عشق علی کریمی همکلاسی سلام

به نقل از خبرگزاریها در مورد عشق علی کریمی همکلاسی سلام : دروازه بان تیم فوتبال پیکان گفت: علی کریمی یک اسطوره است که هیچگاه از یادها نمی رود. سید مهدی رحمتی در خصوص خداحافظی علی کریمی از دنیای فوتبال اظهار داشت: فوتبال همین است، یک روز آغاز می کنی و یک روز هم باید با آن خداحافظی کنی. وی افزود: علی کریمی ستاره فوتبال ایران بود و شاید در خیلی از مواقع به حق خود نرسید اما محبوبیت او بین همه فوتبالدوستان زبانزد است؛ او یک اسطوره بود و هرگز از یادها نخواهد رفت. رحمتی در پایان گفت: به شخصه از خداحافظی او ناراحت شدم اما این واقعیتی است که برای همه اتفاق می افتد،برای کریمی در زندگی شخصی و ادامه راه آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی اش موفق باشد. موفق باشی آقای کریمی سلام برشهرضابرشهر همت سلام براین همه علم وفضیلت سلام برآن همه صدق وصفایش سلام بر همت بر ان وفایش سلام برمردم خوب وحس سلام بر مردمان انقل سلام برقشر داشجو و کارگر سلام بر حوزه و بریار سلام برجمله نیروهای پرکار سلام بر وناجاوشهردار سلام همبرزمینی هم هوایی سلام هم بر هم ی خلاصه برتمام شهرضا یی درود و رحمت لطف خ که روزقدس مهم آزاد و آز. گفت و گو با علی کریمی ستاره بازنشته فوتبال ایران همیشه جذاب بوده و هست،بخصوص که کریمی زبانی صریح و برنده دارد و بدون شک از معدودفوتبالیست های ابرانی هست که بی واهمه حرف هایش را به زبان می آورد... به گزارش خبرگزاری ورزشی شهر ورزش نیوز،به نقل از ورزش3: این ستاره تاریخی فوتبال ایران که با وجود خداحافظی از فوتبال کماکان مورد توجه رسانه هاست در مراسم بهترین های فصل فوتبال ایران غیبت داشت. این در حالی بود که سازمان لیگ از کریمی دعوت رسمی به عمل آورده بود. حرف های ما و علی کریمی از همین جا آغاز شد.
ادامه مطلب را بخوانید + ....

پسر: سلام ب read by 8
چرا ی جواب نمیده ؟ read by 8
اوکی فهمیدم ی نیست؟ بای read by 8


حالا

دختر : س read by 2


علی : سلام خانوم
حسین : سلام گلم
حامد : سلام عشقم
مهدی : سلام خوشگله
جعفر : سلامممم
اصغر : های خانومم
محمد : سلام ب روی ماهت
اشکان : سلام خوش اومدی
مهران : سسسسلآمممم

خخخخヅبابا لام. السلام علیک یا حجت ابن الحسن (عجل الله تعالی فرجه الشریف)
ز سویدای جان، سلام آقا
مهرتان بیکران، سلام آقا
کاش ای کاش ها تمامی داشت
آرزوی جهان، سلام آقا
لب آبیم و تشنه کامانیم
غایب از دیدگان، سلام آقا
چشم در راه چشمه ی نوریم
آفتاب عیان، سلام آقا
هستی ماست فرش مقدمتان
محرم آسمان، سلام آقا
می شود ، نیمه شعبان
فرج عاش. سلام بر آنهایی که از همه چیز گذشتند تا ما به هر چه میخواهیم برسیم

سلام بر آنهایی که قامت راست د تا قامت ما خم نشود

سلام بر آنهایی که به نفس افتادند تا ما از نفس نیافتیم

سلام بر آنهایی که رفتند تا ما بمانیم

سلام بر مردان خدا

سلام بر د
علی کریمی بعد از قبول مربیگری تیم ملی، قرار است به تمرین استقلال برود و عملکرد ملی پوشان این تیم را زیر نظر بگیرد. به گزارش "ورزش سه"، بر همین اساس کریمی امروز به تمرین پرسپولیس رفته تا آمادگی بازیکنان این تیم را از نزدیک ببیند. برنامه بعدی کریمی حضور در تمرینات استقلال و نفت تهران است. به همین دلیل کریمی فردا برای اولین بار در عمر فوتبالی خود به تمرین استقلال می رود تا آمادگی ملی پوشان این تیم را زیر نظر بگیرد. بعد نوبت نفت تهران است تا کریمی را در تمرین خود ببیند.

باید دید حاصل حضور کریمی در تمرین تیمهای لیگ برتری، دعوت از بازیکنی جدید خواهد بود یا نه؟
سلام،نامی از نامهای خداست.
سلام،تحیت اهل بهشت به یکدیگر است.
سلام،پیام پروردگار رحیم است.
سلام، پذیرایی شب قدر است.
سلام،اولین حق مسلمان بر دیگری است.
سلام،کلید شروع هر کلام ونوشته ای است.
سلام،امان نامه از هرگونه ترس وشری است.
سلام،ساده ترین عمل نیک است.
سلام،عامل محبت و الفت است.
سلام،اضهار صلح ومسالمت اس. ایا هوای تو در جان ها سلام علیک
غلام می ی ارزان بها سلام علیکایا ی که هزاران هزار جان و روان
همی کشند ز هر سو تو را سلام علیکبه وقت خواندن آن نامه های خون آلود
بخوان ز جانب این آشنا سلام علیکتو می امی و خورشید و ماه در پی تو
همی دوند که ای خوش لقا سلام علیکبه خاک پای تو هر دم همی کنند پیغام
هزار چشم که ای توتیا سلام علیکتو ت. سلام بر لحظه‏ هایی که تو را آوردند!
سلام بر لب‏های رسول اللّه‏ که میلاد تو را به درگاه پروردگار، سبحه گفت و نام یگانه‏ ات را از دست جبرئیل گرفت و در گوش عصمتت کرد!
سلام بر لبخند سرافراز علی علیه‏ السلام ، که در طلوع تو اتفاق افتاد!
سلام بر تو، تِ فردای پس از علی!
سلام بر تو، شباهتِ بی‏شائبه محمدی!
سلام بر اقیانوس کرامت . به تو ای آینه از خسته ترین قاب، سلام
گل نیلوفر خو ده به مرداب، سلام

ای دو چشم تو دوتا شیخ ابوالعشوه ی ترک
مست قیلوله و لم داده به محراب، سلام

آ ین نسل به جامانده ی ترسابچه گان
مغ هندوی از آتش زده سرخاب، سلام

ای همه روی تو، ابروی تو از بوی تو مست
چشم آهوی تو و خوی تو نایاب، سلام

مژه در مژه که نه پنجه ی پ. سلام همکلاسی راستشو بخواین امروز تو هجوم کارام یه سر به وب زدم و بانظر همکلاسی محترم معترضی روبه روشدم که خیلی رنجیدم خ اگه من ع ی گرفتم و گذاشتم رو وب برا یاد آوری خاطرات خوب دوران تحصیلمون بود خیلی پشیمون شدم.اولا ع و که می خوای بذاری تو وب باید حجمشو بیاری پایین تا بشه انجام بدی این حجم پایین کیفیت ع و میاره پایین عجیبتر این که من . بهروز ی فرد در مورد خداحافظی علی کریمی از دنیای فوتبال گفت: حیف شد. در این فوتبال بی ستاره کریمی تنها بازیکنی بود که هواداران به خاطرش به ورزشگاه می رفتند. فوتبال ما بازیکن خوب زیادی دارد اما ستاره ندارد. مسلماً نبود علی کریمی لیگ ما را کم تماشاگرتر می کند. واقعاً در فوتبال ما ی وجود ندارد که هوادار به خاطرش به ورزشگاه بیایید و کریمی . سلام سلام سلام و هزار سلام به تموم انی که در نبودم پیام گذاشتن دست همتون درد نکنه ایشالله خدا بهتون سلامتیه کامل همراه با زندگیه خوب و شاد عطا کنه.من امروز واسه سه روز مرخصی گرفتم اومدم خونه تا به خانوادم سر بزنم.واقعا شمال بهشته بخدا.یادم رفت بگم و روزه همه ی شما قبول باشه ایشالله. علی کریمی ستاره محبوب سابق فوتبال ملی و دستیار سابق کارلوس کی روش با انتشار پیامی در اینستاگرام نسبت به اتفاقات اخیر به ج خود از تیم ملی موضع گیری آرامی کرد. به گزارش "ورزش سه"، در حالی که پیرامون ج علی کریمی از تیم ملی گمانه زنی های مختلفی شنیده می شود، کریمی در صفحه شخصی خود از اهالی فوتبال خواسته بیخیال اتفاقات بشوند:

«سلام دوستان عزیز، آ هفته خوبی برایتان آرزو می کنم. بقیه چیزها را هم فراموش کنید؛ شاد باشید.»

کریمی در این پیام اینستاگرامی در حال ورزش و دویدن روی تردمیل دیده می شود. در مورد ج کریمی آ ین شایعه این است که او با علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال مشکلاتی داشته است.
سلام سلام سلام سلام دیر شد ! در همین حد یه چیز بفرستیم :d دریافت
حجم: 146 کیلوبایت فعلا خداحافظ :d سلام صبح همچون بهاران سلام بلبل نغمه خوان سلام سبزه و سنبل سلام باغ و گل و بلبل سلام گل لاله ام سلام زنبق و الاله ام سلام گل مریم گل ویران نشین و دور از غم سلام رز سفیدم ز تو بهتر ک گل ندیدم سلام ای بید مجنون خمیده با دلی خون سلام بر کوه و دریا سلامی تا بلندای ثریا سلام بر ص ه و سنگ سلام بر دلشاد و دلتنگ سلام بر ابر و باران سلام برکل یارا. سلام.. احو ون؟؟من روز دوشنبه مورخ92/11/7 دانشکده بودم که خانم اعتباریان رو دیدمایشون ازم خواستن که به همه شما سلام برسونماین پست هم حاوی سلام این هم کلاسی قدیمی به شما همکلاسیها میباشد.. و دیگـــــر هیـــــــچ . . . ! ! ! علی کریمی در زمان حضور در پست مربی تیم ملی که خبرسازتر از همیشه است، در دقیقه پنجم بازی با تشویق ناگهانی هواداران مواجه شد. به گزارش "ورزش سه"، در حالی که او نشسته و بازی را تماشا می کرد، طرفداران تیم ملی از او خواستند که بلند بشود و علی کریمی هم همین کار را کرده و برای آنها دست تکان داد. او یک بار دیگر هم به درخواست هواداران مجبور به ا. مسأله : سلام به دیگران مستحب، ولى جواب آن واجب است. مسأله : سلام به ى که در حال خواندن مى باشد، مکروه است. مسأله : اگر ى به گزار سلام کند، باید همانطور که او سلام کرده جواب دهد; مثلاً اگر گفته: «سلام علیکم» در جوابِ او بگوید: «سلام علیکم»، ولى در جواب «علیکم السلام» بگوید: «سلام علیکم». مسأله : ى که مى خواند، جایز نیست به دیگران سلام کند. . سلام علیک سیدتی سلام علیک یا ام الصبریاقلب بماءسی الدهر مکتوب علیه یمریا زین ها ولا خیها عمودا یتکایانور ینار بیه دروب الظلمات یا زینة الحق کلام یقال عندالطقاتسلام لک سیدتی سلام علی مرکل العصور اهنی وابارک مولد السیده زینب سلام الله علیها سلام از بچه ها ی خبری نداره؟ چرا وبلاگ رو به روز نمی کنید؟
سلام
میخواهید چطوری خبر داشته باشیم وقتی شما به جای اسمتون مینویسید همکلاسی قدیمی از مابقی دوستان مگر انتظاری بیش از این میتوان داشت . . و اما به یاد قدیما ... علی کریمی، کاپیتان سابق تیم پرسپولیس و بازیکن پیشین تیم ملی امروز (یکشنبه) از فوتبال خداحافظی کرد. کریمی پیش از این یک بار در زمانی که پیراهن پرسپولیس را به تن داشت، پس از ش ت سرخپوشان در دیدار پایانی جام حذفی برابر ان اصفهان همراه با مهدی مهدوی کیا از فوتبال خداحافظی کرده بود ولی در ادامه از تصمیم خود منصرف شد و با پوشیدن پیراهن تراکتورسازی به فوتبال بازگشت. بقیه در ادامه مطلب سلام ! ای همه ی ناتوانی ها نداشتن ها سلام ! ای همه ی عرق های شرم سلام ! ای زندگی ! ای ملال بی پایان ! سلام ! ای دل قاچ قاچ ای چاقوی خود ساخته ! ......................... ......................... پیر مردِ همسایه ما فقط آ ایمر داشت دیروز بی خودی شلوغش کرده بودند او فقط یادش رفت از خواب بیدار شود از حسین پناهی دروازه بان تیم فوتبال پیکان گفت: علی کریمی یک اسطوره است که هیچگاه از یادها نمی رود. سید مهدی رحمتی در خصوص خداحافظی علی کریمی از دنیای فوتبال اظهار داشت: فوتبال همین است، یک روز آغاز می کنی و یک روز هم باید با آن خداحافظی کنی. وی افزود: علی کریمی ستاره فوتبال ایران بود و شاید در خیلی از مواقع به حق خود نرسید اما محبوبیت او بین همه فوتبالدوستان زبانزد است؛ او یک اسطوره بود و هرگز از یادها نخواهد رفت. رحمتی در پایان گفت: به شخصه از خداحافظی او ناراحت شدم اما این واقعیتی است که برای همه اتفاق می افتد،برای کریمی در زندگی شخصی و ادامه راه آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی اش موفق باشد. خداحافظ همکلاسی! اسب زمان چه بادپاست. صفحه های روزشمار در پی تپش سمهای پرقدرتش به سرعت ورق می خورند و چشمهانی که تنها نظاره گرند. شمارش مع به نقطه آغاز خود نزدیک می شود، نفس ها تنگ می شود و سلام...لحظه خداحافظی است، همان حس غریبی که آشنا تر از هر غروبی است. انتهایی که با آغاز زاده می شود، همان خداحافظی که امروز باورش برایم سخت است. چه د. سلام بر مهدی، جوهر دین و نور یقین, ذخیره الهی، منجی نهایی؛ سلام بر مهدی، کعبه مقصود و قبله موعود، سرّ عظیم و اسم اعظم؛ سلام بر مهدی، ستاره طالع و نجم ، ا و موعود م ثاقب وعودها؛ سلام بر مهدی، صاحب شب قدر، و عصاره عصر؛ سلام بر مهدی، دیده بان خداو مظهر خدا، وصیّ اوصیاء ، برگزیده اولیاء؛ سلام بر آن عزیزی که کمال موسی و بهاء عیسی و صبر ایّو. صاحب ما ؛ بعضی وقتا داره یه کاری انجام میده یهو میبینی داره یه چیزی می کنه و..... یه سری شعرها ساخته که با هم می خونیم : * " عزیزیم لای لای جون دلم بای لای لای فداش بشم من.......آقایی (خانومی ) لای لای خوشکل من لای لای فداش بشم من .......عزیزی ...عزیزی....عزیزیم لای لای خوشکل من لای لای لای فداش بشم من...." * "سلام سلام.....خانومی سلام....سلام سلام.....عزیزی سلام.....سلام سلااااااااام...خانومی سلام....سلام سلااااام.... خوشکلو سلام....."

خبر داغ سینمایی سلام بمبئی سلام بمبئی سلام بمبئی , سلام بمبئی , سلام بمبئی , خبر داغ
لینک های : سلام بر لحظه‏ هایی که تو را آوردند!
سلام بر لب‏های رسول اللّه‏ که میلاد تو را به درگاه پروردگار، سبحه گفت و نام یگانه‏ ات را از دست جبرئیل گرفت و در گوش عصمتت کرد!
سلام بر لبخند سرافراز علی علیه‏ السلام ، که در طلوع تو اتفاق افتاد!
سلام بر تو، تِ فردای پس از علی!
سلام بر تو، شباهتِ بی‏شائبه محمدی!
سلام بر اقیانوس کرامت و سخاوتی که از دامان «کوثر» و «ابوتراب» برخاست. سلام بر لحظه‏هایی که تو را آوردند! سلام بر لب‏های رسول اللّه‏ که میلاد تو را به درگاه پروردگار، سبحه گفت و نام یگانه‏ات را از دست جبرئیل گرفت و در گوش عصمتت کرد! سلام بر لبخند سرافراز علی علیه‏السلام ، که در طلوع تو اتفاق افتاد! سلام بر تو، تِ فردای پس از علی! سلام بر تو، شباهتِ بی‏شائبه محمدی! سلام بر اقیانوس کرامت و سخاوتی که از د. سلام بر لحظه‏ هایی که تو را آوردند!
سلام بر لب‏های رسول اللّه‏ که میلاد تو را به درگاه پروردگار، سبحه گفت و نام یگانه‏ ات را از دست جبرئیل گرفت و در گوش عصمتت کرد!
سلام بر لبخند سرافراز علی علیه‏ السلام ، که در طلوع تو اتفاق افتاد!
سلام بر تو، تِ فردای پس از علی!
سلام بر تو، شباهتِ بی‏شائبه محمدی!
سلام بر اقیانوس کرامت و سخاوتی که از دامان «کوثر» و «ابوتراب» برخاست. یعنی صبح پاشی ببینی داد جاش رو داده به تابستون ، سلام دون دون، سلام هندونه ، سلام تابستون ، سلام عشق و حال مرسی که نه امتحان میگیری ازمون نه استرس داری نه حال گیری و کلاس :دی #عاشق تابستون شدم برع همیشه سلام بر رمضان سلام برماه خدا سلام برانسان های خلق شده اش ... سلام بر غزه و سلام بر رمضان خونینش سلام امروز ما بر مردم شجاعیه غزه جه بی دفاع بر بستر جاده ها و خیا بانها بد دفاع به خاک افتادند اجسادشان این ی ست که نیم قرن است که دیکته می کند بازبان روزه بکشید وبی دفاع در کوچه ها ن و ک ن را رها کنید . تا به زور سرزمین مادری را رها کنند ...... این. سلام بر لحظه‏ هایی که تو را آوردند!
سلام بر لب‏های رسول اللّه‏ که میلاد تو را به درگاه پروردگار، سبحه گفت و نام یگانه‏ ات را از دست جبرئیل گرفت و در گوش عصمتت کرد!
سلام بر لبخند سرافراز علی علیه‏ السلام ، که در طلوع تو اتفاق افتاد!
سلام بر تو، تِ فردای پس از علی!
سلام بر تو، شباهتِ بی‏شائبه محمدی!
سلام بر اقیانوس کرامت . سلام بر لحظه‏ هایی که تو را آوردند!
سلام بر لب‏های رسول اللّه‏ که میلاد تو را به درگاه پروردگار، سبحه گفت و نام یگانه‏ ات را از دست جبرئیل گرفت و در گوش عصمتت کرد!
سلام بر لبخند سرافراز علی علیه‏ السلام ، که در طلوع تو اتفاق افتاد!
سلام بر تو، تِ فردای پس از علی!
سلام بر تو، شباهتِ بی‏شائبه محمدی!
سلام بر اقیانوس کرامت. ای شرح شفاعت تو مشهور، سلام!
آمیزه ای از کرامت و نور، سلام!
گویند زیارت تو حج فقراست
برگنبد و بارگاهت از دور سلام!
شب اول محرم زنت آرزوشه با دستای یه پیر غلامت پیرهن سیاه بپوشه تو کوچه ها با پرچمت امید به زندگی میاد دوباره بوی نذری از روضه های خونگی میاد سلام یر پرچم و علم سلام بر شعر محتشم سلام بر محرم دم هیئت ها با گریه میگه مادر تو زهرا قبول باشه حسینی ها این عزاداریتون ایشالله دوباره روضه رفتن ها بی ریاترین عمل شده دوباره هر محله ای پر علم و کتل شده سلام بر کربلای تو سلام بر نوکرای تو سلام بر محرم لینک مداحی حاج محمود کریمی توصیه کی روش، به کریمی: تا می توانی برنده باش او از دستیار تازه اش خواست برنده باشد: توصیه شخصی من به علی کریمی این است که هرچه بیشتر می توانی برنده باش . یک مربی همیشه نمی تواند برنده باشد اما می تواند بیشتر برنده باشد . اگر هم روزی مقابل هم قرار گرفتیم ترجیح می دهم برنده باشم! سلام دوستان عزیزم چندوقتی را به تعمیرات دنیوی بودم از این غبیبت پوزش میخواهم
  السلام علیک یا صاحب ا مان سلام بر مهدی امت ها
سلام بر عدل مشهور جهان
سلام بر ماه تابان
سلام بر خورشید تاریکی های پنهان
سلام بر ماه شب چهاردهم
سلام بر بهار مردم و می روزگاران
سلام بر نور دیدگان مردم
خدایا با نور ( مهدی) همه ی تاریکی ها را روشن کن. هزاران درود و سلام به روح آنان که خوش درخشیدند تا بدرخشانند...هزاران درود و سلام به آن نور که نور در رو به رویش بی نور بود...هزاران درود و سلام بر لبخند عشق عاشق...هزاران درود و سلام بر غیرت مردانه و پر شور موج های وشان ایران همیشه پایدار...هزاران درود و سلام به شن های دلیر طبس که اراده ی عظیم الهی به دست آنان شکل گرفت...هزاران درود و سلام زرقام ها را که خود را از بند دنیا رهانیدند...هزاران درود و سلام بهشتی ها را که دشمنان از شنیدن اسمش به لرزه در می آیند...هزاران درود سلام احمدی روشن هایی را که علم در مقابل علمشان به زانو درآمد...و هزاران درود و سلام شایسته درود را... سلام ای فاطمه بانوی برتر/سلام ای فاطمه مصداق کوثر/خدا را بندگی کردی همیشه/ سلام ای فاطمه دخت پیمبر/علی را همسر و حامی دینی/سلام ای فاطمه محبوب حیدر/حسین ومجتبی نور دوعینت/سلام ای فاطمه الگوی مادر/شدی حجت برای هر ی/ سلام ای فاطمه آن عشق /بیاید مهدیت یک روز با شور/سلام ای فاطمه خورشید و اختر/

به تو ای آینه از خسته ترین قاب، سلام
گل نیلوفر خو ده به مرداب، سلام
ای دو چشم تو دوتا شیخ ابوالعشوه ی ترک
مست قیلوله و لم داده به محراب ، سلام
آ ین نسل به جامانده ی ترسابچگان
مغ هندوی از آتش زده سرخاب، سلام
ای همه روی تو، ابروی توازبوی تومست
چشم آهوی تو و خوی تو نایاب، سلام
مژه در مژه که نه پنجه ی پنجاه پلنگبه تو ای آینه از خسته ترین قاب، سلام
گل نیلوفر خو ده به مرداب، سلام
ای دو چشم تو دوتا شیخ ابوالعشوه ی ترک
مست قیلوله و لم داده به محراب ، سلام
آ ین نسل به جامانده ی ترسابچگان
مغ هندوی از آتش زده سرخاب، سلام
ای همه روی تو، ابروی توازبوی تومست
چشم آهوی تو و خوی تو نایاب، سلام
مژه در مژه که نه پنجه ی پنجاه پلنگ سلام بر لحظه ‏هایی که تو را آوردند! سلام بر لب‏های رسول اللّه‏ که میلاد تو را به درگاه پروردگار، سبحه گفت و نام یگانه‏ات را از دست جبرئیل گرفت و در گوش عصمتت کرد! سلام بر لبخند سرافراز علی علیه‏السلام ، که در طلوع تو اتفاق افتاد! سلام بر تو، تِ فردای پس از علی! سلام بر تو، شباهتِ بی‏شائبه محمدی! سلام بر اقیانوس کرامت و سخاوتی که از دامان «کوثر» و «ابوتراب» برخاست. **************************************** ای تو با قلبم صمیمی یا حسن / تو کریم بن کریمی یا حسن
داری از زهرا نشان یا مجتبی / مهربانی دل رحیمی یا حسن. . .

میلاد کریم اهل بیت مبارک. الهی!رجب گذشت ‏‎وماازخودنگذشتیم!الهی توازمابگذر... سلام برشعبان و‎اعیادش، سلام برحسین وعباسش، سلام برسجادوسجودش؛ سلام برمؤذن کربلا؛على اکبر؛سلام برنیمه شعبان وظهورمولودش. آغازماه رسول خدا(ص)،ماه شادی آل الله مبارک باد. سلام من به مدینه ، به غربت صادق
سلام من به بقیع و به تربت صادق
سلام من به مدینه ، به آستان بقیع
سلام من به بقیع و کبوتران بقیع
سلام من به مزار مطهر صادق
که مثل ماه درخشد به آسمان بقیع
سلام من به تو ای ماه فاطمی بقیع
سلام من به تو ای یاس هاشمی ب
علی کریمی لحظاتی پیش با پوشیدن پیراهن اصلی پرسپولیس، تمرینات خود را با بازیکنان این تیم آغاز کرد. به گزارش خبرنگار "ورزش سه" از ورزشگاه درفشی فر، کریمی که زودتر وارد زمین چمن ورزشگاه شده بود به گرمی از سوی حمید درخشان و بازیکنان مورد استقبال قرار گرفت و دقایقی است که همراه بازیکنان مشغول انجام کارهای بدنی است.

حمید درخشان سرمربی پرسپولیس پیش از آغاز تمرین به بازیکنان گفت: علی کریمی به ما افتخارداد و در تمرین ما حاضر شد. همه می خواهیم از تمرین کنار او لذت ببریم. من واقعا متشکرم که علی دعوت ما را قبول کرد.

حدود 400 تماشاچی در تمرین پرسپولیس حضور دارند که یکصدا کریمی را تشویق می کنند. علی کریمی امروز در تمرین پرسپولیس حاضر شده تا باعث خوشحالی اعضای کادر فنی و هواداران این تیم شود. این طور که پیداست کریمی قصدی برای بازگشت به میادین ندارد و فقط به خاطر اینکه دوستی دیرینه ای با درخشان دارد، دلیلی ندیده به تمرینات راه آهن برود و حالا در خانه خود تمرینات روزانه اش را پیگیری می کند. حضور کریمی در تمرینات پرسپولیس موجب شده روحیه بازیکنان این تیم حس بالا برود و درخشان از این موضوع بسیار راضی است.