادر کوهستانی و d-va و نیز لازم به ذکر است که اینکار اولین ترک از آلبوم " شماره شش " میباشد که بزودی از وب طرفدران منتشر میشه پیشنهاد میکنیم به هیچ عنوان این موزیک متفاوت و استثنائی رو از دستش ندید (پخش کاملا اختصاصی و برای اولین بار و فقط از وب طرفداران )
ت ت آهنگ هم اضافه شد سلام به شما دوستان عزیز. بنا به حمایت شما و از سری بازی های ایرانی ما یک بازی ایرانی دیگر هم در این وب به نمایش گزاشته ایم. قتل در کوچه های تهران توضیحات به همراه ع در ادامه. همزمان با اعزام آ ین کاروان زائران ایرانی از مدینه منوره به مکه مکرمه، باردیگر شهر اکرم (ص) خالی از ایرانیان شد و از امروز هیچ زائری از ایران در قبرستان بقیع و مسجدالنبی و حرم نبوی حضور ندارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، آ ین کاروان زائران ایرانی در مدینه منوره با نزدیک شدن به پایان عملیات عمره، پس از مُحرم شدن. «ناصر خویشتن دار» از گویندگان و دوبلورهای قدیمی، مدتی است که از سرطان معده رنج می برد، امروز جمعی از گویندگان رادیو به دیدار این هنرمند پیش وت رفتند. بیمه پارسیان به عنوان یکی از صد برند برتر ایرانی معرفی شد. به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل بیمه پارسیان ؛ اولین اجلاس سراسری یکصد برند برتر ایرانی ، باموضوعیت"برند ایرانی- افتخارجهانی" در تاریخ25شهریورماه سالجاری در مرکز همایش های بین المللی صداوسیمای ایران با حضورمدیران برگزیده بخش های تی و خصوصی سراسر کشور در حوزه صنعت و ت. خداوند خیلی دوست دارد که بنده اش در دعا اصرار کند پافشاری کنید باید هم همینطور باشد ی که واقعا خواسته ای دارد باید در راه رسیدن به خواسته اش در راه پیروزی و موفقیت و سربلندی خواسته اش همه توان و نیرویش را بکار بگیرد مخصوصا اگر خواسته اش و دعایش همچون صخا باشد که گره گشا و نان رسان و مشکل گشا است در این خواسته ها بیشتر باید همت و تلاش ک. ایرانی بازی و قضیه شاهین ! ایرانی بازی و قضیه اساسی اچ ام! ایرانی بازی و حکم اساسی تعمیم یافته اچ ام! ایرانی بازی و حل مسائل لاینحل 2300 ساله ! ایرانی بازی و اثبات بیشمار بودن دوقلوهای اول ! ایرانی بازی و اثبات قضیه ویلسون .... .... و خلاصه خیلی ایرونی بازیهای دیگر ! هنوز مدت چندانی از تولد صدا در سینما نمی گذشت که وم دوبله ها به زبان های دیگر احساس شد. برای همین بعضی از کشورها دست به کار شدند تا بتوانند سینمای ناطق را برای مردم خود که با زبان اصلی آشنایی نداشتند قابل استفاده کنند. یکی از کشورهایی که در این کار پیشتاز بود و پیشرفت خوبی داشت ایتالیا بود. ایران نیز مانند برخی از کشورها وم دوبله ها ر. بنابر اعلام معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت سالمند ترین و جوان ترین زائران ایرانی حج امسال ۱۰۲ سال اختلاف سنی دارند. ناصر خدرنژادˈ در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: سالمند ترین زائر ایرانی حج ۹۳ خانم «قربان خانم برنجی» با ۱۱۱ سال سن از شهرستان گنبد است.

معاون سازمان حج و زیارت اضافه کرد: جوان ترین زائر ایرانی حج امس. شب گذشته برنامه تلویزیونی «خندوانه» با اجرای رامبد جوان، بازی نیما شعبان زاده و همچنین حضور حسین عرفانی، منوچهر والی زاده و محمد عبادی دوبلوران پیش وت ایران به روی آنتن رفت. ۱۱هزار و ۵۰۰ حاجی در آ ین دعای کمیل مدینه حضور دارندامروز چهارشنبه ۳۰ مهرماه ۱۳ هزار و ۶۳۵ حاجی ایرانی در مدینه حضور داشته و بیش از ۵۰ هزار نفر از حجاج ایرانی نیز به میهن ی بازگشته اند.به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی حج از سرزمین وحی، امروز ۱۶ کاروان، فردا پنجشنبه ۱۵ کاروان و روز ۱۴ کاروان از مدینه منوره به ایران ی باز خواهند گشت.

هم اکنون هیچ زائر ایرانی در مکه مکرمه حضور ندارد و آ ین گروه حجاج ایرانی که شامل سه گروه از هموطنان یزدی می باشند ساعت ۲۱ و ۵۰ دقیقه ششم آبان مدینه منوره را به سمت فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد ترک خواهد کرد.

هم اکنون این شهر از خ نسبی برخوردار است و زائران ایرانی مشغول زیارت و برنامه های مذهبی هستند.

برگزاری زیارت دوره، محافل انس و معرفت، بازدید از موزه های تاریخی صدر و حضور در های جماعت مسجدالنبی از مهم ترین فعالیت های حجاج ایرانی در مدینه منوره است.

فردا شب نیز با حضور ۱۱ هزار و ۵۰۰ حاجی ایرانی آ ین های دعای کمیل گروهی در بین الحرمین طنین انداز خواهد شد.

شایان ذکر است، نخستین گروه حجاج ایرانی ۱۴ شهریور ماه به سرزمین وحی اعزام شد و ۶ مهرماه نیز آ گروه اعزام شد و بازگشت حجاج از ۲۴ مهر ماه آغاز و آ ین گروه نیز ۶ آبان ماه وارد ایران ی می شود.
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام بر حسین علیه السلام
سر یکی از کلاسای درسمون یه بحثی پیش اومد که برای اینکه سربه سر من بزاره اون جمله معروفه که ترک ها خیلی به حضرت عباس علاقه مندن و به فرمایش مادرشون اشاره ند که میگفتن نمیشه که ترکها به کمک حسین به کربلا نرفته باشند حتما رفتند و حتما یکی شهیدی ازشون در کربلا هست.
بحث سرکلاس همین.
کلاسهای آموزشگاه موسیقی جانان

ساز های ایرانی

کمانچه – تار – سه تار – سنتور – نی – دف – تنبک – دایره – عود – دوتار – تنبور – رباب – ویلن ایرانی

ساز های غربی

پیانو – ویلن – گیتار – گیتار الکتریک – فلوت ریکوردر – فلوت کلید دار – هارمونیکا( ساز دهنی )

” گیتار در سبک های کلاسیک، پاپ، جز، راک ، فلامینکو و بلوز ”

آواز

آواز ایرانی (سنتی) – کلاسیک – پاپ مختص ایرانی ها از لحظه لود شدن صفحه گوگل بگیریم میتونیم بریم خارج باهاش پناهندگی بگیریم:)))) . . . این انتخاب وارد در ایران است که اینترنت ا پلورر را زنده نگه داشته:)))) . . . فقط یه ایرانی میتونه بعد از اینکه جواب آزمایششو گرفت و سالم بود بگه: ای همه ج کردیم هیچیمونم نبود خیلی حیف شد..... بعد بازی رفتیم بیرون برای یکار اداری و البته ید ما منطقه استی یم کارمون تو شپرد بود دسته دسته دختر پسرای ایرانی دمق سیگار بدست صورتا رنگ کرده با پرچم ایران لباسای سبز و قرمز ازین طرف به اون طرف ..... چقدر حیف همه اماده جشن گرفتن بودىم..... من حتی ناهار درس ن گفتم قطعا میریم بیرون تو رستورانای ایرانی هم جشن هم ناهار میخورىم . عراق : « دل ایران شهر» عبدالله مرادعلی بیگی http://www.fareiran.com/default.aspx?content=detailsarticle&id=12
از آغاز عصر ی تا قرن ها، شکل تقسیمات جغرافیایی سرزمین های ایرانی عصر ساسانی ونظام اداری مرتبط با این تقسیمات هم چنان با همان شکل تاریخی و نام و نشان ایرانی خود به کار می رفت. اعتبار این بخش بندی و کارآیی نظام اداری هم آهنگ با آن که متناسب با ویژگی های جغرافیایی، طبیعی، ، اقتصادی و جمعیتی سرزمین های ایرانی طرح ریزی شده بود، چنان بود که حتی اجرای سیاست های شومِ براندازی و قهر و تبعیض دستگاه خلافت اموی در عصر جاهلی تسلط تعصبات عربی بر ذهن و شعور مهاجمان عرب نیز نتوانسته بود آن را از میان بردارد. تا آن جا که حتی در سرزمین های ایرانی مجاور سرزمین عرب، مانند سرزمین میان رودان (بین النهرین) و نواحی ساحلی جنوب خلیج فارس، که زودتر از دیگر سرزمین های ایرانی به اعراب مهاجم درآمده و بیشترین شمار... در جامعه امروزی شاید موفقیت بانوان ایرانی در عرصه های مختلف اجتماعی ، علمی ، اقتصادی ، فرهنگی ، ورزشی و ... به امری تقریبا عادی درآمده باشد و حضور و درخشش خانم های موفق در اجتماع خیلی به چشم نیاید ، امروزه ن خبرنگار در دنیا شاید موفق تر از مردان عمل می کنند و از وقایع و رویدادهای بزرگی رمزگشایی و برداری می کنند اما شاید تصور اینکه یک شیرزن ایرانی در بیش از یک قرن پیش کار دشوار و پر مخاطره رو مه نگاری را انجام می داده بسیار غرور آفرین و شیرین است . حداقل برای بانوان .... 47 کتاب در زمینه ادبیات داستانی در 14 سال گذشته بیش از 10نوبت چاپ داشته اند.در این فهرست، رمان های «بامداد خمار»، «چراغ ها را من خاموش می کنم» و «دالان بهشت» از سه نویسنده زن، پرفروش ترین رمان های ایرانی در 14 سال اخیر هستند. پرفروش ترین رمان های ایرانی+ لینک پرفروش ترین رمان های ایرانی+ لینک پرفروش ترین رمان های ایرانی+ لینک
به گزارش ایسنا، بر پایه گزارشی که براساس مصوبه شورای بررسی و سیاست گذاری ادبیات داستانی وزارت فرهنگ و ارشاد ی بر مبنای اطلاعات موجود در بانک اطلاعات خانه کتاب تهیه شده است، 47کت که در زمینه ادبیات داستانی در 14 سال گذشته بیش از 10نوبت چاپ داشته اند، به ترتیب نوبت چاپ، به این شرح اند: «بامداد خمار» فتانه حاج سیدجوادی (38 چاپ)، «چراغ ها را من خاموش می کنم» زویا پیرزاد (22)، «دالان بهشت» نازی صفوی (22)، «باغ مارشال» حسن کریم پور (10)، «پریچهر» مرتضی مودب پور (18)، «وجدان» محمود حکیمی (18)، «یاسمین» مرتضی مودب پور (18)، «شب سراب» ناهید پژواک (17)، «چهارده داستان» علی حجتی کرمانی (16)، «حریم عشق» رویا خسرونجدی (16)، چرا تمدن درخشان ایرانی ـ ی افول کرد؟ شعیب بهمن کتاب نوانتشار «تمدن ایرانی ـ ی، از افول تا احیا» ضمن بررسی چگونگی شکل گیری تمدن ها به بحث درباره چرایی افول تمدن ایرانی در قرن اخیر پرداخته است. شعیب بهمن نویسنده کتاب درباره انگیزه خود و ویژگیهای اثر توضیح داد. شعیب بهمن، نویسنده کتاب «تمدن ایرانی ـ ی از افول تا احیا» در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) گفت: انگیزه اصلی از نگارش این کتاب، دغدغه شخصی ام برای پیگیری چرایی افول تمدن درخشان ایران در قرون اخیر است. ایران چه در دوران پیش از و چه در دوران پس از تمدنی شکوفا داشته و از منظر علم سرآمد دیگر تمدن ها بوده است، اکنون چه شده که با این افول روبه روست و در عوض غرب در حوزه علم پیشرفت های شایان توجهی کرده است.

صدام حسین برای تحقیر خلبانان ایرانی در تلوزیون عراق گفت:

به هر خلبان ایرانی که به 50 مایلی نیروگاه بصره نزدیک شود- حقوق یک سال نیروی هوایی عراق را جایزه خواهم داد


و 150 دقیقه بعد از مصاحبه صدام-
عباس دوران و حیدریان و علیرضا یاسینی-

نیروگاه بصره را بمباران د.غروب همان روز خبرنگار رادیو اعلام کرد:
این بار اگر زن زیبا رویی را دیدید

هوس را زنده به گور کنید

و خدا را شکر کنید برای خلق این زیبایی

زیر باران اگر دختری را سوار کردید

به جای شماره به او امنیت بدهید

او را به مقصد مورد نظرش برسانید نه به مقصد مورد نظرتان

در تا ی خودتان را به در بچسبانید نه به او

بگذا. توصیه های سازمان حج به زائران ایرانی عازم عتبات مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از آغاز مرحله جدید اعزام های عتبات از هفته آینده خبر داد و گفت: با توجه به شرایط عراق توصیه می شود متقاضیان سالمند، بیمار و حتی بانوان در مرحله جدید اعزام ها به عتبات عالیات نروند. سالمندان و بانوان فعلا به عتبات نروند

به گزارش پایگاه اطلاع . مجردی: امشب، حمل و نقل درون شهری مکه فعال می شود با پایان گرفتن ایام تشریق و کاسته شدن از ازدحام مسیرها در مکه مکرمه، حمل و نقل درون شهری حجاج ایرانی از امشب فعال خواهد شد.رئیس ستاد مکه مکرمه صبح امروز در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی حج، ضمن اعلام این مطلب گفت: ساعت ۱۹ و سی دقیقه دیروز وج زائران ایرانی از منا به پایان رسید.

با راه اندازی خطوط حمل و نقل درون شهری مکه، خدمات صندلی چرخ دار (ویلچر) نیز در دو ایستگاه غزه و شعب عامر فعال خواهد شد.

آقای مسعود مجردی با تاکید بر این که هم اکنون هیچ مورد حاجی گمشده ای وجود ندارد، یادآور شد: در برخی موارد نیز انتقال حجاج جابه جاشده در دست اقدام است و امروز به پایان می رسد.

وی همچنین از فوت یک حاجیه خانم ایرانی در بازگشت از جمرات در عصر دیروز (دوشنبه) خبر داد؛ بدین ترتیب تعداد فوت شدگان ایرانی در حج ۹۳ به هفت نفر رسید.

رئیس ستاد مکه مکرمه همچنین زمان شروع تحویل بار به فرودگاه جده را امشب اعلام کرد.
مجردی: امشب، حمل و نقل درون شهری مکه فعال می شود با پایان گرفتن ایام تشریق و کاسته شدن از ازدحام مسیرها در مکه مکرمه، حمل و نقل درون شهری حجاج ایرانی از امشب فعال خواهد شد.رئیس ستاد مکه مکرمه صبح امروز در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی حج، ضمن اعلام این مطلب گفت: ساعت ۱۹ و سی دقیقه دیروز وج زائران ایرانی از منا به پایان رسید.

با راه اندازی خطوط حمل و نقل درون شهری مکه، خدمات صندلی چرخ دار (ویلچر) نیز در دو ایستگاه غزه و شعب عامر فعال خواهد شد.

آقای مسعود مجردی با تاکید بر این که هم اکنون هیچ مورد حاجی گمشده ای وجود ندارد، یادآور شد: در برخی موارد نیز انتقال حجاج جابه جاشده در دست اقدام است و امروز به پایان می رسد.

وی همچنین از فوت یک حاجیه خانم ایرانی در بازگشت از جمرات در عصر دیروز (دوشنبه) خبر داد؛ بدین ترتیب تعداد فوت شدگان ایرانی در حج ۹۳ به هفت نفر رسید.

رئیس ستاد مکه مکرمه همچنین زمان شروع تحویل بار به فرودگاه جده را امشب اعلام کرد.
گرث بیل و رونالدو با آمادگی صد درصد به مونیخ خواهند رفت کریستیانو رونالدو و گرث بیل در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان مقابل بایرن مونیخ به آمادگی کامل می رسند. به گزارش سرویس ترجمه سایت(ادمین) و به نقل بلیچر ریپورت، ستاره و ی رئال مادرید که شب گذشته به دلیل ابتلا به بیماری آنفولانزا نتوانست برای رئال مادرید به طور کامل بازی کند و تنها در دقایق پایانی بازی جای کریستیانو رونالدو را گرفت، هفته آینده و در بازی برگشت رئال مادرید مقابل بایرن مونیخ در آلیانتس آرنا می تواند در ترکیب اصلی رئال مادرید قرار گیرد. آنچ امروز به طرفدران رئال مادرید اطمینان داد که ستاره سابق تاتنهام که نتوانسته بود در بازی شب گذشته رئال در سانتیاگو برنائو به طور کامل بازی کند، در بازی برگشت به آمادگی کامل خواهد رسید. همچنین آنچ که بعد از بازی با بایرن مونیخ گفته بود که رونالدو تنها 50 درصد آماده بود و بنابراین نمی توانست 90 دقیقه بازی کند، اظهار داشت که رونالدو در بازی برگشت به آمادگی صد درصد خواهد رسید. گفتنی است که رئال مادرید شب گذشته توانست در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در دیداری خانگی با نتیجه یک – صفر مقابل بایرن مونیخ به پیروزی برسد و گامی بلند برای رسیدن به فینال این دوره از مسابقات بردارد. بدین ترتیب رئال مادرید می تواند با داشتن دو ستاره خط حمله خود در دیدار برگشت در مونیخ مقابل بایرن ظاهر شود. توصیه های سازمان حج به زائران ایرانی عازم عتبات مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از آغاز مرحله جدید اعزام های عتبات از هفته آینده خبر داد و گفت: با توجه به شرایط عراق توصیه می شود متقاضیان سالمند، بیمار و حتی بانوان در مرحله جدید اعزام ها به عتبات عالیات نروند. سالمندان و بانوان فعلا به عتبات نروند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی . http://howtodrawanimals.net/wp-content/uploads/2010/05/cheeta-300x205.jpgک ن ونوجوانان رفسنجانی بمنظور حفاظت ازیوز پلنگ ایرانی نقاشی گروهی د.
بمنظور حفاظت از یوز پلنگ ایرانی شماری از ک ن و نوجوانان رفسنجانی ضمن آشنایی با یوز ایرانی بر روی پارچه نقاشی همگانی د .
ک ن ونوجوانان شرکت کننده با شرکت دربرنامه هایی در قا ، نمایش و نقاشی حفاظت از یوز پلنگ ایرانی را خواستار شدند .(صدا و سیما) استقبال بی نظیر جوانان و خانواده ها از ششمین نمایشگاه زوج خوشبخت ایرانی به گزارش روابط عمومی ششمین جشنواره زوج خوشبخت ایرانی به نقل از علیرضا حقیر دبیر این نمایشگاه استقبال بی نظیر جوانان و خانواده ها از ششمین نمایشگاه زوج خوشبخت ایرانی باعث تعجب همگان حتی مسئولین برگزاری آن گردید، حقیر عنوان داشت بنا داشتیم ساعت کاری نمایشگاه . آیا میدانید؟ جالبترین دانستنیها! - آیا می دانید با هوش ترین زن دنیا 5 فوق لیسانس دارد و ضریب هوشی او 200 است و دنبال کار است.
- آیا می دانید اولین فردی که در اروپا اقامت گرفت یک زن ایرانی بود و بعد مسأله اقامت خارجی ها مطرح شد.
- آیا می دانید ایرانیان در انگلیس ثروتمندترین قشر جامعه هستند حتی ثروتمندتر از ملکه الیزابت.
- آیا می د. سید جمال الدین، مصلح بزرگ مشرق
سیدجمال الدین حسینی مصلح و بیدارگرجامعه شرقی، شخصیتی است که افکار و شه های او در محدوده جغرافیایی یک کشور نمی گنجد و محدود افکار و شه های اصلاح گرانه او در گستره یک کشور، جفای بزرگ و نابخشودنی به خود سید است. قطعا سید هیچ گاه شه و احساساتش را دریک کشور و قوم خاصی محدود نکرد، رنج و احساس او کلیتی به نا. سازمان حج و زیارت با انتشار اطلاعیه ای اعزام زایران ایرانی به عمره مفرده را متوقف و اعلام کرد که تا حصول اطمینان از تامین امنیت زایران، عملیات اعزام تعلیق می شود به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، سازمان حج و زیارت با انتشار اطلاعیه ای از تعلیق عملیات اعزام زایران ایرانی به عمره مفرده خبر داد و این تعلیق را تا حصول اطمینان از تأمین امنیت زایران ایرانی معتبر دانست.

در این اطلاعیه آمده است: نظر به اینکه حادثه تلخ و ناگوار فرودگاه جده موجی از نگرانی مردمی را در خصوص تأمین امنیت زایران عزیز ایرانی توسط کشور عربستان سعودی فراهم کرده و احساسات پاک اقشار گوناگون جامعه را به شدت جریحه دار کرده است و از آنجا که علیرغم اعلام ابراز تنفر و انزجار مسئولان ارشد کشور عربستان از این جسارت و وعده محکومیت مجرمان به اشد مجازات که امروز به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است، تاکنون اقدام عملی در این مورد صورت نگرفته است؛ بنابراین تا حصول اطمینان از تأمین امنیت زایران عزیز ایرانی، عملیات اعزام زایران عمره گزار از دوشنبه 24 فروردین ماه 94 تعلیق می شود.

در ادامه اطلاعیه سازمان حج و زیارت آمده است: انتظار می رود با پیگیری مجدانه دستگاههای ذیربط در کشور عربستان سعودی، مجرمان این حادثه به اشد مجازات محکوم شوند شما سفیران و پیام آوران انقل بزرگ و شهیدانی سرفراز هستید، ملت های مسلمان دنیا چشم امید به ایران ی دوخته اند و با زائران ایرانی به دید ویژه ای می نگرند و تمامی اعمال و رفتار ما را زیر نظر دارند از این رو کوشش کنید در این سفر زینت مکتب اهل بیت باشید و با شرکت در های جماعت حرمین شریفین و نیز اُنس با قرآن و دعا و رفتار کریمانه، عشق و محبت ب. شام ایرانی فصل هشتم شب سوم
شام ایرانی فصل نهم
شام ایرانی فصل هشتم بهنوش بختیاری
شام ایرانی لاله اسکندری
شام ایرانی فصل هشتم شب اول
شام ایرانی بهنوش بختیاری
شام ایرانی فصل هشتم لاله اسکندری
شام ایرانی فصل هفتم ادامه مطلب شب ایرانی دروصف زیبایی های شب هر چه بگوئیم و بنویسیم کم است حق مطلب را حضرت مولانا ادا کرده است که : دانی شب چیست بشنو ای فرزانه /خلوت کن عاشقان ز هر بیگانه خاصه امشب که با مَهَم همخانه / من مستم و مه عاشق و شب دیوانه ! شب خودش قشنگ است، چه رسد به اینکه بلند و بالا، مثل" شب یلدا" باشد، اجداد ما ایرانی ها چه دمند بوده اند اینکه اول بهار شرو. حضور بیش از سی هزار زایر ایرانی در عربستان مسؤول ستاد عملیات عمره اعلام کرد: در حال حاضر ۳۴۵۰۶ زایر ایرانی در دو شهر مکه مکرمه و مدینه منوره حاضر هستند. اصغری، مسؤول ستاد عملیات عمره در گفت وگو با خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی حج به مکه مکرمه به بیان جزئیات ورود و وج زایران ایرانی پرداخت و گفت: در حال حاضر ۱۷۶۷۱ زایر در مدینه منو. آیا صفویان ترک بودند؟دلیل این باور غلط چیست؟
صفویان ترک نبودند.بر اساس تحقیقات جدید،جد هفتم شیخ صفی الدین اردبیلی،(جد صفویان)کرد بوده و از کردستان به آذربایجان آمده و اجداد صفویان اص ا ایرانی هستند و نه ترک.بعلاوه،ادعای خود صفویان هم که خود را سید می دانستند و نسبشان را به موسی کاظم میرساندند نیز مورد شک است.همانطور که گفتیم،ص. مشخصات بادکن تمام اتومات ایرانی 1)-زمان سیکل کارکرد 2/5ثانیه 2)-ابعاد قالب بطری 380*140*140تاسقف 2لیتری 3)-تعویض قالب به راحتی ودرزمان کمتراز10دقیقه صورت می گیردوتنظیمات به صورت ثبت شده در خافظه به کار می افتد. 4)-حرکت گیره وکل دستگاه نیاز به گریس کاری وروغن کشی ندارد. 5)مقدار تولید بطری برای 250سی سی ،1800عدد درساعت می باشد. 6)مقدار تولید بطری برا.
پاسخ ظریف به نامه دختر ایرانی در رو مه ایران نوشت: خبر اول این که محمد جواد ظریف در یکی از جدیدترین نوشته های ی خود به نامه قابل تامل و البته تکان دهنده ای که توسط یک دختر جوان ایرانی در صفحه ش منتشر شده بود پاسخ داد. در بخشی از پاسخ ظریف به این دختر ایرانی آمده؛ «می دانم که مسئولیت سنگینی بر دوش من و همکاران من است و گرچه در ایجاد ش. امروز ساعت 18:30 شبکه 2 در قالب برنامه "دیده شو " یک مصاحبه نیم ساعتی با
3 تا از دوبلورهای خیلی خوب " گلوری" :
هومن خیاط- محمدکمال معتضدی- سارا جامئی مصاحبه د گلوری و بخش هایی از انیمیشنهای "سرمای ه و هیولاها و من شررور 2 را زنده دوبله د. و معتضدی با صدای اولاف آهنگ "تابستون:سرمای ه" و برای اولین بار در تلویزیون ایران آهنگ فارسی "سرمای ه :frozen " با صداهای مختلف از "هومن خیاط " پخش شد. ولی برای شبکه 2 و این برنامه متاسفم که یکی از افتضاحترین و مز فترین و آشغ رین مصاحبه تاریخ تلویزیون ایران را با یک دوبلور زن "سارا جامئی " انجام دادن. آخه مجری مس ه. دوبلور وعده میگیرین. اون وقت دریغ از یک سوال درمورد دوبله. از اول تا آ مصاحبه مجری زن برنامه همش از
"سارا جامئی " درباره " زیبایی دختران جوان و مواد آرایشی و جوش صورت دختران در دوران جوانی" سوال می کرد و تمام وقت "ساراجامئی" و علاقمندان دوبله را هدر داد.
واقعا دلم می خواست زنگ بزنم شبکه 2 هرچی از دهنم درمیاد به این مجریه احمق بدهم. ولی بخش مصاحبه مردونه شون خیلی خوب و جذاب بود و با گرفتن ع سلفی
مجری مرد با "هومن خیاط" و "محمدکمال معتضدی " برنامه به پایان رسید. تمرینات ن نینجاکار ایرانیتمرینات ن نینجاکار ایرانی , در تصاویر زیر تمرینات تیم بانوان نینجوتسوکار در بروجرد را می بینید.
تمرینات ن نینجاکار ایرانی تمرینات ن نینجاکار ایرانی  تمرینات ن نینجاکار ایرانی تمرینات ن نینجاکار ایرانی تمرینات ن نینجاکار ایرانی تمرینات ن نینجاکار ایرانی تمرینات ن نینجاکار ایرانی تمرینات ن نینجاکا.