ع مرد شیشه ای رئال و آمادگی بالا

به نقل از خبرگزاریها در مورد ع مرد شیشه ای رئال و آمادگی بالا : رئال در اولین بازی سال 2015 مغلوب والنسیا شد تا نوار بردهای متوالی این تیم شود. یک هفته بعد رئال با ش ت از اتلتیکو از کوپا دل ری کنار رفت و سپس بحران مصدومیت ستاره ها گریبان ک شانی ها را گرفت. رئال… استیکر های رئال مادرید استیکر های رئال مادرید استیکر های رئال مادرید استیکر های رئال مادرید استیکر های رئال مادرید ادامه مطلب در جریان این هفته لالیگا، بازی رئال مادرید و رئال سوسیداد با پیروزی سه بر صفر رئال به پایان رسید. خلاصه این بازی را در «تابناک» تماشا می کنید. در ادامه رقابتهای هفته بیست و هفتم لالی اسپانیا تیم رئال مادرید میزبان رئال بتیس بود که با نتیجه دو بر یک پیروز شد. وقتی پیشنهادات مختلف برای من به باشگاه پورتو رسید و فهمیدم که در میان آنها پیشنهاد رئال هم وجود دارد ، اطلاع دادم که نمی خواهم به جز رئال، راهی هیچ تیم دیگری شوم. نیمار به من پیغام داد که پیشنهاد رئال را رد کرده و به بارسلونا بروم؛ با این حال به او گفتم که همیشه به رئال علاقه داشتم و این یک تصمیم قلبی است. او هم به نظر من کاملا احترام گ. نمی توان از پلان b رئال در فصل گذشته گفت و از نقش آن در موفقیت های بی سابقه رئال حرف نزد. رئال مادرید این فصل زیدان، هیچ شباهتی با رئال برنده لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا در فصل پیش، ندارد. تیم رئال مادرید در هفته سیزدهم لالی اسپانیا میزبان مالاگا بود که در نهایت توانست با نتیجه سه بر دو پیروز شود. بایرن موفق شد با ارائه نمایشی برتر، 1-4 دورتموند را مغلوب کده و با روحیه ای بالا به استقبال دیدار برابر رئال برود. ف نیو ژانویه 2012 به تیم دوم رئال پیوست و یک سال بعد مورینیو از او برای بازی در تیم اول رئال دعوت کرد. بالا ه و بعد از 5 سال، رئال مادرید ب موفق شد فاتح لالیگا شده تا آستانه ثبت یک دبل قرار بگیرد. بالا ه و بعد از 5 سال، رئال مادرید ب موفق شد فاتح لالیگا شده تا آستانه ثبت یک دبل قرار بگیرد. مقامات باشگاه رئال مادرید پیشنهاد ۷۵ میلیون یورویی مچسترسیتی را رد کرده و برای تمدید قرارداد ایسکو اعلام آمادگی د. برای رئال بنزما 14، 25 خامس 30 آسینسیو 60 گ نی د و تک گل میزبان را پینا 72 به ثمر رساند.در ج لالیگا رئال با 59 امتیاز به صورت موقت به صدر رفت. مارک آندره تراشتگن، سنگربان آلمانی بارسا این هفته موفق شد از ارکان اصلی برتری تیمش برابر رئال مادرید لقب بگیرد. بایرن موفق شد با ارائه نمایشی برتر، 1-4 دورتموند را مغلوب کرده و با روحیه ای بالا به استقبال دیدار برابر رئال برود. خسوس وایه خو، م ع 20 ساله اسپانیایی که دو سال پیش جذب رئال شد و به صورت قرضی برای ساراگوسا و فرانکفورت بازی می کرد، در نهایت به تیم اول رئال راه یافت. امیلیانو بوتراگوئنو ، رئیس روابط عمومی باشگاه رئال مادرید برای امضا چند قرارداد همکاری به مکزیک سفر کرده است . http://parsiup.com/upload/rdsz_1421790536_616967_1421790599_noticia_grande.jpg وی در خصوص چیچاریتو گفت : " او یک بازیکن با تجربه است . او یک مبارز است و این در رئال مادرید عالی است . رقابت بالا است اما او مهاجم خوبی است و وقتی بازی می کند مسئولیت پذیر است و گ نی می کند . "

بوترا در خصوص بازی ن او گفت : " این تصمیم کارلو آنچ است . " وی در پایان افزود : " خاویر خوب تمرین می کند و یک حرفه ای است اما بدون شک رقابت بسیار بالا است . " با دبل رونالدو و پیروزی رئال در آلیانس به نظر می رسد که دیدار در سانتیاگو برنابئو برای بایرن سخت شده باشد. رئال در سانتایگو اگر حتی 1-0 هم ببازد به مرحله بعد خواهد رفت و این یعنی بایرن که در آلیانس ش ت خورد حالا باید در اسپانیا حداقل 2 گل به رئال بزند. مربی و بازیکن سابق رئال مادرید بسیار خوشبین است که رئال در فصل جاری به قهرمانی لالیگا و لیگ قهرمانان دست یابد. سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید در مصاحبه ای جالب در مورد درگیری بین هواداران رئال و اتلتیکو در هفته های اخیر صحبت کرد. از هفته بیستم رقابت های لالیگا، تیم رئال مادرید موفق شد با ب پیروزی ۳-۰ خانگی مقابل رئال سوسیداد، صدرنشینی خود را تثبیت کند. دو تیم رئال مادرید و رئال بتیس، امروز در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید به مصاف یکدیگر خواهند رفت. رئال مادرید یک ماشین گ نی است که مقابل لوانته یک بار دیگر خودنمایی کرد. رئال برای سومین بار در چهار بازی اخیر پنج تایی کرد. الچه و اتلتیک قربانیان قبلی بودند. رئال در هشت بازی 30 گل زده است و میانگینش قریب به چهار گل در هر بازی است. رئال با این میانگین فصل را با 142 گل تمام می کند و رکورد 121 گل دوران مورینیو ش ته می شود. تیم آنچ پارسال تا این مقطع 17 گل زده بود و تا هفته دوازدهم طول کشیده بود که سی گله شود. البته رئال در تاریخش سابقه زدن گلهایی بیشتر از این را در هشت هفته داشته است. هیچ تیمی در سطح اروپا نمی تواند در آمار گ نی با رئال رقابت کند. خسه رودریگز، مهاجم سابق رئال مادرید که امشب با لاس پالماس مقابل سپیدپوشان قرار خواهد گرفت، مدعی شد که اگر مصدومیتی برایش پیش نمی آمد، در رئال فی می شد. یک بنر در بازی رفت رئال و اتلتیکو در جایگاه جنوبی ورزشگاه برنابئو، خشم هواداران اتلتیکو را موجب شده است. شما می توانید لیونل مسی و گل دقیقه 92 او را عامل اصلی ش ت رئال در ال کلاسیکو بدانید ولی دلیل واقعی ش ت غیرمنتظره رئال چیز دیگری بود. یک بنر در بازی رفت رئال و اتلتیکو در جایگاه جنوبی ورزشگاه برنابئو، خشم هواداران اتلتیکو را موجب شده است. ستاره کروات رئال از آمادگی بدنی و فنی زیدان برای حضور در زمین فوتبال خبر داد. رئال مادرید در حالی را ترک کرد که با استقبال گرمی از سوی فوتبالدوستان در این کشور همراه شد.
غلیرغم عدم هماهنگی زمان بازیهای رئال با ساعت کشور ، به نظر می رسد که رئال محبوبیت زیادی در این کشور دارد و استقبال گرم از تمرینات رئال یا بازیهای این تیم در امریکا نیز این قضیه را به خوبی ثابت می کند. بازی رئال و یونایتد را دقیقا ۱۰۹۳۱۸ نفر از نزدیک تماشا د تا رکوردی تاریخی ثبت شود. به نظر می رسد بالا ه دوران دوری گرت بیل از میادین به پایان رسیده باشد. رئال مادرید طی یک بازی خانگی در هفته 27 لالیگا به مصاف رئال بتیس می رود. ویارئال میزبان رئال مادرید بود وسعی داشت دومین باخت را به سفیدها تحمیل کند اما بازی برده را واگذار کرد. رئال در 25 دقیقه آ سه باز به گل رسید و آ ی توسط موراتا... موراتا که اولین بار سال 2010 توسط مورینیو برای تیم اول رئال به میدان رفت، بی میل نیست که بار دیگر شاگرد آقای خاص شود و با توجه به نیاز مبرم شیاطین سرخ به یک مهاجم درجه یک، احتمال پیوستن موراتا به یونایتد بسیار بالا پیش بینی می شود. ستاره سابق رئال و تیم ملی پرتغال در مورد وضعیت کنونی رونالدو و احتمال ج او از رئال سخن گفت. رئال مادرید در فصل 2016-2017 لالیگا جشنواره ای از گل ها را به ثمر رساند. اکنون 22 گل رئال با ضربه سر را در «تابناک» می بینید. دقیقه 74 بازی رئال مادرید و ویارئال بود که خیل مانسانو، داور بازی یک پن ی مشکوک به سود رئال اعلام کرد. خامس رودریگز، ستاره کلمبیایی رئال در نیم فصل اول شرایط مناسبی در رئال نداشت و حتی قصد داشت این تیم را ترک کند. رئال مارید در چارچوب هفته بیست و چهارم لالیگا به مصاف رئال بتیس رفته است. رئال مادرید به سختی توانست در یک بازی عحیب رئال بتیس را ش ت دهد و به سه امتیاز این دیدار دست پیدا کند. امیلیو بوتراگنیو، مدیر ارتباطات رئال و یکی از اسطوه های این باشگاه، ش ت مقابل ویارئال را ناعادلانه خواند. تونی کروس به احتمال فراوان اولین ید تابستانی رئال خواهد بود. بدین ترتیب یکی از ستارگان جام جهانی می تواند پیراهن رئال را به تن کند. اما این پایان کار رئال در تابستان نخواهد بود. پس از آن کار رئال برای ید یک مهاجم آغاز می شود. رفتن موراتا و فراز و نشیب بنزما باعث شده است که ید یک مهاجم کاملا ضروری به نظر برسد. در همین راستا رئال مادرید دو را ار دارد : یا ید مهاجم باتجربه مثل فالکائو یا ید مهاجمان جوان آینده دار مثل گریزمن و ایتوربه. روبرتو کارلوس، اسطوره رئال مادرید معتقد است که رئال در دیدار امشب مقابل بارسا با نتیجه 2-0 پیروز خواهد شد. تمایل رونالدو برای ج از رئال، شوکه کننده ترین خبری بود که یک هوادار رئال می توانست امروز با آن روبرو شود. هرچند رئال در شه جذب نیمار برای فصل بعد است ولی دو بمب رئیس باشگاه بازیکنانی دیگر هستند. بازیکن جوان و آینده دار رئال مادرید بعد از کریستیانو رونالدو به عنوان ارزشمندترین ید تاریخ رئال انتخاب شد. بازیکن آلمانی سابق تیم فوتبال رئال مادرید در کتاب زندگینامه خود پدرش را عامل ج از رئال مادرید دانست. ستاره سابق رئال و تیم ملی پرتغال در مورد وضعیت کنونی رونالدو و احتمال ج او از رئال سخن گفت. پس از 9 سال حضور درخشان در رئال، به نظر می رسد که هواداران رئال باید خود را آماده ج رونالدو کنند. حضور پرتعداد هواداران بارسلونا در دیدار رئال مقابل این تیم در سانتیاگو برنابئو، باعث شد تا رئال، عضویت 357 عضو خود را لغو کند.