طلایاب بیونیک x4

به نقل از خبرگزاریها در مورد طلایاب بیونیک x4 : اختصاصی از یاری فایل پاو وینت بیونیک و بیومیمتیک با و پر سرعت .
پاو وینت بیونیک و بیومیمتیک
پاو وینت بیونیک و بیومیمتیک پاو وینت بیونیک و بیومیمتیکتعریف بیونیکبیونیک در واقع دانشی است که مسائل فنی را از راه های زیستی حل می کند.تاریخچه این لغت باز می گردد به لغت یونانی بیون به معنای واحد زندگی و خود لغت بیونیک یعنی شبیه زندگیتعریف بیومیمتیکعلــم بیومیمتیک، بیــش از آنکه بر روی تقلید صرف از ســاختار موجود طبیعی تاکید کند، بر روی به کارگیری تکنیک های موجود در طبیعــت متمرکــز می شــود. این فایل شامل 21 اسلاید می باشد.
با
پاو وینت بیونیک و بیومیمتیک
1- طلایاب از 1m الی 2m 2- طلایاب از 2m الی 3m 3- طلایاب از 3m الی 4m 4- طلایاب از 4m الی 5m *****عمق های ذکر شده در بالا نسبت به درخواست مشتری میباشد *****عمقها بر حسب شرایط سخت با تست زیر خاک یا ص ه یا آب در محلی به انتخاب یدار توسط خود یدار انجام میگردد %%%%% اعماق بالا برای ف جدید میباشد و در ف های قدیمی که سالها در داخل زمین مدفون بوده اند حداقل ضرب در 1.5. پاو وینت معماری بیونیک (خفاش و معماری) پاو وینت انسان طبیعت معماری خفاش و معماری دسته بندی معماری بازدید ها 0 فرمت فایل ppt حجم فایل 3261 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 56  پاو وینت معماری بیونیک (خفاش و معماری) گزارش تخلف برای پاو وینت معماری بیونیک (خفاش و معماری) پاو وینت معماری بیونیک (خفاش و معماری) فروشنده فایل کد کاربری 4674 تمام فایل ها کاربر پاو وینت معماری بیونیک(خفاش و معماری)
معماری بیونیک شناخت خفاش چرا خفاش ها وارونه اند رادار خفاش کنترل جمعیت ات توسط خفاش ها راسته خفاش ها معرفی گونه هایی از خفاش ایده گرفتن از خفاش ها معماری خفاشی پاو وینت معماری بیونیکمعماری بیونیک
اختصاصی از ژیکو پاو وینت معماری بیونیک با و پر سرعت .
 پاو وینت معماری بیونیک
 پاو وینت معماری بیونیک در این بخش پاو وینتی با موضوع و عنوان معماری بیونیک برای قرار داده شده است. این پاو وینت در 18 اسلاید تدوین شده است. در ذیل فهرست مطالب و همچنین پیشنمایشی کلی از این پاو وینت آورده شده است.   فهرست مطالب:بیونیک چیست؟تاریخچهپیشگامان بیونیک- گرگ لینمعماران بیونیکمصداق : برج بیونیک شانگ های چینتهویهفونداسیونگروه معماری برج بیونیکنتیجه گیریمنابع
با
پاو وینت معماری بیونیک

پاو وینت تحلیل و بررسی انسان, طبیعت و معماری (معماری بیونیک)نمایش


پاو وینت تحلیل و بررسی انسان, طبیعت و معماری (معماری بیونیک)
اختصاصی از یاری فایل پاو وینت در مورد معماری بیونیک و طبیعت با و پر سرعت .
پاو وینت در مورد معماری بیونیک و طبیعت
پاو وینت در مورد معماری بیونیک و طبیعت فرمت فایل :powerpoint (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 30 صفحه 
در این پروژه ابتدا چکیده سپس به مثال هایی درمورد الهام از طبیعت و استفاده از آن در ساخت و طراحی وسایل مورد نیاز خود و سپس بیونیک و معماری بیونیک شرح داده می شود.
در ادامه نیز به تاریخچه ای در این زمینه و ذکر ساختمان هایی که معماران در ساخت آنها از معماری بیونیک استفاده کرده اند اشاره خواهد شد.

انسان از بدو پیدایش تاکنون در طبیعت به کندوکاو مشغول است، در طبیعتی که همواره برای او ناشناخته و پر رمز و راز بوده زمانی او بتدریج از دل طبیعت واژه های تک+نو+لوژی را بیرون کشید وآنها را برای ترکیب در ذهن خود پرواند و حاصل آنرا طی قرنها به زبانهای مختلف باز گو کرد، او روزی با یک کشف جدید حیرت دنیا را برانگیخت و روز با یک برخورد ناگهانی در افکار، اختراعی را آماده ثبت نمود و به این ترتیب تکنولوژی پا گرفت و تکامل نه فقط از مغز انسان بلکه در پیش چشمان او از طبیعتی که خداوند در اختیارش .گذاشته است میتراود      
با
پاو وینت در مورد معماری بیونیک و طبیعت
اختصاصی از هایدی پاو وینت معماری بیونیک و معرفی تعدای از آثار معماری آن با و پر سرعت .
 پاو وینت معماری بیونیک و معرفی تعدای از آثار معماری آن
 پاو وینت معماری بیونیک و معرفی تعدای از آثار معماری آن در این بخش پاو وینتی در مورد معماری بیونیک با عنوان معماری بیونیک و معرفی تعدای از آثار معماری آن برای قرار داده شده است. این پاو وینت در 28 اسلاید تدوین شده است. در ذیل فهرست مطالب و همچنین پیشنمایشی از آن آورده شده است.  فهرست مطالب:مقدمهتعریف معماری بیونیکخصوصیا معماری بینونیکروند طراحی معماری بیونیکمعرفی آثار معماری بیونیکالمپیک آبی لندن (منطقه استرات فورد در شرق لندن )برج کاکتوس(روتردام، هلند)شهرک علم و هنر (والنسیا، اسپانیا)موزه هنر میلواکی  ساختمان آنتی اسموک anti smokeبرج فراز پل رابلینگ(ای کنتاکی، ایالات متحده)
با
پاو وینت معماری بیونیک و معرفی تعدای از آثار معماری آن
دستگاه ف یاب پیشرفته ساخت ماکرو 


http://www.pic98.ir/upload/r3qh_racer23.jpg


1-عمق کاوش 2 متر 
2-تفکیک صوتی 
3-حمل اسان
4- ینگ بسیار عالی
5-طراحی تخصصی و کیفیت عالی
6-برای جستجوی سکه، جواهر و عتیقه ها
7-قیمت ارزان
8-گوشی های بلوتوث اختیاری
9-مرکز و عمق شئ هدف را با واحد cm یا اینچ نشان می دهد
10-بهترین دستگاه ف یاب پالسی

09198738158

ف یاب دیجیتالی
ف یاب مراغه-ف یاب  ارومیه-ف یاب مرکزی-ف یاب کارکرده اصل-طلایاب کارکرده تصویری-طلایاب کارکرده دقیق-ف یاب کارکرده ارزان-طلایاب کارکرده و قیمت--ف یاب ساری-ف یاب المان-ف یاب فرانسه-ف یاب کانادا-ف یاب امریکایی-ف یاب تبریز-ف یاب اردبیل-دستگاه دفینه یاب ساخت ترکیه -ف یاب ارزان-طلایاب ترزان-طلایاب قیمت مناسب-برترین طلایاب پاو وینت معماری بیونیک چیست؟
برچسب ها : پاو وینت معماری بیونیک چیست؟ , معماری بیونیک , پاو وینت معماری بیونیک , پاو وینتمعماری بیونیک , معنای معماری بیونیک , پاو وینت معنای معماری بیونیک , معنای معماری بیونیک , نمونه های معماری بیونیک , پاو وینت نمونه های معماری بیونیک , نمونه های معماری بیونیک , معماری , پاو وینت معماری , پاو وینت معماری , معماری داخلی , پاو وینت معماری داخلی , پاو وینت معماری پاو وینت معماری بیونیک چیست؟
توضیحات

پاو وینت معماری بیونیک چیست؟ پاو وینت معماری بیونیک چیست شامل 37 اسلاید (ویژه رشته های ی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاو وینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاو وینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاو وینت ، اقدام به ید آن نمایید. .

مقدمه : موریانه ها خانه های خود را در بیابان ها در هوایی بسیار گرم می سازند و تلاش می کنند با کندن راه هایی پیچیده در خاک ، سیستم گرمایی و تهویه داخل لانه های خود را خنک و متعادل نگه دارند.خاک انباشت لانه های آنها به صورت یک مجموعه کامل طراحی شده تا بتوانند نیازهای طبیعی خود را تامینکنند. اینها نیز معمارند ولی معمارنی طبیعی.طی حدود 8/3 میلیارد سال از آفرینش زمین ، طبیعت خود ، طراح و معمار نهایی است. .فهرست : مقدمه
آغاز معماری بیونیک
معنای معماری بیونیک
نمونه های معماری . عنوان: معماری بیونیک چیست؟ فرمت: پاو وینت تعداد صفحات: ۳۷ اسلاید ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر . تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاو وینت:
 ید
40%عمق بیشتر دستگاه طلایاب gpz 7000ازدستگاه طلایاب gpx5000 شما جزو اولین انی باشید که با ابر دستگاه ف یاب gpz 7000 در جاهایی که مطمئن هستید طلای بزرگ وعمیق موجود است به کاوش وجستجو بپردازید. هیچ تولید کننده ای تا به حال تلاش نکرده یا قادر به تکمیل تکنولوژی ,جدید انقل و منحصر به فرد بکار رفته در دستگاه طلایاب gpz 7000را نداشه است یکی از ویژگی های منحصر به فرد و شگفت انگیز این گنج یاب فوق العاده این است که آشکار سازی گنج ها و طلای مدفون در عمق زیاد را به سطح بسیار بالاتری رسانده که طلای بسیار عمیق را که سیستمهای دیگر قادر به یافتن آن نیستند را جستجو و آشکار میکند و طلای با حجم کم را که سیستمهای قبل انها را رد میکرد هم زمان پیدا میکند حتی طلای زیر یک گرم ... اختصاصی از هایدی پروژه معماری ارگانیک و بیونیک (پاو وینت) با و پر سرعت .
پروژه معماری ارگانیک و بیونیک (پاو وینت)
پروژه معماری ارگانیک و بیونیک (پاو وینت) اگر قبول کنیم کار معماری شکل دادن به مکان زندگی انسان است پس فعل معماری مست م توجه همزمان به دو عا مل است: 1_شکل         2_زندگی یا به عبارت دیگر معماری در صدد ساختن ظرف برای مظروف است، پس برای ساختن ظرفی خوب باید مظروف آنرا به خوبی شناخت.طبیعت به ما میاموزد که زیبایی مطابقت کامل ظرف و مظروف است یعنی به میزانی که در آنچه هست با آنچه باید باشد قرابت بیشتری برقرار کرد زیبا تر است، پس لازمه معماری شناخت زندگیست از این رو حرفی که از معمار شنیدنیست در باب زندگی می باشد. معمار به جای آنکه مثل مجسمه ساز به زیبایی و مفهومی که از طریق اثر خود به دیگران منتقل می کند بین د به کالبدی می شد که زیبایی و مفهوم خود را مدیون لحظات نادر و فرح بخشی شست که به استفاده کنندگان از آن تقدیم دارد. معمار خلاق و پیشرو فردی نیست که صرفاٌ به طراحی فضاهای غیر متعارف،نو، یا متفاوت می پردازد بلکه سعی می کند زندگی بهره برداران را تا حد ممکن به مطلوبیت خود نزدیک تر سازد.
با
پروژه معماری ارگانیک و بیونیک (پاو وینت)
نکاتی در مورد ف یاب با مطالعه مطالب زیر و با استفاده از دستگاه های ف یاب شرکت ما پنجره ای نو به روی زندگیتان بگشایید: تفکیک در دستگاه های ف یاب به چه معناست؟ تفکیک ف یاب به امکان تشخیص جنس ف بوسیله ف یاب گفته می شود . اما واقعا یک ف یاب پیشرفته کدام نوع و جنس ف ی را تفکیک می کند: گروه اول ف اتی هستند که خاصیت مغناطیس شونده دارند مانند آهن.
ف یاب و طلایاب بیونیک ای 4 یکی از آ ین دستاوردهای شرکت او کا امتوانایی ردی اشیاءف ی تا 3000 هزار متر مربععمق کاوش مفید 10 مترتوانایی شناسایی ف طلا و نقرهدارای موبایل مخصوص به خود جهت کاوش 3 بعدیقابلیت انتقال اطلاعات به کامپوتر جهت بازبینی دقیق ترتوانایی شناسایی عمق حدودی اه توانایی گذاری جهت حذف نویز های زمینسیستمی کم حجم و محبوب جهت اپراتور های حرفه ایدارای منویی جهت تنظیم زبان های مختلفدفترچه فارسی و انگلیسی2 سال گارانتی و 3 سال خدمات پشتیبانی 
توضیحات بیشتر  
جهت سفارش محصولات با شماره زیر تماس بگیرید ساعت کار شرکت 9 صبح تا 22 شب میباشد


09383467132
 موجودی انبار : موجود
قیمت : تماس گرفته شود
برای ورود به کانال ما روی لینک زیر کلیک کنید
https://t.me/felezyab_shomal
اختصاصی از سورنا فایل پروژه پاو وینت معماری بیونیک و آثار سانتیاگو کالاتراوا با و پر سرعت .
 پروژه پاو وینت معماری بیونیک و آثار سانتیاگو کالاتراوا
 پروژه پاو وینت معماری بیونیک و آثار سانتیاگو کالاتراوا پروژه پاو وینت معماری بیونیک و بررس آثار سانتیاگو کالاتراوا در 40 اسلاید         از ترکیب دو لغت (بیولوژی) و (تکنیک) زاده شده ،می توان به آن در زبان فارسی زیست فنی گفت واژه بیونیک نخستین بار در سال 1959توسط جک ای.استیل امریکایی به کار برده شد.تعریف وی از بیونیک بسیار ساده بود:بیونیک علم سیستمهایی است که شالوده سیستمهای زنده است. بیونیک عبارت است از هنر به کار گرفتن دانش سیستمهای زنده برای حل مسائل فنی.به بیانی دیگر الهام ی فنی ساختمان ها, از رفتارها و ارتباطات گوناگون عالم جانداران موضوع این علم است. سیر تحول انسان برای الهام گرفتن همواره به جهان زنده پیرامونش نگریسته است .پرواز پرندگان در طول هزاران سال الهام بخش طرح های بی شماری از ماشین پرنده بوده است که یکی از بهترین طرح ها در زمان خود اثر لئوناردو داوینچی است که در سال 1505طرحی از یک ماشین پرنده بر اساس ساختمان خفاش رسم کرد ولی نتوانست ان را به مرحله عمل برساند زیرا داوینچی وجود یک موتور سبک و نیرومند را که بتواند بالها را به حرکت دراورد را فراموش کرده بود. امروزه هم می توان از فین که با نیروی عضلانی کم می تواند به سرعت در اب حرکت کند الگو برداری کرد تا زیر دریایی که دارای چنین خاصیتی است را ساخت.و با الهام گرفتن از پوست فین نیز لباسی برای غواصان ساخته شده است که اصطکاک بدن شناگر و اب را به حداقل می رساند. اما نکته مهم در این علم این است که تقلید جز به جز از طبیعت معمولا کار ساده ای نیست.مثلا الگو برداری ماشین پرنده از خفاش در جایی که فاصله دو انتهای بالهای گسترده خفاش حدود نیم متر و فاصله بین دو انتهای بالهای ماشین پرنده 14 متر است کار سختی ست و باید از روشهای ویژه ای استفاده کرد که البته بسیاری از روشها هم............. سانتیاگو کالاتراوا یکی از این دسته معماران سانتیاگو کالاتراوا  است:
وی در 28 ژولای 1951 در والنسیای اسپانیا متولد شد.تحصیلات خود را در دانشکده تکنیکهای ساختمانی در والنسیا گذراند و در سال 1979 مدرک ای سازه خود را در دانشکده پلی تکنیک خ سویس گرفت aiaشست و یکمین مدالیست
در سال 2005 از انستیتو معماران ایالات متحده ست،بالاترین نشان از سوی هیئت مدیره این موسسه به معمارانی داده می شود که جزء افراد تاثیر گذار بر روند  و تئوری معماری جهان بوده اند. حدود 65000 اسکیس  در طی 28 سال کار در آرشیو خود...................       پروژه پاو وینت معماری بیونیک , آثار سانتیاگو کالاتراوا , پروژه پاو وینت معماری بیونیک , آثار سانتیاگو کالاتراوا , معماری بیونیک,سانتیاگو کالاتراوا ,  پروژه پاو وینت معماری بیونیک و آثار سانتیاگو کالاتراوا  
با
پروژه پاو وینت معماری بیونیک و آثار سانتیاگو کالاتراوا
پاو وینت معماری بیونیکی bionic architecture بطورکلی بیونیک و معماری بیونیک عبارت است از هنر به کار گرفتن دانش سیستمهای زنده برای حل مسائل فنیبه بیانی دیگر الهام ی فنی از ساختمان ها رفتارها و ارتباطات گوناگون عالم جانداران موضوع این علم است دسته بندی زیست شناسی فرمت فایل ppt حجم فایل 3267 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 72 دریافت فایل پاو وینت معماری بیونیکی bionic architecture فروشنده فایل کد کاربری 7169 تمام فایل ها مقدمه : •اگرنگاهی گذرا به معماری درطول تاریخ بشربیندازیم ارتباط تنگاتنگ طبیعت جانداروبی جان ومعماری راخواهیم دید.چراکه معماری باالهام ازطبیعت سعی در هرچه بیشتر پایدارنمودن خودکرده واین ارتباط درطول صده های متعددی به گونه های متفاوتی نمودخود رادر معماری نشان داده است که ازجمله می توان به تقلیدفرمی موجودات زنده و یا استفاده ازنحوه همزیستی موجودات باطبیعت (اقلیم و معماری )اشاره نمود،که این همزیستی توسط طرق مختلفی ازجمله تغییردربافت وفرم وهندسه موجودات صورت می گیرد. با این توصیف اهمیت ارتباط معماری وطبیعت هرچه بیشتر آشکارتر می گردد.ودراین مقاله سعی درکشف طرق این ارتباط در معماری بیونیک و نحوه شکل گیری فرم های معماری با الهام از ساختارها وسازه های موجود درطبیعت شده است. bionic architecture واژه بیونیک: •بیونیک مشتق از کلمه ی ئی bionics (ترکیبی از بیولوژی و الکترونیک) به دانشی گفته می شود که برخی روندهای زیست شناسی را جهت استفاده های نظامی یا صنعتی مورد مطالعه قرار میدهد.
•بیونیک در لغت نامه به معنای «زیستار شناختی» یا «بکارگیری اندامهای ساختگی طبیعت» است که برای اولین بار این واژه توسط دانشمند امریکایی بنام "جک. ای. استیل" در سال 1959 بکار برده شد، وی بیونیک را علم سیستمهایی که شالوده و پایه تمامی سیستمهای زنده است، می داند. •بطور کلی بیونیک و معماری بیونیک : •عبارت است از هنر به کار گرفتن دانش سیستمهای زنده برای حل مسائل فنی.به بیانی دیگر الهام ی فنی از ساختمان ها, رفتارها و ارتباطات گوناگون عالم جانداران ,موضوع این علم است. •بیونیک یا علم بررسی نظام حیات جانداران, امروزه به عنوان یکی از سه علم برتر جهان(it, nano, bionic ) معرفی گردیده است.

معماری بیونیکیbionic architectureواژه بیونیکبیونیک و معماری بیونیکبیونیک یا علم بررسی نظام حیات جاندارانالمان عنکبوتی
اعتماد شما سرمایه ما ف یاب ف یاب طلایاب گنج یاب ف یاب چیست؟ ف یاب وسیله ای است که جهت پیدا و کشف اجسام ف ی گم شده و یا مخفی و پنهان در درون زمین، دیوارها، کوه ها و یا اجسام دیگر به کار گرفته می شود. دستگاه های ف یاب میدان مغناطیسی را در اطراف دیسک جستجوگر و قطعات الکترونیکی خود ایجاد می کنند. وقتی که جسمی ف ی در محدوده میدان های مغناطیسی قرار گرفت شدت میدان مغناطیسی تغییر نموده و دستگاه ف یاب با بوجود آمدن این تغییرات متوجه وجود ف و یا اشیاء قیمتی در اطراف دیسک خود خواهد شد و آنرا آشکار و با صدای مخصوص اطلاع می دهد. هر چقدر شدت میدان مغناطیسی تولید شده توسط دستگاه بیشتر باشند عمق کشف ف و یا اشیاء قیمتی بیشتر خواهد بود. عمق کاوش توسط ف یاب با توجه به اندازه، شکل و جنس ف مربوطه تغییر می کند و به عبارتی کمتر یا بیشتر می شود. انواع ف یاب ف یاب های تفریحی (vlf) این نوع ف یاب ها که معمولاً خیلی سبک بوده و دیسک آنها کوچک (دیسک استاندارد آنها ۲۵ سانتی متر) می باشد و عمق کاوش ف آنها نیز معمولاً کمتر از یک متر می باشد. به این معنی که یک ف به شکل مربع به اندازه ۱متر در ۱متر را حداکثر می تواند از فاصله یک متری پیدا کند. ف یاب های تفریحی که دارای نمایشگر دیجیتالی می باشند قدرت تفکیکی تفریابا برابر با ۸۰٪ دارند. به این منظور که می توانند ف ات آهنی را از ف ات غیرآهنی با دقت ۸۰ درصد جدا کنند. ف یاب های تفریحی برای پیدا ف ات در سطح خاک طراحی شده اند. این نوع ف یاب ها دارای صفحه نمایشگری دیجیتالی و پیشرفته مربوط به دستگاه ف یاب می باشند. ف یاب های پیشرفته ای (pi) ف یاب های پیشرفته، قدرت بسیار بیشتری نسبت به دیگر ف یاب های دیگر را دارا می باشند. ف یاب های پیشرفته دارای وزن نسبتاً سنگینی هستند زیرا که در آنها به علت مصرف مضاعف برق از باتری های اسیدی مشابه موتورسیکلت استفاده شده است و معمولاً خود ف یاب یا باتری (باطری ف یاب) آنها یا هر دوی آنها به کمر بسته می شوند. ف یاب های پیشرفته مانیتور ندارد و ساده می باشند. ف یاب های پیشرفته قدرت تفکیک زیادی ندارند و نمی توانند ف های آهنی را از غیر ف ی جدا کنند و هر ف یا آلیاژی را ببینند سریعا اطلاع می دهند. ف یاب های صنعتی از ف یاب های صنعتی در صنعت های مختلف مثل فرش ماشینی و صنایع بسته بندی- چوب بری و کارخانه ها استفاده می شود. ف یاب های صنعتی کاربردهای دیگری نیز دارد که در اینجا از ذکر آن ها خودداری مینماییم. ف یاب های دارای قابلیت فرستنده و گیرنده (tr) (ف یاب های گیرنده-فرستنده) ف یاب های فرستنده – گیرنده از یک عدد دیسک فرستنده در جلو و یک دیسک گیرنده در انتهای دستگاه ف یاب که معمولاً به شکل مربع می باشند تشکیل شده اند. ف یاب های فرستنده / گیرنده قدرت تفکیک ندارند و فقط برای پیدا ف ات بزرگ مانند لولهٔ آب و رگه های بزرگ ف ی (مانند طلا و ...) طراحی شده است وگاهی به آنها انبوه یاب نیز گفته می شود. کار با این ف یاب ها سخت بوده و به دلیل دشوار بودن تنظیمات ف یاب –گم هدف –اشتباهات زیاد – اشتباه در تعیین محل دقیق ف – از فروش عمومی زیادی برخوردار نمی باشند. این نوع از ف یاب ها کاربردهای خاص خود را دارند.
ید و فروش انواع دستگاه های
 ف یاب,طلایاب,گنج یاب,ردیاب شعاع زن
دستگاه های دست دوم گنج یاب ف یاب طلایاب شما را یداریم
جهت فروش سیستم های گنج یاب خود با شماره زیر تماس بگیرید.
09198738158
طلایاب sdc 2300جدیدترین دستگاه طلایاب  شرکت مین لب بهترین دستگاه برای پیدا قطعات دست نیافتنی و مفقود شده خیلی ریز(حتی زیر گرم) .در مکانهای مختلف و حتی زیر آبطلایاب sdc 2300
دستگاه sdc 23000 با کارایی بالا نسبت به بقیه دستگاهای طلایاب ، مناسب برای انی که به دنبال قطعات دست نیافتنی و مفقود شده خیلی ریز در زیر آب و روی زمین هستند.این طلایاب جمع و جور و ضد آب ، استفاده راحت و آسان بدون باز و بستن قطعات می باشد.پیدا سریع تکه های طلا با دستگاه scd 2300دستگاه شگفت انگیز اس دی سی ۲۳۰۰ در زمینه های طلای واقعی و زمینه های (مواد معدنی) توسط شرکت مین لب تست حرفه ای شد و نتایج آن نیز ثبت گردید.
دستگاه اس دی سی ۲۳۰۰۰ در زمینه های طلای واقعی تست و اثبات شده است. مثل دستگاهای قبلی شرکت مین لب که تست شده اند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ف یاب اورجینال 09198738158

تست ف یاب 09198738158
دوستان عزیز برای دیدن تمام های دستگاه های ف یاب,طلایاب,گنج یاب روی لینک زیر کلیک کنید و برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
دیدن تمام های ف یاب ف یاب شاقولی جیوه دار آلمانی: ف یاب شاغولی طلایاب شاغولی جیوه دار. عمق کاوش:2.50متر . خوراک خور . دارای مواد داخلی جهت حذف ذرات خاک. قیمت:500هزار تومان. _______________________________________ شما عزیزانی که قصد ید ف یاب را دارید لطفا قبل ید با ما تماس بگیرید. مطالب مهم درباره ف یاب: انواع ف یاب. 1:ف یاب دیجیتالی. 2:ف یاب پاو وینت بررسی معماری بیونیک - انسان، طبیعت و معمارى تاریخ ایجاد 17/12/2017 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 280 اسلاید شامل 5 اسلاید متن مابقی تصویر قیمت: 2000 تومان حجم فایل: 9452 kb تعدادمشاهده 4

پاو وینت بررسی معماری بیونیک - انسان، طبیعت و معمارى
280 اسلاید شامل 5 اسلاید متن مابقی تصویر

بخشی از مطلب
معماری بیونیک bionic architecture انسان در بسیارى از موارد برای ساخت و طراحی مکانها و وسایل مورد نیاز خود از طبیعت الهام گرفته است. تعریف: بیونیک ومعماری بیونیک علمی است که به الهام ی فنی از ساختمان، رفتار و ارتباطات گوناگون عالم جانداران می پردازد. در لغت به معنی "زیست شناختی " یا " به کارگیری اندام های ساختگی طبیعی" اولین بار در سال 1959 توسط جک. ای. استیل یی به نام به کار برده شد. وی بیونیک را علم سیستم هایی می دانست که شالوده و پایه تمام سیستم های زنده است.
bionic architecture is a movement for the design and construction of expressive buildings whose layout and lines borrow from natural (i.e.: biological) forms.
the movement began to mature in the early 21st century, and thus in early designs research was stressed over practicality. bionic architecture sets itself in opposition to traditional rectangular layouts and design schemes by using curved forms and surfaces reminiscent of structures in biology and fractal mathematics.
one of the tasks set themselves by the movement's early pioneers was the development of aesthetic and economic justifications for their approach to architecture.
و....
کلمات کلیدی مرتبط:
پاو وینت بررسی , معماری بیونیک ,انسان، طبیعت و معمارى ,معماری بیونیک ,bionic architecture ,انسان در بسیارى , مقالات مرتبط در این دسته پاو وینت بررسی نقش اب در طبیعت پاو وینت انسان، طبیعت، معماری- پاو وینت معرفی معماری ص ه ایی (روستای کندوان)
طلایاب
ف یاب gpz7000
آینده کشف طلا اینجاست
دستگاه جی پی زد ۷۰۰۰۰ همانند دستگاه ساخت طلا کار می کند.gpz7000 قادر به تشخیص طلا در عمق ۳٫۵ متری است که یکی از بهترین دستگاهای vlf می باشد
هیچ تولید کنندگی نتوانسته تا به حال قادر به تولید دستگاهی مثل gpz70000 را بسازد.  این دستگاه با تکنولوژی بالای خود انقل است در بین دستگاههای ف یاب . ویژگیهای شگفت انگیز این دستگاه کشف طلا در عمق زیاد است که حساسیت کشف طلا را به سطح بالاتری رسانده که.حتی کوچکترین قطعه از طلا که قبلا نتوانستید کشف کنید. با دستگاه طلایاب gpz7000 به راحتی کشف خواهید کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] پاو وینت بررسی بیونیک (جانوران در معماری) پاو وینت بررسی بیونیک (جانوران در معماری) در 32 اسلاید قابل ویرایش با فرمت pptx دسته بندی معماری فرمت فایل pptx حجم فایل 1218 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 32 دریافت فایل پاو وینت بررسی بیونیک (جانوران در معماری) فروشنده فایل کد کاربری 7466 تمام فایل ها پاو وینت بررسی بیونیک (جانوران در معماری)

مقدمه انسان از بدو پیدایش تا کنون در طبیعت همواره به کند و کاو مشغول است، در طبیعتی که برای او ناشناخته و پر رمز و راز بوده است. زمانی او به تدریج از دل طبیعت واژه های تک + نو + لوژی را بیرون کشید و آنها را برای ترکیب در ذهن خود پروراند و حاصل آن را طی قرن ها به زبان های مختلف بازگو کرد. تکامل نه فقط از مغز انسان بلکه در پیش چشمان او از طبیعتی که خداوند در اختیارش گذاشته است می تراود. امروز هرجا سخن از تکنولوژی به میان می آید ، انواع ماشینها ، کامپیوترها ، ساختمانهای بزرگ ، وسایل ارتباط جمعی و دیگر ابزار و آلات موجود در صنایع و نقش مؤثر آنها در اقتصاد و فرهنگ جامعه ، در ذهن انسان تصویر می شود. طبیعی است که این وسایل همان دستاوردهای تکنولوژی است که پاسخگوی نیازهای اساسی برای انسان معاصر می باشند، اما چنانچه به مسیر تکنولوژی بنگریم، کم و بیش یه منشا برخی پدیده ها پی می بریم. به اینکه هر پدیده صنعتی و یا ساختمانی از کدام الگوی زنده طبیعی الهام گرفته است. شاید در آن صورت تکنولوژی جلوتر از زمان گام بردارد . بنا بر این لازم است ارتباطی با اصول و منطقی و علمی بین سیستمهای ماشینی وسیستم های زنده پدیدار شود. سالهاست که محققان در پی یافتن چنین ارتباطی هستند تا از طریق آن چگونگی شکل گرفتن سیستمهای مختلف زندگی را ارزی منند. این محققان با تلفیق دو واژه "بیولوژی" و " تکنیک " ، علم " بیونیک" را بنا نهادند. بیونیک در واقع دانشی است که مسایل فنی را از راههای زیستی حل می کند ، در بیونیک ، تحقیق فقط به یک رشته خاص علمی محدود نمی شود . اگرچه خود بیونیک هنوز به عنوان یک علم نوپاست ، اما فعالیت بیونیکوانان را می توان در حوزه علوم کاربردی مطرح کرد که همچون رابطی پدیده های گوناگون را با الگوهای زنده مقایسه می کنند و بعبارتی برای هر پدیده ای الگویی زنده می یابند طی حدود 8/3 میلیارد سال از آفرینش زمین، طبیعت خود، تبدیل به طراح ومعمار نهایی شده است، طی این مدت گیاهان و جانوران توانسته اند با تزئینات و طراحی های لازم بر مشکلات محیط زیست خود فائق آیند و انسان نیز در طول زندگی خود، همیشه سعی داشته برای ساخت و طراحی مکانها و وسایل مورد نیاز خود از طبیعت و محیط زیست اطراف خود الهام بگیرد، بعنوان مثال ساختمان بدن خفاش برای لئونارد و داوینچی ایده ائی بود که بتواند ماشین پرنده را طراحی کند. استدلالش این بود که خفاش دارای بال کاملا پوشیده ای است که هوا را از خود عبور نمی دهد و بال خفاش را پوستی مانند پوشانده است که آن را تقویت می کند. حدود 400 سال بعد از طرح داوینچی ، ماشین پرنده توسط کلمنت آدر با الهام از خفاش ساخته شد و در سال 1890 تا ارتفاع 15 متری پرواز کرد
عنکبوتها با طراحی و بافتن ریسمانهایی که به استحکام پولاد هستند برای خود آشیانه می سازند بیونیکبیونیک (جانوران در معماری)بررسی بیونیکپاو وینت بررسی بیونیکجانوران در معماریانسانطبیعتمعماریپژوهش انسان طبیعت معماری پژوهش برای درس انسانطبیعتمعماری پاو وینت بررسی سبک بیونیکپاو وینت بررسی بیونیک (جانوران در معماری)سبک معماری بیونیک
سلام خدمت انی که از شرکت ما تاکنون ید نموده اند اولا با کمال عرض ادب و احترام و تشکر از قدردانی شما عزیزان

ا خواشمندم هرگونه مطالب که شخصی میباشد در سایت ودر قسمت نظرات ننویسید چون برای ما مسؤلیت دارد

بعضی از آقایان از طلایاب های یداری شده از این شرکت تعریف میکنند این نشان از لطف آن بزرگواران دارد حتی

انی که انتق. اشخاصی که اقدام به ید طلاباب یا ف یاب میکنند 99% با قرض و وام به این کار تن میدهند البته لازم
به ذکر است که در مقام مقایسه یک دستگاه طلایاب یا ف یاب با یک چاقو در این است که انسان همانگونه
که میتواند با یک چاقو انسانی را بکشد یا یک را به صورت ذبح شرعی جان ستاند...................... کار اولی جرم است اما کار دومی جرم نمیباشد نفس وجود طلایاب یا ف یاب در دست هر شخص به جز توقیف آن طبق آیین نامه میراث فرهنگی هیچ ضمانت اجرای دیگری ندارد اما با این طلایاب هم میتوان دنبال اشیاء عتیقه رفت هم میتوان مثلا طلای باقی مانده از اجدادمان را با آن کشف نمود مع الوصف باز برمیگردیم به جمله اولی که افراد واقعا نیازمند فکر ید طلایاب یا ف یاب می افتند ..............

حال سوال اینجاست که با این وضع مالی چرا طلای ب یم که فقط میخ یا ذرات در میآورد و اگر هم طلا در

بیاورد فقط در هوا نه زیر خاک پس چه کار کنیم؟؟؟

اولا: دقت اعتماد نکنید اعتماد نکنید . فقط تست انجام دهید
دوما: تست را نباید در هوا نباید در داخل شرکتها و سوله ها یا آکواریومها یا در مکانهایی که خود فروشندگان

در داخل باغات ساخته اند و به عنوان محل تست معرفی میکنند نباید تست صورت گیرد البته تست مهم

نیست در شهرستان محل فروشنده باشد یا محل یدار بلکه باید محل تست را خود یدار در هر کجا که

باشد خودش انتخاب کند مثلا از یک کوه پر از ص ه یکی را به عنوان نمونه انتخاب کند

حال محل تست برای هر انسان عاقلی مشخص گردید که اگر یک فروشنده به دستگاه خود اعتماد داشته

باشد باید این شرایط را قبول نماید

دوستان توجه توجه در محلی که خود فروشنده درست کرده به هیچ عنوان تست نکنید مثلاشما اگر به شهر فروشنده برید و یک روز قبل از تست کوهی را انتخاب کنید که ص ه داشته باشد و جایی امن برای تست باشد...

در پشت ص ه تست بفرمایید اگر دستگاه ص ه 3 متری را رد کند عالی است البته به شرطی که

ارتفاع حداقل3 متر و پهنا حداقل 2 متر باشد

حال عمق دستگاه که موضوع مهمی بود مشخص شد حال ماند تفکیک دستگاه ما دو نوع تفکیک داریم که

یک نوع آن به درد میخورد

نوع اول :تفکیک آهن از غیر آهن یعنی آهن را از بقیه ف ات جدا میکند و اگر دستگاه آهن ببیند میگوید

آهن -- اگر مس یا طلا یا استیل یا مفرغ یا روی یا نقره و هر نوع ف که در اراضی پیدا میشود مثل کنسرو یا ظرف نوشابه را به شما غیر آهن نشان میدهد پس ما چگونه طلا را تشخیص دهیم در این ح نمیشود پس موفق نمیشویم.................. نوع دوم:تفکیک طلا از انوع ف دیگر این نوع تفکیک ما را موفق میکند به شرطی که زیر خاک تست شود.....

حال چگونه تشخیص دهیم این طلایاب یا ف یاب این مزیت تفکیک طلا را دارد خیلی راحت است شما تمام

این ف ات را در زمین با فاصله 2 متر از یکدیگر قرار دهید عمق بستگی به ابعاد ف دارد خوب حالا دستگاه را

از روی ف اتی را که در داخل خاک طبیعی قرارداده اید خودتان با دستان خودتان تست کنید که آیا طلا را از

بین ف ات مثل مس یا مفرغ یا آهن یا نقره یا استیل و ... جدا میکند؟؟؟؟؟

در اوا عرایضم به این نکته اشاره میکنم که دوستان به هیچ عنوان به دستگاههای تصویری اعتماد نکنید

چون کارایی ندارند مثلا شما یک ف به شکل بعلاوه یا ضربدر در داخل قوطی که فروشنده نبیند یعنی متوجه شکل آن نشوند در داخل خاک طبیعی قراردهید حتی در عمق نیم متری زمین قرار دهید محاله تصویر آن را به شما بدهد . البته بعضی فروشندگان ادعای رنگ یا هاله یا نمودار ی را میکنند یعنی فرار از تست بعضی مواقع هم از ین دار بودن یا قدیمی بودن صحبت میکنند این هم برای فرار از تست میباشد ....

در صورت هرگونه مشاوره یا ید دستگاه طلایاب با این شماره تماس حاصل فرمایید

عبدالهی: 09388820706

موفق و پیروز باشید ...انواع قبرها و گورستانها : از بهترین جای آن شروع میکنیم که گورستان گبریان است.خیلی از مردم عقیده دارند که قبر گبریان متعلق به کافران است ولی این موضوع درست نیست.گبر یعنی غیر مسلمان و به سانی که غیر مسلمان بوده اند بی دین گفته نمی شود.گبریان دین زرد تشت داشتند .حال میخواهیم ببینیم که قبر های دوران قبل از به چه شکلی بوده اند و نوع دفن اج. مقاله بازخوانی الگوهای خانه های بومی آستارا از منظر انطباق پذیری با رویکرد معماری بیونیک مقاله بازخوانی الگوهای خانه های بومی آستارا از منظر انطباق پذیری با رویکرد معماری بیونیک دسته بندی معماری فرمت فایل docx حجم فایل 60 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 12 دریافت فایل مقاله بازخوانی الگوهای خانه های بومی آستارا از منظر انطباق پذیری با رویکرد معماری بیونیک فروشنده فایل کد کاربری 7856 تمام فایل ها مقاله بازخوانی الگوهای خانه های بومی آستارا از منظر انطباق پذیری با رویکرد معماری بیونیک چکیده:
خانه های سنتی ایران همواره در تعاملی سازنده با طبیعت پیرامون خود بوده و نان آن برای مدیریت مشکلات و رفع نیازهای خود از طبیعت بهره میبردند اما علیرغم نیازهای جسمی و روحی انسان امروز به برقراری تعامل با طبیعت، خانههای کنونی فاقد چنین ارتباطی هستند. رویکرد طراحی معماری بیونیک سعی در حذف فاصله میان انسان و طبیعت به روشهای گوناگون دارد اما روشهای عملکردگرایانه و سطحی در طراحی بناها بعلت عدم توجه به سازگاری با زیست بوم و عدم تعلق به فرهنگ و س ت ایرانی از مقبولیت چندانی برخوردار نبوده و پاسخگوی نیازهای استفاده کنندگان نمیباشد. این تحقیق، روش معماری بیونیک را بعنوان یک رویکرد معماری طبیعتگرا در تطابق با معماری بومی بررسی کرده و الگوهای طبیعت گرایانه خانه های سنتی از منظر شکل، سازه، عملکرد، اقلیم و پوسته بازخوانی میکند. نتایج تحقیق نشان میدهد که روش معماری بیونیک در الگوگیری از طبیعت تا حد زیادی انطباق پذیر با روش سنتی طراحی خانه های سنتی ایرانی است .
در طراحی مسکن معاصر به منظور همسوسازی روشهای نوین ساخت وساز با طبیعت و سازگاری با زیست بوم و فرهنگ خانه های سنتی، می توان از رهیافتهای معماری بیونیک مانند استفاده از مصالح و سازه های طبیعی و پیشرفته برای پاسخگویی به شرایط محیطی و موقعیتهای بحرانی، صرفه جویی در انرژی و بهره گیری بیش از حد از منابع، الگوبرداری از عملکرد طبیعت جهت رفع نیازهای نان و حفظ محیط زیست، استفاده نمود .
مهمترین کیفیتهای انطباق پذیری خانه های سنتی ایرانی با رویکرد معماری بیونیک عبارتند از استفاده از هندسه و تناسبات طبیعی در معماری خانه ها، استفاده از سازه و مصالح بومی در پوسته و ساختار بنا، طراحی اقلیمی خانه ها برای صرفه جویی در مصرف انرژی، انعطاف پذیری در عملکرد خانه ها شامل تغیی ذیری ، تطبیق پذیری و تنوع پذیری که در تطابق با اه و روش الگوگیری معماری بیونیک هستند و بدین ترتیب می توان، به ایجاد پیوند معماری امروز با معماری اصیل گذشته امیدوار بود .
نتیجه پژوهش حاکی از آن است که عدم وجود برنامه مدون در توسعه گردشگری، تغییر در ساختار زندگی اجتماعی و اقتصادی مردم و مطابقت نداشتن نیازهای امروز مردمان بومی با سازه های قدیمی سبب ساخت سازه هایی ناهمگون با طبیعت کوهستانی گیلان شده است؛ معماری جدید با دور شدن از فرهنگ معماری بناهای بومی چهره ای متضاد از تصور گردشگر را ارائه خواهد داد که این امر سبب رکود در صنعت گردشگری خواهدشد. جهت جلوگیری از این پدیده ناهمگون و دست ی به توسعه پایدار در صنعت گردشگری پیشنهاد می گردد با تکیه برخود باوری ملی اقدام به تدوین برنامه هماهنگ بین سازمان های مرتبط نمایند تا سازه های جدید مناطق کوهستانی با مصالح بومی منطقه و توجه به نیاز مخاطب امروز تجهیز و طرح ریزی شوند .

طبیعتالگوبیونیکخانه های سنتی
مقاله بازخوانی الگوهای خانه های بومی آستارا از منظر انطباق پذیری با رویکرد معماری بیونیک مقاله بازخوانی الگوهای خانه های بومی آستارا از منظر انطباق پذیری با رویکرد معماری بیونیک دسته بندی معماری فرمت فایل docx حجم فایل 60 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 12 دریافت فایل مقاله بازخوانی الگوهای خانه های بومی آستارا از منظر انطباق پذیری با رویکرد معماری بیونیک فروشنده فایل کد کاربری 7856 تمام فایل ها مقاله بازخوانی الگوهای خانه های بومی آستارا از منظر انطباق پذیری با رویکرد معماری بیونیک چکیده:
خانه های سنتی ایران همواره در تعاملی سازنده با طبیعت پیرامون خود بوده و نان آن برای مدیریت مشکلات و رفع نیازهای خود از طبیعت بهره میبردند اما علیرغم نیازهای جسمی و روحی انسان امروز به برقراری تعامل با طبیعت، خانههای کنونی فاقد چنین ارتباطی هستند. رویکرد طراحی معماری بیونیک سعی در حذف فاصله میان انسان و طبیعت به روشهای گوناگون دارد اما روشهای عملکردگرایانه و سطحی در طراحی بناها بعلت عدم توجه به سازگاری با زیست بوم و عدم تعلق به فرهنگ و س ت ایرانی از مقبولیت چندانی برخوردار نبوده و پاسخگوی نیازهای استفاده کنندگان نمیباشد. این تحقیق، روش معماری بیونیک را بعنوان یک رویکرد معماری طبیعتگرا در تطابق با معماری بومی بررسی کرده و الگوهای طبیعت گرایانه خانه های سنتی از منظر شکل، سازه، عملکرد، اقلیم و پوسته بازخوانی میکند. نتایج تحقیق نشان میدهد که روش معماری بیونیک در الگوگیری از طبیعت تا حد زیادی انطباق پذیر با روش سنتی طراحی خانه های سنتی ایرانی است .
در طراحی مسکن معاصر به منظور همسوسازی روشهای نوین ساخت وساز با طبیعت و سازگاری با زیست بوم و فرهنگ خانه های سنتی، می توان از رهیافتهای معماری بیونیک مانند استفاده از مصالح و سازه های طبیعی و پیشرفته برای پاسخگویی به شرایط محیطی و موقعیتهای بحرانی، صرفه جویی در انرژی و بهره گیری بیش از حد از منابع، الگوبرداری از عملکرد طبیعت جهت رفع نیازهای نان و حفظ محیط زیست، استفاده نمود .
مهمترین کیفیتهای انطباق پذیری خانه های سنتی ایرانی با رویکرد معماری بیونیک عبارتند از استفاده از هندسه و تناسبات طبیعی در معماری خانه ها، استفاده از سازه و مصالح بومی در پوسته و ساختار بنا، طراحی اقلیمی خانه ها برای صرفه جویی در مصرف انرژی، انعطاف پذیری در عملکرد خانه ها شامل تغیی ذیری ، تطبیق پذیری و تنوع پذیری که در تطابق با اه و روش الگوگیری معماری بیونیک هستند و بدین ترتیب می توان، به ایجاد پیوند معماری امروز با معماری اصیل گذشته امیدوار بود .
نتیجه پژوهش حاکی از آن است که عدم وجود برنامه مدون در توسعه گردشگری، تغییر در ساختار زندگی اجتماعی و اقتصادی مردم و مطابقت نداشتن نیازهای امروز مردمان بومی با سازه های قدیمی سبب ساخت سازه هایی ناهمگون با طبیعت کوهستانی گیلان شده است؛ معماری جدید با دور شدن از فرهنگ معماری بناهای بومی چهره ای متضاد از تصور گردشگر را ارائه خواهد داد که این امر سبب رکود در صنعت گردشگری خواهدشد. جهت جلوگیری از این پدیده ناهمگون و دست ی به توسعه پایدار در صنعت گردشگری پیشنهاد می گردد با تکیه برخود باوری ملی اقدام به تدوین برنامه هماهنگ بین سازمان های مرتبط نمایند تا سازه های جدید مناطق کوهستانی با مصالح بومی منطقه و توجه به نیاز مخاطب امروز تجهیز و طرح ریزی شوند .

طبیعتالگوبیونیکخانه های سنتی
اعتماد شما سرمایه ما
دستگاه طلایاب millennium 2000
مناسب ترین دستگاه طلایاب برای پیدا طلاهایی که مدت زیادی (بالاتر از ۴۰ سال) در زمین دفن شده است .یکی از ساده ترین دستگاه ها با کارایی بسیار بالا . این دستگاه نه تنها قادر به تشخیص و ردی طلا و نقره است بلکه مزیت دیگر آن ردی و تشخیص الماس وجواهرات است .شعاع جستجوی این دستگاه چند مایل است و تا عمق ۵۰متر قادر به ردی ف ات ارزشمند می باشد .البته شرایط خاک و حجم بار تاثیر زیادی در عمق و شعاع جسنجوی دستگاه دارد.با یک سیستم target reflection nullifier قوی تمام ذرات , خاک های آلوده اطراف هدف (که عموم دستگا هها را به خطا می اندازد)و مواد معدنی را حذف کرده و شما را قادر می سازد که هدف اصلی را پیدا کنید . باطری آن تا ۲۲ ساعت استفاده متناوب دوام دارد و این برای اه ی که دور از شهر برای شارژ باطری است دستگاه ایده الی می باشد . 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] بزرگ ترین واردکننده دستگاه های
ف یاب : طلایاب : گنج یاب : ردیاب
تماس  :      09198738158
دستگاه های  اورجینال  را از ما بخواهید
  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] image result for gpz 7000
ف یاب gpz7000
آینده کشف طلا اینجاست
دستگاه جی پی زد ۷۰۰۰۰ همانند دستگاه ساخت طلا کار می کند.gpz7000 قادر به تشخیص طلا در عمق ۳٫۵ متری است که یکی از بهترین دستگاهای vlf می باشد
هیچ تولید کنندگی نتوانسته تا به حال قادر به تولید دستگاهی مثل gpz70000 را بسازد.  این دستگاه با تکنولوژی بالای خود انقل است در بین دستگاههای ف یاب . ویژگیهای شگفت انگیز این دستگاه کشف طلا در عمق زیاد است که حساسیت کشف طلا را به سطح بالاتری رسانده که.حتی کوچکترین قطعه از طلا که قبلا نتوانستید کشف کنید. با دستگاه طلایاب gpz7000 به راحتی کشف خواهید کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] یک شرکت یی از تایری گوی مانند رونمایی کرده که به وسیله هوش کار می کند. این تایر با کمک نیروهای مغناطیسی به خودرو متصل می شود. شرکت goodyear طرح این تایر عجیب به نام eagle ۳۶۰ urban را ارائه کرده. همچنین این شرکت ادعا می کند تایر هوشمند قابلیت تشخیص شرایط مختف جاده ای (خیس  یا خشک بودن مسیر) را دارد و خود را با آن هماهنگ می کند.    این شرکت . رسانه کلیک – طبق گزارش های جدید، آیپد پرو 2018 از پردازنده ای بیونیک به نام a11x استفاده می کند. این محصول سال آینده عرضه می شود. در طول سال های اخیر، تغییرات کمی شامل حال سری آیپد اپل شده است. این موضوع برای آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی نیز صدق می کند. این محصول اوایل سال ۲۰۱۷ معرفی شد. تغییرات کمی […] نوشته آیپد پرو 2018 مجهز به پردازنده a11x است او. پاو وینت برج بیونیک شانگهای چین پاو وینت برج بیونیک شانگهای چین  پاو وینت برج بیونیک شانگهای چین پاو وینت برج بیونیک شانگهای چین دسته بندی معماری فرمت فایل pptx حجم فایل 417 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 21 پاو وینت برج بیونیک شانگهای چین پاو وینت برج بیونیک شانگهای چین

این پاو وینت در 21 اسلاید می باشد. گزیده ای از مطالب اسلاید ها : 
}3000 سال پیش جنگجویان و کارگران چینی آجرها و سنگها را در مسیرهای پر فراز و نشیب بر روی هم گذاشتند تا با ساخت سمبلی شکوهمند از اقتدار و درایت خود ، طولانی ترین بنای افقی جهان را به نام خود ثبت کنند. }دیوار دفاعی چین که 7000 کیلومتر از نقشه جغرافیایی کنونی کشور چین را کرده است ، روزگاری 50000 کیلومتر طول داشت، که معادل گردش به دور زمین بود !! }طراحی این برج از طبیعت اقتباس شده است، به طوریکه ساختار باریک اما مقاوم مثل استخوانهای پرندگان، انعطاف پذیری درختان و عمقی مثل ریشه گیاهان از ویژگیهای مهم این برج است. }در صورتی که این برج ساخته شود، 50 درصد آن منزل مس ی و 50 درصد دیگر آن یک هتل با گنجایش 100 هزار نفر خواهد شد. زیربنای برج سفید شانگهای دو میلیون متر مربع است. } }براساس گزارش رو مه اسپانیایی "ال پائیس"، یکی از طراحان شهری اسپانیایی درخصوص این برج عظیم که می تواند یک شهر عمودی برفراز آسمان باشد، گفت:" هیچ ساختمانی هرگز نمی تواند جای یک شهر را بگیرد. ما نباید فضاهای عمومی، خیابان ها و میادین شهری خود را از بین ببریم." }شاید نخستین دلیل ساخت این آسمان اش که تحقیق و پژوهش درباره آن از سال 1992 شروع شده است ، حل مشکل اسکان در شانگهای ، یکی از پرجمعیت ترین ای پرجمعیت ترین کشور دنیا، چین ، بوده است؛ چراکه طراحان شهری اعتقاد دارند با توجه به روند رشد جمعیت و اینکه جمعیت جهان طی 50 سال آینده بالغ بر 12 میلیارد نفر خواهد شد، برنامه ریزی جدید و قوانین نوینی لازم است تا اتلاف نامعقول انرژی و تاراج محیط زیست کنترل شود. }بی شک 12 میلیارد نفر نمی توانند در جامعه ای که بر اساس قوانین و ارتباطاتی که برای یک صدم همان مقدار جمعیت برنامه ریزی شده است زندگی کنند. }پیچ خوردگی غشاء باعث بالا رفتن استحکام مجموعه و همچنین قابلیت انعطاف در برابر بار غیرمتمرکز و بی نظم فشار باد می شود. }یکی از مشکلات دائمی برج های بلند، آتش سوزی هایی است که خانه و محل آسایش نین را به جهنمی تبدیل می کند؛ حتی تصور این فاجعه که 100000 نفر داخل تله ای آتشین در حال خفگی هستند ، غیرقابل تحمل است .  سرورا و پیوز پاسخ این مشکل را نیز در طبیعت یافته اند. }حلقه های متحدالمرکز داخل درخت ها که آوندها در درون آن جای دارند , مانند لایه های هوا باعث خفگی آتش و مانع گسترش آن می شوند. }برج بیونیک نیز از  همسایگی عمودی تشکیل شده است که مانند این حلقه های متحدالمرکز عمل می کنند و در حقیقت مانند تشک های هوایی هستند که آتش وارد آنها نمی شود و وج از بنا را برای نین میسر می کند. }تهویه برج بیونیک با الهام از آشیانه پرندگان صورت می گیرد؛ پوسته خارجی این برج همانند این آشیانه ها در عین استحکام متخلخل است. این پوسته اجازه می دهد نور و هوا به صورت کنترل شده داخل فضا شوند و یک سیستم تهویه مطبوع طبیعی در فضای داخلی بوجود آید. }این سیستم اجازه می دهد با وجود امکان پذیر نبودن باز پنجره ها به دلیل وجود بازشو هایی در پوسته آلومینیومی خارجی بنا , هوای تازه وارد فضا شود. }تمامی این موارد تعادل شگرفی بین برج بیونیک و طبیعت ایجاد می کند.    پاو وینت برج بیونیک شانگهای چین پاو وینت برج بیونیک شانگهای چین  پاو وینت برج بیونیک شانگهای چین پاو وینت برج بیونیک شانگهای چین دسته بندی معماری فرمت فایل pptx حجم فایل 417 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 21 پاو وینت برج بیونیک شانگهای چین پاو وینت برج بیونیک شانگهای چین

این پاو وینت در 21 اسلاید می باشد. گزیده ای از مطالب اسلاید ها : 
}3000 سال پیش جنگجویان و کارگران چینی آجرها و سنگها را در مسیرهای پر فراز و نشیب بر روی هم گذاشتند تا با ساخت سمبلی شکوهمند از اقتدار و درایت خود ، طولانی ترین بنای افقی جهان را به نام خود ثبت کنند. }دیوار دفاعی چین که 7000 کیلومتر از نقشه جغرافیایی کنونی کشور چین را کرده است ، روزگاری 50000 کیلومتر طول داشت، که معادل گردش به دور زمین بود !! }طراحی این برج از طبیعت اقتباس شده است، به طوریکه ساختار باریک اما مقاوم مثل استخوانهای پرندگان، انعطاف پذیری درختان و عمقی مثل ریشه گیاهان از ویژگیهای مهم این برج است. }در صورتی که این برج ساخته شود، 50 درصد آن منزل مس ی و 50 درصد دیگر آن یک هتل با گنجایش 100 هزار نفر خواهد شد. زیربنای برج سفید شانگهای دو میلیون متر مربع است. } }براساس گزارش رو مه اسپانیایی "ال پائیس"، یکی از طراحان شهری اسپانیایی درخصوص این برج عظیم که می تواند یک شهر عمودی برفراز آسمان باشد، گفت:" هیچ ساختمانی هرگز نمی تواند جای یک شهر را بگیرد. ما نباید فضاهای عمومی، خیابان ها و میادین شهری خود را از بین ببریم." }شاید نخستین دلیل ساخت این آسمان اش که تحقیق و پژوهش درباره آن از سال 1992 شروع شده است ، حل مشکل اسکان در شانگهای ، یکی از پرجمعیت ترین ای پرجمعیت ترین کشور دنیا، چین ، بوده است؛ چراکه طراحان شهری اعتقاد دارند با توجه به روند رشد جمعیت و اینکه جمعیت جهان طی 50 سال آینده بالغ بر 12 میلیارد نفر خواهد شد، برنامه ریزی جدید و قوانین نوینی لازم است تا اتلاف نامعقول انرژی و تاراج محیط زیست کنترل شود. }بی شک 12 میلیارد نفر نمی توانند در جامعه ای که بر اساس قوانین و ارتباطاتی که برای یک صدم همان مقدار جمعیت برنامه ریزی شده است زندگی کنند. }پیچ خوردگی غشاء باعث بالا رفتن استحکام مجموعه و همچنین قابلیت انعطاف در برابر بار غیرمتمرکز و بی نظم فشار باد می شود. }یکی از مشکلات دائمی برج های بلند، آتش سوزی هایی است که خانه و محل آسایش نین را به جهنمی تبدیل می کند؛ حتی تصور این فاجعه که 100000 نفر داخل تله ای آتشین در حال خفگی هستند ، غیرقابل تحمل است .  سرورا و پیوز پاسخ این مشکل را نیز در طبیعت یافته اند. }حلقه های متحدالمرکز داخل درخت ها که آوندها در درون آن جای دارند , مانند لایه های هوا باعث خفگی آتش و مانع گسترش آن می شوند. }برج بیونیک نیز از  همسایگی عمودی تشکیل شده است که مانند این حلقه های متحدالمرکز عمل می کنند و در حقیقت مانند تشک های هوایی هستند که آتش وارد آنها نمی شود و وج از بنا را برای نین میسر می کند. }تهویه برج بیونیک با الهام از آشیانه پرندگان صورت می گیرد؛ پوسته خارجی این برج همانند این آشیانه ها در عین استحکام متخلخل است. این پوسته اجازه می دهد نور و هوا به صورت کنترل شده داخل فضا شوند و یک سیستم تهویه مطبوع طبیعی در فضای داخلی بوجود آید. }این سیستم اجازه می دهد با وجود امکان پذیر نبودن باز پنجره ها به دلیل وجود بازشو هایی در پوسته آلومینیومی خارجی بنا , هوای تازه وارد فضا شود. }تمامی این موارد تعادل شگرفی بین برج بیونیک و طبیعت ایجاد می کند.    پاو وینت برج بیونیک شانگهای چین
ف یاب gpz7000
آینده کشف طلا اینجاست
دستگاه جی پی زد ۷۰۰۰۰ همانند دستگاه ساخت طلا کار می کند.gpz7000 قادر به تشخیص طلا در عمق ۳٫۵ متری است که یکی از بهترین دستگاهای vlf می باشد
هیچ تولید کنندگی نتوانسته تا به حال قادر به تولید دستگاهی مثل gpz70000 را بسازد.  این دستگاه با تکنولوژی بالای خود انقل است در بین دستگاههای ف یاب . ویژگیهای شگفت انگیز این دستگاه کشف طلا در عمق زیاد است که حساسیت کشف طلا را به سطح بالاتری رسانده که.حتی کوچکترین قطعه از طلا که قبلا نتوانستید کشف کنید. با دستگاه طلایاب gpz7000 به راحتی کشف خواهید کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
ف یاب gpz7000
آینده کشف طلا اینجاست
دستگاه جی پی زد ۷۰۰۰۰ همانند دستگاه ساخت طلا کار می کند.gpz7000 قادر به تشخیص طلا در عمق ۳٫۵ متری است که یکی از بهترین دستگاهای vlf می باشد
هیچ تولید کنندگی نتوانسته تا به حال قادر به تولید دستگاهی مثل gpz70000 را بسازد.  این دستگاه با تکنولوژی بالای خود انقل است در بین دستگاههای ف یاب . ویژگیهای شگفت انگیز این دستگاه کشف طلا در عمق زیاد است که حساسیت کشف طلا را به سطح بالاتری رسانده که.حتی کوچکترین قطعه از طلا که قبلا نتوانستید کشف کنید. با دستگاه طلایاب gpz7000 به راحتی کشف خواهید کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ید طلایاب و ف یاب از یداران محترم سیستم های ف یاب خواهشمند است قبل از ید هر نوع ف یاب، معدن یاب، حفره یاب و غیره به نکات زیر توجه داشته باشید.

الف: هرگز بدون اطلاع و آگاهی از فروشنده هایی که جا و مکان مشخصی ندارند، اقدام به ید یا واریز مبلغی به حساب آن ها جداًً خودداری فرمایید.

ف یاب تصویری امریکاییpinpointer-proreviewed by felezyab on may 4rating: 5.0ف یاب تصویری امریکاییpinpointer-proپین پوینتر پرو ، آ ین فن آوری ف یاب تصویری ست که هم به عنوان طلایاب و گنج یاب حرفه ای و هم به عنوان ف یاب متناسب است ف یاب تصویری امریکایی پین پوینتر پرو پین پوینتر پرو ، آ ین فن آوری ف یاب تصویری ست که هم به عنوان طلایاب و گنج یاب حرفه ای و هم به عنوان ف یاب متناسب است. ویژگی این دستگاه وجی گرافیکی و عددی زنده و هم زمان ست که برای جستجوی بهتر تعبیه شده است.
نرم افزار آن، ارائه دهنده ی نمایش دوبعدی از محدوده ی زیر آنتن و به صورت زنده است که شامل اعداد یافت شده ی کم، زیاد و معمولی است. نرم افزار این سیستم، اخیراً به روزرسانی شد تا در آن بوق های بالا و پایین گنجانده شود و بدین طریق، تشخیص هدف آسان تر شود.
قابلیت های ف یاب پین پوینتر پرو آرت
• تراز اتوماتیک زمین
• قابلیت نصب بر روی قایق/وسایل نقلیه
• گنج ی
• معدن ی
• قابلیت یافتن بقایای آبرفتی (placer pay deposits)
• قابلیت یافتن بقایای کشتی های غرق شده
• قابلیت یافتن مواد معدنی و ف ات
• قابلیت جستجو در مکان های ناهموار زیرسطحی (subsurface anomalies)
• قابلیت جستجو در منجلاب/گسل
• کم حجم و سبکوزن
• قابلیت علامت گذاری روی موقعیت ها ویژگی های منحصربه فرد ف یاب پین پوینتر پرو:
• واحد کنترل درونی و آنتن
• واحد کنترل درونی و آنتن، همه در یک محفظه هستند
• لپتاپ فوق العاده ی ازپیش تنظیم شده (umpc)
• شارژر باتری umpc
• کابل
• سی دی نرم افزار
• فلش درایو نرم افزار
• دفترچه ی راهنمای کاربر
• محفظه ی آنتن
• کوله پشتی 09382507555 ف یاب تصویری امریکاییpinpointer pro-ف یاب تصویری زنده-گنج یاب پخش زنده-گنج یاب لایو-ف یاب تصویری زنده
ف یاب تصویری امریکاییpinpointer pro, ف یاب تصویری زنده, گنج یاب پخش زنده, گنج یاب لایو, حفره یاب زنده

محققان با استفاده از برگ می توانند کود تولید کنند. ایسنا/ به نقل از زی نیوز، دانشمندان موفق شدند با استفاده از برگ بیونیک به کشاورزان در تولید کود کمک کنند تا از بحران مواد غذایی با تولید محصولات بیشتر کشاورزی جلوگیری شود. به منظور کمک به "انقلاب سبز" بعدی، محققان در حال ساخت برگ برای تولید کود هستند. برگ دستگاهی است که هنگام قرارگرفتن در معرض نورخورشید، همانند برگ طبیعی آب را به هیدروژن و ا یژن تقسیم می کند.
ادامه خبر


محققان با استفاده از برگ می توانند کود تولید کنند. ایسنا/ به نقل از زی نیوز، دانشمندان موفق شدند با استفاده از برگ بیونیک به کشاورزان در تولید کود کمک کنند تا از بحران مواد غذایی با تولید محصولات بیشتر کشاورزی جلوگیری شود. به منظور کمک به "انقلاب سبز" بعدی، محققان در حال ساخت برگ برای تولید کود هستند. برگ دستگاهی است که هنگام قرارگرفتن در معرض نورخورشید، همانند برگ طبیعی آب را به هیدروژن و ا یژن تقسیم می کند.
ادامه خبر دستگاه ف یاب ۳d سری rover نه تنها ف یاب ساده با وجی صوتی هستند ، دارای امکان ایجاد گرافیک سه بعدی عالی از زیر زمین را دارند. با توجه به فن آوری تک سنسور تایید شده ، این ف یاب و گنج یاب به طور مطلوب برای شناسایی اشیاء پنهان قابل استفاده هستند. دستگاه ف یاب طلایاب rover deluxe new edition ارتقا یافته دستگاه ف یاب rover c میباشد که مخصو. اختصاصی از اینو دیدی پروژه پاو وینت طبیعت گرایی در معماری با و پر سرعت .
 پروژه پاو وینت طبیعت گرایی در معماری
 پروژه پاو وینت طبیعت گرایی در معماری پروژه پاو وینت طبیعت گرایی در معماری در 194 اسلاید               فهرست: ۱- بخش اول : تعاریف و پیشینه تاریخی     ۱-۱- تعریف طبیعت           ۱-۱-۱ -طبیعت گرایی     ۲-۱ -اصول طبیعت گرایی           ۱-۲-۱- تاثیر علم و روش علمی           ۲-۲-۱- جبرگرایی           ۳-۲-۱- ضدیت با اخلاق    ۳-۱- نگرش فیلسوفان غربی به طبیعت          ۱-۳-۱-رنه دکارت          ۲-۳-۱- جان استوارت میل          ۳-۳-۱- چار روبرت داروین          ۴-۳-۱- دبلیووی کواین          ۵-۳-۱- کارل پوپر   ۴-۱- نگرش فیلسوفان شرقی به طبیعت         ۱-۴-۱- ابن سینا         ۲-۴-۱- ابوریحان بیرونی        ۳-۴-۱- ملاصدرا فصل اول ۲- بخش دوم : رابطه انسان و طبیعت     ۱-۲- جنبه علمی     ۲-۲- جنبه اجتماعی     ۳-۲- جنبه عملکردی     ۴-۲- جنبه شکلی     ۲- ۵- انواع رویکرد             ۱-۵-۲- رویکرد طبیعت ستیز             ۲-۵-۲- رویکرد طبیعت گریز             ۳-۵-۲- رویکرد طبیعت گرا             ۴-۵-۲- رویکردطبیعت ساز ۳- بخش سوم : جامعه و طبیعت گرایی     ۱-۳- طبیعت گرایی اخلاقی      ۲-۳- طبیعت گرایی اجتماعی      ۳-۳- طبیعت گرایی دینی      ۴-۳- طبیعت گرایی هنری              ۱-۴-۳ – طبیعت گرایی در ادبیات              ۲-۴-۳- طبیعت گرایی در تأتر              ۳-۴-۳- طبیعت گرایی در نقاشی              ۴-۴-۳- طبیعت گرایی در معماری فصل دوم سبکهای طبیعت گرایانه 1- بخش اول : سبک ارگانیک     ۱-1- معماری ارگانیک     1-2- معماران سبک ارگانیک       1-2-1 – فرانک لوید رایت           1-2-1-1- آثار فرانک لوید رایت           1-2-1-2- خانه آبشار           1-2-1-3- خانه روبی          1-2-1-4- موزه گوگنهام       1-2-2 - هوگو آلوار و         1-2-2-1- مشخصات بارز ساختمانهای آلوار و         1-2-2-2- آثار آلوار و         1-2-2-3- ویلا مایرا  1-3- معماران سبک ارگانیک در ایران         1-3-1- نادر خلیلی         1-3-1-1- آثار نادر خلیلی         1-3-1-2- خشتها         1-3-1-3- ویژگیهای ساختمانهای خشت فصل دوم   1-3-2- حسن فتحی         1-3-2-1- آثار حسن فتحی         1-3-2-1- آثار حسن فتحی    1-3-3- بابک قصیری         1-3-3-1- پاویلون نساجی شهرک صنعتی توس   2- بخش دوم : سبک بیونیک    2-1- معماری بیونیک    2-2- تفاوت معماری بیونیک و ارگانیک    2-3-  آثار معماری سبک بیونیک       2-3-1- برج مس ی تورنینگ تورسو ( سانتیاگو کالاتراوا )        2-3-2- شهرک علوم و فنون ( سانتیاگو کالاتراوا )         2-3-3- ساختمان آنتی اسموک ( ونسان کالیباوت )         2-3-4- برج فراز پل رابلینگ ( دانیل لیبسکیند )         2-3-5- مرکز تجاری بیرمنگام ( یل کاپلیتسکی )         2-3-6- ساختمان دروازه جهان ( گرگ لین )         2-3-7-art s  residential tower  ( اسپارک )         2-3-8-red pepper house  ( سانچز )         2-3-9- marne – la – vallee library  ( بکمن ) 3- بخش سوم : سبک های تک – اکو تک    3-1- معماری های تک – اکو تک           3-2- معماران های تک – اکو تک          3-3- آثار معماری های تک – اکو تک          3-3-1- موزه هنر میلواکی  ( کالاتراوا )          3-3-2- رنزو پیانو          3-3-3- ویژگی آثار رنزو پیانو          3-3-4- آثار رنزو پیانو          3-3-4- 1-columbus international             3-3-4- 2 -  آکادمی علوم کالیفرنیا           3-4-معماری های تک و اکو تک در ایران   4- بخش چهارم : سبک معماری پایدار      4-1- اصول معماری پایدار      4-2- اصول معماری سبز      4-3- معماران سبک معماری پایدار      4-4- نمونه بناهای سبک معماری پایدار        4-4-1- ساختمان هرست ( نورمن فاستر )        4-4-2- شهر فرا سبز ابوظبی ( اسمیت و گیل )        4-4-3- گلن هاوس ( اورلند  و میسوری  وmitchell  )   5- بخش پنجم : منابع      5-1- منابع ایرانی      5-1- منابع خارجی و سایت ها   پروژه پاو وینت طبیعت گرایی در معماری ,  پروژه طبیعت گرایی در معماری ,  پاو وینت طبیعت گرایی در معماری ,پروژه طبیعت گرایی در معماری ,طبیعت گرایی در معماری
با
پروژه پاو وینت طبیعت گرایی در معماری
رساله طراحی مجموعه بلند مرتبه مس ی با بهره گیری از اصول اقلیمی – طراحی برج بیونیک
تاریخ ایجاد 12/07/2016 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 140 برگ ورد قیمت: 30000 تومان حجم فایل: 17113 kb تعدادمشاهده 2

فهرست مطالب

contents
تقدیم به : 2
سپاسگزاری : 2
هیئت داوران 3
فهرست مطالب 4
مقدمه 4
فصل اول 5
مراحل تفکر کار شناسی در طراحی سایت برج بیونیک 5
طراحی سایت در یک طرح آپارتمانی بیونیک 6
شکل کلی ساختمانهای بلند در سایت 7
نسبت سطح طبقه 7
نسبت سطح دید به آسمان 8
نشانه های به کار رفته در این شکل عبارتنداز: 8
زاویه مانع نور 9
ارتفاع ساختمانها، عامل کلیدی در طراحی سایت برج بیونیک 10
محدودیت زمین 11
گردش وسایل نقلیه و عابران پیاده 12
الگوی خیابانها 12
پیاده رو ها 13
طراحی محوطه 14
اشراف 15
کنترل سرو صدا 15
داخل ساختمان 16
فصل دوم 16
اقلیم محل 16
کنترل اقلیم محل 17
باد 17
سرعت باد 18
موضع نگاری به عنوان عامل تعیین کنندة فشار باد 18
مرکز ام- ای- تی 19
محل گذرگاه طاقدار، 19
جریان هوا در اطراف یک ساختمان (جریان متلاطم بادهای توفنده در اطراف ساختمانها) 20
خصوصیات خارجی ساختمان 21
تونل باد 22
جریان هوا در اطراف چند ساختمان 22
تأثیر بلوکها ی مرتفع ساختمانی 23
فراسنج آسایش 23
پدیدة مونرو 24
اثر ردیف 24
اثر و نتوری 24
اثر فضاهای خالی زیر ساختمانها 25
اثر گوشه 25
اثر سل 25
تحمل انسان در مقابل باد 25
کنترل کننده های ساختمانی 26
کنترل آفتاب 27
عوامل محیطی: مناظر 28
باور های اجتماعی 28
ها و کرکره های داخلی 28
شیشه های جاذب حرارت 29
ضریب انتقال 29
انواع دیگر شیشه های مخصوص 30
تأثیر زاویة برخورد 30
موقعیت خورشید 31
زاویه برخورد و زاویه های سایه 32
نقالة سایه یاب 34
سایه بانها 34
سایه بانهای مرکب 35
طراحی سایه بانها 36
سایه ساختمانها بر روی یکدیگر 38
خورشید نگار 38
هلیودان 39
خورشید نگار «ب» 40
کنترل کننده های مکانیکی 40
فصل سوم 41
مبانی طراحی 41
تعریف ساختمان بلند 41
برنامة احتیاجات طرح 42
نیاز های طرح 42
شکل کلی ساختمانها ی بلند مس ی 44
الگوهای مختلف برج 44
- پلان چهار گوش: 44
پلان شش گوش: 44
پلان جفت: 45
پلان y شکل یا ستاره: 45
پلان y شکل 46
به صورت زوج (دوقلو) 46
پلان t شکل: 46
پلان h شکل: 47
پلان tشکل، 47
پلان x شکل: 47
پلان دایره ای شکل: 48
پلان مثلثی: 48
الگو های مختلف ساختمانها ی بلند نواری 48
بالکن ها یا راهرو در دو طبقه 49
الگوی تریپل 49
آپارتمانها ی کوچک از راهرو مرکزی دسترسی 51
آپارتمانها ی با سطوح ش ته 51
الگوی خانه های پلکانی 52
شکل مناسب در برابر نیروهای جانبی 53
مقایسه شکلها ی اصلی ساختمانها ی بلند 53
فصل چهارم 54
ساختار حجمی بنا 54
کنترل حجم ساختمان 54
ضوابط کنترل حجم ساختمان در شهر سانفرانسیسکو 55
بیان ضوابط سطح زیربنای طبقات 56
ضوابط شهر سانفرانسیسکو 57
فصل پنجم 57
تسهیلات و خدمات 57
آسانسور 57
آسانسورهای الکتریکی 59
انتخاب آسانسور 60
راهرو 60
گنجایش راهرو 61
محلهای انتظار 62
بالکن 62
انتقال زباله 64
سیستم های دفع زباله 64
دستگاههای مکانیکی 65
کانال تأسیسات 65
پارکینگ طبقاتی 66
هندسه پارکینگ 66
الگوهای ساختمان 66
رامپ ح ونی 67
اه کلی 68
مکانیزم حرکت دود در ساختمان 69
اثر دودکش 69
کنترل دود از طریق تنظیم فشار در داخل ساختمان 70
تهویة مجزا 70
مجرای دود 71
کنترل منطقه ای دود 72
روشهای طبیعی کنترل دود در ساختمانها ی بلند 73
روشهای افقی 73
روشهای عمودی 73
روشهای افقی 73
روشهای عمودی 74
ب- دودکشهای فرعی کوچک: 75
هدف اصلی این روش 76
روشهای مکانیکی کنترل دود در ساختمانهای بلند 76
روشهای افقی 77
روشهای عمودی 77
پلکان 77
- الگوهای متفاوت برای کنترل دود 78
الگوی «الف»: ساختمانهای مجهز به آب پاشی کامل 79
الگوی «ج»: دسترسی از راهرو باز به پله ها و آسانسور (بدون محدودیت برای حرکت دود از طبقه ای به طبقه دیگر) 80
الگوی د: دسترسی محافظت شده راه پله و چاههای آسانسور با وجود محدودیت برای حرکت دود از طبقه ای به طبقة دیگر. 81
سرعت ورود هوا، 82
الگوی و: تنظیم فشار راه پله و چاههای آسانسور ( محدودیت برای حرکت دود از طبقه ای به طبقة دیگر) 83
الگوی ح: ساختمانهای با تنظیم فشار کامل 84
الگوی ط: 85
الگوی ی: 85
الگوی «ک»: ساختمانهایی که به طور عمودی تقسیم شده اند. 86
الگوی «ل»: ساختمانهای دارای سطوح ایمن و بدون دود 87
الگوی «م»: ساختمانهای مس ی بالکن دار 89
الگوی «ن»: ساختمانهای پیوسته 90
رفتار نان در هنگام آتش سوزی در الگوهای مختلف 91
راههای فرار از حریق و وج از بنا 91
بخشهای مختلف راه وج 92
سایر تجهیزات ایمنی 93
طراحی برای امنیت 94
امنیت در ساختمانهای بلند مس ی 95
محافظت فعال 96
تعریف محلی فضا 96
ویژگیهای فضای قابل دفاع 97
امنیت سایت 97
روابط همسایگی و تأثیر آن در تقویت نظارت 98
قابلیت محیط فیزیکی برای ایجاد مناطق قابل رویت 99
تأثیر شکل کلی ساختمان در فرصتهای نظارت 99
فضاهای داخلی 100
وجود تقسیمات فرعی 101
روشهای ایجاد محدوده های خصوصی و تعیین منطقه حرکت 101
حصارهای نمادین را می توان در انواع زیر به کار برد: 102
مقایسه دو طرح 103
تلفیق تأسیسات رفاهی و تفریحی با محدوده های تعریف شده 106
اهمیت تعداد در تقسیمات ساختمان 107
محافظت دفاعی 108
حصارهای فیزیکی 108
ورودی اصلی 108
حصارها و نرده های بین ساختمانها 109
ح مطلوب 109
حصارها ی پیرامون 110
شکلهای مختلف حصار 110
سطوح خارجی ساختمان 110
درها 111
پنجره ها 111
بازشوهای گوناگون 111
راههای فرار 112
روشهای الکترونیکی برای نظارت 112
تأثیرات روانی علایم 113
نو رداری 113
نقد و بررسی دو نموه از ساختمانهای بلند مس ی در شهر تهران 113
عدم رعایت اصول 115
فصل ششم 118
نمونه های موردی 118
برج بیونیک شانگهای چین 118
برج بیونیک lava 126
برج بیونیک کاکتوس 131
طراحی مجتمع های چندمنظوره پایدار توسط وینسنت کالبات 134
منابع و مأخذ 138

کلمات کلیدی مرتبط:
رساله طراحی مجموعه ,بلند مرتبه مس ی ,با بهره گیری , از اصول اقلیمی , طراحی برج بیونیک , سایت برج بیونیک 5 ,طراحی سایت در یک طرح آپارتمانی بیونیک 6 ,شکل کلی ساختمانهای بلند در سایت 7 ,نسبت سطح طبقه 7 ,نسبت سطح دید به آسمان 8 ,نشانه های به کار رفته در این شکل عبارتنداز: 8 ,زاویه مانع نور 9 ,ارتفا, مقالات مرتبط در این دسته رساله طراحی تحلیل مجتمع مس ی اسمان تبریز رساله طراحی مجتمع مس ی رویکرد مسکن حداقل مطالعات تطبیقی و ضوابط ساخت در منطقه قاسم آباد لنز بیونیک

لنز بیونیکی تولید شده که دید ما را به قدرت ۲۰/۲۰ میرساند ! این لنز در ۸ دقیقه با قرار گرفتن داخل چشم تا پایان عمر دید را افزایش میدهد ! لینک کانال: telegram.me/daneshmag
گنج یاب  ctx 3030 کاملترین گنج یاب دارای عملکرد بالا و خوب می باشد. شما می توانید با استفاده از سیستم دقیق تشخیص اشیاء موجود دراین دستگاه گنجهای تاریخی و باستانی بیشتری را پیدا کنید. با lcd تمام رنگی و سیستم تشخیص اشیاء پیشرفتۀ این دستگاه شما قادر به کشف و پیدا گنجهای بیشتری در تمامی شرایط زمینی، حتی در میان مناطق پر از و اشیاء بی ارزش خواهید بود.از سیستم صوتی بی سیم و تطبیق پذیری اسپیکر داخلی و اختیارات هدفون این دستگاه لذت خواهید برد.
شما می توانید با gps جامع و منحصربفرد شرکت minelabb، به موقعیتهای مورد نظر خود هدایت شوید و یافته های خود را ثبت کنید. اطلاعات کشف شده و بدست آمدۀ خود را با استفاده از برنامۀ کاربردی xchange 2 به نقشه های گوگل منتقل کنید.
 براحتی دستگاه را روشن کرده و به کار خود بپردازید، پنج ح جستجوی ازپیش تنظیم شده و بسیاری از عملکردهای اتوماتیک این دستگاه کار با آن را برای افراد مبتدی آسان می سازد. ویژگیهای پیشرفته براحتی با لمس یک دکمه برای جویندگان گنج باتجربه قابل دسترسی می باشد.
با عملکرد بی نظیر ctx 30300 شما کشفهای زیادی را تجربه خواهید نمود. 
دستگاه گنج یاب
 ویژگیهای اصلی • ضد آب: شما می توانید با این ف یاب منحصربفرد برای تشخیص و شناسایی گنج به هرجایی بروید. شما توانایی جستجو در زمین یا زیر آب را خواهید داشت زیرا این دستگاه تا ۱۰ فوت (۳ متر) ضد آب می باشد.
 • سیستم صوتی بی سیم: شما تشخیص و شناسایی را خواهید داشت بدون اینکه هدفون شما به ردیاب متصل باشد. با میزان ۱۰ wm بی سیم شما می توانید گزینۀ استفاده از اسپیکر داخلی، هدفونهای ارسال شده، یا هدفونهای مورد نظر خود را خواهید داشت.
• تشخیص fecoo نهایی: با تفکیک پذیری ف ات آهنی و قابلیت رسانایی اشیاء، پروفایلهای مشخصات صدای قابل تنظیم مثبت، شما می توانید اشیایی که می خواهید را تشخیص داده یا بپذیرید و بقیه را رد کنید. با ردی و جداسازی و تفکیک اشیاء، شما می توانید اشیاء چندگانه را همزمان با نتایج تشخیص دقیق مشخص و کشف نمایید.
 • نمایشگر تمام رنگی: ال سی دی تمام رنگی بوضوح اطلاعات بیشتری را درمورد اشیاء نمایش می دهد که این سبب افزایش قابلیت تشخیص ctx 3030 درمقایسه با دستگاه های دیگر می گردد.
• تعیین موقعیت gpss: با استفاده از صفحه نمایش نقشه و ابزار هدایت و راهنمایی می توانید مشاهده کنید که کجا بوده اید، و در حال رفتن به کجا هستید.
• اثرها و مسیرهای زمین مکانهایی که قبلاً جستجو کرده اید را نشان می دهند.
• نقطه گذاری های مسیر مکانهایی که مورد توجه شما می باشد را نشان می دهد.
• نقاط یافتن یا پیدا (find point) موقعیت گنجها را نشان می دهد.
• جستجوهای زمینی (geohunts) کل مسیر تشخیص و شناسایی شما را نشان می دهد.
• نقشه برداری توسط کامپیوتر (pcc) (با نقشه های گوگل): تمامی تنظیمات ف یاب و موقعیتهای گنجهای مورد نظر خود را با استفاده از برنامۀ کاربردی xchange2 به کامپیوتر خود وارد کنید. ع ها و متن را به یافته های خود ضمیمه کنید، آنها را به چند دسته تقسیم بندی نمایید. موقعیتها را در نقشه های گوگل مشاهده کنید. همچنین شما می توانید داده ها را برای کشف و جستجوی مجدد مناطق مورد نظر در ف یاب خود نمایید.
 • منوهای سریع (وعملکردهای هوشمند): منوهای سریع دسترسی آسان شما به تنظیمات دستگاه درحال کار و اجرا را فراهم می آورد. عملکردهای هوشمند (حساسیت، ازبین بردن اختلال و نویز، تنظیم و تعادل زمین) و دکمۀ تغییرکار دستگاه توسط کاربر تغییرات سریع برای کنترل بیشتر شما در حین جستجو را فراهم می آورد.
 • طراحی ارگونومیک دستگاه: طراحی کاملاً متعادل این دستگاه کل وزن باتری این دستگاه را پشت دستۀ آن قرار داده تا جستجو براحتی انجام شود. این ف یاب کاملاً قابل تنظیم می باشد تا با نیازهای شما مطابقت داشته باشد.
• چند زبانه بودن: شما می توانید بین ۹۹ زبان متفاوت دستگاه یکی را انتخاب نمایید: انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، لهستانی، پرتقالی، روسی، اسپانیایی، یا ترکی.
• تکنولوژی کلیدی و کاربردی:
• fbs 22 از انتقال چندگانه و انتقال داده ها از کویل به ف یاب برای یافتن اشیاء بیشتر در شرایط زمینی متغیر استفاده می کند.
• یافتن هوشمند ۲ (smart find22) پردازش سیگنال دیجیتالی و دقت تشخیص و تفکیک ف ات آهنی و مواد رسانا، با استفاده از اطلاعات رنگ اشیاء را برای بدست آوردن نتایج تشخیص و کشف بهتر فراهم می آورد.
• gpsi دارای حساسیت بالایی برای ثبت دقیق موقعیتهای زمینی می باشد.
• جریان wi سیستم صوتی بی سیم بسیار سریع را بدون کم کیفیت صدا فراهم می آورد.
نکته: هدفونهای استاندارد، نمونۀ هدفون قابل برداشتن و نمونۀ wm 10 ضد آب نمی باشند.
نکته: wm 100 تنها با بستۀ استاندارد ارسال می گردد. و بعنوان لوازم جانبی بستۀ راه انداز و استارتر موجود می باشد.
لوازم جانبی:
کویل هوشمند  ctx 06نمونۀ بی سیم wm10کویل هوشمند ctx 17هدفون ضدآب ، sبستۀ باتری قابل تعویضعمق کاوش ۲ ونیم متر
گارانتی ۲۲سال  ,آموزش ف یاب تصویری, انواع بهترین گنج یاب ها, انواع ف یاب, انواع ف یاب gpr, بهترین دستگاه طلایاب, بهترین دستگاه ف یاب تصویری, بهترین سایت ف یاب, بهترین شرکت فروش طلایاب, بهترین شرکت فروش ف یاب, بهترین شرکت فروش گنج یاب, بهترین طلایاب پالسی, بهترین ف یاب تصویری, بهترین ف یاب گنج ی , بهترین ف یاب ها, بهترین گنج یاب پالسی, بهترین گنج یاب طلایاب, بهترین مارک طلایاب, بهترین مارک ف یاب, بهترین مارک ف یاب تصویری, بهترین مارک گنج یاب, بهترین نوع ف یاب, بهرتین ف یاب پالسی, بیشترین عمق ف یاب پالسی, بیشترین عمق گنج یاب پالسی, تصویر ف یاب کپی, تصویر گنج یاب ای, ید ف یاب پالسی, ف یاب پالسی, ف یاب تصویری, کاتالوگ kxs, کاتالوگ okm, کاتالوگ او کا ام, کاتالوگ جویندگان آسیا, کاتالوگ ف یاب شرکت, کاتالوگ کا ای اس, گنج یاب پالسی تصویری, درباره دستگاه طلایاب, درباره دستگاه ف یاب, درباره دستگاه گنج یاب, دستگاه انجمن ف جو, دستگاه طلا یاب پیشرفته, دستگاه طلایاب گنج یاب لیزر اسکنر, دستگاه طلایاب لیزری, دستگاه طلایاب ای, دستگاه ف یاب deep king, دستگاه ف یاب nasa, دستگاه ف یاب okm, دستگاه ف یاب storm, دستگاه ف یاب sun detector, دستگاه ف یاب tr, دستگاه ف یاب wolf, دستگاه ف یاب استورم, دستگاه ف یاب پالسی, دستگاه ف یاب تصویری تقلبی, دستگاه ف یاب تقلبی, دستگاه ف یاب تی آر, دستگاه ف یاب حرارتی, دستگاه ف یاب دوربینی, دستگاه ف یاب دیپ کینگ, دستگاه ف یاب سکه, دستگاه ف یاب ف جو, دستگاه ف یاب کپی, دستگاه ف یاب لیزر اسکن, دستگاه ف یاب ای, دستگاه کشف گنج, دستگاه گنج کنی, دستگاه گنج یاب پیشرفته, دستگاه گنج یاب شیرمحمدی, دستگاه گنج یاب گل ار, دستگاه گنج یاب لیزری, دستگاه گنج یاب ای, دستگاه نقطه زن پالسی, دستگاه نقطه زن ای, دوربین حرفه ای گنج یاب, دوربین گنج یاب, راهنما ف یاب تصویری, راهنمای ید دستگاه گنج یاب, راهنمای ید ف یاب, راهنمای ید گنج یاب, راهنمای فروش طلایاب, راهنمای فروش ف یاب, راهنمای فروش گنج یاب, روش تشخیص طلایاب اصل, روش تشخیص ف یاب اصل, روش تشخیص گنج یاب اصل, سایت فروش ف یاب, سایت گنج یاب, شرکت جهان ف یاب, شرکت ف یاب برتر, شرکت ف یاب تک, شرکت ف یاب روژ, شرکت ف یاب ف جو, شرکت ف یاب قرن, شرکت ف یاب کاوشگران پرشیا, شرکت ف یاب گل ار, شرکت کا ا اس, شرکت کلاهبردار ف یاب, شرکت کلاهبردار ف یاب ایران, شهر ف یاب, طریقه کارکرد ف یاب تصویری, طلایاب از کجا ب م, طلایاب با دوربین, طلایاب تصویری ناسا, طلایاب چی ب م, طلایاب دوربینی, طلایاب دوربینی ام تا ال, طلایاب دوربینی ف یاب برتر, طلایاب ناسا, طلایاب و گنجیاب vlf, طلیاب مادون قرمز, ع بهترین ف یاب ها, فروش بهترین ف یاب, فروش بهترین ف یاب پالسی, فروش دستگاه ف یاب لیزری, فروش دستگاه گنج یاب دوربینی, فروش ف یاب vlf, فروش ف یاب پالسی, فروش ف یاب پرنده, فروش ف یاب پیشرفته, فروش ف یاب حرفه ای, فروش ف یاب دوربینی, فروش ف یاب قانونی, فروش کیت ف یاب پالسی, فروش گنج یاب دوربینی, فروش گنج یاب قانونی, فروشنده های کلاهبردار ف یاب, ف یاب لیزری, ف یاب ای, ف یاب laser, ف یاب ellite, ف یاب tr چیست, ف یاب از کجا ب م, ف یاب او کا ام, ف یاب ایگل, ف یاب پالس ایران, ف یاب پالسی, ف یاب پالسی با عمق, ف یاب پالسی تصویری, ف یاب پالسی چیست, ف یاب پالسی خوب, ف یاب پالسی صوتی, ف یاب پالسی عالی, ف یاب پالسی بالا, ف یاب پالسی پایین, ف یاب پالسی ف جو, ف یاب پالسی قوی, ف یاب تصویری ناسا, ف یاب تفریحی, ف یاب تقلبی, ف یاب جی پی ار چیست, ف یاب چی ب م, ف یاب چینی, ف یاب حرارتی, ف یاب دوربینی ام تا ال, ف یاب دوربینی ف یاب برتر, ف یاب سایت, ف یاب سکه, ف یاب سینا, ف یاب شرکت kxs, ف یاب شرکت اسپادانا, ف یاب شرکت جویندگان آسیا, ف یاب شرکت کا ای اس, ف یاب شرکت کاوش گران البرز, ف یاب شرکت کینگ الکترونیک, ف یاب شرکت ماورا, ف یاب شیرمحمدی, ف یاب شیرمحمدی ارومیه, ف یاب عزیز, ف یاب علی عزیزیان, ف یاب فرید باقری, ف یاب کریمی, ف یاب کلاهبرداری, ف یاب کینگ الکترونیک, ف یاب گرت 2500 تی آر, ف یاب لورنز تقلبی, ف یاب لیزر اسکن, ف یاب لیزر اسکنر, ف یاب لیزری, ف یاب مادون قرمز, ف یاب ای, ف یاب ایی, ف یاب ی, ف یاب مجتبی نصیری, ف یاب محمدرضا شیرمحمدی, ف یاب محمدی ارومیه, ف یاب مهدی, ف یاب مهدی قاسمی, ف یاب شیرمحمدی, ف یاب صفایی, ف یاب عبداللهی, ف یاب محمدی, ف یاب ناسا, ف یاب های تقلبی, ف یاب وی ال اف چیست, ف یاب یوسفی kxs, قوی ترین ف یاب پالسی, قیمت طلایاب لیزری, قیمت ف یاب لیزری, قیمت گنج یاب لیزری, کلاهبرداران ف یاب, کلاهبرداران ف یاب ایران, کلاهبرداری شرکت گنج یاب, کلاهبرداری ف یاب, کلاهبرداری ف یاب ارش, کلاهبرداری ف یاب ارومیه, کلاهبرداری ف یاب اصفهان, کلاهبرداری ف یاب ام تا ال, کلاهبرداری ف یاب امارات, کلاهبرداری ف یاب دوربینی, کلاهبرداری ف یاب سینا, گنج یاب ellite, گنج یاب تصویری ناسا, گنج یاب چی ب م, گنج یاب دوربینی ام تا ال, گنج یاب دوربینی ف یاب برتر, گنج یاب ف یاب برتر, گنج یاب کینگ الکترونیک, گنج یاب مادون قرمز, گنج یاب ای ناسا, گنج یاب ناسا, مشاوره ید ف یاب, مشاوره فروش گنج یاب, نقطه زن تصویری پالسی, وبلاگ فروش ف یاب نقطه زن  gpx 5000

سیستم کارکرد پالس vlf با بالا
دارای 2 لوپ کاوشگرقوی
آ ین تکنولوژی شرکت مینلب
توانایی حذف / یا شناسایی ف ات کوچک - ریزو یا مزاحم
شناسایی ف 20*20در عمق 2 متر
سیستمی فوق العاده جهت تمامی سلیقه ها
دارای منوی کلی تنظیمات برای بهینه سازی کاوش مورد نظر شما
توانایی حذف کامل املاح و مواد معدنی
دارای صفحه lcdنمایشگردید در شب
عمق کاوش واقعی  3 متر مفید
دارای تفکیک صدا جهت شناسایی ف ات آهنی و غیرآهنی
دارای 2 سال گارانتی و 3 سال خدمات پشتیبانی  
جهت سفارش محصولات با شماره زیر تماس بگیرید ساعت کار شرکت 9 صبح تا 22 شب میباشد

09383467132
 موجودی انبار : موجود
برای ورود به کانال ما روی لینک زیر کلیک کنید
https://t.me/felezyab_shomal

ف یاب جی پی 5000 ، نقطه زن جی پی 500 ، گنج یاب جی پی 5000 ، طلایاب جی پی 5000ف یاب جی پی اصل ، قیمت جی پی 5000 ، طلایاب جی پی اصل  ف یاب گلدن ماسکیک سیستم ف یاب پالسی ساخت کشور بلغارستان و فرانسه است.
image result for golden mask metal detector
این ف یاب پالسی یکی از قویترین ف یاب های پالسی است که تا کنون ساخته شده است.
یکی از مزیت های بارز ف یاب گلدن ماسک گلدن ماسک نسبت به سایر ف یاب های پالسی در این است که عمق نفوذ این سیستم نسبت به تمام ف یاب های پالسی که تا کنون ساخته شده است بیشتر است.
image result for golden mask metal detector
از دیگر مزیت های ف یاب golden mask deep hunter pro نسبت به سایر ف یاب های پالسی در این است
که این سیستم دارای ۶۷۰ هرتز میباشد که یکی از بهترین و قویترین ها برای عمق بالا و حساسیت به ذرات و مواد معدنی است.
ف یاب golden mask deep hunter pro کمترین حساسیت را به ذرات معدنی دارد
نویز و سر و صدای این سیستم بسیار کم است و برای خاک های معدنی و دارای ذرات مناسب میباشد.image result for golden mask metal detectorجهت سفارش ف یاب و گنج یاب و مشاوره محصول با شماره : 09198738158  تماس حاصل فرمایید.ف یاب گلدن مسک داری امکانات زیر میباشد:
پیچ تنظیم حساسیت: در واقع این بخش از گلدن مسک مربوط به حساسیت سیستم و کمی تنظیم عمق میباشد.پیچ گرند بالانس: برای بالانس سیستم با انواع خاک. در واقع این پیچ برای کاهش حساسیت به ابعاد ریزتر است هر چه پیچ گرند بالانس را بیشتر کنیم حساسیت به ابعاد ریزتر و در نهایت حساسیت به مواد معدنی کمتر میشود.پیچ کراکل : برای تنظیم صدا و در واقع با این تنظیم میتوان به نوعی تفکیک دست پیدا کرد.ولوم: این پیچ در ف یاب گلدن ماسک دو کار انجام میدهد : ابتدا روشن سیستم و سپس تنظیم سطح صدادکمه ریتون: این شاسی بعد از همه تنظیمات برای بالانس بکار میرود یعنی باید پنج ثانیه نگه داشته شود تا کویل با زمین بالانس شودشاسی توربو در این ح و با استفاده از این آپشن ۳۰ درصد عمق نفوذ ف یاب افزایش پیدا میکند.متعلقات ف یاب گلدن ماسک گلدن مسک:یونیت اصلیکویل ۵۸فریم ۱۲۰*۱۲۰دسته نگهدارندهشارژرخدمات پس از فروش ف یاب و طلایابتمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد. خدمات پس از فروش از قبیل  پاسخ گویی تلفنی و حضوریبه مشتریان برای رفع اشکال در کار اپراتور با دستگاه یا مشاوره در زمینه های ف ی
ارسال ف یاب و طلایاب به تمامی نقاط کشو س از انتخاب محصول مورد نظر ما در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.15 سال است که با این آدرس درج شده در لیست قیمت خدمت گذار شما هستیم
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رساله طراحی مجموعه بلند مرتبه مس ی با بهره گیری از اصول اقلیمی – طراحی برج بیونیک   تاریخ ایجاد 12/07/2016 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 140 برگ ورد   قیمت: 30000 تومان   حجم فایل: 17113 kb  تعدادمشاهده  2  
فهرست مطالب
 
contents
تقدیم به :    2
سپاسگزاری :    2
هیئت داوران    3
فهرست مطالب    4
مقدمه    4
فصل اول    5
مراحل تفکر کار‌شناسی در طراحی سایت برج بیونیک    5
طراحی سایت در یک طرح آپارتمانی بیونیک    6
شکل کلی ساختمانهای بلند در سایت    7
نسبت سطح طبقه    7
نسبت سطح دید به آسمان    8
نشانه‌های به کار رفته در این شکل عبارتنداز:    8
زاویه مانع نور    9
ارتفاع ساختمانها، عامل کلیدی در طراحی سایت برج بیونیک    10
محدودیت زمین    11
گردش وسایل نقلیه و عابران پیاده    12
الگوی خیابانها    12
پیاده‌رو‌ها    13
طراحی محوطه    14
اشراف    15
کنترل سرو صدا    15
داخل ساختمان    16
فصل دوم    16
اقلیم محل    16
کنترل اقلیم محل    17
باد    17
سرعت باد    18
موضع‌نگاری به عنوان عامل تعیین‌کنندة فشار باد    18
مرکز ام- ای- تی    19
محل گذرگاه طاقدار،    19
جریان هوا در اطراف یک ساختمان (جریان متلاطم بادهای توفنده در اطراف ساختمانها)    20
خصوصیات خارجی ساختمان    21
تونل باد    22
جریان هوا در اطراف چند ساختمان    22
تأثیر بلوکها‌ی مرتفع ساختمانی    23
فراسنج آسایش    23
پدیدة مونرو    24
اثر ردیف    24
اثر و نتوری    24
اثر فضاهای خالی زیر ساختمانها    25
اثر گوشه    25
اثر سل    25
تحمل انسان در مقابل باد    25
کنترل کننده‌های ساختمانی    26
کنترل آفتاب    27
عوامل محیطی: مناظر    28
باور‌های اجتماعی    28
‌ها و کرکره های داخلی    28
شیشه‌های جاذب حرارت    29
ضریب انتقال    29
انواع دیگر شیشه‌های مخصوص    30
تأثیر زاویة برخورد    30
موقعیت خورشید    31
زاویه برخورد و زاویه‌های سایه    32
نقالة سایه‌یاب    34
سایه‌بانها    34
سایه‌بانهای مرکب    35
طراحی سایه‌‌بانها    36
سایه ساختمانها بر روی یکدیگر    38
خورشید نگار    38
هلیودان    39
خورشید نگار «ب»    40
کنترل‌کننده‌های مکانیکی    40
فصل سوم    41
مبانی طراحی    41
تعریف ساختمان بلند    41
برنامة احتیاجات طرح    42
نیاز‌های طرح    42
شکل کلی ساختمانها‌ی بلند مس ی    44
الگوهای مختلف برج    44
- پلان چهار گوش:    44
پلان شش‌گوش:    44
پلان جفت:    45
پلان y‌شکل یا ستاره:    45
پلان y شکل    46
به صورت زوج (دوقلو)    46
پلان t شکل:    46
پلان h شکل:    47
پلان tشکل،    47
پلان x شکل:    47
پلان دایره‌ای شکل:    48
پلان مثلثی:    48
الگو‌های مختلف ساختمانها ی بلند نواری    48
بالکن‌ها یا راهرو در دو طبقه    49
الگوی تریپل     49
آپارتمانها‌ی کوچک از راهرو مرکزی دسترسی    51
آپارتمانها‌ی با سطوح ش ته    51
الگوی خانه‌های پلکانی    52
شکل مناسب در برابر نیروهای جانبی    53
مقایسه شکلها‌ی اصلی ساختمانها‌ی بلند    53
فصل چهارم    54
ساختار حجمی بنا    54
کنترل حجم ساختمان    54
ضوابط کنترل حجم ساختمان در شهر سانفرانسیسکو    55
بیان ضوابط سطح زیربنای طبقات    56
ضوابط شهر سانفرانسیسکو    57
فصل پنجم    57
تسهیلات و خدمات    57
آسانسور    57
آسانسورهای الکتریکی    59
انتخاب آسانسور    60
راهرو    60
گنجایش راهرو    61
محلهای انتظار    62
بالکن    62
انتقال زباله    64
سیستم‌های دفع زباله    64
دستگاههای مکانیکی    65
کانال تأسیسات    65
پارکینگ طبقاتی    66
هندسه پارکینگ    66
الگوهای ساختمان    66
رامپ ح ونی    67
اه کلی    68
مکانیزم حرکت دود در ساختمان    69
اثر دودکش    69
کنترل دود از طریق تنظیم فشار در داخل ساختمان    70
تهویة مجزا    70
مجرای دود    71
کنترل منطقه‌ای دود    72
روشهای طبیعی کنترل دود در ساختمانها‌ی بلند    73
روشهای افقی    73
روشهای عمودی    73
روشهای افقی    73
روشهای عمودی    74
ب- دودکشهای فرعی کوچک:    75
هدف اصلی این روش    76
روشهای مکانیکی کنترل دود در ساختمانهای بلند    76
روشهای افقی    77
روشهای عمودی    77
پلکان    77
- الگوهای متفاوت برای کنترل دود    78
الگوی «الف»: ساختمانهای مجهز به آب‌پاشی کامل    79
الگوی «ج»: دسترسی از راهرو باز به پله‌ها و آسانسور (بدون محدودیت برای حرکت دود از طبقه‌ای به طبقه دیگر)    80
الگوی د: دسترسی محافظت شده راه پله و چاههای آسانسور با وجود محدودیت برای حرکت دود از طبقه‌ای به طبقة دیگر.    81
سرعت ورود هوا،    82
الگوی و: تنظیم فشار راه پله و چاههای آسانسور ( محدودیت برای حرکت دود از طبقه‌ای به طبقة دیگر)    83
الگوی ح: ساختمانهای با تنظیم فشار کامل    84
الگوی ط:    85
الگوی ی:    85
الگوی «ک»: ساختمانهایی که به طور عمودی تقسیم شده‌اند.    86
الگوی «ل»: ساختمانهای دارای سطوح ایمن و بدون دود    87
الگوی «م»: ساختمانهای مس ی بالکن‌دار    89
الگوی «ن»: ساختمانهای پیوسته    90
رفتار نان در هنگام آتش‌سوزی در الگوهای مختلف    91
راههای فرار از حریق و وج از بنا    91
بخشهای مختلف راه وج    92
سایر تجهیزات ایمنی    93
طراحی برای امنیت    94
امنیت در ساختمانهای بلند مس ی    95
محافظت فعال    96
تعریف محلی فضا    96
ویژگیهای فضای قابل دفاع    97
امنیت سایت    97
روابط همسایگی و تأثیر آن در تقویت نظارت    98
قابلیت محیط فیزیکی برای ایجاد مناطق قابل رویت    99
تأثیر شکل کلی ساختمان در فرصتهای نظارت    99
فضاهای داخلی    100
وجود تقسیمات فرعی    101
روشهای ایجاد محدوده‌های خصوصی و تعیین منطقه حرکت    101
حصارهای نمادین را می‌توان در انواع زیر به کار برد:    102
مقایسه دو طرح    103
تلفیق تأسیسات رفاهی و تفریحی با محدوده‌های تعریف شده    106
اهمیت تعداد در تقسیمات ساختمان    107
محافظت دفاعی    108
حصارهای فیزیکی    108
ورودی اصلی    108
حصارها و نرده‌های بین ساختمانها    109
ح مطلوب    109
حصارها‌ی پیرامون    110
شکلهای مختلف حصار    110
سطوح خارجی ساختمان    110
درها    111
پنجره‌ها    111
بازشوهای گوناگون    111
راههای فرار    112
روشهای الکترونیکی برای نظارت    112
تأثیرات روانی علایم    113
نو رداری    113
نقد و بررسی دو نموه از ساختمانهای بلند مس ی در شهر تهران    113
عدم رعایت اصول    115
فصل ششم    118
نمونه های موردی    118
برج بیونیک شانگهای چین    118
برج بیونیک lava    126
برج بیونیک کاکتوس    131
طراحی مجتمع های چندمنظوره پایدار توسط وینسنت کالبات    134
منابع و مأخذ    138
 
کلمات کلیدی مرتبط:
رساله طراحی مجموعه ,بلند مرتبه مس ی ,با بهره گیری , از اصول اقلیمی , طراحی برج بیونیک , سایت برج بیونیک 5 ,طراحی سایت در یک طرح آپارتمانی بیونیک 6 ,شکل کلی ساختمانهای بلند در سایت 7 ,نسبت سطح طبقه 7 ,نسبت سطح دید به آسمان 8 ,نشانه‌های به کار رفته در این شکل عبارتنداز: 8 ,زاویه مانع نور 9 ,ارتفا, مقالات مرتبط در این دسته رساله طراحی تحلیل مجتمع مس ی اسمان تبریز رساله طراحی مجتمع مس ی رویکرد مسکن حداقل مطالعات تطبیقی و ضوابط ساخت در منطقه قاسم آباد