ع دیدار ظریف با دیمیستورا و بارزانی در مونیخ

به نقل از خبرگزاریها در مورد ع دیدار ظریف با دیمیستورا و بارزانی در مونیخ : دیدار و گفتگوی محمد جواد ظریف امور خارجه و حیدرالعبادی نخست عراق در مونیخ دبیرکل سازمان ملل متحد عصر امروز با محمد جواد ظریف امور خارجه کشورمان در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ دیدار و گفتگو کرد. ظریف در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با ژان مارک اِرو امور خارجه فرانسه دیدار و گفتگوکرد. محمد جواد ظریف امور خارجه کشورمان در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با وزرای خارجه چند کشور دیدار و گفتگو کرد. محمد جواد ظریف امور خارجه کشورمان طی دو روز گذشته در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با مقامات مختلف کشورها دیدار و گفتگو کرد. محمد جواد ظریف امور خارجه ایران و حیدرالعبادی نخست عراق در مونیخ دیدار و گفتگو کرد. محمد جواد ظریف امور خارجه کشورمان و فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با یکدیگر دیدار د. امور خارجه کشورمان، با رییس اقلیم کردستان عراق دیدار و رایزنی کرد. یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین المللی اتمی در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با محمد جواد ظریف دیدار و گفتگو کرد. عصر امروز محمد جواد ظریف در حاشیه اجلاس امنیتی مونیخ با استفان دی مستورا ویژه دبیر کل سازمان ملل متحد در امور دیدار و رایزنی کرد. ملاقات حمایتی بارزانی با سرکرده گرو منافقین اشرف نیوز به نقل از منابع آگاه در سفارت عراق در پاریس از ملاقات مسعود بارزانی رییس اقلیم کردستان عراق با از سرکردگان گرو تروریستی منافقین خبر داد. به گزارش ایسنا این منابع که نامی از آنها برده نشده، اعلام د که مسعود بارزانی طی سفر ماه گذشته اش به فرانسه با از سرکردگان گرو تروریستی منافقی. بارزانی: نیروهای ائتلاف به وعده هایش عمل نکرده است. "مسعود بارزانی" روز در مصاحبه با شبکه "فرانس-24" گفت: نیروهای پیشمرگه سلاح سنگینی را که برای مقابله با گروه درخواست کرده بود، دریافت نکرده است.
وی در ادامه گفت: سلاح سنگینی را... خارجه کشورمان که برای حضور در کنفرانس امنیتی عازم مونیخ شده است با ویژه دبیر کل سازمان ملل در امور دیدار و گفت وگو کرد. سخنگوی وزارت خارجه کشورمان با اشاره به حضور محمدجواد ظریف در اجلاس امنیتی مونیخ و دیداری که وی با تعدادی از مقامات شرکت کننده در این اجلاس خواهد داشت، گفت: آقای ظریف با بیش از۲۰ مقام شرکت کننده در این اجلاس دیدار و رایزنی می کند . محمدجواد ظریف امور خارجه کشورمان که برای شرکت در پنجاه و سومین کنفرانس امنیت مونیخ در این شهر به سر می برد در نشستی صمیمی با جمعی از ایرانیان و فرهیختگان ایرانی مقیم دو ای بایرن و بادن وورتمبرگ دیدار کرد. امورخارجه کشورمان در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با مقام های برخی کشورهای به صورت دو جانبه دیدار و گفت وگو کرد. دیدار و گفتگوی محمد جواد ظریف امور خارجه با رئیس جمهور اسلوونی در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ رئیس مجلس اعلای ی عراق امروز به منطقه کردستان سفر کرده و با مسعود بارزانی دیدار می کند. محمد جواد ظریف امور خارجه برای شرکت در کنفرانس امنیتی مونیخ وارد این شهر شد. دیدار ظریف و ولید معلمدیدار ظریف و ولید معلم , وزرای خارجه ایران و در نیویورک دیدار و گفت وگو د.در این دیدار در خصوص آ ین تحولات و میدانی در مبارزه علیه تروریسم و دیگر مسائل مورد علاقه تبادل نظر شد.دیدار ظریف و ولید معلم  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] خارجه ایران که برای شرکت در پنجاه و سومین نشست کنفرانس امنیتی مونیخ به این شهر سفر کرده ضمن سخنرانی در این نشست با برخی همتایان و مقامات شرکت کننده دیدار و گفت وگو می کند. محمدجواد ظریف امسال برای چهارمین سال متوالی، راهی مونیخ شد تا در اجلاس پر اهمیت و معتبر کنفرانس امنیتی مونیخ که ٥٣ سال از عمر آن می گذرد، شرکت کند. حضور ظریف به این نشست مهم جهانی با توجه به شرایط حساس عرصه بین المللی و تحولات منطقه ای بسیار مهم و قابل توجه است. او تا پیش از این نمایش خوبی در قامت امور خارجه داشته و توانسته است توانمن. مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق امروز با بنعلی ایلدریم نخست ترکیه در آنکارا دیدار کرد. کری با حضور در محل اقامت ظریف با وی دیدار کرد + تصاویر وزرای خارجه ایران و دقایقی قبل به صورت دو جانبه در وین و در خصوص موضوع هسته ای به گفت وگو پرداختند.به گزارش خلوت نوربه نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جان کری امور خارجه عصر امروز به وقت محلی با حضور در هتل محل اقامت محمد جواد ظریف امور خارجه کشورمان با وی دیدار و گفت وگو کرد.
در این دیدار که با حضور برخی از اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای دو کشور برگزار شد، طرفین در خصوص روند اجرایی شدن گفت وگو و تبادل نظر د.کری پیش از این با استفان دیمیستورا ویژه دبیر کل سازمان ملل در امور و سباستین کورتز خارجه اتریش دیدار و گفت وگو کرده بود.ظریف قرار است تا ساعاتی دیگر بطور جداگانه با امور خارجه روسیه و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در هتل محل اقامت خود دیدار و گفت وگو کند.
کری با حضور در محل اقامت ظریف با وی دیدار کرد

کری با حضور در محل اقامت ظریف با وی دیدار کردانتهای پیام/ اظهارات رئیس جمهور در دیدار با رئیس مجلس بلژیک مبنی وم صدور پیام قاطع اروپاییان درباره به ، احتمال دیدار ظریف و تیلرسون، مخالفت ها با همه پرسی کردستان عراق و اصرار بارزانی به برگزاری این همه پرسی، خبرهای جدید درباره وضعیت پرونده ، خطر جنگ آب در خاورمیانه و دلایل ناکامی استقلال در رو مه های امروز موضوع گزارش های خبری و تحلیلی شده ا.
تیم های فولام و بایرن مونیخ در دیدارهای دوستانه برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند و آرسنال برابر نیویورک ش ت خورد. رقابت های دوستانه باشگاهی شب گذشته (شنبه) در سراسر جهان پیگیری شد. فولام در شبی که اشکان دژاگه را در ترکیب خود نداشت با سه گل دی سی یونایتد را با سه گل ش ت دهد. هر سه گل فولام را موسی دمبله به ثمر رساند.

نایمخن که علیرضا جهانبخش، مهاجم ایرانی را در اختیار دارد نیز به دیدار رئال سوسیداد رفت که در دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر تیم اسپانیایی به پایان رسید.

بایرن مونیخ و بورسیا مونشن گلادباخ نیز به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید. اما بایرن مونیخ با ضربات پن ی با نتیجه پنج بر چهار به پیروزی رسید.

برای بایرن فرانک ریبری و روبرت لواندوفسکی گ نی د.

آرسنال نیز در دیگر دیدار مهم به دیدار نیویورک رفت که این دیدار با ش ت یک بر صفر توپچی های لندن به پایان رسید.

** تابلوی نتایج:

* لاتزیو 3 – پروجیا صفر

* نیویورک یک – آرسنال صفر

* والنسیا 2 – آلیانسا لیما 2

* بنفیکا صفر – آژا یک

* بایرن مونیخ 2- بوروسیامونشن گلادباخ 2

* اودینزه 2- تراپانی یک

* سن پائولی یک – سلتیک صفر امور خارجه در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با اشرف غنی دیدار و گفتگو کرد. محمد جواد ظریف، امورخارجه کشورمان و هیئت همراه صبح امروز برای شرکت در پنجاه و سومین اجلاس کنفرانس امنیتی مونیخ وارد شهر مونیخ مرکز ای بایرن آلمان شد. موگرینی پس از دیدار با ظریف در صفحۀ توئیتر خود نوشت: با محمدجواد ظریف در رم دیدار و درخصوص توافق هسته ای، و مسائل دوجانبه و منطقه ای صحبت . امور خارجه کشورمان عصر روز در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دیدار و گفت وگو کرد. به گزارش ایسنا، امور خارجه کشورمان پیش از این نیز با استفان دی مستورا ویژه دبیر کل سازمان ملل متحد در امور ، مسعود بارزانی رییس اقلیم کردستان عراق و هیئت ریش سفیدان ( elders )در حاشیه این اجلاس دیدار کرده بود.
محمد جواد ظریف و هیات همراهش صبح روز برای شرکت در پنجاه و سومین اجلاس کنفرانس امنیتی مونیخ وارد شهر مونیخ مرکز ای بایرن آلمان شد.

کنفرانس امنیتی مونیخ با مشارکت قابل توجه ۱۰ رئیس جمهور ، معاون رئیس جمهور ، ۸ نخست ، وزرای امور خارجه ۳۰ کشور ، وزرای دفاع حدود ۲۰ کشور و مقامات بین المللی شامل دبیر کل سازمان ملل متحد، دبیر کل ناتو، دبیران کل سازمان همکاری ی، اتحادیه عرب ، سازمان شانگهای ، روسای پارلمان و شورای اروپا، رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا ، مدیران کل آژانس بین المللی انرژی اتمی ، اینتر پل ، سازمان بین المللی مهاجرت و کمیسیونر عالی پناهندگان و کمیسیونرهای اتحادیه اروپا از روز تا روز یکشنبه در هتل بایریشر هوف مونیخ برگزار می شود.
در این اجلاس موضوعات مهم .... ادامه مطلب
یک مقام پیشین وزارت خارجه در گزارشی که در نشریه فارن پالیسی منتشر شد تاکید کرد که دونالد ترامپ باید کانال های ارتباطی که در ت اوباما با ایران ایجاد شد را حفظ کند و پیشنهاد کرد که وزرای خارجه ایران و امریکا در اجلاس مونیخ با یکدیگر دیدار کنند. امور خارجه کشورمان عصر روز در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دیدار و گفت وگو کرد.به گزارش ایسنا، امور خارجه کشورمان پیش از این نیز با استفان دی مستورا ویژه دبیر کل سازمان ملل متحد در امور ،  مسعود بارزانی رییس اقلیم کردستان عراق و هیئت ریش سفیدان ( elders )در حاشیه این اجلاس دیدار کرده بود.
محمد جواد ظریف و هیات همراهش صبح روز برای شرکت در پنجاه و سومین اجلاس کنفرانس امنیتی مونیخ وارد شهر مونیخ مرکز ای بایرن آلمان شد.
کنفرانس امنیتی مونیخ با مشارکت قابل توجه ۱۰ رئیس جمهور ، معاون رئیس جمهور ، ۸ نخست ، وزرای امور خارجه ۳۰ کشور ، وزرای دفاع حدود ۲۰ کشور و مقامات بین المللی شامل دبیر کل سازمان ملل متحد، دبیر کل ناتو، دبیران کل سازمان همکاری ی، اتحادیه عرب ، سازمان شانگهای ، روسای پارلمان و شورای اروپا، رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا ، مدیران کل آژانس بین المللی انرژی اتمی ، اینتر پل ، سازمان بین المللی مهاجرت و کمیسیونر عالی پناهندگان و کمیسیونرهای اتحادیه اروپا از روز تا روز یکشنبه در هتل بایریشر هوف مونیخ برگزار می شود.
در این اجلاس موضوعات مهم   .... ادامه مطلب مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق و رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه روز یکشنبه در کاخ م ن شهر استانبول دیدار و مذاکره د. وزرای خارجه ایران و اسپانیا در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با یکدیگر دیدار و درباره مسائل دوجانبه گفت وگو د. امور خارجه ایران در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با رئیس جمهور اسلوونی دیدار و گفتگو کرد. تسنیم نوشت: معاون رئیس جمهور در دیدار با رئیس اقلیم کردستان در مونیخ به صورت شفاف و صریح به وی اعلام کرده که واشنگتن از عراقی یکپارچه و متحد حمایت می کند. وزرای خارجه ایران و عمان در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با یکدیگر دیدار د. منابع خبری از سفر مسعود بارزانی به ترکیه و دیدار و گفتگو با بنعلی ایلدریم نخست ترکیه خبر دادند. «فالح الفیاض» رئیس هیأت الحشد الشعبی عراق شب گذشته با «مسعود بارزانی» رئیس منطقه کردستان عراق دیدار و گفت وگو کرد. امور خارجه کشورمان، برای شرکت در کنفرانس امنیتی مونیخ وارد این شهر شد. سخنرانی محمد جواد ظریف، امور خارجه ایران در کنفرانس امنیتی مونیخ محمدجواد ظریف امورخارجه کشورمان به همراه یک هیئت عالی رتبه از بغداد وارد سلیمانیه شد و مورد استقبال نیچروان بارزانی نخست اقلیم کردستان عراق قرار گرفت. خارجه کشورمان که در مونیخ به سر می برد با مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی و نخست عراق دیدار و گفت وگو کرد. پلیس مونیخ در تازه ترین بیانیه خود اعلام کرد که مجبور است دیدار بایرن مونیخ ورئال مادرید را در شرایط امنیتی برگزار کند. مسعود بارزانی در جریان دیدار با فرماندهان پیشمرگه از مناطق ایزدی نشین در سنجار به دست نیروهای حشد شعبی مخالفت کرد. امور خارجه ایران با دبیرکل سازمان ملل و همچنین دفاع پا تان در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ دیدار و گفت وگو کرد. محمدجواد ظریف در کتفرانس امنیتی مونیخ به کشورهای منطقه هشدار داد که انحراف خشم مردم از ناکارآمدی سیستم داخلی به دشمن ساختگی خطرناک است. امورخارجه ایران با اشاره به اینکه ایران به تحریم ها پاسخ مثبت نمی دهد، تاکید کرد که کشورمان تنها به احترام متقابل پاسخ می دهد. او همچنین ریشه های شکل گیری گروه های تروریستی را به فلسطین توسط صهیون. یک منبع آگاه کُردی اعلام کرد که در بین اعضای خانواده بارزانی اختلافات زیادی وجود دارد و مسعود بارزانی، از عملکرد پسرش ناراضی است. منابع داخلی عراق و برخی رسانه ها اعلام د، مسعود بارزانی با استعفا و تشکیل ت نجات ملی موافقت کرد به این شرط که نچیروان بارزانی رئیس آن باشد.
محمدجواد ظریف در دی ماه ۱۳۵۵ در سن ۱۷ سالگی و در حالی که هنوز دو سال از دوره دبیرستان وی باقی مانده بود، از کشور خارج شد و به رفت. بنا به اعلام خود وی، گرفتن پاسپورت و اخذ ویزای ، توسط یکی از دوستان پدرش که همکار «ساواک » بود، انجام گرفت. البته جناب ظریف از ذکر نام این دوست پدرش خودداری می کند تا مشخص نشود که این ارتباط تا کجای هرم م.