عملیات ناممکن 2003 با

به نقل از خبرگزاریها در مورد عملیات ناممکن 2003 با : ١٤ سال از لشگرشکى و اصابت اولین موشک به عراق گذشت. یک روز پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 2003 در میدان آزادلیق باکو،معترضین به نتایج انتخابات به خیابان ها ریختند و طی درگیری هایی که تا چندین روز در این کشور ادامه داشت،عده ی کثیری نیز دستگیر شدند. در زیر برخی از ع ها آرشیو مربوط به این حوادث را مشاهده می کنید. مروری بر یک صفحه تاریخ : برخی از معترضین انتخابات آذربایجان در سال 2003 مروری بر یک صفحه تاریخ : برخی از معترضین انتخابات آذربایجان در سال 2003 مروری بر یک صفحه تاریخ : برخی از معترضین انتخابات آذربایجان در سال 2003 مروری بر یک صفحه تاریخ : برخی از معترضین انتخابات آذربایجان در سال 2003 مروری بر یک صفحه تاریخ : برخی از معترضین انتخابات آذربایجان در سال 2003 با آن که آفریده شده ست آدم از خدا
گاهی به اتفاق ندارد کم از خدا

ای اتفاق ممکن ناممکن ای علی (ع)
ای جوهر تو، هم ز تو پیدا، هم از خدا

بین تو و خدا، الف الفت است و عشق
علم از تو سربلند شد و عالم از خدا

ماهی شدم در آینه ی چشمه ی غدیر
شور تو ریخت در گل من، یک نم از خدا

در جبر و اختیار، مرا هست اختیار
خاک از ابوتراب گرفتم، . شب سوم: روضه حضرت رقیه(س)(روضه)-حاج محمود کریمی آخی چقد زخمیه چشمات بمیرم برات (زمینه)-حاج محمود کریمی گر چشم روزگار بر او فاش میگریست(شش خون)-حاج محمود کریمی می دونی چرا صورت من شده کبود(سنگین)-حاج محمود کریمی بسم الله ای روح البقا بسم الله(تک)-حاج محمود کریمی این کیست این ، این کیست این(شور) -حاج محمود کریمی تو جان من هستی جانان من هستی(شور)-حاج محمود کریمی یل کربلا ابالفضل قربون اون قد و بالات(مناجات)-حاج محمود کریمی
پرسشنامه استاندارد تاب آوری ( ور و دیویدسون، 2003)
1395-10-30 توسط bahareh دسته دسته‌بندی نشده
پرسشنامه استاندارد تاب آوری ( ور و دیویدسون، 2003) به صفحه پرسشنامه استاندارد تاب آوری ( ور و دیویدسون، 2003) خوش آمدید . فایل ی با عنوان ((پرسشنامه استاندارد تاب آوری ( ور و دیویدسون، 2003))) می تواند شما را در جهت رسیدن به اه تحقیقاتتان یاری رساند . ا. تهران - ایرنا - معاون حقوقی رئیس جمهوری در نشست صمیمی با احزاب و فعالان استان مازندران گفت: ت یازدهم با د جمعی، تیم اقتصادی قوی و مدیران لایق همه ناممکن ها را ممکن ساخت. در آموزش گام به گام انتقال dhcp سرور از ویندوز سرور ۲۰۰۳ به ویندوز سرور ۲۰۰۸ ،r2 (بخش اول) توضیحاتی در مورد نصب dhcp و windows server migration tools بر روی ویندوز سرور 2008 به شما داده شد اکنون و در ادامه مطلب به نحوه انتقال dhcp از 2003 به 2008 می پردازیم.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] منابع آگاه اعلام می کنند که منطقه کردستان به طرف یی ابلاغ کرده است که با بازگشت مشروط به مرزهای سال ۲۰۰۳ موافق است. نام کتاب : a nced engineering mathematics with matlab نویسنده : dean g. duffy ویرایش : 2 سال انتشار : 2003 فرمت : pdf تعداد صفحه : 656 کیفیت : ocr انتشارات : crc press ادامه مطلب به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، کان از علاقه منچستریونایتد به او در سال 2003 می گوید. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
اگر من ناراحتی قلبی داشته باشم و بعلاوه همه داروهایی را که آزموده ایم ناراحتی ما را مرتفع نکرده است؛ حالا یک دارویی پیدا شده که ناراحتی قلبی مرا خوب میکند. اگر شما استدلال کردید که این دارو را نخور، زیرا با اینکه ناراحتی قلبی تو را رفع میکند ولی برای معده ات ضرر دارد. در این استدلال شما مغالطه ای است، زیرا اگر دوایی هست که هم قلب م. به همراه حل المسائل نام کتاب : mechanics of material نویسنده : james m. gere ویرایش : 6 سال انتشار : 2003 فرمت : pdf تعداد صفحه : 964 کیفیت : ocr انتشارات : thomson-engineering ادامه مطلب دیدی چگونه باختیم؟
مثل معروفی است که هر ش ت، مقدمه ای است برای یک پیروزی.
خب این هم، درست مانند سایر گزاره های مردمی، از دقت کافی برخوردار نیست؛
چرا که ما باختیم و دیگر خبری از ظفر نیست.
دیگر ظفری در کار نیست. آن چه نباشد را چه حاجت به مقدمه!
باید قبول کرد.
گاهی مجبوری که بپذیری. گاهی باید به ناممکن ها ایمان بیاوری.
و چه سخت .
پرسشنامه خ رآمدی م یپل اسکلروزیس (msss) (ریجبی و همکاران، 2003)
1395-11-14 توسط bahareh دسته دسته‌بندی نشده
پرسشنامه خ رآمدی م یپل اسکلروزیس (msss) (ریجبی و همکاران، 2003) به صفحه پرسشنامه خ رآمدی م یپل اسکلروزیس (msss) (ریجبی و همکاران، 2003) خوش آمدید . فایل ی با عنوان ((پرسشنامه خ رآمدی م یپل اسکلروزیس (msss) (ریجبی و همکاران، 2003))) می تواند شما را در ج. همشهری آنلاین: شانزدهمین جلسه کرسی یونسکو در فرهنگ و فضای مجازی: دوفضایی شدن جهان‎، به گزارش روند و نتایج نشست های جامعه اطلاعاتی از ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۷ اختصاص دارد.
امنیت در ویندوز 2003 تحقیق با عنوان 72 ص با فرمت word نکاتی درباره ویندوز 2003 ویندوز 2003 در 300 روز اول انتشار به 6 برنامه اصلاحی بسیار مهم نیاز داشت که در مقایسه با 36 برنامه اصلاحی در 300 روز اول بعد از عرضه ویندوز 2000 میزان 83 درصد کاهش را نشان می دهد. ویندوز 2003 اولین محصول مهمی بود که مایکروسافت آن را تحت trustworthy computing release process (یک فرآیند داخلی شامل مسائل امنیتی طراحی) تهیه نمود. آفیس 2003 و exchange 2003 دو محصول از بیست محصولی هس ...
دریافت فایل و پس از سال ها، دوست داشتن ی اما دریغ که ناممکن ترینی ... عشق پلنگی است که در رگ هایم می دود ،

پلنگی که می خواهد تا خدا خیز بردارد .

من این پلنگ را قلاده نمی بندم و رمش نمی کنم،حتی اگر قفس تنم را بشکند.

خدا ماه است و این پلنگ می خواهد تا ماه بپرد.

حکایت پلنگ و ماه عجب ناممکن است ،اما هرچه ناممکن تر زیباتر...

پلنگ عشق به هوای گرفتن ماه است که به آسمان جست می زند ؛

اما هزار هزار فرسنگ مانده به ماه میفتد .

دره های جهان پر از پلنگان مرده است که هرگز پنجه شان به آسمان نرسیده است.

خدا اما،پرش پلنگ عشق را اندازه می گیرد ،نه رسیدن اش را

و پلنگان می دانند که خدا پلنگی را دوست تر  دارد که دور تر می پرد!

" عرفان نظر آهاری "


 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] با توجه به افزایش بی رویه تعداد خودروها در کلان شهر کرج به نظر می رسد طی دو سال آینده تردد در معابر عمومی ناممکن شود. مستند اشباح غوطه ور ghosts of the abyss 2003 با و رایگان نامه بارزانی برای کناره گیری از قدرت، انتخاب محمد فرید حجازی به عنوان رئیس ستاد مصر توسط السیسی، توصیه دو شکده یی به ترامپ برای مقابله با ایران و مهلت سه روزه بغداد به اربیل برای بازگشت به مرزهای سال 2003 از جمله مهم ترین خبرها و رویدادهای 24 ساعت گذشته خاورمیانه هستند. در این میان، دستور حیدرالعبادی برای تشکیل مرکز فرماندهی عملیات ک.
پیشانی ام را می بوسی و قسم می خوری آ ین زنی هستم که دوستش خواهی داشت می گویی این بار که برگشتم برایت کلبه ای می سازم بر لب رودخانه ای دور روزها به شکار آهوان کوهی می روم و از درز سنگ های سخت گل های نای را می چینم که تو دوست داری به موهایت بیاویزی می گویی بخند تمام می شود این جنگ! باور می کنم حرف هایت را همان طور که هزار بار دیگر باور کرده بودم دریغ اما آ ین عشق همان قدر ناممکن است که آ ین گلوله!
شکریه عرفانی
پرسشنامه شفقت خود – فرم کوتاه و فرم بلند (ریس و همکاران، 2011 و تف و همکاران، 2003)
1395-11-23 توسط bahareh دسته دسته‌بندی نشده
پرسشنامه شفقت خود – فرم کوتاه و فرم بلند (ریس و همکاران، 2011 و تف و همکاران، 2003) به صفحه پرسشنامه شفقت خود – فرم کوتاه و فرم بلند (ریس و همکاران، 2011 و تف و همکاران، 2003) خوش آمدید . فایل ی با عنوان ((پرسشنامه شف. سخته ولی ناممکن نیست! میخوام صد بار این جمله رو تکرار کنم! آره سخته خیلیم سخته ولی ناممکن نیست! براهمون من از پسش برمیام. جونم واست بگه که نشستم تا خودِ 15 داد برنامه نوشتم. کنکور 16 تیره. تا اینجا که همه چی اوکیه هرچند برنامه م سنگینه و همه روزهام پُره پُرَن! مثلا اگه یه پشت کنکوری بودم همه چی خیلی راحت تر پیش میرفت! ولی خب نیستم! یه سری ش. اختصاصی از اینو دیدی تحقیق ویندوز سِرور 2003 با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 81 فصل اول : معرفی ویندوز سِرور 2003ویندوز سرور 2003 نسبت به ویندوز 2000 گام بزرگی به جلو محسوب می شود. برای مدیران شبکه های ویندوز nt هم این نگارش جدید سیستم عامل مایکروسافت آن قدر ابزار و کنترل های مدیریتی زیادی را به ارمغان آورده است که آنها را از ادامه کار با nt منصرف می کند.ویرایش های ویندوز سرور 2003* ویندوز سرور 2003 ویرایش standard* ویندوز سرور 2003 ویرایش enterprise (نگارش های 32 و 64 بیتی)* ویندوز سرور 2003 ویرایشdatacenter* ویندوز سرور 2003 ویرایشweb serverویرایش standardویرایش standard ویندوز سرور 2003 برای اغلب شبکه ها مناسب است. این ویرایش، چندپردازشی متقارن (smp) چهارراهه و 4 گیگابابت ram را پشتیبانی می کند. از ویرایش استاندارد می توان برای میزبانی network load balancing (ولی نه cluster services) و terminal server استفاده کرد.ویرایش enterpriseویرایش enterprise چنان طراحی شده است که همه نیازهای شرکت هایی با هر اندازه را برآورده می سازد. این ویرایش smp هشت راهه، 32 گیگابایت ram در نگارش سی و دو بیتی، 64 گیگابایت ram در نگارش 64 بیتی، و همچنین خوشه بندی سرویس دهنده ها تا هشت گره را پشتیبانی می کند.ویرایش enterprise جایگزین ویرایش a nced server ویندوز 2000 شده است.ویرایش datacenterویرایش datacenter که قدرتمندترین ویندوز به شمار می آید در نگارش سی و دو بیتی، smpی 32 راهه و در نگارش 64 بیتی، smpی 64 راهه را پشتیبانی می کند. این ویرایش در نگارش سی و دو بیتی 64 بیتی 512 گیگابایت ram را پشتیبانی می کند.ویرایش webاین محصول جدید ویندوز برای ایجاد و راه اندازی سایت وب ساخته شده است. این ویرایش شامل iis نگارش 6/0 و اجزای دیگری است که امکان میزبانی برنامه ها و صفحات وب و سرویس های وب xml را فراهم می کنند. از ویرایش web نمی توان برای راه اندازی مزرعۀ سرویس دهندۀ وب که به خوشه بندی نیاز دارد استفاده کرد، و در آن نمی توان هیچ گونه سرویس مدیریت شبکه مثل اکتیودایرکتوری، سرویس های dns ، یا سرویس های dhcp را نصب نمود.
با
تحقیق ویندوز سِرور 2003
عزیز من! بی پروا به تو می گویم که دوست داشتنی خالصانه ، همیشگی، و رو به تزاید، دوست داشتنی ست بسیار دشوار - تا مرزهای ناممکن - اما من نسبت به تو، از پس این مهم دشوار، به آسانی بر آمده ام ؛ چرا که خوبی تو، خوبی خالصانه، همیشگی و رو به تزایدی ست که امر دشوار را بر من آسان کرده است و جمیع مرزهای ناممکن را فرو ریخته.
امروز که روز تولد توست، . اینکه معجزه بزرگ در نوکمپ شکل می گیرد یا نه به عملکرد لیونل مسی، تنها مرد برای ممکن ناممکن ها، بستگی دارد. پایان پشتیبانی مایکروسافت از سیستم عامل ویندوز سرور 2003 تا 15 جولای 2015

به گزارش مایکروسافت، این شرکت تنها تا تاریخ ۱۵ جولای ۲۰۱۵ از ویندوز سرور ۲۰۰۳ پشتیبانی خواهد نمود و از آن تاریخ به بعد دیگر وصله های امنیتی جهت محافظت این سیستم عامل در برابر ویروسهای م ب، جاسوس افزارها و دیگر برنامه های م ب منتشر نخواهد شد.

همچنین هرگونه پشتیبانی فنی مایکروسافت از این محصول و از جمله به روز رسانی محتوا و نرم افزارهای ویندوز سرور ۲۰۰۳ دیگر انجام نخواهد گرفت.

به گزارش ایتنا از مرکز ماهر، بنابراین سیستم هایی که ویندوز سرور۲۰۰۳ بر روی آنها نصب می باشد بعلت عدم پشتیبانی بعد از ۱۵ جولای ۲۰۱۵ بیشتر در معرض خطر تهدیدات سایبری از قبیل حملات م ب و یا از دست دادن اطلاعات قرار می گیرند.

کاربران این محصول ممکن است با مشکلاتی از قبیل عدم سازگاری سخت افزار ها و نرم افزارتهای جدید با ویندوز سرور۲۰۰۳ مواجه گردند. پیامد های دیگر استفاده از این محصول می تواند شامل از دست دادن محرمانگی، صحت و دردسترس بودن اطلاعات، دارایی ها و منابع اطلاعاتی باشد.

پیشنهاد می شود که کاربران ویندوز ۲۰۰۳، سیستم عامل خود را به نسخه هایی که دارای پشتیبانی بوده ارتقا دهند و یا ازسرویس های مبتنی بر cloud استفاده نمایند. رسیدن به رشد اقتصاد ٨ درصد که پیش تر تحلیلگران دسترسی به آن را ناممکن می خواندند؛ عزم قطعی ت است و برای آن منابع مالی به بزرگی ٧٣٢ هزار میلیارد تومان پیش بینی شده است.
تحقیقی در مورد اموزش group policy در ویندوز 2003


تحقیقی در مورد اموزش group policy در ویندوز 2003
محقق گرامی، شما برای فایل تحقیقی در مورد اموزش group policy در ویندوز 2003 به این صفحه هدایت شده اید.
برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید:

مشاهده توضیحات بیشتر و
خارجه روسیه صدور هرگونه قطعنامه بین الملی درباره حمله شیمیایی در خان شیخون را تا قبل از پایان تحقیقات در این خصوص ناممکن دانست.
آموزش word 2003 فرمت فایل:  ورد ( قابلیت ویرایش )  قسمتی از محتوی متن ...   تعداد صفحات : 63 صفحه «آموزش word 2003». اجرای برنامه. 1ـ بر روی دکمة start کلیک کنید. 2ـ اگر در منوی اصلی start عبارت microsoft office word وجود دارد روی آن کلیک نمایید. 3ـ اگر عبارت microsoft word را در منوی اصلی start نمی بینید، اشاره گر ماوس را بر روی all programs ببرید و از منوی باز شده microsoft office و سپس microsoft office word 2003 را انتخاب کنید. 4ـ پنجرة word باز شده و بر ... دریافت فایل یکی از کاربردهای فناوری می تواند انجام یت های سخت و ناممکن به جای انسان در شغلی پرخطر همچون آتش نشانی باشد. درعملیات هایی چون عاشورای۳ از فرماندهانی بود که خوش درخشید و در عملیات والفجر۸ و کربلای۴ در زمره فرماندهانی بود که مشکلات عملیات ها را بررسی نموده و را ار ارائه می داد و دراین راستا توانست جانشینی اطلاعات عملیات لشکر ۱۰ را به دست بیاورد که در این زمینه سه عملیات را به عهده گرفت؛
والفجر۱ ، والفجر۲ و خیبر . در عملیات ام الرصاص جزی. ما امیدی نداریم
که باد شکوفه های سیب را
برای ما به ارمغان بیاورد
دانسته ایم
بدون شکوفه های سیب
بدون حرمان های زودرس
می توان
زندگی کرد
هرچه برای ما محبوب شد
در یخبندان شب
ش ت
من بر باد نرفتم
اما خیابان های پاریس
باران های پاریس
آن تلویزیون سیاه و سفید
در مدخل مسافرخانه
که رؤیای شیرین
رنه کلر را نشان
می داد
مرا به آتش می کشد
چاره چیست
آیا باید فراموش
کرد
یا باید در شفافیت آب های ناممکن
به دنبال ع ش بود
که هنوز خنجری را که در ی من
به یادگار گذاشته است
در ی من مانده است
گاهی از جراحت خنجرش
از خواب می پرم
خیال می کنم
می خواهند مرا
به زور سوار آمبولانس
کنند
راستی نجات در چیست
در فراموشی
در خیرگی به شمع هایی که به پایان
می رسند
به یاد آوردن کافه های
جوانی در تهران، لندن، ژنو
نیویورک، بیروت
که با حضور ن
تا بی نهایت وسعت
پیدا می د
و آینه هایی که جوانی مرا
نشان می دادند
پس
فراموشی است
فراموشی خواهد بود
ساده و حرمان زده
در باران مانده ام
فراموشی را به تنهایی
با خودم تکرار می کنم

احمدرضا احمدی gothika 2003 رایگان gothika 2003 با کیفیت 720 عزیزان بزودی درج میشود نام : gothika
ژانر: هیجانی ترسناک
کیفیت : bluray
امتیاز :۵٫۸/۱۰
فرمت : mkv
حجم : ۷۵۰/۱۳۳۰ mb
محصول :
افتخارات علی کریمی
ملی: حضور در جام جهانی 2006/ قهرمانی در بازی های آسیایی 1998/ سومی جام ملت های 2004 آسیا/ قهرمانی جام بین قاره ای 2003/ قهرمانی جام غرب آسیا 2004
باشگاهی: قهرمانی لیگ ایران با پرسپولیس 1377 و 1378، قهرمانی جام حذفی ایران با پرسپولیس 1378 و تراکتورسازی 1392/ قهرمانی جام حذفی امارات با الاهلی 1381 و 1383/ قهرمانی بوندس لیگا با بایرن مونیخ 06-2005/ قهرمانی جام حذفی آلمان با بایرن مونیخ و شالکه 2006 و 2011
شخصی: بهترین بازیکن سال آسیا 2003/ آقای گل جام ملت های 2004 آسیا/ آقای گل لیگ امارات 04-2003/ بهترین بازیکن جام غرب آسیا 2004/ دو بار عنوان بهترین بازیکن ماه آسیا رئیس جمهور فرانسه در «سوربون» پاریس اظهاراتی را مطرح کرد که نشان دهنده رویای وی درباره اروپای بزرگ و یکپارچه است اما این حرف ها برای بسیاری از کشورهای اروپایی مبهم است. شرکت نرم افزاری روسی مدعی شد گوشی تلفن همراهی ارزانی تولید کرده که جاسوسی از آن ناممکن است و تنها ۲۶۰ دلار قیمت دارد. memories of murder 2003 با memories of murder 2003 با کیفیت عالی و حجم کم « رایگان با از اس استاروی »  memories of murder 2003
نام : memories of murder
عنوان اصلی : salinui chueok
ژانر : جنایی درام معمایی
سال انتشار: 2003
کیفیت : brrip 1080p x265 hevc 10bit
مدت زمان : 132 دقیقه
زبان : انگلیسی
: دارد
کارگردان : joon-ho bong
بازیگران : kang-ho song, roe-ha kim, sang-kyung kim
خلاصه داستان : خاطرات قتل (memories of murder) یک درام و جنایی کره ای زبان تولید شده در سال ۲۰۰۳ است که براساس داستان واقعی قتل های زنجیره ای هواسئونگ و به کارگردانی بونگ جون هو ساخته شده است. داستان در سال ۱۹۸۶ در کره جنوبی آغاز می شود. جایی که برای دومین بار جسد دختری با دست و پای بسته، و در حالی که مورد قرار گرفته پیدا می شود. دو کارآگاه پلیس محلی خشن و جوان مأمور رسیدگی به این پرونده شده و بدون هیچ ترفند خاصی، تنها با شکنجه و بازجویی مظنونین، در کارشان جلو می روند. تا اینکه یک کارآگاه حرفه ای از سئول می آید تا به آن دو در تحقیقات کمک کند. بعد از پیدا شدن سومین جسد زن، آن ها سرنخ هایی از این قاتل سریالی بدست می آورند… memories of murder 2003 داستان memories of murder 2003 زیرنویس memories of murder 2003 ژانر درام ژانر معمایی 2003 memories of murder 2003 نام : دختری با گوشواره مروارید – with a pearl earring
ژانر: زندگی نامه، درام، عاشقانه
کارگردان: peter webber
ستارگان: scarlett johansson, colin firth, tom wilkinson
محصول کشور: انگلستان، لوکزامبورگ
سال انتشار: 2003
امتیاز: 7.0 از 10
مدت زمان: 1:39:59
اطلاعات بیشتر: کلیک کنید
خلاصه داستان: دلفت، هلند، سال 1665، «گریت» (جوهانسن)، دختری هفده ساله در خانه ی «یوها. استیون هاوکینگ ریاضیدان و فیزیکدان معروف انگلیسی سرنوشتی را برای زمین به تصویر می کشد که از نظر علمی ناممکن است. اشتباه یک برنامه نویس باعث شد دسترسی مالکان پول دیجیتال ethereum به س های خود به ارزش نزدیک به ۲۸۰ میلیون دلار برای مدتی ناممکن شود. کریستیانو سال 2003 از اسپورتینگ لیسبون به منچستریونایتد پیوست در حالیکه تنها 17 سال سن داشت. triple 9 با


تاریخ تولید : 2016 ژانر : اکشن, جنایی, درام, مهیج امتیاز : 6.6/10 کیفیت : کیفیت    کارگردان : john hillcoat ستارگان : casey affleck, chiwetel ejiofor, anthony mackie خلاصه داستان : گروهی از پلیس های خلافکار شهر توسط نیروهای مافیایی روس تهدید می شوند تا یک عملیات سرقت ناممکن را به سرانجام برسانند. اما… کریستیانو سال 2003 از اسپورتینگ لیسبون به منچستریونایتد پیوست در حالیکه تنها 17 سال سن داشت. مسئول کمیته ارزی روند انتخابات الکترونیک در افغانستان برگزاری انتخابات در تاریخ مقرر شده توسط حکومت را کار مشکلی دانست. قالیباف با اشاره به اینکه ک دای پیروز انتخابات ریاست جمهوری در حال اعلام و اجرای برنامه هایی است که پیشتر وعده های ناممکن رقیب خوانده بود، ابراز امیدواری کرد ت در این مسیر موفق باشد. جمهوری ترکیه در راستای گسترش توان منطقه ای و اهمیت جغرافیایی خود قصد دارد یک نیروگاه اتمی در منطقه «آک کویو» با همکاری روس ها ایجاد نماید. قاچاق پوشاک،از معضلاتی به شمار می رود که حیات و بقای تولید محصول مذکور را به مخاطره انداخته است.