عجیب الخلقه موجود عجیب

به نقل از خبرگزاریها در مورد عجیب الخلقه موجود عجیب : تولد نوزادی عجیب الخلقه در شرق هند عده زیادی را بیمارستان محل تولد نوزاد کشاند. تولد نوزادی عجیب الخلقه در شرق هند عده زیادی را بیمارستان محل تولد نوزاد کشاند.
لینک خبر
همه ما داستان هایی درباره موجودات ماورایی و عجیب الخلقه شنیده ایم. تصاویر و ویدیوهایی که از آن ها گرفته می شود، معمولا دارای کیفیت مناسبی نیستند. کودک عجیب الخلقه با 8 دست و پا جام نیوز - سایت دیلی میل نوشت: کودکی که در چین با 4 دست و 4 پا به دنیا آمد بعد از اینکه پزشکان دست و پای اضافی او را قطع د در شرایط خوبی بسر می برد.

این کودک سیزده روزه به یکی از شگفتی های چین تبدیل شد. مادر این نوزاد به علت تغییر شکل شدید فرزندش و شبیه موجودات فضایی بودن وی، حاضر به شیر دادن به او نیست. جدیدترین اخبار گوناگون را در «تابناک با تو» از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آ ین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی، و ع هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و ... را دنبال خواهید کرد. همچنین «تابناک باتو» هر روزه آماده است، مطالب ارسالی شما را نیز ـ متناسب با موضوعات نامبرده ـ در سایت. گرگاس به معنای واقعی گرگ در لباس میش است، زیرا به دلیل شباهت ظاهری با سگ تشخیصش سخت است و از طرفی سگ های روستا حساسیت خاصی به آن ها نشان نمی دهند. رئیس کمیسیون بررسی در مجلس نهم با بیان اینکه دوستان ما به طرف یی درحد اعلا اعتماد د گفت: اکنون یک کودک ناقص الخلقه ای است که در دامن مردم ایران گذاشته شده است. سلام، خوبی؟ ب شبه عجیبی بود، خیلی خوب و عجیب، کشف تو، کشف یه خودمِ دیگه اعتراف، سبک شدن، هنوز مونده ولی، یک عالمه کار هنوز انجام نشده، یک عالم که حرف هنوز زده نشده، یک عالمه ..... خب، دوباره میگم، ب عجیب بود و خوب بود، شب جین، شب تیزی کاج، تلخی الکل، شوری پنیر، گوشنوازی موزیک، گوشنواز تریه صدات و .... چونه ات.....عجیب مثل جین این روزها عجیب میگذرند ! خیلی عجیب !این روزها تو انگار درست قلب مرا نشانه گرفته ای دختر !حرکات و حرف هایت !اخ که نمی دانی چه می کند با من ! نمی دانی !شیرین زبانی هایت دیگر امانم را بریده ، باورت می شود ؟!
گاهی حرف هایی میزنی که من میمانم حیران ! که از کجا و چه ی شنیده ای !این روزها حرف هم نزنی حتی ، با جشم هایت مرا می بری به اوج !
این رو. عضو گفت: نوزاد ناقص الخلقه ای است که توان مراقبت از آن را هم ندارند و به همین نوزاد نارس بیما ری های جدیدی را هم اضافه می کنند. رئیس کمیسیون بررسی در مجلس نهم با بیان اینکه دوستان ما به طرف یی درحد اعلا اعتماد د گفت: اکنون یک کودک ناقص الخلقه ای است که در دامن مردم ایران گذاشته شده است. من نمیفهمم آخه این چه داستان دنباله داریه که تموم نمیشه!! آخه آدم به سن و سال من بایدانقد از شب و تاریکی بترسه!!!شب که میشه همه میخوابن عین یه موجود ناشناخته ی عجیب الخلقهچمباته میزنم میشینم هی اطرافمو میپام که مثلا اگه روحی چیزی میخواد بیاد دیگه منو ببینه نیاد...بعد مثلا اگه از گرما جون بدمم باز پتومو کنار نمیزنم،آخه حس میکنم از من د. رئیس کمیسیون بررسی در مجلس نهم گفت: اکنون یک کودک ناقص الخلقه ای است که در دامن مردم ایران گذاشته شده است. تولد نوزاد عجیب الخلقه در یکی از مناطق هند که شباهت عجیبی به موجودات فضایی دارد بازتاب زیادی در رسانه های این کشور داشته است به گزارش سایت مشهد فوری و به نقل از پایگاه اینترنتی سان؛: نوزاد عجیب الخلقه ای در روستای «آلیگاره» واقع در منطقه «اوتا رادش»، هند متولد شد که به واسطه چشمان بسیار بزرگ و بیرون زده و دو حفره کوچک به جای بینی که شباهت زیادی به موجودات فضایی داشت، توجه بسیاری از رسانه ها را به خود جلب کرد. کریشما، مادر این نوزاد ناقص الخلقه به رسانه های محلی گفت: او ساعت ۴ بامداد متولد شد. برای دیدن او هیجان زده بودم ولی زمانی که چهره او را دیدم نمی توانستم باور کنم که پسر من است. هرگز کودکی مانند او ندیده بودم. او چشمانی قرمز و بیرون زده داشت. گوش نداشت و بینی او به جز دو سوراخ ریز، کاملا صاف بود.
www.dustaan.com تولد نوزاد فضایی در هند +تصاویر


ادامه تا به امروز در افسانه ها، شایعات، های سینمایی و ... بسیار درباره ی هیولاهای مختلف شنیده ایم. برخی از این هیولاها متعلق به دریاها بوده و برخی دیگر روی زمین یا در آسمان تصور می شده اند.
پری دریاها با دم درخشان و گیسوان آشفته بارها و بارها سوژه ی قصه پردازی و ساخت های متعدد قرار گرفته است. اما این که واقعا تا به حال ی در میان اقیانوس ها و دریاها موفق شده یک پری دریایی واقعی را ببیند یا نه جای یک علامت سوال بزرگ دارد!
جالب است بدانید که rooziato  به سراغ یک هیولای دریایی واقعی رفته است. طبق خبری که روزیاتو منتشر ساخته است، یک هیولای دریایی واقعی با ظاهری عجیب و شگفت انگیز پیدا شده که می تواند پاسخی به سوال های بزرگ درباره ی هیولاهای افسانه ای روی زمین باشد.

این هیولای دریایی در یکی از سواحل کشور فیلیپین پیدا شده و ظاهر پرمو و بسیار غریب آن برای همگان عجیب و سوال برانگیز می نماید. این هیولا شبیه به هیچ موجود دیگری نیست و هنوز کارشناسان و متخصصان در حال بررسی این موجود دریایی عجیب الخلقه هستند.

چیزی که در وحله ی اول در این هیولای دریایی جلب توجه می کند، موهای ضخیم و پ شت بدن آن است که طبق تحقیقات اولیه فیبرهای عضلانی در حال فروپاشی و فساد تشخیص داده شده است.
اما این که این هیولای دریایی از چه گروه جانداران بوده و آیا تنها نمونه در نوع خود است، هنوز در حال بررسی و تحقیق و تفحص می باشد.
هیولای دریایی کشف شده در سواحل فیلیپین 6 متر طول داشته و تحقیقات جاری گروه جانداری آن را نمودار خواهد ساخت.
با کشف چنین موجود عجیب الخلقه ای شاید انتظار پدیدار شدن یک پری دریایی زیبا در سفرهای دریایی پررنگ تر شود.

بعضی ها عجیب هستند. با یک اتفاق می آیند و می نشینند ته ته دلت ، و با هزار بهانه و تلخی و اخم و تخم و دلیل دیگر از دلت نمیروند. خوب میخندند؛ خوب گوش میکنند؛ اصلا انگار آمده اند که مایه دلگرمیت باشند. حتی اگر نباشند ؛ رد پایشان روی دلت میماند تا تمام عمر عشق میورزند، حتی متلکهایشان به جانت مینشیند .
بعضیها عجیب خوبند. یادشان که می افتی . ع ی از تولد بره عجیب الخلقه در اراک را در ادامه ملاحظه می کنید. ادامه: تولد بره یک چشم در اراک+ع رئیس کمیسیون بررسی در مجلس نهم با بیان اینکه دوستان ما به طرف یی به حد اعلا اعتماد د گفت: اکنون یک کودک ناقص الخلقه ای است که در دامن مردم ایران گذاشته شده است. در دوران شاه تهماسب،شاهی پرافتخار که ایران را بارها از دست عثمانی نجات داده،و عظمت دوران باستان آنرا تا حدی تجدید کرده بود،پسری از نسل او به دنیا آمد که سرنوشت شاه،خودش،برادرانش و ایران را تغییر داد. شاه اسماعیل دوم،مردی عجیب بود.سرگذشت او بسیار شگفت انگیز و عجیب است. در طول ی ال و نیم سلطنت او،اتفاقات بسیار عجیب روی دادند.او مردی . جدیدترین اخبار گوناگون را در «تابناک با تو» از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آ ین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی، و ع هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و ... را دنبال خواهید کرد. همچنین «تابناک باتو» هر روزه آماده است، مطالب ارسالی شما را نیز ـ متناسب با موضوعات نامبرده ـ در سایت. جدیدترین اخبار گوناگون را در «تابناک با تو» از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آ ین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی، و ع هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و ... را دنبال خواهید کرد. همچنین «تابناک باتو» هر روزه آماده است، مطالب ارسالی شما را نیز ـ متناسب با موضوعات نامبرده ـ در سایت.
یک نوزاد در بیمارستان علامه بهلول شهر گناباد با 24 انگشت به دنیا آمده است.
 
لینک خبر
 
 

در تاریخ 20 تیرماه 1391 در محل سکوهای گازی پارس جنوبی لاشه موجودی عجیب الخلقه توسط پرسنل دریایی شناورهای مستقر در منطقه کشف شد. گفتنی است؛ بوی تعفن بسیار عجیب این موجود تا شعاع چند صد متر قابل احساس بود. این موجود عجیب، نخستین بار توسط یکی از نین بومی این منطقه پیدا شد. رسانه های محلی وجود این موجود عجیب و غریب را تایید کرده اند. این که پسرها دنبال شکم سی پک و بدن گلدانی و عضلات درهم تنیده دست و پا باشند، اصلا عجیب نیست. این که دخترها هم دنبال اندام متناسب و چاق نبودن باشند هم اصلا عجیب نیست. عجیب اما استفاده از هر نوع قرص، دارو، آمپول و مکمل موجود در بازار برای رسیدن به این اه است. تعدادی موجود عجیب در یک خانه در کشور آفریقای جنوبی کشف شد که موجب شوکه شدن اهالی خانه شده است. melibe engeli نوعی ح ون دریایی با بدنی رنگ پریده و نیمه شفاف است. بدن این موجود عجیب با انشعاباتی به نام سراتا (cerata) پوشیده شده است که جایگاه دستگاه گوارشش می باشد.
تعدادی موجود عجیب در یک خانه در کشور آفریقای جنوبی کشف شد که موجب شوکه شدن اهالی خانه شده است. زیر ِ باران، بوسه گرمت می چسبد عجیب دست توی ِ دست های ِ یار می چسبد عجیب معنی ِ بی تاب بودن هایمان جز "عشق" چیست؟ شور و شوق ِ لحظه ی ِ دیدار می چسبد عجیب کوچه باغ ِ خاطرات و خش خش ِ برگ ِ درخت پرسه های ِ خیس در رگبار می چسبد عجیب از دهان ِ تو شنیدن آ ِ خوشبختی است "دوستت می دارم" ِ هر بار می چسبد عجیب من بگویم میروم تا سد ِ راه ِ من شوی از من ا. مجتبی ذوالنور، قم در مجلس، بدون اینکه ما در حرف های او دخ کنیم خودش به تنهایی گفت: «توافق نامه ، نوزاد دورگه ناقص الخلقه است». تشییع جنازه عجیب پسر 4 ساله (+ع )آنها گفتند: ما می خواستیم لحظه آ فراموش نشدنی باشد و این آ ین هدیه ما به فرزندمان بود.هشت صبح: پسر 4 ساله ای در اثر تومور مغزی درگذشت؛ والدین این کودک به دلیل علاقه فرزندشان به جنگ ستارگان، با افرادی در لباس بازیگران جنگ ستارگان کودک را تشیع می کنند.

آنها گفتند: ما می خواستیم لحظه آ فراموش نشدنی باشد و این آ ین هدیه ما به فرزندمان بود.

دوست داشتن والدین هیچ دلیلی نمی خواهد همین که فرزند هستی و آنها مادر و پدر کافی است که عاشق باشند؛ علاقه والدین به فرزندان آنقدر زیاد است که هرکاری بتوانند برای فرزندان خود انجام می دهند حتی اگر تشییع جنازه ای به سبک جنگ ستارگان باشد.

تشییع جنازه عجیب پسر 4 ساله (+ع )

تشییع جنازه عجیب پسر 4 ساله (+ع )

تشییع جنازه عجیب پسر 4 ساله (+ع )

تشییع جنازه عجیب پسر 4 ساله (+ع )

تشییع جنازه عجیب پسر 4 ساله (+ع ) رمان مادر شدن عجیب من رمان مادر شدن عجیب من رمان مادر شدن عجیب من رمان مادر شدن عجیب من رمان مادر شدن عجیب من رمان مادر شدن عجیب من ادامه مطلب حدود سال 86 بود که ع ها و کلیپ هایی تصویری از موجودی عجیب الخلقه با هشت دست و پا موبایل به موبایل می گشت. این موجود که احتمالا در برخورد با کامیونی در یکی از مناطق عملیاتی شرکتهای گاز جنوب کشور کشته شده بود باعث ایجاد شایعات گسترده ای در میان مردم شده بود. عده ای می گفتند که راننده پس از دیدن و تصادف با دو تا از آنها، که یکی کشته و دیگری فرار کرده، بیهوش گشته است. بیشتر معتقد بودند که اینها اشخاصی بوده اند که مزار زاده ای را ت یب نموده اند که به موجب آن نفرین شده و به عقوبت مرگ دچار شده اند! اما افسوس که کمتر ی به حقیقت مطلب توجه می نمود. آری این موجود عجیب الخلقه نه زاده ای را ت یب نموده، نه ... آری او فقط یک قربانی بوده است! قربانی زیاده خواهی ما! قربانی بی ضابطگی ما در طبیعت! این موجود که به درستی مشخص نگردید که به کدام خانواده جانوری از گربه سانان، سگ سانان و یا دیگر گروهها تعلق دارد و جسد آن نیز در اختیار محققین منطقه قرار نگرفت، تنها یک موجود "تراتوژن" (teratogen) بوده است و ما قهرمانانه و تنها با به صلابه کشیدن این شاهد راستگوی طبیعت به هشدارش پاسخ دادیم! تراتوژن هر گونه ماده یا عاملی است که قادر به اختلال در فرآیندهای ژنتیکی، سلولی یا تکوینی در جنین باشد که به طور معمول تشعشع یا یک ماده شیمیایی است و منجر به ناهنجاری های مادرزادی و یا غول آسایی می شود. بی شک همگی مواردی از این نقایص مادرزادی را در حیوانات و نوزادان انسان دیده یا شنیده ایم. نوزادانی با ضریبهای هوشی بسیار پایین، تعداد نامتعارف انگشتان و موارد شدیدتر که منجر به مرگ نوزاد می شود. مسلما آلودگی های محیطی ناشی از عملکرد تاسیسات نفت و گاز منطقه نقش مهمی در کاهش سلامت زندگی انسان و دیگر زیندگان منطقه دارد. بیاییم با تغییر در شیوه زندگی، به طبیعت، که به خودمان احترام بگذاریم. اگر ما به طبیعت احترام گذاشتیم آنگاه خواهیم دید که چگونه طبیعت در خدمت ما خواهد بود. بیاییم از همین امروز شروع کنیم قبل از اینکه طبیعت به خشم آید! هشدار: این مطلب حاوی تصاویری است که تماشای آن ها می تواند برای عده ای ناراحت کننده باشد. تا به حال همه ما داستان هایی درباره ماجراهای عجیب و رویدادهای شگفت انگیز شنیده ایم. برخی از آن ها شایعه هستند و برخی دیگر به حدی حیرت آور هستند که نمی توان باورشان نمود. در این میان، اتفاقاتی وجود دارند که بر اثر اختلال ژنتیکی، پیش آمده و دارای سن. رئیس کمیسیون بررسی در مجلس نهم گفت: اکنون یک کودک ناقص الخلقه ای است که در دامن مردم ایران گذاشته شده است. آیا اسکلت عجیب کشف شده در صحرای شیلی مربوط به یک موجود فضایی است؟ در سال 2003، اسکلت عجیب و بسیار کوچکی در صحرای آتاکاما (ata a) کشور شیلی کشف شد که به واسطه جمجمه کشیده و ظاهر غیرمعمول، به موجودات فضایی ربط داده شد! اما آیا این اسکلت واقعا متعلق به یک فرازمینی است؟ در ابتدا اجازه دهید تا مطلب را با طرح دو سوال شروع کنیم؛ اگر شما ... نوشته آیا اسکلت عجیب کشف شده در صحرای شیلی متعلق به یک موجود فضایی است؟ اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد. یک موجود غول پیکر مُرده در سواحل اندونزی پیدا شده است. اما آنتوان لاوی قبل از اینکه کلیسای را راه بیندازد و این موعظه های عجیب و غریب را د که بود و چه چیزی او را به این سمت و سو کشاند ؟ در این باره اختلاف نظرهای زیادی وجود دارد و البته با خودتان فکر نکنید مثل سرگذشت همه آدم های معروف و مشهور . نه ! یکی از دلایل اصلی این همه روایت های متفاوت و عجیب و غیر قابل باور درباره زندگی این شخص در حقیقت. خانه فیروزه ای > بلند نوین: ی که می تواند عجیب ترین ها را بیافریند خودش چه قدر عجیب است تصاویر زیر مربوط به تشییع جنازه بزرگان جهان، به صورت عجیب و غریب است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ خاک سپاری همان به خاک سپردن پیکر بی جان مردگان است.
در پس از مرگ همگی جامه های مرده را از وی جدا کرده و او را می شویند و سپس آن را کفن کرده و در گور از پهلوی راست آن به سمت قبله باشد آن را جای می دهند. هنگامی که مرده را درون گور گذاشتند سنگ های مسطح را بر روی جسد گذاشته که به آن لحد گویند و همچنین سر مرده را از درون کفن بیرون می گذارند. پیش از خا پاری بر او میت می خوانند که در واقع دربردارنده دعا و تلقین است.
این بار ما شما را با عجیب ترین مراسمات خا پاری آشنا می کنیم. از نحوه خاک سپاری بزرگانی همچون بروسلی،چنگیز خان مغول ، استالین و … عجیب و غریب ترین تشییع جنازه های جهان  سلومممممممممممممم بروبچ چه خفرا؟؟؟ خوب اول از همه بشتان بگماین چه طرز نظر دادنه ؟؟؟ چرا اینقدر نظر کم دادینان ؟؟؟ خوب دوم این که امروز برای نیکا یکی از دوستام که شما مطمئنن از پست قبلی با این موجود عجیب الخلقه آشنا شده اید گذاشتم که ماله هری استایله یکی از اعضای گروه وان دایرکشن نیکا جان ذوق نکن بابا !!! برید ادامه رو بخونید یعنی ببینید همشهری آنلاین: کارشناسان اعلام د: موجود دریایی عجیبی که در سواحل اندونزی پیدا شده لاشه یک وال بوده است. رئیس کمیسیون بررسی در مجلس نهم با بیان اینکه دوستان ما به طرف یی درحد اعلا اعتماد د گفت: اکنون یک کودک ناقص الخلقه ای است که در دامن مردم ایران گذاشته شده است. دانستنی های زیبا و عجیب قرآنی بسم الله الرحمن الرحیم قران دارای 114 سوره است.
قران دارای 6236 ایه استتدانستنی های زیبا و عجیب قرآنی.
قران 114 بسم الله الرحمن الرحیم دارد.
قران دارای 120 حزب میباشد.
قران 30 جز دارد.
قران 115 بسم الله دارد.
70بار نام قران در قران بکار رفته است.
بزرگترین سوره قران بقره است.
بهترین نوشیدنی که در قران به ان اشاره شده است شیر میباشد. تا به حال در مورد ای عجیب و غریب زیاد نوشته ایم اما این گزارش مربوط می شود به رفتارهای عجیب شهروندان، رفتارهایی که باعث شده شهرشان معروف شود و به سر زبان ها بیفتد. در این صفحه برایتان از شهر بی دخانیات و بی چراغ قرمز می گوییم و همچنین از ای عجیب تری که گورستان، کوچه و گدا ندارند......


ویدئویی که منتشر شده است موجود عجیبی در کنار یک گور در یک قبرستان را به تصویر می کشد. این توسط چند جوان که در حال رانندگی در جاده پشت این قبرستان بودند تهیه شده است.

در شرح این ویدئو آمده است که در لحظه برداری این چند جوان متوجه هیچ چیز عجیبی نشدند اما زمانی که در حال مرور ضبط شده بودند ناگهان متوجه چیزی عجیب در این شدند. در این نه تنها یک موجود بلکه چندین موجود عجیب در حال پرسه زدن در قبرستان هستند. در ادامه می توانید این ویدئو را تماشا کنید

دیدن نمی گویم نباش نمی گویم برو از خود راندن را بلد نیستم ولی... سرد می شوم! ناگهان.. دست به دیواره ی دل می زنم و می فهمم که ...یخ زده است! عجیب نیست؟ به کوره ی تنوری که نان می پخت دست بکشی و سردش ببینی؟ عجیب نیست؟ گلی را در حال شکوفا شدن دیده باشی و خزانش ببینی؟ عجیب نیست؟ شاهد خشک شدن چشمه ای باشی که تا دیروز...قل می زد و جوشان بود؟ ... عجیب است و . هفته گذشته مردم منطقه “barangay poblacion” از پیدا شدن یک موجود دریایی مرموز و سفیدرنگ در سواحل جزیره دیناگات (dinagat island) کشور فیلیپین خبر دادند.