عشق والیبال

به نقل از خبرگزاریها در مورد عشق والیبال : تیم والیبال ایران مقابل برزیل به برتری رسید
تیم ملی والیبال ایران در نخستین میزبانی خود در لیگ جهانی 2014 با نتیجه 3 بر 2 برزیل را ش ت داد. سالن دوازده هزار نفری تهران یکبار دیگر مملو از علاقه مندان به والیبال شد. گوش تا گوش سالن را هوادارانی پر کرده بودند که از یک ساعت جلو تر از آغاز مسابقه یکصدا ایران را تشویق می د و هر دقیقه به شمار . مربی تیم ملی والیبال ایران درگذشت مربی جوان و خوش اخلاق والیبال ایران دارفانی را وداع گفت. حسین معدنی مربی تیم ملی والیبال کشورمان جاودانه شد
مآ هم از طرف خودمون و باشگآه دانش اهرم این ضایعه را خدمت جامعه ی ورزش خصوصا والیبال کشور و خانواده ی ایشان تسلیت می گوییم. برآی شآدی روحش صلوآت تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار خود مقتدرانه به مرحله پلی آف صعود کرد. در ادامه رقابت های والیبال، تیم ملی ایران امروز (شنبه) در سومین دیدار خود به مصاف مالدیو رفت و در سه ست پیاپی با امتیازهای ۲۵ - ۱۰، ۲۵ - ۱۹ و ۲۵ - ۲۱ حریفش را از پیش رو برداشت.

شاگردان کواچ با برتری در این دیدار به مرحله پلی آف صعود د.

ملی پوشان والیبال کشورمان کشورمان پیش از این مقابل هنگ کنگ و هند پیروز شده بودند.

تیم ملی والیبال ایران بعد از عنوان ششمی در مسابقات جهانی مستقیم به اینچئون رفت.
سید والیبال فکر نمی کرد که ی از آمدن او باخبر باشد و بخواهند چنین استقبالی از او کنند برای همین هم غافلگیر شد. او در این باره گفت: وقتی به هشترود رفتم اصلا تصور نمی ی از رفتن من به این شهر مطلع باشد اما وقتی مردم و بنرهایی که از من زده بودند را دیدند حس غافلگیر شدم.


این طور که شنیده می شود داماد خانواده و اهل هشترود از استان آذربایجان شرقی است که مردمش علاقه بسیاری به والیبال دارند. خلاصه آنکه نامزدی خواهر شنبه 26 مهرماه با حضور م ع بلندقامت والیبال کشورمان برگزار شد. غافلگیری سید والیبال در نامزدی خواهرش/ ع سعید معروف : مقابل هواداران سر تعظیم فرود میاورم . مغز متفکر والیبال ایران باتوجه به حاشیه ها پیرامون او با هواداران تصریح کرد : من به تمام هواداران والیبال عشق می ورزم وبه هوادارای که طرفدار والیبال است عشق می ورزم و احترام می گذارم.
وی گفت : همیشه سعی کرده است که با هواداران بطور معقول رفتار کنند و با همه به خوبی رفتار
کنند که . تیم ملی والیبال ایران در آ ین رده بندی فدراسیون جهانی والیبال در جمع 10 تیم برتر دنیا قرار گرفت. بعد از مسابقات قهرمانی جهان در لهستان، فدراسیون جهانی والیبال آ ین رده بندی تیم های ملی دنیا را اعلام کرد که تیم ملی والیبال ایران پس از ب 96 امتیاز به علت چهارمی لیگ جهانی و ششمی قهرمانی جهان 134 امتیازی شد و بالاتر از دیگر رقبای آسیایی خود و تیم هایی چون کوبا و فرانسه در جایگاه دهم ایستاد.

* به گزارش فارس، رده بندی بیست تیم برتر به شرح زیر است:

1- برزیل 335

2- روسیه 330

3- لهستان 275

4- ایتالیا 254

5- ایالات متحده 220

6- آرژانتین 166

7- آلمان 158

8- صربستان 157

9- بلغارستان 156

10- ایران 134

11- کوبا 125

12- فرانسه 113

13- استرالیا 105

14- کانادا 99

15- تونس 75

16- کره جنوبی 73

17- چین 69

18- فنلاند 69

19- مصر63

20- بلژیک 59 تیم ملی والیبال ایران امروز در آ ین دیدار خود در بازی های آسیایی 2014 اینچئون برابر ژاپن قرار گرفت و با نتیجه 3 بر یک ( 28 - 26 ، 23 - 25، 25 - 19، 25 - 19) برابر حریف خود به پیروزی رسید. شاگردان کواچ با این نتیجه طلسم شکنی کرده و سرانجام مدال طلای بازی های آسیایی را هم به جمع افتخارات آسیایی خود اضافه د. انصراف آلمان از لیگ جهانی 2015 والیبال
تیم ملی والیبال آلمان از رقابت های لیگ جهانی 2015 کنار کشید. به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، تیم ملی والیبال آ لمان که موفق شد در سال 2014 به مقام سوم رقابت های قهرمانی جهان دست یابد، از رقابت های لیگ جهانی 2015 کنار کشید.

فدراسیون والیبال آلمان اعلام کرد به دلیل تمرکز روی بازی های قهرمانی اروپا و جمع آوری امتیاز برای انتخ المپیک 2016 ریو ترجیح دادیم تا در لیگ جهانی 2015 شرکت نکنیم تا توانمان را برای بازی های قهرمانی اروپا که در باکو برگزار می شود متمرکز کنیم.

تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار خود در بازی های آسیایی اینچئون، هنگ کنگ را ش ت دادند. تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود در مسابقات والیبال بازی های آسیایی 2014 اینچئون با نتیجه 3 بر صفر تیم هنگ کنگ را ش ت داد. بازیکنان ایران این بازی را در 3 ست متوالی با نتایج 25 بر 16، 25 بر 17 و 25 بر 12 به سود خود پایان دادند.

به نقل از تسنیم، لبخندهای کواچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در این بازی و استفاده از بازیکنانی که در مسابقات جهانی فرصت بازی پیدا نکرده بودند، نشان می داد که او قصد ندارد فشار چندانی به شاگردانش وارد کند. تنها در ست دوم بود که بازیکنان ایران کمی بازی را رها د و حتی یک امتیاز هم از حریف خود عقب افتادند ولی در نهایت با حساب 25 بر 17 پیروز شدند.

این نخستین پیروزی کواچ به عنوان سرمربی تیم ملی ایران در یک میدان آسیایی بود.

پیش از این بازی تیم ملی ژاپن با نتیجه 3 بر یک تیم کویت را ش ت داد. شاگردان کواچ فردا از ساعت 11:30 به مصاف تیم ملی هند می رود.
لرستان با مربیگری هوشنگ منظمی قهرمان زیرگروه والیبال کشور شد تیم والیبال کهمان نوین لرستان با غلبه بر متین دامغان میزبان رقابت های مرحله نهایی لیگ زیرگروه والیبال کشور، به عنوان قهرمانی این مسابقات راهی لیگ دسته اول والیبال کشور در سال آینده شد. به گزارش یافته، در روز پایانی این رقابت ها تیم کهمان نوین برابر تیم میزبان که از حمایت بیش از 2 هزار تماشاگر در سالن 9 دی دامغان سود می برد قرار گرفت و با پیروزی 3 بر 2 برابر این تیم به مقام قهرمانی زیرگروه والیبال ایران دست یافت. این قهرمانی را به بازیکنان و کادر فنی ایت تیم بخصوص سرمربی شایسته این تیم همکار ارجمند جناب آقای هوشنگ منظمی دبیر تربیت بدنی شهرستان بروجرد تبریک عرض می نماییم. تیم والیبال کهمان نوین الشتر لرستان قهرمان زیرگروه والیبال ایران رییس فدراسیون والیبال گفت: در حال برنامه ریزی برای برگزاری جام حذفی والیبال باشگاههای کشور هستیم. نخل شمیل سرودقهرمانی خواند. درادامه مسابقات والیبال لیگ دسته یک استان که درمحل سالن فجربندرعباس برگزارمیگردید تیم خوب ویکدست نخل توانست به ش ت 3بر0تیم جوانان هرمزگان قهرمانی این دوره ازمسابقات رابا شایستگی هرچه تما م تربه دست اورد این دیدارکه درحضور اقای الهامی رئیس هیئت والیبال استان ،اعضا هیئت ومسئولین دهستان شمیل برگزارگردی. سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: والیبال همه زندگی من است و این که در کشوری که مردمش به والیبال علاقه زیادی دارند بیایم برایم بسیار مهم است. فدراسیون والیبال با ارسال نامه ای به باشگاه میزان مشهد اعلام کرد، از این به بعد سالن مهران از میزبانی مسابقات لیگ برتر والیبال محروم است. به گزارش "ورزش سه"، به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بر اساس اعلام سازمان لیگ با توجه به گزارش ناظر مسابقه پیکان تهران و میزان مشهد و همچنین شرایط سالن مهران، از این پس کلیه مسابقات خانگی میزان مشهد در سالن شهید بهشتی این شهر برگزار خواهد شد.

در نامه رییس فدراسیون والیبال به مدیرعامل باشگاه میزان مشهد آمده است: "براساس گزارش ناظرمسابقه پیکان تهران ومیزان مشهد وباتوجه به شناختی که ازسالن مهران داریم امکان برگزاری مسابقه درسالن مهران مقدور نمی باشد. لذا منبعد کلیه مسابقات درسالن شهید بهشتی که مورد تائید این فدراسیون می باشد، برگزار خواهد شد." والیبال قهرمانی جهان 2014 - لهستان والیبالیست های ایران ششم جهان شدند تیم ملی والیبال ایران با قبول ش ت برابر روسیه در جایگاه ششم جهان ایستاد. -------------------------------------------------------------------------------- تیم ملی والیبال ایران که برای نخستین بار به جمع شش تیم برتر جهان رسیده بود، برای ب رده پنجم رقابت های قهرمانی جهان به مصاف روسیه، قهرمان المپیک رفت. اردوی انتخ تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران از امروز (شنبه) در فدراسیون والیبال شروع شد و سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان میهمان نخستین تمرین این تیم بود. والیبال با شعار حمایت از محیط زیست در لیگ جهانی
گویا قرار است تیم ملی والیبال در مسابقات لیگ جهانی، با شعار حمایت از حرکت های که به کاهش فرآیند تغییر اقلیم و خش الی کمک می کنند، حضور یابد. به گزارش "ورزش سه"، محمد درویش مدیر کل دفتر آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به برگزاری چندین نشست با مسئولین وزارت ورزش و جوانان و فدارسیون والیبال گفت: با موافقت محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال، مسابقات سال آینده لیگ جهانی والیبال با شعار های محیط زیستی برگزار می شود. در مسابقات لیگ جهانی والیبال به میزبانی ایران که در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود شعار تیم ملی حمایت از حرکت های که به کاهش فرآیند تغییر اقلیم و خش الی کمک می کند؛ خواهد بود. یک شعار محیط زیستی نیز بعنوان شعار محوری تیم ملی والیبال خواهد بود، والیبالیست ها با این حرکت نمادین دغدغه مهم زیست محیطی خود را اعلام می کنند. پیراهن تیم ملی والیبال در راستای این شعار و در حفظ محیط زیست طراحی می شود.

همچنین بخشی از فضای میادین ورزشی به این شعار های محیط زیستی اختصاص می یابد تا تماشاچیان بیش از بیش متوجه بحران های محیط زیستی قرار گیرند سید محمد ستاره تیم ملی والیبال از کارلوس کی روش حمایت کرد. حمایتی که بوی انتقاد از انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال هم می دهد. به گزارش عصرایران ، ستاره تیم ملی والیبال در پست اینستاگرامی خود اعتراف کرده که تیم ملی والیبال پس از ولاسکو ادعای خوب بودن داشته و هیچ وقت نتوانسته خوب باشد. او با این پست هشدار داده که تیم ملی فوتبال ایران هم . فینال والیبال ایران ژاپن تیم ملی والیبال ایران امروز در آ ین دیدار خود در بازی های آسیایی 2014 اینچئون برابر ژاپن قرار گرفت و با نتیجه 3 بر یک ( 28 - 26 ، 23 - 25، 25 - 19، 25 - 19) برابر حریف خود به پیروزی رسید. شاگردان کواچ با این نتیجه طلسم شکنی کرده و سرانجام مدال طلای بازی های آسیایی را هم به جمع افتخارات آسیایی خود اضافه د.چهار سال پیش در چنین روزی در حالی که تیم ایران به عنوان اولین بخت قهرمانی رشته والیبال در بازی های آسیایی 2010 گوانجو به حساب می آمد، این ژاپنی ها بودند که با پیروزی 3 بر صفر در عین نا باوری مدال طلای این رقابت ها را از آن خود د. مهمترین چیزی که بازیکنان ایران امروز و در آ ین دیدار خود به آن می شیدند، خوشنودی روح «حسین معدنی» با ب مقام قهرمانی هفدهمین دوره بازی های آسیایی اینچئون بود تا آرزوی 56 ساله والیبال ایران تحقق یابد. تیم ملی لهستان با پیروزی مقابل برزیل، به مدال طلای مسابقات والیبال قهرمانی جهان رسید. تیم ملی والیبال لهستان با پیروزی 3 بر یک مقابل برزیل به مقام نخست مسابقات والیبال قهرمانی جهان در خاک خود رسید.

به نقل از تسنیم، برزیلی ها که در 3 دوره گذشته مسابقات قهرمانی جهان به مدال طلا رسیده بودند، می خواستند برای چهارمین بار متوالی جام قهرمانی را بالای سر ببرند اما شاگردان استفان آنتیگا و تماشاگران پر سر و صدای لهستانی این اجازه را به مردان برناردو رزنده ندادند.

تیم ملی لهستان ست اول را 25 بر 18 به برزیل واگذار کرد اما در ادامه در 3 ست متوالی با نتایج 25 بر 22، 25 بر 23 و 25 بر 22 برنده شد تا بعد از 40 سال دوباره به مدال طلای جهان رسیده باشد.

در این بازی والاس دسوزا و ریکاردو لوکارلی هر کدام 18 امتیاز و ماتیوژ میکا 22 امتیاز برای لهستان ب د.

پیش از این بازی دو تیم ملی آلمان و فرانسه در دیدار رده بندی به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 3 بر صفر به سود آلمان تمام شد تا آلمان به مقام سوم رسیده باشد. تیم ملی والیبال ایران روز شنبه با ش ت مقابل روسیه به مقام ششم جهان رسید. در حالیکه کمتر از یک هفته تا شروع مسابقات والیبال قهرمانی جهان در لهستان باقی مانده، فدراسیون جهانی والیبال، تلاش خود را برای ساختن مجدد جام های قهرمانی جهان که روز در برزیل به سرقت رفت با جدیت آغاز کرده است. طبق برنامه ریزی های انجام شده، جام قهرمانی والیبال جهان پس از عبور از بیشتر از کشورهای دنیا قرار بود روز شنبه آینده برای مراسم افتتاحیه وارد ورشو پایتخت لهستان، محل برگزاری مسابقات شود و جام مربوط به مسابقات ن نیز به رم، پایتخت ایتالیا برود اما هر 2 جام در برزیل به سرقت رفت! به گزارش تسنیم , در این شرایط، فدراسیون جهانی والیبال بدون اتلاف وقت به سراغ سازندگان این جام منحصر به فرد رفت تا کار ساخت 2 جام دیگر را بلافاصله شروع کنند تا حداقل تیم های قهرمان جهان در بخش مردان و ن در مراسم افتتاحیه بتوانند شادی خود را با جام قهرمانی برگزار کنند. مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان از شنبه هشتم شهریور در ای مختلف لهستان آغاز می شود. رادوستین استویچف در مدت حضور 5 روزه خود در تهران ضمن گفت وگو با مسئولان فدراسیون والیبال، بازدیدی از امکانات و زیرساخت های والیبال ایران خواهد داشت و روز چهارشنبه، ششم بهمن ماه نیز تماشاگر برخی بازی های لیگ برتر والیبال خواهد بود رئیس هیات والیبال استان اه کوتاه مدت را شامل تحقیق و بررسی و آسیب شناسی ، تعریف ساختار سازمانی و تشکیل کمیته ها و ارتباط با اداره کل ورزش و فدراسیون والیبال برشمرد و گفت: در اه بلندمدت چگونگی جلب حامی مالی برای والیبال و حضور در لیگ کشوری و ورود به تیم های ملی و در در نظر گرفتن شرایط کنونی والیبال زنجان را در برنامه داریم. نتایج هفته سوم لیگ برتر والیبال
هفته سوم رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور، عصر امروز با برگزازی 6 مسابقه خاتمه پیدا کرد. به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، از سومین هفته مسایقات لیگ برتر والیبال کشور،عصر امروز با برگزاری 6 مسابقه در ای مختلف پیگیری شد.

در حساس ترین بازی های این هفته شهرداری ارومیه با حساب 3 بر صفر از سد متین ورامین عبور کرد و در دیگر بازی مهم هفته سوم میزان مشهد با نتیجه 3 بر 2 در مقابل پیکان ش ت خورد.

نتایج کامل بازیهای هفته سوم به شرح زیر است:
ارتعاشات صنعتی یک- شهرداری تبریز 3
تعاون گنبد 3- شهرداری زاهدان2
آلومینیوم المهدی 3- مهر پارس صفر
شهرداری ارومیه3 - متین ورامین صفر
میزان اسان 2 - پیکان تهران 3
وزارت دفاع 3- نوین کشاورز 2
والیبال ایران با غلبه بر کویت به نیمه نهایی رسید
تیم ملی والیبال ایران با غلبه بر کویت به مرحله نیمه نهایی بازی های آسیایی 2014 راه پیدا کرد. تیم ملی والیبال ایران امروز در مرحله یک چهارم نهایی بازی های آسیایی 2014 برابر کویت قرار گرفت و توانست با نتیجه 3 بر صفر حریف خود را ش ت دهد.

شاگردان کواچ در این مسابقه در سه ست متوالی و با نتایج 25 بر 21، 25 بر 18 و 25 بر 14 توانستند حریف خود را ش ت دهند و راهی مرحله نیمه نهایی شوند.

پیش از این تیم های والیبال ژاپن، چین و کره جنوبی با ش ت حریفان خود به مرحله نیمه نهایی بازی های آسیایی صعود کرده بودند. ولی حیف من بازی رو ندیدم س رست تیم ملی والیبال گفت: فدراسیون والیبال ترکیه از تیم ملی والیبال ایران برای برگزاری دو دیدار دوستانه دعوت کرده است و ملی پوشان دهم مردادماه راهی این کشور می شوند. سایت فدراسیون والیبال نوشت:هیئت رئیسه فدراسیون والیبال در نشست امروز خود رای به سپردن سکان هدایت تیم ملی والیبال به ایگور کولاکوویچ داد. فینال لیگ جهانی 2014 در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس ایتالیا بین دو تیم برزیل و برگزار شد.

پس از یک بازی مهیج و پایاپای در نهایت تیم والیبال موفق شد با نتیجه 3 بر صفر و امتیازهای ( 31-29، 21-25، 25-20 و 25- 23) برزیل را ش ت دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

پیش از این در مسابقه رده بندی ایتالیا نیز ایران را با نتیجه 3 بر صفر ش ت داده و برنز گرفته بود.

ملی پوشان والیبال ایران در دومین سال حضور خود در لیگ جهانی با پنج پله صعود در رتبه چهارم ج رده بندی جای گرفتند.

رده بندی چهار تیم اول لیگ جهانی

1-

2- برزیل

3- ایتالیا

4- ایران فینال لیگ جهانی 2014 در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس ایتالیا بین دو تیم برزیل و برگزار شد.

پس از یک بازی مهیج و پایاپای در نهایت تیم والیبال موفق شد با نتیجه 3 بر صفر و امتیازهای ( 31-29، 21-25، 25-20 و 25- 23) برزیل را ش ت دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

پیش از این در مسابقه رده بندی ایتالیا نیز ایران را با نتیجه 3 بر صفر ش ت داده و برنز گرفته بود.

ملی پوشان والیبال ایران در دومین سال حضور خود در لیگ جهانی با پنج پله صعود در رتبه چهارم ج رده بندی جای گرفتند.

رده بندی چهار تیم اول لیگ جهانی

1-

2- برزیل

3- ایتالیا

4- ایران همشهری آنلاین: شورای دپارتمان لیگ جهانی والیبال مهر ماه سال ۱۳۹۶ در نشست یک روزه خود در پاریس و همزمان با جشن هفتادمین سالروز تاسیس فدراسیون جهانی والیبال (fivb) تصمیم به ایجاد تغییراتی عمده در این رقابت ها گرفت که تغییر نام آن به لیگ ملت های والیبال یکی از آنهاست. به گزارش خبرگزاری ورزشی شهر ورزش نیوز حسین معدنی، سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران که به دلیل گرفتگی مجرای صفرا چند روزی در بیمارستان بستری بود، دار فانی را وداع گفت. کاپیتان سابق و خوش اخلاق تیم ملی والیبال ایران چندی پیش به دلیل گرفتگی مجرای صفرا دچار دل درد شد که بعد از مراجعه به بیمارستان، پزشکان متوجه شدند که توده ای راه مجرا را بسته و با قرار دادن یک لوله مجرا را باز د. از عوارض این عمل، هاب پانکراس بود که حسین معدنی با این مشکل مواجه شد. این هاب به ریه هم سرایت کرد و باعث اختلال کار ریه شد؛ به طوری که سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران فقط با دستگاه تنفسی قادر به تنفس بود، اما سرانجام و درحالی که پزشکان و نزدیکان وی از بهبود حال او خبر می دادند، در سن 41 سالگی درگذشت و در تاریخ جاودانه شد.

حسین معدنی متولد اردیبهشت 1352 و سرمربی سابق تیم ملی والیبال مردان ایران بود. او در سال های 1366 تا 1373 عضو تیم ملی والیبال ایران بود. حسین معدنی مدرک ی شیمی داشت؛ او در رده ملی سرمربیگری تیم های ملی بزرگسالان، تیم ملی ب و نوجوانان را بر عهده داشت. معدنی ایران را به جمع تیم های حاضر در مسابقه های قهرمانی جهان ایتالیا رساند و پس از آن دستیار خولیو ولاسکو و اسلوبودان کواچ شد. وی مدتی هم سرمربی تیم والیبال دانشجویان ایران بود. معدنی سرمربیگری تیم های باشگاهی مانند داماش گیلان، پیکان، شهرداری تبریز و باریج اسانس کاشان را هم برعهده داشت.

درخشش در لیگ جهانی والیبال 2014 همراه با تیم ملی آ ین افتخار ورزشی وی در دوران حیاتش بود، هرچند که درگیری با این بیماری ناگهانی مجال همراهی تیم ایران در مرحله نهایی این رقابت ها را از وی سلب کرد. والیبال دختران والیبال ن ع تیم ملی والیبال نوجوانان دختر کشورمان صبح فردا(دوشنبه) به ایران باز می گردد. والیبال دختران والیبال ن ع
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال, دختران والیبال زیر 17 سال کشورمان پس از ب رتبه دهم مسابقات آسیایی ساعت 2 و چهل دقیقه بامداد بانکوک را به مقصد قطر و سپس تهران ترک خواهند کرد و ساعت 10 صبح فردا (دو.
لیگ برتروالیبال ن ایران با برگزاری 42بازی به پایان رسید.

در هفته پایانی لیگ برتر دو بازی برگزار شد/ دیدار شهر تهران تعیین کننده قهرمان این رقابت ها بودبازی تیم های آزاد و گاز ایران.گازی ها با نتیجه3 بر 2پیروز میدان شدن.
()
در دیگر بازی این هفته لیگ برتر والیبال ن تیم ذوب آهن در سمنان به مصاف شهرداری این شهررفت. ذوب آهن که . درادامه مسابقات والیبال جام نوروز درمرحله یک چهارم نهایی اولین بازی بین تیمهای غدیرگوربند وشهیدتنیده شمیل برگزارگردید .که دراین دیدارتیم غدیر توانست با نتیجه 3بر0 تیم شهیدتنیده راازپیش روبردارد ویکی ازفینالیستهای این دوره باشد.دربازی بعدی تیم نخل بانتیجه 3بر1 تیم کانون فرهنگی زمین سنگ راپشت سرنهاد وتیم دیگرفینالیست این دوره لق. هفته سوم دور مقدماتی رقابت های لیگ جهانی والیبال در کشور لهستان آغاز شد. ین بلغاری در مدت حضور 5 روزه خود در تهران ضمن گفت وگو با مسئولان فدراسیون والیبال، بازدیدی از امکانات و زیرساخت های والیبال ایران خواهد داشت و روز چهارشنبه، ششم بهمن ماه نیز تماشاگر برخی بازی های لیگ برتر والیبال خواهد بود ا: والیبال ایران را الگو قرار دهید
رییس فدارسیون بین المللی والیبال به کشورهای آسیایی پیشنهاد داد که ایران را برای رشد و توسعه والیبال خود الگو قرار دهند. به گزارش "ورزش سه" از فدراسیون والیبال، آری ا که برای شرکت در مراسم افتتاحیه مقر جدید کنفدراسیون والیبال آسیا در تایلند به سر می برد، در اجلاس هیات رییسه این کنفدراسیون خطاب به حاضرین و نمایندگان کشورهایی آسیایی گفت: اینقدر برنامه های پی در پی برای والیبال خود طراحی نکنید. با حرف زدن و نظریه پردازی کار پیش نمی رود. اگر خواستید کاری انجام نشود، برای آن کمیته تشکیل دهید. خیلی از کشورها هستند که فقط حرف میزنند ولی در عمل تو هیچ رویدادی شرکت نمی کنند. روسای برخی از فدراسیون ها فقط به فکر خودشان و ریاستشون هستند نه به فکر توسعه والیبال در کشورشان.

وی به رشد و توسعه والیبال ایران در چند سال اخیر تاکید کرد و افزود: نگاهی به ایران بیاندازید. ببینید ایران از کجا به کجا رسیده است و الان یکی از بزرگان والیبال دنیاست. چون برنامه داشته و کار و تلاش زیادی انجام داده است. فقط حرف نزده و فقط برنامه ارائه نکرده است. در خواست میزبانی داده و به نحو احسنت میزبانی خود را انجام داده است و در همه رویداد ها حضور فعال و با انگیزه دارد و با تلاش زیاد اکنون به یکی از قدرت های والیبال دنیا تبدیل شده است. روش ایران را به عنوان الگو در کشور خود پیاده کنید تا همانند این کشور در این رشته ورزشی موفق شوید.

رییس فدراسیون بین المللی والیبال تصریح کرد: والیبال ایران برنامه های خود را به درستی پیاده کرده و نتیجه گرفته است، پس می تواند به عنوان یک الگو عملی برای دیگر کشور ها مورد استفاده قرار گیرد. ایران به برنامه های خود عمل کرده است. پس شما هم سعی کنید بیشتر عمل کنید تا ارائه برنامه های متعدد.

ا در خصوص در خواست برخی از کشور ها مبنی بر حمایت و حق پخش تلویزیونی گفت: لازمه توسعه و پیشرفت تلویزیون، کیفیت و ایجاد جذ ت فنی و محیطی کار ماست که تلویزیون را بدنبال خود جذب می کند. این مطلب همانند مرغ و تخم مرغ است که نمیشه دنبال کرد اول کدام بوده است. اگر کارتان خوب انجام دهید وکیفیت کار را بالا ببرید تلویزیون خودش دنب ان خواهد گشت.

همچنین در حاشیه این اجلاس رییس فدراسیون والیبال ایران ملاقاتی با ا داشت و ا با بیان اینکه اکنون ایران به عنوان یکی از قدرت های نوظهور در والیبال دنیا مطرح شده است، علاقمندی خود را برای سفر به ایران و دیدار با ریاست محترم ایران اعلام کرد و مقرر شد داورزنی هماهنگی های لازم را برای حضور وی در ایران و ملاقات با رئیس جمهور انجام دهد. بمناسب هفته تربیت بدنی مسابقه والیبال نشسته بین تیمهای والیبال نشسته شهرستانهای پارس آباد و مشگین شهر در روز دوشنبه 20 مهر ماه سال 94 برگزار و با نتیجه 3 بر 2 به سود تیم مشگین شهر با تجلیل از تیم مشگین شهر به پایان رسید.بازیکنان تیم والیبال نشسته شهرستان پارس اباد بابک رهنمون ،صیاد اوجاقی ،راهب نظیفی،داور خانی،سجاد وطن خواه،محمد شریفی،هاشم بدلی ،نادر خیری،عارف یاری،ایوب فتحی.
تیم ملی والیبال لهستان با پیروزی 3 بر یک مقابل برزیل به مقام نخست مسابقات والیبال قهرمانی جهان در خاک خود رسید.

به نقل از تسنیم، برزیلی ها که در 3 دوره گذشته مسابقات قهرمانی جهان به مدال طلا رسیده بودند، می خواستند برای چهارمین بار متوالی جام قهرمانی را بالای سر ببرند اما شاگردان استفان آنتیگا و تماشاگران پر سر و صدای لهستانی این اجازه را به مردان برناردو رزنده ندادند.

تیم ملی لهستان ست اول را 25 بر 18 به برزیل واگذار کرد اما در ادامه در 3 ست متوالی با نتایج 25 بر 22، 25 بر 23 و 25 بر 22 برنده شد تا بعد از 40 سال دوباره به مدال طلای جهان رسیده باشد.

در این بازی والاس دسوزا و ریکاردو لوکارلی هر کدام 18 امتیاز و ماتیوژ میکا 22 امتیاز برای لهستان ب د.

پیش از این بازی دو تیم ملی آلمان و فرانسه در دیدار رده بندی به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 3 بر صفر به سود آلمان تمام شد تا آلمان به مقام سوم رسیده باشد. تیم ملی والیبال ایران روز شنبه با ش ت مقابل روسیه به مقام ششم جهان رسید. پیش وت والیبال ایران گفت: ما باید به کولاکوویچ فرصت دهیم چون تاثیر مربیان در سطح بالای والیبال، بیشتر از 10 در صد نیست. سایت تیم ملی والیبال نوشت:سرمربی تیم ملی والیبال ۱۴ بازیکن ایران را در هفته نخست لیگ جهانی معرفی کرد. گلبوجوووون تولدت مبارک با تاخیر کلوپ هواداران والیبال و سعید معروف / تولد گلبو کلوپ هواداران والیبال و سعید معروف / تولد گلبو گلبو خانم ...
عزیزم درسته که بابا مهدی ازت دور بود ولی به یادت بود و امشب بعد از برد ایران از آرژانتین یه جشن کوچولو برای به دنیا اومدنت گرفت و به همه شیرینی داد ...
بچه ها هم تو این ع تولدت رو تبریک گفتن ...
این چشمک رو هم بوبوی عزیز فقط برای تو زده ...
عمو علی هم برات ع گرفته عزیزم... اینم ویدئوش کلوپ هواداران والیبال و سعید معروف / تولد مربی اسلوبودان کواچ تولد مربى عزیز ودوست داشتنیمونه ى که به همراه تیم شادى هاى زیادى بهمون دادن مربى عزیزى که وجودش آرامشه زیادى داره ﺗﻮﻟﺪﺕ ﻣﺒﺎﺭﮎ آقاى ﮐــــــــــﻮﺍﭺ ﻋﺰﯾﺰ کلوپ هواداران والیبال و سعید معروف خبر مهـــــــــــــــم
مستند سفر تیم ملی والیبال به مسابقات جهانی از تلویزیون پخش می شود

مجموعه مستند "پرش" در ۱۰ قسمت ۳۰ دقیقه ای از این هفته روزهای زوج بعد از اذان مغرب از شبکه مستند سیما پخش می شود.
«پرش» روایت سفر تیم ملی والیبال به مسابقات جهانی لهستان است و اردوی تیم ملی و حضورش در مسابقات جهانی والیبال را به تصویر می کشد. قسمت اول این مجموعه مقدمه و بیوگرافی تقریبا کاملی از تیم ملی والیبالمان به مخاطبان ارائه می کند و بخش ویژه ای از آن نیز درباره مرحوم حسین معدنی مربی فقید کشور است. کلوپ هواداران والیبال و سعید معروف / اولین تمرینات در قوچ اینم اولین تمرینات در قوچ بقیه ع ا در ادامه مطلب.... هیئت رئیسه فدراسیون والیبال در نشست امروز خود رای به سپردن سکان هدایت تیم ملی والیبال به ایگور کولاکوویچ داد. مجموعه کادر فنی تیم والیبال شهرداری ارومیه از هواداران خونگرم این تیم تقدیر و تشکر بعمل آوردند. به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه ، رقابت های لیگ برتر والیبال با خاطره ای بسیار تلخ و خونین در تهران به پایان رسید و تیم شهرداری ارومیه به مقام نایب قهرمانی بسنده کرد. اما چیزی که ذهن همه هواداران را فارغ از ب مقام به دست آمده رنجیده خاطر کرده است رفتار ناشایست ین انتظامی حاضر در سالن مسابقه بود که باعث صدمه دیدن و بستری شدن چندین تن از هواداران در بیمارستان های تهران شد. دیدن صحنه های دل اش بازی دیروز دل همه حاضرین در سالن فدراسیون والیبال را به درد آورد و حتی اشک برخی از خبرنگاران ، بازیکنان ، کادر فنی تیم و مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه را نیز درآورد. مجموعه کادر فنی تیم والیبال شهرداری ارومیه از همه هوادارانی که صد ها کیلومتر برای تشویق تیم محبوب شان را پیمودند تا از نزدیک به تماشای بازی فینال بنشینند تقدیر و تشکر نموده و از تک تک هواداران و تماشاگران متعصب مراتب سپاس را بعمل آوردند ، که نه تنها در بازی فینال بلکه از اول شروع فصل با حضور پرشورشان در همه بازی های خانگی و بیرون از خانه پشتوانه ای بسیار محکم برای تیم والیبال شهرداری ارومیه بوده اند. هیئت رئیسه فدراسیون والیبال در نشست امروز خود رای به سپردن سکان هدایت تیم ملی والیبال به ایگور کولاکوویچ داد. ایران میزبان قطعی والیبال قهرمانی آسیا 2015 شد
داورزنی در اجلاس سالیانه هیأت رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا میزبانی ایران در قهرمانی آسیا در سال 2015 را قطعی کرد. به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، در حالی که چندی پیش در کنگره جهانی fivb میزبانی ایران در هجدهمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا و نوجوانان جهان در سال 2015 – 1394 قطعی شده بود، اما به یک باره میزبانی نوجوانان جهان از ایران گرفته و به آرژانتین داده شد و همچنین بنا به دلایلی نا معلوم مسئولان کنفدراسیون والیبال آسیا اعلام د که میزبانی ایران در قهرمانی آسیا در سال آینده مجدداً در اجلاس هیأت رئیسه avc مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

از این رو محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال که از اعضای اصلی هیأت رئیسه avc است، یکشنبه شب به منظور شرکت در جلسه سالیانه این هیأت تهران را به مقصد بانکوک تایلند ترک کرد و دیروز در مراسم بازگشایی دفتر avc در تایلند که با حضور رئیس فدراسیون جهانی انجام شد، طی نشست های جداگانه با روسای فدراسیون های مختلف و آری ا رئیس fivb و بن ناصر رئیس avc موافقت مجدد آنها را برای میزبانی ایران در هجدهمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا جلب کرد. صبح امروز جلسه هیأت رئیسه در مقر avc در بانکوک تشکیل شد و در خصوص موضوع میزبانی ایران در این رقابت ها هم بحث و بررسی شد و در پایان ایران به عنوان میزبان قطعی هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا معرفی شد.

همچنین شانریت که پیش از این رئیس کمیته مسابقات avc بود، در این جلسه به عنوان دبیر کل کنفدراسیون والیبال آسیا انتخاب و معرفی شد. سرمربی تیم ملی والیبال گفت: هنوز نفرات نهایی تیم ملی والیبال را مشخص ن و همچنان باید ارزی کنم. آغاز مسابقات والیبال جام رمضان در کیش مسابقات والیبال جام ماه مبارک رمضان در جزیره کیش آغاز شد.در این دوره از مسابقات 14 تیم حضور دارند که در دو گروه چهار تیمی و دو گروه سه تیمی با هم رقابت می کنند.مسابقات دور مقدماتی تا بیستم تیر هر شب از ساعت بیست و یک در مجموعه ورزشی المپیک برگزار خواهد شد.در نخستین شب این رقابتها تیم سان لند تیم رعد پایگاه هوایی را ش ت داد ، تیم نمایشگاه سعید از سد پیام نور گذشت و تیم آموزش و پرورش بر تیم سی من غلبه کرد. اردبیل- ایرنا- رئیس هیات والیبال استان اردبیل گفت: تاکنون تیم ملی والیبال امید کشورهای پا تان، ازب تان ، تایلند، سریلانکا، ما ی، چین تایپه و استرالیا برای شرکت در مسابقات والیبال امیدهای آسیا و انتخ … تیم ملی والیبال ایران با پیروزی مقتدرانه برابر به دومین برد خود در مسابقات قهرمانی جهان دست یافت. ملی پوشان ایران بعد از یک شروع طوفانی در آغاز مسابقات قهرمانی جهان و پیروزی مقابل ایتالیا، در گام دوم از ساعت 15:30 امروز( ) برابر به میدان رفتند و توانستند قهرمان لیگ جهانی 2014 را به زانو درآورند. تیم ملی والیبال ایران با نتیجه 3 بر 2 و امتی.