ظریف و بارزانی در مونیخ دیدار د

به نقل از خبرگزاریها در مورد ظریف و بارزانی در مونیخ دیدار د : بارزانی فرمان جنگ با را صادر کرد
به دنبال گسترش حملات اعضای گروه ت ی عراق و شام در عراق و کنترل چند منطقە شین این کشور کە پیشتر در دست نیروهای پیشمرگ بود، مسعود بارزانی فرماندە کل نیروهای مسلح اقلیم کردستان فرمان جنگ با و... هیئت ریش سفیدان ( elders ) در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با محمد جواد ظریف امور خارجه ایران دیدار و گفتگو د. محمد جواد ظریف امور خارجه کشورمان در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با وزرای خارجه چند کشور دیدار و گفتگو کرد. تصاویری از دیدار های روزگذشته محمد جواد ظریف خارجه ایران در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ در آلمان را مشاهده می کنید. مدیر کل آژانس بین المللی اتمی در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با محمد جواد ظریف دیدار و گفتگو کرد. محمد جواد ظریف امور خارجه ایران و حیدرالعبادی نخست عراق در مونیخ دیدار و گفتگو کرد. سفر بارزانی به کوبانی
سایت رسمی حزب دموکرات کردستان عراق، به نقل از سر لشکر جمال محمد فرمانده کل وزارت پیشمرگ اقلیم کردستان عراق اعلام کرد: مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق اعلام کرده است در صورت وم به کوبانی سفر خواهد کرد و وی... محمدجواد ظریف خارجه ایران که برای شرکت در کنفرانس امنیتی مونیخ در آلمان به سر می برد، در ادامه رایزنی های خود با مقامات کشورهای مختلف جهان از جمله نروژ، آلمان، سنگاپور و ایتالیا دیدار و گفتگو کرد. وکیا آمانو مدیر کل آژانس بین المللی اتمی در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با محمد جواد ظریف دیدار و گفتگو کرد. اظهارات رئیس جمهور در دیدار با رئیس مجلس بلژیک مبنی وم صدور پیام قاطع اروپاییان درباره به ، احتمال دیدار ظریف و تیلرسون، مخالفت ها با همه پرسی کردستان عراق و اصرار بارزانی به برگزاری این… ملاقات حمایتی بارزانی با سرکرده گرو منافقین اشرف نیوز به نقل از منابع آگاه در سفارت عراق در پاریس از ملاقات مسعود بارزانی رییس اقلیم کردستان عراق با از سرکردگان گرو تروریستی منافقین خبر داد. به گزارش ایسنا این منابع که نامی از آنها برده نشده، اعلام د که مسعود بارزانی طی سفر ماه گذشته اش به فرانسه با از سرکردگان گرو تروریستی منافقی. محمدجواد ظریف امور خارجه کشورمان با همتای نروژی خود در مونیخ دیدار و گفتگو د. دفاع پا تان و خارجه نروژ در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با محمد جواد ظریف خارجه کشورمان دیدار و گفت وگو ذ. سخنگوی وزارت خارجه کشورمان با اشاره به حضور محمدجواد ظریف در اجلاس امنیتی مونیخ و دیداری که وی با تعدادی از مقامات شرکت کننده در این اجلاس خواهد داشت، گفت: آقای ظریف با بیش از۲۰ مقام شرکت کننده در این اجلاس دیدار و رایزنی می کند . محمدجواد ظریف امور خارجه کشورمان که برای شرکت در پنجاه و سومین کنفرانس امنیت مونیخ در این شهر به سر می برد در نشستی صمیمی با جمعی از ایرانیان و فرهیختگان ایرانی مقیم دو ای بایرن و بادن وورتمبرگ دیدار کرد. امورخارجه کشورمان در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با مقام های برخی کشورهای به صورت دو جانبه دیدار و گفت وگو کرد. نخست سابق سوئد در حاشیه برگزاری کنفرانس امنیتی مونیخ به دیدار 'محمدجواد ظریف' امور خارجه کشورمان رفت رئیس مجلس اعلای ی عراق امروز به منطقه کردستان سفر کرده و با مسعود بارزانی دیدار می کند. محمد جواد ظریف امور خارجه برای شرکت در کنفرانس امنیتی مونیخ وارد این شهر شد. دیدار ظریف و ولید معلمدیدار ظریف و ولید معلم , وزرای خارجه ایران و در نیویورک دیدار و گفت وگو د.در این دیدار در خصوص آ ین تحولات و میدانی در مبارزه علیه تروریسم و دیگر مسائل مورد علاقه تبادل نظر شد.دیدار ظریف و ولید معلم  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] خارجه ایران که برای شرکت در پنجاه و سومین نشست کنفرانس امنیتی مونیخ به این شهر سفر کرده ضمن سخنرانی در این نشست با برخی همتایان و مقامات شرکت کننده دیدار و گفت وگو می کند. محمدجواد ظریف امسال برای چهارمین سال متوالی، راهی مونیخ شد تا در اجلاس پر اهمیت و معتبر کنفرانس امنیتی مونیخ که ٥٣ سال از عمر آن می گذرد، شرکت کند. حضور ظریف به این نشست مهم جهانی با توجه به شرایط حساس عرصه بین المللی و تحولات منطقه ای بسیار مهم و قابل توجه است. او تا پیش از این نمایش خوبی در قامت امور خارجه داشته و توانسته است توانمن. مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق امروز با بنعلی ایلدریم نخست ترکیه در آنکارا دیدار کرد. امورخارجه کشورمان و مولود چاووش اوغلو امورخارجه ترکیه درحاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ دیدار و گفتگو د. دفاع پا تان در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با امور خارجه ایران دیدار و گفتگو کرد.
تیم های فولام و بایرن مونیخ در دیدارهای دوستانه برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند و آرسنال برابر نیویورک ش ت خورد. رقابت های دوستانه باشگاهی شب گذشته (شنبه) در سراسر جهان پیگیری شد. فولام در شبی که اشکان دژاگه را در ترکیب خود نداشت با سه گل دی سی یونایتد را با سه گل ش ت دهد. هر سه گل فولام را موسی دمبله به ثمر رساند.

نایمخن که علیرضا جهانبخش، مهاجم ایرانی را در اختیار دارد نیز به دیدار رئال سوسیداد رفت که در دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر تیم اسپانیایی به پایان رسید.

بایرن مونیخ و بورسیا مونشن گلادباخ نیز به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید. اما بایرن مونیخ با ضربات پن ی با نتیجه پنج بر چهار به پیروزی رسید.

برای بایرن فرانک ریبری و روبرت لواندوفسکی گ نی د.

آرسنال نیز در دیگر دیدار مهم به دیدار نیویورک رفت که این دیدار با ش ت یک بر صفر توپچی های لندن به پایان رسید.

** تابلوی نتایج:

* لاتزیو 3 – پروجیا صفر

* نیویورک یک – آرسنال صفر

* والنسیا 2 – آلیانسا لیما 2

* بنفیکا صفر – آژا یک

* بایرن مونیخ 2- بوروسیامونشن گلادباخ 2

* اودینزه 2- تراپانی یک

* سن پائولی یک – سلتیک صفر امور خارجه در حاشیه نشست امنیتی مونیخ نخست عراق دیدار و گفتگو کرد. دو خارجه اسبق هنگام سخنرانی ظریف در کنفرانس امنیتی مونیخ حضور یافتند. به گزارش خبرآنلاین، موگرینی پس از دیدار با ظریف در صفحۀ توئیتر خود نوشت: با محمدجواد ظریف در رم دیدار و درخصوص توافق هسته ای، و مسائل دوجانبه و منطقه ای صحبت . «حیدر العبادی» نخست عراق و «مسعود بارزانی» رئیس منطقه کردستان عراق امروز( ) در اربیل با یکدیگر دیدار د. امور خارجه کشورمان عصر روز در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دیدار و گفت وگو کرد.به گزارش ایسنا، امور خارجه کشورمان پیش از این نیز با استفان دی مستورا ویژه دبیر کل سازمان ملل متحد در امور ،  مسعود بارزانی رییس اقلیم کردستان عراق و هیئت ریش سفیدان ( elders )در حاشیه این اجلاس دیدار کرده بود.
محمد جواد ظریف و هیات همراهش صبح روز برای شرکت در پنجاه و سومین اجلاس کنفرانس امنیتی مونیخ وارد شهر مونیخ مرکز ای بایرن آلمان شد.
کنفرانس امنیتی مونیخ با مشارکت قابل توجه ۱۰ رئیس جمهور ، معاون رئیس جمهور ، ۸ نخست ، وزرای امور خارجه ۳۰ کشور ، وزرای دفاع حدود ۲۰ کشور و مقامات بین المللی شامل دبیر کل سازمان ملل متحد، دبیر کل ناتو، دبیران کل سازمان همکاری ی، اتحادیه عرب ، سازمان شانگهای ، روسای پارلمان و شورای اروپا، رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا ، مدیران کل آژانس بین المللی انرژی اتمی ، اینتر پل ، سازمان بین المللی مهاجرت و کمیسیونر عالی پناهندگان و کمیسیونرهای اتحادیه اروپا از روز تا روز یکشنبه در هتل بایریشر هوف مونیخ برگزار می شود.
در این اجلاس موضوعات مهم   .... ادامه مطلب مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق و رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه روز یکشنبه در کاخ م ن شهر استانبول دیدار و مذاکره د. خبرگزاری فارس: رایزنی ظریف و دی میستورا در مونیخ خارجه ایران و ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور امروز در مونیخ آ ین تحولات را مورد کفتگو قرار دادند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تسنیم نوشت: معاون رئیس جمهور در دیدار با رئیس اقلیم کردستان در مونیخ به صورت شفاف و صریح به وی اعلام کرده که واشنگتن از عراقی یکپارچه و متحد حمایت می کند. امور خارجه ایران در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با رئیس جمهور اسلوونی دیدار و گفتگو کرد. امور خارجه اوکراین در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با محمد جواد ظریف همتای ایرانی خود دیدار و گفتگو کرد. وزرای خارجه ایران و عمان در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با یکدیگر دیدار د. «فالح الفیاض» رئیس هیأت الحشد الشعبی عراق شب گذشته با «مسعود بارزانی» رئیس منطقه کردستان عراق دیدار و گفت وگو کرد. نیچروان بارزانی نخست تشکیلات کردستان عراق در ادامه دیدارهای خود در برلین آلمان با دفاع این کشور دیدار و در خصوص آ ین تحولات منطقه با وی گفتگو کرد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مونیخی ها در یک دیدار مهیج با نتیجه 4 بر 1 دورتموند را ش ت دادند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق و رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه روز یکشنبه در کاخ م ن شهر استانبول دیدار و مذاکره د. خارجه کشورمان که در مونیخ به سر می برد با مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی و نخست عراق دیدار و گفت وگو کرد. محمدجواد ظریف امور خارجه کشورمان که برای شرکت در پنجاه و سومین کنفرانس امنیت مونیخ در این شهر به سر می برد در نشستی صمیمی با جمعی از ایرانیان و فرهیختگان ایرانی مقیم دو ای بایرن و بادن وورتمبرگ… مسعود بارزانی در جریان دیدار با فرماندهان پیشمرگه از مناطق ایزدی نشین در سنجار به دست نیروهای حشد شعبی مخالفت کرد. امور خارجه کشورمان، عصر امروز به وقت محلی با دبیرکل جدید سازمان ملل متحد در مونیخ دیدار و رایزنی کرد. امور خارجه ایران با دبیرکل سازمان ملل و همچنین دفاع پا تان در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ دیدار و گفت وگو کرد. خارجه ایران و ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور امروز در مونیخ آ ین تحولات را مورد کفتگو قرار دادند. یک منبع آگاه کُردی اعلام کرد که در بین اعضای خانواده بارزانی اختلافات زیادی وجود دارد و مسعود بارزانی، از عملکرد پسرش ناراضی است. دیدار محمد جواد ظریف با قطر حاشیه هایی را به همراه داشت، زیرا قطر در دیدار با امور خارجه کشورمان با دمپایی یا نعلین در این دیدار حاضر شد.
محمدجواد ظریف در دی ماه ۱۳۵۵ در سن ۱۷ سالگی و در حالی که هنوز دو سال از دوره دبیرستان وی باقی مانده بود، از کشور خارج شد و به رفت. بنا به اعلام خود وی، گرفتن پاسپورت و اخذ ویزای ، توسط یکی از دوستان پدرش که همکار «ساواک » بود، انجام گرفت. البته جناب ظریف از ذکر نام این دوست پدرش خودداری می کند تا مشخص نشود که این ارتباط تا کجای هرم م.