عباس در دیدار با پوتین فلسطین میانجی گری را نمی پذیرد

به نقل از خبرگزاریها در مورد عباس در دیدار با پوتین فلسطین میانجی گری را نمی پذیرد : ایسنا نوشت: مقاومت ی فلسطین "حماس" تاکید کرد که دل بستن به دیدار محمود عباس با ترامپ "اتلاف وقت" است و این دیدار هیچ دستاورد و نتیجه ای برای ملت و مساله فلسطین در پی نخواهد داشت. سفیر فلسطین در روسیه از تصمیم رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای دیدار با رئیس جمهور روسیه در شهر سوچی خبر داد. پوتین در پیامی به رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین را تبریک گفت. صدراعظم آلمان در دیدار با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین بار دیگر تاکید کرد تنها راه حل بحران خاورمیانه، تشکیل دو کشور است. هدف محمود عباس از این سفر جلب نظر برلین برای به رسمیت شناختن فلسطین به عنوان کشور مستقل است. محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین روز چهارشنبه در دیدار بادونالد ترامپ" رئیس جمهوری رسما از تشکیل دو کشور فلسطینی و ی حمایت کرد. داماد رئیس جمهور در سفر به رام الله دیدار خوبی با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین نداشت و خبرها حاکی از آن است که واشنگتن لیستی متشکل از 600 اسیر فلسطینی را به عباس داده و خواستار قطع حقوق آنها شده است. پس از گفتگوی تلفنی اخیر دونالد ترامپ با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، سرکنسول با محمود عباس در رام الله دیدار کرد. خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که «محمود عباس» رئیس این تشکیلات طی ماه آتی میلادی به منظور دیدار با «دونالد ترامپ» به واشنگتن سفر می کند.
محمود عباس با پادشاه عربستان دیدار کرد shia muslim رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با پادشاه عربستان در ریاض، پایتخت این کشور دیدار و گفت وگو کرد. «محمود عباس» ساعاتی پیش با «سلمان بن عبدالعزیز»، شاه سعودی دیدار و گفت وگو کرد. رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین جهت دیدار با مقامات سعودی و گفت وگو در مورد تحولات اخیر فلسطین وارد ریاض شده بود. این هفته، شبکه خبری «قدس» و رسانه های رژیم صهونیستی از احتمال سفر محمود عباس به ایران طی روزهای آینده بنا به درخواست رسمی در نشست سران همکاری ی خبر داده بودند. همشهری آنلاین: محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تصمیم گرفته است، کاخ "سردا" واقع در رام الله را که مختص اقامت خود و استقبال از هیئت های خارجی است به دفتر ملی فلسطین تبدیل کند. وی بعد از دیدار با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، به مسجد الاقصی در شهر قدس رفت. خارجه روسیه از آمادگی محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست رژیم صهیونیستی در روسیه خبر داد. ایرنا نوشت: منابع رژیم صهیونیستی ادعا د که رئیس جمهور در جریان دیدار اخیرش با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در بیت لحم بر سر وی داد زد و در کل دیدار دو طرف در فضای پرتنشی صورت گرفت. «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در واشنگتن با «ترامپ» رئیس جمهور دیدار کرد. رئیس سابق دفتر حماس در تماسی تلفنی با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین آ ین اوضاع فلسطین به ویژه مسئله قدس را مورد بررسی قرار داد. محمود عباس از مواضع روسیه در حمایت از مساله قدس و حقوق ملت فلسطین و همچنین تشکیل کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس شرقی قدردانی کرد. رئیس جمهور در دیدار مختصر خود با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، بر سر محمود عباس فریاد کشیده و وی را به فریبکاری و تحریک فلسطینیان علیه ی ها متهم کرده است. قسم به آن شاخه گل سرخ که در زیر پوتین های سیاه له شد قسم به آن نهال های سبز که در برابر تند بادها امان شد قسم به خون برادران دیرینم که زمین به عشقشان رنگین شد قسم به خون طفلان بی گناه که آبها با رنگشان گلگون شد قسم به سنگهای ریز و درشت که به سمت جور و جفا پرتاب شد قسم به فریادها و مشت ها که باعث شد،فلسطین دوباره فلسطین شد شعر از: ((آرش م فر)) دانشجوی ترم 3 فوریت پزشکی پس از گمانه زنی های فراوان، روز گذشته دونالد ترامپ رئیس جمهور در تماس تلفنی با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، از عزم خود برای انتقال سفارت از تل آویو به قدس خبر داد. این تصمیم احتمالی از سوی ترامپ که ممکن است امروز اعلام شود با واکنش های متعددی در سراسر جهان مواجه شد. رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین امروز - شنبه - با کاتولیک های جهان در واتیکان دیدار می کند. سخنگوی حماس به اظهارات رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در دیدار با رئیس جمهور هشدار داد.
 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] درخواست ترامپ از عباس • ای سی ان ان     درخواست ترامپ از عباس • ای سی ان ان یکی از مقامات کاخ‌ سفید که نخواست نامش فاش شود با اشاره به سفر «محمود عباس» به اعلام کرد که «دونالد ترامپ» رئیس‌ جمهور این کشور قصد دارد در دیدار با رئیس‌ تشکیلات خودگردان فلسطین از وی بخواهد تا مستمری خانواده‌ های فلسطینیانِ درب. رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از رئیس جمهور روسیه خواست که هر کاری می تواند برای جلوگیری از انتقال سفارت به قدس انجام دهد. محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تاکید کرد که تحقق وحدت ملی برای مواجهه با شرایط حساس کنونی برای مسئله فلسطین، ضروری است. رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین ضمن مخالفت مجدد با نقش میانجی گری واشنگتن در روند سازش از عزم جدی برای عضویت کامل در سازمان ملل خبر داد. در پنجمین روز محرم ، مردم شاهرود خود را برای برگزاری آیین ویژه " یا عباس یا عباس " آماده می کنند . نمایش رادیویی «عباس را عباس برد» در ارزی های ستادی رسانه ملی حائز رتبه ی برتر شد. یک مسئول بلندپایه در تشکیلات خودگردان فلسطین فاش کرد که محمود عباس درصدد اعمال مجازات های بیشتر بر نوار غزه و حماس است. رئیس جمهوری ترکیه با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در آنکارا دیدار کرد. ایرنا نوشت: وزارت امور خارجه پا تان روز دوشنبه اعلام کرد محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای انجام سفری سه روز و در راس هیاتی 17 نفره، امروز وارد آباد خواهد شد. رییس تشکیلات خودگردان فلسطین در جریان سفرش به واشنگتن با رییس جمهوری دیدار کرد. ایسنا نوشت: رئیس جمهوری ترکیه با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در آنکارا دیدار کرد. رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین امروز در سفری چند ساعته به قاهره با رئیس جمهور مصر دیدار کرد. ایسنا نوشت: رییس تشکیلات خودگردان فلسطین در جریان سفرش به واشنگتن با رییس جمهوری دیدار کرد. یک منبع آگاه گفت که مدیر آژانس اطلاعات مرکزی با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در رام الله دیدار کرد. منابع پزشکی در اردن می گویند حال محمود عباس معروف به «ابو مازن»، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خوب نیست و هم اکنون در بیمارستان بستری است. عباس سمت راست نشسته و دو متر آن طرف تر سحر . دو تا بچه ی گوگولی شان هم بینشان نشسته اند بازی می کنند . سحر: عباس گشنته؟ عباس: نه جمال یار کافیه سحر: یعنی الآن تو فضایی؟ عباس: آره سحر: خب پس خوبه (و با لبخند تخمه می شکند)
+ سحر که دختر مادرم است خیلی دل است. به شدت از بچگی دوستش داشتم و دارم هنوز. سرشار از نمک و شیرینی ست!! عمر عشقشان که می دا. دیدار تیم های فرش آرا مشهد و آذرخش بندر عباس به دلیل عدم حضور تیم بندر عباس لغو شد. رئیس جمهور حدود دو هفته دیگر در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک با بنیامین نتانیاهو و محمود عباس دیدار و گفتگو خواهد کرد. مهر نوشت: محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین شب طی سفری رسمی وارد ریاض پایتخت عربستان سعودی شد. محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و تمیم بن حمد آل ثانی قطر روز به صورت تلفنی با هم گفتگو د. شون اسپایسر امروز (پنجشنبه) اعلام کرد که دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید در دیدار با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین نسبت به پرداخت حقوق از سوی این تشکیلات به خانواده های اسیران فلسطینی به… رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در نامه ای به رئیس جمهور روسیه، از وی خواسته است تا مانع انتقال سفارت از تل آویو به بیت المقدس شود. رئیس پارلمان در سخنانی در نشست بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین بر حمایت دائمی کشورش از مبارزه ملت فلسطین و حقوق مشروع آن تاکید کرد. رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین که به اردن سفر کرده است با پادشاه این کشور دیدار و گفت وگو کرد. رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در فستیوال «قدس پایتخت جوانان ی» که در رام الله برگزار شده بود تأکید کرد که دیگر صلاحیت ندارد یک میانجی بی طرف در پرونده فلسطین باشد. رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین شامگاه یکشنبه با سامح شکری امور خارجه مصر دیدار کرد. مدیر سازمان اطلاعات مرکزی (سیا) که به رام الله سفر کرده است، با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار و گفتگو کرد. داماد رئیس جمهور و مشاور ارشد وی با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار و گفتگو کرده است. سفر مقامات فلسطینی به روسیه و نامه «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به رئیس جمهور روسیه برای میانجیگری نشان از تمایل عباس به تقویت حضور روسیه مقابل دارد.