ع سیل شدن خیابان های تربت حیدریه

به نقل از خبرگزاریها در مورد ع سیل شدن خیابان های تربت حیدریه : شب گذشته تیراندازی در یکی از خیابان های شهر تربت حیدریه موجب ایجاد رعب و وحشت شد. تربت حیدریه- ایرنا- تربت حیدریه از نیروهای امنیتی و انتظامی در برخورد منطقی با ناآرامیهای اخیر قدردانی و بیان کرد: یکی از مهمترین پیامهای این حوادث ضرورت حفظ وحدت و یکپارچگی مردم ایران است. تربت حیدریه- ایرنا- رئیس هیات بازرسی انتخابات در تربت حیدریه گفت: 220 نفر به عنوان بازرس و سربازرس بر اجرای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای ی شهر و روستا در این شهرستان نظارت… فرونشست خیابان در تربت حیدریه باعث سربرآوردن بقایای یک بنای تاریخی از زیر خاک شد. رئیس اداره میراث فرهنگی تربت حیدریه گفت: «تعدد ساخت رباط و کاروانسرا در شهرستان تربت حیدریه نشان دهنده موقعیت ممتاز و استراتژیک این منطقه در گذشته بوده است.» رئیس اداره تبلیغات ی تربت حیدریه از برگزاری ویژه برنامه های لیالی قدر وضربت خوردن حضرت علی(ع) در مساجد محوری این شهرستان و ای تحت پوشش این اداره خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات ی اسان رضوی ، حجت ال محمد علی فاطمیان رئیس اداره تبلیغات ی تربت حیدریه 26تیربا اعلام این خبر گفت : در سالروزضربت خوردن مولای متقیان حضرت علی(ع) . عامل کلاهبرداری ۵۰۰ میلیون ریال از ۵ شهروند در شهرستان تربت حیدریه شناسایی و دستگیر شد. رئیس اداره تبلیغات ی تربت حیدریه از برگزاری ویژه برنامه های لیالی قدر وشب ضربت خوردن حضرت علی(ع) در 110 روستای دارای اعزامی در ماه مبارک رمضان این شهرستان و ای تحت پوشش این اداره خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات ی اسان رضوی ، حجت ال محمد علی فاطمیان رئیس اداره تبلیغات ی تربت حیدریه 26تیربا اعلام این خبر گفت : در سالروزضرب. سانحه رانندگی در جاده رشتخوار - تربت حیدریه سه کشته و 14 زخمی بر جای گذاشت. رییس جمعیت هلال احمر رشتخوار روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این سانحه شب بر اثر برخورد سه دستگاه خودرو سواری پژو و یک دستگاه خودرو سواری پراید با یکدیگر در 10 کیلومتری جاده رشتخوار به تربت حیدریه معروف به پل سالار رخ داد.

علی حسین زاده افزود: پس از اعلام و. مردم تربت حیدریه استان اسان رضوی در یک قیام پرشور بر علیه فتنه گران با آرمان های انقلاب تجدیدمیثاق د. ۴ نفر حفار غیرمجاز در محدوده آثار تاریخی شهرستان تربت حیدریه جلگه رخ دستگیر شدند. شیپ فایل بخشهای شهرستان تربت حیدریه نقشه بخشهای شهرستان تربت حیدریه (واقع در استان اسان رضوی) در ج توصیفی این شیپ فایل موارد زیر موجود است نام هر بخش نام قسمت مرکزی هر بخش مساحت و محیط هر بخش به کیلومتر مساحت و محیط هر بخش به متر  شیپ فایل بخشهای شهرستان تربت حیدریه نقشه ی بخش های شهرستان تربت حیدریه لایه بخش های شهرستان تربت حیدریه شیپ فایل بخش های شهرستان تربت حیدریه بخش های شهرستان تربت حیدریه نقشه ی جی آی اس بخش های شهرستان تربت حیدریه فایل جی آی اس بخشهای شهرستان تربت حیدریه لایه جی آی اس بخشهای شهرستان تربت حیدریه دسته بندی جغرافیا فرمت فایل rar حجم فایل 37 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 1 این شیپ فایل، در قالب یک فایل فشرده ارائه شده است که جهت استفاده ابتدا باید از ح فشرده خارج شود. محتوای فایل: یک لایه ی پولیگونی با پسوند "shp" این فایل در محیط نرم افزار جی آی اس قابل نمایش و قابل ویرایش می باشد.  شیپ فایل بخشهای شهرستان تربت حیدریه مانورآمادگی مدیریت بحران در آزاد ی تربت حیدریه برگزار شد مانور آمادگی مدیریت بحران تربت حیدریه با هدف بررسی توانمندی ها، ارزی کیفی نیروهای عمل کننده ، خودروهای امدادی و دیگر امکانات در آزاد ی تربت حیدریه برگزار شد. حسن فتحی نیا ، معاونت استاندار و رییس شورای مدیریت بحران تربت حیدریه در نشست شورای بحران گفت: با فراخوان همه اعضای ش. واژگونی یک دستگاه اتوبوس در کمربندی تربت حیدریه مصدومیت 34 مسافر را در پی داشت. رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت: واژگونی خودروی پراید در محور تربت حیدریه به مشهد یک کشته و دو مصدوم برجای گذاشت. رضا مومن زاده در این خصوص اظهار داشت: طی تماس تلفنی مرکز اورژانس شهرستان مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در 34 کیلومتری محور تربت حیدریه به مشهد، شب گذشته تیم امداد و نجات پایگاه ی کامه همراه با ست نجات . با هدف حفظ و معرفی مواریث معنوی و همزمان با به شب باستانی یلدا جشنواره قرمه و مراسم سنتی کف زنی در بخش بایگ تربت حیدریه پاس داشته می شود. با همکاری پژوهشگران گروه باستان شناسی و اداره میراث فرهنگی تربت حیدریه پنج محوطه تاریخی در این شهرستان شناسایی شد تربت حیدریه - ایرنا- مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای ی اعلام کرد: یکدلی، یکرنگی و هم ص هم میهنان در گذر از حادثه تلخ و ناجوانمردانه تروریستی، برگ زرین دیگری را در کارنامه… «کولی» نام گروه های پراکندهٔ قومی است که در نواحی مختلف ایران ن اند؛ کولی های حاشیه شهرستان تربت حیدریه شامل ٢٥ خانوار از شهر زابل هستند که هر سال برای یافتن کار در زمین های کشاورزی و یا برای ید و فروش دام به این مکان مهاجرت و اقامت موقت می کنند. جلسه هم شی ستاد مرکز رشد تربت حیدریه با حضور معاون استاندار و فرماندار این شهرستان برگزار شد. مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه گفت : با افزایش توزیع گاز سی.ان.جی در جایگاههای این منطقه مصرف بنزین سال گذشته نسبت به سال قبل از آن 88 میلیون و 714 هزار لیتر کاهش یافت. مجتبی دلبری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این راستا توزیع گاز سی. ان.جی در این منطقه طی مدت مزبور 13 درصد افزایش داشت.

وی گفت: توزیع سوخت گاز سی.ان.جی جایگاههای زی وشش منطقه تربت حیدریه در سال گذشته 79 میلیون و 209 هزار متر مکعب بوده است.

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه اظهار کرد: روزانه 217 متر مکعب گاز سی.ان.جی از طریق 31 جایگاه عرضه این سوخت در این منطقه توزیع می شود.

دلبری افزود: سال گذشته با توسعه شبکه گازرسانی، کنترل های میدانی و تعیین سهمیه های واقعی مصرف کنندگان، شاهد کاهش هشت درصدی مصرف نفت گاز و کاهش 42درصدی مصرف نفت کوره در منطقه تربت حیدریه بودیم.

وی بیان کرد: مجموع مخازن ذخیره سازی منطقه نفتی تربت حیدریه 230 میلیون لیتر است.

شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه سوخت مورد نیاز شهرستان های خواف، زاوه، رشتخوار، مه ولات، گناباد، خلیل آباد، کاشمر، بجستان، تربت حیدریه و بخش های تابعه را تامین می کند.

این شرکت همچنین بخشی از تامین سوخت استان اسان جنوبی را به صورت ارسال مستقیم و یا ارسال به انبار بر عهده دارد.

مرکز شهرستان 250 هزار نفری تربت حیدریه در 150 کیلومتری جنوب غربی مشهد واقع است. سنتی روستای منظر تربت حیدریه که هنوز مشغول به فعالیت می باشد، با استقبال گسترده مسافرین و گردشگران روبرو شده است. در آستانه آغاز هفته بسیج جمعی از ان تربت جام باحجت ال جواد طاهری تربت جام و مولوی شرف الدین جامی الاحمدی اهل سنت این شهرستان دیدار د. اولین تور گردشگری ژئوتوریسم تربت حیدریه از محل غار های نمک با استقبال پرشور گردشگران برگزار شد . رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه از راه یافتن حسن تفتیان ، ورزشکار اهل تربت حیدریه و دونده جهانی، به فینال مسابقات جهانی دو و میدانی خبر داد. منشورهای باز ی تربت حیدریه(ع توسط ابوالفضل دربهشتی)در 30کیلومتری جاده تربت حیدریه ،کوهسرخ روستای فدیهه واقع شده است که بدلیل شکل عمومی منشوری سنگهای مورد است اج از آن، به معدن باز منشوری فدیهه مشهور است. در این مکان سنگهایی پهلو به پهلو خو ده اند که با است اج آنها پارک ها و خیابان های بیشماری تزئین شده اند. مسعود خسروی مسئول کانون فرهنگی مسجد مهدیه تربت حیدریه فعالیت این کانون درماه رمضان را تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات ی اسان رضوی, مسعود خسروی یکم مرداد در جلسه با بهروز مجنونی مسئول تشکلهای دینی اداره تبلیغات ی تربت حیدریه در خصوص برنامه های ماه رمضان این کانون اظهار داشت: در ماه رمضان این کانون با همکاری هیئت ام. پنج روستای تربت حیدریه به شبکه سراسری گاز کشور متصل شدند. تربت حیدریه- ایرنا- تربت حیدریه گفت: دهه پیروزی انقلاب ی باید به سمت بزرگداشت ارزش هایی حرکت کند که مردم به خاطر حفظ و گسترش آن در سال 57 انقلاب د. یک قطعه حواصیل ارغوانی مصدوم توسط یکی از دوستداران محیط زیست برای درمان و تیمارداری به اداره محیط زیست تربت حیدریه تحویل داده شد. ایسنا نوشت: واژگونی مرگبار مینی بوس در محور مشهد - تربت حیدریه مردم تربت حیدریه درمجلس ب ان اینکه ید توافقی ۷۰ تن زعفران با همکاری تعاونی روستایی از کشاورزان رقم خورد،گفت:تولید ۹۰ تن زعفران کشور در تربت حیدریه، زاوه و مه ولات به زیر کشت می رود. در دومین روز از هفته دفاع مقدس، مزار شهیدان تربت حیدریه با حضور جمعی از مسئولان و خانواده معظم ی این شهر در آیینی غبارروبی و عطرافشانی شد.به گزارش ایرنا در این مراسم معنوی که روز پنجشنبه با مشارکت اقشار مختلف مردم برگزار شد حاضران با نثار گل و شست و شوی مزار با گلاب، یاد و خاطره آنان را گرامی داشته و با آرمان های آنها تجدید میثاق د.
شهرستان تربت حیدریه هزار شهید، 140 آزاده و 2500 جانباز تقدیم انقلاب ی کرده است.
مرکز این شهرستان 250 هزار نفری در 150 کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد. افتتاح ورزشگاه 5000 نفری تربت حیدریه تا پایان سال 93 خسروی مردم تربت حیدریه ، مه ولات و زاوه با اعلام این خبر افزود : در جلسه ای که صبح امروز یکشنبه 1 تیرماه 93 با گودرزی ورزش و جوانان برگزار شد مبلغ 27 میلیارد ریال برای تکمیل ورزشگاه 5000 نفری شهرستان تربت حیدریه اختصاص یافت و ان شاء الله این ورزشگاه تا پایان سال 93 افتتاح خواهد شد . وی افزود : در این جلسه همچنین مسائل و مشکلات ورزش و جوانان شهرستانهای تربت حیدریه ، مه ولات و زاوه بررسی شد و برای حل این مسائل را ارهای پیشنهاد گردید . مراسم گرامیداشت هفته کتاب در شهرستان تربت حیدریه برگزار شد . به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های شهرستان تربت حیدریه، در پنجمین روز از هفته کتاب مراسم گرامیداشت هفته کتاب و تقدیر از خادمین این عرصه در محل تالار شه برگزار گردید. در این مراسم از کتابداران ، نویسندگان ، نوقلمان و خیرین در حوزه ی کتابخانه های عمومی و ی تقدیر به عمل. جانشین فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه گفت: با ب خبری مبنی بر توزیع مواد محترقه بیش از ۱۱ هزار عدد مواد محترقه خطرناک کشف شد. فردی که به اتهام شرارت های گوناگون بود، پس از دستگیری در خیابان های شهرستان تربت جام گردانده شد. فرماندار ویژه تربت حیدریه گفت: یکی از مشکلات حوزه اشتغال که باید اصلاح شود تصدیگری تی است لذا فعالیت در این بخش به غیر از مشاغل حاکمیتی باید کاهش یابد. حسن فتحی نیا روز شنبه در نشست کارگروه اشتغال در اتاق اصناف تربت حیدریه افزود: بخش خصوصی با سرمایه گذاری د و کلان به اشتغال مولد و پایدار در کشور بپردازد و ت نیز حمایت جدی از سرمایه گذاران دارد.

وی گفت: ت به سرمایه گذران و کارآفرینانی که مبادرت به ایجاد اشتغال به خصوص در روستاها داشته باشند تسهیلات بسیار خوبی اعطا می کند که این امر می تواند تضمین کننده اقتصاد روستاییان باشد.

فرماندار تربت حیدریه اظهار داشت: با توجه به قرار گرفتن این شهرستان در مرکزیت ید چندین شهرستان جنوبی اسان رضوی بازار تربت حیدریه شاهد همکاری و همدلی همه مسوولان و بازاریان بوده است.

فتحی نیا ادامه داد: سرمایه گذاران و صنعتگران بخش خصوصی سال گذشته در شرایط سخت تحریم و فقدان رونق اقتصادی کاری جهادگونه انجام دادند که باعث رونق اقتصاد منطقه تربت حیدریه شد.

وی افزود: سال گذشته در شهرستان تربت حیدریه با ابتکاری که صورت گرفت جلسات کارگروه اشتغال و توسعه سرمایه گذاری به صورت میدانی و منظم در محل کارخانجات و واحدهای تولیدی این شهرستان تشکیل شد که وجی و بازده آن کوشش و تلاش بیشتر اعضاء برای برطرف نمودن و کاهش مشکلات واحدهای تولیدی بود.

مرکز شهرستان 250 هزار نفری تربت حیدریه در 150 کیلومتری جنوب مشهد واقع است. حدود ساعت 9:30 شب گذشته (1393/03/07) زنگ تلفن مرکز ارتباطات تربت حیدریه به صدا و از محور گناباد تربت حیدریه گزارش طوفان شن به اطلاع این مرکز رسید. toofan.kh.93.jpg (18) تماس های مکرر از سیم کارت های ایرانسل به مرکز ارتباطات مبنی بر وج چند ماشین از جاده و گیر افتادن تعداد زیادی مسافر داخل اتوبوس و کمبود ا یژن اعلام گردید. به علت طوفان شدید ارتباط بیسیم بین تربت حیدریه و گناباد قطع شده بود ،سریعا گزارش به صورت تلفنی به مرکز اطلاعات گناباد داده شد. خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در بر نداشت و پس از مدتی طوفان شن کمتر شد. در آستانه دهه کرامت تیم هفت نفر باشگاه کوهنوردان میعاد تربت حیدریه صبح امروز با هدف فتح بام ایران صعود خود را به قله دماوند آغاز د. ر این صود که دو روز به طول می انجامد کوهنوردان باشگاه میعاد تربت حیدریه مسیر ۵۶۷۱ متری به دماوند را طی خواهند نمود. شایان ذکر است این تیم صعود خود را با رمز یا علی بن موسی الرضا(خ) آغاز کرده که پس از فتح با. مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه گفت: برداشت محصول چغندرقند از سطح مزارع این شهرستان آغاز شده است. رئیس شورای فرهنگ عمومی تربت حیدریه گفت: مجوز لازم برای برگزاری کنسرت موسیقی 'مهرداد شوریان'، از هنرمندان بومی این شهرستان، در روزهای نخستین مهر امسال صادر شده است.حجت ال محمدرضا عصمتی روز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این کنسرت قرار است دوم مهرماه ، با رعایت نقطه نظرات ی، در نظرداشت توصیه فقها، شئونات ی و اخلاقی و تفکیک محل نشستن آقایان و خانم ها در این شهر برگزار شود.
وی افزود: برگزار کننده این برنامه هنری متعهد شده که این برنامه را بدون استفاده از آلات موسیقی لهو و لعب و با دعوت از یک خواننده بومی اهل تربت حیدریه (شوریان) برگزار کند.
از چند روز قبل فروش بلیت این کنسرت موسیقی و نیز نمایش خنده 'حمید ماهی صفت' به همراه 'حامد ی' از کمدین های بومی تربت حیدریه در این شهر آغاز شده است.
برگزاری برنامه های کنسرت موسیقی در استان اسان رضوی در چند ماه اخیر، همواره با مخالفت ها و حاشیه هایی همراه بوده است.
شهر 130 هزار نفری تربت حیدریه در 150 کیلومتری جنوب غربی مشهد واقع است.
خبرنگار: علیرضا حسینی مقدم / دبیر: علی اصغر ایزدی تصادف اتوبوس با کامیون در محور گناباد -تربت حیدریه یک کشته و20 مصدوم بجا گذاشت. معاون استاندار اسان رضوی و فرماندار ویژه تربت حیدریه گفت: این شهرستان موقعیت خوبی برای جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی در تولید و بخش اقتصاد استان دارد. 'حسن فتحی نیا' روز چهارشنبه در بازدید از واحدهای اقتصادی شهرک صنعتی شماره دو تربت حیدریه افزود: تمرکز و سرریز شدن سرمایه گذاری در مشهد باعث مشکلاتی برای جذب سرمایه و محیط زیست در این شهر شده که برای حل آن تولید کنندگان باید به ای دیگر استان هدایت شوند.

وی گفت: مسوولان اقتصادی اسان رضوی باید از ظرفیت های موجود در ای دیگر استان برای رشد اقتصادی استفاده کنند.

فرماندار ویژه تربت حیدریه اظهار کرد: برای رفع مشکل اشتغال مردم اسان رضوی، سرمایه گذاران باید با به دیگر ای استان هدایت شوند.

فتحی نیا افزود: هم اکنون زیر ساختهای شهرک های صنعتی در استان به ویژه در تربت حیدریه مهیا است و مدیریت مسوولان می تواند سرمایه گذاران را در ای دیگر ساماندهی کند.

وی گفت: سرمایه گذاری در تربت حیدریه رو به افزایش است و در این راستا شهرک صنعتی شماره دو این شهرستان نیز آماده سرمایه گذاری بخش خصوصی می باشد.

فرماندار تربت حیدریه اظهار کرد: یکی از مهمترین برنامه های ت تدبیر و امید، توسعه اقتصاد کشور و رفع رکود در جامعه است که این مهم در سایه حمایت از بخش تولید میسر است.

مرکز شهرستان 250 هزار نفری تربت حیدریه در 150 کیلومتری جنوب غربی مشهد واقع است. تربت حیدریه- ایرنا- مسابقات قهرمانی کشتی آزاد استان اسان رضوی، شنبه با قهرمانی تیم های مشهد و قوچان در رده های نوجوانان و نونهالان در تربت حیدریه پایان یافت. هادی آریان نژادˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرگزاری افزود: اطعام مددجویان کمیته امداد تا پایان ماه مبارک رمضان در روستاها و ای تربت حیدریه ادامه دارد.

وی گفت: کمیته امداد تربت حیدریه با همیاری و کمک خیرین، ادارات و شورای ی شهر و روستا اقدام به اطعام نیازمندان جامعه کرده است.

مدیر کمیته امداد تربت حیدریه، اظهار کرد: یکی ا. مسوول ستاد بازسازی عتبات عالیات تربت حیدریه گفت: این ستاد پارسال برای سومین سال متوالی رتبه برتر استان اسان رضوی را ب کرد. نادر سلیمانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مردم این شهرستان سال گذشته دو میلیارد و 80 میلیون ریال و 21 درصد بیش از تعهد خود برای بازسازی عتبات عالیات در عراق کمک د.

وی اظهار کرد: این در حالی است که آنان سال قبل متعهد شده بودند یک میلیارد و 700 میلیون ریال برای بازسازی عتبات عالیات در عراق کمک کنند.

وی گفت: کمک مردم این شهرستان شامل 427 خشت طلا طبق برنامه ریزی انجام شده برای بازسازی حرمین شریفین در کاظمین، نجف اشرف، سامرا و کربلا ارسال می شود.

سلیمانی افزود: با توجه به کمکها و به پاس قدردانی از نیکوکاران، 400 جلد سند افتخار مشارکت در بازسازی عتبات عالیات صادر و تقدیم خیرین شهرستان تربت حیدریه شده است.

مرکز شهرستان 250 هزار نفری تربت حیدریه در 150 کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد. مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی اسان رضوی از برگزاری مناقصه و تعیین شرکت مجری پروژه احداث واحدهای کارگاهی شهرک صنعتی تربت حیدریه 2 خبرداد. گرگ ها 110 راس در بایگ تربت حیدریه را تلف د حمله گرگ ها به گله ای در ارتفاعات روستای حصار موجب تلف شدن 110 راس شد. گرگ ها در حمله چهارشنبه شب خود به این گله 700 راسی موجب زخمی شدن 12 راس دیگر نیز شدند. در این حمله گرگ ها گله را پراکنده د به طوریکه بیشتر ان بر اثر پرتاب از ارتفاعات تلف شده و تعدادی نیز توسط گرگ ها خفه شدند. خسارت وارده به دامدار. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات ی اسان رضوی ، محمد رضا ایلخانی مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات ی تربت حیدریه یکم مرداد با بیان این خبر افزود: این طرح با همکاری مربیان بومی و ون مستقر وهجرت در حسینیه ها و مساجد روستاها اجرا می شود. وی ادامه داد: برگزاری کلاس های آموزش قرآن در مناطق محروم از اولویت های کاری این اداره در ماه مبارک.