عشق والیبال

به نقل از خبرگزاریها در مورد عشق والیبال : تیم والیبال ایران مقابل برزیل به برتری رسید
تیم ملی والیبال ایران در نخستین میزبانی خود در لیگ جهانی 2014 با نتیجه 3 بر 2 برزیل را ش ت داد. سالن دوازده هزار نفری تهران یکبار دیگر مملو از علاقه مندان به والیبال شد. گوش تا گوش سالن را هوادارانی پر کرده بودند که از یک ساعت جلو تر از آغاز مسابقه یکصدا ایران را تشویق می د و هر دقیقه به شمار . مربی تیم ملی والیبال ایران درگذشت مربی جوان و خوش اخلاق والیبال ایران دارفانی را وداع گفت. حسین معدنی مربی تیم ملی والیبال کشورمان جاودانه شد
مآ هم از طرف خودمون و باشگآه دانش اهرم این ضایعه را خدمت جامعه ی ورزش خصوصا والیبال کشور و خانواده ی ایشان تسلیت می گوییم. برآی شآدی روحش صلوآت تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار خود مقتدرانه به مرحله پلی آف صعود کرد. در ادامه رقابت های والیبال، تیم ملی ایران امروز (شنبه) در سومین دیدار خود به مصاف مالدیو رفت و در سه ست پیاپی با امتیازهای ۲۵ - ۱۰، ۲۵ - ۱۹ و ۲۵ - ۲۱ حریفش را از پیش رو برداشت.

شاگردان کواچ با برتری در این دیدار به مرحله پلی آف صعود د.

ملی پوشان والیبال کشورمان کشورمان پیش از این مقابل هنگ کنگ و هند پیروز شده بودند.

تیم ملی والیبال ایران بعد از عنوان ششمی در مسابقات جهانی مستقیم به اینچئون رفت.
سید والیبال فکر نمی کرد که ی از آمدن او باخبر باشد و بخواهند چنین استقبالی از او کنند برای همین هم غافلگیر شد. او در این باره گفت: وقتی به هشترود رفتم اصلا تصور نمی ی از رفتن من به این شهر مطلع باشد اما وقتی مردم و بنرهایی که از من زده بودند را دیدند حس غافلگیر شدم.


این طور که شنیده می شود داماد خانواده و اهل هشترود از استان آذربایجان شرقی است که مردمش علاقه بسیاری به والیبال دارند. خلاصه آنکه نامزدی خواهر شنبه 26 مهرماه با حضور م ع بلندقامت والیبال کشورمان برگزار شد. غافلگیری سید والیبال در نامزدی خواهرش/ ع سعید معروف : مقابل هواداران سر تعظیم فرود میاورم . مغز متفکر والیبال ایران باتوجه به حاشیه ها پیرامون او با هواداران تصریح کرد : من به تمام هواداران والیبال عشق می ورزم وبه هوادارای که طرفدار والیبال است عشق می ورزم و احترام می گذارم.
وی گفت : همیشه سعی کرده است که با هواداران بطور معقول رفتار کنند و با همه به خوبی رفتار
کنند که . تیم ملی والیبال ایران در آ ین رده بندی فدراسیون جهانی والیبال در جمع 10 تیم برتر دنیا قرار گرفت. بعد از مسابقات قهرمانی جهان در لهستان، فدراسیون جهانی والیبال آ ین رده بندی تیم های ملی دنیا را اعلام کرد که تیم ملی والیبال ایران پس از ب 96 امتیاز به علت چهارمی لیگ جهانی و ششمی قهرمانی جهان 134 امتیازی شد و بالاتر از دیگر رقبای آسیایی خود و تیم هایی چون کوبا و فرانسه در جایگاه دهم ایستاد.

* به گزارش فارس، رده بندی بیست تیم برتر به شرح زیر است:

1- برزیل 335

2- روسیه 330

3- لهستان 275

4- ایتالیا 254

5- ایالات متحده 220

6- آرژانتین 166

7- آلمان 158

8- صربستان 157

9- بلغارستان 156

10- ایران 134

11- کوبا 125

12- فرانسه 113

13- استرالیا 105

14- کانادا 99

15- تونس 75

16- کره جنوبی 73

17- چین 69

18- فنلاند 69

19- مصر63

20- بلژیک 59 تیم ملی والیبال ایران امروز در آ ین دیدار خود در بازی های آسیایی 2014 اینچئون برابر ژاپن قرار گرفت و با نتیجه 3 بر یک ( 28 - 26 ، 23 - 25، 25 - 19، 25 - 19) برابر حریف خود به پیروزی رسید. شاگردان کواچ با این نتیجه طلسم شکنی کرده و سرانجام مدال طلای بازی های آسیایی را هم به جمع افتخارات آسیایی خود اضافه د. انصراف آلمان از لیگ جهانی 2015 والیبال
تیم ملی والیبال آلمان از رقابت های لیگ جهانی 2015 کنار کشید. به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، تیم ملی والیبال آ لمان که موفق شد در سال 2014 به مقام سوم رقابت های قهرمانی جهان دست یابد، از رقابت های لیگ جهانی 2015 کنار کشید.

فدراسیون والیبال آلمان اعلام کرد به دلیل تمرکز روی بازی های قهرمانی اروپا و جمع آوری امتیاز برای انتخ المپیک 2016 ریو ترجیح دادیم تا در لیگ جهانی 2015 شرکت نکنیم تا توانمان را برای بازی های قهرمانی اروپا که در باکو برگزار می شود متمرکز کنیم.

تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار خود در بازی های آسیایی اینچئون، هنگ کنگ را ش ت دادند. تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود در مسابقات والیبال بازی های آسیایی 2014 اینچئون با نتیجه 3 بر صفر تیم هنگ کنگ را ش ت داد. بازیکنان ایران این بازی را در 3 ست متوالی با نتایج 25 بر 16، 25 بر 17 و 25 بر 12 به سود خود پایان دادند.

به نقل از تسنیم، لبخندهای کواچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در این بازی و استفاده از بازیکنانی که در مسابقات جهانی فرصت بازی پیدا نکرده بودند، نشان می داد که او قصد ندارد فشار چندانی به شاگردانش وارد کند. تنها در ست دوم بود که بازیکنان ایران کمی بازی را رها د و حتی یک امتیاز هم از حریف خود عقب افتادند ولی در نهایت با حساب 25 بر 17 پیروز شدند.

این نخستین پیروزی کواچ به عنوان سرمربی تیم ملی ایران در یک میدان آسیایی بود.

پیش از این بازی تیم ملی ژاپن با نتیجه 3 بر یک تیم کویت را ش ت داد. شاگردان کواچ فردا از ساعت 11:30 به مصاف تیم ملی هند می رود.
تیم ملی والیبال ایران در هشتمین مسابقه خود در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۵ توانست از سد میزبان عبور کند.تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن هشتمین دیدار خود و آ ین بازی مرحله دوم رقابت های جام جهانی 2015 در شهر او ا در سالن او ا مونیسی پال سنترال و در حضور 7 هزار تماشاگر برگزار د که این مسابقه با نتیجه 3 بر 2 و با امتیازهای 25 بر 22 ، 25 بر 23 ، 18 بر 25، 21 بر 25 و 12بر 15 به سود ایران تمام شد. برد شیرین ایران برابر ژاپن کد خبر: 1179881 زمان ارسال: 1393/07/27 16:48 تعداد بازدید: 8,422

مازندران بدون در لیگ والیبال
پیش از گفته می شد باشگاه کاله مازندران تیمی با عنوان نوشیدنی شمس و با ترکیب تیم ملی نوجوانان ایران در لیگ برتر والیبال 93 شرکت خواهد داد، اما مسئولان این باشگاه از عدم شرکت تیم نوشیدنی شمس در لیگ برتر به دلیل عدم توافق با فدراسیون والیبال خبر دادند. به گزارش "ورزش سه"، سایت باشگاه کاله مازندران نوشت: همانگونه که قبلا” اعلام شده بود، بنا به پیشنهاد فدراسیون والیبال ایران و تصمیمات اتخاذ شده، مقرر شد باشگاه ورزشی کاله مازندران با عقد تفاهم نامه همکاری و پذیرش س رستی و هدایت سه ساله تیم ملی نوجوانان کشور، تحت نام نوشیدنی شمس، به رقابتهای لیگ برتر والیبال سال۱۳۹۳ ورود نماید.

ولی با اعلام رسمی فدراسیون والیبال در خصوص عدم پذیرش یکی از بندهای مهم تفاهم نامه مذکور، همکاری مشترک تیمداری فدراسیون والیبال و باشگاه ورزشی کاله مازندران بلا نتیجه مانده و تنها استان مازندران از حضور در رقابتهای لیگ برتر والیبال کشور محروم مانده است.

با عنایت به اعلام قبلی، یکی از دلایل اصلی باشگاه ورزشی کاله مازندران از اعزام یک تیم شایسته در رقابت های پیش رو، تکریم و احترام به خواست و علاقه هواداران و تماشاگران مازندرانی وگرم نگه داشتن تنور ورزش در استان مازندران بوده است.
نخل شمیل سرودقهرمانی خواند. درادامه مسابقات والیبال لیگ دسته یک استان که درمحل سالن فجربندرعباس برگزارمیگردید تیم خوب ویکدست نخل توانست به ش ت 3بر0تیم جوانان هرمزگان قهرمانی این دوره ازمسابقات رابا شایستگی هرچه تما م تربه دست اورد این دیدارکه درحضور اقای الهامی رئیس هیئت والیبال استان ،اعضا هیئت ومسئولین دهستان شمیل برگزارگردی. س رست تیم ملی والیبال گفت: فدراسیون والیبال ترکیه از تیم ملی والیبال ایران برای برگزاری دو دیدار دوستانه دعوت کرده است و ملی پوشان دهم مردادماه راهی این کشور می شوند. فدراسیون والیبال با ارسال نامه ای به باشگاه میزان مشهد اعلام کرد، از این به بعد سالن مهران از میزبانی مسابقات لیگ برتر والیبال محروم است. به گزارش "ورزش سه"، به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بر اساس اعلام سازمان لیگ با توجه به گزارش ناظر مسابقه پیکان تهران و میزان مشهد و همچنین شرایط سالن مهران، از این پس کلیه مسابقات خانگی میزان مشهد در سالن شهید بهشتی این شهر برگزار خواهد شد.

در نامه رییس فدراسیون والیبال به مدیرعامل باشگاه میزان مشهد آمده است: "براساس گزارش ناظرمسابقه پیکان تهران ومیزان مشهد وباتوجه به شناختی که ازسالن مهران داریم امکان برگزاری مسابقه درسالن مهران مقدور نمی باشد. لذا منبعد کلیه مسابقات درسالن شهید بهشتی که مورد تائید این فدراسیون می باشد، برگزار خواهد شد." کلیپی از افنخار آفرینی های والیبال ن ایران در سال ۹۵. این ویدئو را روابط عمومی فدراسیون والیبال منتشر کرده است و در آن به افتخارات تیم ملی والیبال پرداخته است. پارس فوتبال شما را به تماشای این کلیپ… اسامی برترین های لیگ جهانی والیبال اسامی برترین های لیگ جهانی والیبال 2014 اعلام شد. -------------------------------------------------------------------------------- در پایان مسابقات لیگ جهانی والیبال 2014، قهرمان شد و برزیل در جایگاه دوم قرار گرفت. ایتالیا میزبان هم توانست مدال برنز را به خود اختصاص دهد. تیم ملی والیبال ایران هم توانست عنوان چهارمی را به خود اختصاص دهد.. نشست هیات رئیسه فدراسیون والیبال برای برنامه های دو گزینه هدایت تیم ملی والیبال (استویچف و کولاکوویچ) عصر امروز یکشنبه ١٧ بهمن ماه در دفتر داورزنی س رست فدراسیون والیبال برگزار شد.
والیبال قهرمانی جهان 2014- لهستان ش ت تلخ والیبال ایران برابر لهستان
تیم ملی والیبال ایران با جبران دو ست باخته ، بازگشتی تاریخی در مسابقه مقابل لهستان میزبان مسابقات قهرمانی جهان داشت اما با وجود برتری در ابتدای ست پنجم در نهایت 16-14 مغلوب حریف شد . به گزارش "ورزش سه"، ملی پوشهای والیبال ایران که دو ست اول را مغلوب جو وحشتناک سالن و درخشش والیبالیستهای لهستان شده بودند ، با مصدومیت ناگهانی ستاره تیم حریف به ناگاه بازی را برگرداندند و با پیروزی 24-26 به بازی برگشتند . پس از این برد روحیه بخش ایران ست چهارم را هم با نتیجه 19-25 برد تا کار به ست پنجم برسد . اما در این ست پرهیجان لهستان ،با نتیجه 14-16 این بازی عجیب را به سود خود تمام کرد و بازی را برد .

لهستان با پیراهن سفید و با ترکیب نواکوشی، وینارسکی، پاوول، کارول، لازلی، کوبیاک و لیبرو زاتورسکی بازی را آغاز کرد.

تیم ملی والیبال ایران هم با پیراهن قرمز و ترکیب غفور، محمد ، سعید معروف، عادل غلامی، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجانپور و فرهاد ظریف به میدان رفت. این روزها رو خیلی دوست دارم روزهای پر افتخار و شاد ، موفقیت در ورزش اونهم در سطح جهانی از جمله قهرمانی چند وقت گذشته تیمهای کشتی ، حضور در جام جهانی و ارائه ی بازیهای موفق، برتری های غرور انگیز تیم والیبال مقابل قدرتهای جهان و .... امیدوارم تیم والیبال و فوتبال به دور بعد صعود کنند الهی امین در حالیکه کمتر از یک هفته تا شروع مسابقات والیبال قهرمانی جهان در لهستان باقی مانده، فدراسیون جهانی والیبال، تلاش خود را برای ساختن مجدد جام های قهرمانی جهان که روز در برزیل به سرقت رفت با جدیت آغاز کرده است. طبق برنامه ریزی های انجام شده، جام قهرمانی والیبال جهان پس از عبور از بیشتر از کشورهای دنیا قرار بود روز شنبه آینده برای مراسم افتتاحیه وارد ورشو پایتخت لهستان، محل برگزاری مسابقات شود و جام مربوط به مسابقات ن نیز به رم، پایتخت ایتالیا برود اما هر 2 جام در برزیل به سرقت رفت! به گزارش تسنیم , در این شرایط، فدراسیون جهانی والیبال بدون اتلاف وقت به سراغ سازندگان این جام منحصر به فرد رفت تا کار ساخت 2 جام دیگر را بلافاصله شروع کنند تا حداقل تیم های قهرمان جهان در بخش مردان و ن در مراسم افتتاحیه بتوانند شادی خود را با جام قهرمانی برگزار کنند. مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان از شنبه هشتم شهریور در ای مختلف لهستان آغاز می شود. تیم والیبال روسیه به سختی از سد ایران گذشت مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال امروز (چهارشنبه) با برگزاری مسابقه بین تیم های ایران و روسیه آغاز شد که تیم ملی والیبال ایران در یک دیدار تماشایی مقابل روسیه با نتیجه 3 بر 2 و امتیازهای ( 25- 18 ، 18 - 25 ، 21- 25، 37-35 و 8-15) ش ت خورد.

روسیه به عنوان قهرمان المپیک 2012 و لیگ جهانی 2013 قدرتمندترین تیم حال حاضر والیبال جهان به شمار می رود. روس ها در این دوره از مسابقات مدعی اصلی عنوان قهرمانی هستند. پیش از این تیم ایران هیچ گاه نتوانسته بود مقابل روسیه در یک مسابقه رسمی پیروز شود و این طلسم همچنان پابرجا ماند. افتتاحیه مسابقات والیبال لیگ یک استان نخل شمیل 3 فولادهرمزگان 2 زمان :چهارشنبه 93/7/23 ساعت 16 مکان :سالن ورزشی فجربندرعباس مسابقه افتتاحیه لیگ یک والیال استان باحضوررئیس محترم هیئت والیبال استان جناب حاج اقا الهامی واعضائ هیئت درمحل سالن ورزشی فجربندرعباس بین تیمهای نخل شمیل وفولادهزمزگان برگزارگردید. دراین دیدارتیم نخل توانست با. والیبال ایران در چند روز گذشته دو تورنمنت بین المللی یکی در برف و دیگری در ساحل برگزار کرد. مسابقات والیبال برفی که برای اولین بار در سطح آسیا و به خوبی برگزار شد. نتایج هفته سوم لیگ برتر والیبال
هفته سوم رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور، عصر امروز با برگزازی 6 مسابقه خاتمه پیدا کرد. به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، از سومین هفته مسایقات لیگ برتر والیبال کشور،عصر امروز با برگزاری 6 مسابقه در ای مختلف پیگیری شد.

در حساس ترین بازی های این هفته شهرداری ارومیه با حساب 3 بر صفر از سد متین ورامین عبور کرد و در دیگر بازی مهم هفته سوم میزان مشهد با نتیجه 3 بر 2 در مقابل پیکان ش ت خورد.

نتایج کامل بازیهای هفته سوم به شرح زیر است:
ارتعاشات صنعتی یک- شهرداری تبریز 3
تعاون گنبد 3- شهرداری زاهدان2
آلومینیوم المهدی 3- مهر پارس صفر
شهرداری ارومیه3 - متین ورامین صفر
میزان اسان 2 - پیکان تهران 3
وزارت دفاع 3- نوین کشاورز 2
تیم ملی والیبال ایران در یک بازی حساس، سومین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی جهان را با نتیجه 3 بر یک به فرانسه واگذار کرد. به گزارش "ورزش سه"، ایران ست اول را 25 ـ 18 باخت، ست دوم را 25 ـ14 برد و در 2 ست سوم و چهارم با نتایج 25 ـ 19 و 29ـ27 مغلوب قرمزپوشان فرانسوی شد. ایران با این ش ت به رتبه سوم گروه سقوط کرد تا فرانسه در صدرج قرار بگیرد.

تی. سایت فدراسیون والیبال نوشت:سرمربی تیم ملی والیبال با انتشار پستی در صفحه شخصی اش عشق به والیبال در ایران را به تصویر کشید. هدف این پژوهش، تعیین اثر زمان تمرین ذهنی قبل، در حین، و بعد از تمرین عملی در یادگیری مهارت سرویس والیبال می باشد. تعداد 45 دانش آموز مبتدی 12 – 14 ساله مقطع راهنمایی، بدون هیچ سابقه بازی والیبال، به عنوان نمونه آماری انتخاب شدند. هیچ یک از آزمودنی ها قادر نبود سرویس والیبال را به طور صحیح اجرا کنند. شرکت کنندگان در سه گروه تمرین ذهنی قبل از تمرین عملی، تمرین ذهنی در حین تمرین عملی و تمرین ذهنی بعد از تمرین عملی تقسیم شدند. آزمودنی ها تمرین ذهنی و عملی را در 21 جلسه و هر جلسه 30 دقیقه اجرا د. شرکت کنندگان در جلسات هفتم، چهاردهم، بیست ویکم، و بیست وهشتم مورد آزمایش قرار گرفتند. آزمون استاندارد سرویس والیبال جهت آزمودن میدان یادگیری سرویس والیبال مورد استفاده قرار گرفت. نتایج تحقیق نشان داد تفاوت معنی داری بین میانگین نمرات گروه تمرین ذهنی در حین تمرین عملی و گروه تمرین ذهنی قبل و بعد از تمرین عملی در توسعه مهارت سرویس والیبال وجود داشت، اگر چه تفاوت معناداری بین میانگین دو گروه تمرین ذهنی قبل و بعد از تمرین عملی وجود نداشت. آزمون یادداری نشان داد که شرکت کنندگان در گروه های تمرین ذهنی قبل و بعد از تمرین عملی در مقایسه با گروه تمرین ذهنی حین تمرین عملی پیشرفت معنی داری در مهارت سرویس والیبال نداشتند. این مطالعه پیشنهاد می کند مربیان و به ویژه معلمین تربیت بدنی تمرین ذهنی را به عنوان بخش اساسی برنامه های آموزش خود، به ویژه در خلال تمرین عملی، جهت آموزش به مبتدیان مورد توجه قرار دهند. فینال لیگ جهانی 2014 در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس ایتالیا بین دو تیم برزیل و برگزار شد.

پس از یک بازی مهیج و پایاپای در نهایت تیم والیبال موفق شد با نتیجه 3 بر صفر و امتیازهای ( 31-29، 21-25، 25-20 و 25- 23) برزیل را ش ت دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

پیش از این در مسابقه رده بندی ایتالیا نیز ایران را با نتیجه 3 بر صفر ش ت داده و برنز گرفته بود.

ملی پوشان والیبال ایران در دومین سال حضور خود در لیگ جهانی با پنج پله صعود در رتبه چهارم ج رده بندی جای گرفتند.

رده بندی چهار تیم اول لیگ جهانی

1-

2- برزیل

3- ایتالیا

4- ایران فینال لیگ جهانی 2014 در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس ایتالیا بین دو تیم برزیل و برگزار شد.

پس از یک بازی مهیج و پایاپای در نهایت تیم والیبال موفق شد با نتیجه 3 بر صفر و امتیازهای ( 31-29، 21-25، 25-20 و 25- 23) برزیل را ش ت دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

پیش از این در مسابقه رده بندی ایتالیا نیز ایران را با نتیجه 3 بر صفر ش ت داده و برنز گرفته بود.

ملی پوشان والیبال ایران در دومین سال حضور خود در لیگ جهانی با پنج پله صعود در رتبه چهارم ج رده بندی جای گرفتند.

رده بندی چهار تیم اول لیگ جهانی

1-

2- برزیل

3- ایتالیا

4- ایران به گزارش خبرگزاری ورزشی شهر ورزش نیوز حسین معدنی، سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران که به دلیل گرفتگی مجرای صفرا چند روزی در بیمارستان بستری بود، دار فانی را وداع گفت. کاپیتان سابق و خوش اخلاق تیم ملی والیبال ایران چندی پیش به دلیل گرفتگی مجرای صفرا دچار دل درد شد که بعد از مراجعه به بیمارستان، پزشکان متوجه شدند که توده ای راه مجرا را بسته و با قرار دادن یک لوله مجرا را باز د. از عوارض این عمل، هاب پانکراس بود که حسین معدنی با این مشکل مواجه شد. این هاب به ریه هم سرایت کرد و باعث اختلال کار ریه شد؛ به طوری که سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران فقط با دستگاه تنفسی قادر به تنفس بود، اما سرانجام و درحالی که پزشکان و نزدیکان وی از بهبود حال او خبر می دادند، در سن 41 سالگی درگذشت و در تاریخ جاودانه شد.

حسین معدنی متولد اردیبهشت 1352 و سرمربی سابق تیم ملی والیبال مردان ایران بود. او در سال های 1366 تا 1373 عضو تیم ملی والیبال ایران بود. حسین معدنی مدرک ی شیمی داشت؛ او در رده ملی سرمربیگری تیم های ملی بزرگسالان، تیم ملی ب و نوجوانان را بر عهده داشت. معدنی ایران را به جمع تیم های حاضر در مسابقه های قهرمانی جهان ایتالیا رساند و پس از آن دستیار خولیو ولاسکو و اسلوبودان کواچ شد. وی مدتی هم سرمربی تیم والیبال دانشجویان ایران بود. معدنی سرمربیگری تیم های باشگاهی مانند داماش گیلان، پیکان، شهرداری تبریز و باریج اسانس کاشان را هم برعهده داشت.

درخشش در لیگ جهانی والیبال 2014 همراه با تیم ملی آ ین افتخار ورزشی وی در دوران حیاتش بود، هرچند که درگیری با این بیماری ناگهانی مجال همراهی تیم ایران در مرحله نهایی این رقابت ها را از وی سلب کرد. والیبال دختران والیبال ن ع تیم ملی والیبال نوجوانان دختر کشورمان صبح فردا(دوشنبه) به ایران باز می گردد. والیبال دختران والیبال ن ع
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال, دختران والیبال زیر 17 سال کشورمان پس از ب رتبه دهم مسابقات آسیایی ساعت 2 و چهل دقیقه بامداد بانکوک را به مقصد قطر و سپس تهران ترک خواهند کرد و ساعت 10 صبح فردا (دو.
لیگ برتروالیبال ن ایران با برگزاری 42بازی به پایان رسید.

در هفته پایانی لیگ برتر دو بازی برگزار شد/ دیدار شهر تهران تعیین کننده قهرمان این رقابت ها بودبازی تیم های آزاد و گاز ایران.گازی ها با نتیجه3 بر 2پیروز میدان شدن.
()
در دیگر بازی این هفته لیگ برتر والیبال ن تیم ذوب آهن در سمنان به مصاف شهرداری این شهررفت. ذوب آهن که . از مقام معظّم ی درمورد بازی پرسیدند؛فرمود: بله بازی هم میکردیم؛منتهی درکوچه بازی میکردیم درخانه جای بازی نداشتیم بازی های آنوقت بچه ها فرق میکرد. یک مقدار هم بازی های ورزشی بود؛مثل والیبال و فوتبال و این ها که بازی میکردیم. من آن موقع درکوچه ها با بچه ها والیبال بازی می ،خیلی هم والیبال دوست می داشتم. الآن هم اگر گاه بخواهیم ورزش دسته جمعی -البته یا بچه های خودم-به والیبال رو می آوریم که ورزش خیلی خوبی است. این جا هم جناب آقای غلامعلی حداد عادل (دومین نفر ایستاده از سمت راست) رو مشاهده میکنید کنار تور والیبال: اصولا والیبال یه بازی فراگیر و بسیار دوست داشتنیه..! به امید موفقیت های روزافزون تیم ملّی والیبال ایران در لیگ جهانی والیبال۲۰۱۴ و صعود به قلّه های بالاتر.. ..یامهدی(عج).. درادامه مسابقات والیبال جام نوروز درمرحله یک چهارم نهایی اولین بازی بین تیمهای غدیرگوربند وشهیدتنیده شمیل برگزارگردید .که دراین دیدارتیم غدیر توانست با نتیجه 3بر0 تیم شهیدتنیده راازپیش روبردارد ویکی ازفینالیستهای این دوره باشد.دربازی بعدی تیم نخل بانتیجه 3بر1 تیم کانون فرهنگی زمین سنگ راپشت سرنهاد وتیم دیگرفینالیست این دوره لق. ین بلغاری در مدت حضور 5 روزه خود در تهران ضمن گفت وگو با مسئولان فدراسیون والیبال، بازدیدی از امکانات و زیرساخت های والیبال ایران خواهد داشت و روز چهارشنبه، ششم بهمن ماه نیز تماشاگر برخی بازی های لیگ برتر والیبال خواهد بود طارمی که با حضور در سالن والیبال و انتشار ع هایش علاقه اش به والیبال نمایان شده بود، اکنون نیز در تمرینات این تیم از هیچ فرصتی برای بازی والیبال کوتاهی نمی کند و اکنون توپ فوتبال به سرگرمی بزرگ او برای بازی والیبال تبدیل شده است. پیش وت والیبال ایران گفت: ما باید به کولاکوویچ فرصت دهیم چون تاثیر مربیان در سطح بالای والیبال، بیشتر از 10 در صد نیست. اردوی انتخ تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال ایران از امروز (شنبه) در فدراسیون والیبال شروع شد. سایت تیم ملی والیبال نوشت:سرمربی تیم ملی والیبال ۱۴ بازیکن ایران را در هفته نخست لیگ جهانی معرفی کرد. تیم ملی والیبال لهستان با پیروزی 3 بر یک مقابل برزیل به مقام نخست مسابقات والیبال قهرمانی جهان در خاک خود رسید.

به نقل از تسنیم، برزیلی ها که در 3 دوره گذشته مسابقات قهرمانی جهان به مدال طلا رسیده بودند، می خواستند برای چهارمین بار متوالی جام قهرمانی را بالای سر ببرند اما شاگردان استفان آنتیگا و تماشاگران پر سر و صدای لهستانی این اجازه را به مردان برناردو رزنده ندادند.

تیم ملی لهستان ست اول را 25 بر 18 به برزیل واگذار کرد اما در ادامه در 3 ست متوالی با نتایج 25 بر 22، 25 بر 23 و 25 بر 22 برنده شد تا بعد از 40 سال دوباره به مدال طلای جهان رسیده باشد.

در این بازی والاس دسوزا و ریکاردو لوکارلی هر کدام 18 امتیاز و ماتیوژ میکا 22 امتیاز برای لهستان ب د.

پیش از این بازی دو تیم ملی آلمان و فرانسه در دیدار رده بندی به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 3 بر صفر به سود آلمان تمام شد تا آلمان به مقام سوم رسیده باشد. تیم ملی والیبال ایران روز شنبه با ش ت مقابل روسیه به مقام ششم جهان رسید. گلبوجوووون تولدت مبارک با تاخیر کلوپ هواداران والیبال و سعید معروف / تولد گلبو کلوپ هواداران والیبال و سعید معروف / تولد گلبو گلبو خانم ...
عزیزم درسته که بابا مهدی ازت دور بود ولی به یادت بود و امشب بعد از برد ایران از آرژانتین یه جشن کوچولو برای به دنیا اومدنت گرفت و به همه شیرینی داد ...
بچه ها هم تو این ع تولدت رو تبریک گفتن ...
این چشمک رو هم بوبوی عزیز فقط برای تو زده ...
عمو علی هم برات ع گرفته عزیزم... اینم ویدئوش کلوپ هواداران والیبال و سعید معروف / تولد مربی اسلوبودان کواچ تولد مربى عزیز ودوست داشتنیمونه ى که به همراه تیم شادى هاى زیادى بهمون دادن مربى عزیزى که وجودش آرامشه زیادى داره ﺗﻮﻟﺪﺕ ﻣﺒﺎﺭﮎ آقاى ﮐــــــــــﻮﺍﭺ ﻋﺰﯾﺰ کلوپ هواداران والیبال و سعید معروف خبر مهـــــــــــــــم
مستند سفر تیم ملی والیبال به مسابقات جهانی از تلویزیون پخش می شود

مجموعه مستند "پرش" در ۱۰ قسمت ۳۰ دقیقه ای از این هفته روزهای زوج بعد از اذان مغرب از شبکه مستند سیما پخش می شود.
«پرش» روایت سفر تیم ملی والیبال به مسابقات جهانی لهستان است و اردوی تیم ملی و حضورش در مسابقات جهانی والیبال را به تصویر می کشد. قسمت اول این مجموعه مقدمه و بیوگرافی تقریبا کاملی از تیم ملی والیبالمان به مخاطبان ارائه می کند و بخش ویژه ای از آن نیز درباره مرحوم حسین معدنی مربی فقید کشور است. کلوپ هواداران والیبال و سعید معروف / اولین تمرینات در قوچ اینم اولین تمرینات در قوچ بقیه ع ا در ادامه مطلب.... هیئت رئیسه فدراسیون والیبال در نشست امروز خود رای به سپردن سکان هدایت تیم ملی والیبال به ایگور کولاکوویچ داد. گزینه بلغارستانی هدایت تیم ملی والیبال گفت: من از سطح تیم ملی والیبال ایران آگاهی داشتم ولی هدفم شناخت بهتر سطح والیبال ایران بود. مجموعه کادر فنی تیم والیبال شهرداری ارومیه از هواداران خونگرم این تیم تقدیر و تشکر بعمل آوردند. به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه ، رقابت های لیگ برتر والیبال با خاطره ای بسیار تلخ و خونین در تهران به پایان رسید و تیم شهرداری ارومیه به مقام نایب قهرمانی بسنده کرد. اما چیزی که ذهن همه هواداران را فارغ از ب مقام به دست آمده رنجیده خاطر کرده است رفتار ناشایست ین انتظامی حاضر در سالن مسابقه بود که باعث صدمه دیدن و بستری شدن چندین تن از هواداران در بیمارستان های تهران شد. دیدن صحنه های دل اش بازی دیروز دل همه حاضرین در سالن فدراسیون والیبال را به درد آورد و حتی اشک برخی از خبرنگاران ، بازیکنان ، کادر فنی تیم و مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه را نیز درآورد. مجموعه کادر فنی تیم والیبال شهرداری ارومیه از همه هوادارانی که صد ها کیلومتر برای تشویق تیم محبوب شان را پیمودند تا از نزدیک به تماشای بازی فینال بنشینند تقدیر و تشکر نموده و از تک تک هواداران و تماشاگران متعصب مراتب سپاس را بعمل آوردند ، که نه تنها در بازی فینال بلکه از اول شروع فصل با حضور پرشورشان در همه بازی های خانگی و بیرون از خانه پشتوانه ای بسیار محکم برای تیم والیبال شهرداری ارومیه بوده اند. تیم والیبال ورونای ایتالیا حضور محمد جواد معنوی نژاد، ملی پوش والیبال کشورمان را با این تیم تبریک گفت. با شروع اردو تیم ملی سعید معروف بزرگترین غایب تیم ملی محسوب می شود. او که هفته پیش همراه تیم زنیت قهرمان لیگ اروپا شد،هنوز در لیگ والیبال روسیه بازی دارد ، به همین علت فعلا نمی تواند با تیم ملی تمرین کند.


کاپیتان تیم ملی ایران با پایان لیگ روسیه به تهران برمی گردد و به اردوی فنلاند می رسد


خوش خبر س رست تیم ملی والیبال گفته است : کاپیتان تیم ملی سعیدمعروف چند روز قبل از پرواز تیم به اردو میرسد تا همراه تیم برای لیگ جهانی تمرین کند .


تیم ملی والیبال ٢٠ ادریبهشت برای بازی های تدارکاتی راهی فلاند می شود و بعد از آن 27 اردیبهشت راهی جمهوری چک می شود -------------------- دوست دارتون faezeh منبع:خبرگزاری ورزشی والیبال آغاز مسابقات والیبال جام رمضان در کیش مسابقات والیبال جام ماه مبارک رمضان در جزیره کیش آغاز شد.در این دوره از مسابقات 14 تیم حضور دارند که در دو گروه چهار تیمی و دو گروه سه تیمی با هم رقابت می کنند.مسابقات دور مقدماتی تا بیستم تیر هر شب از ساعت بیست و یک در مجموعه ورزشی المپیک برگزار خواهد شد.در نخستین شب این رقابتها تیم سان لند تیم رعد پایگاه هوایی را ش ت داد ، تیم نمایشگاه سعید از سد پیام نور گذشت و تیم آموزش و پرورش بر تیم سی من غلبه کرد. فدراسیون والیبال ایران اسامی 27 نفر دعوت شده به اردوی اول تیم ملی نوجوانان را معرفی نمود. کانون هواداران والیبال شهرداری ارومیه:به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه پس ازبرگزاری ده روز اردوی انتخ تیم ملی نوجوانان پسر از بین 160 بازیکن که از تمامی استانهای کشور جهت تست به این اردو در دو مجموعه ورزشی آکادمی ملی المپیک و فدراسیون والیبال معرفی شده بودند 27 نفر که از آمادگی جسمانی و تکنیک بالایی برخوردار بودند با صلاح دید مربیان به اردوی اول تیم ملی نوجوانان دعوت شدند. بر اساس این گزارش ده نفرازشهر والیبال خیز ارومیه توسط مربی بین المللی رامین مراد پور عضو سابق تیم ملی کشورمان به این اردو معرفی شده بودند که از بین این ده نفر سه بازیکن به جمع 27 نفرمعرفی شده به اردوی نخست تیم ملی انتخاب گردیدند.نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی نوجوانان مشخص شدند/بیشترین سهم تیم ملی نوجوانان از شهر عاشقان والیبال نفرات دعوت شده به این اردو از قرار زیرمیباشند:
ها:
1-سپهر به نژاد
2-آرش عبدالهی
3-علی رمضانی
4-سامان رشدی
5-جوادکریمی
قطر ها:
6-حامد فرخی زاده
7-سعید رنجبر
8-محمدعباسی
9-رسول آقچه لی
10-محمود رسولی
لیبروها:
11-اسماعیل طالبی
12-سیدمحسن مهدیزاده
13-بیژن براتی
دفاع وسط ها:
14-اسحاق خوشکام
15-محمدحبیبی
16-مهرشاد کتال
17-حجت تدین ملکی
18-سینا بوداقی
19-علی اصغرمجرد
20-طیب عینی
دریافت کننده ها:
21-محمدعلی جعفرزاده
22-میثم پایدار
23-علیرضا صفایی
24-مرتضی شریفی
25-اکبر ولایی
26-میربابک
27- حسین اسفندیاری گفتنی است از بین این 27 نفر، شهر عاشقان والیبال بیشترین سهم را به خود اختصاص داده و با معرفی سه نفر به نامهای: محمد عباسی(پدیده فصل گذشته تیم نوجوانان پیکان)-سینا بوداقی و مرتضی شریفی، بار دیگر نشان داد که به حق نام پایتخت والیبال آسیا و شهر عاشقان والیبال را یدک میکشد. شایان ذکر میباشد که رقابت های قهرمانی نوجوانان پسر آسیا از چهاردهم شهریور ماه سال جاری به مدت هشت روزبه میزبانی کشور سریلانکا آغازخواهد شد که تیم ملی کشورمان برای دفاع از عنوان قهرمانی دراین رقابتها حاضر خواهد شد. جدیدترین انتقاد از گزارشگران و کارشناسان والیبال را یکی از مسئولان فدراسیون والیبال انجام داده است. تیم ملی والیبال ایران با پیروزی مقتدرانه برابر به دومین برد خود در مسابقات قهرمانی جهان دست یافت. ملی پوشان ایران بعد از یک شروع طوفانی در آغاز مسابقات قهرمانی جهان و پیروزی مقابل ایتالیا، در گام دوم از ساعت 15:30 امروز( ) برابر به میدان رفتند و توانستند قهرمان لیگ جهانی 2014 را به زانو درآورند. تیم ملی والیبال ایران با نتیجه 3 بر 2 و امتی.