ع رو مه پیروزی سیاه پوش شد

به نقل از خبرگزاریها در مورد ع رو مه پیروزی سیاه پوش شد : رو مه پیروزی به منظور تسلیت به ز له زدگان کرمانشاه رنگ لوگوی خود را به مشکی تغییر داد. رنگ های اصلی: زرد-قرمز-آبی رنگ های روشن : رنگ اصلی + سفید رنگ های تیره : رنگ اصلی+ سیاه ترکیب رنگها قرمز + زرد = نارنجی آبی + قرمز = بنفش آبی+ زرد = سبز سبز + مشکی = سبز لجنی آبی + سفید = آبی آسمانی قرمز + مشکی = زرشکی ( قرمز+ صورتی سیر= زرشکی ) زرد(کم) + آبی +سفید = فیروزه ای نارنجی +قهوه ای = حنائی سبز + آبی = فیروزه ای پر رنگ آبی + کمی مشکی = سورمه ای سف. 1446463943167_108417.jpgع تزئینی است
تصاویری از یک پلنگ ایرانی در حال تغذیه از لاشه یک قوچ وحشی بوسیله یکی از دوربین های تله ای نصب شده در منطقه چهارده روستای بشاگرد ضبط شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از بندرعباس؛ کارشناس پروژۀ حفاظت از س سیاه آسیایی با اشاره به شناسایی منطقه بشاگرد بعنوان زیستگاه مطلوب س سیاه گفت: تاکنون تصاویر جانورانی همچون س سیاه آسیایی، پلنگ ایرانی، شاه روباه، روباه معمولی و تشی به وسیله این دوربین های تله ای این پروژه ثبت شده است.
حسن پیشوائی افزود: پروژه حفاظت از س سیاه آسیایی با تدوین یک برنامه راهبردی بلند مدت با هدف حفاظت از غربی ترین پراکندگی جهانی س سیاه، از ٤ سال پیش فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی گفت: ثبت اولین حضور پلنگ ایرانی و شاه روباه در استان هرمزگان را از دیگر نتایج مطالعات حیات وحش در بشاگرد عنوان کرد.

هم اکنون 5 دوربین تله ای در 70 تار از زیستگاه های س سیاه در منطقه بشاگرد برای پایش س سیاه آسیایی و پلنگ ایرانی نصب شده است.

تصاویر پلنگ ایرانی در تاریخ 21 آبان ساعت 16 ضبط شده و در بازدید از دوربینهای نصب شده به دست کارشناسان پروژه حفاظت از س سیاه آسیایی رسیده است. رئال در حساس ترین دیدار امشب مقابل گربه سیاه خود دورتموند در لیگ قهرمانان به پیروزی رسید و من سیتی و ناپولی هم دست پر میدان را ترک کرند. گسترش فولاد تبریز موفق شد با یک گل سیاه جامگان را ش ت دهد. سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: امروز مستحق پیروزی بودیم، اما نتوانستیم از گل مان محافظت کنیم. شاگردان شفر در صورت ش ت سیاه جامگان به پنج پیروزی متوالی دست پیدا خواهند کرد. اکبر میثاقیان و بازیکنانش توانستند در دیداری دوستانه برابر تیم سابق خود به پیروزی پرگل دست پیدا کنند. تیم فوتبال شیروان سوله با س رستی آقای محسن میری که از چند بازیکن عبدالله آباد بهره میبرد در مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال روستای آهوان در حالی که بانتیجه دو بر صفر از تیم دوم آهوان که از چند بازیکن بوژمهران استفاده میکرد عقب بود در پایان بانتیجه شش بر سه به پیروزی رسید و به فینال مسابقات رسید . این پیروزی را به همه بازیکنان تبریک . برگزاری کارگاه سیاه مشق نویسی توسط حبیب الله برزجان کارگاه سیاه مشق نویسی به همت گرامی جناب آقای برزجان طی 5 جلسه (ویژه دوره های ممتاز و فوق ممتاز ) در انجمن خوشنویسان شاهرود برگزار خواهد شد . لازم به ذکر است اولین جلسه کلاس 5 مرداد ماه می باشد. علاقه مندان جهت ثبت نام در این کارگاه می توانند به دفتر انجمن مراجعه نمایند. اکبر میثاقیان توانست پس از دوازده هفته پیروزی را به اردوی سیاه جامگان باز گرداند. تیم فوتبال سیاه جامگان در دیداری تدارکاتی مقابل توزلا اسپور ترکیه به پیروزی پر گل دست یافت. دیدار تیم های ان اصفهان و سیاه جامگان مشهد در هفته نهم لیگ برتر فوتبال با نتیجه ۲ بر صفر به سود ان به پایان رسید. حسین بادامکی با گ نی برابر استقلال خوزستان یک پیروزی دیگر برای سیاه جامگان به ارمغان آورد. سیاه
یعنی
تاریکی گیسوی تو

سیاه
یعنی
روشنی چشم تو

سیاه
یعنی
روزگار تاریک و روشن من
مثل
اشک تو
که گونه ات را
با سرمه ی چشمت
نقاشی می کند

مثل
حس ما به هم
وقت فاصله ی ما از هم

سیاه
یعنی
شعر سپید من
در جواب غزل خداحافظی تو

سیاه
یعنی
رو سفیدی من
بعد از عشق تو

سیاه
یعنی

افشین یداللهی زلاتکو کرانچار با پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل سیاه جامگان مجوز ادامه کار در اصفهان را به دست آورد. سیاه جامگان با تک گل حسین بادامکی باتجربه قبل از سوت پایان با پیروزی به رختکن رفت. آنها یک نیمه برای حفظ این برتری فرصت دارند. ع های زیبا از بازی با خورشیددانش آموز خورشید را سیاه کرد!!!! معلم نقاشی اورا دید واورا دعواکرد وپرسید: چرا خورشید را سیاه کردی خورشید که سیاه نیست؟!؟!؟! دانش آموز سرش را پایین انداخت وگفت: خانم اجازه خورشید را سیاه تا پدر کارگرم را کمتر بسوزاند.... شاگردان منصوریان در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال از ساعت 17:25 به مصاف تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد رفتند. نخستین بازی اینزاگی به عنوان سرمربی میلان با پیروزی ۱-۳ برابر لاتزیو همراه بود. اینزاگی اول تابستان جایگزین کلارنس سیدورف شده بود.

کیسوکه هوندا میلان را به سرعت پیش انداخت، شوت سولی مونتاری پیش از پایان نیمه برتری میلان را دوبرابر کرد و پن ی ژرمی منز بازیکن جدید میلان شروع خوب این تیم در فصل جدید را تضمین کرد تا گل به خودی ال هم نتواند خدشه ای به فرم ایده آل میلانی ها وارد آورد.

با این نتیجه لاتزیو باز هم در سن سیرو ناکام ماند؛ آ ین پیروزی آن ها برابر میلان در سن سیرو به سال ها پیش یعنی سال ۱۹۸۹ برمی گردد؛ زمانی که گل به خودی پائولو مالدینی جوان منجر به پیروزی ۰-۱ مردان پایتخت نشین شده بود. تیم فوتبال سیاه جامگان برای فرار از سقوط در این دیدار به پیروزی می شد و چشم به نتیجه دیدار صبای قم در مقابل ان خواهد داشت. این دیدار روز 17 فروردین ماه در ورزشگاه برگزار می شود و سیاه جامگانی ها یک هفته فرصت دارند تا برای حساس ترین نبرد فصل خود در تهران آماده شوند تا شاید با یک پیروزی دور از انتظار به شکل دور از انتظاری به کورس برای بقا بازگردند. تیم تراکتورسازی با از پیش رو برداشتن سیاه جامگان فاصله شش امتیازی اش با صدر ج را حفظ کرد. ایرنا: خبرگزاری فرانسه روز شنبه در گزارشی جالب و عجیب و غریب و رمزآلود، از انجام بخت آزمایی های ریاضی اروگوئه ای ها برای پیروزی تیم ملی فوتبال کشورشان در جام جهانی 2014 فوتبال در برزیل خبر داد و عدد 3964 را بخت قهرمانی تیم ملی فوتبال اروگوئه ذکر کرد.

علاقه مندان به فوتبال در اروگوئه با برخی گمانه زنی ها برای موفقیت تیم ملی کشور خود در جام جهانی 2014 فوتبال در برزیل، با تمسک به اعداد و بازی با ارقام ریاضی و بخت آزمایی با آنها، خود را امیدوار می کنند.

تیم ملی فوتبال اروگوئه شاید پس از پیروزی سال 1950 در خانه در مقابل برزیل، دیگر امیدی به پیروزی بر برزیل به ویژه در خانه برزیلی ها نداشته باشد اما یک محاسبه ریاضی که به صورت یک ویروس اینترنتی نیز درآمده است، آنها را به یک پیروزی احتمالی در این جام امیدوار کرده است!
دارکوب سیاه منبع...پرندگان ایران دارکوب سیاه دارکوب سیاه گونه ای از دارکوبان غیرمهاجر است که در جنگل های کهنسال بومگاه دیرین شمالگانی زندگی کرده و بیشترین پراکندگی آن در اوراسیا می باشد.
دارکوب سیاه جثه ای بزرگتر از دیگر دارکوب ها داشته و تقریباً اندازهٔ کلاغ است. قد آن بین ۴۵ تا ۴۷ سانتی متر بوده و فاصلهٔ بین دو سر بال هایش به ۶۴ تا ۷۸ سانتی متر می رسد. همچنین این پرنده نوکی بسیار دراز و برابر با ۶،۳ سانتی متر دارد.
تمامی پرهای دارکوب سیاه، به جز تاج آن، سیاهرنگ است. پرندگان نر دارای تاجی کاملاً قرمز رنگ هستند ولی در پرندگان ماده تنها بخش عقبی بالای تاجشان قرمز است و بقیه آن سیاهرنگ می باشد. شاگردان علی با نمایشی هجومی و زدن سه گل موفق به پیروزی مقابل سیاه جامگان شدند تا به رده دوم ج صعود کنند. بازیکن نوجوان استقلال خوزستان درخشش خیره کننده ای در بازی با سیاه جامگان داشت. دو تیم انتهای ج ی سیاه جامگان و سایپا با ب پیروزی در بازی دوشنبه از انتهای ج فاصله خواهند گرفت. مهاجم تیم فوتبال سیاه جامگان گفت:اگر بخواهیم شرایط مان را در ج رده بندی بهتر کنیم محکوم به پیروزی در بازی روز هستیم. روز دوم رقابت های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال با دیدار تیم های سیاه جامگان و گسترش فولاد تبریز از ساعت ۱۷:۵۵ آغاز شد. سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان، گفت: با کمک رضا (ع) بازی امروز را بردیم و با این پیروزی شانسمان برای بقا بیشتر شد. تیم سیاه جامگان مشهد در دیداری تدارکاتی موفق شد تیم منتخب لیگ کامرون را از پیش رو بردارد. پیروزی خوب اتلتیکو مقابل مالاگا
در ادامه دیدارهای این هفته لالیگا، اتلتیکو مادرید موفق شد با نتیجه 3-1 مالاگا را ش ت بدهد. به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار ابتدا اتلتیکو با گل تیاگو در دقیقه 12 پیش افتاد. تنها سه دقیقه به پایان نیمه اول باقی مانده بود که آنتوان گریژمان برتری شاگردان سیمئونه را دوبرابر کرد.
اما در نیمه دوم این مالاگا بود که شروع بهتری داشت و در دقیقه 63 روکه سانتا کروز یکی از گل های خورده مالاگا را جبران کرد تا این تیم به ب یک امتیاز از این دیدار امیدوار شود. ولی دیگو گودین در دقیقه 83 برای بار سوم دروازه میهمان را گشود تا پیروزی اتلتیکو قطعی شود.
با این پیروزی، اتلنیکو 26 امتیازی شد و با یک امتیاز برتری نسبت به بارسا، در رتبه دوم ج رده بندی لالیگا قرار گرفت. به ما می گویند سیاه نمایی نکنید؛ سیاه سیاه است و ت نتوانسته در این زمینه کاری انجام دهد. پیروزی خفیف ناپولی مقابل فیورنتینا
ناپولی موفق شد با تک گل گونزالو هیگواین، مقابل فیورنتینا پیروز شود و به روند خوب خود ادامه دهد. به گزارش "ورزش سه"، ناپولی که در چند هفته ی اول عملکرد خوبی نداشت، به یک باره دچار تغییر شد و حالا با ب این پیروزی، با 21 امتیاز در رده ی سوم ج سری آ قرار گرفته است.

بازی در نیمه ی اول بدون گل مساوی تمام شد اما در نیمه ی دوم، گونزالو هیگواین، مهاجم آرژانتینی ناپولی موفق شد تک گل بازی را به ثمر برساند تا ناپولی، ششمین پیروزی فصل خود را به دست بیاورد و چهارمین ش ت فصل فیورنتینا را رقم بزند.

شاگردان مونتلا با این ش ت و با 13 امتیاز، در رده ی دهم ج قرار گرفتند. مورینیو: پیروزی مقابل استوک بسیار مهم بود
ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، پس از پیروزی تیمش مقابل استوک، عملکرد بازیکنانش را مورد ستایش قرار داد اما به ‏آنها هشدار داد که باید در انتظار چند دیدار دشوار در چند روز اینده باشند.‏ آبی ها شب گذشته با گل های جان تری و سسک فابرگاس، توانستند در خانه استوک به پیروزی ‏برسند و فاصله شان با منچسترسیتی در صدر ج لیگ برتر را به 3 امتیاز افزایش دهند. چلسی در یک دهه گذشته، هر ‏بار که در کریسمس صدرنشین بوده، به قهرمانی رسیده اما مورینیو توجهی به این رکورد ندارد و تنها به دیدارهای ‏دشوار پیش رو، از جمله دیدارهای حساس خارج از خانه مقابل ساوتهمپتون و تاتنهام فکر می کند. ‏ دومین جلسه نشست و هم شی اعضای محترم باشگاه کاوشگران زمان: شتبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ از ساعت ۱۹ ال ۲۱ مکان (دفتر باشگاه): مشهد - بلوار پیروزی - پیروزی ۶ - کوچه شهید نوکاریزی ۶ - کوچه دوم سمت چپ- پلاک ۴ دستور جلسه: ۱- استماع گزارش هیئت مدیره ۲- انتخاب بازرس تیم فوتبال پرسپولیس در حالی که تا دقیقه پایانی بازی با سیاه جامگان با نتیجه تساوی متوقف شده بود، توسط علی علیپور به گل برتری رسید تا یک پیروزی شیرین به دست بیاورد.
جامعه ایران در بزنگاه های تاریخی مهمی توانسته پیروزی خود را تثبیت کند. چیزی که باعث شده تا پس از به دست آمدن این پیروزی ها امکان استفاده از فرصتی که مردم پدید آورده اند، محدود شود عملکرد نخبگان و ت ها بوده است. از صد سال پیش جامعه ایران هم در انقلاب مشروطه، هم در ملی صنعت نفت و هم در انقلاب ی سال ٥٧ توانست به اه ی که . تیم گسترش فولاد در حضور مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس مقابل سیاه جامگان پیروز شد. همایش بین المللی "از نهضت مشروطیت تا قیام ۲۹ بهمن و پیروزی انقلاب ی" آغاز به کار کرد. همزمان با روز مشروطه و در راستای بزرگداشت این روز همایش بین المللی از نهضت مشروطه تا قیام 29 بهمن تبریز و پیروزی انقلاب ی در تالار وحدت تبریز آغاز به کار کرد. بر اساس کنداکتور این همایش که دقایقی پیش با حضور میهمانان داخلی و خارجی آغاز شده است ولایتی . در هفته بیستم لیگ برتر تیم نفت تهران مقابل سیاه جامگان به برد پرگل رسید و سپیدرود با هدایت علی کریمی ان را از پیش رو برداشت. رنگ های اصلی :
آبی - قرمز - زرد

رنگ های روشن :
رنگ اصلی + سفید

رنگ های تیره :
رنگ اصلی + سیاه


ترکیب رنگها

قرمز + زرد = نارنجی
آبی + قرمز = بنفش
آبی+ زرد = سبز
سبز + مشکی = سبز لجنی
آبی + سفید = آبی آسمانی
قرمز + مشکی = زرشکی
( قرمز+ صورتی سیر= زرشکی )
زرد(کم) + آبی +سفید = فیروزه ای
نارنجی + قهوه ا. 8wvtl روز امید، روز صبح سپید
روز از خون دمیدن خورشید
روز مشت و گلوله و فریاد
روز فریاد بر شب بیداد
روز پیروزی سحر بر شب
روز فریاد شب شکن بر لب
شب ظلمت، شب پریشانی
شبی از داغ گل چراغانی
باغ از بوی گل معطر شد
گل به گل، غنچه غنچه پ رشد
مشت دیو سیاه شب وا شد
شب ز فریاد صبح رسوا شد
روز پیروزی تو امروز است
روز ما روز دانش آموز است
تا ابد زنده باد و جاویدان
روز ما، روز سیزده آبان گل های رئال را در این بازی راموس،بنزما،بیل و ایسکو به ثمر رساندند. در حالیکه 90 درصد حاضرین در ورزشگاه مراکش، به شدت از رئال حمایت می د. بازتاب این پیروزی و صعود رئال به فینال در رسانه های جهان گسترده بود : به ادامه ی مطلب بروید احسان علیخانی با انتشار این ع در صفحه شخصی خود نوشته است: «توی مراسم روضه گرفته بودیم شب اول یه سیاه پوست هم اومد روضه براش یه مترجم گذاشتیم ... شبای بعد، همین جور هی تعداد سیاهپوست ها زیاد میشد تا مجبور شدیم یه جای دیگه روهم برای مراسم بگیریم. شب آ ۱۵۰ تا سیاهپوست گفتن که میخوان شیعه بشن! پرسیدم: برای چی میخواین شیعه بشین؟! همه نگاه به. نکته ای که دیروز قول دادم در مورد اخلاص عرض کنم اینه که اخلاص در مقابل ریا و عجب است . ریا مراتب زیادی داره و تشخیصش واقها سخته روایت داره حضرت رسول فرمودند من برای شما از شرک خفی میترسم گفتن اون چیه فرمود ریا " فانه اخفی من دبیب النمل علی الص ة السوداء فی اللیل الالیل" (فک میکنم عبارت اینطور بود ) که همانا ریا مخفی تر است از جنبیدن مور. این دهمین مبارزه پورشیب برابر آراگا بود که با دومین پیروزی وی همراه شد.در ۹ مبارزه قبلی ، هشت بار حریف ژاپنی پیروز شده بود و کاپیتان تیم ملی ایران مرداد ماه سال جاری در فینال بازی های جهانی لهستان به اولین پیروزی خود در برابر وی دست پیدا کرد. در دیدار نکوداشت غلامحسین مظلومی
تیم فوتبال پیش وتان استقلال مقابل تیم هنرمندان به پیروزی رسید. تیم فوتبال پیش وتان استقلال در دیداری که به مناسبت نکوداشت غلامحسین مظلومی در ورزشگاه دستگردی برگزار شد به مصاف تیم هنرمندان رفت که پیش وتان استقلال در این بازی 6 بر 4 به پیروزی رسید.

به نقل از فارس، محسن گروسی(2گل)، هاشم حیدری(2گل)، آتیلا حجازی و داود حقدوست گل های استقلال را به ثمر رساندند.

علی دانایی، مهدی صالح پور، علی میرزایی و پویا امینی گل های تیم هنرمندان را به ثمر رساندند.
حجت ال و المسلمین رییس جمهور در نطق پیروزی که به صورت زنده از تلویزیونی پخش شد، خطاب به همه ایرانیان، تاکید کرد: «پیروز انتخابات جمهوریت و یت است. پیروز انتخابات و استقلال است. پیروز انتخابات حاکمیت ملی است. این پیروزی، پیروزی صلح و آشتی بر تنش و خشونت بود. این پیروزی، پیروزی وحدت و انسجام ملی بر انشقاق و چند دستگی بود.» ویدیوی کامل .