طلایاب بیونیک x4

به نقل از خبرگزاریها در مورد طلایاب بیونیک x4 : اختصاصی از یاری فایل پاو وینت بیونیک و بیومیمتیک با و پر سرعت .
پاو وینت بیونیک و بیومیمتیک
پاو وینت بیونیک و بیومیمتیک پاو وینت بیونیک و بیومیمتیکتعریف بیونیکبیونیک در واقع دانشی است که مسائل فنی را از راه های زیستی حل می کند.تاریخچه این لغت باز می گردد به لغت یونانی بیون به معنای واحد زندگی و خود لغت بیونیک یعنی شبیه زندگیتعریف بیومیمتیکعلــم بیومیمتیک، بیــش از آنکه بر روی تقلید صرف از ســاختار موجود طبیعی تاکید کند، بر روی به کارگیری تکنیک های موجود در طبیعــت متمرکــز می شــود. این فایل شامل 21 اسلاید می باشد.
با
پاو وینت بیونیک و بیومیمتیک
1- طلایاب از 1m الی 2m 2- طلایاب از 2m الی 3m 3- طلایاب از 3m الی 4m 4- طلایاب از 4m الی 5m *****عمق های ذکر شده در بالا نسبت به درخواست مشتری میباشد *****عمقها بر حسب شرایط سخت با تست زیر خاک یا ص ه یا آب در محلی به انتخاب یدار توسط خود یدار انجام میگردد %%%%% اعماق بالا برای ف جدید میباشد و در ف های قدیمی که سالها در داخل زمین مدفون بوده اند حداقل ضرب در 1.5. پاو وینت معماری بیونیک (خفاش و معماری) پاو وینت انسان طبیعت معماری خفاش و معماری دسته بندی معماری بازدید ها 0 فرمت فایل ppt حجم فایل 3261 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 56  پاو وینت معماری بیونیک (خفاش و معماری) گزارش تخلف برای پاو وینت معماری بیونیک (خفاش و معماری) پاو وینت معماری بیونیک (خفاش و معماری) فروشنده فایل کد کاربری 4674 تمام فایل ها کاربر پاو وینت معماری بیونیک(خفاش و معماری)
معماری بیونیک شناخت خفاش چرا خفاش ها وارونه اند رادار خفاش کنترل جمعیت ات توسط خفاش ها راسته خفاش ها معرفی گونه هایی از خفاش ایده گرفتن از خفاش ها معماری خفاشی پاو وینت معماری بیونیکمعماری بیونیک
دستگاه ف یاب پیشرفته ساخت ماکرو http://www.pic98.ir/upload/3vlw_racer21.jpg
http://www.pic98.ir/upload/r3qh_racer23.jpg
1-عمق کاوش 2 متر 
2-تفکیک صوتی 
3-حمل اسان
4- ینگ بسیار عالی
5-طراحی تخصصی و کیفیت عالی
6-برای جستجوی سکه، جواهر و عتیقه ها
7-قیمت ارزان
8-گوشی های بلوتوث اختیاری
9-مرکز و عمق شئ هدف را با واحد cm یا اینچ نشان می دهد
10-بهترین دستگاه ف یاب پالسی

09198738158

ف یاب دیجیتالی
ف یاب مراغه-ف یاب  ارومیه-ف یاب مرکزی-ف یاب کارکرده اصل-طلایاب کارکرده تصویری-طلایاب کارکرده دقیق-ف یاب کارکرده ارزان-طلایاب کارکرده و قیمت--ف یاب ساری-ف یاب المان-ف یاب فرانسه-ف یاب کانادا-ف یاب امریکایی-ف یاب تبریز-ف یاب اردبیل-دستگاه دفینه یاب ساخت ترکیه -ف یاب ارزان-طلایاب ترزان-طلایاب قیمت مناسب-برترین طلایاب
ف یاب


تماس برای تست ف یاب : 09198738158 تست ف یاب   

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختصاصی از یاری فایل پاو وینت در مورد معماری بیونیک و طبیعت با و پر سرعت .
پاو وینت در مورد معماری بیونیک و طبیعت
پاو وینت در مورد معماری بیونیک و طبیعت فرمت فایل :powerpoint (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 30 صفحه 
در این پروژه ابتدا چکیده سپس به مثال هایی درمورد الهام از طبیعت و استفاده از آن در ساخت و طراحی وسایل مورد نیاز خود و سپس بیونیک و معماری بیونیک شرح داده می شود.
در ادامه نیز به تاریخچه ای در این زمینه و ذکر ساختمان هایی که معماران در ساخت آنها از معماری بیونیک استفاده کرده اند اشاره خواهد شد.

انسان از بدو پیدایش تاکنون در طبیعت به کندوکاو مشغول است، در طبیعتی که همواره برای او ناشناخته و پر رمز و راز بوده زمانی او بتدریج از دل طبیعت واژه های تک+نو+لوژی را بیرون کشید وآنها را برای ترکیب در ذهن خود پرواند و حاصل آنرا طی قرنها به زبانهای مختلف باز گو کرد، او روزی با یک کشف جدید حیرت دنیا را برانگیخت و روز با یک برخورد ناگهانی در افکار، اختراعی را آماده ثبت نمود و به این ترتیب تکنولوژی پا گرفت و تکامل نه فقط از مغز انسان بلکه در پیش چشمان او از طبیعتی که خداوند در اختیارش .گذاشته است میتراود      
با
پاو وینت در مورد معماری بیونیک و طبیعت
دستگاه ف یاب پیشرفته ساخت ماکرو 


http://www.pic98.ir/upload/r3qh_racer23.jpg


1-عمق کاوش 2 متر 
2-تفکیک صوتی 
3-حمل اسان
4- ینگ بسیار عالی
5-طراحی تخصصی و کیفیت عالی
6-برای جستجوی سکه، جواهر و عتیقه ها
7-قیمت ارزان
8-گوشی های بلوتوث اختیاری
9-مرکز و عمق شئ هدف را با واحد cm یا اینچ نشان می دهد
10-بهترین دستگاه ف یاب پالسی

09198738158

ف یاب دیجیتالی
ف یاب مراغه-ف یاب  ارومیه-ف یاب مرکزی-ف یاب کارکرده اصل-طلایاب کارکرده تصویری-طلایاب کارکرده دقیق-ف یاب کارکرده ارزان-طلایاب کارکرده و قیمت--ف یاب ساری-ف یاب المان-ف یاب فرانسه-ف یاب کانادا-ف یاب امریکایی-ف یاب تبریز-ف یاب اردبیل-دستگاه دفینه یاب ساخت ترکیه -ف یاب ارزان-طلایاب ترزان-طلایاب قیمت مناسب-برترین طلایاب با کلیک بر روی پرداخت آنلاین، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را کنید.  پاو وینت بیونیک پاو وینت بیونیک دسته : پاو وینت های آماده تعداد اسلاید: 93 قیمت : 6000 تومان     :: توضیحات بیشتر در مورد پاو وینت بیونیک : بیونیک و معماری بیونیک علمی است که به الهام ی فنی ساختمان ها از رفتارها و ارتباطات گوناگون عالم جانداران می پردازد و مسائل فنی را از راه های زیستی حل می‌کند. معماری بیونیک یا علم بررسی نظام حیات جانداران، امروزه به عنوان یکی از سه علم برتر جهان (it, nano, bionic) معرفی گردیده است. روح بخشیدن به ساختمان یکی از تمایلات معماری بیونیک است که طراحان این رشته با توجه به قدرت سازه برای تنفس )زنده‌نمایی(، به کمک خطوط مستقیم یا منحنی خالص و القاء آهسته ی تمامیت سازه به آن دست پیدا می‌کنند و مهم ترین چیز برای معماری بیونیک آن است که ساختمان بتواند زنده بودن خود را القاء کند. این یک باور متعالیست که با زنده بودن محیط زیست، هماهنگی کامل با طبیعت ایجاد می شود. شاید یک طریقه ی معتبر و قوی برای آیندگان، ترویج روش اصلاح طلبی و توجه به واقعیت ها از طریق “معماری بیونیک” باشد، به طور کلی معماری بیونیک مبارزه‌ای است با خشنودی از خود و تمایلی است به باز ساز ی همه چیز، بنابراین انگیزه ایست منحصر بفرد. از عوامل مهمی که در طبیعت وجود دارد وانسان برای ساخت بناهای خود از آنها استفاده کرده است، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
_ پوسته یا جلد
_ ساختار
_ آراستن
_ انرژی پاو وینت بیونیک قیمت : 6000 تومان [ بلافاصله بعد از پرداخت لینک فعال می شود ] پاو وینت معماری بیونیک چیست؟
برچسب ها : پاو وینت معماری بیونیک چیست؟ , معماری بیونیک , پاو وینت معماری بیونیک , پاو وینتمعماری بیونیک , معنای معماری بیونیک , پاو وینت معنای معماری بیونیک , معنای معماری بیونیک , نمونه های معماری بیونیک , پاو وینت نمونه های معماری بیونیک , نمونه های معماری بیونیک , معماری , پاو وینت معماری , پاو وینت معماری , معماری داخلی , پاو وینت معماری داخلی , پاو وینت معماری پاو وینت معماری بیونیک چیست؟
توضیحات

پاو وینت معماری بیونیک چیست؟ پاو وینت معماری بیونیک چیست شامل 37 اسلاید (ویژه رشته های ی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاو وینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاو وینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاو وینت ، اقدام به ید آن نمایید. .

مقدمه : موریانه ها خانه های خود را در بیابان ها در هوایی بسیار گرم می سازند و تلاش می کنند با کندن راه هایی پیچیده در خاک ، سیستم گرمایی و تهویه داخل لانه های خود را خنک و متعادل نگه دارند.خاک انباشت لانه های آنها به صورت یک مجموعه کامل طراحی شده تا بتوانند نیازهای طبیعی خود را تامینکنند. اینها نیز معمارند ولی معمارنی طبیعی.طی حدود 8/3 میلیارد سال از آفرینش زمین ، طبیعت خود ، طراح و معمار نهایی است. .فهرست : مقدمه
آغاز معماری بیونیک
معنای معماری بیونیک
نمونه های معماری . عنوان: معماری بیونیک چیست؟ فرمت: پاو وینت تعداد صفحات: ۳۷ اسلاید ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر . تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاو وینت:
 ید
اختصاصی از فایل هلپ معماری ارگانیک و بیونیک با و پر سرعت .
معماری ارگانیک و بیونیک
پروژه معماری ارگانیک و بیونیک (پاو وینت) اگر قبول کنیم کار معماری شکل دادن به مکان زندگی انسان است پس فعل معماری مست م توجه همزمان به دو عا مل است: 1_شکل         2_زندگی یا به عبارت دیگر معماری در صدد ساختن ظرف برای مظروف است، پس برای ساختن ظرفی خوب باید مظروف آنرا به خوبی شناخت.طبیعت به ما میاموزد که زیبایی مطابقت کامل ظرف و مظروف است یعنی به میزانی که در آنچه هست با آنچه باید باشد قرابت بیشتری برقرار کرد زیبا تر است، پس لازمه معماری شناخت زندگیست از این رو حرفی که از معمار شنیدنیست در باب زندگی می باشد. معمار به جای آنکه مثل مجسمه ساز به زیبایی و مفهومی که از طریق اثر خود به دیگران منتقل می کند بین د به کالبدی می شد که زیبایی و مفهوم خود را مدیون لحظات نادر و فرح بخشی شست که به استفاده کنندگان از آن تقدیم دارد. معمار خلاق و پیشرو فردی نیست که صرفاٌ به طراحی فضاهای غیر متعارف،نو، یا متفاوت می پردازد بلکه سعی می کند زندگی بهره برداران را تا حد ممکن به مطلوبیت خود نزدیک تر سازد.
با
معماری ارگانیک و بیونیک
بیشتر بدانیم:
دستگاه گنج یاب چیست؟
ف یاب,طلایاب,گنج یاب,ردیاب های انتنی شعاع زن, وسیله ای است که برای پیدا اجسام ف ی مخفی و یا گم شده درونزمین، دیوار یا اجسام دیگر به کار گرفته می شود.

دستگاه ف یاب های صوتی میدان مغناطیسی را در اطراف دیسک لوپ یا کویل جستجوگر خود ایجاد می کنند. زمانی که جسم ف ی درمحدوده میدان مغناطیسی قرار بگیرد شدت میدان مغناطیسی تغییر کرده و دستگاه ف یاب یا گنج یاب اصل با این تغییرات متوجهوجود ف در اطراف دیسک یا کویل خود خواهد شد و آنرا آشکار و اطلاع می دهد. هر چقدر شدت میدان مغناطیسی گنجیاب تولیدشده توسط دستگاه بیشتر باشند عمق کشف ف بیشتر خواهد بود. عمق کاوش بالا توسط ف یاب حرفه ای صوتی با توجه به اندازه،شکل و جنس ف تغییر می کند کمتر یا بیشتر می شود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نکاتی در مورد ف یاب با مطالعه مطالب زیر و با استفاده از دستگاه های ف یاب شرکت ما پنجره ای نو به روی زندگیتان بگشایید: تفکیک در دستگاه های ف یاب به چه معناست؟ تفکیک ف یاب به امکان تشخیص جنس ف بوسیله ف یاب گفته می شود . اما واقعا یک ف یاب پیشرفته کدام نوع و جنس ف ی را تفکیک می کند: گروه اول ف اتی هستند که خاصیت مغناطیس شونده دارند مانند آهن.
ف یاب و طلایاب بیونیک ای 4 یکی از آ ین دستاوردهای شرکت او کا امتوانایی ردی اشیاءف ی تا 3000 هزار متر مربععمق کاوش مفید 10 مترتوانایی شناسایی ف طلا و نقرهدارای موبایل مخصوص به خود جهت کاوش 3 بعدیقابلیت انتقال اطلاعات به کامپوتر جهت بازبینی دقیق ترتوانایی شناسایی عمق حدودی اه توانایی گذاری جهت حذف نویز های زمینسیستمی کم حجم و محبوب جهت اپراتور های حرفه ایدارای منویی جهت تنظیم زبان های مختلفدفترچه فارسی و انگلیسی2 سال گارانتی و 3 سال خدمات پشتیبانی 
توضیحات بیشتر  
جهت سفارش محصولات با شماره زیر تماس بگیرید ساعت کار شرکت 9 صبح تا 22 شب میباشد


09383467132
 موجودی انبار : موجود
قیمت : تماس گرفته شود
برای ورود به کانال ما روی لینک زیر کلیک کنید
https://t.me/felezyab_shomal
اختصاصی از سورنا فایل پروژه پاو وینت معماری بیونیک و آثار سانتیاگو کالاتراوا با و پر سرعت .
 پروژه پاو وینت معماری بیونیک و آثار سانتیاگو کالاتراوا
 پروژه پاو وینت معماری بیونیک و آثار سانتیاگو کالاتراوا پروژه پاو وینت معماری بیونیک و بررس آثار سانتیاگو کالاتراوا در 40 اسلاید         از ترکیب دو لغت (بیولوژی) و (تکنیک) زاده شده ،می توان به آن در زبان فارسی زیست فنی گفت واژه بیونیک نخستین بار در سال 1959توسط جک ای.استیل امریکایی به کار برده شد.تعریف وی از بیونیک بسیار ساده بود:بیونیک علم سیستمهایی است که شالوده سیستمهای زنده است. بیونیک عبارت است از هنر به کار گرفتن دانش سیستمهای زنده برای حل مسائل فنی.به بیانی دیگر الهام ی فنی ساختمان ها, از رفتارها و ارتباطات گوناگون عالم جانداران موضوع این علم است. سیر تحول انسان برای الهام گرفتن همواره به جهان زنده پیرامونش نگریسته است .پرواز پرندگان در طول هزاران سال الهام بخش طرح های بی شماری از ماشین پرنده بوده است که یکی از بهترین طرح ها در زمان خود اثر لئوناردو داوینچی است که در سال 1505طرحی از یک ماشین پرنده بر اساس ساختمان خفاش رسم کرد ولی نتوانست ان را به مرحله عمل برساند زیرا داوینچی وجود یک موتور سبک و نیرومند را که بتواند بالها را به حرکت دراورد را فراموش کرده بود. امروزه هم می توان از فین که با نیروی عضلانی کم می تواند به سرعت در اب حرکت کند الگو برداری کرد تا زیر دریایی که دارای چنین خاصیتی است را ساخت.و با الهام گرفتن از پوست فین نیز لباسی برای غواصان ساخته شده است که اصطکاک بدن شناگر و اب را به حداقل می رساند. اما نکته مهم در این علم این است که تقلید جز به جز از طبیعت معمولا کار ساده ای نیست.مثلا الگو برداری ماشین پرنده از خفاش در جایی که فاصله دو انتهای بالهای گسترده خفاش حدود نیم متر و فاصله بین دو انتهای بالهای ماشین پرنده 14 متر است کار سختی ست و باید از روشهای ویژه ای استفاده کرد که البته بسیاری از روشها هم............. سانتیاگو کالاتراوا یکی از این دسته معماران سانتیاگو کالاتراوا  است:
وی در 28 ژولای 1951 در والنسیای اسپانیا متولد شد.تحصیلات خود را در دانشکده تکنیکهای ساختمانی در والنسیا گذراند و در سال 1979 مدرک ای سازه خود را در دانشکده پلی تکنیک خ سویس گرفت aiaشست و یکمین مدالیست
در سال 2005 از انستیتو معماران ایالات متحده ست،بالاترین نشان از سوی هیئت مدیره این موسسه به معمارانی داده می شود که جزء افراد تاثیر گذار بر روند  و تئوری معماری جهان بوده اند. حدود 65000 اسکیس  در طی 28 سال کار در آرشیو خود...................       پروژه پاو وینت معماری بیونیک , آثار سانتیاگو کالاتراوا , پروژه پاو وینت معماری بیونیک , آثار سانتیاگو کالاتراوا , معماری بیونیک,سانتیاگو کالاتراوا ,  پروژه پاو وینت معماری بیونیک و آثار سانتیاگو کالاتراوا  
با
پروژه پاو وینت معماری بیونیک و آثار سانتیاگو کالاتراوا
ف یاب ف یاب طلایاب گنج یاب ف یاب چیست؟ ف یاب وسیله ای است که جهت پیدا و کشف اجسام ف ی گم شده و یا مخفی و پنهان در درون زمین، دیوارها، کوه ها و یا اجسام دیگر به کار گرفته می شود. دستگاه های ف یاب میدان مغناطیسی را در اطراف دیسک جستجوگر و قطعات الکترونیکی خود ایجاد می کنند. وقتی که جسمی ف ی در محدوده میدان های مغناطیسی قرار گرفت شدت میدان مغناطیسی تغییر نموده و دستگاه ف یاب با بوجود آمدن این تغییرات متوجه وجود ف و یا اشیاء قیمتی در اطراف دیسک خود خواهد شد و آنرا آشکار و با صدای مخصوص اطلاع می دهد. هر چقدر شدت میدان مغناطیسی تولید شده توسط دستگاه بیشتر باشند عمق کشف ف و یا اشیاء قیمتی بیشتر خواهد بود. عمق کاوش توسط ف یاب با توجه به اندازه، شکل و جنس ف مربوطه تغییر می کند و به عبارتی کمتر یا بیشتر می شود. انواع ف یاب ف یاب های تفریحی (vlf) این نوع ف یاب ها که معمولاً خیلی سبک بوده و دیسک آنها کوچک (دیسک استاندارد آنها ۲۵ سانتی متر) می باشد و عمق کاوش ف آنها نیز معمولاً کمتر از یک متر می باشد. به این معنی که یک ف به شکل مربع به اندازه ۱متر در ۱متر را حداکثر می تواند از فاصله یک متری پیدا کند. ف یاب های تفریحی که دارای نمایشگر دیجیتالی می باشند قدرت تفکیکی تفریابا برابر با ۸۰٪ دارند. به این منظور که می توانند ف ات آهنی را از ف ات غیرآهنی با دقت ۸۰ درصد جدا کنند. ف یاب های تفریحی برای پیدا ف ات در سطح خاک طراحی شده اند. این نوع ف یاب ها دارای صفحه نمایشگری دیجیتالی و پیشرفته مربوط به دستگاه ف یاب می باشند. ف یاب های پیشرفته ای (pi) ف یاب های پیشرفته، قدرت بسیار بیشتری نسبت به دیگر ف یاب های دیگر را دارا می باشند. ف یاب های پیشرفته دارای وزن نسبتاً سنگینی هستند زیرا که در آنها به علت مصرف مضاعف برق از باتری های اسیدی مشابه موتورسیکلت استفاده شده است و معمولاً خود ف یاب یا باتری (باطری ف یاب) آنها یا هر دوی آنها به کمر بسته می شوند. ف یاب های پیشرفته مانیتور ندارد و ساده می باشند. ف یاب های پیشرفته قدرت تفکیک زیادی ندارند و نمی توانند ف های آهنی را از غیر ف ی جدا کنند و هر ف یا آلیاژی را ببینند سریعا اطلاع می دهند. ف یاب های صنعتی از ف یاب های صنعتی در صنعت های مختلف مثل فرش ماشینی و صنایع بسته بندی- چوب بری و کارخانه ها استفاده می شود. ف یاب های صنعتی کاربردهای دیگری نیز دارد که در اینجا از ذکر آن ها خودداری مینماییم. ف یاب های دارای قابلیت فرستنده و گیرنده (tr) (ف یاب های گیرنده-فرستنده) ف یاب های فرستنده – گیرنده از یک عدد دیسک فرستنده در جلو و یک دیسک گیرنده در انتهای دستگاه ف یاب که معمولاً به شکل مربع می باشند تشکیل شده اند. ف یاب های فرستنده / گیرنده قدرت تفکیک ندارند و فقط برای پیدا ف ات بزرگ مانند لولهٔ آب و رگه های بزرگ ف ی (مانند طلا و ...) طراحی شده است وگاهی به آنها انبوه یاب نیز گفته می شود. کار با این ف یاب ها سخت بوده و به دلیل دشوار بودن تنظیمات ف یاب –گم هدف –اشتباهات زیاد – اشتباه در تعیین محل دقیق ف – از فروش عمومی زیادی برخوردار نمی باشند. این نوع از ف یاب ها کاربردهای خاص خود را دارند. پاو وینت معماری بیونیکی bionic architecture بطورکلی بیونیک و معماری بیونیک عبارت است از هنر به کار گرفتن دانش سیستمهای زنده برای حل مسائل فنیبه بیانی دیگر الهام ی فنی از ساختمان ها رفتارها و ارتباطات گوناگون عالم جانداران موضوع این علم است دسته بندی زیست شناسی فرمت فایل ppt حجم فایل 3267 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 72 دریافت فایل پاو وینت معماری بیونیکی bionic architecture فروشنده فایل کد کاربری 7169 تمام فایل ها مقدمه : •اگرنگاهی گذرا به معماری درطول تاریخ بشربیندازیم ارتباط تنگاتنگ طبیعت جانداروبی جان ومعماری راخواهیم دید.چراکه معماری باالهام ازطبیعت سعی در هرچه بیشتر پایدارنمودن خودکرده واین ارتباط درطول صده های متعددی به گونه های متفاوتی نمودخود رادر معماری نشان داده است که ازجمله می توان به تقلیدفرمی موجودات زنده و یا استفاده ازنحوه همزیستی موجودات باطبیعت (اقلیم و معماری )اشاره نمود،که این همزیستی توسط طرق مختلفی ازجمله تغییردربافت وفرم وهندسه موجودات صورت می گیرد. با این توصیف اهمیت ارتباط معماری وطبیعت هرچه بیشتر آشکارتر می گردد.ودراین مقاله سعی درکشف طرق این ارتباط در معماری بیونیک و نحوه شکل گیری فرم های معماری با الهام از ساختارها وسازه های موجود درطبیعت شده است. bionic architecture واژه بیونیک: •بیونیک مشتق از کلمه ی ئی bionics (ترکیبی از بیولوژی و الکترونیک) به دانشی گفته می شود که برخی روندهای زیست شناسی را جهت استفاده های نظامی یا صنعتی مورد مطالعه قرار میدهد.
•بیونیک در لغت نامه به معنای «زیستار شناختی» یا «بکارگیری اندامهای ساختگی طبیعت» است که برای اولین بار این واژه توسط دانشمند امریکایی بنام "جک. ای. استیل" در سال 1959 بکار برده شد، وی بیونیک را علم سیستمهایی که شالوده و پایه تمامی سیستمهای زنده است، می داند. •بطور کلی بیونیک و معماری بیونیک : •عبارت است از هنر به کار گرفتن دانش سیستمهای زنده برای حل مسائل فنی.به بیانی دیگر الهام ی فنی از ساختمان ها, رفتارها و ارتباطات گوناگون عالم جانداران ,موضوع این علم است. •بیونیک یا علم بررسی نظام حیات جانداران, امروزه به عنوان یکی از سه علم برتر جهان(it, nano, bionic ) معرفی گردیده است.

معماری بیونیکیbionic architectureواژه بیونیکبیونیک و معماری بیونیکبیونیک یا علم بررسی نظام حیات جاندارانالمان عنکبوتی
اعتماد شما سرمایه ما نخستین از آزمایش دست بیونیک
در یک فرایند پزشکی پیشگامانه، دست دارای حس، برای اولین بار در رم روی یک مرد جوان آزمایش شد. این فناوری جالب، اولین دست بیونیکی (زیست سازه شناسی) است که به کاربران اجازه حس لامسه را از طریق یک دستگاه ارائه می کند. برای مربوطه به ادامه مطلب بروید طلایاب sdc 2300جدیدترین دستگاه طلایاب  شرکت مین لب بهترین دستگاه برای پیدا قطعات دست نیافتنی و مفقود شده خیلی ریز(حتی زیر گرم) .در مکانهای مختلف و حتی زیر آبطلایاب sdc 2300
دستگاه sdc 23000 با کارایی بالا نسبت به بقیه دستگاهای طلایاب ، مناسب برای انی که به دنبال قطعات دست نیافتنی و مفقود شده خیلی ریز در زیر آب و روی زمین هستند.این طلایاب جمع و جور و ضد آب ، استفاده راحت و آسان بدون باز و بستن قطعات می باشد.پیدا سریع تکه های طلا با دستگاه scd 2300دستگاه شگفت انگیز اس دی سی ۲۳۰۰ در زمینه های طلای واقعی و زمینه های (مواد معدنی) توسط شرکت مین لب تست حرفه ای شد و نتایج آن نیز ثبت گردید.
دستگاه اس دی سی ۲۳۰۰۰ در زمینه های طلای واقعی تست و اثبات شده است. مثل دستگاهای قبلی شرکت مین لب که تست شده اند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ف یاب اورجینال 09198738158

تست ف یاب 09198738158
دوستان عزیز برای دیدن تمام های دستگاه های ف یاب,طلایاب,گنج یاب روی لینک زیر کلیک کنید و برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
دیدن تمام های ف یاب ف یاب شاقولی جیوه دار آلمانی: ف یاب شاغولی طلایاب شاغولی جیوه دار. عمق کاوش:2.50متر . خوراک خور . دارای مواد داخلی جهت حذف ذرات خاک. قیمت:500هزار تومان. _______________________________________ شما عزیزانی که قصد ید ف یاب را دارید لطفا قبل ید با ما تماس بگیرید. مطالب مهم درباره ف یاب: انواع ف یاب. 1:ف یاب دیجیتالی. 2:ف یاب ک ن امروزی شاید دیگر با سیخ ف ی به جان گوش همسالان خود و سوراخ آن نیفتند، اما دور نیست که شاهد باشیم با ایجاد برش هایی در انگشتانشان، آهنربای نئودیمیوم را وارد پایانه های عصبی سر انگشتان خود می کنند. بازی در محیط بیرون، امروز جای خود را به آزمایش های ژنومیک و تجربه معماری بیونیک در زیرزمین ها داده است.
عنوان فارسی مقاله: شرایط مختلف عمل آوری یا پخت برای کنترل بافت میکرو الیاف یا نانو الیاف ptfe یک سطح پوششی فراآبگریز بیونیک
عنوان انگلیسی مقاله: various curing conditions for controlling ptfe micro/nano-fiber texture of a bionic superhydrophobic coating surface
برای رایگان مقاله انگلیسی شرایط مختلف عمل آوری یا پخت برای کنترل بافت میکرو الیاف یا نانو الیاف ptfe یک سطح پوششی فرا. پاو وینت بررسی بیونیک (جانوران در معماری) پاو وینت بررسی بیونیک (جانوران در معماری) در 32 اسلاید قابل ویرایش با فرمت pptx دسته بندی معماری فرمت فایل pptx حجم فایل 1218 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 32 دریافت فایل پاو وینت بررسی بیونیک (جانوران در معماری) فروشنده فایل کد کاربری 7466 تمام فایل ها پاو وینت بررسی بیونیک (جانوران در معماری)

مقدمه انسان از بدو پیدایش تا کنون در طبیعت همواره به کند و کاو مشغول است، در طبیعتی که برای او ناشناخته و پر رمز و راز بوده است. زمانی او به تدریج از دل طبیعت واژه های تک + نو + لوژی را بیرون کشید و آنها را برای ترکیب در ذهن خود پروراند و حاصل آن را طی قرن ها به زبان های مختلف بازگو کرد. تکامل نه فقط از مغز انسان بلکه در پیش چشمان او از طبیعتی که خداوند در اختیارش گذاشته است می تراود. امروز هرجا سخن از تکنولوژی به میان می آید ، انواع ماشینها ، کامپیوترها ، ساختمانهای بزرگ ، وسایل ارتباط جمعی و دیگر ابزار و آلات موجود در صنایع و نقش مؤثر آنها در اقتصاد و فرهنگ جامعه ، در ذهن انسان تصویر می شود. طبیعی است که این وسایل همان دستاوردهای تکنولوژی است که پاسخگوی نیازهای اساسی برای انسان معاصر می باشند، اما چنانچه به مسیر تکنولوژی بنگریم، کم و بیش یه منشا برخی پدیده ها پی می بریم. به اینکه هر پدیده صنعتی و یا ساختمانی از کدام الگوی زنده طبیعی الهام گرفته است. شاید در آن صورت تکنولوژی جلوتر از زمان گام بردارد . بنا بر این لازم است ارتباطی با اصول و منطقی و علمی بین سیستمهای ماشینی وسیستم های زنده پدیدار شود. سالهاست که محققان در پی یافتن چنین ارتباطی هستند تا از طریق آن چگونگی شکل گرفتن سیستمهای مختلف زندگی را ارزی منند. این محققان با تلفیق دو واژه "بیولوژی" و " تکنیک " ، علم " بیونیک" را بنا نهادند. بیونیک در واقع دانشی است که مسایل فنی را از راههای زیستی حل می کند ، در بیونیک ، تحقیق فقط به یک رشته خاص علمی محدود نمی شود . اگرچه خود بیونیک هنوز به عنوان یک علم نوپاست ، اما فعالیت بیونیکوانان را می توان در حوزه علوم کاربردی مطرح کرد که همچون رابطی پدیده های گوناگون را با الگوهای زنده مقایسه می کنند و بعبارتی برای هر پدیده ای الگویی زنده می یابند طی حدود 8/3 میلیارد سال از آفرینش زمین، طبیعت خود، تبدیل به طراح ومعمار نهایی شده است، طی این مدت گیاهان و جانوران توانسته اند با تزئینات و طراحی های لازم بر مشکلات محیط زیست خود فائق آیند و انسان نیز در طول زندگی خود، همیشه سعی داشته برای ساخت و طراحی مکانها و وسایل مورد نیاز خود از طبیعت و محیط زیست اطراف خود الهام بگیرد، بعنوان مثال ساختمان بدن خفاش برای لئونارد و داوینچی ایده ائی بود که بتواند ماشین پرنده را طراحی کند. استدلالش این بود که خفاش دارای بال کاملا پوشیده ای است که هوا را از خود عبور نمی دهد و بال خفاش را پوستی مانند پوشانده است که آن را تقویت می کند. حدود 400 سال بعد از طرح داوینچی ، ماشین پرنده توسط کلمنت آدر با الهام از خفاش ساخته شد و در سال 1890 تا ارتفاع 15 متری پرواز کرد
عنکبوتها با طراحی و بافتن ریسمانهایی که به استحکام پولاد هستند برای خود آشیانه می سازند بیونیکبیونیک (جانوران در معماری)بررسی بیونیکپاو وینت بررسی بیونیکجانوران در معماریانسانطبیعتمعماریپژوهش انسان طبیعت معماری پژوهش برای درس انسانطبیعتمعماری پاو وینت بررسی سبک بیونیکپاو وینت بررسی بیونیک (جانوران در معماری)سبک معماری بیونیک
مطلب در موزد خلع ی : دوستانی با شرکت تماس میگیرند وخواستارسفارش دستگاه خلع یاب را دارند. دوستان آگاه باشند که کلیه سیستم های ف یاب تصویری قادرند به راحتی خلع ی کنند . وهیچ نوع ف یاب ساخته نشده که بتواند فقط فقط اختصاصی مربوط به خلع ی باشد. و توضیح اینکه تنها ف یاب تصویری میتواند خلع کاوش کند. شماره تماس:09114535475 فروش ف یاب طلایاب گنج یاب فهرست مطالب: پاو وینت بررسی انواع سیستم های ساختمانی بیونیک تاریخ ایجاد 30/06/2017 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 42 اسلاید قیمت: 9900 تومان تعدادمشاهده 3

پاو وینت بررسی انواع سیستم های ساختمانی بیونیک

فهرست مطالب
مقدمه
طبیعت و زیست بوم انسان
کپی برداری از قواعد ساختاری موجود در طبیعت
علم بیونیک
ساریکایا
سلامت طبیعت را در کنار سیستم های اکولوژیک
بیونیک دانان
نظریه گائودی
پیشینه معماری بیونیک
لئوناردو داوینچی
آفرینش های طبیعی برای نوآوری در معماری
الگو برداری و مراحل طراحی در معماری بیونیک
مراحل پیشنهادی برای معماری بیونیک
انواع سیستم های ساختمانی بیونیک
تارهای عنکبوت یکی از معجزات ساختمانی طبیعت
نمونه هایی از معماری بیونیک در عصر حاضر
مکعب آب، یوم ورزش های آبی المپیک پکن
موزه هنر میلواکی
turning torso برج
فرودگاه کانسای ژاپن
نتیجه گیری
منابع
کلمات کلیدی مرتبط:
پاو وینت , بررسی انواع ,سیستم های ساختمانی بیونیک ,طبیعت و زیست بوم انسان ,کپی برداری از قواعد ,ساختاری موجود در طبیعت ,علم بیونیک ,ساریکایا ,سلامت طبیعت را در ,کنار سیستم های اکولوژیک ,بیونیک دانان ,نظریه گائودی ,پیشینه معماری بیونیک ,لئوناردو داوینچی ,آفرینش های طبیعی ,برای نوآوری در معماری , مقالات مرتبط در این دسته , ویژگی های آب و هوایی بیابان - پاو وینت ,معماری همساز با اقلیم سرد , پاو وینت , نانو معماری چشم اندازی نو در کاهش مصرف انرژی - پاو وینت , مطالعات شهر پایدار - پاو وینت تحلیل , بررسی شهر پایدار و بدون کربن مصد ر- پاو وینت تحقیق پروژه پاو ونت خانه های هوشمند ( smart home ),پاو وینت پاو وینت بررسی مفهومی ارتباط معماری پایدار با توسعه پایدار , کاربردهای فناوری نانو ,در محیط زیست و انرژی های نو-پاو وینت , تنظیم شرایط محیطی با عنوان سیستم های گرمایش غیر فعال-پاو وینت پاو وینت بررسی مجموعه ساختمانی بدینگتون با انرژی صفر , بام سبز-پاو وینت , معماری پایدار-پاو وینت , معماری بیونیک-پاو وینت ،معماری سبز،پاو وینت ،معماری پایدار ،پاو وینت پاو وینت بررسی معماری اقلیمی در ایران پاو وینت بررسی مسکن با کربن صفر پاو وینت بررسی مرکز فناوری جایگزین پاو وینت بررسی فناوری گرمایش هوای خورشیدی پاو وینت بررسی ساختمان های سبز و چوب
نام محصول :بیونیک01 شرکت سازنده:او کا ام مدل:2006 قیمت :تلفنی سیستم:ف یاب طلا یاب گنج یاب شماره تماس:09019938561 مشخصات سیستم:سیستم کارکرد رادار ی برای یونیزه توانایی رد ی و تفکیک ف ات از راه دور. قابلیت کار کرد با دو سیستم تصویری و دیجیتال. مناسب برای شناسایی و رهگیری فضاهای خالی وف ات گرانبها. شعاع عملکرد 1کیلومتر و عمق 7 متر مفید. دارای دفتر. مقاله بازخوانی الگوهای خانه های بومی آستارا از منظر انطباق پذیری با رویکرد معماری بیونیک مقاله بازخوانی الگوهای خانه های بومی آستارا از منظر انطباق پذیری با رویکرد معماری بیونیک دسته بندی معماری فرمت فایل docx حجم فایل 60 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 12 دریافت فایل مقاله بازخوانی الگوهای خانه های بومی آستارا از منظر انطباق پذیری با رویکرد معماری بیونیک فروشنده فایل کد کاربری 7856 تمام فایل ها مقاله بازخوانی الگوهای خانه های بومی آستارا از منظر انطباق پذیری با رویکرد معماری بیونیک چکیده:
خانه های سنتی ایران همواره در تعاملی سازنده با طبیعت پیرامون خود بوده و نان آن برای مدیریت مشکلات و رفع نیازهای خود از طبیعت بهره میبردند اما علیرغم نیازهای جسمی و روحی انسان امروز به برقراری تعامل با طبیعت، خانههای کنونی فاقد چنین ارتباطی هستند. رویکرد طراحی معماری بیونیک سعی در حذف فاصله میان انسان و طبیعت به روشهای گوناگون دارد اما روشهای عملکردگرایانه و سطحی در طراحی بناها بعلت عدم توجه به سازگاری با زیست بوم و عدم تعلق به فرهنگ و س ت ایرانی از مقبولیت چندانی برخوردار نبوده و پاسخگوی نیازهای استفاده کنندگان نمیباشد. این تحقیق، روش معماری بیونیک را بعنوان یک رویکرد معماری طبیعتگرا در تطابق با معماری بومی بررسی کرده و الگوهای طبیعت گرایانه خانه های سنتی از منظر شکل، سازه، عملکرد، اقلیم و پوسته بازخوانی میکند. نتایج تحقیق نشان میدهد که روش معماری بیونیک در الگوگیری از طبیعت تا حد زیادی انطباق پذیر با روش سنتی طراحی خانه های سنتی ایرانی است .
در طراحی مسکن معاصر به منظور همسوسازی روشهای نوین ساخت وساز با طبیعت و سازگاری با زیست بوم و فرهنگ خانه های سنتی، می توان از رهیافتهای معماری بیونیک مانند استفاده از مصالح و سازه های طبیعی و پیشرفته برای پاسخگویی به شرایط محیطی و موقعیتهای بحرانی، صرفه جویی در انرژی و بهره گیری بیش از حد از منابع، الگوبرداری از عملکرد طبیعت جهت رفع نیازهای نان و حفظ محیط زیست، استفاده نمود .
مهمترین کیفیتهای انطباق پذیری خانه های سنتی ایرانی با رویکرد معماری بیونیک عبارتند از استفاده از هندسه و تناسبات طبیعی در معماری خانه ها، استفاده از سازه و مصالح بومی در پوسته و ساختار بنا، طراحی اقلیمی خانه ها برای صرفه جویی در مصرف انرژی، انعطاف پذیری در عملکرد خانه ها شامل تغیی ذیری ، تطبیق پذیری و تنوع پذیری که در تطابق با اه و روش الگوگیری معماری بیونیک هستند و بدین ترتیب می توان، به ایجاد پیوند معماری امروز با معماری اصیل گذشته امیدوار بود .
نتیجه پژوهش حاکی از آن است که عدم وجود برنامه مدون در توسعه گردشگری، تغییر در ساختار زندگی اجتماعی و اقتصادی مردم و مطابقت نداشتن نیازهای امروز مردمان بومی با سازه های قدیمی سبب ساخت سازه هایی ناهمگون با طبیعت کوهستانی گیلان شده است؛ معماری جدید با دور شدن از فرهنگ معماری بناهای بومی چهره ای متضاد از تصور گردشگر را ارائه خواهد داد که این امر سبب رکود در صنعت گردشگری خواهدشد. جهت جلوگیری از این پدیده ناهمگون و دست ی به توسعه پایدار در صنعت گردشگری پیشنهاد می گردد با تکیه برخود باوری ملی اقدام به تدوین برنامه هماهنگ بین سازمان های مرتبط نمایند تا سازه های جدید مناطق کوهستانی با مصالح بومی منطقه و توجه به نیاز مخاطب امروز تجهیز و طرح ریزی شوند .

طبیعتالگوبیونیکخانه های سنتی
فهرست مطالب: ، معماری بیونیک،پاو وینت تاریخ ایجاد 23/01/2017 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 153 اسلاید قیمت: 15000 تومان تعدادمشاهده 3

بخشی از مطلب
بیونیک به معنای زیستار شناختی یا به کار گیری اندام های ساختگی طبیعت میباشد که اولین بار توسط دانشمند ری جک.ای.استیل در سال 1959 به کار برده شد.
محققان با تلفیق دو واژه "بیولوژی" و"تکنیک"علم بیونیک را به عنوان دانشی که مسائل فنی را از راه های زیستی حل میکند بنا نهاده اند.
متاسفانه امروزه در ایران طبیعت در معماری جایگاهی ندارد وفراموش شده است بنابراین معماران جوان ایران باید جایگاه حقیقی طبیعت در معماری را درک کرده طبیعت را به طبیعت باز گردانند
و....

فهرست مطالب
bionic architecture – معماری بیونیک
architects of bionic architecture – معماران معماری بیونیک
نمونه سازه های بیونیک
الگوبرداری سازه ای از طبیعت
نگرش طبیعت گرا
طبیعت گرایی
طبیعت در آثار معماران
معماری ، رابطه انسان با طبیعت
الگوبرداری سازه ای از طبیعت
سازه های طبیعی
طبیعت ترکیب زیبایی و فرم سازه ای
استخوان بدن حیوانات
پوسته تخم پرندگان
ترکیبات شیمیایی
قوس های طبیعی سنگی
نمونه های طبیعی
درختان
تقلید از طبیعت
فرم درختی
کپی برداری از طبیعت یا biomimicry
الگو های معماری و طبیعت
نمونه های الگوی معماری و طبیعت
بدن انسان
استخوان بندی
حیوانات
کوهها
شاخه
درخت
گلها
نتیجه گیری
چرخه غذایی حیوانات
الهام از حیوانات در معماری بیونیک
birds nest olympic stadium
راسو
تارعنکبوت
زنبور عسل
کرم ابریشم
مورچه
معرفی مورچه
استانداردها و ابعاد مورچه
ابعادها و فضا های مورد نیاز مورچه
استاندارد ابعاد فضاهای انسان
ابعاد انسان
مقایسه ابعادی مورچه و انسان
مقایسه ابعاد فضاهای انسان و مورچه
نقش دما در لانه مورچه
نقش دما در خانه انسان
تهویه
روشنایی
نحوه شکل گیری فرم شهری مورچه ها وتاثیرآن بر معماری وشهرسازی
فرم شهری مورچه ها وتاثیر آن بر معماری وشهرسازی
ساخت خانه هایی با الگوی مورچه
خفاش
شناخت خفاش
چرا خفاشها وارونه اند
رادار خفاشها
کنترل جمعیت ات توسط خفاش ها
راسته خفاشها
زیر راسته خفاشهای میوه خوار
زیر راسته خفاشهای ریزه خوار
معرفی گونه هایی از خفاش
خفاش میوه خوار مصری
خفاش بینی برگه ای ایرانی
خفاش نعل اسبی
خفاش دم موشی
ایده گرفتن از خفاش
معماری خفاشی
منابع

کلمات کلیدی مرتبط:
، معماری بیونیک،پاو وینت ,bionic architecture , معماری بیونیک ,architects ,of , bionic architecture ,معماران ,معماری بیونیک ,نمونه سازه های بیونیک ,الگوبرداری ,سازه ای از طبیعت ,نگرش طبیعت گرا ,طبیعت گرایی ,طبیعت در آثار معماران ,معماری ، رابطه , انسان با طبیعت ,الگوبرداری سازه ای از طب, مقالات مرتبط در این دسته پاو وینت درس انسان طبیعت معماری معماری بیونیک پاو وینت رنزو پیانو و معماری پایدار (پروژه درس انسان، طبیعت، معماری) .ppt تحقیق معماری بیونیک پاو وینت الگوی کاربردی رشد و حیات گیاهان و جانوران در معماری پاو وینت خفاش و معماری هندسه فراکتال انسان-طبیعت-معماری معماری بیونیک الگوبرداری سازه ای از طبیعت (انسان ، طبیعت ، معماری)

طلایاب ژئو تک ال ای دیژئو تک ال ای دی با استفاده از آ ین تکنولوژی ماکرو ساخته شده است. اولین محصول از نسل جدید ردیابهای  شکار کننده سکه را تجربه کنید. از اه فردی گرفته تا ذخایر گنجی دفن شده عمقی، ژئوتک میتواند محل گنجهایی را که خارج از دسترس بیشتر ردیابهای متداول هستند تعیین نماید. ژئوتک برای تعیین محل طلا و ف ات گرانبها که بصورت عمقی دفن شده اند طراحی شده است. این مدل همچنین  قادر به ردی حفرات زیر زمینی و فضاهای کاملاً خالی مانند تونلها، قبور، غارها و سردآبها میباشد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] بزرگ ترین واردکننده دستگاه های
ف یاب : طلایاب : گنج یاب : ردیاب
تماس  :      09198738158
دستگاه های  اورجینال  را از ما بخواهید
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ف یاب تصویری پایونرpioneer http://felezyabsafir.com/wp-content/uploads/2016/05/pioneer_pro.jpgف یاب تصویری پایونر pioneerreviewed by felezyab on may 4rating: 5.0ف یاب تصویری پایونر pioneerف یاب تصویری زیرزمینی پایونر ،به عنوان دستگاه ف ی و گنج ی استفاده وابزار فوق العاده برای گنج ی ،تونل ی ،ف ی ،حفره ی ،طلا ی ،عتیقه ی http://felezyabsafir.com/wp-content/uploads/2016/05/pioneer_pro.jpg ف یاب تصویری پایونر pioneer می توان از ف یاب سه بعدی تصویری زیرزمینی پایونر ، به عنوان دستگاه ف ی و گنج ی استفاده کرد.
این دستگاه، یک سیستم تک سنسوری ست که به عنوان جدیدترین ابزار فوق العاده برای گنج ی ، تونل ی ، ف ی ،حفره ی ، طلا ی ، عتیقه ی ، شهاب سنگ ها و سایر مکان های ناهموار زیر زمین شناخته می شود. دستگاه یادشده، هم به عنوان گنج یاب و هم به عنوان طلایاب حرفه ای متناسب است.این دستگاه، یک نرم افزار پیش رفته دارد که عملیات ف ی را بسیار آسان تر از سایر برندهای موجود می سازد؛ این نرم افزار به هتنگام ید، به یدار اعطا می شود و بابت آن، هیچ هزینه ی اضافه ای دریافت نمی گردد. این دستگاه شامل موارد زیر می باشد:
• واحد کنترل
• کوله پشتی (دارای بسته جلو و عقب)
• باتری
• لپ تاپ ازپیش تنظیم شده
• آنتن عمودی پایونر
• دسته ی قابل تنظیم
• کیف پلیکان
• دفترچه ی راهنمای کاربر
• پشتیبانی فنی یک ساعته
• سه سال ضمانت محدود ف یاب تصویری پایونر pioneer-ف یاب تفیکیک دار اصل-گنج یاب تفکیک دار اصل-طلایاب تفیک دار اورجینال 09382507555
ف یاب تصویری پایونر pioneer, ف یاب تفیکیک دار اصل, گنج یاب تفکیک دار اصل, طلایاب تفیک دار اورجینال طلایاب atxحساسیت فوق العاده
قطعات کوچک طلا که دیگر ف یاب ها قادر به کشف آنها نیستند را می یابدکویل پیشرفته جستجو dd
 تفکیک فوق العاده اشیاء کوچک و اشاره ی دقیق به مکان آناستفاده در همه ی زمین هاپکیج پایه شامل: 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] محصولات شرکت سونی ژاپن. نام محصول:نا نو جی 1000. شرکت سازنده:سونی. کشور سازنده:ژاپن. مدل:2012. قیمت:تلفنی. سیستم:ف یاب.طلایاب.گنج یاب. شماره تماس: 09019938561 مشخصات سیستم: سیستم کار کرد رادار نفوذی الکترو مغناطیسی با هسته انتقال کربن. توانایی شناسایی ف ات کوچک در عمق بالا. توانایی حرکت به هر سمت و یا مسیر دلخواه اپراتور. شناسایی و نقطه ی آنلاین . 1- افروز اختیاری اردکانی : مجتمع هنرهای دستی اصفهان با رویکرد احیاء معماری سنتی اصفهان2- سید پویا سجادیه : پژوهشکدۀ محیط زیست اصفهان با رویکرد معماری بیونیک3- سلیقه دار : آکادمی ص ه نوردی اصفهان4- مریم سجادی : موزۀ سنگ اصفهان5- رضا آوخ : مرکز مراقبت و نگهداری از آسیب دیدگان اجتماعی اصفهان ( به گروه معماری مراجعه شود)6- محمد رضا رحیمی موحد. معرفی دستگاه گنج یاب و طلایاب گلدن کینگ
گنج یاب و طلایاب ها هر روز در حال تکمیل شدن و پیشرفته شدن است . همه می دانند که در گنج ی و حفاری دفینه، ابزارهای پیشرفته کمک رسان بوده و در گمانه زنی های کشف مکان عتیقه دارای اهمیت است. در اینجا قصد داریم تا یکی از معروف ترین گنج یابها به نام دستگاه طلایاب گلدن کینگ golden king را معرفی کنیم:
تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
گلدن کینگ golden king
مدل 2009 model: 2009 سیستم کارکرد پالس رادار (puls- r). توانایی تفکیک ف ات به صورت آهنی و غیر آهنی و جداسازی ف طلا. دارای 10 زبان مختلف کارکرد + زبان فارسی. عدم احتیاج به کامپیوتر و دادن عمق، نوع هدف و ابعاد به صورت همزمان از زمین. توانایی شناسایی تونل و فضای خالی. دارای 2 نوع بالانس اتوماتیک و دستی زمین. دارای سنسور گاز جهت شناسایی گازهای زیرزمین. دارای 3 لوپ مختلف کاوشگر. دارای دوربین زیرزمین جهت بررسی و دیدن درون چاه ها وغارها. توانایی ذخیره تصاویر با اسم و تاریخ و نشان دادن آنها به صورت 3 بعدی. شارژ تا 4 ساعت مداوم همراه با ال سی دی 400×500 پی ل. عمق کاوش مفید 4 متر در زمین. دفترچه آموزش گلیسی.قیمت نهائی : 165,000,000 ریال
ف یاب gpz7000
آینده کشف طلا اینجاست
دستگاه جی پی زد ۷۰۰۰۰ همانند دستگاه ساخت طلا کار می کند.gpz7000 قادر به تشخیص طلا در عمق ۳٫۵ متری است که یکی از بهترین دستگاهای vlf می باشد
هیچ تولید کنندگی نتوانسته تا به حال قادر به تولید دستگاهی مثل gpz70000 را بسازد.  این دستگاه با تکنولوژی بالای خود انقل است در بین دستگاههای ف یاب . ویژگیهای شگفت انگیز این دستگاه کشف طلا در عمق زیاد است که حساسیت کشف طلا را به سطح بالاتری رسانده که.حتی کوچکترین قطعه از طلا که قبلا نتوانستید کشف کنید. با دستگاه طلایاب gpz7000 به راحتی کشف خواهید کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] گلد فایندر 2 انتنه مشخصات دستگاه : 1 - سیستم کارکرد رادار مغناطیس. 2 - توانایی شناسایی ف ات ( طلا . نقره . اهن . حفره) 3 - توانایی شناسایی حفره و تونل های زیر زمینی 4 - تفکیک بسیار دقیق ف ات با نقطه ی بسیار دقیق 5 - عمق کاوش 25 متر 6 - شعاع کار این ردیاب1 کیلوتر است 7 - دارای 4 عدد دانگل برای انتخاب ح جستجو 8 - این دستگاه دارای cpu داخلی میباشد برای دقت کار بیشتر 9- دارای 2 عدد انتن بسیار شیک برای ردی و نقطه زدن 10 - باطری امپر بالا برای کار طولانی مدت 11 - دارای 2 عدد پراپ اتصال به زمین 12 - دارای کیف جهت حمل و نقل دستگاه 13 - دفترچه راهنمای 4 - دارای کارات گارانتی 2 ساله معتبر 15 - ساخت کشور امریکا جهت مشاوره و ید با شماره زیر تماس بگیرید 09383467132 موجودی انبار : موجود به اطلاع مشتریان گرامی میرساند ، تحویل مستقیم در استان های اذربایجان شرقی و غربی نیز مهیا شد. دفتر مرکزی : گیلان شعبه 2 : بوشهر ردیاب گلد فایندر 2 انتنه ، شعاع زن گلد فایندر 2 انتنه ، حفره یاب گلد فایندر 2 انتنه طلایاب گلد فایندر 2 انتنه ، گنج یاب گلد فایندر 2 انته ، دفینه یاب گلد فایندر 2 انتنه ردیاب امریکایی ، شعاع زن امریکایی ، حفره یاب امریکایی ، طلایاب امریکایی
وقتی دانشمندان از حیوانات و گیاهان می آموزند
انسان همواره از محیط اطراف و حیوانات برای حل مشکلات خود الهام گرفته است اما مدت زیادی نمی گذرد که دانشمندان از سیستم های زنده در طبیعت برای حل مسائل فنی بهره می برند. برخی تلاش های دانشمندان را در این گالری تصویری همراه با توضیحاتی مختصر مرور می کنیم :

گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.org
به جرأت می توان لئونارد داوینچی را پدر "بیونیک" دانست؛ چرا که پرواز پرندگان الهام بخش طرح های ماشین های پرنده او بوده است. واژه "بیونیک" نخستین بار در سال ۱۹۶۰ میلادی توسط جک ای.استیل (jack e. steele) یی در یک کنفرانس جهانی به کار برده شد. تعریف وی از بیونیک بسیار ساده بود: بیونیک علم به کارگیری از سیستم های زنده ی طبیعت برای حل مسائل فنی است.

گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.org
عقاب الهام بخش دانشمندان در ساخت هواگردهایی با مصرف انرژی پایین است. چرا که عقاب بال های خود را به گونه ای می گشاید که بدون مصرف نیروی فراوان در میان هوا نوسان کند. گرایش بال به سرازیری در حین حرکت، تاثیر مثبتی بر نیروی شناوری دارد.

گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.org
نیلوفر آبی در بخش وسیعی از آسیا سمبل پاکی است. برگ های این گیاه شناور، دارای برجستگی هایی از موم طبیعی است که گرد وخاک و آلاینده ها را دفع می کنند. در طبیعت گیاهان و ات دیگری نیز وجود دارند که بدن آنان دارای این خاصیت تمیزکننده طبیعی است.

گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.net
بیش از بیست سال است که این خاصیت نیلوفر آبی در فن آوری به کار گرفته می شود. نمونه های آن پارچه، پلاستیک، ظروف و آجرهای سقف هستند که را به خود جذب نمی کنند. در حال حاضر متخصصان با تکیه بر این خاصیت، از این مواد در ساخت هواپیماها بهره می برند، تا سطح بدنه آنان در زمستان یخ نزند.

گروه اینترنتی پرشیـن استار www.persian-star.org
بدن ه پوشیده از دندانه های ریزی است که نقش مهمی ایفا می کنند. نقش این "فلس ها" جهت دادن به حرکت آب و کاستن از سطح اصصکاک است. بیهوده نیست که این شکارچیان ماهر با صرف اندکی انرژی، با سرعت بالا زیر آب در حرکت هستند.

گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.org
بیش از ده سال است که تولیدکنندگان لباس های ورزشی مایوهایی از جنس پوسته ی ه ابداع کرده اند. برای اولین بار از این مایوهای ورزشی در بازی های المپیک سال ۲۰۰۰ استفاده شد. جالب است که کلیه ی برندگان این مسابقات این نوع مایوهای جدید را بر تن داشتند.

گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.org
کندوی عسل نمونه ی بارزی از استحکام و صرفه جویی در مصالح است. در عین حال ساختار کندو به گونه ای است که بیشترین فضای ممکن برای جمع آوری عسل را دارد. محاسبات ریاضی دانان نشان داده است که شش ضلعی مناسبترین شکل هندسی برای دستی به خواص فوق است.

گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.org
یافته های انسان از دیرباز حکایت از به کارگیری پدیده های طبیعی داشته است. امروزه ساختار کندوی عسل الگوی آجرهای کم وزن و در عین حال بااستحکام است. همچنین بافتی مشابه شانه ی عسل در ساخت لاستیک های مخصوص زمستان و یا تخته اسنوبورد برای اسکی به کار گرفته می شود.

گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.org
یک سوئیسی به نام ژرژ دو مسترال (georges de mestral) در گردش های روزانه خود همراه با سگش کشف بسیار جالبی کرد. وی روزی گیاهی از تیره ی گل ستاره ای به نام "بابا آدم" یا فیلگوش را که مرتب به پوست سگ او می چسبید زیر ذره بین تماشا کرد. بافت این گیاه قادر به درهم آمیختن و چسباندن مواد مختلف است.

گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.org
در سال ۱۹۵۱ میلادی ژرژ دو مسترال کشف خود را به ثبت رساند و با استفاده از آن اولین قماش را با خاصیت خودچسبندگی تولید کرد. حالا کمتر تولیدات نساجی را می توان یافت که از این خود چسبنده ها در آن استفاده نشده باشد.

گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.org
میلیون ها سال است که عروس دریایی در اعماق متوسط اقیانوس ها یافت می شود. عروس دریایی در آب شناور است و به وسیله خارج آب از پشت خود و با حرکت کششی ناشی از آن به سمت جلو حرکت می کند. سرعت عروس دریایی ده کیلومتر در ساعت است.

گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.net
مرکز تحقیقات بیونیک شرکت آلمانی (festo) دستاوردهای زیادی در ساخت روبات براساس الگوهای طبیعی به دست آورده است. از جمله آنان ساخت روبات عروس دریایی است که مطابق روش حرکتی این جانور چه در هوا و چه در دریا حرکت می کند. در آینده ی نزدیک با استفاده از این تکنولوژی می توان برای طراحی سنسورهای شناور بسیار ظریف دریایی استفاده کرد.

گروه اینترنتی پرشیـن استـار www.persian-star.org
طوم فیل در زندگی این جانور نقش اساسی دارد؛ چرا که حس لامسه ی فیل در طوم آن است. علاوه بر این فیل از طوم به عنوان دست استفاده می کند و با آن غذا و آب را در دهان خود می گذارد.

گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.org
کاربردی از طوم فیل در رباتیک.

گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.org
این عنکبوت که زیر شن های صحرایی زندگی می کند، صدها سال ناشناس بود، تا آن که پرفسور آلمانی اینگو رشنبرگ (ingo rechenberg) روش حرکت این ه را کشف کرد و به آن "عنکبوت دوچرخه سوار" نام داد. هر گاه که این ه احساس خطر کند چرخ و پشتک می زند و به این ترتیب با سرعتی برق آسا فرار می کند و خود را نجات می دهد.

گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.org
پروفسور رشنبرگ "عنکبوت دوچرخه سوار" را مدل قرار داد و از روی آن یک خودروی پشتک زن را ساخت. این خودرو می تواند در سفرهای اکتشافی در فضا جانشین خودروهای چرخ دار شود. نمونه های آزمایشی "ماشین معلق زن" تولید شده است.

گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.org
تخم گل قاصدک ریشه هایی دارد که مقاومت آن را در مقابل فشار هوا افزایش می دهد. به همین دلیل گل قاصدک در هوا معلق می ماند و به آهستگی بر زمین می نشیند.

گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.org
پرواز با چتر از ارتفاع ۱۰۰۰ تا ۴۵۰۰ متر صورت می گیرد. سرعت سقوط تا زمانی که چتر باز نشده باشد، حتی به ۲۰۰ کیلومتر درساعت نیز می رسد. ولی پس از باز شدن چتر سرعت پرواز به پنج متر در یک دقیقه کاهش می یابد. انگاری که چترباز چون گل قاصدک میان زمین و آسمان معلق است.

گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.org
گرچه تار عنکبوت نازکتر از موی انسان است، ولی درجه مقاومت آن چندین برابر فولاد است. این تار آنچنان محکم است که می توان از آن یک توری ساخت و جلوی حرکت یک هواپیما را گرفت.

گروه اینترنتی پرشین استار www.persian-star.org
تار عنکبوت به دلیل استحکام، سبکی و در عین حال انعطاف پذیری در پزشکی و صنعت کابردهای زیادی دارد. از جمله می توان از آن برای تهیهٔ نخ جراحی و یا تولید پارچه و کاغذهای مقاوم استفاده کرد. گرچه در ابتدا بیونیک بیشتر به بررسی ماشین هایی می پرداخت که براساس سیستم های زنده طراحی شده بودند، ولی هم اکنون بیونیک تبدیل به هنر به کارگیری دانش سیستم های زنده در حل مسائل فنی پیچیده شده است. image result for ‫ف یاب ابتکار‬‎
چندین و چند سال تجربه در فروش بهترین ف یاب ها در ایران - فروش ف یاب اصل در قدیمی ترین مرکز فروش و ارائه در ایرانفروش بهترین ترین و کامل ترین دستگاه های ف یاب , معدن یاب , حفره یاب , طلایاب , تصویری و مغناطیسی ، پالسی ، ف یاب لیزری , آنالوگ و دیجیتالدر انواع برندهای معتبر : لونز ، او کا ام ، ماینلب ، گلد دتکتورز ، فیشر ، گرت ، ماکرو ، نوکتا ، وایتس و ...در هنگام ید از ما تمام دستگاه‎های عرضه شده توسط ف یاب ابتکار، همراه با گارانتی و بصورت کاملا پلمپ و اورجینال به شما مشتریان عزیز تحویل داده میشود. در شرکت البرز مشاوره کاملا رایگان خدمت شما ارائه میشود ، با ما از ید خود پشیمان نخواهید شد.
توجه :  
یداران گرامی دستگاه های ف یاب خواهشمند است قبل از ید هر گونه دستگاه ف یاب، معدن یاب، حفره یاب و … به نکات زیر توجه داشته باشید. ١- به هیچ وجه از فروشندگانی که موقعیت مکانی مشخصی یا سابقه ای در این زمینه ندارند ید نکنید. ٢- توجه کنید که بعضی از دستگاه ها هیچ ارتباطی با ف یاب ندارند ، برای مثال : ”دوربین های حرارتی، دستگاه های ژئوفیزیک ، زنده یاب لیزری وتقویت صدا “ اینگونه سیستم ها هیچ گونه ارتباطی با دستگاه ف یاب ندارند، پس مراقب تبلیغات کاذب باشید .
 تلفن تماس:  09198738158
به سایت ما مراجعه کنید :
www.felezyabebtekar2.com


محققان با استفاده از برگ می توانند کود تولید کنند. ایسنا/ به نقل از زی نیوز، دانشمندان موفق شدند با استفاده از برگ بیونیک به کشاورزان در تولید کود کمک کنند تا از بحران مواد غذایی با تولید محصولات بیشتر کشاورزی جلوگیری شود. به منظور کمک به "انقلاب سبز" بعدی، محققان در حال ساخت برگ برای تولید کود هستند. برگ دستگاهی است که هنگام قرارگرفتن در معرض نورخورشید، همانند برگ طبیعی آب را به هیدروژن و ا یژن تقسیم می کند.
ادامه خبر
http://www.axgig.com/images/43708459272952869798.png
دستگاه ف یاب ولو وان محصول نوکتا ترکیه
دستگاه ف یاب نوکتا ولو وان محصول ترکیه nokta velox one

ف یاب نوکتا ترکیه

http://www.axgig.com/images/45106983832377817596.png
ف یاب ویلو وان ف ی مناسب برای سکه و جواهرات و ف ات کوچک و ریزی که پیدا آنها مشکل است.ف ی مناسب برای کار در زمین های خشن و نا هموار ف یاب ویلو با توجه به طراحی و عمق نفوذ زیاد در خاک و سهولت استفاده از آن و طراحی جدید کویل سیستمی مناسب برای جویندگان است.
ف یاب نوکتا ترکیه ف یاب بوقی قوی
http://www.axgig.com/images/68101197112396534998.jpg

آپشن iron swich اپراتور را قادر میسازد تا آهن را حذف نماید بنابر این زمانی که شما نمی خواهید ف اتی قبیل آهن را پیدا کنید گزینه iron swich را فعال میکنید و در مکان های که دارای آلودگی زیادی هستند بهترین گزینه است.
ف یاب نوکتا ترکیه
http://www.axgig.com/images/67317341832791860250.png
برای دیدن ویلو وان کلیک کنید

در این ف یاب برای اه آهنی صدای بالا و برای اه غیر آهنی صدای پایین تولید میکند.و تشخیص نوع ف یا تفکیک در این ف یاب و سکه یاب بسیار ساده است. در ف یاب ویلو صدای اه ریز یا عمیق برای آشکار سازی بهتر آنها تقویت می شود.

http://www.axgig.com/images/70489933052859726580.png
حسینی
  09198738158
ف یاب وی ال اف ویلو وان :ف یاب وی ال اف ویلو وان سکه یاب بسیار خوبی است.مختص و مخصوص یافتن ف ات کوچک و نزدیک به سطح است.دارای ثبات عالی است.ف یاب وی ال اف ویلو وان برای کار و کاوش در مناطق ناهموار طراحی شده است.ویل وان دستگاهی است استثنایی با دقت و سرعت زیاد است.کویلهای جدید و تنظیمات حرفه ای این دستگاه را قادر میسازد تا در زمین با مواد معدنی بالا هم بتواند دارای بهترین کارایی باشد.ف یاب وی ال اف ویلو وان دستگاهی است که میتواند ف اتی را که سایر دستگاهها نمیتوانند پیدا کنند آشکار نماید. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
رو ور سی 2
 سیستم کارکرد رادار الکترومغناطیسی «magnetic» «آهن یاب».
دارای سخت افزار ذخیره اطلاعات.
سیستم مگنت جهت نفوذ 2 متری در زمین.
مناسب جهت پیدا ذرات، مواد معدنی و لوله های آهنی.
کارکرد با 2 ح اتوماتیک و دستی.
سیستم اسکن و تصویربرداری سه بعدی از زمین.
کارکرد با 2 نوع باطری 12 ولت خارجی و 9ولت داخلی.
انتقال تصاویر از طریق بلوتوس به کامپیوتر.
دارای نرم افزار 3 بعدی visualazer.
عمق کاوش واقعی 5/2 متر.
دفترچه و cd آموزش فارسی و انگلیسی.
2 سال گارانتی و 3 سال خدمات پشتیبانی     
جهت سفارش محصولات با شماره زیر تماس بگیرید ساعت کار شرکت 9 صبح تا 22 شب میباشد

09383467132
 موجودی انبار : موجود
قیمت : تماس گرفته شود
برای ورود به کانال ما روی لینک زیر کلیک کنید
https://t.me/felezyab_shomal

ف یاب تصویری اوکاام ، گنج یاب تصویری اوکاام ، طلایاب تصویری اوکاام ، ف یاب تصویری okm
گنج یاب تصویری okm ، طلایاب تصویری okm رساله طراحی مجموعه بلند مرتبه مس ی با بهره گیری از اصول اقلیمی – طراحی برج بیونیک
تاریخ ایجاد 12/07/2016 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 140 برگ ورد قیمت: 30000 تومان حجم فایل: 17113 kb تعدادمشاهده 2

فهرست مطالب

contents
تقدیم به : 2
سپاسگزاری : 2
هیئت داوران 3
فهرست مطالب 4
مقدمه 4
فصل اول 5
مراحل تفکر کار شناسی در طراحی سایت برج بیونیک 5
طراحی سایت در یک طرح آپارتمانی بیونیک 6
شکل کلی ساختمانهای بلند در سایت 7
نسبت سطح طبقه 7
نسبت سطح دید به آسمان 8
نشانه های به کار رفته در این شکل عبارتنداز: 8
زاویه مانع نور 9
ارتفاع ساختمانها، عامل کلیدی در طراحی سایت برج بیونیک 10
محدودیت زمین 11
گردش وسایل نقلیه و عابران پیاده 12
الگوی خیابانها 12
پیاده رو ها 13
طراحی محوطه 14
اشراف 15
کنترل سرو صدا 15
داخل ساختمان 16
فصل دوم 16
اقلیم محل 16
کنترل اقلیم محل 17
باد 17
سرعت باد 18
موضع نگاری به عنوان عامل تعیین کنندة فشار باد 18
مرکز ام- ای- تی 19
محل گذرگاه طاقدار، 19
جریان هوا در اطراف یک ساختمان (جریان متلاطم بادهای توفنده در اطراف ساختمانها) 20
خصوصیات خارجی ساختمان 21
تونل باد 22
جریان هوا در اطراف چند ساختمان 22
تأثیر بلوکها ی مرتفع ساختمانی 23
فراسنج آسایش 23
پدیدة مونرو 24
اثر ردیف 24
اثر و نتوری 24
اثر فضاهای خالی زیر ساختمانها 25
اثر گوشه 25
اثر سل 25
تحمل انسان در مقابل باد 25
کنترل کننده های ساختمانی 26
کنترل آفتاب 27
عوامل محیطی: مناظر 28
باور های اجتماعی 28
ها و کرکره های داخلی 28
شیشه های جاذب حرارت 29
ضریب انتقال 29
انواع دیگر شیشه های مخصوص 30
تأثیر زاویة برخورد 30
موقعیت خورشید 31
زاویه برخورد و زاویه های سایه 32
نقالة سایه یاب 34
سایه بانها 34
سایه بانهای مرکب 35
طراحی سایه بانها 36
سایه ساختمانها بر روی یکدیگر 38
خورشید نگار 38
هلیودان 39
خورشید نگار «ب» 40
کنترل کننده های مکانیکی 40
فصل سوم 41
مبانی طراحی 41
تعریف ساختمان بلند 41
برنامة احتیاجات طرح 42
نیاز های طرح 42
شکل کلی ساختمانها ی بلند مس ی 44
الگوهای مختلف برج 44
- پلان چهار گوش: 44
پلان شش گوش: 44
پلان جفت: 45
پلان y شکل یا ستاره: 45
پلان y شکل 46
به صورت زوج (دوقلو) 46
پلان t شکل: 46
پلان h شکل: 47
پلان tشکل، 47
پلان x شکل: 47
پلان دایره ای شکل: 48
پلان مثلثی: 48
الگو های مختلف ساختمانها ی بلند نواری 48
بالکن ها یا راهرو در دو طبقه 49
الگوی تریپل 49
آپارتمانها ی کوچک از راهرو مرکزی دسترسی 51
آپارتمانها ی با سطوح ش ته 51
الگوی خانه های پلکانی 52
شکل مناسب در برابر نیروهای جانبی 53
مقایسه شکلها ی اصلی ساختمانها ی بلند 53
فصل چهارم 54
ساختار حجمی بنا 54
کنترل حجم ساختمان 54
ضوابط کنترل حجم ساختمان در شهر سانفرانسیسکو 55
بیان ضوابط سطح زیربنای طبقات 56
ضوابط شهر سانفرانسیسکو 57
فصل پنجم 57
تسهیلات و خدمات 57
آسانسور 57
آسانسورهای الکتریکی 59
انتخاب آسانسور 60
راهرو 60
گنجایش راهرو 61
محلهای انتظار 62
بالکن 62
انتقال زباله 64
سیستم های دفع زباله 64
دستگاههای مکانیکی 65
کانال تأسیسات 65
پارکینگ طبقاتی 66
هندسه پارکینگ 66
الگوهای ساختمان 66
رامپ ح ونی 67
اه کلی 68
مکانیزم حرکت دود در ساختمان 69
اثر دودکش 69
کنترل دود از طریق تنظیم فشار در داخل ساختمان 70
تهویة مجزا 70
مجرای دود 71
کنترل منطقه ای دود 72
روشهای طبیعی کنترل دود در ساختمانها ی بلند 73
روشهای افقی 73
روشهای عمودی 73
روشهای افقی 73
روشهای عمودی 74
ب- دودکشهای فرعی کوچک: 75
هدف اصلی این روش 76
روشهای مکانیکی کنترل دود در ساختمانهای بلند 76
روشهای افقی 77
روشهای عمودی 77
پلکان 77
- الگوهای متفاوت برای کنترل دود 78
الگوی «الف»: ساختمانهای مجهز به آب پاشی کامل 79
الگوی «ج»: دسترسی از راهرو باز به پله ها و آسانسور (بدون محدودیت برای حرکت دود از طبقه ای به طبقه دیگر) 80
الگوی د: دسترسی محافظت شده راه پله و چاههای آسانسور با وجود محدودیت برای حرکت دود از طبقه ای به طبقة دیگر. 81
سرعت ورود هوا، 82
الگوی و: تنظیم فشار راه پله و چاههای آسانسور ( محدودیت برای حرکت دود از طبقه ای به طبقة دیگر) 83
الگوی ح: ساختمانهای با تنظیم فشار کامل 84
الگوی ط: 85
الگوی ی: 85
الگوی «ک»: ساختمانهایی که به طور عمودی تقسیم شده اند. 86
الگوی «ل»: ساختمانهای دارای سطوح ایمن و بدون دود 87
الگوی «م»: ساختمانهای مس ی بالکن دار 89
الگوی «ن»: ساختمانهای پیوسته 90
رفتار نان در هنگام آتش سوزی در الگوهای مختلف 91
راههای فرار از حریق و وج از بنا 91
بخشهای مختلف راه وج 92
سایر تجهیزات ایمنی 93
طراحی برای امنیت 94
امنیت در ساختمانهای بلند مس ی 95
محافظت فعال 96
تعریف محلی فضا 96
ویژگیهای فضای قابل دفاع 97
امنیت سایت 97
روابط همسایگی و تأثیر آن در تقویت نظارت 98
قابلیت محیط فیزیکی برای ایجاد مناطق قابل رویت 99
تأثیر شکل کلی ساختمان در فرصتهای نظارت 99
فضاهای داخلی 100
وجود تقسیمات فرعی 101
روشهای ایجاد محدوده های خصوصی و تعیین منطقه حرکت 101
حصارهای نمادین را می توان در انواع زیر به کار برد: 102
مقایسه دو طرح 103
تلفیق تأسیسات رفاهی و تفریحی با محدوده های تعریف شده 106
اهمیت تعداد در تقسیمات ساختمان 107
محافظت دفاعی 108
حصارهای فیزیکی 108
ورودی اصلی 108
حصارها و نرده های بین ساختمانها 109
ح مطلوب 109
حصارها ی پیرامون 110
شکلهای مختلف حصار 110
سطوح خارجی ساختمان 110
درها 111
پنجره ها 111
بازشوهای گوناگون 111
راههای فرار 112
روشهای الکترونیکی برای نظارت 112
تأثیرات روانی علایم 113
نو رداری 113
نقد و بررسی دو نموه از ساختمانهای بلند مس ی در شهر تهران 113
عدم رعایت اصول 115
فصل ششم 118
نمونه های موردی 118
برج بیونیک شانگهای چین 118
برج بیونیک lava 126
برج بیونیک کاکتوس 131
طراحی مجتمع های چندمنظوره پایدار توسط وینسنت کالبات 134
منابع و مأخذ 138

کلمات کلیدی مرتبط:
رساله طراحی مجموعه ,بلند مرتبه مس ی ,با بهره گیری , از اصول اقلیمی , طراحی برج بیونیک , سایت برج بیونیک 5 ,طراحی سایت در یک طرح آپارتمانی بیونیک 6 ,شکل کلی ساختمانهای بلند در سایت 7 ,نسبت سطح طبقه 7 ,نسبت سطح دید به آسمان 8 ,نشانه های به کار رفته در این شکل عبارتنداز: 8 ,زاویه مانع نور 9 ,ارتفا, مقالات مرتبط در این دسته رساله طراحی تحلیل مجتمع مس ی اسمان تبریز رساله طراحی مجتمع مس ی رویکرد مسکن حداقل مطالعات تطبیقی و ضوابط ساخت در منطقه قاسم آباد لنز بیونیک

لنز بیونیکی تولید شده که دید ما را به قدرت ۲۰/۲۰ میرساند ! این لنز در ۸ دقیقه با قرار گرفتن داخل چشم تا پایان عمر دید را افزایش میدهد ! لینک کانال: telegram.me/daneshmag
گنج یاب  ctx 3030 کاملترین گنج یاب دارای عملکرد بالا و خوب می باشد. شما می توانید با استفاده از سیستم دقیق تشخیص اشیاء موجود دراین دستگاه گنجهای تاریخی و باستانی بیشتری را پیدا کنید. با lcd تمام رنگی و سیستم تشخیص اشیاء پیشرفتۀ این دستگاه شما قادر به کشف و پیدا گنجهای بیشتری در تمامی شرایط زمینی، حتی در میان مناطق پر از و اشیاء بی ارزش خواهید بود.از سیستم صوتی بی سیم و تطبیق پذیری اسپیکر داخلی و اختیارات هدفون این دستگاه لذت خواهید برد.
شما می توانید با gps جامع و منحصربفرد شرکت minelabb، به موقعیتهای مورد نظر خود هدایت شوید و یافته های خود را ثبت کنید. اطلاعات کشف شده و بدست آمدۀ خود را با استفاده از برنامۀ کاربردی xchange 2 به نقشه های گوگل منتقل کنید.
 براحتی دستگاه را روشن کرده و به کار خود بپردازید، پنج ح جستجوی ازپیش تنظیم شده و بسیاری از عملکردهای اتوماتیک این دستگاه کار با آن را برای افراد مبتدی آسان می سازد. ویژگیهای پیشرفته براحتی با لمس یک دکمه برای جویندگان گنج باتجربه قابل دسترسی می باشد.
با عملکرد بی نظیر ctx 30300 شما کشفهای زیادی را تجربه خواهید نمود. 
دستگاه گنج یاب
 ویژگیهای اصلی • ضد آب: شما می توانید با این ف یاب منحصربفرد برای تشخیص و شناسایی گنج به هرجایی بروید. شما توانایی جستجو در زمین یا زیر آب را خواهید داشت زیرا این دستگاه تا ۱۰ فوت (۳ متر) ضد آب می باشد.
 • سیستم صوتی بی سیم: شما تشخیص و شناسایی را خواهید داشت بدون اینکه هدفون شما به ردیاب متصل باشد. با میزان ۱۰ wm بی سیم شما می توانید گزینۀ استفاده از اسپیکر داخلی، هدفونهای ارسال شده، یا هدفونهای مورد نظر خود را خواهید داشت.
• تشخیص fecoo نهایی: با تفکیک پذیری ف ات آهنی و قابلیت رسانایی اشیاء، پروفایلهای مشخصات صدای قابل تنظیم مثبت، شما می توانید اشیایی که می خواهید را تشخیص داده یا بپذیرید و بقیه را رد کنید. با ردی و جداسازی و تفکیک اشیاء، شما می توانید اشیاء چندگانه را همزمان با نتایج تشخیص دقیق مشخص و کشف نمایید.
 • نمایشگر تمام رنگی: ال سی دی تمام رنگی بوضوح اطلاعات بیشتری را درمورد اشیاء نمایش می دهد که این سبب افزایش قابلیت تشخیص ctx 3030 درمقایسه با دستگاه های دیگر می گردد.
• تعیین موقعیت gpss: با استفاده از صفحه نمایش نقشه و ابزار هدایت و راهنمایی می توانید مشاهده کنید که کجا بوده اید، و در حال رفتن به کجا هستید.
• اثرها و مسیرهای زمین مکانهایی که قبلاً جستجو کرده اید را نشان می دهند.
• نقطه گذاری های مسیر مکانهایی که مورد توجه شما می باشد را نشان می دهد.
• نقاط یافتن یا پیدا (find point) موقعیت گنجها را نشان می دهد.
• جستجوهای زمینی (geohunts) کل مسیر تشخیص و شناسایی شما را نشان می دهد.
• نقشه برداری توسط کامپیوتر (pcc) (با نقشه های گوگل): تمامی تنظیمات ف یاب و موقعیتهای گنجهای مورد نظر خود را با استفاده از برنامۀ کاربردی xchange2 به کامپیوتر خود وارد کنید. ع ها و متن را به یافته های خود ضمیمه کنید، آنها را به چند دسته تقسیم بندی نمایید. موقعیتها را در نقشه های گوگل مشاهده کنید. همچنین شما می توانید داده ها را برای کشف و جستجوی مجدد مناطق مورد نظر در ف یاب خود نمایید.
 • منوهای سریع (وعملکردهای هوشمند): منوهای سریع دسترسی آسان شما به تنظیمات دستگاه درحال کار و اجرا را فراهم می آورد. عملکردهای هوشمند (حساسیت، ازبین بردن اختلال و نویز، تنظیم و تعادل زمین) و دکمۀ تغییرکار دستگاه توسط کاربر تغییرات سریع برای کنترل بیشتر شما در حین جستجو را فراهم می آورد.
 • طراحی ارگونومیک دستگاه: طراحی کاملاً متعادل این دستگاه کل وزن باتری این دستگاه را پشت دستۀ آن قرار داده تا جستجو براحتی انجام شود. این ف یاب کاملاً قابل تنظیم می باشد تا با نیازهای شما مطابقت داشته باشد.
• چند زبانه بودن: شما می توانید بین ۹۹ زبان متفاوت دستگاه یکی را انتخاب نمایید: انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، لهستانی، پرتقالی، روسی، اسپانیایی، یا ترکی.
• تکنولوژی کلیدی و کاربردی:
• fbs 22 از انتقال چندگانه و انتقال داده ها از کویل به ف یاب برای یافتن اشیاء بیشتر در شرایط زمینی متغیر استفاده می کند.
• یافتن هوشمند ۲ (smart find22) پردازش سیگنال دیجیتالی و دقت تشخیص و تفکیک ف ات آهنی و مواد رسانا، با استفاده از اطلاعات رنگ اشیاء را برای بدست آوردن نتایج تشخیص و کشف بهتر فراهم می آورد.
• gpsi دارای حساسیت بالایی برای ثبت دقیق موقعیتهای زمینی می باشد.
• جریان wi سیستم صوتی بی سیم بسیار سریع را بدون کم کیفیت صدا فراهم می آورد.
نکته: هدفونهای استاندارد، نمونۀ هدفون قابل برداشتن و نمونۀ wm 10 ضد آب نمی باشند.
نکته: wm 100 تنها با بستۀ استاندارد ارسال می گردد. و بعنوان لوازم جانبی بستۀ راه انداز و استارتر موجود می باشد.
لوازم جانبی:
کویل هوشمند  ctx 06نمونۀ بی سیم wm10کویل هوشمند ctx 17هدفون ضدآب ، sبستۀ باتری قابل تعویضعمق کاوش ۲ ونیم متر
گارانتی ۲۲سال  ,آموزش ف یاب تصویری, انواع بهترین گنج یاب ها, انواع ف یاب, انواع ف یاب gpr, بهترین دستگاه طلایاب, بهترین دستگاه ف یاب تصویری, بهترین سایت ف یاب, بهترین شرکت فروش طلایاب, بهترین شرکت فروش ف یاب, بهترین شرکت فروش گنج یاب, بهترین طلایاب پالسی, بهترین ف یاب تصویری, بهترین ف یاب گنج ی , بهترین ف یاب ها, بهترین گنج یاب پالسی, بهترین گنج یاب طلایاب, بهترین مارک طلایاب, بهترین مارک ف یاب, بهترین مارک ف یاب تصویری, بهترین مارک گنج یاب, بهترین نوع ف یاب, بهرتین ف یاب پالسی, بیشترین عمق ف یاب پالسی, بیشترین عمق گنج یاب پالسی, تصویر ف یاب کپی, تصویر گنج یاب ای, ید ف یاب پالسی, ف یاب پالسی, ف یاب تصویری, کاتالوگ kxs, کاتالوگ okm, کاتالوگ او کا ام, کاتالوگ جویندگان آسیا, کاتالوگ ف یاب شرکت, کاتالوگ کا ای اس, گنج یاب پالسی تصویری, درباره دستگاه طلایاب, درباره دستگاه ف یاب, درباره دستگاه گنج یاب, دستگاه انجمن ف جو, دستگاه طلا یاب پیشرفته, دستگاه طلایاب گنج یاب لیزر اسکنر, دستگاه طلایاب لیزری, دستگاه طلایاب ای, دستگاه ف یاب deep king, دستگاه ف یاب nasa, دستگاه ف یاب okm, دستگاه ف یاب storm, دستگاه ف یاب sun detector, دستگاه ف یاب tr, دستگاه ف یاب wolf, دستگاه ف یاب استورم, دستگاه ف یاب پالسی, دستگاه ف یاب تصویری تقلبی, دستگاه ف یاب تقلبی, دستگاه ف یاب تی آر, دستگاه ف یاب حرارتی, دستگاه ف یاب دوربینی, دستگاه ف یاب دیپ کینگ, دستگاه ف یاب سکه, دستگاه ف یاب ف جو, دستگاه ف یاب کپی, دستگاه ف یاب لیزر اسکن, دستگاه ف یاب ای, دستگاه کشف گنج, دستگاه گنج کنی, دستگاه گنج یاب پیشرفته, دستگاه گنج یاب شیرمحمدی, دستگاه گنج یاب گل ار, دستگاه گنج یاب لیزری, دستگاه گنج یاب ای, دستگاه نقطه زن پالسی, دستگاه نقطه زن ای, دوربین حرفه ای گنج یاب, دوربین گنج یاب, راهنما ف یاب تصویری, راهنمای ید دستگاه گنج یاب, راهنمای ید ف یاب, راهنمای ید گنج یاب, راهنمای فروش طلایاب, راهنمای فروش ف یاب, راهنمای فروش گنج یاب, روش تشخیص طلایاب اصل, روش تشخیص ف یاب اصل, روش تشخیص گنج یاب اصل, سایت فروش ف یاب, سایت گنج یاب, شرکت جهان ف یاب, شرکت ف یاب برتر, شرکت ف یاب تک, شرکت ف یاب روژ, شرکت ف یاب ف جو, شرکت ف یاب قرن, شرکت ف یاب کاوشگران پرشیا, شرکت ف یاب گل ار, شرکت کا ا اس, شرکت کلاهبردار ف یاب, شرکت کلاهبردار ف یاب ایران, شهر ف یاب, طریقه کارکرد ف یاب تصویری, طلایاب از کجا ب م, طلایاب با دوربین, طلایاب تصویری ناسا, طلایاب چی ب م, طلایاب دوربینی, طلایاب دوربینی ام تا ال, طلایاب دوربینی ف یاب برتر, طلایاب ناسا, طلایاب و گنجیاب vlf, طلیاب مادون قرمز, ع بهترین ف یاب ها, فروش بهترین ف یاب, فروش بهترین ف یاب پالسی, فروش دستگاه ف یاب لیزری, فروش دستگاه گنج یاب دوربینی, فروش ف یاب vlf, فروش ف یاب پالسی, فروش ف یاب پرنده, فروش ف یاب پیشرفته, فروش ف یاب حرفه ای, فروش ف یاب دوربینی, فروش ف یاب قانونی, فروش کیت ف یاب پالسی, فروش گنج یاب دوربینی, فروش گنج یاب قانونی, فروشنده های کلاهبردار ف یاب, ف یاب لیزری, ف یاب ای, ف یاب laser, ف یاب ellite, ف یاب tr چیست, ف یاب از کجا ب م, ف یاب او کا ام, ف یاب ایگل, ف یاب پالس ایران, ف یاب پالسی, ف یاب پالسی با عمق, ف یاب پالسی تصویری, ف یاب پالسی چیست, ف یاب پالسی خوب, ف یاب پالسی صوتی, ف یاب پالسی عالی, ف یاب پالسی بالا, ف یاب پالسی پایین, ف یاب پالسی ف جو, ف یاب پالسی قوی, ف یاب تصویری ناسا, ف یاب تفریحی, ف یاب تقلبی, ف یاب جی پی ار چیست, ف یاب چی ب م, ف یاب چینی, ف یاب حرارتی, ف یاب دوربینی ام تا ال, ف یاب دوربینی ف یاب برتر, ف یاب سایت, ف یاب سکه, ف یاب سینا, ف یاب شرکت kxs, ف یاب شرکت اسپادانا, ف یاب شرکت جویندگان آسیا, ف یاب شرکت کا ای اس, ف یاب شرکت کاوش گران البرز, ف یاب شرکت کینگ الکترونیک, ف یاب شرکت ماورا, ف یاب شیرمحمدی, ف یاب شیرمحمدی ارومیه, ف یاب عزیز, ف یاب علی عزیزیان, ف یاب فرید باقری, ف یاب کریمی, ف یاب کلاهبرداری, ف یاب کینگ الکترونیک, ف یاب گرت 2500 تی آر, ف یاب لورنز تقلبی, ف یاب لیزر اسکن, ف یاب لیزر اسکنر, ف یاب لیزری, ف یاب مادون قرمز, ف یاب ای, ف یاب ایی, ف یاب ی, ف یاب مجتبی نصیری, ف یاب محمدرضا شیرمحمدی, ف یاب محمدی ارومیه, ف یاب مهدی, ف یاب مهدی قاسمی, ف یاب شیرمحمدی, ف یاب صفایی, ف یاب عبداللهی, ف یاب محمدی, ف یاب ناسا, ف یاب های تقلبی, ف یاب وی ال اف چیست, ف یاب یوسفی kxs, قوی ترین ف یاب پالسی, قیمت طلایاب لیزری, قیمت ف یاب لیزری, قیمت گنج یاب لیزری, کلاهبرداران ف یاب, کلاهبرداران ف یاب ایران, کلاهبرداری شرکت گنج یاب, کلاهبرداری ف یاب, کلاهبرداری ف یاب ارش, کلاهبرداری ف یاب ارومیه, کلاهبرداری ف یاب اصفهان, کلاهبرداری ف یاب ام تا ال, کلاهبرداری ف یاب امارات, کلاهبرداری ف یاب دوربینی, کلاهبرداری ف یاب سینا, گنج یاب ellite, گنج یاب تصویری ناسا, گنج یاب چی ب م, گنج یاب دوربینی ام تا ال, گنج یاب دوربینی ف یاب برتر, گنج یاب ف یاب برتر, گنج یاب کینگ الکترونیک, گنج یاب مادون قرمز, گنج یاب ای ناسا, گنج یاب ناسا, مشاوره ید ف یاب, مشاوره فروش گنج یاب, نقطه زن تصویری پالسی, وبلاگ فروش ف یاب معرفی گنج یاب و دستگاه طلایاب گلدن کینگ golden king گلدن کینگ golden king
مدل 2009 model: 2009 سیستم کارکرد پالس رادار (puls- r).
توانایی تفکیک ف ات به صورت آهنی و غیر آهنی و جداسازی ف طلا. دارای 10 زبان مختلف کارکرد + زبان فارسی.
عدم احتیاج به کامپیوتر و دادن عمق، نوع هدف و ابعاد به صورت همزمان از زمین. توانایی شناسایی تونل و فضای خالی. دارای 2 نوع بالانس اتوماتیک و دستی زمین.
دارای سنسور گاز جهت شناسایی گازهای زیرزمین. دارای 3 لوپ مختلف کاوشگر.
دارای دوربین زیرزمین جهت بررسی و دیدن درون چاه ها وغارها. توانایی ذخیره تصاویر با اسم و تاریخ و نشان دادن آنها به صورت 3 بعدی.
شارژ تا 4 ساعت مداوم همراه با ال سی دی 400×500 پی ل.
عمق کاوش مفید 4 متر در زمین.
دفترچه آموزش گلیسی.
تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
کلیه محصولات شرکت لورنز آلمان lorenz طلایاب،ف یاب،گنج یاب لورنز آلمان لورنز یکی از بهترین و موفق ترین دستگاه های ف ی و طلایاب در جهان می باشد . افراد زیادی که با آن کار کرده اند و نتیجه گرفته اند گویای کیفیت و قدرت این دستگاه منحصر به فرد هستند . یکی از سریع ترین ، دقیق ترین و بدون خطاترین ف یاب های پالس اینداکشن و دیجیتال می باشد . عمق نفوذ آن برای هدف های بزرگ تا 20 متر هم می رسد . شرکت لورنز از زمان شروع کار خود چندین مدل زده است که عبارتند از : دیپ م ای 3 که الان نزدیک6 سال است دیگر تولید نمی شود
دیپ م ای 5 که الان 2 سال است دیگر تولید نمی شود .
دیپ م ای 6 که الان دو سال است دیگر تولید نمی شود .اگر مدلی در بازار پیدا کردید مطمئن باشید که اوریجنال نیست و چینی است .

لطفا توجه داشته باشید که مدلهای جعلی و چینی این دستگاه بیشتر از نیم متر نمی زنند.لطفا پول و سرمایه خود را هزینه دستگاه چینی و جعلی نکنید .نمایندگان فروش دستگاه اوریجنال را در سایت خود لورنز آلمان به این آدرس می توانید مشاهده کنید : http://www.metaldetectors.de/uk/authorised-reseller

اگر شما از هر اهل فنی در زمینه ف یاب سوال کنید به شما خواهند گفت که لورنز یکی از موفق ترین دستگاه ها در ایران و کشورهای دیگر بوده است . ف یابهای لورنز دیپ م سری z1 جدیدترین پیشرفته ترین در زمینۀ ف یابهای پالسی می باشند. یکی از حساسترین و بهترین ف یابها در نوع خود می باشد که در حال حاضر موجود است. این دستگاه حاصل چندین سال تحقیق و پژوهش تکنسین ها و ین الکترونیک آلمانی می باشد. تلاشهای زیادی صورت گرفته است تا این محصول جدید بطور اتوماتیک تفکیک ف ات و بالانس زمین را انجام دهد. منبع : www.lorenzz1.com lorenz z1 lorenz deepmax z1 series detectorlorenz deepmax z1 series detector موفق ترین افراد انی هستند که از دقیقه-دقیقه زمان خود برای رسیدن به هدف استفاده می کنند. همه افراد با اعمال ترفند هایی در برنامه روزانه خود می توانند به چنین موفقیت هایی دست پیدا کنند. نویسنده و کارآفرین بزرگ دیوید کیدر در تعریف موفقیتی که همه می توانند به آن دست پیدا کنند می گوید: «موفقیت یعنی اینکه موهبت درونی خود یا دارایی اختصاصی. لیست قیمت محصولات ف یاب گنج یاب ف یاب اسپادانا لینک شرکت اسپادان رسمی پخش ف یاب های او کی ام آلمان ، لورنز ، کی تی اس و فیتزجرالد ..... در خاورمیانه ،روسیه و کشورهای آسیای میانه می باشد .ما مدلهای مختلف و متفاوتی برای ف ی ، طلای ،گنج ی ، پیدا لوله ،سیم ، تجهیزات ، اتاقک و تونل های زیر زمینی ،آب ی و همچنین ردیاب برای پیدا اه زیر زمینی ارائه می کنیم جهت ب اطلاعات بیشتر به سایت www.ganjiab.com جدید new exp 4500 ای ا پی ای ا پی 4500 exp قوی ترین ،بی نقص ترین و حرفه ای ترین گنج ی که تا به حال ساخته شده است . برای تعیین مکان دقیق هدف منبع : www.ganjiab.com ف یاب سری "رووریو سی" رووریوسی rover uc ف یاب رووریوسی در درون یک عصای کوهنوردی مخفی شده است .به همین خاطر شما میتوانید به صورت سری و مخفی به جستجوی گنج بپردازید. این اسکنر زمین سه بعدی با یک موبایل هوشمند آندروید کنترل می شود .با آن می توانید اسکن بگیرید ،اسکن خود را بررسی کنید و هدف خود را در زمین پیدا کنید. منبع : www.ganjiab.com ردیاب طلا از فاصله دور " بایونیک ای 4" ف یاب،گنج یاب،طلایاب،او کی امبایونیک ای 4 یک ردیاب طلا از فاصله دور است که با آن می توان اشیا طلایی مخفی شده یا دفن شده در یرا زمین را پیدا کرد. این دستگاه به همراه یک موبایل هوشمند آندروید حتی قادر است به شکل تصویری محل هدف طلایی را ردی کند و نقطه دقیق وجود هدف را در منطقه مورد جستجو نشان بدهد. منبع : www.ganjiab.com rover c ii رورسی 2 rover c ii رورسی تو تلفیقی از دستگاه روور سی به علاوه سنسور و یک حفره یاب است . اسکنر سه بعدی روورسی 2 دستگاه بسیار مطمئنی برای پیدا گنج و حفره ها و تونل هایی که به گنج منتهی می شوند می باشد .از دو سیستم کاملا متفاوت رادار و جیوالکتریک برای پیدا هدف استفاده می کند به همین خاطر احتمال موفقیت بالایی در پیدا گنج و حفره و اتاقک دارد. منبع :www.ganjiab.com ردیاب معدن طلا رور گلد(rover gold) روور گلد رور گلد(rover gold) یک ردیاب طلا، نقره و مواد معدنی می باشد که بطور خاص برای تعیین موقعیت و مکان طلا، نقره و مواد معدنی غنی از ف ات ساخته شده است. این ف یاب منحصر بفرد اصولاً برای جستجوگران حرفه ای و بکارگیری در معدنها و محیطهای معدن کاوی طراحی شده است. منبع : www.ganjiab.com گپارد gepard gpr گپارد gepard-gpr گپارد gepard gpr یک گنج یاب بسیار قدرتمند ، با نفوذ بالا در زمین می باشد که برای تشخیص و شناسایی اشیاء واقع در زیر زمین ازجمله خطوط لوله ها، گودالها یا حفره ها، کابلها، تونلها، کانالها و مجراهای آب، مخازن مواد اولیه، فوندانسیونها و مانند آن مناسب می باشد. منبع : www.ganjiab.com اسکنرزمین به صورت سه بعدی "ای ا پی 5000" exp5000 اسکنر سه بعدی ای ا پی 5000 یکی از بهترین دستگاههای شرکت او کی ام آلمان در زمینه گنج ی می باشد .با استفاده از این دستگاه می توانید گنج های زیر زمین را در صفحه عینک آن ببینید. این دستگاه در سه مدل بیسیک(که خود یک دستگاه کامل است اما در دو مدل گلد و پروفشنال قطعات جانبی بیشتری به آن اضافه میشود ) ،گلد و پروفشنال عرضه می شود. منبع : www.ganjiab.com اسکنر زمین به صورت سه بعدی "ای ا پی 4000" exp 4000 دستگاه اسکنر زمین به صورت سه بعدی ای ا پی 4000 در سه مدل تخصصی موجود است .بیسیک (که خود یک دستگاه کامل است اما در دو مدل دیگر قطعات جانبی بیشتری به آن اضافه میشود ) گنج های و حفره های زیر زمین را ببینید . این دستگاه اه طلایی و حفره را در مانیتور رنگی خودش نشان می دهد .دستگاه عالی و باکاربرد ساده برای گنج یاب ها می باشد. منبع :www.ganjiab.com اسکنر سه بعدی روورسی نیو اد ن rover c new rover c دستگاهی کوچک اما قدرتمند مناسب ترین وسیله برای جستجوی مکان های باستانی و پیدا آثار باستانی نهفته در خاک شامل ف و سفال و تونل و اتاقک مخفی با عمر باطری بسیار طولانی تا دو هفته منبع : www.ganjiab.com اسکنر سه بعدی" روور و " روور و اسکنر سه بعدی روور و تلفیقی از یک اسکنر سه بعدی زمین و یک ف یاب وی ال اف (با قدرت نفوذ بالا) می باشد .به همین دلیل روور و علاوه براینکه یک دستگاه برای پیدا اشیا در عمق زمین است به خوبی انواع ف ات را هم تفکیک میکند. منبع : www.ganjiab.com ردیاب طلا از فاصله دور "بایونیک 01" بایونیک 01 baionic بایونیک 01 ردیاب طلا از فاصله دور قادر است که طلا را از فاصله زیاد تشخیص بدهد .در دو ح بایونیک و آیونیک کار میکند . مذل جدید آن بایونیک ای 4 می باشد. منبع : www.ganjiab.com ف یاب اوولوشن (evolution) اوواوشن evolutionف یاب اوولوشن بهترین مدل پیشنهادی برای شروع در زمینه اسکن سه بعدی زمین است . ف یاب اوولوشن دستگاهی است که تکنولوژی ف ی ساده را با تکنولوژی پیشرفته و کاری اسکن سه بعدی زمین تلفیق می کند. منبع : www.ganjiab.com اسکنرچند منظوره سه بعدی "فیوچر آی 160" فیوچر ف یاب فیوچر آی 160 یک ف یاب با تعدادسنسوربالا برای اسکن سه بعدی زمین است .به خاطر قدرت و سرعت آن در کارهای صنعتی مثل یافتن خط لوله و تجهیزات زیر زمینی مناسب است .ضمنا بسیاری از پلیس هاو های دنیا آن را وسیله مناسبی برای تحقیقات خود به شمار می آورند. این دستگاه اسکنر سه بعدی زمین بالاترین رزولوشن اسکن موجود را داراست. منبع :www.ganjiab.com حفره یاب "غار یاب" cavefinder حفره یاب یا غاریاب یک سیستم جیو الکتریکال است که از آن برای پیدا حفره ، تونل ، اتاقک مخفی ، اتاق زیر زمینی ،وقبر از آن استفاده می شود. این دستگاه بیشتر اسکن خود را مستقل از کاربر انجام می دهد. منبع : www.ganjiab.com جستجوگر آب "آب یاب" آب یاب آب یاب یک وسیله برای جستجوی آب در مناطق خشک و بیابانی است .سیستم کار آب یاب بر مبنای سیستم جیو الکتریکال (یا ارسال جریان الکتریسته به داخل زمین و بررسی برگشت آن )کار میکند و برای جستجوی آب در هر نوع شرایط خاکی بسیار مناسب است منبع : www.ganjiab.com لرزه نگار تصویری "لرزه سنج" لرزه نگار تصویری دستگاه فیوچر لرزه سنج برای پیدا تونل های زیر زمینی ، غارها، حفره و اتاقکهای مخفی زیر زمینی به کار میرود .با ارسال و دریافت موجهای لرزه ای که به داخل زمین ارسال شده است شما حفره های مخفی زیر زمینی را پیدا می کنید. منبع : www.ganjiab.com ردیاب حرارتی "اف اس ترمواسکن" ترمو اسکن اف اس ـ ترمواسکن برای پیدا غار ، تونل و حفره های زیر زمینی است که با اندازه گیری اختلاف درجه حرارت زمین آن ها را پیدا می کند. می توان آن را به عنوان یک دستگاه جداگانه دیجیتال با صفحه نمایش استفاده کنید یا اینکه آن را به یکی از دستگاه های ای ا پی 4000 یا ای ا پی 5000 وصل کنید و به صورت تصویری اسکن حرارتی منطقه خود را ببینید. منبع : www.ganjiab.com www.ganjiab.com ف یاب تصویری دیپ هانتر ساخت شرکت ترکیه ای ماکرو است.ف ی برای یافتن ف و فضای خالی است.ف یاب تصویری دیپ هانتر قادر است تصویری سه بعدی از اه یافته شده اعم از ف یا تونل را به صورت سه بعدی نمایش بدهد.


ف یاب تصویری دیپ هانتر :ف یاب تصویری دیپ هانتر دارای عمق نفوذ زیاد است.وسیله مناسب برای ف ی و گنجی است.میتوان در پیدا سکه و عتیقه جات از آن استفاده نمود.دارای تفکیک و تمایز ف ات است.دارای گزینه حذف آهن است.دارای قابلیت یافتن تونلها وفضاهای خالی است.نمایش داده های بدست آمده به صورت سه بعدی.
تماس : 09198738158مطالب عرضه شده در مورد محصولات شرکتهای ماکرو نوکتا صرفا نقل قول از شزکتهای نوکتا و ماکرو است.محصولات این دو شرکت فاقد کیفیت و کارایی هستند.ف یاب تصویری دیپ هانتر ترکیبی از دو دستگاه در یک مجموعه است که علاوه بر ف ی میتواند تونل ی هم د.یعنی ید چنین دستگاهی مقرون به صرفه است.این دستگاه ف یاب قادر است در زمینهای با درصد بالایی از مواد معدنی و کانیها عملکرد مناسبی داشته باشد.مواد معدنی یا سنگهای آهنی قادر نباشند بر روی عمق آنهاتاثیر منفی داشته باشند.این دستگاه قادر به حذف آهن است .تفکیک ف ات در ف یاب تصویری دیپ هانتر به صورت سه تون مشخص از صدااست.صدای بم برای ف ات آهنی و صدای زیر برای ف ات غیر آهنی است.برای ف ات آهنی دارای دو صدای زیر است.دستگاه دیپ هاتنر دارای منوی کاربری ساده و آسان است و افراد مختلف میتوانند از آن استفاده کنند.یکی از معایب اساسی این دستگاه حجم و اندازه بزرگ و غیر قابل حمل آن با توجه به شرایط ایران است.در مناطق کوهستانی و جنگلی نمیتوان از این دستگاه استفاده نمود.یکی دیگر از معایب این دستگاه وزن زیاد آن است.عمق نفوذ بسیار کمتر از ادعای شرکت سازنده است.در کل ترکها در زمینه ساخت دستگاههای ف یاب یا صنعتی حرفی برای گفتن ندارند.


تماس:09198738158 نمایندگی انحصاری دیپ هانتر,ماکرو ترکیه دیپ هانتر,ف یاب دیپ هانتر,دیپ هانتر ماکرو,دیپ هانتر اصل,دیپ هانتر ترکیه, گنج یاب تصویری دیپ هانتر,ف یاب deep hunter,طلایاب تصویری دیپ هانتر,بهترین دستگاه تصویری,deep hunter,دیپ هانتر اورجینال,ف یاب ابتکار,felezyab,گنج یاب دیپ هانتر,گنج یاب,گنجیاب ماکرو,طلایاب ف یاب گنج یاب دیپ هانتر
ف یاب دیپ هانتردیدن گنج یاب تصویری دیپ هانتر,09198738158,ف یاب deep hunter