ع رو مه پیروزی سیاه پوش شد

به نقل از خبرگزاریها در مورد ع رو مه پیروزی سیاه پوش شد : بازیکنان سیاه جامگان پس از پیروزی برابر خوزستانی ها به ثبت شادمانی خود پرداختند. رنگ های اصلی: زرد-قرمز-آبی رنگ های روشن : رنگ اصلی + سفید رنگ های تیره : رنگ اصلی+ سیاه ترکیب رنگها قرمز + زرد = نارنجی آبی + قرمز = بنفش آبی+ زرد = سبز سبز + مشکی = سبز لجنی آبی + سفید = آبی آسمانی قرمز + مشکی = زرشکی ( قرمز+ صورتی سیر= زرشکی ) زرد(کم) + آبی +سفید = فیروزه ای نارنجی +قهوه ای = حنائی سبز + آبی = فیروزه ای پر رنگ آبی + کمی مشکی = سورمه ای سف. 1446463943167_108417.jpgع تزئینی است
تصاویری از یک پلنگ ایرانی در حال تغذیه از لاشه یک قوچ وحشی بوسیله یکی از دوربین های تله ای نصب شده در منطقه چهارده روستای بشاگرد ضبط شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از بندرعباس؛ کارشناس پروژۀ حفاظت از س سیاه آسیایی با اشاره به شناسایی منطقه بشاگرد بعنوان زیستگاه مطلوب س سیاه گفت: تاکنون تصاویر جانورانی همچون س سیاه آسیایی، پلنگ ایرانی، شاه روباه، روباه معمولی و تشی به وسیله این دوربین های تله ای این پروژه ثبت شده است.
حسن پیشوائی افزود: پروژه حفاظت از س سیاه آسیایی با تدوین یک برنامه راهبردی بلند مدت با هدف حفاظت از غربی ترین پراکندگی جهانی س سیاه، از ٤ سال پیش فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی گفت: ثبت اولین حضور پلنگ ایرانی و شاه روباه در استان هرمزگان را از دیگر نتایج مطالعات حیات وحش در بشاگرد عنوان کرد.

هم اکنون 5 دوربین تله ای در 70 تار از زیستگاه های س سیاه در منطقه بشاگرد برای پایش س سیاه آسیایی و پلنگ ایرانی نصب شده است.

تصاویر پلنگ ایرانی در تاریخ 21 آبان ساعت 16 ضبط شده و در بازدید از دوربینهای نصب شده به دست کارشناسان پروژه حفاظت از س سیاه آسیایی رسیده است. تیم سیاه جامگان به طرزی شگفت انگیز موفق شد آ ین دیدار فصل را با پیروزی و بقاء خاتمه دهد. سفید و سبزپوشان اصفهانی موفق شدند با ش ت سیاه جامگان مشهد، به جایگاه سوم ج صعود کنند. سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: امروز مستحق پیروزی بودیم، اما نتوانستیم از گل مان محافظت کنیم. اکبر میثاقیان و بازیکنانش توانستند در دیداری دوستانه برابر تیم سابق خود به پیروزی پرگل دست پیدا کنند. افسران - (ره): آنانکه رمز پیروزی را مجهز به جهاز ی و «میگ» ها و «میراژ» ها می دانند و ایمان به غیب و خداوند قادر را به حساب نمی آورند و دم از پیروزی قادسیه می زنند و رمز پیروزی قادسیه و مؤمنان صدر را باز نیافته اند و... (ره):

آنانکه رمز پیروزی را مجهز به جهاز ی و «میگ» ها و «میراژ» ها می دانند و ایمان به غیب و خداوند قادر را به حساب نمی آورند و دم از پیروزی قادسیه می زنند و رمز پیروزی قادسیه و مؤمنان صدر را باز نیافته اند و قدرت ایمان و شهادت طلبی را نمی فهمند، باید با ش ت مفتضحانه روبرو شوند و گوشمالی الهی ببینند. سه پیروزی پیاپی باعث شد سایپا از بحران خارج شده و از قعر ج جدا شود. گرچه دو پیروزی این تیم مقابل سیاه جامگان و پدیده پرحرف و حدیث بود ولی در مجموع شاگردان حسین فرکی خودشان را از جمع فانوس به دستان جدا… دیدار تیم های ان اصفهان و سیاه جامگان مشهد در هفته نهم لیگ برتر فوتبال با نتیجه ۲ بر صفر به سود ان به پایان رسید. تیم سیاه جامگان موفق شد با پیروزی مقابل تیم برق جدید شیراز به مرحله بعد مسابقات جام حذفی راه یابد. اکبر میثاقیان توانست پس از دوازده هفته پیروزی را به اردوی سیاه جامگان باز گرداند. استقلال با گل امید ابراهیمی بازی برابر سیاه جامگان را به تساوی یک بر یک کشاند. زلاتکو کرانچار با پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل سیاه جامگان مجوز ادامه کار در اصفهان را به دست آورد. سیاه
یعنی
تاریکی گیسوی تو

سیاه
یعنی
روشنی چشم تو

سیاه
یعنی
روزگار تاریک و روشن من
مثل
اشک تو
که گونه ات را
با سرمه ی چشمت
نقاشی می کند

مثل
حس ما به هم
وقت فاصله ی ما از هم

سیاه
یعنی
شعر سپید من
در جواب غزل خداحافظی تو

سیاه
یعنی
رو سفیدی من
بعد از عشق تو

سیاه
یعنی

افشین یداللهی رایگان تلگرام سیاه
تلگرام سیاه
تلگرام سیاه چیست
چگونه با تلگرام سیاه کنیم
black telegram
با تلگرام سیاه
تلگرام مشکی برای کامپیوتر
اموزش تلگرام سیاه
ادامه مطلب شاگردان منصوریان در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال از ساعت 17:25 به مصاف تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد رفتند. ع های زیبا از بازی با خورشیددانش آموز خورشید را سیاه کرد!!!! معلم نقاشی اورا دید واورا دعواکرد وپرسید: چرا خورشید را سیاه کردی خورشید که سیاه نیست؟!؟!؟! دانش آموز سرش را پایین انداخت وگفت: خانم اجازه خورشید را سیاه تا پدر کارگرم را کمتر بسوزاند.... تیم فوتبال سیاه جامگان طی رقابت های هفته 26 لیگ برتر فوتبال مقابل تیم استقلال خوزستان با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید. تیم تراکتورسازی با از پیش رو برداشتن سیاه جامگان فاصله شش امتیازی اش با صدر ج را حفظ کرد. تخته سیاه هوشمند جدید در نمایشگاه فناوریهای سبیت معرفی شد http://parshan.ir/images/star1545454545.jpg در نمایشگاه فناوریهای پیشرفته موسوم به سبیت در شهر هانوفر المان فناوریهای جدید مرتبط با نحوه اتصال به اینترنت معرفی شد. به گزارش شبکه یورونیوز، شرکت مایکروسافت در این نمایشگاه نخستین تخته سیاه هوشمندی را طراحی کرده است که مستقیما به اینترنت متصل است و معلم با دستانش روی ان تصاویر و فایلها را جا به جا می کند. این نرم افزار قابلیت تبدیل دست نوشته به خط تایپ شده را نیز دارد و قادر است انواع نرم افزارها را نیز بخواند. معلم همچنین به طور شبکه ای مستقیما با رایانه های دانش اموزان اتصال دارد. همچنین میزی برای استفاده همزمان چندین نفر پیش بینی شده است که به اینترنت اتصال دارد و به طور لمسی کار می کند. دانش اموزان ظاهرا استقبال گسترده تری از این گونه فناوریها برای اموزش می کنند. منبع: واحد مرکزی خبر
پی نوشت :1- یاد گچها و تخته سیاه های قدیمی بخیر ! درسته که دست و صورت و لباس و مقنعه مون گچی می شد ، اما نوشتن با گچ روی تخته سیاه یک کیف دیگه داشت ! 2- منظورم از پی نوشت شماره ی یک ، مخالفت با تکنولوژی نیست . مقایسه ی تخته سیاه هوشمند با تخته سیاه های قدیمی ، مثل مقایسه ی ایمیل با نامه های سنتی و دست نویس قدیمیه ! 3- فکر نمی کنم حالا حالاها این تکنولوژی به کشور ما و مدارس ما برسه ! ایرنا: خبرگزاری فرانسه روز شنبه در گزارشی جالب و عجیب و غریب و رمزآلود، از انجام بخت آزمایی های ریاضی اروگوئه ای ها برای پیروزی تیم ملی فوتبال کشورشان در جام جهانی 2014 فوتبال در برزیل خبر داد و عدد 3964 را بخت قهرمانی تیم ملی فوتبال اروگوئه ذکر کرد.

علاقه مندان به فوتبال در اروگوئه با برخی گمانه زنی ها برای موفقیت تیم ملی کشور خود در جام جهانی 2014 فوتبال در برزیل، با تمسک به اعداد و بازی با ارقام ریاضی و بخت آزمایی با آنها، خود را امیدوار می کنند.

تیم ملی فوتبال اروگوئه شاید پس از پیروزی سال 1950 در خانه در مقابل برزیل، دیگر امیدی به پیروزی بر برزیل به ویژه در خانه برزیلی ها نداشته باشد اما یک محاسبه ریاضی که به صورت یک ویروس اینترنتی نیز درآمده است، آنها را به یک پیروزی احتمالی در این جام امیدوار کرده است!
بازیکن نوجوان استقلال خوزستان درخشش خیره کننده ای در بازی با سیاه جامگان داشت. دو تیم انتهای ج ی سیاه جامگان و سایپا با ب پیروزی در بازی دوشنبه از انتهای ج فاصله خواهند گرفت. مهاجم تیم فوتبال سیاه جامگان گفت:اگر بخواهیم شرایط مان را در ج رده بندی بهتر کنیم محکوم به پیروزی در بازی روز هستیم. هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور با برتری تیم سایپا مقابل سیاه جامگان پیگیری شد. تئاتر آبی خا تری سیاه پس از چهارسال رنگ اجرا به خود می بیند.... به نقل از منابع آگاه و در صورت همکاری شهرداری زرقان این تئاتر از روز 6 مرداد سالجاری با بازی آقای محمدهادی پودنکی و حضور خانم معصومه گنجی پور در سالن اجتماعات شهرداری زرقان به روی صحنه خواهد رفت... سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان، گفت: با کمک رضا (ع) بازی امروز را بردیم و با این پیروزی شانسمان برای بقا بیشتر شد. هفته هشتم لیگ برتر فوتبال با پیروزی پیکان مقابل سیاه جامگان پیگیری شد. تیم فوتبال سیاه جامگان توانست در دیداری تدارکاتی منتخب لیگ کامرون را با 2 گل ش ت دهد. پیروزی خفیف ناپولی مقابل فیورنتینا
ناپولی موفق شد با تک گل گونزالو هیگواین، مقابل فیورنتینا پیروز شود و به روند خوب خود ادامه دهد. به گزارش "ورزش سه"، ناپولی که در چند هفته ی اول عملکرد خوبی نداشت، به یک باره دچار تغییر شد و حالا با ب این پیروزی، با 21 امتیاز در رده ی سوم ج سری آ قرار گرفته است.

بازی در نیمه ی اول بدون گل مساوی تمام شد اما در نیمه ی دوم، گونزالو هیگواین، مهاجم آرژانتینی ناپولی موفق شد تک گل بازی را به ثمر برساند تا ناپولی، ششمین پیروزی فصل خود را به دست بیاورد و چهارمین ش ت فصل فیورنتینا را رقم بزند.

شاگردان مونتلا با این ش ت و با 13 امتیاز، در رده ی دهم ج قرار گرفتند. مورینیو: پیروزی مقابل استوک بسیار مهم بود
ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، پس از پیروزی تیمش مقابل استوک، عملکرد بازیکنانش را مورد ستایش قرار داد اما به ‏آنها هشدار داد که باید در انتظار چند دیدار دشوار در چند روز اینده باشند.‏ آبی ها شب گذشته با گل های جان تری و سسک فابرگاس، توانستند در خانه استوک به پیروزی ‏برسند و فاصله شان با منچسترسیتی در صدر ج لیگ برتر را به 3 امتیاز افزایش دهند. چلسی در یک دهه گذشته، هر ‏بار که در کریسمس صدرنشین بوده، به قهرمانی رسیده اما مورینیو توجهی به این رکورد ندارد و تنها به دیدارهای ‏دشوار پیش رو، از جمله دیدارهای حساس خارج از خانه مقابل ساوتهمپتون و تاتنهام فکر می کند. ‏ تهران- ایرنا - تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با پیروزی یک بر صفر مقابل سیاه جامگان مشهد با 28 امتیاز به مکان سوم ج رده بندی لیگ برتر صعود کرد. تیم فوتبال پرسپولیس در حالی که تا دقیقه پایانی بازی با سیاه جامگان با نتیجه تساوی متوقف شده بود، توسط علی علیپور به گل برتری رسید تا یک پیروزی شیرین به دست بیاورد. پیروزی پرگل بارسا در خانه هوئسکا بارسلونا در غیاب چند ستاره اصلی اش، موفق شد در دیدار رفت مرحله یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری، مقابل هوئسکا 4-0 به پیروزی برسد. به گزارش "ورزش سه"، لوئیس انریکه در این دیدار به ستاره هایی مانند مسی، نیمار، و لوئیس سوارز استراحت داد اما غیبت این بازیکنان هم نتوانست مانع از پیروزی پرگل آبی و اناری ها مقابل.
جامعه ایران در بزنگاه های تاریخی مهمی توانسته پیروزی خود را تثبیت کند. چیزی که باعث شده تا پس از به دست آمدن این پیروزی ها امکان استفاده از فرصتی که مردم پدید آورده اند، محدود شود عملکرد نخبگان و ت ها بوده است. از صد سال پیش جامعه ایران هم در انقلاب مشروطه، هم در ملی صنعت نفت و هم در انقلاب ی سال ٥٧ توانست به اه ی که . همایش بین المللی "از نهضت مشروطیت تا قیام ۲۹ بهمن و پیروزی انقلاب ی" آغاز به کار کرد. همزمان با روز مشروطه و در راستای بزرگداشت این روز همایش بین المللی از نهضت مشروطه تا قیام 29 بهمن تبریز و پیروزی انقلاب ی در تالار وحدت تبریز آغاز به کار کرد. بر اساس کنداکتور این همایش که دقایقی پیش با حضور میهمانان داخلی و خارجی آغاز شده است ولایتی . در هفته بیستم لیگ برتر تیم نفت تهران مقابل سیاه جامگان به برد پرگل رسید و سپیدرود با هدایت علی کریمی ان را از پیش رو برداشت. یک پیروزی دیگر برای یاران معروف
تیم والیبال زنیت کازان با درخشش ما یم میخایلوف مقابل تیم «کوزباس کمروو» به پیروزی رسید. به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، تیم والیبال زنیت کازان روسیه که سعید معروف، و کاپیتان تیم ملی والیبال ایران را به خدمت گرفته است، شب گذشته مقابل حریف خود «کوزباس کمروو» به پیروزی رسید.

شاگردان ولادیمیر آلکنو در 3 ست متوالی با نتایج 25 بر 16، 27 بر 25 و 25 بر 17 به پیروزی رسیدند. ویلفردو لیون 11 امتیاز، ال ی اسپیردونوف 10 امتیاز و ما یم میخایلوف 20 امتیاز برای زنیت ب د. برای کوزباس کمروو نیز که در این بازی آندره بیورن، کاپیتان پیشین تیم ملی آلمان را در اختیار نداشت، نیلسون 15 امتیاز و موچالوف 10 امتیاز به دست آوردند. برای دیدن این بازی 1150 نفر به سالن والیبال سنتر شهر کازان آمده بودند.

زنیت در حال حاضر بعد از بلگوری در جایگاه دوم لیگ برتر روسیه قرار دارد. سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران که با قراردادی یک ساله به زنیت پیوسته، روز گذشته به این تیم ملحق شد و در این بازی غایب بود. رنگ های اصلی :
آبی - قرمز - زرد

رنگ های روشن :
رنگ اصلی + سفید

رنگ های تیره :
رنگ اصلی + سیاه


ترکیب رنگها

قرمز + زرد = نارنجی
آبی + قرمز = بنفش
آبی+ زرد = سبز
سبز + مشکی = سبز لجنی
آبی + سفید = آبی آسمانی
قرمز + مشکی = زرشکی
( قرمز+ صورتی سیر= زرشکی )
زرد(کم) + آبی +سفید = فیروزه ای
نارنجی + قهوه ا.
عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: پیروزی در این هوای گرم لذت بخش بود که به کادر فنی و بازیکنان و هواداران تبریک می گویم. سید سعید افجه ای عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال پس از برتری آبی پوشان مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: خدا را شکر که برنده از زمین خارج شدیم و من به هواداران استقلال تبریک می گویم.

به گزارش فارس، وی افزود: در این هوای گرم این پیروزی لذت بخش بود و اگر اشتباه نکنم این اولین برد خارج از خانه استقلال بود که ب کردیم. 8wvtl روز امید، روز صبح سپید
روز از خون دمیدن خورشید
روز مشت و گلوله و فریاد
روز فریاد بر شب بیداد
روز پیروزی سحر بر شب
روز فریاد شب شکن بر لب
شب ظلمت، شب پریشانی
شبی از داغ گل چراغانی
باغ از بوی گل معطر شد
گل به گل، غنچه غنچه پ رشد
مشت دیو سیاه شب وا شد
شب ز فریاد صبح رسوا شد
روز پیروزی تو امروز است
روز ما روز دانش آموز است
تا ابد زنده باد و جاویدان
روز ما، روز سیزده آبان احسان علیخانی با انتشار این ع در صفحه شخصی خود نوشته است: «توی مراسم روضه گرفته بودیم شب اول یه سیاه پوست هم اومد روضه براش یه مترجم گذاشتیم ... شبای بعد، همین جور هی تعداد سیاهپوست ها زیاد میشد تا مجبور شدیم یه جای دیگه روهم برای مراسم بگیریم. شب آ ۱۵۰ تا سیاهپوست گفتن که میخوان شیعه بشن! پرسیدم: برای چی میخواین شیعه بشین؟! همه نگاه به. این دهمین مبارزه پورشیب برابر آراگا بود که با دومین پیروزی وی همراه شد.در ۹ مبارزه قبلی ، هشت بار حریف ژاپنی پیروز شده بود و کاپیتان تیم ملی ایران مرداد ماه سال جاری در فینال بازی های جهانی لهستان به اولین پیروزی خود در برابر وی دست پیدا کرد. حجت ال و المسلمین رییس جمهور در نطق پیروزی که به صورت زنده از تلویزیونی پخش شد، خطاب به همه ایرانیان، تاکید کرد: «پیروز انتخابات جمهوریت و یت است. پیروز انتخابات و استقلال است. پیروز انتخابات حاکمیت ملی است. این پیروزی، پیروزی صلح و آشتی بر تنش و خشونت بود. این پیروزی، پیروزی وحدت و انسجام ملی بر انشقاق و چند دستگی بود.» ویدیوی کامل . در دیدار نکوداشت غلامحسین مظلومی
تیم فوتبال پیش وتان استقلال مقابل تیم هنرمندان به پیروزی رسید. تیم فوتبال پیش وتان استقلال در دیداری که به مناسبت نکوداشت غلامحسین مظلومی در ورزشگاه دستگردی برگزار شد به مصاف تیم هنرمندان رفت که پیش وتان استقلال در این بازی 6 بر 4 به پیروزی رسید.

به نقل از فارس، محسن گروسی(2گل)، هاشم حیدری(2گل)، آتیلا حجازی و داود حقدوست گل های استقلال را به ثمر رساندند.

علی دانایی، مهدی صالح پور، علی میرزایی و پویا امینی گل های تیم هنرمندان را به ثمر رساندند.
۱-مقدمه ۲-شبهه تعارض بین آیات قرآن ۳-تکلیف عام و خاص ۴-امر به معروف و نهی از منکر عادی ۵-امر به معروف نسبت به امر به معروف ۶-امر به معروف نسبت به علمای امت (بهمراه خطبه تاریخی حسین ع) ۷-امر به معروف نسبت به حاکمان و طاغوت ها ۸-امر به معروف و نهی از منکر با شهادت و اسارت ۹-ش ت فیزیکی و پیروزی اعتقادی ۱۰-پیروزی خون بر شمشیر ۱۱-بت های مکتب خلف. رئال در حساس ترین دیدار امشب مقابل گربه سیاه خود دورتموند در لیگ قهرمانان به پیروزی رسید و من سیتی و ناپولی هم دست پر میدان را ترک کرند. سیاه جامگان با وجود موقعیت پیروزی در بازی با نفت تهران نتوانست از سد حریف تهرانی گذر کند. ولادت هشتم بر تمامی مسلمانان جهان مبارک باد رضا(ع)فرمودند: هرکه سپاسگزار مردم نباشد سپاسگزار خدانیز نخواهد بود رضا(ع) فرمودند: شخص صبور پیروزی را از دست نمی دهد و عاقبت پیروزی برای اوست اگر چه زمان طولانی بگذرد رضا(ع) فرمودند: ایمان یک درجه ب ر از تقوا است وتقوا یک درجه بالاتر از یقین است وچیزی بالاتر از یقین به فرزند ادم داده نشد