طرفدران دوبلورهای ایرانی

به نقل از خبرگزاریها در مورد طرفدران دوبلورهای ایرانی : pou-05-700x393.jpg تصور کنید که موجودی به نام pou را در اختیار دارید ، چگونه آن را شخصی سازی می کنید ! آیا تمام تلاش خود را جهت مواظبت و نگهداری از آن خواهید کرد ، غذا دادن ، تمیز و بزرگ آن را بر عهده خواهید گرفت ؟ بله دوستان ، بازی ای که در این پست مشاهده می کنید توانسته در مدت زمان کوتاهی طرفدران متعددی را به خود جذب کرده و امتیاز ۵ ستاره را به خود اختصاص دهد ، پیشنهاد می کنم برای یک بار هم که شده به عضویت این تعداد طرفدار پر و پا قرص بپیوندید . مدت هاست دوبلورهای قدیمی ایران از وضعیت کارشان در تلویزیون گلایه مندند. کم شدن سریال های خوب، حذف تدریجی بازار رسمی دوبله آثار سینمایی و افزایش بحث دوبله های زیر زمینی باعث شده دوبلورهای قدیمی بازار کار کمتری داشته باشند. به تازگی سعید مظفری هم به وضع فعلی دوبلورها اعتراض کرده و البته بیشترین انتقاد را به تلویزیون وارد کرده است. 8 سال رییس جمهور کشور بوده از انطرف عضو مجمع تشخیص مصلحت است که توسط ی انتخاب شده از ان طرف خود اژه ای که امروز به بدترین شکل ممکن دهان به توهین بی سابقه به باز کرده و جزیی از ک نه او و اطلاعاتش بوده است و اگر حساب نان نمک و حرمت هم باشد نباید با این نوع لفاظی زبان به توهین به او بگشاید این بخاطر خوش خدمتی به لاریجانی های که دشمن اصلی ام. سلام به تمام بروبچه های تتلیتی خواستم یه خبربدم اگه وبهای طرفدران و آرمین و حسین تهی و یاس اومدن ی به اینجا بهم خبر همکاری بدن همکاری به اینصورت که پستای اون وبلاگها در وبلاگ من و پستای من در وبلاگ انها باشد متشکر از شما سه دوبلور فعال و پیش وت عرصه سینما و تلویزیون از سال های ورود خود به این حرفه گفتند. هویت دو کشته ی ایرانی عضو در کوبانی به گزارش کوردپاریز، ypg شاخه ی نظامی حزب دموکراتیک (pyd) (شاخه ی یی پ ک ک) اخیراً اسامی ۵ تن دیگر از کشته های خود را که توسط به قتل رسید ه اند را اعلام کرد که از این پنج تن، دو نفر آنها از اعضای ایرانی بوده اند. هویت این...  دو ایرانی دیگر را در کوبانی به قتل رساند
حضرت محمد (ص) :
دانش اگر در ثریا هم باشد مردانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت
کوروش :
ایرانی، هرگز زانو نخواهد زد،
حتی اگر آسمانش کوتاهتر از قامت...ش باشد.
کوروش :
ایستاده بمیرید، بهتر است تا روی زانوهایتان زندگی کنید

اسکندر مقدونی :
اگر روزی دیدی که فردی بخاطر کشورش حاضر شده، تمام فرزندانش را قربا. خندوانه شب گذشته میزبان سه پیش وت هنرمند در عرصه دوبله بود. سه نفر یی و سه نفر ایرانی با همدیگر برای شرکت در یک کنفرانس می رفتند. در ایستگاه قطار سه یی هر کدام یک بلیط یدند، اما در کمال تعجب دیدند که ایرانی ها سه نفرشان یک بلیط یده اند..... یکی از یی ها گفت: چطور است که شما سه نفری با یک بلیط مسافرت می کنید؟ یکی از ایرانی ها گفت: صبر کن تا نشانت بدهیم .
همه سوار قطار شدند. یی ها روی صندلی های تعیی. سلام به شما دوستان عزیز. بنا به حمایت شما و از سری بازی های ایرانی ما یک بازی ایرانی دیگر هم در این وب به نمایش گزاشته ایم. قتل در کوچه های تهران توضیحات به همراه ع در ادامه. «ناصر خویشتن دار» از گویندگان و دوبلورهای قدیمی که مدتها از سرطان معده رنج می برد، امروز جان به جان آفرین تسلیم کرد. مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با بیان اینکه در روز تاسوعا و عاشورا بیش از 7 هزار زائر ایرانی در کربلا حضور دارند، گفت: در دهه اول محرم، 17 هزار زائر ایرانی به عراق اعزام شده اند.
به گزارش خبرگزاری موج، محسن نظافتی از حضور بیش از 7 هزار زائر ایرانی در روز تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) در کربلا خبر داد و گفت: از ابتدای ماه محرم تاکنون 17 هزا. «ناصر خویشتن دار» از گویندگان و دوبلورهای قدیمی، مدتی است که از سرطان معده رنج می برد، امروز جمعی از گویندگان رادیو به دیدار این هنرمند پیش وت رفتند. بیمه پارسیان به عنوان یکی از صد برند برتر ایرانی معرفی شد. به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل بیمه پارسیان ؛ اولین اجلاس سراسری یکصد برند برتر ایرانی ، باموضوعیت"برند ایرانی- افتخارجهانی" در تاریخ25شهریورماه سالجاری در مرکز همایش های بین المللی صداوسیمای ایران با حضورمدیران برگزیده بخش های تی و خصوصی سراسر کشور در حوزه صنعت و ت. علی همت مومیوند از دوبلورهای صدا و سیما می گوید که معاون مالی سازمان قول هایی مبنی بر افزایش دستمزدها داده است. ایرانی بازی و قضیه شاهین ! ایرانی بازی و قضیه اساسی اچ ام! ایرانی بازی و حکم اساسی تعمیم یافته اچ ام! ایرانی بازی و حل مسائل لاینحل 2300 ساله ! ایرانی بازی و اثبات بیشمار بودن دوقلوهای اول ! ایرانی بازی و اثبات قضیه ویلسون .... .... و خلاصه خیلی ایرونی بازیهای دیگر ! ی که دوبله ی آن با وجود گذشت بیش از 35 سال از عمرش همچنان جزء کارهای شاخص دوبله ی ایران است. در این تیم نصرالله مدقالچی یکی از افرادی بود که حضورش در بین دوبلورهای وزن کار به شدت بالا برد. - """ سام """ از سه حرف اول " سامان افزار ملی " گرفته شده و از سویی نام پدر بزرگ رستم پهلوان ایرانی است و این نام می تواند نماد قد برافراشتن این نرم افزار در برابر نرم افزار های خارجی باشد.سام پسر نریمان و پدر زال و پدر بزرگ رستم می باشد. او از تبار گرشاسب پهلوان اسطوره ای ایران است(شاهنامه). - - این طرح با ایده و طرح مسعود میرعدلی و همکاری گر. «حکایت زمستان و روسیاهی ذغال!؟»

هرچه به دور دوم انتخابات که دوره سرنوشت ساز بوده و انتخاب رئیس آینده کشور قطعی خواهد شد، نزدیک و نزدیکتر می شویم؛ تنور انتخابات و تبلیغات انتخاباتی یا همان واژه نامأنوس بیگانه(کمپاین) داغ و داغتر میگردد. ما دور افتادگان از وطن که دل های مان تنها به فضا و شبکه های جمعی مجازی خوش است. برای خود وظیف. ۱۱هزار و ۵۰۰ حاجی در آ ین دعای کمیل مدینه حضور دارندامروز چهارشنبه ۳۰ مهرماه ۱۳ هزار و ۶۳۵ حاجی ایرانی در مدینه حضور داشته و بیش از ۵۰ هزار نفر از حجاج ایرانی نیز به میهن ی بازگشته اند.به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی حج از سرزمین وحی، امروز ۱۶ کاروان، فردا پنجشنبه ۱۵ کاروان و روز ۱۴ کاروان از مدینه منوره به ایران ی باز خواهند گشت.

هم اکنون هیچ زائر ایرانی در مکه مکرمه حضور ندارد و آ ین گروه حجاج ایرانی که شامل سه گروه از هموطنان یزدی می باشند ساعت ۲۱ و ۵۰ دقیقه ششم آبان مدینه منوره را به سمت فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد ترک خواهد کرد.

هم اکنون این شهر از خ نسبی برخوردار است و زائران ایرانی مشغول زیارت و برنامه های مذهبی هستند.

برگزاری زیارت دوره، محافل انس و معرفت، بازدید از موزه های تاریخی صدر و حضور در های جماعت مسجدالنبی از مهم ترین فعالیت های حجاج ایرانی در مدینه منوره است.

فردا شب نیز با حضور ۱۱ هزار و ۵۰۰ حاجی ایرانی آ ین های دعای کمیل گروهی در بین الحرمین طنین انداز خواهد شد.

شایان ذکر است، نخستین گروه حجاج ایرانی ۱۴ شهریور ماه به سرزمین وحی اعزام شد و ۶ مهرماه نیز آ گروه اعزام شد و بازگشت حجاج از ۲۴ مهر ماه آغاز و آ ین گروه نیز ۶ آبان ماه وارد ایران ی می شود.
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام بر حسین علیه السلام
سر یکی از کلاسای درسمون یه بحثی پیش اومد که برای اینکه سربه سر من بزاره اون جمله معروفه که ترک ها خیلی به حضرت عباس علاقه مندن و به فرمایش مادرشون اشاره ند که میگفتن نمیشه که ترکها به کمک حسین به کربلا نرفته باشند حتما رفتند و حتما یکی شهیدی ازشون در کربلا هست.
بحث سرکلاس همین. حتما این حدیث رو که خیلی هم از طرف بعضی ها نشر شده شنیدید ما از تبار قریش هستیم و هواخواهان ما عرب و دشمنان ما ایرانی ها هستند. روشن است که هر عربی از هر ایرانی بهتر و بالاتر و هر ایرانی از دشمنان ما هم بدتر است. ایرانی ها را باید دستگیر کرد و به مدینه آورد، نشان را بفروش رسانید و مردانشان را به بردگی و غلامی اعراب گماشت. راستش خودم وقت. مختص ایرانی ها از لحظه لود شدن صفحه گوگل بگیریم میتونیم بریم خارج باهاش پناهندگی بگیریم:)))) . . . این انتخاب وارد در ایران است که اینترنت ا پلورر را زنده نگه داشته:)))) . . . فقط یه ایرانی میتونه بعد از اینکه جواب آزمایششو گرفت و سالم بود بگه: ای همه ج کردیم هیچیمونم نبود
مراسم تشییع زنده یاد بهرام زند، امروز صبح ۱۹ فروردین از مقابل مسجد بلال صداوسیما با حضور دوستداران… خیلی حیف شد..... بعد بازی رفتیم بیرون برای یکار اداری و البته ید ما منطقه استی یم کارمون تو شپرد بود دسته دسته دختر پسرای ایرانی دمق سیگار بدست صورتا رنگ کرده با پرچم ایران لباسای سبز و قرمز ازین طرف به اون طرف ..... چقدر حیف همه اماده جشن گرفتن بودىم..... من حتی ناهار درس ن گفتم قطعا میریم بیرون تو رستورانای ایرانی هم جشن هم ناهار میخورىم . عراق : « دل ایران شهر» عبدالله مرادعلی بیگی http://www.fareiran.com/default.aspx?content=detailsarticle&id=12
از آغاز عصر ی تا قرن ها، شکل تقسیمات جغرافیایی سرزمین های ایرانی عصر ساسانی ونظام اداری مرتبط با این تقسیمات هم چنان با همان شکل تاریخی و نام و نشان ایرانی خود به کار می رفت. اعتبار این بخش بندی و کارآیی نظام اداری هم آهنگ با آن که متناسب با ویژگی های جغرافیایی، طبیعی، ، اقتصادی و جمعیتی سرزمین های ایرانی طرح ریزی شده بود، چنان بود که حتی اجرای سیاست های شومِ براندازی و قهر و تبعیض دستگاه خلافت اموی در عصر جاهلی تسلط تعصبات عربی بر ذهن و شعور مهاجمان عرب نیز نتوانسته بود آن را از میان بردارد. تا آن جا که حتی در سرزمین های ایرانی مجاور سرزمین عرب، مانند سرزمین میان رودان (بین النهرین) و نواحی ساحلی جنوب خلیج فارس، که زودتر از دیگر سرزمین های ایرانی به اعراب مهاجم درآمده و بیشترین شمار... در جامعه امروزی شاید موفقیت بانوان ایرانی در عرصه های مختلف اجتماعی ، علمی ، اقتصادی ، فرهنگی ، ورزشی و ... به امری تقریبا عادی درآمده باشد و حضور و درخشش خانم های موفق در اجتماع خیلی به چشم نیاید ، امروزه ن خبرنگار در دنیا شاید موفق تر از مردان عمل می کنند و از وقایع و رویدادهای بزرگی رمزگشایی و برداری می کنند اما شاید تصور اینکه یک شیرزن ایرانی در بیش از یک قرن پیش کار دشوار و پر مخاطره رو مه نگاری را انجام می داده بسیار غرور آفرین و شیرین است . حداقل برای بانوان .... 47 کتاب در زمینه ادبیات داستانی در 14 سال گذشته بیش از 10نوبت چاپ داشته اند.در این فهرست، رمان های «بامداد خمار»، «چراغ ها را من خاموش می کنم» و «دالان بهشت» از سه نویسنده زن، پرفروش ترین رمان های ایرانی در 14 سال اخیر هستند. پرفروش ترین رمان های ایرانی+ لینک پرفروش ترین رمان های ایرانی+ لینک پرفروش ترین رمان های ایرانی+ لینک
به گزارش ایسنا، بر پایه گزارشی که براساس مصوبه شورای بررسی و سیاست گذاری ادبیات داستانی وزارت فرهنگ و ارشاد ی بر مبنای اطلاعات موجود در بانک اطلاعات خانه کتاب تهیه شده است، 47کت که در زمینه ادبیات داستانی در 14 سال گذشته بیش از 10نوبت چاپ داشته اند، به ترتیب نوبت چاپ، به این شرح اند: «بامداد خمار» فتانه حاج سیدجوادی (38 چاپ)، «چراغ ها را من خاموش می کنم» زویا پیرزاد (22)، «دالان بهشت» نازی صفوی (22)، «باغ مارشال» حسن کریم پور (10)، «پریچهر» مرتضی مودب پور (18)، «وجدان» محمود حکیمی (18)، «یاسمین» مرتضی مودب پور (18)، «شب سراب» ناهید پژواک (17)، «چهارده داستان» علی حجتی کرمانی (16)، «حریم عشق» رویا خسرونجدی (16)، چرا تمدن درخشان ایرانی ـ ی افول کرد؟ شعیب بهمن کتاب نوانتشار «تمدن ایرانی ـ ی، از افول تا احیا» ضمن بررسی چگونگی شکل گیری تمدن ها به بحث درباره چرایی افول تمدن ایرانی در قرن اخیر پرداخته است. شعیب بهمن نویسنده کتاب درباره انگیزه خود و ویژگیهای اثر توضیح داد. شعیب بهمن، نویسنده کتاب «تمدن ایرانی ـ ی از افول تا احیا» در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) گفت: انگیزه اصلی از نگارش این کتاب، دغدغه شخصی ام برای پیگیری چرایی افول تمدن درخشان ایران در قرون اخیر است. ایران چه در دوران پیش از و چه در دوران پس از تمدنی شکوفا داشته و از منظر علم سرآمد دیگر تمدن ها بوده است، اکنون چه شده که با این افول روبه روست و در عوض غرب در حوزه علم پیشرفت های شایان توجهی کرده است.

به نام الله پژوهشگر جوان ایرانی دست به اختراع رباتی زده که با شبیه سازی بینایی انسان و قابل لمس دیدنی ها، دنیای ن نایان را متحول می کند.

'احسان زهره وند' که در ایده ای منحصر به فرد، ربات مسیریاب ن نایان را طراحی و تولید کرده است، در گفت و لطفاً به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.


علوم کامپیوتر پلی میان کامپیوتر و ریاضی میباشد که هدف از این رشته تربیت متخصصینی است بتوانند با دید منطقی و ریاضی به حل مسائل کامپیوتری بپردازند . از این رو این رشته در کنکور ریاضی 96طرفدران خاص خود را دارد و از علاقه مندی های بسیاری از داوطلبین در انتخاب رشته 96 میباشد . اما قبولی در این رشته در کنکور سراسری 96 . توصیه های سازمان حج به زائران ایرانی عازم عتبات مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از آغاز مرحله جدید اعزام های عتبات از هفته آینده خبر داد و گفت: با توجه به شرایط عراق توصیه می شود متقاضیان سالمند، بیمار و حتی بانوان در مرحله جدید اعزام ها به عتبات عالیات نروند. سالمندان و بانوان فعلا به عتبات نروند

به گزارش پایگاه اطلاع . رئیس ستاد مکه مکرمه تشریح کردگزارش اولین روز حضور 64 هزار حاجی ایرانی در مناحدود64 هزار حاجی ایرانی از صبح امروز در منا مستقر شده و مناسک تمتع را به انجام رساند.رئیس ستاد مکه مکرمه که در محل این ستاد در منا با پایگاه اطلاع رسانی حج سخن می گفت، ادامه داد: ب ( ) تا حوالی ساعت 22 و سی دقیقه عرفات به طور کامل تخلیه و همه زائران راهی مشعر شدند.. مجردی: امشب، حمل و نقل درون شهری مکه فعال می شود با پایان گرفتن ایام تشریق و کاسته شدن از ازدحام مسیرها در مکه مکرمه، حمل و نقل درون شهری حجاج ایرانی از امشب فعال خواهد شد.رئیس ستاد مکه مکرمه صبح امروز در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی حج، ضمن اعلام این مطلب گفت: ساعت ۱۹ و سی دقیقه دیروز وج زائران ایرانی از منا به پایان رسید.

با راه اندازی خطوط حمل و نقل درون شهری مکه، خدمات صندلی چرخ دار (ویلچر) نیز در دو ایستگاه غزه و شعب عامر فعال خواهد شد.

آقای مسعود مجردی با تاکید بر این که هم اکنون هیچ مورد حاجی گمشده ای وجود ندارد، یادآور شد: در برخی موارد نیز انتقال حجاج جابه جاشده در دست اقدام است و امروز به پایان می رسد.

وی همچنین از فوت یک حاجیه خانم ایرانی در بازگشت از جمرات در عصر دیروز (دوشنبه) خبر داد؛ بدین ترتیب تعداد فوت شدگان ایرانی در حج ۹۳ به هفت نفر رسید.

رئیس ستاد مکه مکرمه همچنین زمان شروع تحویل بار به فرودگاه جده را امشب اعلام کرد.
مجردی: امشب، حمل و نقل درون شهری مکه فعال می شود با پایان گرفتن ایام تشریق و کاسته شدن از ازدحام مسیرها در مکه مکرمه، حمل و نقل درون شهری حجاج ایرانی از امشب فعال خواهد شد.رئیس ستاد مکه مکرمه صبح امروز در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی حج، ضمن اعلام این مطلب گفت: ساعت ۱۹ و سی دقیقه دیروز وج زائران ایرانی از منا به پایان رسید.

با راه اندازی خطوط حمل و نقل درون شهری مکه، خدمات صندلی چرخ دار (ویلچر) نیز در دو ایستگاه غزه و شعب عامر فعال خواهد شد.

آقای مسعود مجردی با تاکید بر این که هم اکنون هیچ مورد حاجی گمشده ای وجود ندارد، یادآور شد: در برخی موارد نیز انتقال حجاج جابه جاشده در دست اقدام است و امروز به پایان می رسد.

وی همچنین از فوت یک حاجیه خانم ایرانی در بازگشت از جمرات در عصر دیروز (دوشنبه) خبر داد؛ بدین ترتیب تعداد فوت شدگان ایرانی در حج ۹۳ به هفت نفر رسید.

رئیس ستاد مکه مکرمه همچنین زمان شروع تحویل بار به فرودگاه جده را امشب اعلام کرد.
گرث بیل و رونالدو با آمادگی صد درصد به مونیخ خواهند رفت کریستیانو رونالدو و گرث بیل در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان مقابل بایرن مونیخ به آمادگی کامل می رسند. به گزارش سرویس ترجمه سایت(ادمین) و به نقل بلیچر ریپورت، ستاره و ی رئال مادرید که شب گذشته به دلیل ابتلا به بیماری آنفولانزا نتوانست برای رئال مادرید به طور کامل بازی کند و تنها در دقایق پایانی بازی جای کریستیانو رونالدو را گرفت، هفته آینده و در بازی برگشت رئال مادرید مقابل بایرن مونیخ در آلیانتس آرنا می تواند در ترکیب اصلی رئال مادرید قرار گیرد. آنچ امروز به طرفدران رئال مادرید اطمینان داد که ستاره سابق تاتنهام که نتوانسته بود در بازی شب گذشته رئال در سانتیاگو برنائو به طور کامل بازی کند، در بازی برگشت به آمادگی کامل خواهد رسید. همچنین آنچ که بعد از بازی با بایرن مونیخ گفته بود که رونالدو تنها 50 درصد آماده بود و بنابراین نمی توانست 90 دقیقه بازی کند، اظهار داشت که رونالدو در بازی برگشت به آمادگی صد درصد خواهد رسید. گفتنی است که رئال مادرید شب گذشته توانست در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در دیداری خانگی با نتیجه یک – صفر مقابل بایرن مونیخ به پیروزی برسد و گامی بلند برای رسیدن به فینال این دوره از مسابقات بردارد. بدین ترتیب رئال مادرید می تواند با داشتن دو ستاره خط حمله خود در دیدار برگشت در مونیخ مقابل بایرن ظاهر شود. توصیه های سازمان حج به زائران ایرانی عازم عتبات مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از آغاز مرحله جدید اعزام های عتبات از هفته آینده خبر داد و گفت: با توجه به شرایط عراق توصیه می شود متقاضیان سالمند، بیمار و حتی بانوان در مرحله جدید اعزام ها به عتبات عالیات نروند. سالمندان و بانوان فعلا به عتبات نروند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی . http://howtodrawanimals.net/wp-content/uploads/2010/05/cheeta-300x205.jpgک ن ونوجوانان رفسنجانی بمنظور حفاظت ازیوز پلنگ ایرانی نقاشی گروهی د.
بمنظور حفاظت از یوز پلنگ ایرانی شماری از ک ن و نوجوانان رفسنجانی ضمن آشنایی با یوز ایرانی بر روی پارچه نقاشی همگانی د .
ک ن ونوجوانان شرکت کننده با شرکت دربرنامه هایی در قا ، نمایش و نقاشی حفاظت از یوز پلنگ ایرانی را خواستار شدند .(صدا و سیما) آیا میدانید؟ جالبترین دانستنیها! - آیا می دانید با هوش ترین زن دنیا 5 فوق لیسانس دارد و ضریب هوشی او 200 است و دنبال کار است.
- آیا می دانید اولین فردی که در اروپا اقامت گرفت یک زن ایرانی بود و بعد مسأله اقامت خارجی ها مطرح شد.
- آیا می دانید ایرانیان در انگلیس ثروتمندترین قشر جامعه هستند حتی ثروتمندتر از ملکه الیزابت.
- آیا می د. سلام . ب که سریال دیگری پخش شد بازی اقای منوچهر زنده دل رو دیدم به نظرم خوب بود ایشون تا به حال توی چند سریال بازی د حتی توی یک قسمت از سریال شاید برای شما هم اتفاق بیافتد که اتفاقا اونم ب از شبکه تهران پخش شد. خب حالا شما نظرتونو بگید. ایا موافق حضور دوبلورهای محترم در ها و سریالها هستید؟ سازمان حج و زیارت با انتشار اطلاعیه ای اعزام زایران ایرانی به عمره مفرده را متوقف و اعلام کرد که تا حصول اطمینان از تامین امنیت زایران، عملیات اعزام تعلیق می شود به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، سازمان حج و زیارت با انتشار اطلاعیه ای از تعلیق عملیات اعزام زایران ایرانی به عمره مفرده خبر داد و این تعلیق را تا حصول اطمینان از تأمین امنیت زایران ایرانی معتبر دانست.

در این اطلاعیه آمده است: نظر به اینکه حادثه تلخ و ناگوار فرودگاه جده موجی از نگرانی مردمی را در خصوص تأمین امنیت زایران عزیز ایرانی توسط کشور عربستان سعودی فراهم کرده و احساسات پاک اقشار گوناگون جامعه را به شدت جریحه دار کرده است و از آنجا که علیرغم اعلام ابراز تنفر و انزجار مسئولان ارشد کشور عربستان از این جسارت و وعده محکومیت مجرمان به اشد مجازات که امروز به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است، تاکنون اقدام عملی در این مورد صورت نگرفته است؛ بنابراین تا حصول اطمینان از تأمین امنیت زایران عزیز ایرانی، عملیات اعزام زایران عمره گزار از دوشنبه 24 فروردین ماه 94 تعلیق می شود.

در ادامه اطلاعیه سازمان حج و زیارت آمده است: انتظار می رود با پیگیری مجدانه دستگاههای ذیربط در کشور عربستان سعودی، مجرمان این حادثه به اشد مجازات محکوم شوند ژاپنی ها:

اگر یک نفر می تواند کاری را انجام دهد، تو هم می توانی آن را انجام دهی.

اگر هیچ نمی تواند کاری را انجام دهد، تو باید آن را انجام دهی.

ایرانی ها:

اگر ی می تواند کاری را انجام دهد، اجازه بده آن را انجام دهد.

اگر ی نمی تواند کاری را انجام دهد، چرا ما وقتمان را برای آن تلف کنیم؟! شما سفیران و پیام آوران انقل بزرگ و شهیدانی سرفراز هستید، ملت های مسلمان دنیا چشم امید به ایران ی دوخته اند و با زائران ایرانی به دید ویژه ای می نگرند و تمامی اعمال و رفتار ما را زیر نظر دارند از این رو کوشش کنید در این سفر زینت مکتب اهل بیت باشید و با شرکت در های جماعت حرمین شریفین و نیز اُنس با قرآن و دعا و رفتار کریمانه، عشق و محبت ب. اولین زن و اولین ایرانی برنده جایزه مدال فیلدز
مریم میرزاخانی جایزه ریاضی مدال فیلدز 2014 را بعنوان اولین زن و اولین ایرانی در تاریخ خود به دست آورد. این جایزه که جایزه نوبل ریاضیات و از معتبرترین و پراقتخارترین جوایز علمی است به پاس از زحمات وی در هندسه، سیستم های دینامیکی و شناخت تقارن در سطوح منحنی مانند کره و اشیا هذلولی، اهدا شده است.ا شب ایرانی دروصف زیبایی های شب هر چه بگوئیم و بنویسیم کم است حق مطلب را حضرت مولانا ادا کرده است که : دانی شب چیست بشنو ای فرزانه /خلوت کن عاشقان ز هر بیگانه خاصه امشب که با مَهَم همخانه / من مستم و مه عاشق و شب دیوانه ! شب خودش قشنگ است، چه رسد به اینکه بلند و بالا، مثل" شب یلدا" باشد، اجداد ما ایرانی ها چه دمند بوده اند اینکه اول بهار شرو. حضور بیش از سی هزار زایر ایرانی در عربستان مسؤول ستاد عملیات عمره اعلام کرد: در حال حاضر ۳۴۵۰۶ زایر ایرانی در دو شهر مکه مکرمه و مدینه منوره حاضر هستند. اصغری، مسؤول ستاد عملیات عمره در گفت وگو با خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی حج به مکه مکرمه به بیان جزئیات ورود و وج زایران ایرانی پرداخت و گفت: در حال حاضر ۱۷۶۷۱ زایر در مدینه منو. آیا صفویان ترک بودند؟دلیل این باور غلط چیست؟
صفویان ترک نبودند.بر اساس تحقیقات جدید،جد هفتم شیخ صفی الدین اردبیلی،(جد صفویان)کرد بوده و از کردستان به آذربایجان آمده و اجداد صفویان اص ا ایرانی هستند و نه ترک.بعلاوه،ادعای خود صفویان هم که خود را سید می دانستند و نسبشان را به موسی کاظم میرساندند نیز مورد شک است.همانطور که گفتیم،ص. مشخصات بادکن تمام اتومات ایرانی 1)-زمان سیکل کارکرد 2/5ثانیه 2)-ابعاد قالب بطری 380*140*140تاسقف 2لیتری 3)-تعویض قالب به راحتی ودرزمان کمتراز10دقیقه صورت می گیردوتنظیمات به صورت ثبت شده در خافظه به کار می افتد. 4)-حرکت گیره وکل دستگاه نیاز به گریس کاری وروغن کشی ندارد. 5)مقدار تولید بطری برای 250سی سی ،1800عدد درساعت می باشد. 6)مقدار تولید بطری برا. من یک آریایی ام؛
اهورامزدای من" الله "است،
از تبار کوروشم ، ولی شاهم" حسین بن علی (ع) "ست،
از دیار آرشم ، ولی کماندار من" مسلم بن عقیل" است،
امپراطوری ام هخا ست ، ولی جغرافیای من" بین الحرمین" است،
شاه عباس را دوست دارم ، ولی شاه من "عباس بن علی "ست ،
آری من ایرانی ام عاشق کاوه ، مدیون نادرشاه ، ولی م "محمدبن عبدالله(ص)"ا.
پاسخ ظریف به نامه دختر ایرانی در رو مه ایران نوشت: خبر اول این که محمد جواد ظریف در یکی از جدیدترین نوشته های ی خود به نامه قابل تامل و البته تکان دهنده ای که توسط یک دختر جوان ایرانی در صفحه ش منتشر شده بود پاسخ داد. در بخشی از پاسخ ظریف به این دختر ایرانی آمده؛ «می دانم که مسئولیت سنگینی بر دوش من و همکاران من است و گرچه در ایجاد ش.