عجیب الخلقه موجود عجیب

به نقل از خبرگزاریها در مورد عجیب الخلقه موجود عجیب : تصویری از تولد بره عجیب الخلقه در روستای نخودآباد شهرستان هشترود را مشاهده می نمایید.
تولد یک بره عجیب الخلقه در استان مرکزی با بیماری فک بره ای که با بیماری هیدروسفالی (آب آوردگی)، بیماری شکاف کام و فک به دنیا آمد و پس از ساعاتی فوت کرد.رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان فراهان گفت: یک بره عجیب الخلقه با جهش ژنتیکی در روستای ضیاء آباد این شهرستان از توابع استان مرکزی متولد شد.  بره عجیب الخلقه در روستای ضیاء آباد&n.
تولد یک بره عجیب الخلقه در استان مرکزی با بیماری فک بره ای که با بیماری هیدروسفالی (آب آوردگی)، بیماری شکاف کام و فک به دنیا آمد و پس از ساعاتی فوت کرد.رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان فراهان گفت: یک بره عجیب الخلقه با جهش ژنتیکی در روستای ضیاء آباد این شهرستان از توابع استان مرکزی متولد شد.  بره عجیب الخلقه در روستای ضیاء آباد&n. موراکی بلدرز تخته سنگ های عجیب و عظیمی هستند که شکلی کروی دارند و در ساحلی در اتاگو، جزیره جنوبی نیوزیلند واقع هستند. این تخته سنگ ها که شبیه به سیاره های مرموز هستند با سایز بزرگشان به فضا حس بسیار عجیبی… انتشار این تصاویر، واکنش کاربران فضای مجازی را نیز به همراه داشت. ی از تولد جوجه چهار پا در شهر دزفول را مشاهده می نمایید. شـــب هایم عجیب درد میکند . . . !

حتی دردهایم هم درد میکند . . . !

ایــن روزها از جـــنس دردم . . . !

عـــلاجی نیست . . . !

بــاکی نیست . . . !

پر دردی هم عــالمی دارد . . . !

ســرم درد میکند از این هــمه ســـردرگمی . . . !

از این هـــمه سرگرمی های پـــوچ . . . !

چشــمانم سوز دارد . . . !

بغض دارد . . . !امشب در بخش میز نقد برنامه «هفت»، بهروز افخمی، مسعود فراستی و سعید قطبی زاده واکنش تندی نسبت به نامزدهای جشنواره فجر امسال نشان دادند. افخمی در ابتدای این بحث درباره داوری سی وپنجمین جشنواره فجر گفت: «هم اکنون داوری جشنواره اعلام شد. داوری ضعیف، خیلی ضعیف تر از آنچه پیش بینی می شد، اتفاق افتاده است.»
ادامه مطلب
جانشین رئیس اداره دامپزشکی هشترود با اشاره به ع ی که اخیراً در فضای مجازی با عنوان «تولد بره… رئیس کمیسیون بررسی در مجلس نهم با بیان اینکه دوستان ما به طرف یی درحد اعلا اعتماد د گفت: اکنون یک کودک ناقص الخلقه ای است که در دامن مردم ایران گذاشته شده است. رئیس کمیسیون بررسی در مجلس نهم با بیان اینکه دوستان ما به طرف یی درحد اعلا اعتماد د گفت: اکنون یک کودک ناقص الخلقه ای است که در دامن مردم ایران گذاشته شده است. من نمیفهمم آخه این چه داستان دنباله داریه که تموم نمیشه!! آخه آدم به سن و سال من بایدانقد از شب و تاریکی بترسه!!!شب که میشه همه میخوابن عین یه موجود ناشناخته ی عجیب الخلقهچمباته میزنم میشینم هی اطرافمو میپام که مثلا اگه روحی چیزی میخواد بیاد دیگه منو ببینه نیاد...بعد مثلا اگه از گرما جون بدمم باز پتومو کنار نمیزنم،آخه حس میکنم از من د. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: به مردم صادقانه بگویید که نوزاد ناقص الخلقه است، فراتر از تعهد دادیم و در برابر نقض عهد طرف مقابل رو دست خوردیم؛ آیا می توانید بگویید که کدام دستاورد را ب کردید؟ همانطور که می دانید، کشور هند از نظر داشتن نوزادان عجیب الخلقه، در تمام دنیا شهرت زیادی دارد. این بار نیز نوزادی به دنیا آمده که دیدنش همه را شگفت زده می کند. بعضی ها عجیب هستند. با یک اتفاق می آیند و می نشینند ته ته دلت ، و با هزار بهانه و تلخی و اخم و تخم و دلیل دیگر از دلت نمیروند. خوب میخندند؛ خوب گوش میکنند؛ اصلا انگار آمده اند که مایه دلگرمیت باشند. حتی اگر نباشند ؛ رد پایشان روی دلت میماند تا تمام عمر عشق میورزند، حتی متلکهایشان به جانت مینشیند .
بعضیها عجیب خوبند. یادشان که می افتی . در این گزارش درباره آدم هایی خواهیم خواند که از نظر شکل و ظاهر متفاوت بوده و شبیه غالب مردم نبوده اند و برچسب زشت بودن خورده اند. آنچه به آن نقص ها و مشکلات جسمانی گفته می شد، اسباب سرگرمی گروهی از مردم و سودآوری برای فرصت طلبانی بود که به احساس و وجدان انسانی بی تفاوت بودند. به گزارش ایران ناز:کشف موجوددریایی درخشان عجیب در بندر بریتانیا با ظاهر عجیبش چند روزیست که دانشمندان را سردرگم کرده است.این موجود عجیب روز در سطح آب بندر بریستول دیده شده. مردم بلافاصله دور این موجود جمع شدند و هایی را از این موجود در اینترنت گذاشتند که بسیاری از مردم ترسیدند شاید این موجود رنگی از فضا آمده باشد ولی در جمع بندی کل. در دوران شاه تهماسب،شاهی پرافتخار که ایران را بارها از دست عثمانی نجات داده،و عظمت دوران باستان آنرا تا حدی تجدید کرده بود،پسری از نسل او به دنیا آمد که سرنوشت شاه،خودش،برادرانش و ایران را تغییر داد. شاه اسماعیل دوم،مردی عجیب بود.سرگذشت او بسیار شگفت انگیز و عجیب است. در طول ی ال و نیم سلطنت او،اتفاقات بسیار عجیب روی دادند.او مردی . در حیات وحش قطعا موجودات عجیب الخلقه و کمی هستند که به چشم ما انسانها دیده نشده باشند. در اینجا تعداد زیادی از این گونه جانداران عجیب و غیرعادی که قطعا آنها را در مجلات کتاب ها و حتی برنامه های تلوزیونی ندیده باشید را مشاهده خواهید کرد. تمامی این تصاویر واقعی اند و از هیچ دستکاری در ع استفاده نشده است. kamyab.ir کمیاب ترین های وب فارسی جدیدترین اخبار گوناگون را در «تابناک با تو» از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آ ین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی، و ع هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و ... را دنبال خواهید کرد. همچنین «تابناک باتو» هر روزه آماده است، مطالب ارسالی شما را نیز ـ متناسب با موضوعات نامبرده ـ در سایت. اعتماد نوشت:ابوالقاسم رئوفیان، دبیرکل حزب ی ایران زمین معتقد است که جمنا در این انتخابات نتوانست به عنوان سازوکاری که ی درون اردوگاهی انتخابات را به عهده داشت موفق عمل کند. در تاریخ 20 تیرماه 1391 در محل سکوهای گازی پارس جنوبی لاشه موجودی عجیب الخلقه توسط پرسنل دریایی شناورهای مستقر در منطقه کشف شد. گفتنی است؛ بوی تعفن بسیار عجیب این موجود تا شعاع چند صد متر قابل احساس بود. یک زن انگلیسی در حالی که مشغول تمیز لوله ز ش فاضلاب بود این موجود عجیب را پیدا کرد. رسانه های محلی وجود این موجود عجیب و غریب را تایید کرده اند.
انتشار این تصاویر، واکنش کاربران فضای مجازی را نیز به همراه داشت.
 
لینک خبر
 
 


تعدادی موجود عجیب در یک خانه در کشور آفریقای جنوبی کشف شد که موجب شوکه شدن اهالی خانه شده است. در این مطلب انواع بیمه های عجیب و غریب موجود که احتمالا اسم بسیاری از آن ها را هم نشنیده اید را مشاهده می کنید. تا به حال شده گربه ای ببینید و فکر کنید این موجود باید از سیاره دیگری آمده باشد؟ گربه های گاهی بسیار عجیب هستند و رفتارشان به گونه ای است که ذهن ساده انسان به سختی می تواند آن را درک کند. موجود دریایی مرموز هفته گذشته مردم منطقه “barangay poblacion” از پیدا شدن یک موجود دریایی مرموز و سفیدرنگ در سواحل جزیره دیناگات (dinagat island) کشور فیلیپین خبر دادند. همزمان با انتشار این اخبار، بسیاری از مردم نیز این موجود بزرگ را سوژه مناسبی برای تصاویر سلفی و ویدیوهای اختصاصی خود انتخاب د. بنابر نظر بیشتر افراد حاضر در محل، این جانور ... نوشته کشف یک موجود دریایی مرموز و عجیب در سواحل فیلیپین + ویدیو اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد.
کشف لاشه یک موجود عجیب و اسرارآمیز سر و صدای زیادی در فضای مجازی بپا کرده است. تشییع جنازه عجیب پسر 4 ساله (+ع )آنها گفتند: ما می خواستیم لحظه آ فراموش نشدنی باشد و این آ ین هدیه ما به فرزندمان بود.هشت صبح: پسر 4 ساله ای در اثر تومور مغزی درگذشت؛ والدین این کودک به دلیل علاقه فرزندشان به جنگ ستارگان، با افرادی در لباس بازیگران جنگ ستارگان کودک را تشیع می کنند.

آنها گفتند: ما می خواستیم لحظه آ فراموش نشدنی باشد و این آ ین هدیه ما به فرزندمان بود.

دوست داشتن والدین هیچ دلیلی نمی خواهد همین که فرزند هستی و آنها مادر و پدر کافی است که عاشق باشند؛ علاقه والدین به فرزندان آنقدر زیاد است که هرکاری بتوانند برای فرزندان خود انجام می دهند حتی اگر تشییع جنازه ای به سبک جنگ ستارگان باشد.

تشییع جنازه عجیب پسر 4 ساله (+ع )

تشییع جنازه عجیب پسر 4 ساله (+ع )

تشییع جنازه عجیب پسر 4 ساله (+ع )

تشییع جنازه عجیب پسر 4 ساله (+ع )

تشییع جنازه عجیب پسر 4 ساله (+ع ) حدود سال 86 بود که ع ها و کلیپ هایی تصویری از موجودی عجیب الخلقه با هشت دست و پا موبایل به موبایل می گشت. این موجود که احتمالا در برخورد با کامیونی در یکی از مناطق عملیاتی شرکتهای گاز جنوب کشور کشته شده بود باعث ایجاد شایعات گسترده ای در میان مردم شده بود. عده ای می گفتند که راننده پس از دیدن و تصادف با دو تا از آنها، که یکی کشته و دیگری فرار کرده، بیهوش گشته است. بیشتر معتقد بودند که اینها اشخاصی بوده اند که مزار زاده ای را ت یب نموده اند که به موجب آن نفرین شده و به عقوبت مرگ دچار شده اند! اما افسوس که کمتر ی به حقیقت مطلب توجه می نمود. آری این موجود عجیب الخلقه نه زاده ای را ت یب نموده، نه ... آری او فقط یک قربانی بوده است! قربانی زیاده خواهی ما! قربانی بی ضابطگی ما در طبیعت! این موجود که به درستی مشخص نگردید که به کدام خانواده جانوری از گربه سانان، سگ سانان و یا دیگر گروهها تعلق دارد و جسد آن نیز در اختیار محققین منطقه قرار نگرفت، تنها یک موجود "تراتوژن" (teratogen) بوده است و ما قهرمانانه و تنها با به صلابه کشیدن این شاهد راستگوی طبیعت به هشدارش پاسخ دادیم! تراتوژن هر گونه ماده یا عاملی است که قادر به اختلال در فرآیندهای ژنتیکی، سلولی یا تکوینی در جنین باشد که به طور معمول تشعشع یا یک ماده شیمیایی است و منجر به ناهنجاری های مادرزادی و یا غول آسایی می شود. بی شک همگی مواردی از این نقایص مادرزادی را در حیوانات و نوزادان انسان دیده یا شنیده ایم. نوزادانی با ضریبهای هوشی بسیار پایین، تعداد نامتعارف انگشتان و موارد شدیدتر که منجر به مرگ نوزاد می شود. مسلما آلودگی های محیطی ناشی از عملکرد تاسیسات نفت و گاز منطقه نقش مهمی در کاهش سلامت زندگی انسان و دیگر زیندگان منطقه دارد. بیاییم با تغییر در شیوه زندگی، به طبیعت، که به خودمان احترام بگذاریم. اگر ما به طبیعت احترام گذاشتیم آنگاه خواهیم دید که چگونه طبیعت در خدمت ما خواهد بود. بیاییم از همین امروز شروع کنیم قبل از اینکه طبیعت به خشم آید! هشدار: این مطلب حاوی تصاویری است که تماشای آن ها می تواند برای عده ای ناراحت کننده باشد. تا به حال همه ما داستان هایی درباره ماجراهای عجیب و رویدادهای شگفت انگیز شنیده ایم. برخی از آن ها شایعه هستند و برخی دیگر به حدی حیرت آور هستند که نمی توان باورشان نمود. در این میان، اتفاقاتی وجود دارند که بر اثر اختلال ژنتیکی، پیش آمده و دارای سن. رئیس کمیسیون در مجلس نهم گفت: اکنون یک کودک ناقص الخلقه ای است که در دامن مردم ایران گذاشته شده است. یک موجود غول پیکر مُرده در سواحل اندونزی پیدا شده است. پس از ز له روز یکشنبه گذشته چند موجود دریایی عجیب و غریب در سواحل جزایر استوایی فیلیپین مشاهده شده اند. تصویر این موجودات به سرعت در فضای مجازی منتشر شده است. اما آنتوان لاوی قبل از اینکه کلیسای را راه بیندازد و این موعظه های عجیب و غریب را د که بود و چه چیزی او را به این سمت و سو کشاند ؟ در این باره اختلاف نظرهای زیادی وجود دارد و البته با خودتان فکر نکنید مثل سرگذشت همه آدم های معروف و مشهور . نه ! یکی از دلایل اصلی این همه روایت های متفاوت و عجیب و غیر قابل باور درباره زندگی این شخص در حقیقت. سلومممممممممممممم بروبچ چه خفرا؟؟؟ خوب اول از همه بشتان بگماین چه طرز نظر دادنه ؟؟؟ چرا اینقدر نظر کم دادینان ؟؟؟ خوب دوم این که امروز برای نیکا یکی از دوستام که شما مطمئنن از پست قبلی با این موجود عجیب الخلقه آشنا شده اید گذاشتم که ماله هری استایله یکی از اعضای گروه وان دایرکشن نیکا جان ذوق نکن بابا !!! برید ادامه رو بخونید یعنی ببینید
قصد داریم شما را با دختر عجیبی الخلقه ای در تاریخ آشنا کنیم که 4 پا داشت اما به زندگی خود ادامه داد. همشهری آنلاین: کارشناسان اعلام د: موجود دریایی عجیبی که در سواحل اندونزی پیدا شده لاشه یک وال بوده است. تا به حال در مورد ای عجیب و غریب زیاد نوشته ایم اما این گزارش مربوط می شود به رفتارهای عجیب شهروندان، رفتارهایی که باعث شده شهرشان معروف شود و به سر زبان ها بیفتد. در این صفحه برایتان از شهر بی دخانیات و بی چراغ قرمز می گوییم و همچنین از ای عجیب تری که گورستان، کوچه و گدا ندارند...... دانستنی های زیبا و عجیب قرآنی بسم الله الرحمن الرحیم قران دارای 114 سوره است.
قران دارای 6236 ایه استتدانستنی های زیبا و عجیب قرآنی.
قران 114 بسم الله الرحمن الرحیم دارد.
قران دارای 120 حزب میباشد.
قران 30 جز دارد.
قران 115 بسم الله دارد.
70بار نام قران در قران بکار رفته است.
بزرگترین سوره قران بقره است.
بهترین نوشیدنی که در قران به ان اشاره شده است شیر میباشد.


ویدئویی که منتشر شده است موجود عجیبی در کنار یک گور در یک قبرستان را به تصویر می کشد. این توسط چند جوان که در حال رانندگی در جاده پشت این قبرستان بودند تهیه شده است.

در شرح این ویدئو آمده است که در لحظه برداری این چند جوان متوجه هیچ چیز عجیبی نشدند اما زمانی که در حال مرور ضبط شده بودند ناگهان متوجه چیزی عجیب در این شدند. در این نه تنها یک موجود بلکه چندین موجود عجیب در حال پرسه زدن در قبرستان هستند. در ادامه می توانید این ویدئو را تماشا کنید

دیدن سجاد ابرقویی‎نژاد مربی تیم ی اصفهان که دیروز با ش ت مقابل گسترش از جام حذفی کنار رفت.
ادعای عجیب مربی تیم ی اصفهان
او در پایان این مسابقه گفت: تیم ما در آسیا ویژن اصفهان به میدان می رود و بضاعت ما مقابل گسترش فولاد همین بود که دیدید.

او ادامه داد: برای تقویت تیم خود قصد داریم سیناعشوری بازیکن ذوب آهن را که کارت پایان خدم. م ع پرسپولیس گفت: متأسفانه در تیم ما هر ی قهر کند بازی می کند و کاش من هم این کارها را بلد بودم.میثم حسینی در مورد ش ت پرسپولیس مقابل ان، مشکلات سرخپوشان برای بازگشت به تهران، ناراحتی اش از شرایط موجود و ... صحبت های زیر را انجام داد: افشاگری عجیب بازیکن پرسپولیس هفته گذشته مردم منطقه “barangay poblacion” از پیدا شدن یک موجود دریایی مرموز و سفیدرنگ در سواحل جزیره دیناگات (dinagat island) کشور فیلیپین خبر دادند. رفتار عجیب کفاشیان در فرودگاهرفتار عجیب کفاشیان در فرودگاه , نایب رئیس فدراسیون فوتبال بعد از بازگشت از ما ی رفتار عجیبی از خود نشان داد.رفتار عجیب کفاشیان در فرودگاه 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] همین الان یک موجود عجیب داره اطراف نور ال سی دی چرخ میزنه ، گاهی هم دوست داره با سرعت بیاد بره توی بینی مبارک بنده تا کنجکاویش برطرف بشه . پشه ها هم کنار من هستند داریم با هم وبلاگ ها رو میخونیم ، بعضی هاشون وقتی دارم کامنت میذارم میان از دستم یه گاز میگیرن . من هم دارم کم کم کلافه میشم و اگه این کلافگی منو مجبور به جیغ کشیدن ه همه اهل خ. سرویس سلامت و پزشکی بی باک؛ بخش مهمترین عناوین: در یک اقدام عجیب و بی سابقه یک بی ظرفیت در خصوصی در یکی از ای تایوان به خاطر اعتراض و عدم... ادامه: اقدام عجیب تایوانی