عشق امروزی

به نقل از خبرگزاریها در مورد عشق امروزی : عضو شورای ی شهر کرج گفت: رشد سریع شهرنشینی و معضلات و پیچیدگی های ای امروزی، موجب گستردگی و تنوع وظایف و خدمات شهرداری ها شده است به طوری که در حال حاضر به سازمان هایی چند وجهی و پیچیده تبدیل شده اند. بازیگر سریال «رهایم نکن» گفت: آذر فردی جدی و امروزی است و علاوه بر اینها تجربه تشکیل خانواده و فرزند را ندارد اما خیلی از اتفاق ها را برای حاج رسول هدایت می کند. فرمانده حضرت المومنین (ع) ایلام یکی از اصلی ترین مولفه های قدرت در جوامع امروزی را رونق اقتصادی و فعال بودن بخش ب و کار عنوان کرد.
دختران و پسران امروزی که بالای 30 سال سن دارند دیگر تمایلی به تشکیل خانواده و ازدواج ندارند. در این… یک مبتکر چادری به نام محفظه توقف ساخته است که استفاده کنندگان از آن می توانند بین ساعات پرمشغله روز با گذراندن ساعاتی درون آن از فشارهای جامعه مدرن امروزی فرار کنند. من با خونم مینویسم عشق های امروزی یعنی……… . . . دوست داشتن ی که مال تو نیست . . . نه اینکه نباشه. . . هست ولی همیشه دنبال یکی بهتر از خودتِه . . . یعنی اینکه تو با گریه اش گریه کنی ولی اون . . . وقتی مشکل تو رو می بینه میشی سوژه خنده اونو دوستاش . . . یعنی خودتو زندگیتو واسه ی حروم کنی که واسش هیچ ارزشی نداری. . . یعنی تنهایی. . . . . عشق های امروزی یعنی ؟!! پوچ..♥ لینک : اشکالات مسکن های مدرن امروزی بی خو ازآفتهای زندگی پرتنش امروزی است. بی خو می تواند دراثر عواملی نظیر:انواع استرس،مشکلات شغلی و حرفه ای،گرفتاریهای خانوادگی،اختلافات شویی،مسائل اقتصادی،ش تهای عاطفی یا بیماریهایی نظیر:افسردگی واضطراب به وجودبیاید.... معماری اصیل در منازل امروزی به شدت کمرنگ شده و خبری از سبک زندگی ایرانی- ی در این خانه ها نیست؛ در این شرایط دل خوشی و آرامش گمشده اصلی ای مدرن به شمار می رود. علم امروزی مدیون دانشمندان بزرگی است که عمر خود را وقف علم آموزی کرده اند . و آسایش و رفاه بشر امروزی مدیون زحمات آنهاست . در این پست قصد داریم که تعدادی از دانشمندانی که با کتابهاشون سرو کار داریم و یا خیلی مشهور هستند و به رشته عمران مربوط میشوند را معرفی کنیم . هرچند که تعداد بسیار زیاد میباشد اما به مرور زمان تعداد را اضافه میکنیم. http://anthropology-iran.persiangig.com/image/image%202/pir%26%20javan.jpg اینکه نسبت به کم یا زیاد بودن سن خود حساس باشیم، امری فرهنگی است. فرهنگ جامعه به سن، زیبایی، قد، قیافه و... ارزش می دهد. گاه لباس های گشاد و یقه های بلند زیباست و گاه لباس های تنگ و پیراهن های بدون یقه. اگر جوانی از دهه 50 یا 60 خودش را به قیافه جوان های امروزی در می آورد، همه فکر می د شاید دیوانه شده است؟ و اگر جوانی امروزی خودش را مثل جوان های دهه 40 نماید، می گویند حتما یک تخته اش کم است. سن نیز از این امر مستثنی زنیست. زمانی ریش سفید بودن و مادربزرگ بودن، وجهه خاصی داشت. در صدر مجلس بودند و نظرشان صائب. همه به احترام آنها برمی خاستند. دعا در حق همه این بود: الهی پیر شوی جوون! قدرتمندترین پیشرانه های دنیا در خودروهای امروزی
برای آشنایی با قدرتمندترین پیشرانه‌های درحال تولید صنعت خودروسازی از ۲ سیلندر تا ۱۶ سیلندر، با زومیت همراه باشید. فسیل دندان- قدیمی ترین فسیل انسان امروزی قدیمی ترین فسیل انسان امروزی خارج از آفریقا کشف شد. این فسیل در منطقه فلسطین ی قرار دارد و 50 هزار سال از آ ین سنگواره های یافت شده هوموسپین خارج از آفریقا قدیمی تر است. تحقیقات جدید نشان می دهد که قدیمی ترین فسیل انسان امروزی خارج از آفریقا ، در فلسطین ی ( ) کشف شده است. ... نوشته کشف قدیمی ترین فسیل انسان امروزی خارج از آفریقا ؛ تاریخ، 50 هزار سال جا به جا شد اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. با توجه به کمبود فضا در خانه های امروزی طراحان داخلی هم وم تغییر در جزئییات مربوط به دکوراسیون داخلی را به در دستور کار خود گنجاندد. این نوع طراحی برای فضاهای امروزی دلنشین و چند منظوره می نماید. مبلمان ال خواصی دارد که آن ها را از سایر انواع مبلمان متمایز مینماید. با توجه به کمبود فضا در خانه های امروزی طراحان داخلی هم وم تغییر در جزئییات مربوط به دکوراسیون داخلی را به در دستور کار خود گنجاندد. این نوع طراحی برای فضاهای امروزی دلنشین و چند منظوره می نماید.

مبلمان ال خواصی دارد که آن ها را از سایر انواع مبلمان متمایز مینماید.
قدیمی ترین فسیل گونه انسان امروزی در مراکش نزدیک به 300 هزار سال قدمت دارد و 100 هزار سال قدیمی تر از بقایای کشف شده پیشین است. %d9%85%d8%b9%d9%85%d8%a7%d8%b1%db%8c+%d8%a8%d8%b1%d8%ae%db%8c+%d9%85%d8%b3%d8%a7%d8%ac%d8%af+%d8%a7%d9%85%d8%b1%d9%88%d8%b2%db%8c+%d8%a8%d8%a7مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اسان جنوبی با گلایه از اینکه در سال های اخیر مساجدی ساخته شده که مردم در تراکم فضاهای تجاری اطراف مسجد، باید به دنبال درب ورودی باشند، گفت: این موضوع با معماری اصیل ی در تضاد است. ادامه: معماری برخی مساجد امروزی با معماری اصیل ی در تضاد است %d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4+%c2%ab%d8%af%db%8c%d8%a7%d8%a8%d9%88%d9%84%db%8c%da%a9%3a+%d8%b1%d9%88%d9%85%d8%a6%d9%88+%d9%88+%da%98%d9%88%d9تهران - ایرنا - نمایش «دیابولیک: رومئو و ژولیت» به کارگردانی آتیلا پسیانی روایتی متناقض از تراژدی عاشقانه امروزی ارائه می دهد. ادامه: نمایش «دیابولیک: رومئو و ژولیت»؛ روایتی متناقض از عاشقانه های امروزی اختصاصی از سورنا فایل کتاب مدیریت امروزی جونز - ویرایش دهم (2018) با و پر سرعت .
کتاب مدیریت امروزی جونز - ویرایش دهم (2018)
کتاب مدیریت امروزی جونز - ویرایش دهم (2018) کتاب مدیریت امروزی جونز - ویرایش دهم (2018)ناشر کتاب: mcgraw-hill educationنویسندگان: g. r. jones و j. m. georgeزبان کتاب انگلیسی و در 673 صفحه است.فایل pdf کتاب با بهترین کیفیت، به صورت تمام رنگی و قابلیت جستجو در متن و کپی برداری از متن است.
با
کتاب مدیریت امروزی جونز - ویرایش دهم (2018)
%d8%ae%d9%84%d8%a7%d9%82%db%8c%d8%aa+%d8%ad%d9%84%d9%82%d9%87+%da%af%d9%85%d8%b4%d8%af%d9%87+%d8%aa%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%aa+%da%a9%d9%88%d8%afرییس پژوهشکده ی پزشکی و سیستم های سلامت صنعتی شریف گفت: خوشبختانه از مرداد ماه سال 94 خلاقیت کده شریف گام مهمی را در جهت پرورش خلاقیت ک ن ایرانی برداشته است. ادامه: خلاقیت حلقه گمشده تربیت ک ن امروزی/ آینده فردای درخشان را با پرورش خلاقیت کودکتان رقم بزنید تحقیق در مورد نقش خانواده در جامعه امروزی، در قالب word و در 30 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: خانواده‌ اولین و مهم‌ترین نهاد درتاریخ فرهنگ و تمدن انسانی است و اولین مدرسه ای است که انسان درآن تعلیم می‌یابد و با اصول
به این میگن یک خانه شیک و امروزیطراحی پذیرایی باید بر اساس نیازهای خانواده باشد.برای مثال خانواده هایی که دارای فزرند دسال هستند باید در چیدمان پذیرایی خانه به مبحث ایمنی بیشتر توجه کنندو از انتخاب مبلمانی با ارتقاع زیاد و یا میزهایی با گوشه های تیز اجتناب کنند.تعدادی از خانوار ها هستند که به صورت روزمره از آن استفاده می کنند اما . این نوع از خانواده انسان از حدود دو میلیون سال قبل تا 100 هزار سال پیش بر روی زمین زندگی می کرده اند و از پراکندگی و گستردگی بیشتری نسبت به دو نوع قبل از خود بر روی کره خاکی بودند . ساخت ابزارهای سنگی ، استفاده از آتش و پناهگاه و نیز شکارگری از ویژگیهای اصلی فرهنگی این نوع انسان بشمار می رود . به لحاظ خصوصیات فیزیکی هم با توجه به مدارک ف. هندبال امروزی با مجموعه قوانین و مقررات بروز شده ای در دنیا اداره می شود هندبال در مجموع دارای 18 قانون بوده که هر یک از این قوانین نیز به صورت جداگانه دارای زیر مجموعه ای از همان قانون است .در ادامه قوانین ذکر شده به صورت مفصل و جداگانه توضیح داده خواهد شد.در صورت تمایل به آگاهی از آنان به ادامه مطلب مراجعه فرمایید. شعار دختران امروزی: 1.نه روسری نه تو سری حکومت ی 2.نه شاه میخوایم نه ملا / شوهر میخوایم به مولا. شعا سرا: نه سربازی نه جانبازی بزن بریم دختر بازی الله یاور ماست 110دنبال ماست...!!! دعاکنید نمیریم/ همتونو میگیریم. و ازهمه مهم تر . . . شعا سران : توپ تانک دسته بیل/دختر فقط با سیبیل..... نقش قرآن در زندگی بشری در ابعاد مختلف فردی، اجتماعی و حتی بین المللی، قابل دقت و بررسی است که به طور مختصر به بعضی از آنها اشاره می شود:
یکم. انسان نیازمند ارتباط مستقیم با آفریننده و هستی بخش خود است. این ارتباط اگر چه از طریق مناجات و رازگویی درونی و قلبی انجام می گیرد؛ اما دسترسی به کلمات خود خداوند، بسیار لذت بخش و اطمینان آور . حتمالا بارها شنیده اید که پرندگان امروزی، در حقیقت از نوادگان دایناسورها هستند. دایناسورهای غول پیکری که برای میلیون ها سال بر زمین حکمرانی می د و در یک فاجعه ی بزرگ منقرض شدند. ولی چگونه آن جانوران عظیم الجثه آب رفتند و تبدیل به پرنده های کوچک و زیبای رنگارنگی شدند که نه تنها در جنگل و حیات وحش، بلکه در ا با ما زندگی می کنند؟ فرایند. عشق های امروزی را چشیده ای دلبندم؟
طعم کشک می دهند
سراپا ادعایند گل من!
فرهاد هم اگر بود؛ به جای کندن بیستون مخ می زد احتمالا!
دیگر صدای تیشه نمی پیچید در شهر
طفلکی عشق
چقدر زجر می کشد از این شیرین فرهادهای قل
گاهی باید رد شد
گاهی باید در اوج نیاز، نخواست
گاهی باید کویر شد
با همه ی تشنگی منت هیچ ابری را نکشید
گا.
مقاله نقش مسکن در جامعه امروزی مشخصات این فایل عنوان: نقش مسکن در جامعه امروزیفرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات : 47 این مقاله در مورد نقش مسکن در جامعه امروزی می باشد . بخشی از تیترها به همراه مختصری از توضیحات هر تیتر از مقاله نقش مسکن در جامعه امروزی جمعیت و خانوار در ایران :ج 1:طی این ج خانوارهای معمولی ن بر حسب نوع واحد مس ی به تفکیک نقاط شهری و روستائی در سطح کشور در سال 1375 ارائه شده است. با توج به این ج جمع واحدهای مس ی کل کشور در این سال معادل 349003/12 واحد بوده که از آن 189/94 ...
دریافت فایل کنارد زوسه ( rad zuse) مشهور ترین ر های دنیا را بشناسید + تصاویر!! کنارد زوسه را می توان نخستین ر دنیا دانست. البته کاری که او انجام داده است با معنای امروزی ر بودن جور در نمی آید. اما اگر زوسه وجود نداشت، رهای امروزی نیز وجود نداشتند. زوسه، نخستین کامپیوتر جهان با قابلیت کنترل با زبان های برنامه نویسی را به وجود آورد و بعضی ها می گویند، تکمیل کرد. این کامپیوتر z3 نام داشت. البته نخستین کامپیوتری که زوسه ساخته بود، z1 نام داشت که قابلیت برنامه نویسی نداشت. او این سیستم را در آپارتمانی که با خانواده اش زندگی می کرد، در سال ۱۹۳۸ میلادی ساخته بود. تا اینکه ت آلمان از او پشتیبانی کرد و او توانست انقل از z1 تا z3 به وجود آورد. z3 در سال ۱۹۴۱ میلادی ساخته شده است و در واقع پدر کامپیوترهای مدرن امروزی به شمار می رود. بقیه در ادامه مطلب مدیران محترم شرکتهای پیمانکاری و مشاور همانگونه که استحضار دارید در سیستم امروزی انجام عملیات رتبه بندی و تأیید صلاحیت پیمانکاری و مشاور، شامل اخذ، تمدید و ارتقاء آن از طریق معاونت محترم نظارت راهبردی ریاست جمهوری به صورت الکترونیکی در سامانه ساجات انجام می شود. سخنی چند درباره ی ادبیات امروز* امروز دو گروه مختلف و متمایز در عرصة ادبیات فارسی دیده می شود. گروه نخستین که باید آن را گروه ادیبان خواند به اص لفظ ایمان دارند و آثار پیشینیان را سرمشق جاویدان می شمارند. در نظر ایشان بزرگان نظم و نثر فارسی تا قرن هشتم مظهر کمال اند و کوشش شاعر و نویسندة امروزی باید در آن مقصور شود که از ایشان تقلید ک. درباره تصاویر عجیبی که این روزها در حوالی میدان فردوسی ثبت می شود. فناوری اطلاعات و نقش آن در ب و کارهای امروزی فناوری اطلاعات و نقش آن در ب و کارهای امروزی فواید ناشی از سیستم های اطلاعاتی در بنگاه های اقتصادی نمونه هایی از ضررهای ناشی از استفاده نادرست ازسیستم های اطلاعاتی هزینه های ایجاد و استفاده از سیستم های اطلاعاتی دسته بندی کامپیوتر و it فرمت فایل ppt حجم فایل 456 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 22 دریافت فایل فناوری اطلاعات و نقش آن در ب و کارهای امروزی فروشنده فایل کد کاربری 7760 تمام فایل ها فناوری اطلاعات و نقش آن در ب و کارهای امروزی
فواید ناشی از سیستم های اطلاعاتی در بنگاه های اقتصادی
نمونه هایی از ضررهای ناشی از استفاده نادرست ازسیستم های اطلاعاتی
هزینه های ایجاد و استفاده از سیستم های اطلاعاتی
... فناوری اطلاعات و نقش آن در ب و کارهای امروزیفواید ناشی از سیستم های اطلاعاتی در بنگاه های اقتصادینمونه هایی از ضررهای ناشی از استفاده نادرست ازسیستم های اطلاعاتیهزینه های ایجاد و استفاده از سیستم های اطلاعاتی
اعتماد شما سرمایه ما تو رو کجا گمت ، بگو کجای این قصه...
که حتی جوهر شعرم ، همینو از تو میپرسه...
که چی شد اون همه رویا ، همون قصری که میساختیم
دارم حس می کنم شاید ، عشق و نشناختیم

میون قلبای امروزی ما ، نیمدونم چرا نمیشه پل بست
مثل دو ماهی افتاده بر خاک ، به دور از چشم دریا رفتیم از دست

به لطف و حرمت خاطره هامون ، نگو همیشه یاد من می مونی
که نه مثل اون روزای دورم ، نه تو دیگه برای من همونی
بذار جز این سکوت سرد لبهات ، برام چیزی به یادگار نمونه
بذار تا نقطه پایان این عشق ، مثل اشکی بشینه روی گونه

میون قلبای امروزی ما ، نیمدونم چرا نمیشه پل بست
مثل دو ماهی افتاده بر خاک ، به دور از چشم دریا رفتیم از دست

تحمل می کنم غیبتو ماهو ، میدونم نیمه همدیگه هستیم
نشد پیدا بشیم تو متن قصه ، به رسم عاشقی هر دو ش تیم

میون قلبای امروزی ما ، نیمدونم چرا نمیشه پل بست
مثل دو ماهی افتاده بر خاک ، به دور از چشم دریا رفتیم از دست خانه ای که حیاط ندارد، باغچه ندارد، درخت ندارد، گُِل ندارد، کِرم خاکی ندارد، آواز پرنده ندارد؛ عوض اش تلویزیون دارد، رایانه دارد، گوشی دارد، باغچه چیست! اون باغ دارد، مزرعه دارد، طاووس دارد، باران دارد، آفتاب دارد. اون همه چیز دارد! پ.ن دو هفته پیش سریال همسران رو اتفاقی دیدم. قسمتی بود که کمال و علی با هم قهر کرده و همسران این دو نق. پنج ضدقهرمان به یاد ماندنی تاریخ سینمای ایران 7فاز: بله سینمای ما مرد عملگرا می خواهد، از جنس قیصر و علی خوش دست و دیگران. هدف از این نوشته خاطره بازی با قهرمان های ستیزه جویی است که خودشان محکمه راه انداختند و با چاقو و قداره و تفنگ پی احقاق حق شان رفتند. از قیصر تا حاج کاظم و نمونه های جدید مثل عادل و رضای کلاشینکف. آن ها از جامعه و آد. گجت های مخصوص سفر امروزه با پیشرفت تکنولوژی، شیوه سفر هم تغییرات زیادی کرده است. فناوری به خدمت مسافران درآمده و علاوه بر کاهش هزینه ها، امکانات بیشتری را در اختیار آن ها قرار می دهد. گجت های مخصوص سفر به اندازه ای محبوب شده اند که بازار خود را پیدا کرده و سعی دارند تا سفر را به تجربه ای راحت تر و ... نوشته معرفی جدیدترین گجت های مخصوص سفر ؛ لذت مسافرتی آسان در دنیای مدرن امروزی اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. مریم دوستی به بیان آ ین وضعیت جدیدترین اثر بلند سینمایی خود پرداخت. برای مدیران امروزی/ 'آقا مهدی، سمینار نگو، بگو دومینار به گزارش جهان، مرحوم «مصطفی ال » از نیروهای کهنه کار لشکر ۳۱ عاشورا و از هم رزمان «مهدی باکری» ، خاطره ای از آن شهید نقل کرده است که بسیار تکان دهنده و تاثیرگذار است و حقیقتا مایه شرمنده گی بسیاری از آقایان و عزیزانی است که بار مسئولیت مدیریت های گوناگون را بر گردن دارند. خداوند عاقبت همه ما را ختم به خیر بگرداند، همان گونه که عاقبت مهدی باکری را. و العاقبة للمتّقین اختصاصی از فایل هلپ پاو وینت معرفی فناوری اطلاعات، کاربردها، تاثیرات و دستاوردهای آن در جوامع امروزی با و پر سرعت .
 پاو وینت معرفی فناوری اطلاعات، کاربردها، تاثیرات و دستاوردهای آن در جوامع امروزی
 پاو وینت معرفی فناوری اطلاعات، کاربردها، تاثیرات و دستاوردهای آن در جوامع امروزی لینک پرداخت و *پایین مطلب*فرمت فایل: powerpoint (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد اسلاید17  nمحدوده مرز صنایع رفته رفته محو می شود nقدرت چانه زنی مشتری به شدت افزایش می یابد nعرضه کالا و سرویس به بازار رفته رفته کوتاهتر می شود nتمام سرویس ها و محصولات رفته رفته دارای قیمت استاندارد می شود nاستفاده از تفکر it در تولیدات و خدمات تحقق می یابد nتولید بر مبنای سفارش صورت می گیرد  لینک   کمی پایینتر میباشد 
با
پاو وینت معرفی فناوری اطلاعات، کاربردها، تاثیرات و دستاوردهای آن در جوامع امروزی
فسیل دندان دایناسور شبیه موش 145 میلیون ساله در منطقه «دورست » انگلستان کشف شد. عینک طبی هوشمند از قرار معلوم رفته رفته باید با عینک های دارای عدسی دو کانونى خداحافظی کرد. یک عینک طبی هوشمند جدید که در یوتا (utah) ابداع شده است، به احتمال زیاد نیاز به استفاده از عینک های کنونی را از بین خواهد برد. بر اساس گفته های محققین، این عینک طبی هوشمند به همراه لنزهای مایع عرضه ... نوشته این عینک طبی هوشمند نیاز به استفاده از عینک های امروزی را از بین خواهد برد اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. در بازارهای امروزی
لباس هایی عرضه شده
که روی اونها کلماتی
به لغت لاتین چاپ شده
و مردم در حال ید
اینگونه لباس ها هستن،
حال فرقی نمیکنه که این لباسها نه یا مردانه
یا بچه گانه
باشد... ‏
بعضی از اینگونه کلمات:
vixen
-- زن شرور،روباه ماده
nude
همشهری دو - ندا داودی: در زندگی های امروزی آنقدر انسان ها مشغله دارند و سرشان شلوغ است که فرصت «باهم بودن شان» به حد اقل می رسد. آن چه که قطعی است در زمان رسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم مهری به این صورت که الآن در میان شیعیان رایج است وجود نداشته است و آن حضرت بنا بر اتفاق شیعه و سنی بر خاک ، سنگ و حصیر سجده می کرده و هرگز بر فرش ، سجاده ، لباس و ... که الآن اهل سنت بر آن سجده می کنند ، سجده نمی کرده است و سجده بر چنین چیزها از بدعت هایی است که در میان اهل سنت رایج شده است .
http://media.jamnews.ir/original/1393/05/09/img10102181.jpg

به ادامه رجوع کنید
یادگیری و خانواده

والدین امروزی و به خصوص مادران، حساسیت زیادی درباره درس خواندن و پیشرفت تحصیلی فرزندان شان نشان می دهند. بسیاری از خانواده هایی که فرزندان با هوش و درس خوانی دارند، سعی می کنند از تهیه هیچ نوع امکاناتی دریغ نکنند. خانواده هایی که فرزندان شان به هر دلیل، اهل درس و مدرسه نیست، برای جبران کمبودهای انگیزشی، . در میان گرانترین و مبالغه آمیزترین سدان های امروزی پورشه پانامرای توربو، بی ام و m6 و مرسدس amg s63 کوپه را می توان نام برد. این که ادارات بی در و پیکر امروزی با تعداد بیشتری کارمند از کل اجزای ت سلجوقی، در اداره خودشان هم مشکل دارند، از نداشتن دید و برنامه مدون است. در جامعه امروزی شاید موفقیت بانوان ایرانی در عرصه های مختلف اجتماعی ، علمی ، اقتصادی ، فرهنگی ، ورزشی و ... به امری تقریبا عادی درآمده باشد و حضور و درخشش خانم های موفق در اجتماع خیلی به چشم نیاید ، امروزه ن خبرنگار در دنیا شاید موفق تر از مردان عمل می کنند و از وقایع و رویدادهای بزرگی رمزگشایی و برداری می کنند اما شاید تصور اینکه یک شیرزن ایرانی در بیش از یک قرن پیش کار دشوار و پر مخاطره رو مه نگاری را انجام می داده بسیار غرور آفرین و شیرین است . حداقل برای بانوان .... قدیم ها سطح شعور و بینش مردم، همان کار تلگرام امروزی را می کرد!